Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Generálny riaditeľ Pfizeru Bourla hovorí, že „rakovina je naším novým covidom“


Print Friendly, PDF & Email

Generálny riaditeľ Pfizeru Bourla hovorí, že „rakovina je naším novým covidom“

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Veľký farmaceutický gigant Pfizer aktuálne vsádza na onkológiu ako na svojho hlavného dostihového koňa pre generovanie zisku, keďže dopyt po jeho „vakcínach“ proti Covidu-19 skolaboval.

„Spoločnosť Pfizer sa po skončení pandémie covidu a spľasnutí dopytu po vakcínach a liekoch proti koronavírusu zamerá na trh s liečbou rakoviny,“ povedal generálny riaditeľ Albert Bourla a dodal, že „naše lieky proti rakovine budú finančnými trhákmi“.

„Onkológia, to je náš nový covid,“ uviedol Bourla.

„Urobíme to, čo sme urobili s covidom. Sme veľmi hrdí, že sme zachránili svet, ale už je to za nami. Chceme to urobiť ešte raz a myslím si, že onkológia je našou najlepšou šancou, kde to môžeme dokázať.“

Určite je pre Pfizer nadmieru výhodné, že dnes zázračne, úplne „náhodou“ začali prípady rakoviny rásť.

Ukázalo sa totiž, že nie „náhoda“, ale covidové vakcíny umožňujú pomaly rastúcim rakovinám rýchlo metastázovať, čím vzniká to, čo je dnes známe ako „turbo rakovina“.

Pozrite si video stránky Infowars s vyjadreniami Billa Gates na túto tému (v angličtine):

Ruská televízia RT (Russia Today) uvádza:

Spoločnosť Pfizer podľa svojho riaditeľa Bourlu očakáva, že dosiahne veľké zisky z „trhákových“ liekoch proti rakovine, nakoľko sa farmaceutický gigant momentálne snaží zvrátiť pokles predaja svojich covidových produktov.

Pandémia priniesla spoločnosti rekordné príjmy. Len v roku 2022 dosiahli celkové tržby spoločnosti Pfizer 157 miliárd amerických dolárov, pričom covidové vakcíny predstavovali 37,8 miliardy dolárov a jej antivírusová tabletka Paxlovid priniesla ďalších 18,9 miliardy dolárov.

V roku 2023 sa tržby znížili o viac ako polovicu a predstavovali 71 miliárd dolárov.

Akcie spoločnosti Pfizer klesli od konca roka 2022 o 42% v dôsledku rýchleho poklesu dopytu po produktoch súvisiacich s covidom. To viedlo k veľkej internej kampani na znižovanie nákladov, vrátane stoviek prepúšťaní v britských, amerických a írskych prevádzkach spoločnosti.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Bourla vo svojom rozhovore pre televíznu stanicu Fox Business pochválil úsporné opatrenia ako „veľmi dobré na obmedzenie nákladov“ a pripísal si zásluhy za „veľmi dobré výsledky“, ktoré jeho spoločnosť vykázala začiatkom roka 2024.

Pfizer je už len kúsok od opätovného získania stratenej pozície pomocou svojej novej stratégie, povedal Bourla.

Koncom roka 2023 americký výrobca liekov Pfizer dokončil akvizíciu spoločnosti Seagen (predtým Seattle Genetics) za 43 miliárd dolárov – biotechnologickej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na lieky na báze monoklonálnych protilátok, známe aj ako konjugáty protilátka-liek alebo ADC.

Tieto lieky sú navrhnuté tak, aby zabíjali nádorové bunky, pričom zdravé tkanivá zostávajú relatívne nedotknuté.

Spoločnosť Seagen bola predtým známa vďaka svojmu vlajkovému produktu Adcetris, ktorý sa používa na liečbu lymfómu a Hodgkinovho lymfómu. Podľa stránky drugs.com stojí liek okolo 11 911 dolára za jednu 50 mg dávku.

Ďalší liek v portfóliu spoločnosti, ktorý preukázal „fenomenálny výkon“, je podľa Bourlu liek Padcev. Padcev sa používa na liečbu rakoviny močového mechúra a jeho predaj narástol o 164% odvtedy, čo ho americký farmaceutický gigant získal.

Priemerná cena lieku Padcev podľa stránky drogy.com je 4 446 dolárov za 30 mg dávku.

