WEF si najíma neočkovaných pilotov pre lety do Davosu: „Bezpečnosť našich členov je priorita č.1“


Print Friendly, PDF & Email

WEF si najíma neočkovaných pilotov pre lety do Davosu: „Bezpečnosť našich členov je priorita č.1“

(Sean Adl-Tabataai, Newspunch) Klaus Schwab zakázal očkovaným pilotom prepravovať členov Svetového ekonomického fóra (WEF) do Davosu z dôvodu bezpečnostného rizika, ktoré títo piloti predstavujú.

Podľa správ majú byť členovia WEF prepravovaní na konferenciu v roku 2023 vo švajčiarskom Davose výlučne neočkovanými pilotmi.

Josh Yoder, šéf americkej skupiny Freedom Flyers (Slobodní letci), skupiny pilotov proti očkovaniu, povedal pilotovi Alanovi Danovi, že dostáva otázky od davoských elít, ktoré majú záujem najať si neočkovaných pilotov na služobné cesty.

„Teraz mu volajú bohatí podnikatelia a korporácie, aby lietali s ich manažérmi na firemných lietadlách s nezaočkovanou posádkou,“ uviedol Alan Dana tento týždeň v relácii publicistky Maria Zeee s názvom Uncensored (Necenzúrované).

Video s vyjadrením šéfa združenia neočkovaných pilotov:

Infowars.com ďalej uvádza:

„Dostáva sa im luxusu, že si stále môžu vyberať, pretože v Spojených štátoch amerických je stále k dispozícii veľké množstvo členov posádok, ktorí nie sú zaočkovaní, pretože letecké spoločnosti, pre ktoré pracujú, to nenariadili.“

Zbohom vysoký krvný tlak

„Títo bohatí podnikatelia vyžadujú na svojich služobných cestách nezaočkovanú posádku,“ dodal Alan Dana.

„Bežní cestujúci leteckých spoločností, ktorí si kúpili klasickú letenku, však už nemajú taký luxus.“

Alan Dana, bývalý pilot pre JetStar, singapurskú leteckú spoločnosť, poznamenal, že takýchto požiadaviek na austrálsku pobočku združenia Freedom Flyers zatiaľ nie je príliš veľa, pretože združenie je ešte pomerne nové a málo známe.

Záver

Takmer všetky veľké letecké spoločnosti v USA nariadili experimentálnu „vakcínu“ proti covidu pre pilotov a posádky letov v roku 2021, čo viedlo nesúhlasiacich pilotov k vytvoreniu združenia US Freedom Flyers.

O dva roky neskôr sa zdá, že nové údaje a zvýšený počet zdokumentovaných incidentov jednotlivcov, ktorí „náhle zomreli“ po podaní mRNA vakcíny Covid-19, nútia elitu dobre si premyslieť, s kým budú teraz lietať po celom svete.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Sean Adl-Tabataai, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mimo téma . Zemřela Gina Lollobrigida. Bylo jí 95 let.

 2. Tak tomuto sa poviem vrchol Pokrytectva. Akože fakt žasnem!!!

  • Nieco podobne – vrchol pokrytetctva elity bolo ukazane vo filme „Srdečný pozdrav zo zemegule“ z r .1982 ked Nada Konvalinkova ukazala na kameru malu tabletku (jedlo buducnosti – vydobytok vedy) na dlani so slovami : „tohle budeme jist jednou vsichni“ a predstavitelia vedeckej obce sa po stretnuti isli ladovat zabijackou. Pokrm buducnosti im moc nesmakoval.
   Ten film so slizkym Lasicom a Satinskym …to bola taka spinavost ako je dnes film svina – podlost sama o sebe.

   • Len zaujímavé, že tam proti nim, nie sú žiadne protesty, čo ich to už nebaví, alebo ich preprogramovali?

  • Tomu sa hovorí chucpe.

 3. adamkratochvil

  ako stary foter som nepodlahol vsetkym tym tlakom na otestovanie a ockovanie a dokonca som pred pol rokom odmietol operaciu kvoli transfuzii krvi nechcem krv zaockovaneho aby sa tymto sposobom dostalo do mna to svinstvo co do ockovanych dostali, z ktorych niektore vymiznu ale tie zavazne zostanu v krvi zaockovaneho navzdy…radsej zidem z tohto sveta prirodzenou smrtou ale zabit sa nenecham…

  • Nevzdávajte sa! Preštudujte si nejakú alternatívnu liečbu, možno je aj na tejto stránke. Hladovka vie niekedy vyliečiť viac ako dieta, posúdte možnosti a vyberte si.

