Barack Obama vyzýva vlády, aby pripravili verejnosť na bezprostrednú depopulačnú udalosť


Print Friendly, PDF & Email

Barack Obama vyzýva vlády, aby pripravili verejnosť na bezprostrednú depopulačnú udalosť

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Obamovci sú späť a ako obvykle robia diablovu prácu. Nechaj svet za sebou (Leave The World Behind) je nový film na Netflixe z produkcie Obamovcov o veľkom kybernetickom útoku a „zlyhaní globálnej komunikácie“.

Táto udalosť má zanechať svet v troskách, čo následne umožní globalistickej elite nastoliť „Nový svetový poriadok“.

Obamovo sprisahanie len tak náhodou odzrkadľuje veľkú katastrofu kybernetického útoku, ktorou Svetové ekonomické fórum (WEF) Klausa Schwaba najnovšie straší ľudstvo, keďže pandémia covidu pominula.

Paralely medzi Obamovým novým filmom a plánmi Svetového ekonomického fóra sú také nápadné, že jednoducho musíme upozorniť na túto zlobu. Zároveň chceme varovať potenciálnych divákov, že ide o dielo temného okultného prediktívneho programovania, ktorému treba za každú cenu nepodľahnúť.

Nikoho, kto prežil osem rokov Obamovej administratívy, neprekvapí, že Obamovci hrajú vo filme rasovou kartou a podsúvajú divákom zápletku o tom, ako sa bielym ľuďom nedá veriť. Od tohto zákerného začiatku sa Obamov film ďalej iba zhoršuje.

Stačí si pozrieť oficiálnu upútavku filmu, aby ste pochopili, o čo v skutočnosti ide – o prediktívne programovanie.

Spomínate si na znepokojivú prezentáciu Klausa Schwaba o hrozbe kybernetických útokov? Majte to na pamäti, keď budete sledovať ďalšie video, ktoré WEF nedávno zverejnilo o pripravovanej „kybernetickej pandémii“ a povedzte, že elita nás neprogramuje.

Pravdou je, že Obamovci nevytvorili firm Leave The World Behind pre našu zábavu. Je to všetko o vkladaní ideí a konceptov do našich kolektívnych hláv. Ide o normalizáciu nových úrovní tyranie a hystérie ich prezentovaním ako logického vývoja súčasného sveta.

V skratke, ide o „prediktívne programovanie“. Allan Watts ho pôvodne definoval takto:

„Prediktívne programovanie je jemná forma psychologickej prípravy realizovaná médiami na oboznámenie verejnosti s plánovanými spoločenskými zmenami, ktoré majú zaviesť naši lídri. Keď sa tieto zmeny napokon presadia, verejnosť s nimi už bude oboznámená a bude ich akceptovať ako prirodzený vývoj, čím sa zníži možný odpor a rozrušenie verejnosti.“

Watts trafil klinec po hlavičke. Obamovci sú zapojení do psychologickej vojny s cieľom pripraviť verejnosť na plánované spoločenské zmeny, ktoré globalistická elita už dlho plánuje.

Mainstreamové médiá boli tiež kooptované, aby šírili strach a programovali masy. Americká televízna stanica Fox News už aj šermuje výrazmi ako „kríza“ a „chaos“. Tieto slová sú navrhnuté tak, aby v cieľovom publiku vyvolali strach, ale v skutočnosti sú podhodnotené.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Ako obvykle, stanica Fox News umožňuje svojmu publiku nahliadnuť do pravdy, no nezachádza ani zďaleka dostatočne ďaleko.

Infiltrácia Číny do kritických informačných systémov Západu nie je skutočnou povahou hrozby. Čína je len špičkou ľadovca.

V skutočnosti sa globálna elita na čele s Klausom Schwabom a WEF už roky vyhráža, že spustí ochromujúci kybernetický útok, ktorý zrazí západnú spoločnosť na kolená, zaseje chaos a poskytne skvelý „šok“ potrebný na uskutočnenie transformácie spoločnosti do „Nového svetového poriadku“.

Nemýľte sa, elita skutočne plánuje rozpútať chaos potrebný na nastolenie Nového svetového poriadku. Minulý týždeň britský podpredseda vlády a člen WEF Oliver Dowden varoval Britov, že budú uvrhnutí späť do „analógovej“ éry v prípade, keď skolabujú internetové a energetické systémy.

My ľudia musíme odmietnuť túto záplavu prediktívneho programovania. Aj keď skutočná situácia v prípade kybernetického útoku nedosiahne úrovne šialenstva Obamovho filmu Leave The World Behind, takéto filmy vytvárajú precedensy v našom kolektívnom nevedomí.