„To dokazuje, ako dobre sme investovali peniaze,“ povedal Bourla, keď komentoval výkon lieku Padcev. Sľúbil tiež ďalšie lieky v budúcnosti, ktoré „budú mať významný vplyv na pacientov s rakovinou“.

Záver

Pfizer oznámil svoj posun smerom k liečbe rakoviny koncom roka 2023.

„Nič nevydesí ľudí na celom svete viac ako rakovina, pretože postihuje každého,“ povedal vtedy Bourla. „Dúfam, že v našej misii budeme úspešní. Som optimista, že v najbližších 10 rokoch dosiahneme výrazný pokrok,“ dodal na záver.

P.S.

No nie je to geniálna stratégia? Najprv svojimi mRNA „vakcínami“ Pfizer spôsobil explóziu rakoviny, ktorú chce teraz akože liečiť. A mnohí ľudia tým podvodníkom naďalej veria!

Liečba osteoporózy

Autor: Niamh Harrisová, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Kopnúť do krížov a podrezať mu krk – to je problém?

  • Marek Košice

   Bolo by to pekné. Možno by som sa aj na to pozrel, pretože by to bolo rýchle. Ale nepozeral by som sa „do jeho konca“, to by bolo na mňa už príliš.

   • Ja by som si to z radosťou pozrela do konca! Na mňa by to priveľa nebolo!
    To čo urobili so svetom to je na mňa priveľa!ňNa to sa nedá pozerať!

    • AstraZeneca sťahuje kompletne všetky vakcíny – prešlo to na mainstreame – žiadne reakcie verejnosti. Ubíja ma tá tuposť!

     • holistický prístup

      Maroš,

      „sťahujú“ sťa sťahovavých vtákov – prebalia – zmenia nálepku … a … znovu vrhnú na „trh“ – nie je nutné likvidovať – leda ak … to začnú sťa mrňamky pridávať do vody, „obohacovať“ prí-rod-u – vodu, vzduch, pôdu.

     • Galaxia andromeda

      Ake rekacie by ste chcel?
      Ti co si to nedali napichaz to moze byt absolutne jedno ci nejaka astra je alebo nie je!
      Ti co si to dali napichat su tak tupi ze tym ze si to dali napichat s tym suhlasili a podpisali informovany suhlas bodka. Zili v strachu a budu zit aj nadalej bodka

  • Propagate sa Voda v mnakych plastikovych sklenkach ktore uvolnuji rakoviny tvoriace plastic.
   Rocny kazdy spapka za 3 plastikove kreditkarty v roznych formach…
   Pripravuji nove covidy horsie variant tak si nakupte pristroje na vyrobu nano colloidneho striebra pristroje uchravi vam zdravi desinfikuje lepe nez antibiptiky

 2. Israismael

  Dnes 9 mája oslavuje IV. ríša (integrovaná Europa,začiatok procesu unie ) nie ako oslobodenie od nacistov, ale skôr ich návrat k moci, lebo EU prakticky vznikla práve 9. mája 1950 prejavom Roberta Schumanna – nikdy nepotrestaného francúzskeho kolaboranta s Hitlerom. V Nemecku a Rakúsku je dnes 9 máj štátnym sviatkom, ale ZSSR a Rusko sa pri tejto príležitosti verejne nesmú spomenúť ako víťazi nad fašistami ani slovom.

 3. + Inspekce našla (ZASE!) salmonelu v kuřecím z UA !! Už zase, vždyť je to snad už tak po sedmé nebo kolikáté!! Viz:
  potravinynapranyri.cz/Detail.aspx?id=200535&lang=cs&design=default&archive=actual&listtype=tiles

  + AstraZeneca v tichosti stažena a život ohrožující lži ministerstva, viz:
  blog.tomanek.com/2024/05/astrazeneca-v-tichosti-stazena-a-zivot-ohrozujici-lzi-ministerstva/#comments

  To s tou fuckínou astra jsem zaregistroval cca týden zpět. Podělím se ještě o tohle:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4857.jpg
  „Toto je krev tečkovaných lidí (pro rýpaly, nikdo netvrdí, že to musí být u všech). Sraženina bývá měkká, hlenovitá a dá se rozmazat. Tyto sraženiny na obrázku jsou tvrdé. Připomínají chrupavku. A pomáhat, vážení doktoři a zdravotníci, má být vaším posláním.“

  + WHO předpovídá do roku 2050 více než 35 milionů případů rakoviny, ale ignoruje TURBO RAKOVINY vyvolané očkováním u osob mladších 30 let, viz:
  childrenshealthdefense.org/defender/who-report-rise-cancers-2050-turbo-cancers-young-people-cola/

  + Jak upozornil i kanadský onkolog a výzkumník rakoviny Dr. William Makis, tato rakovina se objevuje u mladých lidí, mnohdy mladších 30 let, kteří nemají v rodině žádné nádorové onemocnění. Objevují se také u těhotných žen a malých dětí.