  • – autor Michio Kushi vo výborne spracovanej knihe „Cukr a sůl – dva bílé jedy“ poukazuje na chyby, ktorých sa dopúšťame vďaka celkovo chorému spôsobu nášho života, vrátane stravovania sa a zanedbávania správne nastaveného pitného režimu. V prípade, že máte STABILNÝ TK aj hladinu krvného cukru, zvoľte si – ako odporúča Vladimír – minimálne dvojdňovú hladovku s dostatočným pitím čistej odstátej vody (do pohára s vodou vložte šungit, dnes je už bežne dostupný). A potom pridávať zeleninové šťavy – ktoré druhy zeleniny možno navzájom kombinovať, a ktoré v žiadnom prípade nekombinovať, o tom píše Johanna Paunggerová vo viacerých svojich knihách – v antikvariátoch sú už (načase!) konečne dostupné. Postupne prejdite na hustejšiu domácu! stravu; v reťazcoch a vo väčšine reštaurácií už nekúpite jedlé takmer nič.

 4. A s akým pilotom lieta Schwab?Bolo by treba ho vymeniť za nejakého neočkovaného kamikadze, ktorý by sa obetoval a napálil to aj s tou starou,hnusnou,oplzlou zdochlinou niekde do poriadnej skaly….Už je najvyšší čas sa toho tuleňa zbaviť.

  • kvakcína je sloboda

   prirovnávať ho k akémukoľvek živému tvorovi je urážka života!
   také niečo ako schvab a ďalší jemu podobní, nemohli prísť na tento svet ako iné živé bytosti – toto je iba uplácané hovno!

  • Krasne a pravdive!!!!! Nutné!!

  • dal by som ho pod stromček naším kyselinárom aj s ostatnými zrúdami

  • heger – to je taky slovensky medvedev – nici ekonomiku vlastneho statu ako sa len da.
   Inak neviem ci heger patri k civavam alebo k srncim ratlikom. V jednej knihe pre deti od spisovatelky K. Bendovej (Opice z nasej police) je taka ilustracia kde je namalovany mini pes podobny srnciemu ratlikovi s vyplestenymi ocami a ma meno Lucifer – tak ten sa mi ponasa na hegera.
   Take male bezvyznamne nikde nic a taky frajer – rovnako ako heger.

   • Mrkla som sa na Net a – súhlasím. Ten odvolaný premiérko – je to vlastne – taký ratlo-hegerko. Robí len haf, haf – nikto ho nepočúva a všetci ho majú v paži..

    http://priatelpes.sk/wp-content/uploads/2017/05/17991210_746569602179455_8644167616158545235_n.jpg

   • Лаитаз Откин

    Heger nie je chivava ale pes Scooby Doo,
    ked sa boji,vyskoci do americkeho narucia.Veri v americke narucie aj podrucie.
    Stat na strane USA sa dlho vyplacalo,ale tentokrat to bude inac.
    Rusko a Cina z toho vyjdu vitazne,no tiez maju iste agendy ktore mozu niektorych menej informovanych dost prekvapit.
    Kontrolori ludstva ktori stoja dokonca aj nad globalistami dopredu rozhoduju kto tie vojny vyhra a nezalezi ani tak velmi na lepsej vyzbroji.

    • Лаитаз Откин

     Civava sa tak vola pretoze pochadza z mexickeho statu Chihuahua,je to len poslovenceny nazov

   • dal by som ho pod stromček naším kyselinárom aj s ostatnými zrúdami

 5. Kdyby dávali pozor tak věděli kdo jim má dělat piloty.
  https://zvedavec.news/nazory-9525.htm
  včera 18:42
  K zamyšlení
  Pisatel 37.?.?.?
  K zamyšlení! Dnešní přiznàní Bourly v Davosu!

  https://gloria.tv/post/FyLxk2WS8f7e3EoCYkRyTVpax

  Soňa Peková říká, že jen Aškenázy jsou absolutně imunní vůči covidu.

