20 najväčších lží o rakovine, ktorými vás klamú podvodníci z rakovinového priemyslu


Print Friendly, PDF & Email

20 najväčších lží o rakovine, ktorým vás nútia veriť zločinní podvodníci, vládnuci na zisk zameranému rakovinovému priemyslu

„Rakovinoví šmelinári“ vás o rakovine učia celý rad lží – sú nimi zdravotnícke inštitúcie, lekári liečiaci rakovinu, onkologické centrá a výrobcovia chemoterapeutických liekov. Všetci tí na rakovine totiž výdatne zarábajú.

Aby udržali tok svojich ziskov, musia vás držať v nevedomosti ohľadom právd o rakovine: ako vzniká, ako sa jej dá prechádzať a, dokonca, ako sa dá zvrátiť!

Ako vám klamú a možno aj lživo diagnostikujú rakovinu

Ak vám alebo niekomu blízkemu diagnostikovali rakovinu (či dokonca máte len podozrenie, že by ste ju mohli mať), je veľmi dôležité vedieť, ako vám na zisk orientovaný rakovinový priemysel klame.

Spomeňte si, že rakovinoví lekári, ako je napríklad zločinecký onkológ Dr. Farid Fata, lživo diagnostikovali ľuďom rakovinu, aby mohli zarábať na ich „liečbe“ smrtiacimi chemikáliami, známymi ako „chemoterapia“.

Dr. Fata, ktorý pracoval v najmodernejšom centre na liečbu rakoviny v Detroite, je teraz právoplatne odsúdený zločinec a sedí vo väzení.

V rakovinovom priemysle však pracujú aj ďalší zločinci: onkológovia, rakovinoví chirurgovia, špecialisti na rakovinu prsníka či podvodníci s mamografiou.

Ich cieľom je vydesiť vás nepravdivou pozitívnou diagnózou, že máte rakovinu, pričom v skutočnosti ju vôbec nemáte. Potom vás presvedčia, aby ste podstúpili operáciu, chemoterapiu či liečbu ožarovaním, ktoré ani nepotrebujete!

Aby ste sa tomu všetkému vyhli a možno si aj zachránili život, naučte sa a zapamätajte si týchto 20 najväčších lží o rakovine, ktorým vás neustálym presviedčaním nútia veriť.

A keď budete pripravení na ešte väčšiu dávku pravdy o rakovine, zaregistrujte sa na tento blížiaci sa samit s názvom Pravda o rakovine (The Truth About Cancer), ktorý sa začína už o niekoľko dní.

Po vypočutí si týchto ohromujúcich rozhovorov s lekármi a výskumníkmi, priekopníkmi holistickej liečby rakoviny, nebudete už nikdy viac obeťami lží rakovinového priemyslu!

20 najväčších lží o rakovine šírených rakovinovým establišmentom

Poďme sa teraz pozrieť na najväčšie lži, ktorými vás klame onkologická mafia:

Lož č. 1: Rakovinu vyvoláva náhodná smola, nie príčina a následok

PRAVDA: Rakovina má vždy príčinu. Nič také ako „spontánna“ rakovina bez príčiny neexistuje.

Rakovinoví lekári, ktorí tvrdia, že taký jav existuje, len praktizujú „rakovinové vúdú“ či presadzujú nevedeckú „chorobnú mágiu“, majúcu korene skôr v mysticizme než v realite.

Lož č. 2: Na rakovinu neexistuje liek

PRAVDA: Na rakovinu sú tisíce liekov, ktoré už existujú vo svete prírody a užívajú sa každý deň na celej planéte mimo riadených monopolov farmaceutickej medicíny a toxickej chemoterapie.

Vaše telo už rakovinu liečiť vie! Na jej uskutočnenie potrebuje len zdroje (a vyhýbať sa toxickým chemickým látkam).

Lož č. 3: Chemoterapia lieči rakovinu

PRAVDA: Chemoterapia je niečo ako prístup „chemického kobercového náletu“ k barbarskej liečbe, ktorá otrávi celé telo. Merateľné zmenšenie rakovinových nádorov nie je žiadny „liek“ na rakovinu.