  „Jeden z případů popsaných kardiologem Dr. Peterem McCulloughem a jeho kolegy se týkal 56letého muže, u něhož se po podání injekce mRNA COVID-19 vyvinul bazaloidní karcinom – typ agresivního karcinomu. Časné příznaky, které začaly pouhé čtyři dny po injekci, byly podobné příznakům způsobeným Bellovou obrnou. Zpočátku se jednalo o bolesti hlavy – brzy se však u muže objevil nádor na uchu a obličeji..

  Další případ publikovaný v časopise Frontiers in Medicine se týkal 66letého muže, u něhož došlo k „rychlé progresi“ angioimunoblastického T-buněčného lymfomu (AITL) pouhých několik dní po podání třetí dávky injekce COVID-19 společnosti Pfizer…

  Další případ – muž paradoxně dostal posilovací čtvrtou dávku, která ho měla jak jinak, než ochránit, ale ta jen vyvolala explozi turbo rakoviny a její šíření během osmi dnů. Podle Makise by takový postup normálně trval několik let nebo alespoň několik měsíců….“

  • Vzpomínám si na výrok jednoho českého lékaře dávno před covidem: „Umíme rakovinu vyvolat, ale neumíme ji léčit.“
   Vida, někomu se tyhle znalosti právě teď hodí. Fuj, vlády zemí, které tenhle druh kriminality podporujì.

 4. Od nástupu vakcíny COVID-19 se v mnoha zemích objevil znepokojivý trend: nárůst počtu úmrtí, která jsou označována jako „nadměrná úmrtí“. Přesto se vlády a mainstreamová média uprostřed rostoucího znepokojení veřejnosti a výzev ke kontrole tomuto znepokojivému jevu vyhýbají.

  https://otevrisvoumysl.cz/smrtelne-ticho-mlceni-kolem-nadmernych-umrti/

 5. Ku tým zrazeninám, kdo by si ten hnus chcel poriadne poprezarať, tu je ďalší link:

  https://otevrisvoumysl.cz/smrtelne-ticho-mlceni-kolem-nadmernych-umrti/

 6. Vtáčia chrípka – nová plandémia v príprave !
  https://www.dostojneslovensko.eu/sk/zdravie-a-pravo/informacie-o-vakcinach/1137-pandemicka-priprava-ema-odporuca-na-schvalenie-vakciny-proti-vtacej-chripke
  Bude aj súčasná vláda príkazom povinného očkovania zabíjať experimentálnou očkovacou látkou seniorov v sociálnych zariadeniach? Ako sa k tomu postaví madam Dolinková?
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/05/nova-plandemie-na-obzoru-fda-varuje-pred-potencialni-pandemii-ptaci-chripky-ktera-by-mohla-zabit-kazdeho-ctvrteho-americana/

 7. Vraj sa všetky očkovacie látky začali vyrábať na báze mRNA jedov ! Takže počet KATOV a OBETÍ ešte len narastie ! A tu čo pripravila predošlá vláda s podpisom Čaputky: https://www.hriadelheger.eu/blog/ockovanie-proti-chripke-v-lekarnach-odkedy-to-bude-mozne/

 8. + Žádné sci-fi: hromadná výroba robotů – video záznam, zde:

  https://twitter.com/zhang_heqing/status/1788045678868111677

  = Video z výzkumu a hromadné výroby robotů v čínské továrně. Podle videozprávy vstoupili čínští biomimetičtí humanoidní roboti do fáze sériové výroby, kdy do roku 2030 chtějí nasadit s pomocí umělé inteligence roboty a autoamtizaci do všech oblastech našeho života.. Nejen prosadit umělou inteligenci na úřady, do škol, programovací práce…

  • holistický prístup

   ODMIETAM a ZAKAZUJEM!

