Správa Rockefellerovej nadácie z roku 2013 predpovedala izoláciu, koniec fyzického kontaktu a globálnu zdravotnú políciu


Print Friendly, PDF & Email

Správa Rockefellerovej nadácie z roku 2013 predpovedala izoláciu, koniec fyzického kontaktu a globálnu zdravotnú políciu

V roku 2013 sa na Celosvetovom zdravotníckom samite v Pekingu stretlo 112 kľúčových predstaviteľov vlád, súkromného sektora, medzinárodných organizácií a iných skupín, aby sa rozprávali o tom, ako môže vyzerať nasledujúcich sto rokov globálneho zdravotníctva.

Samit vydal správu nazvanú „Sen o budúcnosti zdravotníctva na ďalších 100 rokov“, ktorú financovala Rockefellerova nadácia.

V časti správy, ktorá sa zaoberá tým, čím sú si účastníci pomerne istí, je opis života, ktorý sa v mnohom podobá tomu, čo sa udialo v reakcii na Covid, vrátane izolácie a čoraz virtuálnejšieho života:

„Veľké množstvo dát, digitálne sledovanie a prepojenie ľudí môže znamenať „smrť súkromia“ a fyzický kontakt môže nahradiť prechodným, virtuálnym spojením, vytváraním izolácie a kladením otázok o tom, aké hodnoty sa formujú na virtuálnych sieťach…

Veľkou transformáciou prejde vzdelávanie, z dôvodu zbližovania postrehov z kognitívnej psychológie a nových online nástrojov (vytváranie skupín, crowdsourcing, četovacie miestnosti, hromadné otvorené online kurzy), vytvárania učebných priestorov vo formách učenia „mnohých pre mnohých“ medzi seberovnými, mimo oficiálnych učební.“ (str. 8)

Čo obsahujú 4 scenáre správy

Správa ďalej vyslovuje hypotézu o štyroch rôznych scenároch, ku ktorým by v budúcnosti mohlo dôjsť, v časti nazvanej „Prebudenie v roku 2050“.

Scenár č.1

V 1. scenári, Naháňanie sa za zdrojmi pre zdravotníctvo, sa nachádza hypotetický dystopický opis toho, ako by mohol vyzerať život v januári 2050:

„Žijeme v súťaživom a neistom svete!

Včera vyslala spoločnosť Globel Health Inc. ozbrojených robotov do malej nepovolenej továrne, ktorá na 3D tlačiarni tlačila kožné tkanivo pre pouličný predaj v chudobnejších komunitách, po ktorom je vysoký dopyt z dôvodu poranení nekontrolovaným spaľovaním odpadu kvôli teplu, keďže mnohí si nové tarify energie nemôžu dovoliť.

Medzi chudobnejšími a staršími ľuďmi je veľa úmrtí na hypotermiu.

Spoločnosť Global Health Inc. tvrdí, že továreň nemá zaregistrovaný svoj majetkový fond, že tkanivo bolo neštandardné a že uplatňuje svoj globálny kontrakt pre dohľad nad zdravím verejnosti.

Ľudia z chudobnejších komunít sú nahnevaní, lebo sa na lacné produkty továrne spoliehali a spoločnosť Global Health Inc. obviňujú z ochrany svojich patentov.

Povráva sa, že niektorí z mestskej štvrte X, áno, z tej neplánovanej oblasti, v ktorej žije 2046 utečencov pred slnečnou žiarou, tak teda niektorí z nich si odtrhli senzory a plánujú rabovať potraviny a palivo v bohatých predmestiach na juhu.“ (str. 13)

Opis toho, ako by mohol vyzerať život v roku 2050, pokračuje…

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Mnohí sú znepokojení možnosťami šírenia nákazlivých chorôb zo štvrte X do svojho susedstva.

Ich systémy súkromného riadenia zdravia vyslali ubezpečujúce odkazy, že vo svojich balíkoch sú chránení bezchybným strážnym systémom, ktorý je schopný zistiť akúkoľvek chorobu a pripomína, aby sa uistili, či u nich bola vykonaná každoročná kontrola senzorov.“ (str. 13)

Scenár č.2

V scenári číslo 2: Zdravie, ako ho dosiahneme, sa správa zaoberá možnosťou Agentúry pre globálne štandardy v Pekingu a spoločnej medzinárodnej meny v januári 2050:

„Prostredníctvom videokonferencie z Agentúry pre globálne štandardy v Pekingu sme boli informovaní o najnovších normách, ktoré by mali mestá dosiahnuť v oblasti životného prostredia, zdravia, miestnej výroby a recyklácie.

Vyslovili sme našu obavu, že štátne úrady tieto štandardy nepresadzujú.

Asociácia komunitných producentov potravín sa opýtala, prečo sa nekoná podľa zistení hodnotenia z roku 2047. Predstaviteľ GSA nám povedal, že ide o miestnu záležitosť, no Greg z CFPA namietol, že po prijatí spoločnej medzinárodnej meny skolabovali fondy miestnej vlády.“ (str. 14)

V tejto správe je veľa ďalších častí, ktoré stoja za zmienku, keďže poskytujú pochopenia toho, ako vidia siete elít budúcnosť.

Štúdia, napríklad, tvrdí, že zrejme dôjde k poklesu plodnosti, čo je trend, ktorý už vidíme v mnohých krajinách:

„Ľudia budú žiť dlhšie a klesne plodnosť, pričom ženy sa budú dožadovať svojich práv na reprodukciu.“ (str. 6)

Správa uvádza, že ľudia budú s najväčšou pravdepodobnosťou „prichádzať viac do styku s umelou inteligenciou“, že ešte viac pokročí využívanie robotiky, bioinžinierstva na zlepšenie ľudského fungovania.

Čo sa týka moci národných štátov, štúdia tvrdí, že moc štátov môže ešte viac oslabiť, čo povedie k rastu megamiest, politike miestnej identity a globálnych sietí.

