Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Chalsea Clintonová: „Nastal čas prinútiť do očkovania každé neočkované dieťa v Amerike“


Print Friendly, PDF & Email

Chalsea Clintonová: „Nastal čas prinútiť do očkovania každé neočkované dieťa v Amerike“

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Chelsea Clintonová, dcéra bývalého amerického prezidenta Billa Clintona, vyhlásila, že neočkované deti v Amerike musia byť prinútené k očkovaniu, či už s alebo bez súhlasu rodičov.

Chelsea prostredníctvom iniciatívy Clinton Health Access Initiative (CHAI), spolu so Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO), UNICEF a Nadáciou Billa a Melindy Gatesových, hovorí, ako dúfa, že prinúti neočkované deti zaočkovať sa prostredníctvom novej iniciatívy s názvom „The Big Catch-up“ (Veľké dobiehanie).

„Veľké dobiehanie“ má trvať 18 mesiacov a podľa Chelsea Clintonovej má za cieľ stať sa „najväčším očkovacím úsilím detí v histórii“.

Stránka Childrenshealthdefense.org uvádza:

„Clintonová, ktorá slúži ako podpredsedníčka v CHAI, minulý týždeň predstavila iniciatívu na konferencii Fortune’s Brainstorm Health Conference v Marina del Rey v Kalifornii.

Deň predtým pod záštitou Svetového týždňa imunizácie WHO predstavila „Veľké dobiehanie“, pričom ho opísala ako „cielené globálne úsilie na podporu očkovania detí po poklesoch zaočkovanosti spôsobených pandémiou Covid-19“.

Podľa WHO:

„Cieľom tohto úsilia je zvrátiť pokles zaočkovanosti detí zaznamenaný vo viac ako 100 krajinách od pandémie v dôsledku preťažených zdravotníckych služieb, zatvorených kliník a narušeného dovozu a vývozu liekoviek, injekčných striekačiek a iného zdravotníckeho materiálu.“

Počas pandémie viedli lockdowny k obmedzeniu cestovania, čo obmedzilo aj prístup k zdravotnej starostlivosti a iným službám a v mnohých prípadoch mali rodiny finančné ťažkosti, uviedla WHO.

„K poklesu miery zaočkovanosti prispeli aj aktuálne výzvy, ako sú rôzne konflikty, klimatická kríza a váhavosť ľudí s očkovaním,“ uvádza WHO, ktorá ďalej uviedla, že nová iniciatíva bude pôsobiť ako „rozšírené úsilie o zvýšenie zaočkovanosti u detí aspoň na úroveň spred pandémie so snahou prekročiť ju.“

„Len v roku 2021 viac ako 25 miliónov detí vynechalo aspoň jedno očkovanie, čo viedlo k „prepuknutiu chorôb, ktorým sa dá očkovaním predchádzať, vrátane osýpok, záškrtu, detskej obrny a žltej zimnice,“ dodala WHO.

Afrika a Ázia sú opäť v hľadáčiku genocídnych globalistov

„Veľké dobiehanie“ sa zameria na 20 krajín – všetky v Afrike, Ázii a Strednej a Južnej Amerike, kde žijú tri štvrtiny detí, ktoré v roku 2021 nestihli očkovanie.

Podľa magazínu Fortune, ktorý sa odvoláva sa na údaje z Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb  (CDC), menej ako 70% detí v USA mladších ako 2 roky bolo považovaných za „úplne zaočkovaných“.

Úplná zaočkovanosť sa definuje ako „dostať celú sadu vakcín proti záškrtu, tetanu, čiernemu kašľu, detskej obrne, osýpkam a ďalším chorobám bežným pred covidovou érou v rokoch 2020-2021.

Údaje CDC tiež ukazujú, že iba 10% detí vo veku od 6 mesiacov do 4 rokov dostalo k 31. decembru 2022 aspoň jednu dávku „vakcíny“ proti Covid-19.

Počas svojej prezentácie na konferencii Fortune’s Brainstorm Health Conference Clintonová opísala nárast „váhavosti voči očkovaniu“ a rastúce odmietanie vakcín ako „nešťastné“, pričom dodala, že svoje slová ešte „mierni“.

„Nikto by nemal zomrieť na detskú obrnu, osýpky alebo zápal pľúc – a to ani v tejto krajine, kde tiež potrebujeme ľudí, aby zaočkovali svoje deti,“ dodala.

Cieľom „Veľkého doháňania“ je tiež propagovať ďalšie vakcíny, ktoré nie sú súčasťou očkovacích kalendárov detí.

Podľa WHO:

„Okrem dobiehania očkovania detí je potrebné zintenzívniť úsilie na zavedenie vakcíny proti ľudskému papilomavírusu (HPV) pre dospievajúcich, aby sa zabránilo rakovine krčka maternice, najmä v krajinách s nízkymi a strednými príjmami, kde je záťaž najvyššia.“

Okrem WHO, CHAI, UNICEF a Gatesovej nadácie sú ďalšími partnermi zapojenými do „Veľkého doháňania“ aj Gatesova aliancia GAVI, Vaccine Alliance a Imunizačná Agenda 2030.

Lekár a odborník na verejné zdravie Chris Elias, v súčasnosti zastávajúci pozíciu prezidenta globálneho rozvoja v Gatesovej nadácii, v komentári k tejto iniciatíve povedal:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Vakcíny sú triumfom v oblasti verejného zdravia. Musíme zdvojnásobiť úsilie, aby sme do všetkých detí dostali vakcíny, ktoré potrebujú k tomu, aby žili zdravšie životy a zabezpečiť, aby budúce generácie žili bez chorôb, ktorým sa dá predchádzať, ako je napríklad detská obrna.“

Elias sa v marci 2021 zúčastnil simulácie globálneho prepuknutia opičích kiahní, ku ktorému by hypoteticky došlo v máji 2022 – čo napokon bol mesiac, kedy sa globálne prepuknutie opičích kiahní skutočne začalo.

Ďalšími účastníkmi simulácie boli Dr. Margaret Hamburgová, bývalá komisárka FDA a členka predstavenstva v aliancii GAVI, George Fu Gao, PhD, bývalý generálny riaditeľ Čínskeho centra pre kontrolu a prevenciu chorôb, vysoký predstaviteľ expertného panelu Svetovej zdravotníckej organizácie One Health, ktorého cieľom je propagovať koncept „Jedno zdravie“ na celom svete.

Dr. Seth Berkley, generálny riaditeľ aliancie GAVI, tiež komentoval „Veľké dobiehanie“ nasledovne:

„Nemôžeme dovoliť, aby dedičstvo pandémie bolo zmarením mnohoročnej práce na ochrane čoraz väčšieho počtu detí pred smrteľnými chorobami, ktorým sa dá predchádzať. Globálni partneri v oblasti zdravia v spolupráci s vládami a komunitami musia urobiť všetko, čo je v ich silách, aby ochránili život každého dieťaťa.“

Berkley, ktorý má väzby na CDC a Rockefellerovú nadáciu, už predtým ocenil úsilie v boji proti „dezinformáciám“ na internete a rozhodnutie WHO predĺžiť mimoriadnu situáciu v oblasti verejného zdravia v súvislosti s ochorením Covid-19.

Za pretláčaním vakcín stoja státe tí istí, vzájomne prepletení ako veľká chobotnica

Gatesova nadácia, aliancia GAVI, UNICEF, WHO a Rockefellerova nadácia sú prepojené mnohými spôsobmi.

Aliancia GAVI hovorí, že „pomáha zaočkovať takmer polovicu detí na svete proti smrteľným a oslabujúcim infekčným chorobám“. Bola založená v roku 1999, pričom Gatesová nadácia bola jedným z jej spoluzakladateľov a jedným zo štyroch stálych členov správnej rady.

GAVI tiež udržiava základné partnerstvo s WHO, UNICEF a Svetovou bankou.

Gatesova nadácia je obzvlášť aktívna v súvislosti s maláriou, udeľuje granty firmám, ktoré vykonávajú výskum zahŕňajúci geneticky modifikované (GM) komáre a je spojená s výskumom študujúcim potenciálnu vakcínu proti malárii pomocou GM komárov.

Rockefellerova nadácia je tiež partnerom, členom správnej rady a darcom aliancie GAVI.

Spoločnosť CHAI (Clintonova nadácia) bola založená v roku 2002 a „zaviazala sa zachraňovať životy a znižovať bremeno chorôb v krajinách s nízkymi a strednými príjmami“. Hovorí, že spolupracuje „s partnermi pri prevencii a liečbe malárie, tuberkulózy, hepatitídy a rakoviny a urýchľuje zavádzanie život zachraňujúcich vakcín.“

Medzi takýchto partnerov patrí aj Gates nadácia, s ktorou spolupracovala na niekoľkých projektoch od roku 2011, ako sa uvádza v najnovšej výročnej správe CHAI .

Štyri strany výročnej správy CHAI za rok 2021 sú venované výlučne vakcínam, pričom imunizáciu popisujú ako „silný nástroj na záchranu životov a zlepšovanie zdravotných výsledkov na celom svete“ a popisujú svoje aktivity v niekoľkých krajinách.

V správe sa napríklad uvádza, že „V roku 2021 sme spolupracovali s Kamerunom, Etiópiou, Keňou, Nigériou, Papuou-Novou Guineou a Ugandou na zlepšení imunizácie vakcínou DTP3 (záškrt, čierny kašeľ a tetanus).

Chelsea Clintonová má tiež dlhú históriu spolupráce s WHO a bola aktívna v propagácii vakcín ešte pred pandémiou Covid-19, o čom svedčí aj nasledujúci twít z roku 2018:

„Je Svetový týždeň imunizácie! Očkovanie zachráni každý rok 2-3 milióny životov tým, že ochráni pred týmito chorobami a ešte viac. #VaccinesWork https://t.co/JIlLo51Pgu  -Chelsea Clinton (@ChelseaClinton) 23. apríla 2018“

Clintonová sa tiež zúčastnila 10. apríla 2023 podcastu „A Conversation about Vaccination with Young Advocates“ (Diskusia o očkovaní s mladými podporovateľmi) spolu s Dr. Paulom A. Offitom, členom Poradného výboru pre vakcíny a súvisiace biologické produkty pri americkom Úrade pre lieky a potraviny (FDA), spoluautorom učebnice „Vaccines” a spoluvynálezcom rotavírusovej vakcíny RotaTeq.