Ak sa pre verejnosť zavedú nové obmedzenia podobné ako počas covidu, ľudia si povedia „aspoň to nie je také zlé ako vo filme Leave The World Behind“.

Aby bolo jasné, nikto z nás nemusí pozerať túto propagandu na vymývanie mozgov prezlečenú za film. Avšak všetci sa musíme snažiť, aby nič z tohto globalistického šialenstva nepreniklo do skutočného života.

Viac informácií o tejto téme sa dozviete vo videu stránky The People’s Voice (v angličtine):

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tak začneme od nás – píše sa kybernetický rok 7532!
  https://kalendar.aktuality.sk/meniny/rok/7532/

  He – a ďakujem Badatelovi za priestor, ktorý využívavame iným spôsobom – po svojom. Vianoce neslávim – vtedy sa mi skurvila žena – odvtedy kurvím tie ostatné.

  • A čo ked si ju skukurvil ty *& °°

  • No pekne! To, čo si napísal, svedčí o tom, že „odvtedy“ to nemáš v hlave v poriadku. Zrejme si odvtedy neuvedomuješ, že zlo plodí zlo a že sa Ti to môže vrátiť aj s úrokami.

   • A čo keď som sa s tým Zlom – s tou ku.vou oženil – veľmi mladý, naivný, čestný – nevediac to? Ja plodím Zlo voči manipulatívnej nevernej, nemorálnej pomstychtivej psychopatke? Veď sa ožeň s ku.vou ty! A daj jej všetku lásku! A prerob ju na anjela! Zjavne nechápeš, čo to znamená urobiť zásadnú chybu života – na ktorej sa musíš poučiť sám! Ešte raz – to je moja chyba, keď dám dôveru túlavej suke! Mňa to neserie kvôli nej, ale nemôžeš opustiť psychopatku – kvôli jej nevere sa rozviesť a zapudiť ju, lebo opustiť ťa môže jedine ona! Lebo inak ostane v hanbe! Mňa to serie kvôli deťom a rodine – nie kvôli jej kunde! Už bola tvoja žena tehotná so susedom? Ja toto mám 40 rokov za sebou, a drbem na vaše Saturnálie, džinglbelly a tvoje „duchovné“ názory! Nájdi si swingerku a máš v pohode – a nebudeš okrem syfla riešiť žiadne Zlo.

 2. Koho teraz naverbujú na oblbnutie tupých oviec? Sabaka sa nehodí, Krčméry nežije, sfetovaný Truban by sa im hodil a primitívna Veronika či uletená Cigániková… alebo prekvapia ľudia z Hlasu a SMERu? Určite sa to stane, je to len otázka synchronizácie a správneho načasovania. Vtedy sa uvidí, akú máme v skutočnosti vládu! Agendu 2023 schválila Ficova vláda, ktorá snívala po JADRE a EU federácii… vytriezveli? A čo digitálna identita a mena? To všetko súvisí a k tomu aj 5G, ktorú zase zavádzal Pellegriny na Slovensku, ktoré zrejme zabije očkovaných… Čakajú nás časy chaosu, neistoty, umierania a šíreného strachu… Otázka znie, ako silno to udrie na Slovensko a čo potom bude so Slovenskom. A to ešte neriešime Ukrajinu a chúťky besných psychopatov z NATO a USA ohľadne nukleárnej vojny proti Rusku !

  • Israismael

   Podľa Daegel ,depopulacna agenda ,Slovensko sa má rozlúčiť zhruba so 400 tisíc ľuďmi ,ktorí odídu na onen svet do roku 2025 čiže v nasledujúci rok 2024 ..To je síce dosť veľké číslo ale oproti iným krajinám ,napr USA kde má byť vyše 200 miliónov mŕtvych ešte pomerne male percento(úbytok vyše 70% )…Čo sa má stať ? Tuším … Tretia svetová Vojna ešte asi nie v roku 2024 ,to by mala prísť až na konci celého veľkého suženia sveta ..tam ešte nie sme .
   Celkove má ale ,,odísť „z tejto zeme neuveriteľných 2 a pol miliardy ľudí..Keď som sledoval Zjavenie Jana apokalypsu tak aj tam je to zaznamenané a to už riadne dlhý čas ,dve tisícročia …

   • Marek Košice

    „Keď som sledoval Zjavenie Jana apokalypsu tak aj tam je to zaznamenané a to už riadne dlhý čas ,dve tisícročia …“ … Israismael, podľa teba história nebola prekrúcaná až úplne vymýšľaná (podľa toho v akej oblasti) „víťazmi“? Ak nie, si naivný až hrôza. Ak áno, tak si ešte naivnejší ak si myslíš, že Biblia je stará 2000 rokov. Lenže KEĎŽE od Biblie a jej 100% dôveryhodnosti ZÁVISÍ TVOJA CHUŤ ŽIŤ, tak…..budeš až do smrti veriť… 😀

