Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Informátor tvrdí, že útok na Izrael bol „útok pod falošnou vlajkou“ na rozpútanie svätej vojny a zavedenie NWO


Print Friendly, PDF & Email

Informátor tvrdí, že útok na Izrael bol „útok pod falošnou vlajkou“ na rozpútanie svätej vojny a zavedenie NWO

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Útok Hamasu na Izrael je „vnútornou prácou“ globalistickej elity pracujúcej v tandeme s Bidenovou administratívou a izraelskou vládou ako súčasť veľkého plánu pre 3. svetovú vojnu – na ktorom sa pracuje už od vytvorenia štátu Izrael po 2. svetovej vojne.

Podľa zasvätenej osoby boli teroristi hnutia Hamas počas príprav na útok financovaní a vyzbrojení Bidenovou administratívou a izraelské obranné a spravodajské služby útok umožnili tým, že po jeho spustení vedome nekonali a radšej sa pozerali iným smerom.

Informátor ďalej tvrdí, že útok na Izrael pod „falošnou vlajkou“ bude rozbuškou, ktorá zapáli „svätú vojnu“. Tá sa následne vymkne spod kontroly a vyvolá širšiu vojnu, čo umožní globálnej elite nastoliť „Jednu svetovú vládu“ a „Jedno svetové náboženstvo“, čiže „Nový svetový poriadok“ (NWO).

Pre globalistickú elitu a jej plány na zotročenie ľudskej rasy je tu však jeden problém. Ich plány sa spoliehajú na to, že ľudia vo svete zostanú ignoranti – to ale nedopustíme.

Každý rok Izrael dostáva miliardy dolárov v rámci vojenskej pomoci od USA. Nedávno nainštaloval nový protivzdušný systém „David’s Sling“ (Dávidova slučka), ktorý dopĺňa niekoľko ďalších už aktívnych špičkových obranných systémov – Iron Dome, Arrow 2 a Arrow 3.

Pri inštalácii najnovšieho a najlepšieho vojenského vybavenia na obranu izraelskej oblohy sa nešetrilo. Napriek tomu od nás očakávajú, že im budeme veriť, že tieto špičkové obranné systémy nedokázali ochrániť pred… rogalami s motorčekom?

Izrael tiež modernizoval a posilnil svoj hraničný múr pokročilými technológiami a senzormi. Nazval ho „Železný múr“.

Izraelčania majú najpokročilejší a najinvazívnejší systém sledovania na svete, senzory sú doslova všade, dokonca aj hlboko v zemi, takže Palestínčania nemôžu stavať tunely. Izraelčania sa doslova chválili, že bez vedomia armády sa cez ich hranicu nedostane ani šváb.

Izreal musel vedieť o útoku, no zámerne nekonal

Dnes už vieme, že premiér Netanjahu a Izrael si napriek ich popieraniu boli vedomí útoku skôr, než k nemu došlo.

Denníky Times of Israel, Associated Press a Al-Džazíra uvádzajú, že Egypt 10 dní pred víkendovými udalosťami varoval Izrael pred veľkým útokom z Gazy, ale izraelskí predstavitelia to odignorovali.

Je to ďalšia globalistická psychologická operácia?

Podľa bývalého agenta izraelskej tajnej služby útok Hamasu nedáva zmysel a nesie všetky znaky plánovanej operácie. A nemýli sa. Niečo tu nie je v poriadku. Mohli by sme začať s americkým prezidentom Joe Bidenom, služobníkom elity, ktorý nedávno poslal do Iránu miliardy dolárov, ktoré priamo financujú Hamas.

Ďalej, len pred pár dňami poslal Biden mimoriadnu platbu vo výške 75 miliónov dolárov priamo Palestíne a o niekoľko dní neskôr, po útoku Hamasu, poslal Izraelu neuveriteľných 8 miliárd dolárov ako núdzovú vojenskú pomoc.