Záver

Táto správa očividne obsahuje mnoho postrehov týkajúcich sa druhu sveta, ktorý vidia prichádzať siete elít, počnúc smrťou fyzických kontaktov až po globálnu medzinárodnú menu.

O budúcnosti však nie je rozhodnuté a vašu budúcnosť si v konečnom dôsledku budete utvárať sami – tým, čo akceptujete, čomu vzdorujete a po čom túžite.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: activistpost.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Myslíte, že sa svet ešte vráti do normálu? Táto plandémia bude mať dlhodobé následky na zdravie, ekonomiku, sociálne kontakty a hlavne chudobu.
  Vlády sveta sa zomkli a plebs bude poslúchať.

  • To závisí len a len na nás ľuďoch. Ak by sme sa zomkli my a nakopali vlády do zadku, tak sa do normálu môžeme vrátiť už zajtra.

   • Podľa publikácie Johna Mana „Attila – muž, ktorý vyzval na súboj Rím“ – Húni mali špeciálny trest pre zradcov – náčelníkov / správne išlo o zväz húnskych kmeňov/, ktorí sa chceli odpútať a zobrali so sebou aj svoj podiel v zlate, ktorý však mal slúžiť na financovanie toho ich kmeňa v spoločnom ťažení, teda nebol výhradne ich podielom. Keď utečenca dostihli – napichli ho na kôl veľmi sofistikovaným spôsobom. J.Man opisuje, ako starostlivo vybrali kmienok na kôl, ako starostlivo ho opracovali – doslova vyleštili a namazali tukovým lubrikantom. Zradcu potom veľmi pozorne a pomaly napichávali tak, aby mu nepoškodili dôležité životné orgány – vďaka pomalému napichávaniu črevá a vnútorné orgány uhýbali špicu, ktorý postupoval vedľa pľúc a srdca, až nakoniec vyliezol odsúdencovi kožou vedľa chrbtice vzadu medzi krkom a plecom. Potom ho na výstrahu vztýčili. Odsúdenec zomieral v agónii niekoľko dní.

    Niečo analogické vymysleli mafiáni – vrátane tých slovenských /he he – „holubičí“ národ/ – na získanie informácií od dôležitých osôb, ktoré nechceli napr, prezradiť dôležité informácie aj keď im predtým zarezali motorovou pílou do kolena. Obeti – priviazanej v predklone /ako pri análnom vyšetrení prostaty/ – pichli adrenalín – aby nemohla omdlieť, a strelili jej do análu smerom k hlave. Guľka samozrejme potrhala čo sa dalo, takže bolesť bola tak príšerná, že obeť bola ochotná povedať všetko – len aby ju čím skôr zabili!

    Takže – análna tortúra – ako spôsob získavania informácií o uliatom majetku politikov a o detailoch spiknutia, a zároveň trest za zradu a zločiny na národe, sa mi javí ako efektívnejší spôsob oproti kopnutiu do zadku pre návrat do normálu. Zvlášť u ľudí, pre ktorých lezenie do análu patrí do toho normálu. „S čím kto zachádza – tým aj schádza!“
    A to som nevymyslel nič nové.

    • Máte zaujímavé poznatky… Nechceli by ste o tom napísať článok, ktorý by sme tu potom uverejnili? Názov by bol napríklad: „5 príkladov z histórie, ako nepekne dopadli vládcovia, čo zradili svoj národ“

     • Myslím, že v tomto môžeme byť Slováci prví!

      Ide o to, že napr. v staroveku neboli národy ako také zadefinované – nemali národné uvedomenie – išlo skôr o krajinu ako takú a ríšu ako takú, takže zrada sa týkala skôr mocenských záujmov vládnucej triedy. Plebs bol plebs, nevoľníci, otroci „len boli“ – prežívali. Existovalo skôr povedomie o tradíciách, rituáloch, božstvách – toto ohrozenie vnímali skôr ako ohrozenie „cudzincami“ v tejto veci – nie ako ohrozenie národa. Najviac pogromov sa týkalo práve násilného presadzovania určitého náboženstva. Národ – nezadefinovaný ako taký ostával – aj keď pri tom zahynuli milióny. Čiže tých príkladov, keby sa – nezadefinovaný – národ vysporiadal so zradou svojich vládcov – je minimum. Skôr ide o zradu klanu – tam je tých príkladov vysporiadania sa so zradou viac.

      Najbližšie k téme je podľa mňa francúzsky odboj počas Vichystického režimu – tam sa cielene išlo po vlastizradcoch – ale to boli malé formáty. Ide o to, že takáto vlastizrada zo strany vládcu – často bratranca – vládcu inej – nepriateľskej krajiny – obyčajne dopadla katastrofálne pre celú generáciu porazených, takže príklad, že by sa nejaký národ skonsolidoval ako národne uvedomelý víťaz a zároveň popravil svojho vodcu – zradcu – prakticky nepoznám.
      https://www.tartaria.sk/hladanie/proti-svetlu/74-slovensko-a-slovania-v-krivych-zrkadlach-genocida-slovanov

      Ako už národne uvedomelí Slováci môžeme byť teda v tomto prví – budeme však musieť ustáť cudziu intervenciu na ochranu „demokracie“ – a teda aj „humanitárne“ bombardovanie. ???

