Riaditeľ britského hospicu priznal, že nemocnice falšovali úmrtia na covid, aby vytvorili ilúziu pandémie


Print Friendly, PDF & Email

Riaditeľ britského hospicu priznal, že nemocnice falšovali úmrtia na covid, aby vytvorili ilúziu pandémie

(Ethan Huff, Natural News) Bývalý riaditeľ britského hospicu prelomil mlčanie a verejne priznal, že autority Národného zdravotníckeho systému Spojeného kráľovstva (NHS) o úmrtiach na covid bezostyšne klamali, aby v rámci psychologickej operácie navýšili štatistiky a vytvorili zdanie pandémie.

Zatiaľ čo pred covidom existovali vo Veľkej Británii štyri rôzne typy zápalu pľúc, ktoré tvorili primárnu príčinu smrti, po vyhlásení „pandémie“ sa tento počet znížil na nulu.

Namiesto toho novozavedený systém súdnych lekárov pre certifikácie úmrtí nariadil zdravotníckemu personálu, aby kategorizoval všetky úmrtia na zápal pľúc ako „covid“, čím sa počty „covidových“ úmrtí nakoniec zvýšili na milióny nielen vo Veľkej Británii, ale aj na celom svete.

„Sai“, ako sa informátor nazýva, publikoval na svojom osobnom účte twíty o tom, čo sa dialo v NHS po tom, čo bola oficiálne vyhlásená „pandémia“. Zrazu sa takmer každý typ respiračného ochorenia, ktorý spôsobil smrť pacienta, zaradil do kategórie „covid“. Preto počet úmrtí vtedy tak dramaticky stúpal.

„Keď sa zoskupia štyri rôzne choroby a zrazu sa nazvú Covid-19, nevyhnutne uvidíte Covid-19 s obrovskou úmrtnosťou,“ prezradil Sai.

„Mainstreamové médiá informovali o tomto obrovskom náraste úmrtí na Covid-19 v dôsledku manipulácie systému súdnych lekárov.

Pacienti, ktorí boli prijatí do nemocnice a umierali na bežné stavy, ako sú staroba, infarkt myokardu, konečné štádium zlyhania obličiek, krvácanie, mŕtvica, chronická obštrukčná choroba pľúc, rakovina atď., boli zrazu klasifikovaní ako úmrtie na Covid-19 prostredníctvom systému súdnych lekárov.“

(Súvisiace: Americké regulačné úrady FDA a CDC tiež klamali o úmrtiach na „covid“, aby umelo navýšili čísla a vytvorili falošnú „pandémiu“.)

Nemocnice britského verejného zdravotníckeho systému (NHS) prepínali medzi novým a starým systémom vykazovania úmrtí tak, ako to momentálne vyhovovalo covidovej agende

„Starý systém kategorizácie úmrtí úplne nezmizol,“ vysvetlil Sai.

„Nemocnice stále používali aj starý systém, keď sa im to momentálne hodilo, napríklad pri poklese „vlny“. No keď bolo potrebné zvýšiť počet úmrtí na „covid“, nemocnica prešla na nový systém.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Okrem toho boli nemocnice motivované k tomu, aby hlásili viac úmrtí na „covid“ kvôli hotovostným platbám od vlády (čiže od daňových poplatníkov) za tento typ úmrtí.

„Nepochybujem o tom, že vláda plánovala celú pandémiu už od roku 2016, keď prvýkrát navrhla zmenu pri vystavovaní úmrtných listov,“ poznamenal ďalej Sai o celom pandemickom podvode.

V čase písania tohto článku je kompletné vlákno na Twitteri obsahujúce tieto odhalenia stále dostupné, ak by ste si ho chceli pozrieť. Toto sú bombové informácie, preto si ich určite pozrite!

Portál Exposé News zverejnil aj podrobnejšiu časovú os udalostí súvisiacich s tým, čo sa odohralo od roku 2016, keď sa po oficiálnom spustení „pandémie“ na svetovej scéne rozbehlo preklasifikovanie budúcich úmrtí na „covid“.

V tejto časovej osi je 81 odrážok, ktoré pochádzajú priamo zo Saiových odhalení. Saiovi slúži ku cti, že keď sa toto všetko ukázalo, jednoducho odišiel z NHS, namiesto toho, aby sa ďalej zúčastňoval na podvode.