Kým sa neodstránia alebo nezničia kmeňové bunky rakovinového nádoru, nádor proste vždy dorastie.

A keď je telo otrávené chemoterapiou, jeho imunitná reakcia je trvalo ohrozená, čo je dôvod, prečo sa rakovina zvykne vrátiť vo viacerých orgánoch do 12-24 mesiacov po tom, čo človek podstúpi chemoterapiu.

Zistite skutočný príbeh o liekoch na rakovinu, jej prevencii a podvode rakovinového priemyslu v dokumentárnom seriáli Pravda o rakovine, ktorý začína už o niekoľko dní.

Lož č. 4: Nič také ako potravina či rastlina proti rakovine neexistujú

PRAVDA: Lieky proti rakovine vytvára Matka Príroda už od počiatku života na našej planéte. V potravinách každého obchodu s potravinami (ale len v oddelení čerstvých produktov!) sa nachádzajú doslova tisíce protirakovinových rastlinných živín.

Protirakovinové vlastnosti týchto mocných potravín (ako sú kurkuma, cesnak, cibuľa, zázvor a brokolica) len zriedka získajú pozornosť médií, lebo sa nedajú patentovať a zmeniť na vysoko výnosné lieky.

Lož č. 5: Žiadne chemické látky používané v kozmetických produktoch nespôsobujú rakovinu

PRAVDA: Obľúbené kozmetické výrobky sú doslova nabité chemickými látkami spôsobujúcimi rakovinu. Patria medzi ne endokrinné disruptory, známe karcinogény a chemické vône, ktoré vyvolávajú mutagenézu.

Takmer všetky obľúbené pracie prostriedky a aviváže sú niečo viac než len rakovinu spôsobujúce koktaily nebezpečných chemikálií predávané v šťastne vyzerajúcich obaloch.

Lož č. 6: Rakovinu nespôsobujú ani pesticídy, ani herbicídy

PRAVDA: Pesticídy fungujú len preto, že bránia metabolickým procesom a zabíjajú organizmy. Sú a priori smrtiace, inak by neboli využívané ako pesticídy.

Najznámejší pesticíd na svete, glyfosát, je po molekulárnej stránke veľmi podobný nervovému plynu VX, najjedovatejšej látke, akú kedy ľudstvo vytvorilo… a vyvinulo ako zbraň hromadného ničenia.

Lož č. 7: Dostať rakovinu je vám súdené a nemôžete urobiť nič, čo by ju zastavilo

PRAVDA: Vo vašich bunkách nie je nič, čo by vás programovalo k tomu, že budete mať rakovinu. Váš genetický kód je v skutočnosti plánom na dokonalé zdravie.

No keď sa bunky vášho tela kúpu v jedovatých, rakovinu spôsobujúcich chemikáliách nachádzajúcich sa v jedle a kozmetických výrobkoch, nastane to, že sa dobré gény menia na zlé (prostredníctvom mutácií), čo vedie k rakovine.

Nad svojím vystavovaním sa (či vyhýbaním) rakovinu vyvolávajúcim chemickým látkam máte významnú mieru kontroly.

Lož č. 8: Rakovinoví lekári (onkológovia) vám chcú pomôcť rakovinu odstrániť

PRAVDA: Rakovinoví lekári majú na liečbe chemoterapiou, ožarovaním a operáciách obrovské zisky. V ich finančnom záujme je, aby sa vám rakovina vrátila, aby pre nich vytvárala opakovaný biznis.

Keby vám pomohli rakovinu odstrániť, prišli by o svoj biznis a všetky peniaze, ktoré môžu zarobiť na vašom ochorení!

Lož č. 9: Mamogramy zachytávajú rakovinu včas, a tým „zachraňujú životy“

PRAVDA: Mamogramy vyžarujú ionizujúce žiarenie, ktoré spôsobuje rakovinu. Čím viac mamogramov absolvujete, tým s väčšou pravdepodobnosťou vám nakoniec diagnostikujú rakovinu… spôsobenú mamografiou!