Podľa zaužívanej tradície globalistickej elity Bidenova administratíva financuje obe strany vojny. Podobne Rothschildovci financovali obe strany Napoleonských vojen. To pre nich ukázalo také výhodné, že odvtedy financovali obe strany každej vojny, vrátane dvoch svetových vojen.

Rodina Bushovcov má v tomto smere tiež temnú históriu. Prescott Bush, starý otec Georgea W. Busha (mladšieho), financoval obe strany druhej svetovej vojny.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Globalistická elita chce vidieť horieť svet a zbohatnúť na tom

Užitoční idioti v mainstreamových médiách sú odhodlaní nazvať útok „izraelským 9/11“ – pričom sú k pravde bližšie viac, ako si uvedomujú.

Rovnako ako útoky z 11. septembra 2001, ani útok na Izrael nie je taký, ako sa na prvý pohľad zdá. Oficiálne naratívy okolo oboch udalostí možno okamžite zamietnuť ako zjavnú propagandu.

Najzaujímavejšie zo všetkého je, že napriek početným zvláštnostiam každý prominentný influencer, učenec a politik okamžite odsúdil tieto útoky bez toho, aby sa opýtal na početné bezpečnostné zlyhania izraelskej armády.

Overovači faktov zamestnaní globalistickou elitou, vrátane Billa Gatesa a Georgea Sorosa, okamžite vyhlásili, že útok nebol prácou zvnútra.

Stále však nevysvetlili, prečo sa od nás očakáva, že uveríme všetkému, čo povedia, vzhľadom na to, že nie sú vyškolení ani kvalifikovaní. Svoje „fakty“ píšu z pohodlia svojich pohoviek v Kalifornii alebo v niektorých prípadoch, keď ležia v posteli a fajčia trávu.

Stanica CNN už aj stihla byť prichytená pri šírení falošných správ o útoku, keď ukazovala staré zábery z roku 2021, čím šírila globalistickú vojnovú agendu.

Stanica MSNBC nestrácala čas a pripomenula Američanom, aké je ich miesto v globalistickom rebríčku. Podľa elity má 20 izraelských životov hodnotu 1000 amerických životov.

Rovnako ako pri útokoch z 11. septembra si globalistická elita aj teraz mädlí ruky s vyhliadkou na spustenie ďalších večných vojen na Blízkom východe, väčšiu devalváciu mien, väčšie zanedbávanie ľudí a uprednostňovanie vojny, smrti a globalistickej agendy.

Záver

Násilie plodí ďalšie násilie. Elita je odhodlaná poslať ľudstvo do kolien, zatiaľ čo oni zbohatnú. Chcú utiahnuť ľudstvu slučku okolo krku a zrealizovať svoj dlho plánovaný lán pre 3. svetovú vojnu a jednu svetovú vládu.

Rothschild priznal, že jeho rodina vytvorila štát Izrael ako súčasť veľkého majstrovského plánu pre 3. svetovú vojnu – a teraz sa ich agenda odohráva priamo pred našimi očami.

Ľudstvo však má k dispozícii najmocnejšiu zbraň proti akejkoľvek tyranii – občiansky odpor a nespolupráca s tyraniou. Žiadna tyrania v histórii nebola schopná prežiť, ak s ňou ľudia prestali spolupracovať.

Video o tejto téme si (v angličtine) môžete pozrieť tu:

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Takže, čo sa to vlastne odohráva na Blízkom a Strednom východe?
  Pre vysvetlenie, aby to bolo všetkým absolútne jasné z pohľadu amerického politika A. Baileyho, i keď – spred pár rokov.

  „Jednoducho, niektorí naši priatelia podporujú našich nepriateľov, niektorí naši nepriatelia sú našimi priateľmi a niektorí naši nepriatelia bojujú proti našim ďalším nepriateľom, ktorých sa chceme zbaviť. Neprajeme si ale, aby zvíťazili naši nepriatelia, ktorí bojujú proti našim ďalším nepriateľom.
  Keby boli odstránení tí, koho chceme odstrániť, mohli by byť nahradení tými, ktorých máme radi ešte menej. A všetko to začalo tým, že sme vtrhli do jednej krajiny s cieľom vyhnať z nej teroristov, ktorí tam predtým, ako sme do nej vpochodovali – aby sme ich vyhnali, vôbec neboli“.
  Snáď je to už jasnejšie..