    • Israismael

     Bože ty si čudné individum MZk ..Nemám chuť s tebou polemizovať ..Zi tak ako žiješ vo tomto tvojom svete AI ,ktory stvoril podľa teba zlý boh satan..Veľa šťastia na Poslednom súde ..
     Naozaj nemám ani najmenšiu chuť ti čosi vysvetľovať či oponovať ale ani nič obhajovať .Pre nechuť obhajovať ….lebo ty vieš zobrať chuť človeku ..Ale tebe už ani pan Boh nic nevysvetlí ,lebo ty si ako ti ľudia v roku 33n.l,ktorým ani sám Ježiš už nemohol pre nechuť nič vysvetľovať keďže by aj tak nepochopili ,neuverili ..Preto Ježiš radšej mlčal aj pred Pilatom

     • https://qofficial.net/password

      Dole pod casovacom je odkaz na twitter >> klik

     • Marek Košice

      „Bože ty si čudné individum MZk ..Nemám chuť s tebou polemizovať ..Zi tak ako žiješ vo tomto tvojom svete AI ,ktory stvoril podľa teba zlý boh satan..Veľa šťastia na Poslednom súde ..“

      Retard Israismael, ktorý žije V SKALOPEVNOM presvedčený, že bude „posledný súd“…

      Ty kus HLUPÁKA…. A kto bude robiť ten „Poslednú Súd“? Ten, kto nechal zlých ľudí aby za posledné dekády ukradli MILIÓNY nevinný detí a z XY percent po ukradnutí zneužili a zabili (ak nie hneď, tak časom)? Ten, kto stvoril telá ľudí a živočíchov tak, aby boli ZÁVISLÉ od vody, jedla a vhodných klimatických podmienok, KVôLI ČOMU umreli desiatky miliónov ľudí a zvierat „na smäd, hlad, sucho, zimu“? …

      TY HLUPÁK NA N-TÚ……… Si nesvojprávny ťulpas, si NIKTOŠ. Obyčajná TUPÁ OVCA, ktorá vo veciach absolútne nehľadá logiku. Si len MECHANICKY A EMOCIONÁLNE VERIACI BIOROBOT, nič viac. Takže by si mal držať papuľku, pretože tvoje „múdra“ sú BLUDY od základov – keďže ty si BLUD od základu. Svoj zdravý rozum si odovzdal po prečítaní Biblie. Amen.

     • Israismael

      Polutovania hodny ľudský čisto rozumovy a bezduchy tvor z Košíc!!!! ..Ja som teba urážal a častoval takými slovami ako ty mňa ?..Nech sa ti darí podľa tvojich slov a zmyšlania!!! ..Príde aj tvoj čas. Karma a Zákon toho čo zasejes to aj zožnes ťa neobíde ani o nanometer, to si buď isty…Ja sa nemusím s tebou ,,zožierat “ ani nič..Zákon spätného navrátenia ta vyrieši s absolútnou Božou Spravodlivosťou ..A smej sa naďalej ,však kľudne smej ,Teba vôbec nie je ťažké vysledovať kto ťa,, poslal „sem a vôbec aj na túto zem ,aby si zahmlieval svojimi názormi duše ľudí .
      .. .Nereaguj na mňa ,poprosím ťa ,už som ti to viackrát písal…A ak chces reagovať tak sa zdrz hulvatskych poznámok na mňa …Ty mňa nepoznas a ani nikdy nespoznas ,aby si mohol súdiť a ešte k tomu tak hulvatskym spôsobom …Toto si odpust a odpusť si to aj na iných ľudí,ktorí tu píšu prispevky ..

