Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Zdravotná sestra o kovide: Dodnes šlo o lož, teraz asi spustili novú fázu


Print Friendly, PDF & Email

Zdravotná sestra o kovide: Dodnes šlo o lož, teraz asi spustili novú fázu

Rusi študovali účinky milimetrových (5G) vĺn na zvieratách a ľuďoch už okolo roku 1979. Pracovníci, ktorí robili údržbu generátorov vysokofrekvenčného žiarenia, sa často sťažovali na bolesti hlavy, závrate a stratu pamäte.

Ďalšou vecou, ktorá bola u nich významne ovplyvnená, bola ich krv. Konkrétne dochádzalo k znižovaniu hladiny hemoglobínu a tendencii tvorby krvných zrazenín.

Dr. Thomas Cowan a kniha Mýtus nákazy

Vyššie uvedené tvrdenia pochádzajú od Dr. Thomasa Cowana z knihy The Contagion Myth: Why Viruses, including „Coronaviruses“ Are Not the Cause of Disease (Mýtus nákazy: Prečo vírusy, vrátane koronavírusov, nie sú príčinou ochorenia).

Na stránke Familydoctor.org sa ohľadne krvných zrazenín uvádza nasledovné:

„Niekedy sa vaša krv zhlukuje až príliš. Hovorí sa tomu hyperkoagulácia. Krvná zrazenina potom krvou cestuje telom do rôznych častí oorganizmu.

To je však veľmi nebezpečné. Krvné zrazeniny sa totiž môžu hromadiť alebo aj priamo vytvárať v dôležitých orgánoch, vrátane srdca a mozgu.

Výsledkom bývajú vážne zdravotné problémy, smrť nevynímajúc.“

List od zdravotnej sestry k aktuálnemu vývoju pandémie

Nedávno do redakcie Hal Turner Radio Show prišiel nasledovný email od jednej americkej zdravotnej sestry:

„Pracujem v prvej línii na jednotkách intenzívnej medicíny v jednej veľkej nemocnici na severovýchode USA.

Na začiatku, keď začala táto pandémia, som verila, že ide o zveličený hoax alebo nejakú biologickú zbraň, ktorá sa nakoniec neukázala tak nebezpečná, ako nám to chceli nahovoriť.

Moja nemocnica bola prázdna aj napriek správam v televízii o tom, ako nemocnice praskajú vo švíkoch v dôsledku nárastu pacientov s COVID-19.

Od začiatku som vedela, že celá vec nie je taká, ako nám hovoria, a že pacienti s bežnou chrípkou alebo zápalom pľúc sú pre nespoľahlivé PCR testy označovaní za kovidových.

U starých ľudí je zápal pľúc veľmi bežný a teraz sa títo pacienti začali označovať ako „covid“. To je fakt.

Dospela som k záveru, že nakoľko je volebný rok, tak sa snažia zničiť ekonomiku, zaviesť povinné vakcíny a všetky tie veci okolo Nového svetového poriadku. Určite sme ale nemali žiadnu skutočnú pandémiu.

Liečba osteoporózy

To si aj stále myslím, no v posledných 2 týždňoch sa niečo zmenilo. Približne pred mesiacom nám výrazne obmedzili v nemocnici zdroje bez toho, aby nám to nejako vysvetlili.

Potom sme boli náhle zavalení novými covidovými pacientami vo veku 30 až 50 rokov. Títo ľudia sú extrémne chorí, no inak chorí ako sme boli dovtedy zvyknutí u pacientov s údajným COVID-19.

Všetci títo mladí pacienti majú množstvo krvných zrazenín, ktoré ich zabíjajú.

Spustili snáď ďalšiu fázu pandémie? Alebo je to len silná chrípka, ktorú nazývajú kovidom, prípadne niečo úplne iné? Deje sa niečo veľmi, veľmi zvláštne.

Zdroje a materiál v nemocnici sa niekam stratili ešte predtým, než nás zasiahla táto nová vlna pacientov. Nemocnice v našej oblasti sú na kolenách a zdroje miznú. Málo postelí, málo prístrojov, málo personálu.

