Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Ako sa zbaviť emocionálnej pripútanosti a preťať éterické putá


Print Friendly, PDF & Email

Ako sa zbaviť emocionálnej pripútanosti a preťať éterické putá

Mali ste niekedy pocit, že ste úplne zapadli do bahna a topíte sa? Zisťujete, že sa tento pocit ďalej zhoršuje, keď sa pokúšate odstrániť niekoho zo svojho života?

Odstránili ste niekedy niekoho zo svojho života, aby ste potom zistili, že sa pravidelne objavuje vo vašich myšlienkach, akoby si stále udržiaval vplyv na vašu myseľ?

Ak ste na ktorúkoľvek z týchto otázok odpovedali áno, potom zrejme zažívate energetické spojenie medzi vami a druhou osobou prostredníctvom takzvaného ´éterického puta´.

Éterické putá sú ako energetické spojenie, ktoré sa vytvára medzi dvoma ľuďmi.

Môže ísť o súrodenca, partnera, bývalého manžela, dieťa, milenku, súčasnú manželku, blízkeho priateľa alebo dokonca kolegu z práce.

Tieto putá vytvárajú akési rúry spájajúce vaše čakry. Energia týmito rúrami voľne prúdi medzi ľuďmi tam a späť. Sú však aj prípady, kedy je tok energie jednostranný, tečúci od jednej osoby k druhej.

Ak máte pocit, že ste s nejakou osobou vo svojom živote skončili, no ona vám stále vysáva energiu, vtedy potrebujete podniknúť kroky k preťatiu pút pre svoju vlastnú fyzickú, duševnú a emocionálnu pohodu.

Môžu však byť aj ľudia, ktorých zo svojho života dostať nedokážete, kedy zisťujete, že vás vaše spojenie vyčerpáva. Môže ísť napríklad o člena rodiny.

Napriek tomu môžete tieto putá preťať, aby ste chránili hladiny svojej energie.

Znaky a príznaky ťažkej pripútanosti:

– hlboké pocity smútku, hnevu a depresie vo vzťahu k svojej minulosti

– pravidelné hádky s niekým vo vašej hlave

– neustále uvedomovanie si nepoctivého zaobchádzania z minulosti

– strata pamäte

– sledovanie niekoho z vašej minulosti cez sociálne siete alebo jeho nutkavé pozorovanie

– nedostatok záujmu o koníčky, aktivity či iné vzťahy

– časté rozhovory s nejakou osobou vo vašej hlave

– túžba pomstiť sa za vašu minulosť

– neovládateľný plač, emocionálna spúšť

– ťažkosti so spánkom

Liečba osteoporózy

– neustále spomienky alebo s niekým sa spájajúce emócie, ktoré sa vám objavujú v živote

– neschopnosť pohnúť sa ďalej

– zažívanie veľkej miery nutkania vrátiť sa do vzťahu, ktorý vám už nie je na prospech

– časté pripomínanie si vecí, ktoré boli povedané v minulosti

– odmietanie iných ponúk a pozvaní

– máte pocit, akoby ste nekonečne spracovávali minulosť a to, čo sa v nej stalo

– neschopnosť prestať myslieť na nejakú osobu

– pociťovanie stáleho posudzovania a kritiky od niekoho vo vašej minulosti

– pocit uviaznutia či polapenia v minulosti

Ako preťať putá

Aby ste tie putá preťali, potrebujete si nájsť tiché miesto v ústraní, kde nebudete rušení. Zavrite oči a umožnite si vizualizovať energetické vlákna, ťahajúce sa z vášho tela.

Môžu sa zobraziť v rozličných farbách alebo na rozličných miestach, v závislosti na type vzťahu, ktorý reprezentujú.

Nemusíte sa trápiť  kvôli pochopeniu, koho puto predstavuje, alebo či si predstavujete všetky jestvujúce putá. Aby bolo cvičenie účinné, snažte sa proces nesiliť a zostať otvorení tomu, čo zažívate.

Umožnite si vizualizovať vo svojich rukách veľký zlatý meč. Pociťujte, ako z tohto meča prúdi vašimi rukami sila. Zdvihnite ruky a dovoľte si preťať každé z týchto vlákien.

Pri pohybe mečom vyslovte nasledovnú ústnu afirmáciu:

Drahí spirituálni sprievodcovia, volám vás, aby ste mi pomohli vyliečiť a pretrhnúť všetky éterické putá, ktoré už viac neslúžia môjmu vyššiemu zmyslu života. Chem, aby všetky putá nezosúladené s láskou, svetlom a pozitívnou energiou sa pretrhli. Pomôž mi uvoľniť ich a zahrni ma liečivým svetlom, ktoré ma ochráni pred možným obnovením týchto pút. Ďakujem ti. 

Mantru zopakujte 2 až 3 krát. Mantra nemusí mať presne také znenie, ako je vyššie uvedené. Ak chcete, môžete ju pozmeniť podľa vášho želania.