  Záver:
  Neprikláňajte sa v súčasnej vojne Izrael-Palestína na žiadnu zo zainteresovaných strán, nakoľko za oboma stojí jedno a to isté satanistické zoskupenie, tzv. Kult sabatiánov, ktorý je výnimočný v tom, že sa dokáže neprestajne meniť na toho, čím nie je (a preto: False Flag..)

  P.S:1- Včera po alternatívnych weboch „bežalo“ video (40:47 min.) Davida Ickeho (označovaného síce za konšpirátora), ale napriek tomu – ja osobne som dala tomu šancu a vypočula som si ho konca, pričom detailne v ňom popisuje, čo sa vlastne v týchto dňoch odohráva vo vojne Palestína vs. Izrael, jej príčiny z pohľadu historického (od r. 1871 listom Pike – Mazinimu) súčasného, rovnako tak budúceho (s vysokou pravdepodobnosťou – FATÁLNEHO) – vývoja v oblasti i vo Svete.

  https://rumble.com/v3ocwwg-david-icke-co-se-skuten-dje-v-izraeli-cz-dabing.html

  Pozn.: Video je v CZ dabingu.

  P.S:2 – Hlavne, že Čapútová dala ihneď vysvietiť Bratislavský hrad farbami Izraelskej vlajky, ku ktorej má určite srdečnejší vzťah ako k tej slovenskej.

  https://t.me/ural2205/2563

  • Miroslav Čižmár

   Entropia nie je riadený proces. Je to prirodzený proces nárastu chaosu v uzavretom systéme. Svetové elity sa nestarajú o nárast chaosu, ale o uzavretosť systému. Ak je úlohou Izraela vládnuť svetu, tak musí vyhrať svetovú vojnu. Svetový poriadok určujú víťazné mocnosti. Možno preto sa svetová vojna má začať v Izraeli, aby sa svet zjednotil v podpore Izraela, ktorý ako víťaz nastolí NWO.

   • Hýbateľom je MMF – teda Rotschieldi!
    V roku 2015 bolo na CNTV spomenuté vyjadrenie bývalej vysokej funkcionárky MMF /Češka/, že otázkou nie je, či WW3 bude, ale kedy bude!
    Vyjadrenie matky Rotschieldov – „Keby moji 5 synovia nechceli vojnu, tak žiadna nebude!“

    Čiže hýbatelia sú už známi – teraz čo s nimi! A bude zaujímavé, ako jebnutá verejnosť príjme fakt o presunoch zbraní z Ukrajiny Hamasu.

    Štát Izrael vznikol od samého začiatku ako vojenská základňa proti Iránu – žiaden štát pre chudákov holokaustových židov – je to štát pre militantných cazarských sionistov! V podstate sa pripravuje pokračovanie vojny „grékov“, riadených židmi, proti „peržanom“ – poslednej bašte védskej civilizácie. A podľa všetkého – bude jadrová – inak by západ Izraelcom nedodal technológiu na výrobu jadrových zbraní. A Rusko sa momentálne aktívne pripravuje na jadrový konflikt. Ak ste si vydýchli, že WW3 kvôli Ukrajine je pasé – teraz to len príde kvôli Iránu – oprava – správne kvôli Rotschieldom, sionistom a izraelu!

    Ja len pripomeniem výrok Kaddáfiho – „Dajte mi atómovú bombu a ja ju vrhnem na Izrael!“

    A už vieme, že Putin je dobrý priateľ Izraela.

   • Zdanlivá tvorba entropie na jednom lokalizovanom mieste neznamená, že celok je chaos. Vesmír je živá zložitá štruktúra, ktorá robí to čo všetky živočíchy – tvorí ďalší život.