V tomto podcaste Clintonová a Offit diskutovali o „výzvach pri odstraňovaní medzery v očkovaní dospievajúcich a hovorili s tínedžerskými zástancami očkovania o ich potrebách a výzvach pri pomoci dospievajúcim obhajovať ich zdravie.

V iných prípadoch Clintonová otvorene hovorila o údajných „dezinformáciách o očkovaní“.

V tweete z 9. augusta 2021 Clintonová napísala, že „vakcíny zachraňujú životy“ a opísala to ako „kontroverzné vyhlásenie v dobe plnej dezinformácií“:

„Vakcíny zachraňujú životy. Toto by nemalo byť kontroverzné vyhlásenie, a predsa – v dobe prekypujúcej dezinformáciami pre mnohých je. Tešíme sa na rozhovor s Dr. @celinegounder, senátorkou @amyklobuchar a Donnou Crawfordovou z @HealthierGen o konfrontácii s dezinformáciami o očkovaní. https://t.co/X4WsVZHDUI -Chelsea Clinton (@ChelseaClinton) 9. augusta 2021“

Počas diskusie „Voices for Vaccines“ (Hlasy za vakcíny) dňa 21. apríla 2021 Clintonová vysvetlila, prečo „tak tvrdo pracovala na globálnom zdraví a zaujala stanovisko k vakcínam“.

V tom istom prejave sa Clintonová odvolávala na takzvaný „dezinformačný tucet“ – zoznam najväčších údajných šíriteľov „dezinformácií o očkovaní“. Robert F. Kennedy junior, predseda organizácie Children’s Health Defense, bol jedným z tucta jednotlivcov uvedených na tomto zozname.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. táto Čelzí je zjavným dokazom, že aj kone dokážu byť zlé.
  Dokonca tak, že neostáva, než utratiť..

  • https://preview.redd.it/nsvru0q89of11.jpg?auto=webp&s=f6fc2b51e219b73dd5fc44a3eff6e10325e4c8ea
   „Nedávna bomba týkajúca sa väzieb Johna Podestu s „ varením duchov “ je oveľa viac ako znepokojujúca, ale o niečo menej ako prekvapujúca.

   Hillary Clintonová nám už roky dáva najavo, že je hlboko znechutená Bohom a hlbšie si cení satana .“
   https://www.dcclothesline.com/2016/11/05/dont-act-so-shocked-america-of-course-hillary-clinton-is-a-satanist/

   • Vemte si jen pohádky.V pekle je přece sranda a čertíci jsou fajn kámoši.

   • Sebastian

    Vsetci si ctia satana, pretoze satan je obrazne pomenovanie vlastnosti cloveka, takymi vlastnostami cloveka, ktorymi ste naplneni az po usi. Kedze ste nimi naplneni az po usi a nevidite realitu, neostava vam nic ine, iba verit v mimozemstanov a plochu Zem. Liecit sa doplnkami a citat konspiracne weby.

    Maros, kedy mi odpoviete na otazku, ako vyzeraju mimozemstania a ako lietate lietadlom na plochej Zemi? Co vidite vo vzduchu, ked ste vo vyske a vidite krasnu „plochu“ Zem?

    Maros, Vas syn Marek ostal v Kosiciach a Vy sa prestahovali v nervovom zruteni na dedinu, pretoze ste sa udajne pohadali ohladom „faktov“ o Mesiaci. Vas syn tvrdil, ze je to hologram a Vy ste tvrdili, ze v atmosfere rotuju malicke pilky, preto nikto nikam nechodi, lebo by tymto ludom podrezalo hrdlo vo vzduchu.

    Tak co pan ozran a fetak, to ste tu sami pisali, ako sa Vam podarilo zbavit sa zavislosti? Chapete vobec, ze taka zavislost je sposobena aj crevom, ktore vyzera ako sito?

    Akymi postupmi ste si ho vyliecili? Pouzili ste ryzu jasminovu, lebo stee minule pisali, ze je nazdravsia alebo ste pouzili med na zalepenie dierok? Doteraz ste si to nevyriesili a liecite tu ludi uz niekolko rokov.

    Tak co pane? Kedy pochopite, ze ste len obycajny grazel bez inteligencie, ktory si mysli, ze na vsetko prisiel?

    • Frustrovaný ko.ot po nočnej. Halucky. Si nezabudni dať tabletku, ty schizofrenik!

     • Sebastian

      Jo, Jo, bola to skvela nocna, dobre som sa vyspal.

      Tak co? Ako vyzerali ti mimozemstanania?

      Ako casto sa navstevujete so synom Marekom z Kosic?

      Tak co pan nestastny? VY sa neustale stazujete a chcete zabijat deti, ja nie som frustrovany, len sa pytam, koho teda odporucate nenavidiet?

     • Sebastian

      Pan Maros, tak co? Stale pisete, ze nieco vykonate jedneho dna. Kedy bude ten jeden den? COskoro umriete, uz ste stary, nemate vela casu.

      Co k tomu potrebujete? Zbrane? Ludi? Infrastrukturu? Pouzit Vase tazobne firmy a dorucit palivo pre Vase tankeri? Tak co? Konecne sa vymacknite. Ved ste mnule pisali, ze je to Vasa planeta, vsetko vlastnite, poznate tvar Zeme, vsade ste boli, tak preco cakate na ten jeden den?

    • Píšete „Co vidite vo vzduchu, ked ste vo vyske a vidite krasnu „plochu“ Zem?“. Spýtali ste sa niekedy pilotov, čo vidia? Ja som nikdy nevidel guľu. Dokonca ani kamera z balónu z výšky 29 km (!) nezaznamenal guľu a zakrivenie Zeme. Najvýkonnejšie vojenské lietadlo môže max do výšky 29 km! Aj taká NASA tvrdí, že výška 29 km !!!! je málo na to, aby ste videli zakrivenie Zeme. Budete asi jediný, ktorý vidí z lietadla vo výške max 11 km nejaké zakrivenie Zeme. Mimochodom, porovnával som si moje pozorovania s kamarátmi pilotmi! Nikdy žiadne zakrivenie nevideli!

     • Sebastian

      Ked budete letiet do Kanady, budete letiet ponad Gronsko. VIete preco? Pretoze je to najkratsia cesta. Tu mate zakrivenie.

     • To znamená že z 11 km nad Slovenskom pri plochej zemi uvidím celú Europu a Aziu dohromady ? Nevidel som nič,tiež som letel lietadlom.Mali by ste sa zobudiť a vytiahnuť ruku zo šerbla.

     • A este taka drobnost, aj 29km je len 0,45% z polomeru Zeme, cize nenaznamenatelne, aby ste uvideli zakrivenie.

      Zda sa, ze aj Zem je prilis velka pre Vas, pochopte, ze nezijete na zrnku piesku, na ktorom ak urobite krok, tak padnete do Australie, ale na velkej planete, v porovnani s velkostou jedneho cloveka.

     • Keď sú ostatné planéty guľaté, čo je pekne vidieť hvezdárskym ďalekohľadom, prečo by práve Zem mala ako jediná byť plochá?Ako by plochá „placka“obiehala okolo Slnka?

     • Tak sa pýtaj radšej námorníkov. Na mori to zakrivenie krásne vidieť. Hlavne keď sa oproti plaví iná loď a najprv vidíte len jej komíny. Aký tvar má veľký kameň v prírode? Máte pocit že všetky sú ploché dosky? Guľa je energeticky najvýhodnejší tvar a veľká masa hmoty v prírode bude vždy guľa. Čím menšia viskozita, tým menej hmoty sa bude snažiť zaujať guľovitý tvar – viď napríklad kvapka vody. Každá odchýlka od guľovitého tvaru vyžaduje odniekiaľ energiu. Planétu môžete sploštiť na dosku, ak máte dostatočne veľké stroje a dostatok energie. Ale jej vnútro je horúce a plastické (viskozita nie je nekonečná) a časom sa vráti do guľovitého tvaru. Potrebovali by ste hmotu s nekonečnou viskozitou, aby ostala v tvare do ktorého ju postavíte. A niečo také neexistuje, jedine bájne adamantium z PC hier.

     • Keď už sme pri tých námorníkoch, práve výprava Fernanda Magalhãesa, ktorá v rokoch1519-1522 ako prvá preplávala okolo sveta,dokázala,že Zem je guľatá.Na plavbu sa vydali zo Španielska smerom na západ,oboplávali Južnú Ameriku, stále pokračovali na západ cez Tichý oceán a zasa len na západ cez Indický oceán okolo Afriky až sa vrátili do Španielska.Lode plávali stále len jedným smerom,na západ a vrátili sa tam, odkiaľ prišli.To by pri plochej Zemi nebolo možné,to vedeli už vtedy.Námorníci videli postupne iné hviezdy na severnej a iné na južnej pologuli.Na plochej Zemi by videli všetky naraz a taktiež by sa lode prepadli cez „okraj“Zeme.Na plochej Zemi by námorníci nezažili ani veľa búrok, pretože by sa oblačnosť, ktorá vzdušnými prúdmi rotuje okolo zemegule,vyparila do vesmíru a ani kompas by im nefungoval, pretože na plochej Zemi by veru magnetické pole nebolo…

     • Ľudia. Nie som letec ani námorník. Okná v lietadle skresľujú. Nie sú to pre mňa dôkazy, ak si ich nemôžem overiť sám. Plochá Zem je pre mňa len jedna z teórií na zabíjanie nudy.

     • Zbraslav: Najvýhodnejší tvar pre stavbu je kváder a železobetónová platňa. Zem je náš dom. Týmto spochybňujem tvoje tvrdenia. Guľatá Zem je pre mňa len teória na zabíjanie nudy.