      „Výraz genocída dnes ponímame ako fyzickú likvidáciu jedných ľudí druhými pre takú alebo onakú príčinu, ktorými môžu byť rasové, národnostné, alebo náboženské odlišnosti. Médiá nám dnes vnucujú predstavu, že genocída môže mať jedine otvorenú, t.j. neskrývanú formu, ktorá, samozrejme existovala a existuje. Ide o prípady, keď zlí ľudia prídu a režú hrdlá všetkým, vrátane žien, detí a starých ľudí. Toto však nie je jediný spôsob likvidácie ľudí a celých národov. Prečo nám však média podsúvajú niektoré genocídy, minulé aj súčasné, zatiaľ čo iné si vôbec nevšímajú?
      Prečo nikto nekričí o GENOCÍDE SLOVANSKÉHO NÁRODA? Stačí ak spomenieme, že v časoch «dobrovoľného» masového krstenia Kyjevskej Rusi r. 988 – 1000 n.l. a Veľkej Moravy r. 991 – 1000, ktoré umožnil pseudoruský knieža Kyjevskej Rusi Vladimír Krvavý, bolo fyzicky zničené v podstate všetko dospelé obyvateľstvo, čo v prípade Kyjevskej Rusi znamenalo SEDEMDESIAT PERCENT všetkého obyvateľstva. Presnejšie, z niečo medzi 12 až 13 miliónov pôvodného obyvateľstva bolo 9 miliónov ľudí vyvraždených. Zatiaľ čo nezávislé, t.j. ne-cirkevné záznamy z krstenia Kyjevskej Rusi sa našťastie zachovali – kresťanská Cirkev nemá záujem uchovávať informácie o zverstvách, ktoré sama organizovala – s údajmi priamo z nášho územia to už je oveľa horšie. Pretože u nás dosiahli ešte «efektívnejší» výsledok ako na Kyjevskej Rusi – my už ani nevieme že sme pôvodom ten istý národ – môžeme predpokladať ten istý spôsob realizácie genocídy. Po tejto «blahodarnej», pre Boha radostnej udalosti – pokrsteniu Slovanov – ostalo mnoho z pôvodných slovanských zemí pustých.

      Teraz by sme sa ale mali správne opýtať: «akému Bohu bola výhodná takáto «blahodarnosť?», nuž, očividne nie tomu, ktorý bol na strane Slovanov. Túto udalosť však musíme logicky zviazať s kyjevským kniežaťom Sviatoslavom a letom 6472 od UMHCH, či inak 964 n.l. Veľký knieža Sviatoslav v tom roku totiž zničil PARAZITICKÚ VLÁDU – CHAZARSKÝ KAGANÁT, ktorá bola vytvorená Židmi. A tu prichádza vysvetlenie, kto stojí za genocídou Slovanov a akému Bohu to bolo výhodné. Výhodné to bolo pre judského Boha Jahveho (Jehovu). Veď práve tomuto Bohu sa klaňajú nasledovníci «gréckeho» náboženstva, ktoré sa tak nenápadne premenilo na kresťanstvo. “

      https://www.tartaria.sk/hladanie/proti-svetlu/74-slovensko-a-slovania-v-krivych-zrkadlach-genocida-slovanov

      Porovnajme výhody súčasnej marketingovej a konzumnej „demokracie“
      občanov – spotrebiteľov ovládaných ekonomicky a mediálne – s aténskou demokraciou sociálne segregovaného obyvateľstva – ktoré ešte nepoznalo marxizmus a médiá – len názorových vodcov in natura.

      Aténska demokracia – popis politického systému
      [Prehľadávať doménu referaty-seminarky.sk/atenska-demokracia–popis-politickeho-systemu-/] referaty-seminarky.sk/atenska-demokracia–popis-politickeho-systemu-/
      Obdobie vzniku demokracie reprezentuje Kleisthénes a vrchol demokracie, tzv. zlatý vek demokracie reprezentuje Perikles. Demokracia našla najúrodnejšiu pôdu v Aténach. V 7. storočí pred n. l. ešte vždy vládla skupina rodových aristokratov, eupatridai, doslova „tí s dobrými otcami“.

     • Tak ono to nemusí byť priamo „národ“, ale aj „ľud“, „poddaní“ či „obyvatelia daného územia“. Tiež to nemusí byť z dávnej minulosti, dobrý príklad by bolo aj vysporiadanie sa s Ceausescom v Rumunsku pred 31 rokmi. Proste, keď to vládca s nasratím ľudí prehnal a tí si ho potom podali.

     • Caeaucescu bol odstránený farebnou revolúciou v rámci plánu globalistov na vznik nového Veľkého Moldavska, zhruba v hraniciach toho z 15. storočia. Bude to nárazníkový priestor s Ruskom a zároveň islamizovaný koridor až do Pobaltia aj vďaka vzniku Balkánskej únie /+ Macedónsko, plánuje to Soros a syn /tí viditeľní//. Rumunsko je umelý štát rovnako ako Ukrajina a má zaniknúť. Napriek tyranii Ceaucescuových – oni boli práve tí veľkí nacionalisti a ich formát prekážal rozkladu národných štátov. Takže ich likvidácia bola vojensky naplánovaná. Rumunsko výrazne držalo Maďarsko za gule a bolo stabilizačným faktorom pre Strednú Európu – Československo. Detto Kaddáfiho roztrhala farebná revolúcia, pretože prekážal výmene obyvateľstva v Európe – v podstate zradil svetovú sionistickú revolúciu, po matke bol žid, jeho brat žije v Izraeli.

   • Nie je to mozne,lebo asi 97% sveta,stale veri „virusu“ a dokonca ziadaju ,este prisnejsie a absolutne nelogicke „opatrenia“ Na pozitivnej Note: Vlada Statu Arkansas(poznam) zrusila a dokonca zakazala nosenie Spinavych handier ,na papuliach ,cize Mask,tiez uviedli ,ze aspon 3-4 okolite Staty, ako Tennesee, Oklahoma,South Dakota,“mandat“ na masky nemali a mali len tretinu „nakazenych“ ako v Arkansase, takze sa to uz nikdy nesmie stat v ich state,samozrejme buduca likvidacia Statov a vytvaranie „Regionov“,nebude mat na to effect,aspon zatial,Janko,Los Angeles