   • No – musíme tie procesy riadenia dostať na jemnohmotnú úroveň – bez ohľadu na to, či ľudia veria v Boha alebo nie. Potom s tým pohne aj jednotlivec.

    • holistický prístup

     Maroš,

     bohovia (svetlí aj temní) síce sú, ale len vnútri 12-rozmernej hry – ich úroveň je nízka – tento termín nám do hláv nasadili tí, ktorí si dnes vravia JEZUITI práve kvôli tomu, aby nás udržali v HRE (čaromutie = temná mágia), aby nám zabránili návratu DOMOV – sú to energeticé polia = egregory = matrice (MATRIXY). Mnohé KULT-U-RY sú vo svojej duchovnej podstate vysoko nad nimi (bohmi) a toto sa snažia zničiť práve tým „všehomúcim“ – v skutočnosti len otrokárkym – slovom boh.

     Neberiem Ti to, v čo veríš – len ukazujem inú cestu – k RODOBOŽIU.

     • To čo popisuješ ale inými pojmami je len ten „bordel“ vo vesmíre, ktorý onedlho skončí. Takéto hrátky rôzne hierarchicky vysokých padlých sa môžu odohrávať len v hmote a netýka to prevažnej dokonalej časti Stvorenia kde vládne len dobro a láska. Tam po nedokonalosti niet ani stopy. Ja by nikomu nezakazujem a ani neprikazujem aby šiel tam alebo onam – veď k Bohu a do večného duchovného domova musí každý prísť sám a dobrovoľne! Aj pirát a rebel so svojou mylnou hrdosťou musí nakoniec pochopiť, že sa musí vpraviť do vzťahov hodných človeka bez ohľadu na to ako je tá spoločnosť riadená a aký neporiadok v nej vládne. Nemá cenu stáť bokom. Ani jeden dobrodruh v dejinách, ktorý sa nechcel podriadiť systému a žil len podľa hesla „radšej zomrieť ako slobodný zloduch podriadený systému“ nemal žiadnu skutočnú hrdosť a česť pretože nenašiel v spoločnosti medzi ľuďmi svoje miesto keďže ho nič ľudského a univerzálne s nimi nespájalo. Ak by bol normálny tak by v nej našiel normálnych aj dobrých ľudí, nielen zlých. Svoje miesto však našiel len medzi podobnými ako on – rebelmi, ktorí sa v skutočnosti nevedeli vpraviť do žiadneho pevného poriadku.
      Skutočné hodnoty a vzťahy pirát – rebel nepozná, ak mu niekto ukáže lepší a hodnotnejší pohľad na čokoľvek tak to pociťuje len ako nútenie a nátlak. To platí pre dosť veľkú masu dnešných ľudí – sami dobrovoľne sa nechcú posúvať vpred a hlavne majú strach, že po poznaní pravdy v mnohých oblastiach budú musieť pozmeniť či zahodiť svoje postoje, názory a znalosti, ktorých sa tak radi držia.

    • Okultizmus……, čo z toho vznikne pre ľudstvo? Kto bude mať z takého niečoho prospech?

     • holistický prístup

      Achnaton,

      ži si svoj život – si zaň zodpovedný – prestaň vnucovať ostatným tú „Tvoju pravú vieru“. Prejavujem svoju slobodnú voľbu (to nikdy nie je okultizmom) – odmietam a zakazujem vo svete SLAVI tieto praktiky – moje odmietnutie je významné z hľadiska VŠEHOMÍRA.

     • HP, taká najjednoduchšia vec je pre teba nepochopiteľná, že je to zlo – okultizmus keď niekto vypočítavým rozumom chce robiť zásahy v jemnohmotnosti aby urobil „poriadok“ v hrubohmotnosti, konkrétne na Zemi? Veď toto tu už bolo keď si obyvatelia Atlantídy postavili hlavu a vyhlásili, že sú schopní sa zaobísť aj bez vyššieho vedenia a začali si predpripravovať svoju budúcnosť zásahmi v astrále, teda skôr o snahu riadiť procesy v astrále pre svoje vypočítavé bezbožné ciele aby si mohli vládnuť sami bez Boha. Do jemnohmotnosti sa okultizmom nedostali a nedostane sa tam ani žiadny vypočítavý sláv či nesláv a to vôbec nijako. To je už záležitosť o vás bez vás, hoši. Maximálne tak do vyšších svetlejších úrovní astrálu ale to by ste museli byť vo vašich cieľoch čistí ako Albaster – čo vy dvaja kúzelníci hrajúci s rehotom mariáš nieste ani omylom. Ja sa tak pýtam – ak by sa na Zemi všetci ľudia zmenili vnútri na dobrých a otvorených či by ste do takej spoločnosti zapadli a dokázali dávať a prijímať….o tom veľmi pochybujem….vy slávi z „mnohoroznerného všehomíra.
      Stále sa ukazuje že človek má názor, že nad neho nieje. Myslí si, že by on je ten TOP všetkého čo existuje alebo aspoň rovný Bohu. Tá koruna rúhačstva a idiotizmu mu o nejaký čas z hlavy spadne a bude to taký rámus až mu z toho bude ťažko.