„Mohol som sa ozvať, pretože nemám zviazané ruky a nie som regulovaný žiadnou organizáciou ani riadiacim orgánom,“ napísal Sai.

„Verím v hovorenie pravdy a robím to ako nástroj Boha. Do NHS som vstúpil pred 12 rokmi, pretože som mal túžbu pomáhať tým, ktorí to potrebujú. Avšak v momente, keď som si uvedomil, že to už nerobím, nastal čas, aby som odišiel.“

Záver

Chcete držať krok s najnovšími bombovými správami odhaľujúcimi podvodnú pandémiu „covidu“?

Môžete tak urobiť na stránke Pandemic.news.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Papírová „království ještě někoho zaskočí. 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=yYvkICbTZIQ

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,,,,,,tento celý svet je jeden podvod-je to ako virtuálny katalóg mnoho tvári jednej tváre,nič sa nikdy nepodarí tu udržať v dobrom svetle,pretože sa tu rodia stále noví a noví upíri,ktorích ako keby ani nebolo možné zastaviť,či nasmerovať k lepšiemu správaniu,,,,,,,,,a preto tu temnota nikdy neprehrá a preto tu temnota bude akoby naveky-kým je tu človek,dovtedy tu bude aj to ono,ktoré tu všetko a každého programuje a riadi,človek nemá v sebe nič-iba program od toho onoho a heknúť ten program a prelomiť ho-to sa tu nikomu nechce,lebo program je pre takýchto-čiže vás všetkých pohodlnejšiou cestou k bytiu,,,,,,,,,vy ste ako tá oná banskáštiavnica-keď vyhoríte,tak sa uhasíte a nanovo obnovíte do hmoty a materiálna ako pomníky minulosti a pozdvyhnutia vášho ega a zdrojom tejto obnovy bude povinne každá bunka-čiže každý človiečik či to tak chce,alebo nie,,,,,,,,,dodnes štát verejnosti nevysvetlil,prečo sa to v b.š. stalo a kto je vinníkom.

  • Marek Kosice

   Taky svet aky opisujes je mozny len vtedy, ked ho stvoril Satan. Inak to ani byt nemoze.
   To, ze mama hovori 30 rocnemu synovi nieco v zmysle „Nevsimaj si nadriadeneuo spravania tvojho sefa, ani to, ze je charakterovo zly clovek…Kym ta nenuti do podvodov vydrz to tam, mas dobry plat a istoty, vie, ze si odbornik, nevyhodi ta… Budes mat potom krasny dochodok…“, to da da pochopit…. Ale ked Boh je podla krestanov v takej pozicii, ze moze len radit cez knihu, a nemoze realne zasiahnut (lebo nezasahuje, vid stamiliony mrtvych vo vojnach, na hlad, smäd), proste ako ta mama toho 30r. syna, tak….takeho „Boha“ moze uznavat (A VERIT JEHO VAROVANIAM O PEKLE) len mentalne chory clovek… Na tomto fore par takych je… (teba nemyslim)