     • Ty sa pozeráš so zamrežovaného okna, tak nemáš kamarátov pilotov. Chceš mi tvrdiť opak? Poznám ťa!

    • holistický prístup

     Seb,

     skutočne si prípad pre psychiatrov – ach jaj …

  • Sebastian

   Ako ich chcete utratit s mocou nula?

   Vy ste tu vsetci zoskupenie zo silnych reci stand up komikov alebo preco plytvate recami, kore su iluzorne?

   VY ste tu vsetci iluzionisti, ktori nechapu, ze co chcete robit inym, lebo ste satani, robia schopnejsi vam, pretoze ste satani. Stale tomu nerozumiete.

   • Čo som ja, nejaký mäsiar, aby som strácal kone?🧐

    Zdáš sa mi nejaký podozrivý, šerbľo.

    Mmch, vedel si, že dokonca aj len na jazere (najväčšie v ČR) je možno dokázať (alebo nedokázať🤔) zakrivenie Zeme?

    Ďakovať nemusíš, to píšem hlavne pre iných.

    Nevieš vôbec nič a chcel by si poúčať „zálesáka“ Maroša.
    Na to nemáš. Si čistý kkt.

    • .. utrácať.. (nie strácať)

     A ešte jedna rada do života (dobre ja! Dnes už dva dobré skutky!) – len úplný idiot by na jelitá šiel fyzicky..

     Šerbľo! Koľko ti dali za dušu?! Vyplatilo sa?!

     • Za aku dusu? Kto mi mal co dat? Stale sa pozerate zdola na nejake autority, namiesto toho ,aby ste sami boli autoritou.

      Tam kde vidite sefov, ini vidia spolupracovnikov, tam kde vy videte karmu, ja vidim pokoj. Vy ste nestastny Robo, ja som v pohode.

      Sa len poobzerajte okolo seba a vo svojej praci, pre koho pracujete, ake vyrobky v nej pouzivate a kazdy vyrobok alebo cast vyrobku, ktory je toxicky pre cloveka alebo pre prirodu a odpovedzte si, co ste urobili pre to, aby ste neprispievali do tejto spolocnej energie, ktoru podporujete a zaroven na nu kydate, pricom Vas zivi. Tak kolko Vam dali za dusu? 1000 EUR?

      No, Vam dali, mne nedavaju, sice davaju, vo Vasich ociach dostavam socialne davky, vyplatu ako pomocna sila v Irsku v kuchyni alebo pripadne ako kktovi nikto nic nedal. Len stale zabudate, ze to ste Vy, kto potrebuje pomoc a nie ja.

      Ved chodte na Sibir a Aljasku, do pustatiny a zite mimo system. VYtvorte system, budte jeho sucastou a srpavujte jeho casti alebo chodte z neho prec.

     • Šerbľo! Všetko zle!
      Systému sa nedá utiecť, systém si musíš vyrobiť!
      Si stratený prípad, ty sa ani nechceš vzdelávať a ani zamýšľať!
      A pritom toľko času pri umývaní riadu!

      Toľká škoda!

    • Šerbľo! Skúmaj! Veď si to dokáž sám pre seba a potom nám všetkým!

     Mne je jedno, či je zem guľa alebo nie!
     Dal som ti ale návod! Od Gregora zo Sysifa!

     Keď niekto naznačí, že dogma nemusí byť dogma, už si agresívny!

     Šerbľo, šak už nebuď kkt!

   • bela a sebastian,kazdy trpi nejakym kompleksom ,ty nie si vynimka.uz len preto,ze si tu na tychto strankach.

    • Sebastian

     Vy ste tu tlupa obcanov, ktori ziju v iluziach. Ako jednotlivci si vytvarate vlastnu alternativnu realitu. Lisi sa to v zavislosti od kontextu.

     Vo vacsine pripadov trpite halucinaciami, az psychozami, pri ktorych sa nedokazate spolahlivo orientovat v realite. Dosledkom tychto absurdit su vase zmyslove vnemy narusene.

     Ako skupina sa nachadzate v stave skupinovej iluzie, v ktorej zielate spolocne presvedcenie, ktore nie je v sulae so skutocnostou.

     Vytvorili ste si vlastny utopisticky svet, ktory je pre vas miestom uniku pred stresom alebo nespokojnostou s vasimi zivotmi.

     Ukazujem vam, ako naozaj pracuje realny svet, aby ste nesirili nenavist voci malym detom etnik. Vy ste agresivni, ked ste konfrontovani realitou, clovecenstvom, ake naozaj je a kym naozaj ste vy, pretoze je to v rozpore s vasimi presvedceniami.

     Ste presyteni strachom z toho, ze akceptaciou skutocnej identity cloveka, by ste sa vyhodili z miesta vlastnej identity a pohodlia, v ktorom sa nachadzate v tejto skupinovej ucasti v utopistickych fantasmagoriach.

     U niektorych to prechadza do paranoidnych poruch, veria na plochu Zem, mimozemstanov, ktori ich uniesli.

     Ja som empaticky, rozumiem vam. Snazim sa vam povedat, aby ste vynechali beznych obcanov z nenavisti, pretoze na to male deti doplacaju.

     Ale vy, tlupa agresivnych idealistov, ktori sa hraju na dobrodincov, pricom by bez mihnutia oka zobrali vidly a napichli ma na ne.

     Nechapete, ze vam nic zle nerobim, ze ste to vy, ktori konate v rozpore s moralnymi a etickymi normami. Ze ste presne tymi obcanmi, ktori su zadefinovani v clovecenstve sposobom, voci ktorym sa ohradzate.

     Svet je taky, aky ho opisujem, to je realita a v nom zijete aj vy. Tak budte chlapi a vzmuzte sa.

     jop to klincuje parazitmi a nerozumie, ze ti paraziti len naskocili uz do vytvoreneho systemu, pricom on vo svojej fantazii im dava vinu za stav sveta. Oni nic nevytvorili, oni len boli sikovni a vyuzili situaciu vo svete, ktori uz davno pred nimi ovladala a stale ovlada svatska moc. Opisuje mi tu fiktivnu ekonomiu, ktora neexistuje a je jedno, ci by oexistovala, keby bolo, co by bolo.. Mna nezaujimaju uvahy o chrobakoch.

     Realita je takato, tak je celte a vytvorte spravne zazemie pre deti, aby neboli snilkami, aki ste vy.

     • Správne zázemie pre svoje deti si vytvor ty sám, šerbľo.

      Inak si len ďalší parazit, jop mal v tomto náhodou pravdu.

      Predal si vlastnú mater za tisíc euro, aby si tu mohol srať hovná do každého rohu.

      Už si napísal Gregorovi, šerbľo?
      Alebo si dnes ešte väčší kkt jak včera?

     • Tak za tisíc päťsto?🧐

     • Ja som hovno, pridte si ma vychutnat a zabit.

     • Zas si neuhádol!
      Nielen, že nie som mäsiar, ale ani neprevádzkujem hovnocuc!

      Radšej už nehádaj..

     • sebastian ja ta neodsudzujem,mas pravo vyjadrit svoj pocit,ktory vychadza z tvojho vnutra.kazdy z tych par ludi,ktori hladaju formy ako si vytvorit z mozaiky mozny celok.ako tu uz niekto napisal,nikto z nas nie je tak daleko aby mohol povedat,ze to tak bude.poznanie musi prist z naseho vnutra a nie z vonku.my vsetci sme v matrixe na tejto planete a vsetko je iluzia.mi sme zavisli od toho ako sa bude vyvijat universum,myslim so zmenou energii.ti co postupia a tych bude malo a ti co zostanu budu zit v holograme starej planety zem.

 2. Už ju americká elita pripravuje na post budúcej prezidentky USA. Rok narodenia – 1980. Gény ma dostatočne „kvalitné“, diplom zo Stanfordovej univerzity vlastní, manžela – vrcholového bankára rovnako tak + 3 deti k tomu – čiže optimálna biela rodinka, angažovanie sa v rámci WHO, UNICEF, dostatočné demokraticko-liberálne zmýšľanie – to je správna kariérna cesta.
  Ešte viac ju treba doštudovať v rámci slobodo-murárskeho vzdelávania + satanizmu – aspoň na level č. 28-30 a „všeobecné“ podmienky ku kandidatúre za DS, má o pár rokov – splnené..
  Nech „žije“ sekta Clintonovcov!!

  • holistický prístup

   Ide o „Rockefelerovcov“ – všetci sa …no, ako to slušnejšie … „onikajú“ … navzájom v jednom zoskupení – s rovnakými „génmi“ len s rôznymi pomenovaniami na oklamanie – sú napojení na svojho „vodcu“, ktorý ich riadi – systém hmyzu.

   • Vy v praci riadite alebo ste riadeny sefom, sefmi? System hmyzu.

    Doma riadite deti? System hmyzu.

    Riadi Vas manzelka, ci ste dominantny muz? System hmyzu.

    Vojsko ma svoj system hmyzu.

    Politicke strany maju svoj system hmyzu.

    Sudna moc ma svoj system hmyzu.

    Zijeme na rovnakej planete, ze?

    • holistický prístup

     ??? – stále rovnaký smrad šíriš … na rozdiel od TEBA som človekom.
     Koniec – odmietam sa baviť s …

     • Sebastian

      Tvrdenie, ze ste clovekom, moze byt pravdive v pripade, ak by ste boli schopny objektivne zhodnotit svoje vlastne spravanie.

      Clovekom ste, ale ste clovekom s nedostatocnym sebapoznanim, s nedostatocnou sebauctou a so strachom z vlastnej neistoty.

 3. Sebastian

  Presne, rok narodenia 1980 je podstatny, keby to bol rok 1981, bol by to problem. Na Stanfort chodi milion ludi, aj na Harvard, aj na Yale a podobne.

  Vrcholovy bankar je problem, mal to byt vrcholovy letec, potom by ste ho prijali? Alebo skor vrcholovy zberac jahod, potom by mal dostatocne schopnosti na riadenie statu?