Navyše je v mamografii tak veľa nepravdivých pozitívnych nálezov, že podľa štatistík mamogramy v konečnom dôsledku poškodzujú 10 žien na každú jednu ženu, ktorej možno pomôžu.

Viac o zbytočnej liečbe, ktorú ženy podstupujú kvôli chybným záverom mamografu, píšeme v tomto článku.

Lož č. 10: Rakovinová diagnóza je vždy pravdivá a presná

PRAVDA: Rakovinové diagnózy sú často prehnané alebo „vycucané z prsta“ rakovinovými lekármi, ktorí chcú zarobiť na lekársky nepodložených rakovinových liečbach.

Zbohom vysoký krvný tlak

Dr. Farid Fata bol napríklad uznaný vinným zo zločinného podvodu, keď na svojej známej onkologickej klinike v Detroite nepravdivo diagnostikoval rakovinu zdravým ľuďom.

Každému pacientovi, ktorý prišiel na jeho kliniku, zámerne klamal, hovoriac všetkým, že majú rakovinu a bez jeho chemoterapie zomrú.

Otrávil tisíce ľudí a teraz si za svoje zločiny odpykáva trest vo federálnom väzení. (Je iba jeden z mnohých zločinných rakovinových lekárov v tomto priemysle…)

Lož č. 11: Farmaceutické firmy chcú nájsť liek na rakovinu

PRAVDA: Liekové spoločnosti chcú kvôli ziskom rakovinu ďalej dojiť a nemajú žiadny záujem vyliečením rakoviny eliminovať tok svojich výnosov.

Urobiť tak by bolo finančnou samovraždou.

Lož č. 12: Neziskovky a rakovinové charity zbierajú peniaze v snahe odstrániť rakovinu

PRAVDA: Skorumpované a nepoctivé charity typu rôznych líg proti rakovine sú nastrčenou figúrou rakovinového priemyslu. Zhrabúvajú peniaze z darov a väčšinu z nich používajú na svoje platy a vlastnú prevádzku.

Odporúčame vám prečítať si tento článok, kde sme sa pred časom pozreli na zúbky slovenskej Ligy proti rakovine a ako míňajú peniaze z 2% z daní. Čoskoro je Deň narcisov, preto im znova nenaleťte a narcis si tento rok nekúpte. Jeho kúpou by ste totiž viac ako onkologických pacientov podporili zamestnancov ligy a ich pohodlné živobytie.

V zahraničí dokonca niektoré „charity“ prevádzkujú mamografické kliniky v chudobných mestských štvrtiach, kde možno ľuďom diagnostikovať rakovinu a kvôli chorým ziskom ich odkázať na chemoterapeutickú liečbu.

Napríklad taká nezisková organizácia Komen for the Cure prevádzkuje liečebný podvod a o liečenie rakoviny má nulový záujem.

Ide o ten istý podvod, ktorý nám sľubujú už od 60. rokov minulého storočia: Keby sme tak získali financovanie ešte pár miliárd dolárov, liek by sme našli!

Lož č. 13: Rakovina je „nepriateľ“, ktorý „napadol“ vaše telo, a mal by z neho byť odstránený útokom chemických zbraní

PRAVDA: Rakovina sú v skutočnosti len bunky vášho vlastného tela, ktorých množenie sa vymklo spod kontroly. Nejde o niečo, čo „chytíte“ alebo čo „infikuje“ vaše telo.

Súčasná medicína robí obrovskú chybu v tom, že rakovinu lieči ako infekčné ochorenie, bombardujúc telo chemickými látkami v snahe rakovinu vykoreniť.

Rakovina sú však bunky vášho vlastného tela, ktoré sa zbláznili, a tak na zabitie rakoviny musia takmer úplne zároveň zabíjať VÁS!