Počty zdravotníckeho personálu, vrátane lekárov sa znižujú. Ak chcem podať pacientovi nejaké intravenózne lieky, ktoré potrebuje, musím o ne doslova bojovať. Vyzerá to, akoby sa rozpočet na zásoby liekov a zdravotníckeho materiálu vyčerpal.

Okrem toho, naši bežní pacienti s pľúcnymi, srdcovými či obličkovými ochoreniami sú stále viac a viac chorí, pretože ambulantná starostlivosť rovnako kolabuje.

Neviem presne, čo sa deje, no za svojich 20 rokov praxe nemám z toho dobrý pocit. Vedenie nemocnice nie je k lekárom a sestrám úprimné a odmieta nám odpovedať na naše otázky.“

Záver

Ide o situáciu zo zahraničia, ale, ako sme sa počas tejto pandémie naučili, mnohé veci sa otestujú v jednej krajine a potom sa rozšíria do druhej.

Bolo to tak s PCR testami či s pochybným označovaním úmrtí na COVID-19, ktoré sa na jar diali v USA a Veľkej Británii (autonehoda ako obeť „covid“). Teraz sa zľahčené kritéria pre označovanie úmrtí na COVID-19 idú zavádzať aj u nás. Vraj preto, lebo nebudú stíhať pitvať každého.

Na druhej strane, my sme si odskúšali plošné testovanie, ktoré idú teraz zavádzať iné krajiny ako Rakúsko, Veľká Británia či Taliansko (hoc dobrovoľné).

Je možné, že pre umelé nafúknutie druhej vlny začína svetová kabala v pozadí tejto pandémie siahať k novým metódam zvyšovania úmrtí, keďže smrtnosť údajného vírusu SARS-CoV-2 sa medzičasom ukázala oveľa menšia ako na začiatku?

Je za zvyšujúcimi sa úmrtiami na krvné zrazeniny (označovanými ako úmrtia na „covid“) masové celosvetové spúšťanie 5G sietí?

To nateraz nevieme potvrdiť ani vyvrátiť, avšak v tejto dobe je potrebné sa mať obzvlášť na pozore. Situáciu budeme aj naďalej sledovať a prinášať vám najnovší vývin udalostí.

Stop Candida

Zdroje: halturnerradioshow.com,davidicke.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Prečítala som článok – nemám slov.
  Vypočula som viac videí od David Icke – on spomína, že od 5 G sa bunka dusí, krv nie je okysličená, pľúca sa dusia a potom sa to nazve „Covid“.
  Ale to je hrozné, že už neošetrujú chorých ľudí v USA. Ale niečo podobné je aj u nás čo počúvam od dôchodcov – volajú lekárovi, ten im dá veľmi dlhý termín – lebo Covid, keď navštívia lekára bez telefonátu, neprijme ich hoci nemá nikoho v čakárni – nerozumiem tomuto systému. Ale je to asi už riadená depopulácia nás dôchodcov. Veď aj očkovanie proti Covidu sa má začať od dôchodcov so slovami „záleží nám na Vás“, zaručená jednosmerná letenka do nebíčka. To bude úspora dôchodkov.
  Aj tu v Bratislave, kde bývam je vraj pustené 5 G a ako viem nevieme sa proti tomu my „ovečky“ brániť. A ešte sú naivní ľudia čo si myslia, že budeme mať rýchlejší internet.
  Lenže aj nevedomosť je obrovská a už sa aj bojíme prehovoriť lebo dostaneme nálepku konšpirátor, hoax, nie si pozitívna…

  • čo je to rýchlejší internet?? ..mne ten film nejde rýchlejšie 😀

   • bude to rýchlejší , ale prechod do druhej dimenzie

    • Ale veď preto si dosadili do vedenia štátu takých oddaných a nepochybne v predstihu vyškolených, ktorí by boli oddaní takýmto myšlienkam alebo jednoducho vydierateľní. Ináč si to neviem vysvetliť.