     • holistický prístup

      Achnaton,

      síce nie som HP, predsa zareagujem.

      Ako inak – to, čo činíš je číry okultizmus – TEMNÝ. Popieraš moju slobodnú vôľu – vysmievaš sa z nej – porušuješ KON-y VŠEHOMÍRA. Záver si vyvoď sám.

      Opakujem a zapisujem v SLAVI svoju slobodnú vôľu – ZAKAZUJEM a ODMIETAM tieto praktiky! ZAKAZUJEM a ODMIETAM aj to, čo šíriš Ty!

     • holistický prístup

      Achnaton,

      nielenže ODMIETATAM a ZAKAZUJEM, ale RUŠÍM tieto praktiky!!! Nech sa tak stane a nech tak aj ostane.

     • holistický prístup

      Achnaton,

      tzv. „astrál“ je súčasť 12-rozmernej HRY – Ty ani len netušíš, ako je všetko riadené – nemáš ani len potuchy stavbe VŠEHOMÍRA – máš „svoju bibliu“ (JEZUITSKÚ matricu) a to takým, ako si Ty stačí.

      Ži si svoj život – si zaň zodpovedný – prestaň vnucovať ostatným tú „Tvoju pravú vieru“. Prejavujem svoju slobodnú VÔĽU (to nikdy nie je okultizmom) – odmietam, zakazujem a RUŠÍM vo svete SLAVI tieto praktiky.

      Tak sa staň a tak aj navždy ostaň!

      Moje odmietnutie, zákaz a RUŠNIE sú významné z hľadiska VŠEHOMÍRA.

     • Objektívne

      holistický prístup:

      Stihne ťa „univerzálna skaza“ ako sa píše v Hinduistických Védách. Nemáš ani šajnu o čo sa hrá a pritom všetky sväté texty legendy a mytológie na to poukazujú. Achnaton to hovorí dobre, neviem či sa to dialo v Atlantíde, ale jemnohmota astrálu zičila Starodávny Egypt. To bolo pri prechode do dynastickej éry. Rýchlokvasky nevedia, že základom sú znalosti ako dosiahnuť 5.úroveň Osirisa a netrčať v astrále. Táto vec sa vyučovala v špeciálnych školách v pred-dynastickej ére Egypta. Výuka trvala minimálne 21 rokov. Na konci robili skúšky pri ktorých mohli aj zomrieť. Zežerem kefu keď mi niekto povie, že všetko čo sa naučili za 21 rokov sa dá obsiahnuť za dva dni ezoterického kurzu (sú také!), alebo len tak, že niekto objaví v sebe „istú“ schopnosť.