    • Miroslav Čižmár

     Vesmír nie je uzavretý systém, nie je priestorovo ohraničený. Má horizont, ale je to časový horizont, ktorý má pravdepodobne tvar gule, alebo tórusu. Entropia tvaruje gule.
     Hovorí sa, že ak by existovala častica Planckovej veľkosti, bola by to čierna diera, lebo veľa energie by bolo koncentrovanej na malom mieste. Ja si však myslím, že tak malá častica by nedokázala zakriviť časopriestor, a nebola by to čierna diera. Všetky jej informácie by boli zaznamenané v jej objeme, a žiadna informácia na povrchu. Bola by protikladom čiernej diery. Bola by to kryštalická častica v tvare kocky. Nepôsobila by v nej entropia. Bola by ako vesmír pri pohľade zvonka.

  • Masy ľudí chcú žiť svoje životy v mieri. Nestarajú sa o to, ako by si vzájomne podrezali krk. Len veľmi malá, pričom maximálne agresívna menšina ľudstva, je psychoticky násilnická a má sklony ovládať druhých. Plameň nenávisti a konfliktov, ktorý je neustále žhavený, je zapálený úmyselne, pretože táto sado-maso skupinka má z toho obrovské finančné a mocenské zisky s cieľom minimalizovať počty ľudí na Zemi vzájomným vyvražďovaním sa, ev. ich časť zotročiť do pozície bio-robotov, slúžiacich tejto sekte satanistických psychopatov.

   Čas, v ktorom žijeme, je veľmi dôležitý, ale už sa kráti. Ak skombinujeme výnimočné technológie s predispozíciou zneužíť všetko, čomu homo-debilicus ešte nerozumie a čo neovláda, a zároveň je absurdne vzdialený od vlastnej duchovnej spirituality, tak to je fakt vražedná kombinácia pre vznik nebezpečných situácií pre ľudstvo na Matičke Zemi.

   P.S: Možno pre niekoho Smrť na Zemi, bude znamenať – Vykúpenie a možno pre iného – večné Zatratenie..

  • Galaxia andromeda

   Tu sme len pozorovatelia Je to programovanie u ludi sa snazia zvysit nenavist a hnev.Nepriklanat sa na ziadnu stranu je spravne. Zlo je tam kde chyba laska.

 2. Jsou to jedny globální prachy. Tato válka není Izrael vs. Palestina ani nebyl důvod vést válku Ukrajina vs. Rusko, válka je jen jedna. Globální (chazarský) kapitál vs. lid.
  Probíhá likvidace národních armád (očkování, odzbrojování), degradace policie (stupidní předpisy, omezování autority a akceschopnosti), deindustrializace, nezaměstnanost, hyperinflace, vyvolávání energetické a potravinové nouze. Zvyšování úmrtnosti a slabosti vlivem nuceného očkování. Ti chazarští lichváři mají jediný cíl. Všechno kolem zdevastovat, nechat vymřít většinu lidstva, aby nemohly vznikat domobrany, aby jejich majetek nemohl být znárodněn a aby pak zbytku zdevastovaného lidstva mohl globální kapitál nabídnout svou pomoc. Ale za jakou cenu? Otroctví, bída a smrt. Lidi sice ještě tancují, ale brzy budou čumět co se děje. Proč je banka zavřená a proč jsou vyrabované krámy, proč nejde proud…. Kdo nemá zásoby potravin a příp. léků, nezávislé topení, zemře.

  • Miroslav Čižmár

   Druhá svetová vojna bola ideologická vojna, v ktorej sa nacisti spojili s fašistami proti komunistom. Komunisti vyhrali, prejavy nacizmu a fašizmu boli zakázané. Rozpadom ZSSR padla víťazná veľmoc, víťazný alfa samec. Nacizmus a fašizmus vstali z popola a snažia sa prepísať dejiny. Svetu vládnu ideológie, lebo ľudia vymenili reálnu moc za ľudské práva. Chcem povedať, že takzvaný globálny kapitál je len jedna z ideológií.