  • Áno je to hrozne, ale ved je petícia proti 5G co to zahodili?? Oni nechcú asi platiť chudákom zdravotné a starším dôchodky tak to takto riešia…. Sú smrteľne chorý za peniazmi a u nás ešte aj jeden z nich je psychopatovič.! Musíme ist proti tomu! Pre začiatok formou protestou a odmietanim ich pofidernych plánov…

  • A nedá sa nejak umensit vplyv 5g na telo aj ináč? Len sa pýtam. Najlepšie je nebyť v tej oblasti, ale ak to dajú na celé sk, tak všetci pomrieme?

   • 5G nebude „až taký problém“ – problém budú IMS – inteligentné meracie systémy závislé na 5G – a to bude mať každý v dome či paneláku – SMART digitálne merače elektriny, plynu, vody. Tieto merače vyžarujú do 6 m nebezpečné EMG žiarenie – celkom určite ovplyvňuje kardiovaskulárny systém na úrovni pľúc a srdca, toto žiarenie je modulovateľné a plánované je tak, aby sa ním dal ovplyvniť biorezonančný RFID čip. Toto zariadenie má aktívne sťahovať data od všetkých zdrojov dát – teda z PC a mobilov do vzdialenosti 75 metrov – teda tvoj IMS bude sťahovať data od susedov a susedov od teba. Toto treba bezpodmienečne v dome – byte odtieniť a jediný spôsob sú hliníkové siete, fólie! Jedine hliník toto žiarenie absorbuje – meď a železo-oceľ naopak žiarenie znásobuje! Treba zrušiť WiFi a v PC tzv. WiFi manažéra. Pri štartovaní PC treba stlačiť F2 a prejsť do nastavenia PC na úrovni DOS. Tam je ponuka SMART nastavenia – takže SMART NENASTAVENÉ! PC funguje úplne normálne, akurát vám sviňa procesor neumožňuje vynášanie.

    • Ďakujem. A keď si tie merače nebudeme chcieť dať?
     Asi bude najlepšie sa vrátiť do jaskyne, veď dnes nič nefunguje normálne

    • Ty Maroš počuj ako to je s tym alobalom? Faradayove klietka nebude fungovať z oceľe či meďi? Zdroj?

    • Namontovali nam nove merace cely rok nic ,neprisli vobec ich to nezaujimalo,do schodista umestnili bielu skrinku,udajne na meranie tepla,vyroba made in china, firma ista ,ale vnutri na meracoch ziadne cisla niesu kolko spotrebujete tepla,nas hlava boli,a ladviny,zaludok je nam zle dost casto.

 2. Definitiva

  Médiá stále hovoria o budúcom zhoršovaní korona pandémie, vedec, epidemiológ… ich mená ani nečítam. Tieto predpovede korona katastrofy sú presnejšie ako predpoveď počasia. Šialenstvo bez konca.

  Ak ide o dýchacie problémy, dušnosť, zrážanie krvi a chýbajú príznaky zápalu, tak možno na 100% povedať, že sa jedná o následky EM, 5G a nie o infekciu.

  EM žiarenie, vojenské využitie:
  https://diskuter.wordpress.com/category/mind-control/

  Jediný, čo poteší, je Bačinský blog HS, je sprostý, ale zásadne na sprostých ľudí. A na každého tupca treba taký nástroj, ktorý bude účinný, inak sme žili zbytočne.
  https://blog.hlavnespravy.sk/24523/matovicovu-stolicu-bolo-citit-az-k-prezidentskemu-palacu/

 3. Dnešný článok z môjho obľúbeného webu:
  https://www.naturalnews.com/2020-11-18-why-pfizer-coronavirus-vaccine-requires-storage-at-70c.html#
  Prekladám názov:
  Šokujúci dôvod prečo vakcína od Pfizeru požaduje uskladňovanie pri mínus 70 stupňov Celzia…pretože obsahuje experimentálne nanotechnologické komponenty, ktoré ešte nikdy predtým neboli použité vo vakcínach.