  https://www.youtube.com/watch?v=7P2zMG918gQ

  401608

 6. Ale – veď je to priznanie!

 7. kvakcína je sloboda

  keby som bola trikrát opichaný pilot, tak by som tvrdila, že nie som , aby som sa mohla pomstiť a zobrať so sebou aspoň jedného z nich

 8. Všimli jste si, že na každé fotce a všeobecně se ten jonatan král wef – šváb, pořád mračí, nesměje se..? 😀

 9. Mimo téma – přidám sem rozhovor se Soňou Pekovou, z 10.1.2023, stačí prvních 10-15 minut kolem ko*kovid a vše je jasné i očko demen*tům.:
  youtube.com/watch?v=7P2zMG918gQ

  A mladí lidé všude, naprosto VŠUDE, včetně sportovců, umírají na zástavu srdce, média mlčí..:
  expose-news.com/2022/12/27/corporate-media-and-uk-government-wont-discuss-harms/

  Poslední dva roky budou v učebnicích dějepisu společně označovány jako roky mrtvých sportovců, a důvod? Nejméně 1 011 z nich během této doby náhle zemřelo. A u 598 sportovců objevily vážné srdeční problémy, včetně srdeční zástavy.

  = Tito lidé, kteří umírají po kovid „vakcínách“, asi neprošli testem IQ, který jim zadali světové vláda, a jsou pomalu vyřazeni z genofondu?..

  A uSSácké CDC se zoufale snaží skrýt údaje ze systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS): protože jasně ukazují, že tyto injekce jsou smrtící a nikdy neměly být povoleny nebo schváleny..:
  jackanapes.substack.com/p/cdc-finally-released-its-vaers-safety

  A nový výzkum publikovaný v odborném časopise Circulation ukazuje, že dospívající a mladí dospělí, kteří se „očkovat“, poté je často dostane infarkt:
  ahajournals.org/doi/10.1161/CIRCULATIONAHA.122.061025

  Vědci z Harvard Medical School se zabývali kohortou dětí, které byly v období od ledna 2021 do února 2022 hospitalizovány v Massachusettské všeobecné nemocnici nebo v Bostonské dětské nemocnici kvůli tomu, že se u nich po očkování objevila myokarditida. Výzkumný tým zjistil, že tyto osoby měly v krvi „výrazně zvýšenou hladinu proteinu hrotu plné délky“, který byl „neohraničený protilátkami“.

  A brzy se objeví další důvod, proč si vybírat vegetariánské potraviny nebo maso z místních důvěryhodných zdrojů: protože, v masném průmyslu se chystá masivní zavádění mRNA vakcín – které budou pravidelně aplikovány skotu, kuřatům, prasatům, kozám a dalším hospodářským zvířatům!

  Jak jsme viděli u lidí, injekce mRNA mohou:
  Cirkulovat po celém těle a skončit v krvi a orgánech.
  Způsobit v těle produkci toxických proteinů, které mohou mít toxické účinky.
  Ucpat tepny a nakonec zabít nebo poškodit člověka v důsledku mrtvice nebo infarktu.
  Změnit chromozomy a způsobit trvalé genetické změny v organismu.

  = Opět se musíte zamyslet, proč to dělají? Žádné zvíře na ko*kovid nezemřelo. Ale vyhledal jsem si informace o tom, jak zoologické zahrady po světě očkují svá zvířata, a jedna zoologická zahrada za druhou dává svým zvířatům toto „očkování proti kovid“, pro zvířata.. Potraviny? Můžete si vypěstovat vlastní, ale brzy budete porušovat předpisy, pokud ho budete prodávat veřejnosti, v zahraničí už to začíná. Smyčka se nám stahuje kolem krku. Vždyť toto už vidíme nyní i u falešné „ptačí chřipky“ v ČR!

  • Presne si to vystihol a zhrnul. Kurvy satanské tu otvorene tlačia genocídu a prevažná väčšina ofcí rieši nacistickú Ukrajinu, namiesto zdravia, potravín, energií a ľudských práv ! Očista je nevyhnutná… neexistuje, aby sa už citeľne viac ľudí prebralo, neverím tomu ! Predpokladám, že keďže v strednej a východnej Európe bola najnižšia zaočkovanosť, budú nás chcieť vtlačiť do vojny na Ukrajine a týmto spôsobom znížiť v tejto časti sveta populáciu ! Kyjevský dohovor a tichá príprava mobilizácie a vyslania vojsk do zahraničia sa už legislatívne šijú !