   • To sice asi ano, I třeba to neokonzervativní hnutí je ideologický spolek, původně sledující dominanci USA a dolar v pozici rezervní měny, což je trochu v rozporu s globálními zájmy na zničení národů, vč. USA, ale třeba už ten fašismus je už v souladu s těmito zájmy. Ten je v podstatě závěrečnou fází monopolního kapitalismu. A peníze za tím jsou jen jedny. To jsou ty, vyráběné ze vzduchu. Bez nich žádná ideologie nebude fungovat. A všechny ty ideologie mají jeden zájem. Koncentraci moci a udržení si majetku na věky. A za tím stojí ta nejvyšší ideologie a to je globalismus a NWO.

  • absolutely suhlas

 3. adamkratochvil

  Rusko ako naslednik ZSSR opat zachrani svet…

  • Teraz už Rusko zachranovat svet nebude, len bude hajit svoje zaujmy. My Slováci sa k nemu bud otocime chrbtom alebo mu nebudeme hadzat polena (v zaujme zahranicia) pod nohy ale to mozme urobit ak budeme hajit svije zaujmy a nie cudzie. Ak Rusko uzná v nejakom pripade za hrozbu nielen okrajinu ale aj nacisticku europu tak sa svo a denacifikacia nezastavi na hraniciach okrajiny.
   Potom je ale otazne ako zareaguju vlady statov eu voci obyvatelstvu a naopak kedze kazdy vie kto je agresor.

   • Rusko presne to robi,co ma nariadene od Svetovej Elity-Rotschilds

    • Naopak! To robí tá kolaborantská chátra ktorá zapredáva Rusko – svojích vlastných. Tí nemyslia na ostatných, na kolektívne blaho národa.

  • Rusko je castou NWO,digitalna moskva,Ockovanie vsetkych,atd,atd

   • Ty jak keby si prišiel z iného sveta – nepočul si o 5 tých kolónach v Rusku a v iných štátoch?

 4. Třeba touhle akcí dojde i rychleji k přeformátování světa .Židy v Izraeli od Arabů nic dobrého nečeká.Protože nemůžou být přestěhováni všichni,tak úbytek zajistí vakcínky.Tady to taky může za chvíli začít padat,vysoká daň z nemovitostí,energetická náročnost atd.způsobí,že málokdo si bude moc dovolit udržet několik nemovitostí.Ceny baráků začnou padat,za hubičku budou zkupovány.Už tu máme nové lidi z Ukrajiny,zachvíli přibudou ti z Izraele a máme tu nový židovský stát.
  A kdopak nám tady ve velkém shromažďuje ve velkém množství půdu?
  Jestli Putin je nebo není podporovatelem Izraelem, může být za tím jen politika .Jsou-li jsou ty zkazky o Tartarii pravdivé,tak se jeho opatrnosti moc nedivím.

 5. A teraz otázka filozofična, na ktorú si akože hneď aj odpoviem.

  Kto kedy videl akože tzv. „rotchildovcov, alebo iných páničkov“ makať vo fabrikách, vyrábať zbrane, isť bojovať, niečo činiť ?

  Kto káže ľuďom živiť parazitov ? Kto vychováva a učí deti, s ktorých sa potom stanú žoldáci a všetky nápodobné lenivé vši ? Mňa vychovávali moji rodičia, starý rodičia, nie rothchild, alebo rockefeler.

  Ako to povedal onehdy p.Štepka z Radošincov : “ Keby všetky ženy sveta povedali svoje NIE, nebolo by viac vojen, ba ani vojakov.

  Kto sa na vlastnej skúsenosti ( blbosti ) musí naučiť, že inak…nehmotná individuálna duchovná bytosť v koži človeka. A ja som sa naučil na vlastnej blbosti, a veľa !