  • Kedysi vládli nášmu svetu dlhoveké entity, ktoré svojimi skúsenosťami presahovali množstvo generácií, takže mohli pozorovať a vyhodnocovať, meniť technológie, experimentovať. Aj dnes sa robia sociálne experimenty – je to dôkaz, že vedomosti dlhovekých sa „niekam“ stratili, resp. sú niekde uložené, avšak – v súčasnosti sa pokúšajú vládnuť už len degeneráti dlhovekých, ktorí nevedia, kde ich dedo ukryl „tú knihu“ – tak ako naše deti – musia sa učiť z vlastných chýb. Teda – to, čo ich drží pri moci, je len bázeň más a LEGENDY – a „operačný systém“ – veriť autoritám! Avšak – keď ľudia pochopia, že biele plášte sú zabijácke svine – nie rešpektovateľné a dôveryhodné altruistické autority – tento medicinálny fašizmus – ako tiež sociálny experiment – skončí! Komu sa bude chcieť mojkať s funebrákmi v bielych plášťoch? Už terajší systém sa zakladá len na sankciách – nie na dôvere. Dokedy? Takto ľudská spoločnosť nedokáže fungovať stále. Proste – psychopati majú svoju predstavu – a?!
   https://i1.wp.com/agoodgoodbye.com/wp-content/uploads/2013/11/Bizarro-Doctor-Grim-Reaper.jpg

  • no ja si zijem tak ako predtym.. normalne.. bez ruska vonku a ked mam chut provokovoat, aj v obchode.. A ona je to taka sranda, ked sa na mna niekto vyruti, ze rusko rusko si nasad 😀 a taka sranda ho ignorovat.. a on odide.. a ja dalej bez ruska 😀
   co mi moze? seriozne, co mi zmoze? 😀 nic, co mu nedovolim, zhola NIC.

  • ano vcelku jednoducho vysvetlene

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší zaujímavý článok.

  https://www.naturalnews.com/2021-04-01-former-clinton-adviser-vaccine-passports-end-liberty.html
  Former Clinton adviser warns that vaccine passports could lead to “end of human liberty”
  Bývalý poradca Clintona varuje, že vakcinačný pas môže viesť ku „koncu ľudskej (osobnej) slobody“

  Vaccine passports compared to Chinese social credit system
  Očkovacie pasy prirovnal k Čínskemu sociálnemu kreditnému systému

 3. Jednoduchá

  Posledná veta v článku hovorí za všetko ,,Budúcnosť si vytvárame sami, tým, čo akceptujeme, čomu vzdorujeme a po čom túžime „….ďakujem Portál Bádateľovi za výborné články……………….

 4. VIDEO: Potvrzeno! Na záběrech zachycené chirurgické roušky a stěrové antigenní testy vyrobené v Číně jsou kontaminovány morgellony, vláknovými robotickými polymerovými červy vyvinutými v americkém institutu MIT pro nanorobotickou dopravu očkovacích a ozařovacích látek do těžko přístupných míst v lidském mozku a v dalších orgánech! Nejsou to žádné prachové částice, jsou to prostředky neinvazivní a non-chirurgické nanofarmacie! Jenže, co ksakru pohledávají na rouškách a na tyčinkách AG testů?

  „Morgellona lze sestavit a vytisknout na speciální 3D tiskárně pro nanotisk, inženýr může sestavit nosič, endomotorickou jednotku a payload, který nanočerv ponese“

  „Kroutící se nanorobotické vlákno používající ke svému pohybu externí zdroje energie

  Tuto technologii morgellonů vyvinuli čínští vědci v americkém institutu MIT a přinesli [2] o tom v srpnu 2019 zprávu na serveru Science Robotics, přičemž zveřejnění se dočkala pouze technologie morgellonů určená pro léčbu mozkových onemocnění, kdy morgellony jsou poháněny elektromagnetickým polem. Jenže, to je pouze jeden z možných pohonů. Morgellony lze animovat a pohybovat s nimi i ve zdroji vlhka a tepla, kdy tato nanorobotická vlákna se aktivují po vystavení referenční teplotě či zdroji vlhka a začnou se pohybovat, resp. vykazovat animaci. Zdrojem pohybu morgellonů v tomto případě je biochemická a termochemická reakce.“

  „Černá vlákna lze využívat k léčbě dosud neléčitelných a neoperovatelných nádorů v mozku, ale rovněž k biologickému válečnictví a terorismu

  Morgellony tedy kopírují motoriku a zdroj animace od plazů, kdy energie na jejich pohyb není nesena uvnitř těla morgellonu, ale je získávána zvenčí. Jakmile se tedy morgellony dostanou do elektromagnetického pole (jestliže obsahují feromagnetické látky), anebo jsou vystaveny teplu (pokud obsahuje termochemické vazby), anebo jsou vystaveny vlhku (biochemické reakce), potom se začnou pohybovat a aktivují se, přičemž vykonávají určený úkol a cíl, na který je morgellon naprogramován, lépe řečeno sestaven na 3D tiskárně.“

  „VIDEO: Mikroskop odhalil morgellony v originálním a nerozbaleném AG testu

  Videa prokazatelně zachycují, že vlákna jsou nehybná, ale reagují na zdroje energií ve svém okolí, tedy stejně jako plazi, kteří ke svému pohybu využívají teplo přijímané ze svého okolí, anebo jako bezdrátové nabíjení telefonů, kdy elektromagnetické pole z externího zdroje začne nabíjet bezdrátově a na dálku baterii uvnitř mobilního telefonu.“ – poznámka – v spojení s 5G bude spustená binárna zbraň!

  „Odkud se vzala nanorobotická vlákna na rouškách a tyčinkách antigenních testů? Ivermectin chemicky narušuje endomotoriku morgellonů?

  Naše redakce nedokáže určit a deklarovat, že tento problém se týká všech roušek, všech antigenních testů, pouze vycházíme z vědecké studie MIT a z uveřejněných videí na internetu. Neručíme za autenticitu videí, posouzení jejich průkaznosti je na vás, pouze na čtenářích, ovšem předložené informace z výzkumu amerického institutu MIT a zachycené záběry do sebe naprosto dokonale zapadají.“

  https://aeronet.cz/news/video-potvrzeno-na-zaberech-zachycene-chirurgicke-rousky-a-sterove-antigenni-testy-vyrobene-v-cine-jsou-kontaminovany-morgellony-vlaknovymi-robotickymi-polymerovymi-cervy-vyvinutymi-v-americkem-mit/

 5. Poslanci Národnej rady (NR) SR vo štvrtkovom hlasovaní odsúhlasili predĺženie núdzového stavu. Z 96 prítomných hlasovalo za 78, proti bolo 15 poslancov. Opätovne predĺžený núdzový stav trvá od 20. marca ďalších 40 dní.