Keď z vášho tela spadnú zvyšky týchto pút, vizualizujte si zlato-biele svetlo, prichádzajúce z vesmíru a vchádzajúce cez vašu korunnú čakru na temene hlavy, napĺňajúc vaše telo svojím teplým, upokojujúcim svetlom.

Keď cítite, že sa vaša aura napĺňa týmto svetlom, pomaly sa vracajte k svojmu súčasnému miestu, pociťujúc zem pod svojimi nohami.

Záver

Vždy, keď máte pocit, akoby ste boli ťahaní týmito emocionálnymi spojeniami, zopakujte toto cvičenie.

Môže vám pripadať prosté, je však veľmi účinné.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: foreverconscious.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Věra Schneiderová

  Ráda čtu Vaše články. Ale občas se tady objeví něco podobného jako tento článek a tím pádem musí každý objektivní člověk zpozornět: Něco už je mimo normální smýšlení a chování! Podotýkám, že v cosi „mezi nebem a zemí“, jak se to označuje, jsem věřila vždycky a věřit budu pořád. Někdo tomu říká Bůh, Ježíš, Andělé, nadpřirozeno…já si to označuji jako Příroda, která je moudrá, se vším si poradí, naše chyby trpělivě napravuje, řídí nás. Kdo je rozumný, naučí se naslouchat, cítit a jestli ji umí i poslouchat, myslím, že má vyhráno. Ale provádět takové fanatické rituály, no promiňte, to se sem zas zatoulal nějaký … Fanatismus pro normální život rozhodně není přínosný – spíš takový názor bych na Vašem webu hledala.

  • Dobrý deň p. Vierka,
   možno by som mala podobný názor ako Vy ešte pár rokov dozadu. Že tieto energetické veci existujú, som sa mala možnosť presvedčiť na vlastnej koži a doteraz musím na sebe pracovať.
   Na tomto mieste musím aj podotknúť, že napríklad takí kresťania netuším v čo alebo koho veria, pretože ak človek s nimi začne preberať čokoľvek duchovné, alebo energetické, v momente to zamietnu ako hlúposť. Boh, Ježiš, Duch Svätý, Mária a ani všetci svätí v ktorých veria, nie sú hmotní…. jediný rozdiel medzi týmito informáciami a informáciami o Bohu atď je ten, že tie druhé informácie sú ľuďom vtĺkané do hláv po dva tísícročia.
   Som však toho názoru, že práve vatikánska cirkev si je veľmi dobre vedomá fungovania čakier a energií v rámci ľudského tela. To čo opakujú ľudia počas omší je viac ako dôkaz.
   Alebo z bežného života – keď cítite na svojom chrbte cudzí pohľad a otočíte sa…., alebo sa necítite v prítomnosti niekoho dobre…. alebo možno poznáte rodinu, ktorá je poznačená veľkým počtom rodinných tragédií…
   Mimochodom, ohľadom pôsobenia energií by som Vám odporučila prácu Gregga Bradena. A okrem toho tam, kde sa nachádzajú čakry v ľudskom tele, už bola nameraná aj zvýšená energia.
   prajem všetko dobré. jana

  • Věra Schneiderová
   Máte názory Španělské inkvizice. To, že Vám to nebylo umožněno vidět, to ještě neznamená, že to neexistuje.

 2. Pari Špekulantka

  A čo, keď ten človek už nežije? Chýba mi a myslím naňho častejšie, než je zdravé. Tu asi nejde o čakry. Použiť tú istú techniku?

  • Tak je to horšie ako si myslíte. Hrozne tomu dotyčnému človeku ubližujete. Nemôže „odísť“ a je zadržiavaný medzi Hrubohmotným svetom a Duchovným svetom a hrozne trpí. Môže sa stať, že začne „robiť bordel“ a upozorňovať na seba. Treba ho pustiť a myslieť na neho len v pekných spomienkach a „nevolať“ ho naspäť.

  • Merit ma pravdu . Treba ho pustit inak tu dusu trapite a nevie sa sama odtrhnut ,musite ju pustit dalej a taktiez aj vy sa posuniete dalej v zivote aj ked to bude pre vas asi tazke ale myslite na bludiacu dusu drzanu na ocelovom lane k vam . Dajte slobodu sebe aj tej osobe . DRzim palce

 3. …rok sa mi snívalo s jednou osobou…mohla som vedome a cielene robiť rôzne odpútavania, nič nepomohlo, pomohla mi až kinezilogička – stačila jedna návšteva…keby som to nezažila, tiež neuverím…bolo to ako zázrak…

 4. Díky za článek, každá snaha, návod pomoci druhým v jejich trápení s obtížnými energetickými pouty se cení. Pochopí jen ten, kdo to zažil, nebo prožívá.

Pridajte komentár

*