     • Israismael

      Holisticky prístup ! Píšeš ,že :
      nemáš ani len potuchy o stavbe VŠEHOMÍRA – máš „svoju bibliu“ (JEZUITSKÚ matricu) a to takým, ako si Ty stačí.
      No nech sa ti páči , napíš nám STAVBU VESMÍRU a to od samého vrchu božskej ríši ako to ide v skutočnosti smerom až k našej Zemi…alebo ak chces môžeš aj zo svojho pohľadu zo zeme od SPODU NAHOR popísať všetky sféry (oblasti )..pomôžem ti.. Je ich sedem : sú dve božie sféry(popis aké sú tie dve )a oblasti ,dve duchovné oblasti(popis ako sa volajú obe) ,jedna bytostna sféra(poprosím ťa pomenuje vrchol Bytostnej sféry keďže si tak znalym slávi ) a sú dve hmotné sféry a oblasti (tiež popis ako ich nazývame tie hmotnosti )..Buď tak dobrý a pouč ľudí o tomto ..Ak to nedokážes , a nenapíšeš to ,tak nemáš právo sa nadrapaovat tu a prznit ľudí ,špinavo zavadzat že používame nejakú jezuitsku bibliu a nazývať nás tu satanmi a pod …(Jezuiti sú temno ,patrí k odnoží Katolickej cirkvy ). Prestaň sa navaz ty temno do nás že sme jezuiti s bibliou ..My také učenie nikdy v živote nemáme kto spoznal posolstvo Vo svetle Pravdy ..
      Nech sa páči HP ukáž sa čo ovladas!!!!!! Ak nenapíšeš nič o stavbe stvorenia( ja ho ovládam a určite aj Achnaton),tak potvrdis len to že sa voči mne aj voči Achnatonovy nechutné vzduvaš a neovladas STAVBU STVORENIA ,a pravé svetlo poznania ..Veď písal si o stavbe stvorenia ,že Achnaton nemá ani potuchy o Tom … ,tak ty zrejme máš znalosti🥴…prikazujem ti a nezakazujem ti … napíš nám STAVBU STVORENIA !!!!(VO SVETLE PRAVDY)

     • holistický prístup

      Objektívne,

      ako sa Ti páči tak sa staň – prečítaj si ešte raz, na čo reaguješ. To, čo chceš, to aj dostaneš. Ja som konečne DOMA a TY?!?

      S tými dvomi „božstvami egypta“ v jednom navždy končím – ODMIETAM, RUŠÍM ich matrixy.

     • Objektívne

      holistický prístup:

      Vidno, že nemáš znalosti. 5. úroveň Osirisa je energetické pole. Mimochodom vieš o tom, že astrál hojne využívajú satanisti? Prečo asi?

     • holistický prístup

      Objektívne (?!?),

      prečítaj si ešte raz a s porozumením to, na čo reaguješ.

      Si to Ty, kto si rozhoduje, kam patrí, kto je, aká je jeho úloha.

      Koniec.

 9. Dnes denník žumpa s názvom TREND reklamuje a vychvaľuje mozgy genocídy, eugenikov, resp. knihu o týchto dvoch primitívov, ako m.in. nadáciou GaťeSových pomáhajú v boji s chudobou a pod. (zabíjaním a agendou smrti), títo psychopatickí idioti ! Aspoň viete, čo za primitívov pracuje a podporuje plátok TREND, takýchto chorých článkov tam nájdete viac!
  https://www.trend.sk/financie/mimoriadne-puto-buffetta-gatesa-zmenilo-podobu-bohatstva?itm_brand=trend&itm_template=listing&itm_modul=articles-rubric-list&itm_position=4
  Rovnako ako žumpárske hospodárske noviny s ich debilom Miklošom, ktorého neustále vychvaľujú.

 10. Za tieto klamstvá by mali autora článku a topky zažalovať ! Už len ten názov ! Nuž primitivizmus nevylieči nič na svete, rovnako bezcharakterných ľudí, ľudí bez svedomia a aj rozumu ! Komu niet pomoci…
  https://www.topky.sk/cl/11/2755207/VAKCINA-od-AstraZenecy-konci–Zachranila-tisice-zivotov–spajali-ju-s-konspiraciami–Konkurencia-jej-utiekla
  Ale tak to asi má byť… tí čo mali byť vyradení, tí zostali vyradenými… skôr či neskôr.
  My čo sme si tú mňamku nedali, nemáme žiadnu dilemu, čo bude a či nebude s nami… o veľkú starosť menej a pokojný spánok!

 11. Miroslav Čižmár

  Najprv zachránil svet pred kovidom, a teraz ide liečiť rakovinu. Jednoducho filantrop.

 12. Ďakujem, milí diskutujúci, za mnoho odkazov….

 13. Pretvárka a skutočnosť, dve strany jednej a tej istej mince!
  https://www.inenoviny.sk/slobodomurar-kotlar-manipuluje-obcanov-fotkou-s-predsedom-who/

 14. O rakovine a ďalších odpovediach Života na naše nesprávne postoje sa píše v mnohým známej knihe „Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí“.
  Kniha je dostupná v predaji a tiež dostupná na nete v PDF formáte.
  Autorom je Ing Miroslav Hrabica.