   • Israismael

    Satan nie je tvorca nemá na to ,aby tvoril svety ,a preto nikdy nemá nič ani do tvorenia a ani stvorenia tejto Zeme a ani ničoho okrem svojho nesprávneho principu ktory vytvoril ….Svety ako tento náš tvoria iní služobníci , a títo podliehajú božej vôli a aj pracujú v božej vôli a nazývajú sa bytostni služobníci ..Sú ich miliardy ,miryard …Opäť to raz nemám vycucané z prsta čo tu píšem a ani z fantázie ,ale ani nikde v kostoloch to neučia ,či v sektach nedaj bože a pod … je to však k dohladaniu pre nás pozemstanov a dokonca pre každého jedného . že sa k tomu človek nedostane k tým spisom ,,z nebies,,,len tak ľahko ,tak to má svoj dôvod ..Dôvod je ten, že človiečik boží ako nízky tvor ,musí zmeniť poradie používania ľudských nástrojov tela v hmote ..Nesmie totiž ľudí viesť rozum ako vedúci a troniaci v pozemkom a v tele človeka ,ale
    vedenie má mať poznajuci duch,ktorý má oveľa vyššie tvoriace možnosti ako rozum ..keďže duch nie je pre ľudí poznaním a kľudne je nechany ľuďmi nevinným ,tak vedie ich po zemi rozum . Duch spi a u mnohých už smrteľne a to je obrovské nebezpečie pre človeka ,lebo uviazne navždy v hmote ..A keďže hmota ako je aj táto pozemska ,raz musí ukončit cyklus a začat nový obnovený ,tak jedného dňa príde jej koniec a potom zas obnova ..Kto uviazne v hmote bude zomlety v nálevke obrovských jemnohmotnych rozmerov spolu s hmotou zeme..Hmota predsa nie je večná ,to vieme,ale sa obnoví raz za miliardy rokov ..dnes sme blízko toho procesu .Za to duchovný svet svet je večný a nepodlieha obnove ..tam sa máme dostať ako ludskí duchovia ..To je to keď ľudia nepoznaju žiaľ to čo je vodítko pre poznanie ducha a to čo sa deje po smrti a kam máme ísť …Je to popísané v diele Ducha Pravdy ..veď bol sľúbený Ježišom a nepovedzte že to je zas náboženský kútik, že vy to nebudete tu čítať na stránke,že sa to tu zvrhlo a pod ..zobuďte sa !..toto nie je kresťanské slovo ani kostolné ,ani nič vymyslené !!! čo to nemôžete pocítiť ?..nie nemôžete ,je to ťažké pre vás vstrebať ,keď to vidíte a čítate po prvý raz v živote ..Ale vrátim sa k tomu Marekovmu Satanovy:
    Iná vec je keď ľudia tejto Zeme podliehajú jeho pokušeniu a ťahajú nitky temna od satana a používajú pre šitie ten jeho princíp pokušenia ! .(tzv Matrix)…Jeho meno je však Lucifer ,a je to jeho princíp a nie satananov ..Tak len toľko Marek ..Ja to nevnucujem kto chce pochopiť tak pochopí , kto nie, prejde okolo toho povrchne alebo nijak..Každého osobná vec ..Nesmieš nič vnucovať veľkým krikom ako sa to tebe tu stáva ..Alebo zlosťou, že len ten tvoj názor musí byť 100% a nikoho iný ..

    • Israismael

     *nevinným nie ……ale nečinným malo byť.. ..ten duch je vskutku nečinnym a neaktivnym ..mŕtvym ..Veľmi rýchlo po dni súdu podľahne tzv druhej smrti a už nikdy viac nebude človek človekom ,keď bude musieť prejsť nalevkou spolu s hmotou zeme ..

    • Marek Kosice

     „Satan nie je tvorca nemá na to ,aby tvoril svety ,a preto nikdy nemá nič ani do tvorenia a ani stvorenia tejto Zeme a ani ničoho okrem svojho nesprávneho principu ktory vytvoril „…

     Presne toto by som do Biblie napisal, keby som chcel pred milionmi oveciek skryt skutocnost, ze Zem a zivot na nej (okrem duse) stvoril Satan.

     Keby si mal zdravy rozum, tak uz to, ze vsetky zivocichy (rastliny a hmyz sem teraz nezatahujem) boli stvorene ZAVISLE NA VODE, JEDLE, SPANKU, ODDYCHU, by si mal povazovat za dokaz, ze nas stvoril Satan. Keby si bol vsemohuci Boh, stvoril by si tela zavisle na spominanych veciach (aspon voda a potrava) ALEBO by si ich stvoril na tych veciach nezavisle? Pozri sa, kolko utrpenia prinasa hlavne cloveku zavislost na vode, jedle a streche nad hlavou. MUSI OTROCIT NA TO DENNO DENNE….. Takze nas „milostivy a dobrotivy Boh“ nas stvoril do neslobody, AJ KED AKO VSEMOHUCI A MILOSTIVY nas mohol stvorit do SLOBODY….a tak by sme zili bez utrpenia? Si strateny pripad, Israismael…..uplne si VYPOL logicke uvazovanie v suvislosti so stvorenim sveta….leho si POSR*TY ho v tejto veci zapnut….