  Hlasovaním sa zároveň 25. schôdza parlamentu skončila. Najbližšia riadna schôdza je naplánovaná na začiatok mája.“ – ha! Padla! Ráno vstaneš – a máš fajront! Potom „cink“ – máš 5 litrov na konte ku.va!

  „Viskupič: Prijať by sa mal pandemický zákon

  Poslanec za SaS Marián Viskupič nepodporil predlžovanie núdzového stavu. Hovoril o potrebe vyriešiť legislatívu tak, aby nemuseli byť opatrenia nevyhnutne naviazané len na núdzový stav. Prijať by sa podľa neho mal konečne pandemický zákon, ktorý by to umožnil.“ = ako v ČR! Minister zdravotníctva môže uzamknúť celú krajinu – ako sa na to vyspí!

  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583177-predlzenie-nudzoveho-stavu-je-podla-hegera-signalom-zavaznosti-situacie/

 6. Došlo mi mailom!

  „Zdravím tě maroši,
  kamarád kamioňák mi minulý týden volal, že jeho tatínek leží v nemocnici s oboustranným zápalem plic, pak z něho vylezlo, že se nechal očkovat. Takže ho taky zblbli, do doby kdy se o svoje zdraví staral sám bylo vše v pořádku. Dnes mi ladík volal, že si v práci vzal volno a tatu vzal dom do domácího ošetřování, jsou to otázky dní….

  Se starým ladikem jsem mluvil v pátek po telefonu, říkal mi, že je zmatený a vůbec neví která bije. Byl to už úplně jiný člověk, byl úplně vyndanej, podle mě došlo k úplnému odosobnění. Přeně, naprosto přesně jak je popisováno při účincích vakcíny a luciferiázy…“

 7. „Prebudenie v roku 2050“?? – to mi pripadá ako utópia…

  Vďaka rýchlosti, akou sionisti napĺňajú katastrofický scenár svojej „svätej“ biblie, myslím, že už nestihne dôjsť ani k naplneniu záväzkov Agendy 2030…
  Predstihne ho vyplienenie ľudstva život-zachraňujúcou vakcínou.

 8. https://www.naturalnews.com/2021-04-01-half-healthcare-workers-rejecting-covid-19-vaccines.html
  Nearly half of all healthcare workers are rejecting Covid-19 vaccines for sensible reasons
  Skoro polovica všetkých zdravotníckych pracovníkov odmietajú Covid-19 vakcíny kvôli rozumným (múdrym) dôvodom

 9. 2021-03-31 – 2/2 Co musíte vědět o čipování pod kůži. Od psa přes člověka po kyborga. Doba transhumanismu je tu!
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-03-31-2-2-co-musite-vedet-o-cipovani-pod-kuzi-od-psa-pres-cloveka-po-kyborga-doba-transhumanismu-je-tu/

  • Dakujeme za odkaz maros…vypocula som si a zaroven uvedomila ze tu aj ty trolujes …ked si ziadal odkazy a odkazy….v komentaroch asi pred mesiacom… vstup si trochu do svedomia a nenapadaj vsetkych a vsetko…lebo si budeme mysliet ze si sice velmi inteligentny ale bohuzial psychopat… vulgarizmus,agresivita,sadizmus, chvastunstvo a totalne uzavreta srdcova čakra…o tom nasvedcuju….ale inak aby som bola uprimna vdaka za zaujimave a inteligentne odkazy či podnety…niektore…no z niektorych hnus čitať…..

   • Ty trollská pi.a! Čo ty vieš o mojej srdcovej čakre ku.va! Ty internetový hnis podrbaný! Máš so mnou niečo osobné?! Z ktorej policajnej psychiatrie si zdrhla?!
    „ale inak aby som bola uprimna vdaka za zaujimave a inteligentne odkazy či podnety…niektore…no z niektorych hnus čitať…..“ – kto ti káže ty Godov ZAMESTNANEC moje komentáre čítať, ak to nemáš priamo v pracovnej náplni?! Ťahaj do pi.e tam kam patríš ty Kundalína – pičná čakra!
    https://www.facebook.com/hoaxPZ/

    • A to, že používaš moje meno s malým m – to je znak, že máš „pôvod“ na Tadesco! Bež s tou ezoterikou a čarovnými krištálmi z rozmontovaných vyradených lustrov tej židule Alue Loskotovej – do riti! Ma tu hypnotizuj! Dostaneš pecku medzi oči! Rovno do toho tvojho „tretieho“ oka – ty pošahaná deprivovaná hypofýza! Teba špeciálne raz napichnú cez ten tvoj otvor vedľa riti! Fuj!

    • Tak tolto je tvoja vizitka pre vsetkych co citaju badatela komentare…teraz všetci vidite kto sa skryva pod tymto nikom…Nic ine som ani nechcela len aby si sa prejavil kto skutocne si. Dakujem

     • Ty ALue-Loskotoveriaca provokatérska kunda z Tadesco! Ak sa chceš zamerať na mňa – zožeriem ťa tu aj s botami! Toto ja už mám za sebou – väčšinou od „mužského“ pohlavia – teraz to skúšate na mňa cez „ublíženú“ kundu! Nejakým spôsobom sa ti zmenil ten tvoj vypálený cajch pri komentári – žeby preklep?!

      alkynka
      02/04/2021 at 20:10
      nie je to isté, čo
      alkynka
      03/04/2021 at 14:12

      Takže Godovi trolli – sem sa sem sa! Ja si to s vami užívam! Kreténi!
      Si dôležitá ako 4-metrové hovno v podjazde!
      „Nic ine som ani nechcela len aby si sa prejavil kto skutocne si. Dakujem“ – Nič iné nechceš – len zavadzať!
      https://images2.minutemediacdn.com/image/upload/c_fill,g_auto,h_1248,w_2220/f_auto,q_auto,w_1100/v1555341703/shape/mentalfloss/ridiculous_poop_image.png

     • Akynka – alias Alena Bartková, 27.r. – alias ZOMRI!

