Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Čchi energia stromov vám môže pomôcť vyliečiť sa. Presný návod ako postupovať.


Print Friendly, PDF & Email

Čchi energia stromov vám môže pomôcť vyliečiť sa. Tvrdia to taoistickí majstri.

Podľa taoistických majstrov majú stromy veľkú silu. Okrem toho, že absorbujú oxid uhličitý a premieňajú ho na kyslík, stromy môžu absorbovať aj negatívnu energiu a transformovať ju na pozitívnu energiu.

Korene stromov siahajú hlboko do Zeme. Čím sú ich korene hlbšie, tým vyššie sa ich koruny dvíhajú k oblohe. Stromy do seba absorbujú energiu Zeme rovnako ako vesmírnu silu oblohy.

Stromy sú považované za spirituálne najvyspelejšiu rastlinu na Zemi kvôli tomu, že sú v neustálom meditačnom stave s jemnou energiou prírody.

So stromami môžete nadviazať vzťah vtedy, ak rozumiete ich jazyku. Stromy môžu ľuďom pomôcť otvoriť ich energetické kanály na kultiváciu pokoja, vnímanie prítomnosti a vitality.

Aj človek môže poskytnúť stromom určité pozitíva, napríklad tým, že im pomôže eliminovať ich bloky a oživovať odumierajúce časti.

Tak, ako to je vo všetkých vzťahoch, aj vo vzťahu so stromami budete mať prospech jeden z druhého. Bude to vtedy, ak budete neustále kultivovať vaše spojenie.

Ako používať čchi energiu stromov na svoju liečbu?

Správny strom si musíte vybrať. Postupujte podľa týchto krokov, aby ste ho našli, vytvorili si s ním energetický vzťah a prípadne sa uzdravili.

1. Ako si vybrať ten správny strom

Ľudia už od pradávna používali jednotlivé časti stromov na to, aby z nich získali liečivé látky a pomohli si tak v liečbe rôznych ochorení.

Postupne však zistili, že nie každý strom je dobrý na všetky choroby. V súčasnosti je už známe, aký typ stromu by sa mal použiť na liečenie konkrétneho typu ochorenia.

Veľké stromy sú tie najlepšie. Myslíme tým napríklad borovice. Vyžarujú čchi energiu, podporujú tvorbu krvi, posilňujú nervový systém a dokonca pomáhajú pri predlžovaní života.

Sú živinou pre dušu i myseľ. Borovice, o ktorých sa tak často píše v starovekej čínskej poézii a sú hlavným motívom sprievodných malieb, sú považované za „nesmrteľné stromy“.

Sú však aj iné stromy, z ktorých si môžete vybrať. Veľké stromy majú maximálnu energiu, zatiaľ čo tie, ktoré rastú v blízkosti potokov, sú tie najlepšie.

Stromy majú rôzne vlastnosti. Z niektorých sála horúca energia, iné vyžarujú mierne teplo. Sú stromy, ktoré sú studenšie, iné sú chladivé. Keď sa v tom budete neustále cvičiť, naučíte sa medzi nimi rozlišovať.

Rozdielne charakteristiky jednotlivých stromov:

1. Cyprusy a cédre môžu znižovať teplotu prostredia a môžu vyživovať, priťahovať energiu Yin.

2. Vŕby zmierňujú účinky suchého vetra a z tela odstraňujú prebytočnú vlhkosť, znižujú krvný tlak, posilňujú močový trakt a močový mechúr.

3. Brest môže upokojovať myseľ a posilniť žalúdok.

4. Javor zmierňuje účinky suchého vetra a pomáha redukovať akúkoľvek bolesť.

5. Rohovník obyčajný (ľudovo nazývaný aj svätojánsky chlieb) eliminuje vnútornú teplotu, návaly tepla a udržuje rovnováhu v srdci.

6. Banánovník alebo bengálske figovníky čistia srdce a pomáhajú eliminovať vnútornú vlhkosť v tele.

7. Škoricovník môže odstrániť mrazenie v okolí srdca a v okolí žalúdka.

8. Jedle pomáhajú vstrebávať modriny po udretí, obmedzujú potenie a liečia zlomeniny kostí.

9. Hloh pomáha tráveniu, posilňuje črevný trakt a pôsobí proti nízkemu tlaku.

10. Brezy pomáhajú znižovať telesnú teplotu, eliminovať vnútornú vlhkosť v tele a detoxikovať telo.

11. Slivky vyživujú slezinu, žalúdok, pankreas, a upokojujú myseľ.

12. Figy sú nápomocné pri eliminácii prebytočného tepla v tele tým, že zvyšujú produkciu slín. Vyživujú slezinu a pomáhajú liečiť hnačku.