     • Israismael

      Si sa zbláznil človeče ??…tak Tvorca je vyššie ako Satan to dúfam nepochybujeme ..bude tvoriť satan niečo svojvoľne aj keď je len tu na zemi len tak bez Boha?? Zasahovať do vývoja ?? len preto že ty mas v hlave ,svoje pocity ako to mohlo byť v dejinách vývoja Zeme ? Veď ty máš len otázky ..ja mám však odpovede …ale nie na tie tvoje v rozume vytvorené !!!!..len preto to mal tvoriť satan že to ty tak cítiš a zoznámil si sa v nejakej literatúre človeka faktov a rozumu??..ja to mám z iného zdroja ..a už ti to nebudem zbytočne písať odkiaľ …Ty chces strašne vnútiť ľuďom svoju koncepciu rozumu..nevnucuj ..to je jasné cítiť v tvojom písaní tu , že ty vnucujes …To je ten rozdiel čo píšem ja..u mňa sa skôr stáva že Pravda je napadana ale len preto že veľa je nového čo nebolo poznane!!! ..joj áno aj ty si to môžeš myslieť že aj tvoja je ..napadana….ale ja mám Boží zdroj a ty ľudský ..a to je obr mega rozdiel …No nepíš, že môžem mať nie dobrý zdroj,falošný alebo nepravy !! Nuž ako by som ťa videl to pisat.. tak nepíš …lebo aj tak sa jedného dňa presvedčis a nielen ty o aký Zdroj ide …

 3. Israismael

  Mimo tému :
  Súvisí to s Trumpom prečo ho nezatkli ako avizoval pre 3 dňami , ale aj s krachom bánk a zavedením tyranskej digitálnej meny CBDC(pozn: možno už v roku 2024) + Co dohodli Putin a Si Tjin?
  Tu: https://vitazstvosvetla.org/spravy-22-03-2023/

 4. Všichni, včetně Ruska, jedou v NWO.. V Rusku: 8 lidí bylo hospitalizováno s !neexistujícím! virem H5N1:
  hrdinovesteckou.cz/other/1532/klauniada-v-rusku-8-lidi-bylo-hospitalizovano-s-neexistujicim-virem-h5n1

  + Levná a zdravá svačinka z roku 2025. Nasbírejte pár čerstvích brouků, omyjte, přidejte zeleninový salát z polotovaru, limetku, fazole… Zeleninový salát s brouky:
  hrdinovesteckou.cz/other/1533/zeleninovy-salat-s-brouky

  • Marek Košice

   Rátaj s tým, že sa ti tu ozvú OVCE, ktoré povedia, že: „To je ale len dočasné. Putin len hrá divadlo že tiež ide v NWO, aby zmiatol západ (Brusel, USA)….. Keď Západ bude „porazený“, Putin zruší všetky tieto nástroje globalistických agend, a človeku ako takému dá slobodu, je to totiž vyslanec Boha….“……….. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

   • Pridaj sa ku Klausovi Schwabovi (ak ťa vezme do partie) a budeš mať vo všetkom jasno. Alebo by bola lepšia partia Ursula von der Leyen, údajne slobodomurárka 32 stupňa? No najväčšie divadlo hrá Si Ťin-pching … (?)

    • Marek Kosice

     Preco sa ja mam pridavat ku Schwabovi, ked do minuleho roka bol cestnym hostom na WEF Putin? 😀 Ovce ovcami zostanu, bud na strane mainstreamu, alebo alternativy. Oba typy ovci spaja jedno : nedostatok logickeho uvazovania a silny prebytok emocionalnej viery.

     • No vidíš, nemáš na výber. Čert, Diabol, Satan – všetko jedno.

     • Trošku histórie neuškodí: V Teheráne a na Jalte sa stretli Stalin, Roosevelt a Churchill, v Postupimi Stalin, Truman a Churchill – a predsa neťahali za rovnaký povraz. Analogicky, ani účasť Putina na WEF nedokazuje, že Západ s Ruskom sú na tej istej lodi.

  • Slinky sa zbiehajú niektorým čitatateĺom°°°°°°°°°°

  • Již dva roky se v různých zemích světa řeší údajná ptačí chřipka, v důsledku čehož jsou vybíjeny velkochovy od USA přes Evropu až po nový Zéland.

   Ptačí chřipka byla v posledních dvou letech natolik propíraná, že by nakonec mohla být ideálním kandidátem na další záměrně vyvolanou plandemii. To by se jistě hodilo zejména poté, co bude příští rok schválena pandemická smlouva WHO. Následné ovládnutí celého světa hrstkou světovládných elit by tak bylo schváleno dokonce i politickými loutkami, které smlouvu schválily.
   https://necenzurovanapravda.cz/2023/03/dalsi-plandemie-pripravuje-se-nova-vakcina-pro-pripad-ze-by-se-ptaci-chripka-rozsirila-na-lidi/
   *****
   tak jsme se konečně dočkali…..