  • Milá Jean, ďakujem za link – hrozné, hrozné, hrozné…
   Mám vyštudovanú farmáciu, (práve preto riešim otázky zdravia/choroby inak), pracovala som v distribúcii liekov a len by ma zaujímalo, ako zabezpečia logistiku vakcín pri tých -70C???
   Ovšem táto veta ma ozaj prebrala, citujem:
   „If you want to survive all this, resist the coronavirus vaccine at all costs.“
   Tak ozaj, ako tomu odoláme?

   • dá sa tomu odolať, že si to NEdáme pichnúť za žiadnu cenu a nie ako pri testovaní, že sa ľudia postavia do niekoľkohodinových radov !

   • Milá pani Vanity, ja neskoro zobudená, som prečítala 5 kníh o podvode vo farmácii. Tiež som pojedla tony liekov, len teraz na starobu som dosiahla, že som na nula liekov. Všetko sa snažím riešiť prírodnou cestou. A som obeť očkovania, preto som tak veľmi citlivá na tému očkovanie proti Covidu a viem anglicky.

    • Milá Jean, nikdy nie je neskoro a od srdca blahoželám, že neberiete lieky. Ďakujem Vám aj za to, že vždy sem dáte nejaký link pre ľudí, ktorí nemajú možnosť hľadať nové info (čas, jazykové možnosti, atď). Díky

    • Mohla by som vedieť názvy kníh? Ak sú slovenské. Anglicky neviem, žiaľ, neviem sa to učiť. 6rokov a ani nepachnem anglicky

     • Dalila – tie knihy sú na Ulozto.net – stačí zadať „Kniha“, alebo pdf – napriklad „Ako liečiť“, „liečenie“ – a nabehne tam spústa ponúk.

   • Tomu, kdo věří na očkování, by měla d o š i r o k a otevřít oči paní Peteková. youtu.be/h5LjehZkFI0

 4. Ďalší dnešný článok:
  https://www.naturalnews.com/2020-11-19-portugal-rules-pcr-tests-unreliable-unlawful-covid19.html
  Prekladám názov:
  VEDA ZLYHALA: Portugalský súd rozhodol, že PCR testy sú nespoľahlivé, ide o protizákonnú „evidenciu“ údajných Covid-19 infekcii.

 5. Ad „Rusi študovali účinky milimetrových (5G) vĺn na zvieratách a ľuďoch už okolo roku 1979. Pracovníci, ktorí robili údržbu generátorov vysokofrekvenčného žiarenia, sa často sťažovali na bolesti hlavy, závrate a stratu pamäte.“ = zariadenie Duga – Ďateľ /1976/ – podľa ktorého vďaka sovietskym vedcom – vlastizradcom – USA postavili HAARP. Existencia Duga v lokalite Černobyť 2 bol dôvod na útok HAARPom na černobyľskú elektráreň – 20 sekúnf pred. Detto – útok na jadrovú elektráreň Fukušima, keďže Japonci nepristúpili na nejakú dohodu s Deep State /Fulford/.

  A je to tu! A keďže prebehol celoplošný zber DNA dát od Slovákov – čaká nás DNA rekombinačná vakcína „šité na mieru“! Za toto bude vyhladených niekoľko celých rodov do posledného kolena! Nech sa tak stane! Amen!

  „VIDEO: Balení vakcíny na COVID-19 od firmy AstraZeneca
  18.11.2020 | 21:51
  V tomto videu uvidíme obrázek z balení vakcína na COVID-19 a zjistíme, jakým způsobem byla vyráběna a co nejspíše obsahuje. “
  „Chci, abyste se zaměřili na tohle. Tohle je vakcína na COVID-19. Claire vám to zvětší. Toto číslo, které tu vidíme, je ChAdOx1-S. COVID-19 vakcína. Můžeme jít na další.. Malý moment. Pak si otevřete researchsquare.com. Je to velmi důležíté. Tato videa děláme, abyste si udělali svůj vlastním průzkum. Nespoléhejte na nás, udělejte si to sami. Takže si vyhledejme tento ChAdOx1 nCoV-19. Než se na to podíváme, podívejme se tady… co je rekombinantní? Co to znamená? Ptám se Anua a on říká, že neví.