      Takže si „hviezda jasná“!
      https://www.instagram.com/alkynka/

      „Zomri je slovenská satirická stránka, pôsobiaca pôvodne na Facebooku.[1][2][3][4] Jej príspevky na sociálnych sietiach obsahujú tvrdú satiru, zosmiešňovanie, urážky, vulgarizmy a cynizmus, ale aj politickú a spoločenskú kritiku.[2][5] Stránku spravuje kolektív anonymných administrátorov, ktorý tiež prevádzkuje rovnomenný instagramový účet.[1][4]

      Sami autori sa však označujú ako recesisti[6] a stránku ako „najväčšiu stoku“ slovenského internetu.[7] “

      „Pred májovými voľbami do európskeho parlamentu 2019 sa (anonymne) spolu s ďalšími osobnosťami objavili vo videu Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR. Cieľom videa bolo motivovať voličov k zvýšeniu volebnej účasti.[40]

      Poslanec Ľuboš Blaha na svojom facebookovom profile ministerstvo kvôli spolupráci s anonymnými administrátormi kritizoval. Po upozornení predsedom vlády Petrom Pellegrinim naznačil, že premiér stránku Zomri propaguje.[38][41]

      Administrátori Zomri sa objavili aj v krátkom videu na portáli Euractiv.sk, ktorého účelom bolo tiež zvýšiť volebnú účasť.[42]
      Spoločenské a mediálne reakcie

      Niektoré médiá pripisujú stránke určitý vplyv na spoločnosť. Týždenník TREND tvrdí, že stránka Zomri dopomohla Zuzane Čaputovej k zvoleniu do prezidentského úradu.[43] Podľa Aktualít.sk je pre mládež stránka Zomri popredným sprostredkovateľom politického diania.[44] Pozitívny prínos pre mládež pripúšťa aj investigatívny reportér Marek Vagovič.[45]

      Filip Struhárik v Denníku N oceňuje stránku Zomri ako nezvyčajný zdroj aktuálnych informácií pre novinárov. Podiel na spoločenskej informovanosti vyzdvihol najmä pri incidente požiaru na bratislavských vianočných trhoch v novembri 2018, kauze obecného zasadnutia vo Fekišovciach, narušenia prezidentských volieb 2019 v Medzanoch a častých poruchách a požiaroch slovenských vlakov.[4]

      Administrátori stránky boli v marci 2019 hosťujúcimi rečníkmi na festivale Profesia Days, ktorý organizuje Profesia.sk, kde diskutovali o marketingu.[25][26]

      V júli 2019 sa v spolupráci s portálom Aktuality.sk zúčastnili diskusie na hudobnom festivale Pohoda.[3]
      Financovanie

      Administrátori odmietajú spolupráce s politikmi a platené príspevky a tvrdia, že sporadicky podporujú projekty neziskových a mimovládnych organizácií.[27][46]

      Predaj merchu (značkového tovaru) zastrešuje pre Zomri internetový obchod Kompot.[27]
      Zaujímavosti
      Zomri Index

      Politológovia zameraní na PR Gabriel Tóth a Ľudovít Ďurman vo februári 2019 spustili tzv. Zomri Index, ktorý spočíva v porovnávaní príspevkov venovaných jednotlivým politikom a tiež dosahu a reakcií na tieto príspevky. Autori výsledky vyhodnocujú ako meradlo populárnosti konkrétneho politika na stránke Zomri.[47][48]
      Kniha Keep Calm and Zomri

      Knižné vydavateľstvo Premedia v roku 2018 knižne vydalo zbierku najlepších príspevkov, vtipov a mémov pod názvom Keep Calm and Zomri.[49] Vydanie knihy bolo realizované cez fundraisingový portál Startlab, pričom na cieľovú sumu 7000 € darcovia prispeli vyše 38.000 €.[50] Matej Makovický v Knižnej revue vyjadril podozrenie, že kniha mohla porušiť autorské práva aj zákony platné na Slovensku.[51]“

      https://sk.wikipedia.org/wiki/Zomri

     • Poznámka – Instagram je platforma známa ako komunikačná platforma detí /a pederasov/, adolescentov a zjavne aj infantilných dospelých. Takže prezradiť celú agentúru ZOMRI na Instagrame – zatiaľ čo pátrači pátrajú po jej zarúškovaných administrátoroch v mainstreame – môže naozaj len infantilná krava – ako ich „riaditeľka zemegule“!

      Alkynka – hľadaj si inú bezpracnú neziskovkovú trollskú robotu!

      https://ulozto.net/file/fSvLgi8UA5LL/zomri-alkynka-riaditelka-zemegule-jpeg

      https://ulozto.net/file/I81ZtCSvdSFA/zomri-agentura-alena-bartkova-instagraml-png

      https://ulozto.net/file/cy1yJB60n0ZS/zomri-agentura-prianie-riaditelke-alene-bartkovej-png

      Kylie Minogue & Jason Donovan – Especially For You – YouTube
      https://www.youtube.com/watch?v=aGuNsiSZ9RI

      MÁM RÁD TAKÉTO MENTÁLNE CVIČENA!

     • Nedá mi – nech je tu aj trocha romantiky 80’s – aj keď bez krásneho zadku Kylie Minoque…
      https://ulozto.net/file/1Tt4iSE1BOce/kylie-minogue-jason-donovan-especially-for-you-mp4

 10. https://otevrisvoumysl.cz/jp-sears-rada-pro-lidi-co-ridi-prezidenta-joe-bidena/
  JP Sears – Rada pro lidi, co řídí prezidenta Joe Bidena

  Ve zkratce…
  Prezident Joe Biden měl nedávno tiskovou konferenci, která spíše vypadala jako předem připravené divadelní vystoupení. JP Sears má radu pro ty, kteří z pozadí řídí Joe Bidena.