  Pochopte, ked budete na vrchole, budete aj Vy spolupracovat s kymkolvek, pretoze odbyt si vyriesite len so spolupracou s ludmi. A ludia,k tori od Vas budu kupovat vo velkom, nebude ujo Maros z dediny s platom 300 EUR.

  Najlepsie je, ze uz viete, co ona musi dostautdovat, ste s nou boli v kontakte alebo ste niekde precitali, lebo jedna baba povedala?

  Sekta ste tu vy, stale tomu nerozumiete? Neustale sa tu zmietate v posmrtnom krci nestastia, namiesto toho, aby si si zili spokojny zivot.

  • otázka na teba:
   Máš „dušu“?
   Máme „dušu“ my, podľa teba sekta satanistov na Badatelovi?
   Alebo sme len počítačová simulácia vyspelej civilizácie, tak ako to tvrdí Musk?
   https://www.youtube.com/watch?v=2KK_kzrJPS8 (čas 2,30)

   • Objektívne
   • Ostanem strucny, nie je podstatne, ci mame alebo nemame dusu, co dusa znamena. Podstatne je porozumiet, ze to nie je o nas ako jednotlivcoch.

    Porozumiet ekonomickemu modelu, mnozstva ludi, problemom, ktore vytvorili a to vytvorili ludia a nie elity.

    Kazdy den sa musi produkovat, aby sa mohli splacat uroky, v meritku, v ktorm sa nachadzame, je to uz neznesitelne pre planetu.

    Ak chcete byt spravodlivy, vyrieste otazku nicenia biodiverzity. VYrieste ekonomicku otazku stopnutia nadproduckei, aby sa splacali uroky sposobom, aby ste nepripravili miliardy ludi o pracu.

    Ked sa vysporiadame ako ludstvo s vlastnou ziadostivostou, chamtivostou, sebestrednostou a potrebami pohlcovat iny zivot, aby mohli milairdy primitivnych organizmov likvidovat ine organizmy bez toho, aby prinasali pridanu hodnotu k rozvoju rasy, tak potom vytvorite spravne predpoklady na harmonicky zivot na planete.

    Kedze sa diskutucuji na stranke Badatel zvacsa ohanaju len vlastnymi potrebami a instinktami zvierat, citim ohrozenie, bojujem, nevnimaju celok, musite uz pochopit aj vy vsetci, ze povahu jednotlivca nezmeni ani sam pan boh Maros.

    Zivot sa vyvinul prirodzenou cestou a ako som uz pisal, nikde nie je napisane, aby ste boli sputani. Pracujte, prispejte a majte volnost. S pracou prichadza aj zodpovednost, co ludia neradi prevezmu. A ti, ktori maju zodpovednost, maju aj vyhody, je to prirodzena sucast prirody.

    Ci nosorozec nema narok na zivot? Sme ich skoro vyhubili. Levy detto, mozem porkacovat a rozpisat na 1000 stranach, co sme sposobili zivotu. Koho radsej nechate zit? 10 nosorozcov na planete, ktory prispievaju do harmonickej biodiverzity na ploche alebo tu plochu skultivujete a zasadite do nej 1000 ludi s iq 80, ktori vyzeru este aj tie posledne korienky, ktore tam narastu a odpad si hodia pod nohy?

    Co sa videa tyka, je to jeho viera a predpoklad, pri nastavenom trende exponencialneho rozvoja technologii.

    Technologie sa dlho nerozvijali, zacali sa vyvijat s nastupom ekonomickeho systemu na dlh. Bez neho, by sme boli za opicami a nikde nie je napisane, ze budeme schopni vyvijat technologie az do stavu, v ktorom sa oni filozociky nachadzali.

    Moj nazor je, ze je to nemozne spusat Vesmir pod svoje kridla. Aj dnes so silami nebojujeme, ale ich vyuzivame na svoje ucely. Ale tam muskovi mozog v tej rychlosti nezacinkal.

    • problemom, ktore vytvorili a to vytvorili ludia a nie elity.

     áno, aj ľudia, ale vždy ľudia vedení elitami, ktoré vždy rozhodovali, kam ísť. Takže nie ľudia, ale ľudia vedení elitami, ktoré vytvárajú problémy.

     Kazdy den sa musi produkovat, aby sa mohli splacat uroky, v meritku, v ktorm sa nachadzame, je to uz neznesitelne pre planetu.

     miliardár, ktorý je v Deep state, a vyrába pre goyim chrapač, aby zarobil. Tento miliardár je v tvojom ponímaní obyčajný človek, ktorý ničí planétu, alebo to je elita, ktorá chce stále viac, a ničí planétu?

     aby sa splacali uroky sposobom, aby ste nepripravili miliardy ludi o pracu

     ty si myslíš, že chápeš ekonomický systém. Hm. Zmením jednu tvoju AXIÓMU: prečo by sme mali pokračovať v splácaní úroku?
     Lebo to je riadiacim elitám výhodné, lebo tak nás a systém držia za gule? Do prdele s úrokom, do prdele s takými „elitami“. Ľudstvo nepotrebuje ani úrok, ani elity, a bude sa mu bez úroku a bez elít ľahšie riešiť tie tebou označené problémy. Problémy, ktoré, ja súhlasím, mnohé existujú. Ale nie tvoje riešenia. Kapitalizmus nesmie pokračovať, lebo riešenia v ňom nie sú.
     Takže s koncom kapitalizmu, s koncom úrokov, s koncom elít, s koncom kapitalistickej nadprodukcie určite neožobračím miliardy ľudí, ktoré nebudú mať prácu.
     Toto sú žvásty najhrubšieho zrna, ktoré vyprodukuje len totálny ekonomický analfabet.

     Ked sa vysporiadame ako ludstvo s vlastnou ziadostivostou, chamtivostou, sebestrednostou a potrebami pohlcovat iny zivot

     Jo, presne tak, treba skončiť kapitalizmus, ktorý je parazitický, lebo každý „kapitalista“, každá „elita“ pohlcuje iný život k svojej existencii.
     Práve to ročild robí, ukončuje kapitalizmus. Lebo ročild ako najvyšší parazit ukončuje konkurenciu menších parazitov, aby jemu najväčšiemu parazitovi viac ostalo.

     10 nosorozcov na planete, ktory prispievaju do harmonickej biodiverzity na ploche alebo tu plochu skultivujete a zasadite do nej 1000 ludi s iq 80, ktori vyzeru este aj tie posledne korienky, ktore tam narastu a odpad si hodia pod nohy?

     ach ty dezinformátor z rodu baranov. Ja som nikde nenasadil 1000 ludi s iq 80, aby všetko vyžrali. To tobí ten ročild a jeho systém.
     Takže nedávaj za chybu mne, to čo robí tvoja strana. Strana parazitov, ku ktorým zjavne patríš.

     celkovo, keď som čítal tvoje príspevky, aj tento, tak často len kecáš, melieš pántami. Síce nie všetko kecáš, máš aj pravdu, aj niečo vieš, ale celkovo píšeš tak ako tu.
     Mlátenie prázdnej slamy pomiešané s dezinformáciami.
     Tvári sa to múdro, na mnohých to platí, lebo nevidia podstatu: melieš pántami, tvári sa to múdro, ale je to bez logiky, bez obsahu a bez výpovednej hodnoty.
     V tomto príspevku tri posledné tvoje odseky sú čistá kreténina bez zmyslu, akoby to písal nejaký chatbot

     Asi sa budem musieť na tvoje príspevky viac zamerať, a začať robiť prekladateľa takýmto tvojim kecom. Aby aj ostatní videli, že len honosne melieš pántami, ale obsah to nemá.
     Síce sa mi nechce vysvetľovať tie tvoje bludy, ktoré sú pre mňa okamžite viditeľné, ale nie všetci to vidia tak jasne a jednoducho ako ja, takže im pomôžem s pochopením a dovysvetlením tvojich dezinformácií a bludov.

     • Miliardar produkuje vyrobky a kto ich kupuje? Chrapac. Keby ich chrapac nekupovala, miliardar by bol chrapac.

      MIliardar zamestava mnozstvo ludi, si myslite, ze ludia dokazu sami vytvarat? Nie, ludia potrebuju tvrdu ruku.

      Ludia potrebuju vedenie, HOdite 10 ludi na ostrov a aby ste prezili, musite spolupracovat, teda niekto musi tvorit a riadit a ostatni pracovat.

      Pozrite sa do Indie, na tie tlupy ludi, ktori vymietli vsetko naokolo, zabili tigrov, spinu vyhadzuju do riek, ich mesta vyzeraju ako posledne spinave trosky zo sudu. Tak nespietajte.

      Mate doma televizor? Mate auto? Mate mobil? Mate bielu techniku? Mate deti? Kupujete im saty? Kupujete im hracky? Ved preco robite miliardarov miliardarmi? Ved to ste vy ludia, ktori to robia.

      Urok podnietil tecnologicky rast. Bodka.

      Naco mate hypoteky? Naco beriete uvery? Si myslite, ze banky Vam budu zadarmo robit otroka? Si myslite, ze rodiny, ktore pracuju v bankach, budu pracovat zadarmo?

      Ved sa ich je uz mozne zbavit a co potom budete robit?

      Poviem Vam co a napisem Vam to tvrdo. Pridu nepokoje a dostanete aj rodinami do gebul, pretoze zrazu pochopite, ake je to zit v gete. Tak vsetko rozgbite a pretrorte a zrazu sa zrazite s realitou, ktoru nevidite.

      Ak chcete ist mimo system, chodte, ako zije mnoho ludi, statisice.. na ostrovoch, bez penazi, rano sa zobudia, nachytaju si ryby a ziju bez potrieb. Ako ziju v Papue, ako ziju na Sibiri a inych pustatinach.

      Bud vyrieste premnozenie a chamtivost, ktoru mate aj Vy v sebe alebo dalej kopte nohami v krci, lebo citite, ze mate v zadku zakusnute levy a len kvoli vam, kvoli nikomu inemu.