  Musíte si vygooglovat všechna jednotlivá slova. Nevynechávejte nic, jen protože vědeckému textu nerozumíte. Vyhledejme si tento výraz na Wikipedii a hned to vidíte. Molekuly rekombinantní DNA (rDNA) jsou molekuly DNA, vytvořené laboratorními metodami genetické rekombinace jako je molekulární klonování, které spojují genetický materiál z více zdrojů a vytvářejí sekvence, které by se jinak v genomu nenacházely. Najděte si to sami, jde mi o to, že je to opět přímo před vaším obličejem. Že tohle je v této vakcíně. Můžou nás nazývat blázny a hroznými výrazy. Ale tato věc je přímo před vámi. Ale vraťme se. To, co po vás chci, je udělat si vlastní průzkum. Tady jsme začali, zpět k tomuto číslu. Toto je balení této vakcíny od firmy AstraZeneca, A jak píšou tady, znovu využíváme přímé RNA sekvencování k analýze exprese transkriptu z genomu ChAd0x1 v lidské buněčné linii MRC-5.

  Řeknete si, že to vynecháte. Je to trošku komplikované, musí to být něco vědeckého. Ne. Vyhledejte si to. A co pak najdeme, až si to vyhledáme? MRC-5 je produktem výzkumu plicní tkáně 14 týdenního potraceného mužského europoidního plodu. Tu to máte, lidičky. Tato vakcína proti covidu-19, o které všichni hovoří, že spasí svět, má v sobě spoustu svinstva. Ale jednu věc, kterou to má určitě, je plicní tkáň 14 týdenního potraceného europoidního mužského plodu. Který býl replikován znovu a znovu po velmi dlouhou dobu. Takže tohle pošlete každé život milující osobě. Zapomeňte na věc vakcíny. Jsou všichni ok s tím, že se tohle bude do nich píchat nebo do jejich dětí? Je to naprosto nechutné. Takže to sdílejte. Ale ještě vám ukážu jednu věc. Tohle je to, co chtějí. Dám to na sociální síť, můžete si to vyhledat.

  Regulační úřad pro léky a zdravotníctví (MHRA) urgentně hledá software na bázi umělé inteligence, který by zpracovával očekávané vysoké množství nežádoucích účinků vakcíny proti Covid-19.“
  https://www.infovojna.sk/article/video-baleni-vakciny-na-covid-19-od-firmy-astrazeneca

  „Osobné údaje Slovákov „tečú“ do USA bez ich vedomia. Prístup k nim vedia získať aj tajné služby
  18.11.2020 | 17:41
  Podobné správy o zdieľaní používateľských dát autoritám alebo vyšetrovateľom poskytujú okrem spoločností ako Facebook a Google napríklad aj výrobcovia smartfónov ako Apple.

  Dlhé roky je verejným „tajomstvom“, že technologické spoločnosti zbierajú o ľuďoch na internete množstvo údajov z rôznych zariadení. To, čo sa však s týmito dátami ďalej deje, je mnohokrát otázne. Donedávna pritom bol dokonca povolený tok dát Slovákov priamo do USA, kde k nim mohli získať prístup aj tajné služby bez toho, aby o tom ľudia vedeli. Situácia sa zmenila až v júli tohto roka. Napriek tomu nie je vôbec ideálna. Ďalšie informácie priniesol v tlačovej správe Jakub Berthoty z právnickej firmy DAGITAL Legal.

  Používatelia internetu si čoraz častejšie kladú otázky, čo sa deje s ich osobnými údajmi. Len veľmi málo ľudí dnes prekvapí, že osobné údaje neostávajú na Slovensku a dokonca ani v Európe. Na základe mechanizmu „EU-US Privacy Shield“ totiž ešte donedávna dochádzalo k prenosom osobných údajov z EÚ do USA a to úplne legálne.