  • To aby sa clovek uz bal aj vzit tatranku z automatu napr. v praci – kto zisti ci to cez ten obal nekdo nepichl jehlou a nieco tam nepridal? Nikto. A potom ma clovek tazkosti, horucku a hned maroduje na „kovid“.
   Tiez nieco museli pridavat do stravy u nas v praci – musel som prestat chodit na obedy v praci v case kovidu – bolo mi po nich zle ale aj inym a hodne ludi zacalo mat bolesti brucha. Po rokoch zmenili firmu co nam vozilii obedy a vydavali obedy – zrovna jak zacal kovid. Ti co vydavali obedy mali cierne kozenkove rukavice jak gestapaci. Jaksi divne boli usluzni az slizki a casto po nas akosi napäto hladeli ako to jedlo jeme akokeby zistovali co to s nami robi.
   Takisto ked zacal kovid menili firmy tiez napojove automaty – som si zistil – a menili ich aj unas vo firme. A tie nove napoje tiez sposbovali ludom traviace tazkosti.
   Moj tedajsi veduci – kavickar – mohol byt mojim synom – zdravy mlady chlap jak buk – tak ten sa furt stazoval ze mu je po tej novej kave zle a dost casu presedel na wc nez si na nu zvykol.
   Takze aby clovek bal chodit v praci aj na obedy – to je fakt sila!

  • Já jsem uzákonila své předpisy v souladu s vesmírnými zákony které jsou věčné a neměnné, s ohledem na své okolí nenarušující jeho svobody a rozhodnutí. Sama jsem si je vytvořila, odhlasovala a podepsala takže jsou platné i když s nimi nikým nevolení zástupci a zločinecké skupiny které přebrali moc nejen u nás nebudou souhlasit.

   • Presne takto to funguje a toho sa boja. Aby sme vizualizovali a konceptualizovali svoje vlastné predstavy ako má vyzerať svet. Ak to urobí kritické množstvo človekov, tak sa to stane hmotnou realitou. Len tak ďalej.

    • Ono v podstate vela ludi vidi permanentne cez prizmu vizualizacie lepsieho sveta realny svet – i ked je uplne iny. A z toho beru silu pre dalsie dni.
     Ale takym snilkom je ten realny svet casom schopny odobrat chut do zivota.
     Musia potom pokracovat a nevzdavat sa a prejst do rezimu „nohami pevne v realite a hlavou a srdcom v oblakoch, v nebi“.

 10. Negatívne účinky mRNA vakcínou je možné kompenzovať na báze APIS-vesmírno-biologickej konštanty A.Einsteina resp. genomovou hexagonovovou apiterapiou, je to na dlhšiu reč…na serióznu diskusiu som pripravený……j

  • Netrep hatlaniny. A mimochodom, Jeden-Kameň (Einstein) bol jedným z nich, nosatých. Ten by ťažko vymyslel niečo v náš prospech. Lebo keby aj vymyslel niečo v nás prospech, bol by okamžite odstavený podobne ako Tesla.

 11. Tak už primitívni poslanci NR SR schválili ďalší nástroj ekologického teroru ! Bravo, vy hnidy tupé a zapredané ! https://www.topky.sk/cl/10/2450183/Nove-registracne-poplatky–Za-starsie-auta-si-po-novom-priplatite–Nove-vam-peniaze-usetria ! Ožobráčiť a postupne zbaviť ľudí všetkého majetku a práv ! Však, podľa inštrukcii satanského WEF ?!

 12. Som včelárom zo západného Slovenska a mám na predaj svoj kvalitný včelí med repkový a slnečnicový v cene 1kg -5,5 eura.Táto cena je pri obidvoch druhoch medu.Ak máte záujem tak info o predaji a objednávkach na adrese [email protected]