Lož č. 14: Len čo farmaceutické spoločnosti objavia liek na rakovinu, zadarmo ho poskytnú svetu

PRAVDA: Farmaceutické spoločnosti zaujímajú zisky, nie záchrana ľudstva. Samotná predstava, že tieto spoločnosti vydajú miliardy dolárov na vývoj lieku a potom ho rozdajú zadarmo, je na smiech.

Všetci títo ľudia, ktorí dávajú peniaze na „hľadanie lieku“, si neuvedomujú, že liek nebude svetu nikdy poskytnutý zadarmo, aj keby ho niekedy v ríši liekov objavili.

Farmaceutickým spoločnostiam ide o zisky a zisky pramenia z kontroly nad liečbami, pričom ľudí udržiavajú v chorobe. Nepramenia z nájdenia lieku a jeho následného poskytnutia zadarmo.

Lož č. 15: Dvojitá mastektómia (odrezanie prsníka) je prevenciou pred rakovinou prsníka

PRAVDA: Odrezanie častí tela, ktoré niekedy môžu dostať rakovinu, je zrejme ten najhlúpejší spôsob vyhnutia sa ochoreniu, aký si vieme predstaviť.

Je v tom aj sexistický prvok: Všimli ste si niekedy, že lekári nikdy nehovoria mužom, aby si v rámci prevencie pred rakovinou semenníkov odrezali semenníky?

Čoskoro možno budú odporúčať ľuďom aj to, aby si v rámci prevencie pred rakovinou mozgu odrezali hlavy…

Lož č. 16: Slnko spôsobuje rakovinu (a opaľovací krém jej prechádza)

PRAVDA: Vystavovanie sa slnečnému svetlu v rozumnej miere v skutočnosti pred rakovinou CHRÁNI, a to tým, že vo vašej koži vytvára vitamín D.

Väčšina ľudí má vitamínu D desivý nedostatok a sú to práve nízke hladiny vitamínu D, ktoré v tele podporujú rast nádorov. (Mimochodom, práve z tohto dôvodu dochádza k rastu nádorov zväčša v zime a skoro na jar, keď je deficit po zime najväčší.)

Vitamín D je taká účinná živina, že bolo dokázané, že len on sám predchádza viac než 80% všetkých rakovín. Musí sa však užívať v oveľa vyšších dávkach, než sa užíva obvykle.

Lož č. 17: Jediný dôvod, prečo sme ešte nevyliečili rakovinu, je ten, že sme do nej ešte neinvestovali dosť peňazí

PRAVDA: Ide o tú istú lož, ktorú nám opakujú od šesťdesiatych rokov… tvrdenie, že liek na rakovinu je už za rohom a potrebujeme iba viac peňazí na výskum, aby sme to nadobro vyriešili.

Čo však táto lož absolútne nehodlá priznať je, že rakovinový priemysel nemá o nájdenie lieku záujem. Ide o priveľa peňazí, ktoré sa dajú získať od pacientov s rakovinou, zo zbierok na rakovinu, z rakovinového výskumu a liekov na rakovinu.

Rakovina je mnohomiliardový priemysel a nikto v ňom sa aktívne nesnaží stať sa bezvýznamným.

Lož č. 18: Súčasné lieky na rakovinu sú veľmi účinné a podložené vedeckými dôkazmi o ich účinnosti a bezpečnosti

PRAVDA: Skutočné vedecké dôkazy ukazujú, že chemoterapia zaberá len na asi 2 % rakovín.

Pre ostatných 98 % pacientov, ktorí dostávajú chemoterapiu, je to len smrtiaci jed, ktorý im poškodzuje srdce, pečeň, mozog a obličky.

Pozrite si článok Questioning Chemotherapy od Ralpha Mossa (v angličtine). Ako skoro pri všetkom vo farmaceutickom priemysle, vedecké „dôkazy“ o liečbe rakoviny sú prekrútené, alebo vyfabrikované v prospech finančných záujmov farmaceutických firiem.

Lož č. 19: Medzi stravou a rakovinou nie je žiadna súvislosť

PRAVDA: Pokiaľ nie ste fajčiar, potom je to, čo jete, najdôležitejším faktorom toho, či rakovinu dostanete, alebo sa jej vyhnete.