 11. Kto vie angl. nech vypočuje toto video, čo s nami robia globalisti a čo ešte s nami plánujú urobiť – depopuláciu 7 miliárd ľudí.
  Elity sveta nedostávajú depopulačnú vakcínu ale „falošnú“, ktorá im neuškodí, alebo sa im to nevpichne alebo ide sa za rameno s injekčnou striekačkou (takto to urobili napr. aj Benjaminovi Netanyauhu).

  https://www.banned.video/watch?id=60664b2852da0277d1dd1a60
  Globalist Documents Lay Out Plan to Completely Collapse Civilization, Kill 7 Billion

 12. Prekopírovala som jeden blog:
  Prosím, zoznámte sa bližšie s prejavom Izraelského premiéra Benjamin Netanjahu, / utorok / v štátnej televízii /očkovanie-vakcinácia celej populácie každých 6 mesiacov… nákup ďalších 37 mil. vakcín Pfizer pre 9 mil. obyvateľov Izraela……aeronet.cz

 13. Prekopírovala som ďalší blog:
  25.3.2021 AMERICA’S FRONTLINE DOCTORS (AFLDS)
  Dr. Yeadon, bývalý viceprezident Pfizeru: „Je možné, že sa toto / programovateľná
  messengerová mRNA Pfizer vakcína / použije k masívnej depopulácii.“

  Dr. Mike Yeadon, bývalý viceprezident Pfizeru, v exkluzívnom rozhovore s Americkými
  lekármi v prednej línii zdieľal svoj pohľad na vakcíny proti covidu-19.

 14. Prekopírovala som ďalší „zaujímavý“ blog:
  Miliardár, amatérsky biológ, amatérsky virológ, amatérsky genetik, satanista,
  čierny kabalista, šialený Bill Gates, čo sa hrá na Pána Boha je zločinec, ktorý
  si dal za cieľ genetickými zásahmi do ľudského organizmu svojimi vakcínami,
  dosiahnuť úplnú kontrolu, absolútne ovládnutie ľudí, ich zotročenie, zbavenie
  suverenity, slobodnej vôle a depopuláciu planétu.

  Pfizer mRNA “ vakcína BNT162b “ nie je žiadna vakcína ale OPERAČNÝ SYSTÉM.
  Legálne ani medicínsky to nie je vakcína. Nezodpovedá to pojmu očkovacia látka, je to nástroj. Jedná sa o očkovací operačný systém. Je to niečo, čo programátor môže programovať. Toto čo sa vpichuje ľuďom, čo je označované za očkovanie, je v skutočnosti nano / 1 nanometer je jedna miliardtina
  metra. / operačný systém, ktorý je zvonka programovateľný. Hovoríme teda o niečom v tejto veľkosti, čo je operačný systém, ako počítač. Je to zmenšenina steroidov a to sa práve očkuje. Je to elektronický komponent, ktorý nežije, nie je to živé tkanivo.

  Čo je potrebné, aby toto rozhranie fungovalo? Musíte mať niečo na embryonálnej úrovni z bunkového života, niečo čisté a nevinné …., preto potrebujete bunky potratených embryí, živé komponenty, tak aby elektronické a biologické komponenty mohli splynúť v živú bunku. Tým sa táto živá bunka pripojí na elektronický komponent, ktorý je možné z vonku programovať a riadiť. mRNA je cudzia genetická informácia. Tá je očkovaná do buniek, prenechá bunkám s-proteín, spike proteín, aby sama začala produkovať koronavírus. Tým premení všetky bunky vo vašom tele vo stroj, ktorý bude vyrábať vírusy. Koronavírus, COVID – 19 obsahuje 4 proteíny, prvý vakcína vám dá teda
  s-proteín, a potom sú ešte 3 ďalšie proteíny. Preto musíte dostať tzv. „Buseshot“, aby ste boli schopní vyrábať všetky 4 proteíny a vytvoriť tak kompletný koronavírus. Čo sa stane s človekom, ktorého každá bunka vylúči milióny partikúl vírusu? Stane sa chodiacou chorobou . A to by mohlo zodpovedať popisu Zombie. A ako urobia z normálneho človeka kreatúru podobnú Zombie? Tým očkovaním, nanobotmi a bunkami potratených embryí. Nejedná sa o sci-fi, ale veľa tvrdú realitu dnešnej doby. Jednou vetou povedané, z ľudí urobia bábky alebo zombie, aké chcete, ovládané z riadiaceho centra.

  PS: Pfizer mRNA programovateľná „vakcina“ od miliardára a amatérskeho genetika
  a epidemiológa, Bill Gatesa ta zmení alebo dorazí po dvoch rokov, ale až keď príde
  jej čas a podnet z vonka, aby to bolo nevystopovateľné.

 15. https://otevrisvoumysl.cz/cnn-otevreni-statu-musime-navazat-na-vakcinu-jinak-si-lide-budou-delat-co-chteji-i-tak/
  CNN: „Otevření státu musíme navázat na vakcínu, jinak si lidé budou dělat, co chtějí i tak”

 16. Jednoduchá

  … Vladko či Dušan, podobná značka, no aj tak si myslím, že píšeš Ty….je to super, že takto pozitívne zmýšľaš, zdieľam Tvoj názor ! klobúk dole !!!….je to veľmi smutné , že deti nútia k rúškovaniu, malo by sa to čím skôr zrušiť, pre všetkých, alebo ho jednoducho nenosiť, ako to robíš Ty……..a ešte k tej strave z môjho príspevku v minul.článku – úplne zle som sa vyjadrila, uznávam ! pretože nie je predsa jedno, čo človek jedáva! naša strava z 80% tvorí základ nášho zdravia, naše telo je náš chrám, takže nie je jedno, čo do neho ,,človek dá“…..ja som to myslela ohľadom vierovyznaní, že rešpektujem, ak je človek žid, stravuje sa ako oni, stravuje sa inak ako napr.kresťania…no zasa na 2.strane je pravda, že ak sú ľudia aj napr. či už židmi alebo kresťanmi, nie všetci dodržiavajú tie pravidlá ohľ.stravy na 100%, no týka sa to samozrejme nielen tej stravy……no nemusím vyznávať nič, a predsa môžem byť v 1.rade ĆLOVEKOM – teda byť ľudský, empatický a rozumne zmýšľajúci v súlade s Božími zákonmi ……………………………….