  Až v júli 2020 rozhodol Súdny dvor EÚ, ako najvyšší európsky súd, o rozpore certifikačného mechanizmu so smernicou na ochranu osobných údajov (dnes už GDPR) a „EU-US Privacy Shield“ zrušil. Napriek tomu sa ale tok dát z EÚ do USA úplne nezastavil.

  Dáta Slovákov „tečú“ až do zámoria

  Dôvodom rozhodnutia Súdneho dvora EÚ o zrušení mechanizmu „EU-US Privacy Shield“ bola a je existencia amerických federálnych predpisov ako napríklad FISA (Foreign Intelligence Surveillance Act), ktoré umožňujú prístup amerických orgánov (CIA, NSA a ďalšie) k údajom amerických poskytovateľov elektronických služieb a to vrátane metadát aj obsahu elektronickej komunikácie Európanov.

  Tieto prístupy sú podľa Súdneho dvora EÚ príliš všeobecné, plošné a neproporcionálne a to tak z pohľadu GDPR, ako aj z pohľadu základných ľudských práv a slobôd. „EU-US Privacy Shield“ pritom využívali takmer všetky americké spoločnosti, vrátane gigantov Google, Microsoft a Facebook.

  Google a Facebook zároveň pravidelne zverejňujú tzv. „transparency reports,“ podľa ktorých ročne vyhovejú desiatkam až stovkám tisíc žiadostí o prístup k údajom. Ide aj o prípady, kedy je odovzdaná kompletná história vrátane komunikácie konkrétneho účtu.

  Používateľ tak vôbec nemusí vedieť o tom, že históriu jeho komunikácie cez Facebook majú k dispozícii tajné zložky USA, ktoré môžu jej obsah použiť proti danej osobe, napríklad pri vstupe na územie USA.
  Doplnenie redakcie:

  Podobné správy o zdieľaní používateľských dát autoritám alebo vyšetrovateľom poskytujú okrem spoločností ako Facebook a Google napríklad aj výrobcovia smartfónov ako Apple. Orgány pri vyšetrovaní prípadov majú s prelomením jeho zariadení kvôli zabezpečeniu problém a získať prístup k potrebným dátam býva pre nich omnoho náročnejšie ako pri Android smartfónoch.

  Apple preto poskytuje na žiadosť úradov potrebné informácie, avšak ani v týchto prípadoch nemusí vždy vyhovieť. V celosvetovom merítku pritom spoločnosť minulý rok evidovala až 31 778 žiadostí o prístup k zariadeniu, v ktorých úrady žiadali prístup k 195 577 zariadeniam. Bližšie sme sa tejto téme venovali v našom samostatnom článku: Apple otvára úradom prístup k dátam ľudí z iPhonov aj na Slovensku. Iba v špeciálnych prípadoch“
  https://www.infovojna.sk/article/osobne-udaje-slovakov-tecu-do-usa-bez-ich-vedomia-pristup-k-nim-vedia-ziskat-aj-tajne-sluzby

 6. https://www.naturalnews.com/2020-11-18-time-for-americans-to-rebel-against-lockdowns.html
  Prekladám názov:
  Teraz je čas aby sa Američania vzbúrili (protestovali) proti lockdownom (uzatvoreniam), rúškam a vynútenej vakcinácii.

 7. Dnešný článok MUDr. Mercolu aj s dvoma videami rozoberá aký podvod sú antigénové a PCR testy.
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/11/19/covid-testing-fraud-fuels-casedemic.aspx

 8. MUDr. Anka

  ??? Už chápem, prečo v bratislavskej ružinovskej nemocnici náhle stúpli počty covidu. Spúšťajú v Blave 5G? Ale možno sa aj mýlim. Dúfam aspoň. Babky bylinkárky- hor sa do boja. Kupujte knihy o liečivých bylinkách a aj ich pestujte. Nebojte sa prezývky- bylinkárka je bosorka. Tak to volajú dementi alebo blázni. Aj my ostatní- pestujme hoci aj v kvetináčoch liečivé byliny. Varujem- ALOE zvyšuje zrážanlivosť krvi.