Prírodná liečba osteoartritídy

13. Cyprusové drevo posilňuje močový mechúr a u žien zmierňuje problémy s močením.

Majte na pamäti, že malé stromy nemajú dostatok energie na to, aby vás mohli ukľudniť a energeticky posilniť.

Gigantické stromy môžu človeka doslova utopiť svojou energiou. Najlepšie urobíte, keď si vyberie stredne veľký a robustný strom.

2. Ako si vytvoriť energetický vzťah so stromom

Vy a strom si môžete urobiť tichý obrad, pri ktorom sa dohodnete na spojenectve, ktorému budete rozumieť obaja.

Najprv však musíte vypozorovať, aká je osobnosť stromu a spoznať spôsob jeho života.  Niektoré stromy sú veľmi veľkorysé a rýchlo vám poskytnú energiu, ktorú potrebujete.

Iné stromy sú slabé alebo choré a najprv oni potrebujú vašu liečivú energiu.

Niektoré sú priateľské, zatiaľ čo iné sú voči ľuďom úplne ľahostajné. To závisí od ich energie.

Pracovať môžete so všetkými stromami, ktoré sú vo vašej dostupnosti. Tak môžete zistiť, ktorý strom pre vás funguje najlepšie.

Buďte otvorení a preukážte im svoj rešpekt, ale veľmi ich netlačte do toho, aby sa podriadili vašim cieľom. Najdôležitejšou vecou pri nadviazaní kontaktu so stromom je to, aby ste boli v jeho blízkosti.

Aby ste sa ho mohli rukami dotknúť, aby ste sa mu mohli bez akéhokoľvek pocitu hanby zdôveriť a aby ste v sebe mali ujasnený svoj cieľ počas toho, keď budete stromu prejavovať svoju lásku.

Aktivovaním týchto štyroch prvkov si vytvoríte energetický vzťah so stromom:

  • dotyk;
  • otvorenosť;
  • srdečnosť;
  • láska.

Zariaďte si to tak, aby ste pri strome strávili aspoň 30 minút. Niektoré stromy však môžu reagovať aj rýchlejšie, v závislosti od toho, koľko majú energie.

Niektoré z techník, ktoré môžete praktizovať

1. Objímanie stromu

Čchi energia stromov vám môže pomôcť vyliečiť sa. Tvrdia to taoistickí majstri.

2. Sadnite si čelom k stromu

Čchi energia stromov vám môže pomôcť vyliečiť sa. Tvrdia to taoistickí majstri.

3. Meditácia v blízkosti stromu

Čchi energia stromov vám môže pomôcť vyliečiť sa. Presný návod ako postupovať.

4. Postavte sa čelom k stromu

Čchi energia stromov vám môže pomôcť vyliečiť sa. Presný návod ako postupovať.

Ako sa začína uzdravovací proces?

Navštevujte strom pravidelne. Vytváranie vzťahov so stromami trvá dlhšie než vytváranie vzťahov s ľuďmi.

Keď sa ale stále vraciate k tomu istému stromu, pravdepodobne s ním nadviažete trvalé priateľstvo.

Keď ho budete pravidelne navštevovať, čoskoro vás začne očakávať. Niektorí hovoria, že mu vaša prítomnosť môže dokonca chýbať.

Vytvorenie duchovného spojenectva so stromami je také isté ako milovanie, ktoré si vyžaduje zmyselnosť a citlivosť.

Keď nakoniec zriadite toto spojenectvo, nemusíte to byť práve vy, kto bude túto situáciu ovládať. Umožnite sami sebe, doprajte si oddych a rozplývajte sa v tomto spojenectve.

Nechajte strom, aby vás viedol procesom vášho liečenia. Mohlo by to odstrániť váš problém, alebo vám to môže poskytnúť intuitívne vedenie a podnety na to, ak je potrebné vyhľadať aj ďalšiu pomoc.

Ak to aj nebude nič viac, strom prelieči duchovný aspekt vášho problému.

„V Japonsku ľudia praktizujú „lesné kúpanie“. Je to trávenie času v tichosti a v kľude absorbovaním múdrosti prastarých lesov. Zároveň dlhé prechádzky medzi stromami stimulujú imunitný systém.

V taoizme sú študenti vedení k tomu, aby meditovali medzi stromami. Taoisti totiž veria tomu, že stromy absorbujú negatívne energie a nahrádzajú ich zdravými energiami.

Stromy sú vnímané ako zdroj emočného a fyzického uzdravenia. Sami sú meditujúcimi, ktorí absorbujú univerzálne energie.“

Poznámka: Odporúčame vám, aby ste sa o svojej liečbe najprv poradili so svojím lekárom. Všetko ostatné nech nasleduje až po tom ako ďalšia pomoc.

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*