  • A tuto levnou a zdravou stravu vložte do kvalitních misek,….
   https://www.biosferaklub.info/xenoestrogeny-xe/

 5. Všechno co se objeví v běžných médiích, by mělo být považováno za lži, to média pomáhají dělat práci těch zlých. Propagovaný establishment + pravda jdou k sobě jako déšť a piknik na louce. Nyní se velmi rychle blížíme ke konci, jsme od cov-19 ve válce a důsledky jsou všude. Nepřítel bojuje o moc, zdroje, peníze a kontrolu.

  My tady bojujeme o holý život-pravda je naší nejmocnější zbraní

  • V jednom svojom videu „Vidlák“ tvrdil, že není všetko v mejnstrime lež – napríklad to keď raz dávali, že hasiči zachránili koťátko. …
   To mňa fakt pobavilo.

   • Podľa Tvojho výkladu mám s Vidlakom veľmi podobný pohľad na médiá..

    • No áno – práveže iba také bezvýznamné prkotiny nie sú na mejnstríme hoax. Ale tiež to nieje až tak čistá hra – takými „nevinnými“ namotávkami úmyselne hrajú ľuďom na city. A naviac si tým budujú akúsi dôveru u najblbších – „šak nič, my muzikanti“. Najprv ich v jednej reportáži cynicky oklamú a vystrašia a za pár sekúnd pustia nejakú slaďučkú „ťuťuli – muťuli“ namotávku. Cukr – bič – cukr – bič …a porád dokola.

     Inak viac ako nejaký šváb či západní elitárski degeneráti ma odpudzujú tie mediálne štetky – moderátorky v tv s nalíčenými xichtami ako plieskajú svojimi namaľovanými pyskami lež za lžou. Vraj prinášajú spravodajstvo – pche! Hubou to krúti jak nejaké radodajky.

 6. Marek Kosice

  „(takmer uplne) Všechno co se objeví v běžných médiích, by mělo být považováno za lži, to média pomáhají dělat práci těch zlých. “ … Ale tupe ovce na alternativnej strane sa chytili do druhej pasce, hoci prvej sa vyhli…. Veria (takmer uplne) vsetkemu, co sa objavi v alternativnych mediach…
  Kolko bolo na alternative clankov a videi o robotickych vlaknach v ruskach, respiratoroch, vlozkach…. O nanopilkach vo vakcinach…. O stamilionoch trvale poskodenych z tych, co museli nosit v praci ruska, o 90% strate imunity do dvoch rokoch od ockovania proti „covid“, a este by sa par prikladov naslo…. A NIC Z TOHO nebola pravda, alebo to bola pravda, ale 100x menej casto sa vyskytujuca (pohroma urciteho typu), nez podla alternativy mala byt…..
  Ano, s prazdnymi nemocnicami, liecebnymi protokolmi ktore zabijaju, s ciastocnou genocidou dochodcov v domovoch dochodcov, a este nejake pripady, slo o PRAVDIVE TVRDENIA. Ale kolko je v alternative BLUDOV? 50%? 60%? V mainstreame mozno 95%…. ALE AJ ALTERNATIVA JE PLNA OJ*BOV…. pritiahnuti za vlasy, velikastva obrich rozmerov, atd…. Rovnako je to aj s Bibliou…

 7. I když se stále častěji ukazuje, že ti, kdo před genovými injekcemi varovali, měli pravdu, přesto byly dosud všechny snahy o žaloby na Pfizer, který věděl, že jejich přípravky nejsou nejen účinné, ale ani bezpečné, zameteny pod koberec. Tím se jen ukazuje neskutečný vliv této korporace.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/03/nove-dokumenty-ukazuji-ze-spolecnosti-pfizer-a-cdc-zadrzely-dukazy-o-myokarditide-po-ockovani-covid/
  *****
  Již nějakou dobu ukazují data tak vysokou nadúmrtnost, jakou některé evropské země nezažily od druhé světové války. To například potvrzuje i nedávné srovnání úmrtnosti za prosinec 2022, kdy byla ve většině evropských zemí (včetně ČR) mnohem vyšší úmrtnost než kdy předtím ve srovnatelnou dobu.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/03/studie-potvrzuje-souvislost-mezi-nadmernou-umrtnosti-v-evropskych-zemich-a-genovymi-injekcemi/

 8. Protestujúcim vo Francúzsku sa podarilo zaujímavé prvé víťazstvo proti režimu pedofilného satanistu Macrona:
  bola zrušená návšteva ďalšieho satanistu – anglického kráľa Karola III.