  Už tu pár „resetov“ civilizácií bolo a ešte aj bude ( v holograme, máji, ilúzií, matrixe, hmote)

  A koľko je planét a hviezd v akože „nekonečnom vesmíre“ a dokedy môže asi tak ísť hra ? Plus, mínus asi tak do nekonečna, žeby ?

  Zarasuthra, Lao´C, Konfucius, Budha, Ježiš a mnoho mnoho ďalších múdro rozprávali.

  Bude krásny deň, žite, ako najlepšie viete, učte sa a snažte sa pochopiť, jak o dušu spasenú…len Poznanie si z tohto sveta odnesieme do ďalšieho levelu. Nič iné. A pred svojou minulosťou a skutkami neuteči nikto z nás, nikto !!!

  Želám krásny mierový deň a na čo budú ľudia myslieť a podporovať…to sa aj udeje…

  • TAK JE.

  • Keby, keby … takto sa nikde nedostaneme. Kto kedy videl makať Rothschildovcov, Rockefellerovcov? Prečo by mali makať, keď vlastnia väčšinu svetového bohatstva? Nuž, ja sa pýtam, kto kedy videl makať vrcholových politikov a to dokonca aj po vypršaní ich mandátu? Vždy sa pre nich nájde teplé miesto s nadštandardným príjmom. Ako príklad môže poslúžiť Miki (Mikuláš Dzurinda), ktorý sa po „zmiznutí ľuďom z očí“ “ vypracoval“ na prezidenta Centra pre európske inštitúcie. Mimochodom, keď Matovičova (neskôr Hegerova) vláda kritizovala korupciu na Slovensku – hlavne „smerákov“, bojovníci proti mafii ani raz neobvinili nikoho z Dzurindovej vlády, ako keby počas ich vládnutia sme mali na ružiach ustlané a žiadne kauzy na Slovensku neboli.

 6. Až keď ľudia zistia, že nepotrebujú politické s.r.o. a politikov s 5000 tisicovými platmi a viac, banky čo ich okrádajú a bankérov s 10 000 tisícovími platmi, parazitov čo naháňajú lopty a puky s 100 000 platmi atď.

  A to ako a kedy zistia … ?

  Už onedlho.

  Výučbový program beží…a zároveň sme herci a aj režiséri a scenáristi, zvukári, maskéri, kulisári, našepkávači..a zakaždým hráme niečo iné, aby sme si vyskúšali všetky role, a pochopili aké to je keď…

 7. David Icke: Co se skutečně děje v Izraeli?
  https://otevrisvoumysl.cz/david-icke-co-se-skutecne-deje-v-izraeli/

 8. !! Izrael má zjevně v úmyslu provést v Gaze etnickou čistku! Ze slov izraelských představitelů je zcela zřejmé, že IDF hodlají zahájit pozemní válečný útok na Gazu a že během této války bude mnoho vojáků IDF bez rozdílu popravovat Palestince na potkání, a to z pocitu pomsty, poháněného hněvem a zcela mimo jakákoli jinak uznávaná pravidla práva nebo války.

  Mnozí polirtičtí srá*či v západním světě (+ těch našich ko*kotů v první řadě nevymívaje) se nechali strhnout touhou po krvi a otevřeně schvalují etnické čistky v Gaze!!

  Nenechte se mýlit: Ti, kdo si říkají „politici“ (a nejen oni) a např. vyzývají ke genocidě palestinského lidu, nejsou žádní normální lidé.. Jsou to tyrani, vrazi, kteří pouze nosí nálepku dobra, aby předstírali, že mají prolidské zásady…

  Po „vyčištění“ Gazy Izrael plánuje trvale okupovat a hlídat celý region, čímž ukončí „samosprávu“ Gazy a palestinským civilistům trvale odepře jakýkoli hlas nebo zastoupení ve vlastní vládě. Na rovinu, Izrael plánuje přeměnit Gazu v zajatecký tábor, kde budou Palestinci v podstatě válečnými zajatci bez lidských práv, bez hlasu .. Představte si, že jste uvězněni ve vězení, kde vás dozorci chtějí otevřeně zavraždit. To je realita, které bude brzy čelit více než 2 miliony palestinských civilistů!!!