      Ak chcete menit, mente ludi. Zmenia sa ludia, elity nebudu mat peniaze. Inak to nefunguje a ani nebude. Ale ludia sa nezmenia, takze nemate na vyber.

     • a teraz to podstatne.

      Kedy sa vyhradite voci nenavisti, ktoru rizsiruju diskutujuci, ako Maros, voci detom?

      Nezaznamenal som to od Vas.

      Vas pritahuje nasilie voci kazdemu, ohladom koho citite, ze vstupuje do Vasho pokoja a kludu? VY podporujete nasilie? NIe ste nahodou pacifista, ktory tvori spravodlivy a nenasilny svet?

      Nevidel som, ze by ste sa ohradili niekedy voci vulgarnym prejavom.

      Nevidel som, ze by ste komunikovali s noblesou.

      Vy ste obycajny satan, ako kazdy, tak stichnite.

     • pre Sebastián 12,41 a 12,47

      Miliardar produkuje vyrobky a kto ich kupuje? Chrapac. Keby ich chrapac nekupovala, miliardar by bol chrapac.
      Systém ktorý podporuje vytváranie miliardárskej chrapače, a miliardy chrapače udržuje v postavení chrapače, taký systém je vadný. Ťažko sa proti nemu bojuje. To je problém. Ty hovoríš o následkoch, ja o príčine. Takže zavádzaš a manipuluješ.

      MIliardar zamestava mnozstvo ludi, si myslite, ze ludia dokazu sami vytvarat? Nie, ludia potrebuju tvrdu ruku.
      Miliardár zamestnáva preto, lebo to je podstata systému. Zmeň systém, nebudeš potrebovať miliardára, a ľudia si všetko vytvoria sami. Miliardár nič nevytvára, len má postavenie vrcholového parazita. Nie je to tvorca, nič netvorí, len parazit. Takže trepeš

      Ludia potrebuju vedenie,
      Ako ktorí. Veľká časť potrebuje. Menšia časť, ktorá netvorí tie takzvané elity, nepotrebuje vedenie, len má svedomie a morálku, ktoré im bránia stať sa miliardárskymi parazitmi, podporovanými systémom. Čím väčší parazit a psychopat, tým bohatšia „elita“

      HOdite 10 ludi na ostrov a aby ste prezili, musite spolupracovat, teda niekto musi tvorit a riadit a ostatni pracovat.
      ALE PRD. 10 10 ľudí môže byť normálnych, a som presvedčený, že práve ten jeden miliardár, ak by bol medzi tými desiatimi stroskotancami, tak by ho určite nedali do vedenia, ale poslali by ho makať. Lebo slovo „elita“ neznamená, že to je nositeľ schopností, vedomostí, organizátor. Skoro vždy to je len vrcholový predátor alebo parazit, psychopat, škodná. Na tom ostrove by bolo okamžite jasné, že ten miliardár je škodná, že bude stále pracovať iba na seba, a snažiť sa parazitovať na stroskotancoch. Preto na ostrove je potrebná spolupráca, aby bol prospech pre všetkých. A to miliardár nedokáže. Lebo je škodná.

      Pozrite sa do Indie, na tie tlupy ludi
      Nie si ty náhodou niekto od Slotu alebo Budaja? Aj tí trepali dve na tri. Kde som ja písal, že som zástanca nekontrolovaného rozmnožovania sa chrapače z Indie? Skvelá dezinformátorská technika, niečo si vymyslieť, nejakú tupú kravinu, a obviniť druhéhé v tom, že to je predsa kravina. Je, ale to ty píšeš, baran, nie ja.

      Kupujete im hracky …..? Ved preco robite miliardarov miliardarmi?
      Tak je nastavený systém, mojim jedným televízorom (ktorý nemám už 20 rokov) nie som vinný za chyby nastavenia tohto systému. Ale konzum treba ukončiť, súhlasím. Ročild to práve robí. Ukončuje konzum, destabilizuje a ukončuje kapitalizmus, aby ukončil činnosť tých miliardárov, ktorí zarábajú na výrobe pre goym chrapač.

      Urok podnietil tecnologicky rast. Bodka.
      Hovno rozumieš ekonomike. Bodka.

      Naco mate hypoteky? Naco beriete uvery?
      Tak je systém nastavený. Súhlasím s tebou, že pre mnohých ľudí je momentálny efekt výohodný, napriek dlhodobej škode. Takže berú momentálny efekt. Zmeniť systém, aj ľudia začnú myslieť. Súčasný systém ľudí drží v ich prirodzenej tuposti, lenivosti myslieť a nechápavosti. Preto treba ľudí učiť. Súčasný systém nechce ľudí učiť, lebo by nastalo presne to čo ty hovoríš. Ľudia by sa začali správať rozumne, zodpovedne, poctivejšie. Ato „elity“ nechcú, lebo rozumných a zodpovedných ľudá by elitní psychopati nevedeli okrádať.

      Si myslite, ze rodiny, ktore pracuju v bankach, budu pracovat zadarmo? Ved sa ich je uz mozne zbavit a co potom budete robit?
      Dať im rozumnú prácu, z ktorej bude mať prospech spoločnosť, a nie iba bankové „elity“

      Pridu nepokoje a dostanete aj rodinami do gebul
      Hej, súhlasím, prídu nepokoje, väčšina BioRobotov a hlupákov dostane do gebúľ. A ja aj ty s nimi. Aj keby si bol miliardár, ale nepatríš k ročildom, tiež dostaneš do gebule. Len o rok neskôr ako v budúcich európskych hladových getách. Lebo aj na tom miliardárskom ostrove ti skončia lieky, náboje, benzín. A vtedy sa tvoji sluhovia, predtým poslušní, vzbúria, a dajú ti do gebule.

      Ak chcete ist mimo system
      Ja nechcem mimo systém, ja chcem zrušiť parazitov a čo najviac vzdelať goyim chrapač. Zmeniť systém, zrušiť súčasné otroctvo a názvom „demokracia“.

      Bud vyrieste premnozenie a chamtivost
      Samozrjme treba vyrišiť premnoženie, a aj chamtivosť elít sa dá dosiahnuť zničením postavenia „elít“. Máš pravdu.

      Kedy sa vyhradite voci nenavisti, ktoru rizsiruju diskutujuci, ako Maros, voci detom
      Aj mne sa mnohé Marošove útoky nepáčia, ale Maroš aspoň neškodí, tak ako ty. Lebo ty dezinformuješ, manipuluješ, škodíš. Pričom vedome, cielene ale dosť neúspešne (aj vďaka mne a iným diskutérom). Ale nevšimol som si žiadnu Marošovu nenávisť „voči deťom“.

      VY podporujete nasilie? NIe ste nahodou pacifista, ktory tvori spravodlivy a nenasilny svet?
      Čo? Veď do jednej vety si dal dve protirečiace si otázky. Melieš pántami.

      Nevidel som, ze by ste sa ohradili niekedy voci vulgarnym prejavom.
      Pre mňa strata času, ja tu vysvetľujem, nehádam sa. Ani s tebou sa nehádam, len vysvetľujem tvoje dezinformačné žvásty.

      Vy ste obycajny satan, ako kazdy, tak stichnite.
      Ja nie som satan, a ty obhajuješ parazitov a psychopatov.

      A ozaj, Sebastián, už ti skončil trest za tie dve 10-ročné babenky, ktoré si znásilnil? Keďže píšeš na badatela, asi ťa už pustli z basy. To boli Indky, ak pamätám info o tvojom odsúdení. Preto nemáš rád chrapač z Indie, že ťa načapali s dvomi indskými dievčatkami a išiel si sedieť kvôli tomu? Preto trepeš o nenávisti Maroša voči deťom, lebo ty máš rád desaťročné indské dievčatká?

     • pan jop,

      rozdiel vo vasich a mojich nazoroch je rozdiel v skusensotisch, ktore ste vy a ja prezil.

      Odporucam vam sa hodit do rybnika, skusit si , ako naozaj pracuje system a potom sa nebudete so zdvihnutou hlavou pozerat na tych nad vami hire, ale s kludnym svedomim priamo nim do oci a pochopite, ze je to len obraz charakteru cloveka, ktory vytvoril vsetko naookolo.

      Ale som rad ,ze sa vo mne vidite.

      Ste satan, oebo ste zlo a obhajujete miliardy zlych parazitov, so zlymi vlastnostami, ktori likviduju vsetk naokolo.

      Tak esge raz, ludia vytvorili system, nie elity a nic nezmenite. Ani obeznu drahu planet, ani ludsku povahu, ani energiu planet.

      A co Vam brani dat pracu tym rodinam v bankach? Ich zamestanjte, vytvorte a zrazu zistite, ze nemate ziadny manevrovaci priestor, iba ich uskrtit, pretoze bez ostrazitosti a velmimtvrdej ruky by Vam ukradli aj tie posledne idealy, ktorymi momentalne naivne verite.

     • Ve středověku,jestli byl takový jak jsme se učili,se nová zemědělská půda získávala žďářením.Kdyby panstvo nedrželo poddaný lid zkrátka,tak tady nezůstanou žádné lesy.Poddaný se bez souhlasu nesměl stěhovat.Ano lidí musí mít nad sebou pevnou ruku a řád.Ale vůbec tím nemyslím krutost.

     • Mila madam,

      suhlasim s Vami, problem je, ze sa po cele veky snazi rád vysvetlit ludom prostrednictvom viery moralke. Ludia to neakceptuju na ziadnej urovni a tych par jedincov, moralne cistych, su odkazani na zitie v celku.

      Rád sa snazi taktiez prostrednictvom filmov ukazat, ako bude vyzerat zivot na Zemi, ak sa problemy budu neustale nafukovat.

      Ak by na Zemi zilo 30 miliard ludi, zili by sme ako v Elisiu, Alite a pod..

      Narastajuce problemy zapricinuju nutnost vyuzivat narastajucu silu na ich utlacenie.