 13. Klaus Schwab vám přeje dobrou chuť!
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/01/oficialne-schvaleno-v-eu-tyto-ctyri-druhy-hmyzu-se-mohou-skryvat-ve-vasem-jidle/
  Může být prodáván jednotlivě nebo s maximálním obsahem 10 gramů mohou moučného červa obsahovat:

  saranče stěhovavé v:

  zpracované bramborové výrobky, pokrmy z luštěnin a výrobky z těstovin
  masové analogy
  polévky a polévkové koncentráty
  luštěniny a zelenina v plechovkách/sklenicích
  saláty
  nápoje podobné pivu, směsi alkoholických nápojů
  čokoládové výrobky
  ořechy, olejná semena a cizrna
  mražené fermentované výrobky na bázi mléka
  uzená masa
  *****
  cvrček domácí v:
  proteinové produkty jiné než analogy masa
  chleba a housky
  pečivo, cereální tyčinky a plněné těstoviny
  sušenky
  výrobky z těstovin (suché)
  polévky a polévkové koncentráty nebo prášky
  výrobky ze zpracovaných brambor, luštěninové a zeleninové pokrmy a výrobky na bázi těstovin nebo pizzy
  pokrmy na bázi kukuřičné mouky
  nápoje podobné pivu, směsi alkoholických nápojů
  ořechy, olejná semena a cizrna
  omáčky
  masné přípravky
  masové analogy
  čokoládové výrobky
  mražené fermentované výrobky na bázi mléka
  *****
  Od 3. ledna může vietnamská společnost „Cricket One Co. Ltd“ také prodávat „částečně odtučněný prášek ze cvrčků – Acheta domesticus“ v EU implementací nařízení 2023/5 . Mohou ho obsahovat tyto potraviny:

  vícezrnný chléb a rohlíky; krekry a tyčinky
  cereální tyčinky
  pekařské suroviny (suché)
  sušenky
  výrobky z těstovin (suché)
  plněné těstoviny (suché)
  omáčky
  zpracované bramborové výrobky, luštěninové a zeleninové pokrmy, pizza, pokrmy z těstovin
  syrovátkový prášek
  masové analogy
  polévky a polévkové koncentráty nebo prášky
  pokrmy na bázi kukuřičné mouky
  nápoje podobné pivu
  čokoládové výrobky
  ořechy a olejná semena
  slané pochutiny jako chipsy apod.
  masné přípravky
  *****
  potemník stájový v:
  cereální tyčinky
  chleba a housky
  zpracované obiloviny a snídaňové cereálie
  ovesná kaše
  suché suroviny pro pekařské výrobky
  sušené těstoviny
  plněné výrobky z těstovin
  syrovátkový prášek
  polévky
  pokrmy na bázi obilovin a těstovin
  pokrmy na bázi pizzy
  těstoviny
  chipsy a jiné slané občerstvení
  krekry a tyčinky
  burákové máslo
  hotové slané sendviče
  masné přípravky
  masové analogy
  analogy mléka a mléčných výrobků
  čokoládové výrobky
  doplňky stravy ve smyslu směrnice 2002/46/ES pro dospělé

  • To bola bohata ponuka Jiřik dekujeme

  • kvakcína je sloboda

   nechápem, ako chcú vmontovať hmyz do orechov a semiačok alebo cíceru

   • U hrachu, čočky a dalších luštěnin je doporučováno je před vařením přebrat a vytřídit; takže ten kdo toto nedělá má velkou šanci spapat WEFácké chuťovky….a kromě toho WEF je nápaditý, takže kulička cizrny může být ve skutečnosti kulička několika brouků….

 14. Лаитаз Откин

  Takze nakupy v (p)otravinach uz prestavaju byt moznost ako zohnat nezavadne jedlo.Vlastne je to uz tak dlhsiu dobu kvoli toxickym prisadam.
  Takze uz zostava len pestovanie,chov a lov,pokial chceme zostat dlhsie zdravi.
  Prajem dobru chut svabom a larvam ktore Schwaba coskoro zozeru.

 15. Dostáva sa im luxusu, že si stále môžu vyberať, pretože v Spojených štátoch amerických je stále k dispozícii veľké množstvo členov posádok, ktorí nie sú zaočkovaní, pretože letecké spoločnosti, pre ktoré pracujú, to nenariadili.

  Takmer všetky veľké letecké spoločnosti v USA nariadili experimentálnu „vakcínu“ proti covidu pre pilotov a posádky letov v roku 2021, čo viedlo nesúhlasiacich pilotov k vytvoreniu združenia US Freedom Flyers.

  • V USA nie sú len veľké letecké spoločnosti. Je tam aj kopec malých. A tí z veľkých, ktorí nesúhlasili, založili to združenie. Čo je na tom nepochopiteľné?

Pridajte komentár

*