  Situace v Gaze je dnes tak zoufalá, že tamní lékaři vyslali do světa SOS. Prostřednictvím ZeroHedge:

  zerohedge.com/geopolitical/gaza-doctors-issue-sos-whole-world-us-proposes-evacuation-corridor-egypt

  Dvojí metr.. Když např. Rusko provedlo raketové údery na okrajinskou elektrickou infrastrukturu, které způsobily JEN dočasný výpadek proudu v několika městech, prohlásila předsedkyně EU Ursula von der lejno následující:
  „Útoky Ruska na civilní infrastrukturu, zejména na elektrickou energii, jsou válečnými zločiny. Odříznutí mužů, žen a dětí od vody, elektřiny a topení s blížící se zimou – to jsou čiré akty teroru.“

  A v souvislosti s touto problematikou jsem již slyšel (četl) řadu tvrzení, že kdokoli se vysloví proti izraelským akcím – bez ohledu na to, jak jsou nezákonné nebo barbarské – z vás dělá „antisemitu“. To je argument, který je předhazován jako snaha ochránit Izrael před rozumnou kritikou jeho taktiky a konečných cílů týkajících se více než 2 milionů palestinských civilistů, z nichž naprostá většina nepatří k Hamásu a nepodílela se na teroristických útocích Hamásu na Izrael..
  + „protože se Hamás skrývá mezi civilisty v Gaze, je v pořádku, aby Izrael tyto civilisty zabíjel, pokud je to nutné ke zničení Hamásu“.

  == Pokud Izrael splní své hrozby a promění Gazu v trosky, přestože jsou tam uvězněny miliony Palestinců, stane se strůjcem bezprecedentního lidského utrpení a ztrát na životech… Ještě horší je, že takovými kroky Izrael prokáže, že není o nic „lepší“ než teroristé z Hamásu, kteří vraždili nevinné izraelské civilisty.

  A pokud bude Izrael pokračovat ve svém současném postupu proti milionům palestinských civilistů, pak za to všichni jistě zaplatíme vysokou cenu v podobě ztrát na životech – protože nastane prudce rostoucích cen ropy, rozvrácených ekonomik, zničených dodavatelských řetězců a nakonec miliard zničených nebo dokonce vyhaslých životů. ==

  ..To ze mě nedělá antisemitu. Dělá to ze mě lidskou bytost..

 9. Aktivizačné hry pre zvládaniekonfliktných situácií
  https://archiv.mpc-edu.sk/sites/default/files/projekty/vystup/4_ops_mochnacka_iveta_-_aktivizacne_hry_pre_zvladanie_konfliktnych_situacii.pdf

  MODELOVÉ SITUÁCIE – Prežitie v prírode, prvá pomoc
  https://www.youtube.com/watch?v=jReeWRd_mDQ

  PRÍPRAVA NA CIVILNÚ OCHRANU
  https://www.minv.sk/swift_data/source/miestna_statna_sprava/okresny_urad_rimavska_sobota/odbor_krizoveho_riadenia/Priprava_na_CO_2013_Pomocka.pdf

  Moduly – studijní texty k problematice bezpečnosti zpracované dle Koncepce z roku 2004
  „Obsahová náplň vzdělávacích programů stanovených Koncepcí vzdělávání v oblasti krizového řízení byla rozdělena na jednotlivé oblasti vzdělávání, tzv. moduly, k nimž byly pro studijní účely zpracovány studijní texty.
  V Koncepci vzdělávání v oblasti bezpečnosti je uvedeno 10 modulů značených A-J: modul A – obecné zásady krizového řízení, modul B – úvod do problematiky krizového řízení, modul C – krizové řízení při nevojenských krizových situacích, které jsou zpracovány do jednoho materiálu pod názvem modul C. Dále jsou vydány: modul D – krizové řízení v oblasti obrany státu, modul E – ochrana obyvatelstva, modul F – ochrana ekonomiky, modul G – vnitřní bezpečnost a veřejný pořádek, modul H – hospodářská opatření pro krizové stavy, modul I – IZS a požární ochrana a modul J – krizové řízení v oblasti zdravotnictví.“
  https://www.hzscr.cz/clanek/moduly-studijni-texty-k-problematice-bezpecnosti-zpracovane-dle-koncepce-z-roku-2004.aspx