 17. Jednoduchá

  p.s.a tiež si myslím, že píšeš aj pod kolonkou ,,Maroš“…..jedine Ty si napr.vedel, ako som chodila do viacerých robôt, o kt.tu kedysi on písal, ale aj mnohé iné…….

  • Jednoduchá – Odkedy som tu, tak pod nickom Maroš tu píšem stále len ja a nebol tu jediný komentár, ktorý by som nepísal ja, hoci mi kvôli preklepom prefarbilo „známku“ – dnes som nafasoval skoro levandulový QR kód. Čiže – ak tu niekto štekne Maroš a nebudem to ja – ozvem sa. Neviem o akých tvojich robotách mám vedieť – odporúčam ti – daj si pri PC dole respirátor, alebo ho aspoň nenamáčaj do toluénu…

   Kua! Kto si tu prdol?!
   Čo ja viem keď je nás tu toľko?!

 18. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zakaz-ockovacich-pasu-a-svoboda-cestovani-naridil-americky-stat-missouri/
  Zákaz očkovacích pasů a svoboda cestování, nařídil americký stát Missouri
  Senát amerického státu Missouri schválil zákaz očkovacích pasů na Covid-19.
  Každý zdejší občan může svobodně cestovat, pracovat, nakupovat, chodit do školy bez jakéhokoliv omezení.

  • Milá Jean, urobiť t. č. niečo podobné na našom SK…čistá utópia, ale skúsme: Keby sa u nás zrazu vrátila k moci a k takémuto odvážnemu kroku by sa odhodlala už vopred zomknutá a pronárodná súčasná vládna opozícia, tipujem, že ten najvplyvnejší vodca rebelov proti takémuto gigabiznisu na Slovensku by sa vzápätí ocitol na zozname nezvestných osôb.
   Prípadne by tento nediplomatický odvážlivec skončil za múrmi našej povestnej väznice, v cele s vypnutým kamerovým systémom.

 19. Jednoduchá

  …milá Jean, tak toto je výborná správa ! je to reálna ,,ukážka“ priamo zo života, ako môžu byť starostovia či primátori nápomocní vo svojich mestách a dedinách ľuďom, v nich žijúcich…………………….

 20. Dnes už nenormálnosť nemá hraníc:

  https://www.banned.video/watch?id=60665db6f95eb078232a256e
  CNN Promotes Vaccine Side Effects As A Positive Thing
  CNN propaguje vedľajšie účinky vakcín ako pozitívnu vec

 21. https://zemavek.sk/svedsko-bez-zakazov-zvlada-koronavirus-lepsie-ako-slovensko/
  Švédsko bez zákazov zvláda koronavírus lepšie ako Slovensko

 22. Zase niečo nové:?
  Bamlanivimab putuje na Slovensko, pre rizikové prípady s kovidom 02.04.2021

  Bamlanivimab. Liek, ktorý má byť podľa štúdií účinný na ochorenie COVID-19. Určený je najmä pre rizikových pacientov s minimálnymi symptómami. Výrobca uvádza, že Bamlanivimab znižuje riziko hospitalizácie a úmrtia pacienta o 70 percent. Síce je to relatívne nová forma liečby, odborníci zastávajú názor, že bude veľmi sľubná.

 23. Belgická vláda konala nezákonne: Bruselský súd nariadil Zrušenie KoronaOpatrení
  1. apríla 2021 18:26, Prečítané 1 385x, romanbednar, krízové situácie
  (Dole:Dôsledok lockdownov v Rakúsku: 50% mladých dospelých trpí na depresie)…Čím dlhšie trvá v EÚ korona kríza, tým viac rastie odpor obyvateľov proti opatreniam a proti obmedzovaniu slobody. Holandsko, Nemecko, Francúzsko, Belgicko, Dánsko sú EÚ krajiny, v ktorých občania najmasovejšie protestujú proti porušovaniu svojich práv štátom.

  Belgicko je ale prvou krajinou, kde sa k tejto situácii vyjadril súd. Jeho rozhodnutie bude mať závažné následky.

  Podľa vyhlásenia Bruselského súdu sú korona-obmedzenia, ktoré štát vyhlásil pre celú krajinu, v celom rozsahu nezákonné. Nie sú v súhlase so žiadnym ústavným zákonom.

  Štát má teraz 30 dní čas na to, aby odvolal všetky korona-opatrenia, ako povinnnosť nosiť rúška, zákaz vychádzania, zákaz kontaktov a podobne. Štát pred súdom zažalovala belgická organizácia LDM – Liga pre ľudské práva a dosiahla súdnu porážku štátu.

  V súdnom rozsudku stojí dokonca aj to, že za každý deň, keď rozhodnutie súdu nebude naplnené, musí vláda zaplatiť trest vo výške 5000 eur.

  Flámske periodikum De Standaard napísalo, že štát síce môže podať proti rozsudku odvolanie, ale tým nemôže dosiahnuť odsunutie nariadenia súdu.

  Inými slovami štát musí konať.

  A hlavná vec, že na Slovensku Núdzový stav je v súlade s Ústavou SR, informoval Ústavný súd.
  Ako je toto možné, či všetko čo odobrí táto vláda a parlament o núdzovom stave
  to Ústavný súd potvrdí ? Či my nie sme v európskej únii, či my máme iné zákony, či naši občania musia strpieť všetko? Že ich svedomie nehryzie.

Pridajte komentár

*