      Ved len keby sme zacali diskutovat o nutnosti vysporiadat sa s 10timi najvacsimi problemami na svete, zistili by sme, ze riesenie neexistuje. Ludia su hluchi a nebudu pocut nic. Zavediete zakon o rozmnozovani, za den mate vzbury. Ved vyrieste to, napiste do think tankov, zahrnte v rieseniach aj chamtivost cloveka, aby ste sa presadili a vyriesite svetove problemy. Inak to nikdy a nikto nevyriesi.

      Kazdy by chcel zit na beztarostnej, idylickej planete.

      Ved je v Biblii napisane,

      Adam – muzsky rod
      Eva – zensky rod
      rajska zahrada – Zem
      had – elektomagneticka sila, svetlo, zvodca

      My mame v povahe jednat v rozpore s moralkou, v zaujme sebectva, s potrebou ukajat vlastne potreby.

  • Pán Sebastián,
   už som tu písala, že mi tu nevadí názorová diverzita tu prispievajúcich ľudí s tým, že je korektné, ak by sa tu ľudia vzájomne neurážali a neponižovali (čím momentálne nemyslím – Vás..)
   Čo sa týka Vášho komentu vyššie – vďaka zaň. Rada som si ho prečítala a dovolím si naň zareagovať.
   Skutočne si myslím, že „ľudia“, ktorí sú pripravovaní na vrcholové politicko-finančno-riadiace posty, zvlášť v USA, (ale i v ostatnom Svete) prechádzajú hlbokým štúdiom cez slobodomurárske a iné lóže (viď prehľad od Hľadača Pravdy, za ktorý ste mu onoho dňa – poďakovali ako za zaujímavé čítanie) a to z dôvodu, aby dokázali globalisticky – jednotne – spravovať „krajinu“ podľa pravidiel svojho Najvyššieho šéfa – Lucifera (Satana).

   Určite nepohŕdnete ponúknutou literatúrou od Františka Bardona (Frabato..), v ktorej podrobne zasväcuje čitateľov do detailov (o.i.) deštruktívneho riadenia Života iných ľudí – prostredníctvom „ slbd. učenia“.

   A personifikovať tu každého človeka, že je Satan, sa tak znihilizovalo, ako keď Slováka, ktorý je na Mierovom pochode, označia za fašistu, pričom i Fašizmus za Hitlera, mal svoje prísne pravidlá.

   Chýba mi tu duchovný princíp súčasného diania. Na Duchovi človeka veľmi záleží, akým smerom sa vyvíja, či smerom k Svetlu alebo k Temnu. Sme v t.č. v Zápase Svetla proti Temným silám, o tom niet pochýb.
   Temno nie je obrazným pojmom, ale realitou, i keď sa prejavuje viac na úrovni neviditeľnej, pocitovej.
   Ale hlavným Cieľom Temna je odvrátiť človeka od jeho ďalšieho duchovného vývoja, od jeho pravého zmyslu života na Zemi, zvrátiť vzťah Človeka k Bohu.
   Temní zdeformovali pojem úprimnosti, takej potrebnej pre psychické zdravie ľudí. Spoločenská morálka a predsudky narobili mnoho škody v medziľudských vzťahoch a vo vývoji ducha, lebo potlačili úprimné a prirodzené prejavy. A ľudia v pýche a v obmedzenosti nechceli prijať Svetlo, pretože v Tme sa cítia pohodlnejšie a príjemnejšie.
   Ale – to je o každom – z nás.. O Tebe, o mne..

   P.S. Čo sa týka mojej osoby, pán Sebastian, už som to tu začiatkom 5/2023 písala, že si užívam každý deň naplno v Spokojnosti a v Radosti so svojím blízkym okolím, teším sa zo Života, som duchovne i mentálne vyrozumená so svojím súčasným Bytím. A to nie je vôbec málo a naviac – nie je to – Zadarmo. Chce to pevnú vôľu, disciplínu, tvrdú každodennú prácu, životný nadhľad, vedenie – Poznanie a určite z hĺbky Ducha i – Vieru vo Vyššie Sily. Tak fungujem – ja. Už relatívne – veľa rokov..

   To len – aby ste vedeli, že nespolupracujem so žiadnou sektou a zatiaľ sa necítim byť ani v posmrtnom kŕči. Naopak!

   Nič osobné – proti Vám, pán Sebastián – nezdieľam! Akceptujem – každý má právo na svoj názor !
   Vďaka za Vaše porozumenie!

 4. Prof. Staněk s Dr. Skálou – smí cizímu velení podléhat už i zdravotnictví?
  3 hodiny 4.5.2023
  Prof. Staněk k aktuálním tématům + odpovědi na vaše dotazy.
  WHO pravomoce,…; vystoupení z EU a WHO,….patent Gatese na „lidská těla“,…
  https://www.youtube.com/watch?v=140ljwURqUk

 5. „Kniha pravdy“, tzv. írske proroctvá (2012-2013) o tom krásne a dlho hovoria ako aj o očkovaní proti covidu… všetko krásne do seba zapadá a napĺňa sa ! A môžu si tu ateisti a nihilisti vypisovať čo chcú. Múdri si ich prečíta a zariadi sa, bude krok pred ostatnými !

  • Tých kanálov je veľké množstvo. Nie je „povinné“ čítať všetko.

  • Moudrý člověk přemýšlí co čte a od koho. Zamyslí se proč to do sebe tak zázračně zapadá a uskutečňuje se. Hlavně poslouchá intuici a své srdce ,to nelže. Jenže tupé stádo ovcí potřebuje vždy nějakého pastýře který jim řekne nebo napíše co mají dělat ,pak se pohnou ,samostatného myšlení nejsou schopné.

   • Cital som a podla mna ma Draslik pravdu. Ti co to necitali, nemali sa by vyjadrovat, lebo len hlupak komentuje veci, ktore nepozna. Nehovoriac o zakomplexovanych krestanstvom…

    • holistický prístup

     DDT,

     zabudol vôl, kým v skutočnosti bol – je – ide presne podľa programu do neho vloženého … a vraj prebudený – a zubami-nechtami sa drží svojho pastiera a vraha.

     Magdaléna – na rozdiel od Teba a Tebe podobných – vie (má POZNANIE), čo píše – má (po)otvorený kanál a je to svetelná prebudená (alebo prebúdzajúca sa) bytosť – vracia sa ku koreňom – k predkom. Ty si ukotvený v temnote.

 6. To je s povinnostmi „robotizace. Když pomineme nesmyslné otrocké důvody od postižených postihovaným je to snad hra znuděných bez intelektu k potlačení byť náznaku svébytných s vlastními postoji. A ta fotka je s očima panenek jak tečky ze slunce nebo ovlivnění tím jak se říká jsme to co jíme a mnozí prostě zřejmě vtipnou kaši nepojedli a jen poukazují na to že motivace mnohých řekněme jednodušších začíná od metabolismu „dietníky. Prostě forma otroctví nejzranitelnějším „požehnanými pomiňme kým a jak? Extrémní deformací a řekněme nosiče jednotlivých individualit plácaných blby do formičky, nebo to máte za jiné „oblažení? Líbí se mi definice s označením když je hrneček plný už se holt do něj víc nevejde a tedy styl podle sebe soudím tebe je tedy vrchol jak altruismu v uvozovkách tak kardinální „dydlace – zatím jsem lepší termín nevymyslel, co. 🙂 Jinak nemusel bych se potkat s kdečím a už vůbec se zabývat s generalismy pro druhé a dlužno poukázat k vyjádření podotknout že jsou věci které ve mne určitě dovedou probudit predátora řešení zkratkou povězme třeba obtížných vesmíru vůbec, omezencům omezenci. // klecového chovu?
  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/344810539_1390038428211070_5750356662624329033_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=OLWFieTbSVQAX_2qTHF&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfBie02aaEXivOy18GANblCbhoZ9_2T5EfyxYiIYn6-KAQ&oe=645F40BD

  TV Světlo Aliance sedmnáct
  1 d ·
  ___________________________________________________
  Duchovní cesta pokojného bojovníka Světla
  3 d ·
  „Smrt neexistuje. A s tímto poznáním zmizí i strach z ní! Pamatujte: žádný člověk, který kdy existoval, nikdy nezemřel. Byl přeměněn ve Světlo a jako takové stále existuje. Tajemství spočívá v tom, že se tyto světelné částice vracejí do původního stavu. Navracejí se k jedné z předchozích energií. Kristus a někteří další toto tajemství znali. Hledal jsem způsob, jak zachovat lidskou energii. Je to jeden z druhů Světla v Duši, někdy totožný s nejvyšším nebeským světlem. Nehledal jsem to pro sebe, ale pro dobro všech. Věřím, že mé objevy lidem usnadní a zpříjemní život a nasměrují je k duchovnosti a morálce.“. ~ Nikola Tesla
  A tam k tomu postřeh
  Doám že nkde jsem chytil že neuroy komunikují či v interakci s DNA na fotonech, asi to někde zmínil Harald Kautz Vela.
  Tedy „dobráci id kosti jdou po základu bytí deformacemi mRNA ve věci spotřeby kupčíky a penězoměnci pindos / oblud behemotů a hovad narostlých?
  Maky Olivien
  Předpověď programování
  Trans humanismus na obálkách časopisu „Time“
  Už dávno nám ukázali pravdu…
  https://www.facebook.com/100075936915407/videos/169903582676818/
  🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=UXinijw8QJA

  • Moje klasika že nekontroluji editaci 🙂
   … Dodám že nikde jsem chytil že neurony…

  • Objektívne

   Len by som poznamenal, že smrť hmoty existuje, len smrť duše nie.