 9. MUDr. Anka Košičanka

  P.S. Aj živočíšne tuky /napr. slanina/ zvyšujú tvorbu krvných zrazenín, Prejdite na olivový olej a podobné. Tie rozpúšťajú krvné zrazeniny. Viac ovocia- tiež trochu znižuje trombogenézu. A začnite opätovne s chovom pijavíc.

 10. Živočíšne produkty vo všeobecnosti nemajú dobrý vplyv na organizmus. Treba ich čo najviac zo stravy vyradiť.

  • Alois Hlina

   človek je od prírody všežravec a mäso telo potrebuje…či sa ti to páči alebo nie…samozrejme všetko z mierou.

   • Človek je pravdepodobne od prírody plodožravec + semenožravec; mäso začal konzumovať z núdze. Po konzumácii mäsa stolica zapácha, čo je dôkazom toho, že mäso v čreve hnije. Preto je vhodné kombinovať ho iba so surovou zeleninou. So škrobmi vôbec nie. Teda ak sa chceme vyhnúť neskorším, tzv. „civilizačným“ ochoreniam.
    Na Slovensku, žiaľ, dnes kvalitné, prirodzené mäso kúpime už asi len málokde…

  • Rosička bublinatá má na to iný názor.

 11. Alois Hlina

  FEMA koncentračné tábory v USA.
  https://uloz.to/m/hkey/fema

 12. Alois Hlina

  OPRAVA.
  FEMA koncentračné tábory v USA.
  https://uloz.to/folder/45Y7tY42KZke/name/FEMA?view=box

  • Už aj v Kanade sa vo veľkom pripravujú koncentračné tábory pre ľudí, ktorí odmietnu depopulačnú vakcínu proti Covidu-19.
   Boli o tom videa na http://www.banned.video
   Niečo pripravujú aj v Austrálii a na Novom Zélande.
   Bohužiaľ politici sa dajú podplatiť.

 13. Prekopírovala som:
  Naď, minister obrany nasadí 8 tisíc vojakov na ďalšie kolo testovania.
  A ja sa pýtam:
  Koľko tisíc vojakov nasadí pán Naď na budúci rok pri dobrovoľno-povinnej depopulačnej vakcíne?
  Ale on si ju pichnúť istotne nedá, ako ani nemusel byť v karanténe – bude mať výnimku.

 14. https://banned.video/watch?id=5fb6649993b2894247f3c9b4
  Video s David Icke o vakcíne na masovú depopulaciu a syntetickú transformáciu človeka.

 15. Jednoduchá

  Ďakujem za výborné príspevky od p.Jean, p.Definitívu, p.Maroša, p.Emily a ďalších….no najviac ,,ako perlička či zl.klinec programu sa ukázal“ infektológ Jarčuška, podľa kt.má byť ,,neovakcinovaný“ človek ,,prepustený“ či doslova vyhodený z práce! no to je ABSURDNÉ ZMÝŠĽANIE !!! ……. no a to, že nám narastá ,,počet pacient.s inými prejavmi, tak to sa ,,môžeme poďakovať“ modernej 5G !……… ide to presne podľa vraj ,,konšpir.teórie“, stále si to nie všetci uvedomujú ! No napriek tejto nelichot.situácii stále verím, že to bude inak, že sa SPAMATÁME a bude to lepšie ……..
  Želám pekný večer všet.skut.bádajúcim …………………….

  • Vyrieši to zákon času – osobne som presvedčený, že do decembra bude z tyranov humus. Slováci nie sú holubičí národ – Slováci sú najkrutejši – voči nepriateľom – národ na svete! Krutosť tyrana proti krutosti národa – toto Matovič a osatní satanisti NEROZCHODIA! Strach je ovládač, ale nenávisť národa je meč spravodlivosti! Hlavy sa dajú odrezávať aj motorovou pílou! Amen!

 16. Jednoduchá

  ….hm, dobre ste to napísal p.Maroš, klobúk dole !……….

Pridajte komentár

*