Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Päť spôsobov, ako zbaviť telo toxínov z chemtrails vypúšťaných lietadlami


Print Friendly, PDF & Email

Päť spôsobov, ako zbaviť telo toxínov z chemtrails

Prevažná väčšina z nás už zrejme o chemtrails počula, no veľa o nich nevie. Ďalší zasa presne vedia, čo sú, no tvrdia, že sú len muníciou pre konšpiračných teoretikov.

A potom sú tu tí, ktorí neoblomne trvajú na tom, že sú skutočné a predstavujú vážne riziko pre naše zdravie.

Tí, čo sú presvedčení, že sú chemtrails nebezpečné, neústupčivo tvrdia, že sú to v skutočnosti mraky chemikálií, ktoré rozprašujú do vzduchu vládne a iné agentúry, aby ovládli počasie alebo zatienili slnko v boji s „globálnym otepľovaním“.

Existuje presvedčenie, že tieto toxické, ľuďmi vytvorené oblaky obsahujú vysoké hladiny nebezpečných ťažkých kovov, vrátane hliníka, arzénu a ortuti.

Zmieňujú sa o nich aj ako o „geoinžinierskych“ aktivitách a veľa sa o nich diskutuje vo vedeckej literatúre.

Hoci možno účel chemtrails nepoznáme, určite sa vieme chrániť pred ich účinkami detoxikáciou našich tiel od škodlivých chemických látok.

Takže, čo presne chemtrails sú?

Pre tých z nás, ktorí nevedia, čo sú chemtrails – alebo tiež kondenzačné stopy obsahujúce nebezpečné chemikálie, ako sa správne nazývajú – ide o biele stopy, ktoré zostávajú na oblohe po tom, čo nám nad hlavami preletia lietadlá.

Chemtrails sa nemajú zamieňať s contrails (kondenzačnými stopami), čo sú len stopy kondenzovanej vody, viditeľné za lietadlom ako biele pásy na oblohe.

Rozpoznať chemtrails je ľahké, lebo zatiaľ čo contrails sa rozptýlia pomerne rýchlo, chemtrails zotrvávajú dlho, šíria sa a spôsobujú, že sa obloha zdá byť oblačná, aj keď na nej žiadne skutočné mraky nie sú.

Predstavitelia vlád chemtrail vo všeobecnosti odmietajú komentovať, no v roku 2016 jeden vedec z NASA pripustil, že táto vesmírna agentúra už od 70. rokov dávala do raketových výfukov lítium, aby sa mohlo rozptýliť v atmosfére.

Trval však na tom, že lítium „nie je nebezpečné“.

Päť spôsobov detoxikácie od chemtrailových jedov

Ako uviedla stránka Waking Times, existuje najmenej päť prírodných zbraní, ktoré sa dajú použiť na detoxikáciu tela od chemických jedov vypúšťaných do atmosféry prostredníctvom chemtrails:

Selén

Tento stopový minerál je životne dôležitý pre optimálne fungovanie tela a má vynikajúce antioxidačné vlastnosti chrániace pred poškodzujúcimi účinkami vystavenia pesticídom a ťažkým kovom.

Stop Candida

Stránka Waking Times uviedla:

„Vedci zistili, že selén dokáže špecificky viazať ortuť a vyťahovať ju z tkanív, aby mohla byť vylúčená z tela.“

Chlorela

Táto jednobunková mikroriasa sa viaže na ťažké kovy v tráviacom trakte, čistiac telo od toxínov absorbovaných vdychovaním kontaminovaného vzduchu – vrátane vzduchu kontaminovaného chemtrails – a pitím nečistej vody.

Spirulina

Táto dávna životná forma detoxikuje tráviaci systém podobne ako chlorela, prekonáva ju však v tom, že telo alkalizuje, chrániac ho pred kyslými toxínmi prostredia spôsobujúcimi rôzne ochorenia.

Pestrec mariánsky

Táto mocná rastlina obsahuje zložku silybín, ktorá podporuje činnosť pečene, orgánu zodpovedného za detoxikáciu.

Webová stránka Waking Times uviedla:

„Podpora zdravého fungovania pečene je absolútne nevyhnutná, keď ste každodenne vystavovaní takému veľkému množstvu škodlivých látok.

Inak sa pečeň môže zahltiť a spomaliť. Ak k tomu dôjde vtedy, keď ste vystavení toxínu, je väčšia pravdepodobnosť, že sa bude voľne pohybovať vaším telom a spôsobovať veľké škody.“

Potraviny, ktoré detoxikujú

K superpotravinám, ktoré pomáhajú zbaviť telo toxických chemických látok a ťažkých kovov, patria:

 • koriander
 • probiotické potraviny
 • citrusové plody
 • cesnak
 • potraviny bohaté na kyselinu alfa-lipoovú, ako sú hrach, špargľa a brokolica

Na záver

Aj keď na chemtrails neveríte, nemôže byť pochýb o tom, že sme každodenne vystavovaní toxickým chemickým látkam.

Preto detoxikácia týmito prírodnými liekmi môže byť pre každého z nás iba prínosom a to bez ohľadu na to, či sú chemtrails skutočné alebo nie.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: chemtrailsnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Anna Dudová

  Dobrý deň!
  Som starobná dôchodkyňa,bývalá lekárka.Veľmi sa mi zhoršil zdravotný stav po klasickej rehabilitácii-Diatermia. Ani alternatívne produkty nezaberali. Až po kombinácii magnetoterápie a následnej liečbe klasickými liekmi ustúpila čiastočne bolesť kĺbov.
  Chcem ešte podotknúť, že k lekárovi som išla len na zmeranie denzitometrie. RTG vykazovalo silnú dekalcináciu kostry ale denzitometria bola v norme. Dokonca pozit. T skóre. Komu veriť? ASI NIKOMU A HľADAť MEDZI SPúSTOU LIEčEBNýCH MOžNOSTí Tú SVOJU, ktorá zaberie. Mám síce skoliózu od 11 rokov/ asi to začalo po páde z 3 metrovej výšky/,ale bolesti nikdy neboli. Mala som aj problém s obedmi v čase najprudšieho rastu-lebo pre návštevy hudobnej školy 3x týždenne som nestihala vyčkať nekonečne dlhý rad v školskej jedálni/.
  Až ako 45 ročnej mi zistili megatransversus L5 l.sin. Boli bolesti,a až v ČR mi pomohli. Potom už bol kľud a až po rehabilitácii bolesti -a veľmi silné boli.
  Okrem toho 1 divertikel hr.čreva a pred rokom zápal-musela som dlhodobo užívať antibiotiká.
  Čiže veríte, že pre vlastný záujem chcem sledovať váš portál. S pozdravom Dudová

 2. Je načase, aby boli postreky chemtreils zrušené. Ničia životy a prírodu !!!

Pridajte komentár

*