   • re-cyklácia na každom kroku
    rozklad na elementy
    //s tou dušou to je samozrejme inak, ale budiž 😉

    • Duša je len unikátne organizovaná nehmotná podstata, ale ako taká tiež podlieha – za určitých okolností – rozkladu – resp. tomu, čomu hovoríme zatratenie – totálna eliminácia. Exkluzívne dokáže duša eliminovať aj samú seba. Duša je – zjednodušene – organizovaná tvorivá vôľa. Samovražda – v zmysle hriechu – nie je hriech, ale strata vôle pokračovať vo fyzickej existencii. Strata nádeje a strata tvorivých schopností vyriešiť problém. Ale môže to byť aj pozitívny akt – napr. v prípade, ak jedinec nedokáže nájsť iný spôsob ochrany svojich blízkych – že to fyzické nezvládne bez ich ujmy. Príklad – odboj – a radšej samovražda, ako nezvládnuté mučenie a zrada blízkych. Vôbec by som samovraždu nespájal s nejakým hriechom – to je manipulácia, aby sa invizítori dostali k tomu svojmu. Prinútiť niekoho k samovražde – to je hriech! Preto hovorím priamo – skap! Vis major!

 7. Ch.C.si zrejme nevie a nechce uvedomiť, že o zdraví svoj.detí rozhodujú v 1.rade rodičia, samozrejme, ako sa oni rozhodnú, to je iné kafé….Vďaka za príspev.o prof.Stanekovi…Sebastián možno ste mali ,,ťažšie“ dni, skúste si viac odpočinúť a budete všetko ,,vidieť“ inak …..

  • Sebastian

   Pani Alena, mudro pisete. Staci nenechat ockovat svoje deti a nemusite nic riesit.

   A daujem za radu.

   Profesor Stanek by si mall uvedomit, ze zijeme na spolocnej Zemi v zlucenom obchodnom systeme, kde su hranice krajin uz len nejakymi iluzornymi ciarami. Co vam ale zbudol povedat. Ci nezabudol? Najlepsie je, ze on, zamestnanec a ucitel vie, ake technologie ma ludstvo k dispozicii, pretoze on po nociach chodi do agentur vyvoja a vyskumu technoogii a po vsetkych univerzitach ako nocny upir, kde vyhladava vsetky novinky, ktore su pred zrakmi ukryte. Ale on, Stanek, to uz vie.

   Dakujem za radu, ste mila. Odpocivam v pokoji 🙂 a venujem Vam aj jeden usmev, lebo ste predsa zena.

   🙂

   Pani Alena, jete zivot? Rastliny, zvierata?

   Aby ste mali zivotnu silu, pozierate iny zivot. Vsetko, co sluzi ako medium prenosu zivota sa oznacuje ako mumia.

   Clovek si nezabezpecuje potravu z mrtvych zivocisnych alebo rastlinnych organizmov, ale ked ich struktury zacleni do svojho vlastneho tela, ziskava najprv kontrolu nad mumiou alebo „eterickym dvojníikom“ zvierata alebo rastliny.

   Po ziskani tejto kontroly potom ludsky organizmus presmeruje tok zivotnej sily do a na svoje vlastne ucely.

   Sami zabijate, aby ste zili. Nikto eprezije, aby neznicil zivot. Aky je rozdiel, ked jeden nechutny ozran, agresivny Maros zabija a odporuca nenavidiet deti a chce zabijat inych, napriklad aj mna, ako ini ludia zabijaju inych, aby prezili?

   Stale tu nikto z vas nerozumie podstate zivota a zakladom ludskeho charakteru a ani satanizmu. Len pouzivate slova, ktorym nerozumiete.

   • Tam bych jen poznamenal že buňky umí dematerializaci vody na energii, nebo jsem to někde chytil a jsou brehavitariáni co žijí tedy prý bez stravy. A organismus jako dokonalý strojek vše ostatní zabezpečí včetně regenerace. Prokazatelně jsou lidé co nejedí a fungují. Ale určitě je to v interakcích složitější a dokonce si myslím že jsou řekněme v karmě „věci co si zaslouží sežrat. 🙂

    • ISteze, mitochodnrie riesia vodik, riesia vodu, odpad vydychneme a potrebujeme k tomu slnecnu energiu, inak by sme umreli. Krebsov cyklus, elektronovy transportny cyklus a podobne. Nas zaklad zivota. Cim mame lepsi redox, cize nestracame elektrony do priestoru, tym dlhsie zijeme.

     Ak ste videli cloveka, ktory dokaze zit bez stravy, v poriadku, ja tkaeho nepoznam.

     • Fakt neskladuju
      ale vím že nic nevím a těm s „jistotami a že jich je ani nezávidím, možná jednoduché pojetí… ovšem ke škodě dodrbaného okolí. Taky styl, aha. 🙂

     • No, když už si zapolemizuji tak předpokládám že myšlenka může být „nativně hmotná a v řetězci příčin a následků s energetickými centry o kterých tradiční čínská medicína nepochybuje že je lidé mají. A ty v možných interakcích může pracovat se silami vesmíru (shnilého jablka, ale fuj neměl bych asi nadsazovat, že jo) na jiné úrovni řekněme imunity celku třeba k obrazu božímu než opisy pouhými slovy kdy by na to třeba nestačili souhrné slovníky korporátníků pro nové produkty označeními a tohle je víceméně nepovedené či ano „rétorické cvičení toho že víme co je nemožné? 🙂 🙂 🙂

     • Energeticke centra mame, dokonca ich vieme merat. Ano, nase telo pracuje v sulade s energiou Vesmiru, ak sme mu spravne vystaveny. Nazyvam to radsej energii Slnka a svetla.

      Uz v pociatcnej nauke je oznaceny clovek za svetlo, ktore sa skoncentrovalo do hmoty a pre veriacich sa vytvorili bozstvs, ktore reprezentuju obycajne fyzikalne energie.

      Svetlo sa podiela na nespocetne vela reakcii organizmu, imunity nevynimajuc.

      Ak mate konkretnu otazku, skuste sa opytat, mozno budem vediet odpovedat.

     • Mám pocit,že by jste mnoho lidí potrestal,kdybyste dokázal zařídit,aby žili z prány .Takový řízeček,jitrnička.
      Aby člověk se posunul k takové stravě,musel by se sakra změnit .90 %lidí kolem mě na nějaký duchovní posun kašlou.A to jsou i lidé dobří a morálně na velké úrovni.

   • Pani Alena, jete zivot? Rastliny, zvierata?
    Aby ste mali zivotnu silu, pozierate iny zivot.

    táto realita bol tak vytvorené, akže choď dať po hube Tvorcom reality, a nedávaj to ako vinu hráčom v hre.

    Stale tu nikto z vas nerozumie podstate zivota a zakladom ludskeho charakteru a ani satanizmu. Len pouzivate slova, ktorym nerozumiete.

    zas melieš. Predtým som sa pýtal na to, či máš „dušu“. Vyhol si sa otázke, len melieš dve na tri.

    príspevok sú kraviny a dezinformácie a prenesenie pozornosti na bezvýznamné žvásty.

    • No i třeba tak ale podnět zvídavým dává.

    • Uz som odpovedal istej madam, ked chcela vediet pravdu o otcovi, synovi a duchovi. Jedno z tych slovnych pomenovani reprezentuje dusu a ja som to v tom prispevku objasnil.

     Cize, Vy ako schopny jeidnec, ktory sam seba odprezentoval ako cloveka s 15 rocnymi skusenostami s rocildami, by sme mali byt zbehly v terminologie staroegypstkej vierouky a kedze ste zbehly, mate v pirspevku komplexnu odpoved.

   • K strave aj bez nej:
    https://www.matrix-2001.cz/clanek/v-sevreni-tajemstvi-17-13535

    Ja mám za sebou 1 rok bez stravy. Takže mám svoju skúsenosť.

    Z duchovného hľadiska však stravu a vodu treba. Trochu. Aspoň raz za čas. Napr. raz za deň alebo aspoň tri dni. Inak určité jemné zážitky a realizácie človeku chýbajú.

    • Nechtěla by ses podělit o zkušenosti, jak se žilo rok bez stravy? Třeba by to badatel zveřejnil.

    • Pani Mária, vy nie ste Mária, je to váš pseodonym. Píšete tu pod viacerými nickami. Neverím vám, že ste boli jeden rok bez stravy. Vy ste nemali ani jeden ďeň dietu. Nemáte ani šajnu o tom ako hladovať. Na Slovensku ešte nikdo navydržal žiť bez stravy dlhšie ako 42 dní, bez toho, aby si ohrozil zdravie. V Indii žije a aj žilo niekoľko svätých mužov, ktorý žijú alebo žili dlhé mesiace bez stravy a vody. Niekoľko týchto ľudí už bolo v minulosti aj vedecky preskúmaných, ale ešte žiadna vedecká komunita tento jav nevysvetlila.

     • holistický prístup

      Vladimír,

      mýliš sa – prípadne cielene klameš – v mojom prípade to bolo viac, ako sto (100) „kalendárnych“ dní bez príjmu tzv. „stravy“ – len voda – upravená voda a nejaké bylinné výluhy za studena. Najťažšie je začať znovu prijímať to, čomu vravíte „strava“. Je to záležitosť vnútorného nastavenia.

      Je rozdiel medzi „diétou“ (násilie – proti vôli bytosti – vnútené z vonku) a medzi životným štýlom – spôsobom žitia a bytia (slobodné rozhodnutie).

   • „agresivny Maros zabija a odporuca nenavidiet deti“ – ty prasa vyjebané rozvratnícke intrigánske židovské – za toto lživé obvinenie ťa zabijem na fleku! Prajem ti smrť! Zdochni! Amen!