Jedlá, ktoré denne konzumujete, majú priamy, merateľný a nevyvrátiteľný vplyv na rakovinu: buď jej predchádzajú, alebo ju spôsobujú.

Lož č. 20: Rakovinový priemysel chce sám prestať s podnikaním

PRAVDA: Na záver „veľká lož“ rakovinového priemyslu, že vyriešením rakoviny chce zlikvidovať sám seba.

Táto lož vychádza zo smiešneho predpokladu, že všetci odborníci na rakovinu, rakovinoví lekári, rakovinové neziskovky, zariadenia na výskum rakoviny a spoločnosti na výrobu liekov proti rakovine chcú definitívnym odstránením rakoviny priviesť na mizinu sami seba.

Každý inteligentný človek vie, že ľudia, ktorí zo ziskov z rakoviny žijú, sa týchto ziskov nikdy nevzdajú. Aj keby to znamenalo zariadiť, aby ľudia zostali chorí. (Vaše utrpenie ich netrápi. Potrebujú zisky!)

Ste pripravení na trochu PRAVDY o rakovine? Odhaľte šokujúcu pravdu o rakovine… a pomôžte dostať z biznisu tých, čo na rakovine zarábajú!

Je čas prestať dovoľovať prehnitému rakovinovému priemyslu využívať vaše telo pre svoje rakovinové zisky. Naučte sa rakovine predchádzať a dokonca ju zvrátiť používaním netoxických metód.

Len na našej stránke máme o rakovine a jej prírodnej liečbe vyše 180 článkov! Nájdete ich všetky TU.

Tieto informácie vám alebo vašim blízkym zmenia a možno aj ZACHRÁNIA život. (Už teraz pomohli zachrániť pred zabitím chemoterapiou stovky, možno tisíce ľudí.)

Pozrite si ich a zachráňte si život pred rakovinovými podvodníkmi, ktorí dnes vládnu tomuto priemyslu a ktorí sa vaším ochorením všetci živia a zároveň sa snažia zariadiť, aby ste sa k týmto informáciám nikdy nedostali.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: healthandbeautylifestyle.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Věra Schneiderová

    Konečně vyčerpávající pravda o rakovině. Bohužel je pořád mnoho lidí, kteří věří pánům felčarům, že to s nimi myslí dobře. Jen se divím, že ty zbytečné „prevence“ a „léčby“ zdr. pojišťovny bez mrknutí oka platí, zrovna tak jako např. doktorskými nadlidmi zpackané operace a následně zbytečné reoperace, a na druhé straně na účinnou pomoc pro lidi „nemají peníze“ a musejí se dělat sbírky… Z těch dostanou potřební lidé minimum, a za většinu peněz žijí v nadbytku a blahobytu „chudáci špatně placení“ zaměstnanci neziskovek.

  2. Jana Říhová

    Jsem onkologický pacient po operaci zhoubného nádoru děložního čípku s metastazemi, po chemoterapii i ozařování. Děkuji za přístup lékařů i všech zaměstnanců nemocnice Vinohrady. Hodně mi pomohli. Rok po…. a výsledky mam krásné. Pravdou je, ze jsem kombinovala i prirodni léčbu a zdravou stravu. Přeji všem zdraví a sílu.

  3. Soňa Lacková

    Po 20 rokoch som začala náhle krvácať, tak som šla na kyretáž/ čistenie.Keď prišli výsledky, pani doktorka mi zavolala, že mám rakovinu, ale sme to zachytili včas a stačí, keď si dám všetky ženské orgány vyoperovať a budem sa liečiť.Ce lá vystrašená som šla k nej a povedala mi, že ma chcela len vystrašiť, lebo mala obavy, že neprídem už do ambulancie.Po zákroku ma ani nevyšetrila, len mi povedala, aby som dala všetko von.Tak som šla von, ale z jej ambulancie a našla som iného lekára, kde chodím na pravidelné kontroly a žiadnu operáciu nepotrebujem a som fit.

Pridajte komentár

*