Korčok zúrivo útočí na Fica, že nechce poslať našich vojakov na Ukrajinu. On by ich tam poslal bez zaváhania a vyvolal 3. svetovú vojnu! Korčok je pre Slovensko bezpečnostná hrozba, preto sa nikdy nesmie stať prezidentom!

7 znamení toho, že je do vás váš partner veľmi zamilovaný


Print Friendly, PDF & Email

Nie je ľahké zistiť, kedy je niekto do vás skutočne zamilovaný.

Ľudia premárnia roky života čakaním na niekoho, kto ich bude milovať. V tomto článku sme zozbierali sedem veľmi jasných znamení toho, že vás váš partner veľmi miluje.

1. Nehrajú s vami hry

Keď vás skutočne ľúbia, nezahrávajú sa s vašimi emóciami ani nerozohrávajú psychologické hry, aby vami manipuloval. Ozajstná láska je možná len pri čestnej a úprimnej komunikácii.

Ak je do vás partner šialene zamilovaný, ani najmenej sa nebude snažiť manipulovať vaše postoje či emócie.

2. Vždyvám vedia zlepšiť náladu

Keď sa dvaja ľudia úprimne ľúbia, existuje tiché prepojenie, ktoré mu umožňuje presne vedieť, čo povedať a kedy to povedať.

Aj keď ste psychicky úplne na dne, v depresii, majú dokonalé slová alebo plán, ktoré vám na tvári znovu vyčaria úsmev.

3. Veria vo vaše schopnosti

Hlboká láska sa spája aj s hlbokým uznaním. Keď vás váš partner ľúbi, verí, že viete dosiahnuť veci sami a že ich aj dosiahnete.

Nepociťujú potrebu nad vami bdieť a držať vás v živote za ruku. Vedia, že ste schopní dokázať veľké veci úplne sami, no…

4. Sú vždy pri vás, keď potrebujete oporu

V živote sú veci, ktoré si vyžadujú tímovú spoluprácu a podporu.

Či už ide o zvládnutie náročného prechodného obdobia, tragickú udalosť, alebo zvládnutie ambiciózneho cieľa, človek, ktorý vás miluje, bude vždy pri vás, aby vás zachytil, keď zakopnete.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Možno vás nemusia strážiť, to však neznamená, že nemôžu stáť po vašom boku, keď ide do tuhého.

5. Držia vás v skromnosti a pri zemi

Tí, ktorí vás milujú a rozumejú vám na hlbokej úrovni, nikdy nedopustia, aby ste stratili zo zreteľa sami seba. Budú vás tým najlepším spôsobom držať pri zemi a v kontakte s vašou pokorou.

Chcú, aby ste boli úspešní a aby ste si verili, no chcú tiež, aby ste mali na pamäti, kto ste a odkiaľ ste prišli. Tak sa stanete skutočne vyváženým človekom.

6. Budú sa snažiť aj vtedy, keď nechápu

Ako ľudské bytosti sme všetci naprogramovaní k tomu, aby sme mali istú formu empatie. Ide o formu emocionálneho pochopenia, ktorá nám pomáha chápať, čo cítia iní.

Napriek tomu sú isté veci, ktoré musí človek zažiť sám, aby ich skutočne pochopil.

Človek, ktorý vás skutočne miluje, nemusí byť vždy schopný plne „chápať“, no bude sa o to snažiť zo všetkých síl.

7. Sú najlepšími priateľmi, akých ste kedy mali

Všetci majú v priebehu času niekoľko priateľov, s ktorými sa stanú veľmi blízki a vytvoria si dlhodobé vzťahy. Najlepší priatelia vedia veľmi zlepšiť tie dobré aj zlé časti života.

Keď ale máte to privilégium, že najlepším priateľom je váš milostný partner, ide o celkom iný druh spoločenstva, ktoré je jednoducho s ničím neporovnateľné.

Keď sa každý deň prebúdzate s vedomím, že človek, s ktorým ste, je aj vaším najlepším priateľom, potom vám gratulujeme, našli ste ozajstnú, hlbokú lásku!

Liečba osteoporózy

Zdroj: higherperspectives.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Tlamka Jozef

    Zamilovanosť je spriaznenosť duší a vesmírno-biologická kvantová synchronicita…..Jozef

Pridajte komentár

*