 10. Takto to začína v našej gubernii – https://regiony.zoznam.sk/koniec-predavacov-v-obchodoch-toto-chystaju-velke-retazce-po-celom-slovensku-vieme-kto-a-kedy/ a potom digitálna identita, bez ktorej sa nebude dať nakupovať, čo už spúšťajú v jednej sieti v Británii… posledným krôčikom bude digitálna mena, hotovosťou sa tam nebude dať zaplatiť, ako to už v určitej sieti v Británii funguje (hoci zatiaľ bez digitálnej meny). Na hanbu sveta COOP Jednota ! A človek by to skôr čakal od Lidl či Kaufland, TESCO… Tomu sa hovorí postupné zavádzanie digitálnej identity a znefunkčnenie platenia hotovosťou na Slovensku ! Pozrite sa na to všetci !

  • bude veľké rabovainie, no a…!!!

  • Marek Košice

   Draslík : Hmmm…a kto asi vlastní sieť predajní potravín a drogérie COOP Jednota? LEN TAK „NIEKTO“ to nebude…… COOP Jednota si môže dovoliť toľko reklám ako žiadna iná potravinová sieť tohto typu. Vieš koľko prachov to stojí? … Takže ja sa vôbec nedivím, že práve COOP. Možno je to potravinová sieť synáčika nejakého miliardára… „Len tak“, miesto hrania simulátoru potravín na PC… Nejde mi do hlavy, AKO INAK by COOP Jednota mohla mať toľko reklám ako v rozhlase, tak v TV, na internete ako takom, na YouTube…

   • COOP Jednota medzi prvými robila rozsiahlu rekonštrukciu svojich predajní – nie že výmena drevených okien za plastové, čo je, žiaľ, na SK už bežná prax, ale rovno zrušenie okien, a teda aj prirodzeného vetrania – a nahradenie ho toxickou klimatizáciou.
    A rovnako COOP-ka medzi prvými – hneď na začiatku covidpodvodu – požadovala od svojich zamestnancov mňamky; za neuposlúchnutie tohto vydierania ich čakala strata zamestnania… poznám dve mladučké maminy pracujúce v tej istej predajni, ktoré sa pod silným stresom nakoniec nechali do tohto nehorázneho, bezočivého vydierania dotlačiť – pritom jedna z nich ešte kojila…

 11. Světlonoš

  No kdo v tom má prsty ? Rotschild , Rockefeller , Gates a Soros . Mně je vše jasné ! Nejsem zastáncem Palestiny ani Izraele . Jde o umělé vyvolání konfliktu tak jako mezi Ruskem a Ukrajinou . Za vším hlegej globalisty a jím podobné lidumily a šmejdy v jednom ! Mají porád málo ….

 12. V 10 nejoblíbenějších fastfoodech byla nalezena zvířecí antikoncepce a antibiotika

  https://aktax.cz/v-10-nejoblibenejsich-fastfoodech-byla-nalezena-zvireci-antikoncepce-a-antibiotika/

 13. Sionistický režim, povzbuzovaný a podporovaný „Západem“, se navzdory všem varovným signálům a blikajícím světlům vydal na destruktivní, kontraproduktivní a sebedestruktivní cestu.

  https://aktax.cz/sionismus-na-delici-care-dejin/

 14. sionisti-Zionisti … Z

Pridajte komentár

*