  Milión ľudí je v uliciach. Ak by sa im podarilo zvrhnúť zločinecký režim globalistu Macrona, dominový efekt by sa dostavil a „revolúcia“ by sa preliala do ďalších štátov. Ak sa raz ukáže, že niečo sa dá, potom sa to zrazu bude dať aj nabudúce.

  Francúzi bojujú aj za nás. VIVA LA REVOLUSIÓN

  • hľadač pravdy

   => Emmanuel Macron (*1977), 25. prezident Francúzska (2017-?), dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží ,,ATLANTIS-ALETHEIA“ a ,,FRATERNITÉ VERTE”.
   ===========================================================
   Ďalšími členmi najvyššej nadnárodnej slobodomurárskej superlóže ,,ATLANTIS-ALETHEIA“ sú/boli napríklad:

   => Jacques Chirac (1932-2019), 22. prezident Francúzska (1995-2007), bývalý predseda vlády, nadnárodný slobodomurár, bol členom pra-lóže ,,ATLANTIS-ALETHEIA” a zakladajúcim členom pra-lóže ,,WHITE EAGLE”.

   => Nicolas Sarkozy (*1955), 23. prezident Francúzska (2007-2012), predseda bývalej strany Union pour un mouvement populaire, zakladateľ strany Les Républicains, päťnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží: ,,EDMUND BURKE”; ,,GEBURAH”; ,,ATLANTIS-ALETHEIA”; ,,PAN-EUROPA” a „HATHOR PENTALPHA“.

   => Warren Buffett (*1930), americký mnohonásobný miliardár, popredný Rotschildov agent, časopis TIME ho v r.2007 uviedol na zozname 100 najvplyvnejších osôb na svete, v r.2008 podľa rebríčka časopisu Forbes bol najbohatšou osobou na svete, štvornásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží: ,,THREE EYES”; ,,EDMUND BURKE”; ,,ATLANTIS-ALETHEIA” a ,,MAAT”.

   => Evangelos Venizelos (*1957), bývalý podpredseda vlády a minister zahraničných vecí vo vláde Antonisa Samarasa (najvyššieho slobodomurára pra-lóže: „THREE EYES”) a bývalý podpredseda vlády a minister financií vo vláde Lukasa Papadimosa (najvyššieho slobodomurára pra-lóží: „THREE EYES“; „PAN-EUROPA“ a „BABEL TOWER“). Evangelos Venizelos je najvyšší slobodomurár pra-lóže ,,ATLANTIS-ALETHEIA”.

   => Olaf Scholz (*1958), 9. spolkový kancelár Nemecka (2021-?), dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží „PARSIFAL“ a ,,ATLANTIS-ALETHEIA”.

   => Moisés Naím (*1952), venezuelský novinár, politik, trojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží „THREE EYES“; tiež „JANUS“ a „ATLANTIS-ALETHEIA“.

   Ďalším členom najvyššej nadnárodnej slobodomurárskej superlóže ,,FRATERNITÉ VERTE” je napríklad:

   => Francois Hollande (*1954), 24. prezident Francúzska (2012-2017), politik, poslanec Európskeho parlamentu, dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží: ,,FRATERNITÉ VERTE” a ,,FERDINAND LASSALLE”.

   A tak ďalej, atď.

   Poznámka:
   Prvotný zdroj týchto informácií je Giole Magaldi, OFICIÁLNY autor knihy:
   Massoni – Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges
   (prvé vydanie je z novembra 2014).

   Viac o nadnárodných pra-lóžových slobodomurároch a ich zákulisných, zvrátených plánoch a cieloch napríklad tu:
   https://www.badatel.net/len-par-dni-po-macronovom-zvoleni-zavadza-francuzsko-digitalny-preukaz-totoznosti/#comment-135797

 9. V Itálii byl za minulé vlády zaveden velmi tuhý covidfašismus, včetně povinného očkování pro všechny od 50 let a pro některé profese. Neočkovaní byli zcela vyloučeni ze společnosti a to na poměrně dlouhou dobu.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/03/skandal-v-italii-vykazovali-umrti-po-ockovani-jako-umrti-s-covidem/

Pridajte komentár

*