  Úryvok z úvodu:

  ..Nemoc je dar Stvořitele, který nám ukazuje, že jsme chybovali. Nemoc je láska, neboť nás ochraňuje od ještě větších budoucích pochybení a omylů.

  Nemoc, je-li správně pochopena, přináší ulehčení tělu a mír duši.

  Nemoc a život patří k sobě jako nenávist a láska. Onemocnění je jistou korekcí naší cesty a vyjádření času, kdy jsme patřičně nemilovali druhé nebo sebe a zasévali bol.

  Nemoc je stará jako lidstvo samo a bude nás provázet až do skonání věků, poněvadž ke správnému smýšlení a jednání nám skoro vždycky něco chybí. Někdy jsme slabí, přehnaně pasivní, zbytečně ustupujeme a málo věříme ve své schopnosti. Jindy se naopak cítíme až příliš silní, býváme vzpurní a vznětliví. Nemáme stálou a neochvějnou víru, že na své trápení nejsme nikdy sami a v náročných chvílích života málokdy býváme přiměřeně nad věcí. nedokážeme pořád jít po úzké čáře, která vede středem naší osudové cesty. Každý krok mimo tuto ideální dráhu zasévá do našeho těla sémě oprav. Co nás hodně a často v duši trápí, co v našem jednání není nejen nám, ale i obecně prospěšné a již delší dobu trvá, to se neblaze odrazí rovněž na našem těle….

  A ja by som povedal, že takým našim druhým „telom“ kde sa odzrkadkuje správnosť alebo nesprávnisť nášho prístupu k životu sú naše vzťahy s najbližšími. To je taký okamžitý rukolapný indikátor. Ak je človek normálny a ľudský tak jeho vzťahy vydržia aj ťažké skúšky (tie nevhodné vzťahy sami časom odpadnú) ale ak je človek sebec tak od neho časom všetci utekajú preč aby mohli žiť v zdravšom prostredí – aby neochoreli na psychike a na tele. Veď veľa žien má rakovinu kvôli tomu, že roky trpia nechutné maniere a správanie svojich partnerov, ktorí sa nechcú meniť k lepšiemu a myslia si, že zožrali všetku múdrosť sveta a pritom pre iných nemajú ani jedno skutočné teplé ľudské slovo. Ono napriek sile temna je všetka to utrpenie na Zemi spôsobené tým, že sa ľudia nechcú meniť a sú so sebou spokojní takí akí sú („som aká/aký som“).. A potom si to zdravotne odskáču jak oni sami tak aj ich okolie.

 15. Zajímavé povídání.Čistá voda,kterou si naprogramujeme nám může vyléčit kdejakou bolístku.Třeba i pomocí od následků očko.
  Pamatuji si, když jsem měla za sebou kurzy Silvovy metody,dělala „kouzlo“ se sklenicí vody před spaním.
  https://www.pronaladu.cz/silvova-metoda-sklenice-vody/ Asi za tři dny jsem si přečetla odpověď v časopisu.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-05-08-voda-vaclav-sorin-vodalev-_-vodni-energeticky-filtr-vv/

 16. Putin: Rusko nepřipustí globální konflikt

  https://aktax.cz/putin-rusko-nepripusti-globalni-konflikt/

 17. Vymysleli si pandémiu,aby mohli do zmanipulovaných ľudí napichať jedovaté svinstvo a nazvať to „vakcína“. Keď sa potom tí dôverčivejší nechali napichať,tak povedali, že „vakcína“ nechráni pred covidom úplne.V blízkej budúcnosti sa budú vyrábať už iba mRNA „vakcíny „proti všetkým chorobám…Základ je absolútne neveriť akýmkoľvek „zaručeným“správam o ďalšej strašnej pandémii na mainstreame, ignorovať vyhlásenia kúpených politikov a lekárov,kadejakých hercov, spevákov,moderátorov, športovcov a podobných príživníkov a darmožráčov, ktorí nám do nášho zdravia nemajú čo kecať…

 18. „Jste ochoten souhlasit s tím, že covid vakcíny přinesly více užitku než škody?” ptá se moderátor. Na to mu Robert F. Kennedy mladší jasně odpovídá, jak to ve skutečnosti je.

  https://otevrisvoumysl.cz/robert-f-kennedy-mladsi-griluje-zastance-ockovani-ohledne-covid-vakciny/

Pridajte komentár

*