    • načo strácaš energiu na BioRobota?
     Veď to je možno jeho úloha, aby sa z teba dala cucať energia BioRobotovým pánom.

     radšej rob to čo ja. V pohode vysvetli jeho dezinformácie. Tak pomôžeš aj iným pochopiť, ako fungujú takéto BioRoboty.
     Tvoja reakcia je presne to, čo potrebuje.
     Preto som aj napísal, že sa mi nepáčia mnohé tvoje útoky.
     Napr. tento.
     Je to kontraproduktívne.
     Doteraz som ti to nehovoril, lebo sa s tebou nechcem hádať, lebo robíš dobrú vec.
     Ale presne toto je kontraproduktívne aj pre teba, aj zbytočné pre všetkých.
     Strata času, energie, mlyn na jeho potreby

     • „V pohode vysvetli jeho dezinformácie.“ – veď toto už mám presne „do polovice“ napísané pod tvoj nick – len nemám čas to dokončiť. Ono to bude o cieľovej skupine, ktorú sa snaží tento zmrd odlákať z „môjho okruhu“ – to je jeho-ich stratégia. Oni aj tu v podstate bojujú o tú masu, ktorá ich zhypnotizovaná drží pri moci. Lebo fakt to je! A to je zároveň tá istá masa, ktorá ich dokáže ušliapať – ako Maugliho kordón divokých byvolov! Oni veľmi dobre vedia, s kým nepohnú! Pohnú len so stádom. A tento zmrd nerobí nič iné, ako láka ovce! A je mi u prdele, kto sa za tú ovcu považuje – obvykle ovca nevie, že je ovca.
      Podstata – aj my potrebjeme masu ako baranidlo. Tu nejde – konceptuálne – o „Maroša“!

     • Pan Maros, Vam to dnes pali,

      konecne ste na to prisli, nejde o nas. My sme nepodstatni. Kludne si zorganizujte ludi, kludne aj 5 milionov Slovakov. Vytvorte spravodlivy stat a chvilu pockajte, ono sa to znova utrasie do prirodzenej polohy.

      Miumochodom, zabijate. Ved jete zvierata.

      Odporucate nenavidiet deti. Ved nenavidite zidov generalizovane, cize odporucate nenavidiet deti zidov bez vynimky.

      NErobite dobru vec, vytvorite nove Slovensko, nedostanete bankove statne spojenie, vlastne, tam by ste sa ani nedsotali, to je prilis daleko pre vas. Ale kludne, skusajte, aj tak neuspejete. Cakam na ten obsiahly text.

      Kludne ma zabite, vela stastia. Satan nasiel brata. :*

     • Maros, pomozem Vam.

      Co Vam brani sa zorganizovat a kolektive napisat 10 000 mailov do korporacii o digitalnom otroctve? Ved niekde zacnite.

      Ale to by som Vam neodporucal robit, zanechaet stopu a vodcu si sila najde. Hovorim Vam, uz dlho, v dobrom, nemozete byt na cele stada ako alfa samec a bojovat proti predatorom z pozicie agresora. BUdete mat zivotnost 1 minutu.

      Ved ja Vam chcem ujo dobre. Uz to pochopte, stale sa len rozculujete.

    • Haha, nezabiješ. Keď si frajer, napíš ako sa voláš a kde bývaš.

    • Čo nechceš aby ti iní činili, nečiň ty druhým.

 8. Je už načase,aby ludia konečne povstali a pozabíjali tieto satanistické sviňe.

  • Sebastian

   Presne tak, za mrkvou. POzabijat 6 miliard satanistov. Kedy zacinate? A preco pisete o ludoch a sam seba v tej mnozite nazahrnate? Ved chodte Vy zabijat. Vsetkych manazerov a podnikatelov, podvodnikov, ktori podvadzaju svojich druhov a druzky, klamarov, nadmerne konzumujucich.

   Pocujte, aky nadmerne konmuzmujuci, cize obezny obcan zabija viac zivota, ako chudy kral. Chapte to vobec?

   • spotreba zrádla jedného tlsťocha je o niekoľko rádov menšia ako spotreba všetkého jedným vládcom ostrova.
    Takže znížiť spotrebu treba, ale začať od tých, ktorí ju majú najvyššiu.
    A to ten tlsťoch nie je

    • Pozrite, kludne sa hrajme hru na odpovede. Ja mam vlastny nazor, Vy svoj. Ja vidim zivot po svojim, Vy po svojom.

     len jedna poznsmks. Snad to rozlusite, lebo pisem za pochodu a tukam pomimo..

     Ak chcete vytvorit svet, v ktorom bude rovnaka sporteba pre vsetkych rovnako, musite vytvorit aj rovnake povahy, s rovnakymi narokmi a schopnostami, emociami.

     Kedze je to nemozne, nemozete schopnych zlikvidovat a neschopnych povysit. Ked povysite neschopnych, neudrizia si to, ked znizte schopnych, vytvorite napatie, ktore prerazia, lebo sa zjednotia a zjednotena inteligencia so silou prebije okovy.

     • Pozrite, kludne sa hrajme hru na odpovede. Ja mam vlastny nazor, Vy svoj. Ja vidim zivot po svojim, Vy po svojom.
      to nie je o názore, ty jednoducho trepeš bludy

      Ak chcete vytvorit svet, v ktorom bude rovnaka sporteba pre vsetkych rovnako
      to si kde takéto kraviny čítal? ja som nič takéto nepísal.
      Menej fetuj, viac čítaj, zapni to IQ ktoré máš, aj keď vidím že to nestačí, menej drístaj predtým ako niečo napíšeš

      nemozete schopnych zlikvidovat
      to píšu hebrejci, že treba zlikvidovať schopných goyim, aby ich neohrozili.
      ja nič také nepíšem
      schopných likvidujú aj „elity“ od ročildov, aby im nekazili biznis a parazitovanie

      zas je celý tvoj príspevok len drístanie kravín

      Sebastián, po toľkých rokoch v base za znásilnenie nezletilých, sa nedivím, že drístaš dve na tri

     • No vidite, uz ste na mojej urovni. Satan hned najde brata satana.

      Stacilo dat par odpovedi na styri tahy dopredu a padli ste z Vasho tvoreneho obrazu dobrodinca na spravne poschodie.

      K tomu IQ, Vy nevidite system? Asi zijeme v rozdielnych socialno ekonomicko spolocenskych urovniach, tak chaoem, ze sa Vam to zda nespravodlive.

      Zivot je adresny a velmi spravodlivy. Musite zacat od prveho luca, ktory dopadol do vody a zacali medzi sebou bojovat prve organicke casti.

      Vy bojujte so zivotom, ja ho vyuzijem pre spokojny zivot rodiny. To je IQ

     • „Musite zacat od prveho luca, ktory dopadol do vody a zacali medzi sebou bojovat prve organicke casti. “ – to sú mi ale vývojové oparinovské bujónové sračky! Ko.ot! Maggi kocka! Ostatné vôbec nekomentujem. Len pozorujem, ako sa určití – voči ktorým som mal relatívny rešpekt – nechali vtiahnuť do „dialógu“ – a týmto počinom – uznali jeho „eminenciu“ – riadne opareného /matka ho jebla od nervov do hrnca na bielizeň/ „Oparina“! Takéto ko.otiny neposplieta ani indiánsky košíkar! Intelektuálna sračkáreň! Vyjadrím sa ešte bližšie – ale najprv si musím niečo mňam uvariť! A bude to mäso – a bude to veľa mäsa!
      ———————-
      Dnes som videl v supermarkete jednu scvrknutú babku asi 80 r. – v obrovskom košíku jeden jogurt a jeden kelimok tresky – a obrovská dámska peňaženka. Bolo mi do plaču. Skúste na takú ísť s pránou doboha!

      V tejto skurvenej spoločnosti nefunguje sociálna bezpečnosť! Tak si svoje duchovné stravy vyžerte až do dna!

     • a si si istý????? S tých bludov dostaneš hlisty a potom cisty a už nebudeš čistý,, hahahahahahah

   • Citate niekedy po sebe tie nonsensy co pisete?

    • Niekedy aj ano, ale niekedy aj nie, ved vidite, kolko natukam gramatickych chyb.

     Ale ste mudry clovek. Napisali ste spravne, ze by sa clovek nemal vyjadrovat, lebo len hlupak komentuje veci, ktore nepozna.

     Urcite ste neporozumeli informacii, ktora je v texte zasadena. Ono, skuste aj Vy skocit do rybnika a zacnite plavat, cim vyssie pojdete, tym viac uvidite.

     Nepochybujem o Vasich kvalitach, ze by ste na to prisli.

 9. zapredana SR

  Každý vnimavejsi si všimol ten chrup, a to je presne chrup z filmu IT/TO

 10. Diablova nevesta…..

 11. Môžu sa páriť ľudia so zvieratami? Občas z toho niečo narodí? Toto je duôkaz.

 12. …rada čítam Portál Bádateľ, vrátane príspevkov…no to, ako sa tu niektorí ,,ventilujú“ mi príde ako ,,bonus“, bez ktorého sa určite zaobídem…..

  • bez mojej zaujatosti, poprosím o upresnenie.
   kto tu píše normálne, kto sa ventiluje?
   Prosím daj dve skupiny a nicky v tých skupinách.
   rád sa zamyslím nad tvojim postojom

 13. p.s.ďakujem aj ja Sebastián…hlavne preto, že nie aká som, ale že som a to je veľký rozdiel…….tiež myslím si, že ide zrejme o urč.pohľad na vec s tým ,,ventilovaním“….každý sme predsa aj, aj…nič nie je len čierne, alebo len biele, takže tak….

 14. Ak ľud planéty Zem chce poraziť zdegenerovaných chazarov, tak sa musí zjednotiť. Zrušením bánk by títo menovaní prišli o svoju moc nad planétou.

  • Som chazar, co mi urobite?

   • Prosím diskutujúcich, aby neplatili trolla. Ďakujem

   • otrčíme ti riť, môžeš nám ju vylízať, chazar
    jazyk na to máš, detto aj charakter

   • mirec,nie je na skodu,ked je niekto oponent.ako viem len raz sa podarilo chazarov rozprasit,ktori su dnes vsade na dolezitych pöstoch.kedze sa nedokazteme zjednotit alebo nikto doposial nevzisiel z masy,aby viedol pomoze,,apokalypsa,,a novy zaciatok

   • holistický prístup

    Seb,

    bol si mnou odhalený – vyzlečený do naha – už pri svojom prvom príspevku na tomto „portáli“ – takže Tvoje priznanie nie je priznaním …

Pridajte komentár

*