     • Ja zas absolútne neuznávam tú karmu, na ktorý tiež veľa ľudí sa spolieha! Čo „zasialo“ nevinné dieťa, ktoré sa už narodí s vrodenou vadou, (z toho sa síce pomocou lekárov a obetavej matky dostane), žije ako krásne, poslušné, šťastné a múdre dieťa s veľkou perspektívou do budúcna (z vlastných síl, nie tatínek úraduje zaňho, ale ono samo sa poctivo učí!), a potom v puberte, zrejme náhly alebo skorý príliv hormónov mu zrazu „buchne“ na mozog a ochorie na hroznú neurologickú chorobu, ktorá sa nedá vyliečiť, iba „liečiť“, (akože s tým liečením sa len podporuje farma priemysel), totálne znemožní jeho štúdium aj prácu a vobec začlenenie sa do spoločnosti. Jeho milujúca a veriaca matka je na pokraji zúfalstva, stojí ju synova choroba kopu peňazí, modlitieb, času a energie, ale úplne zbytočne – niet šance! Tak mi napíšte, ten úžasný dobrotivý Boh prečo im nepomáha?! Alebo tá hrozná karma prečo si vybrala nevinné dieťa a nevinnú matku? Pretože tá matka je veľmi veriaca a odjakživa pomáha a neubližuje nikomu, a musí takú bolesť prežívať celý život? Kde je ten Boh? Kde je Ježiš, aby im vyliečil toho syna?! Takže, nemyslite si, že ten Marek z Košíc píše celkom od veci – viac ľudí poznám vo svojom blízkom okolí, ktorí sa doslova sklamali v celej tej demagógii a tiež prestali veriť v dobrotivého a spravodlivého Boha, lebo nič od neho nevideli a nezažili, iba údery osudu a veľmi nespravodlivé! A pritom tí, čo očividne páchajú zlo, okrádajú a zabíjajú iných nevinných ľudí, tak tí si žijú bez problémov, majú všetko: aj zdravie, aj majetok (a vobec sa nemodlia k Bohu) a žiadny súd ich nesúdi ani ľudský, ani boží!!! Nuž, so zdravým rozumom veru takáto všestranná nespravodlivosť sa prijať nedá!

     • Israismael

      Pre Barbaru…
      Ono vysvetliť to všetko ako sa pýtate je veľmi obsiahle, to by ste museli poznať do detailu knihu Vo svetle Pravdy Posolstvo Grálu alebo vypočuť si audio knihu na Youtub Posolstvo Grálu od Abdrushina a musela by ste po prečítaní spoznať kto sa vám v tej knihe prihovára
      Dnes je to iba skrátená verzia, ktorú sem dám ohľadne Osudu človeka na Zemi ..
      http://www.duchovnapremena.sk/temy/t6.php

     • Israismael

      Tiež tu Barbara, skrátené :
      https://abdrushin.szm.com/ars2.html#kap02

     • Veľmi dobrý postreh, Barbara: to, aby sa tak necitlivo prejavovala skutočná Láska rodičov k svojim deťom, ako ju k ľudstvu preukazuje boh sionu, je vylúčené: tak sa môže správať jedine vrah, prípadne schizofrenik v čase, keď „má svoje dni“.
      Biblia je štipka Pravdy odetá do kvanta protirečení, nezmyslov a lží, ktoré sa postupne všetky vyplavia na povrch.
      Do bezvedomia opakujem: pozemský boh sionu sa hrá na Stvoriteľa Otca, ale ním nie je: je to vrah, ktorý sa nás t.č. zbavuje nano vakcínami, a to najhoršie ešte len príde – presne tak, ako to prisľúbil: „Živí budú závidieť mŕtvym.“
      Rovnako Pozemšťan – židovský tzv. ješiš-kristus – nemá so zavraždeným návštevníkom z inej planéty, s Ježišom, nič spoločného: ani pôvod, ani jedinú vlastnosť, ani jediný skutok: je to posmrtný falzifikát Pravého Ježiša, ktorého tu na Zemi Rím odsúdil na smrť – a židovský národ tento zavrhnutiahodný rozsudok svojimi súhlasnými výkrikmi v celej miere podporil.
      Biblia je „pšenica“ s „kúkoľom“ a všetky náboženstvá sú podvod: rovnako ako covid, slúžiaci na zblbnutie „oviec“ a dotlačiaci ich do prijatia nanočipov. Prečo sa deje Zlo a Stvoriteľ nezasahuje? Pretože dal ľudstvu Slobodnú Vôľu a nemôže mu ju vziať späť: musel by pozabíjať vrahov, alebo im aspoň zviazať ruky. Ibaže Láska nepozná násilie a nedokáže usmrtiť ani jedno zo svojich detí…
      Tento náš súčasný život je len taký, akoby nanečisto: aby sme všetci pochopili, ako sa žiť nemá, a nedá. Pravda sa čoraz rýchlejšie odhaľuje a isto zvíťazí.

   • Israismael, ja mám dojem, že sa niečo začína s ľuďmi diať – s očkovanými ale hlavne s neočkovanými, ktorí sú v styku s ockovanými. Nejak to sledujem, zatiaľ sa mi toho toľko zvonka nedostáva ale čo zatiaľ mám ako info a čo som u niektorých ľudí videl – aké majú za zdrav. ťažkosťi tak všetko sú to neočkovaní zdržujú ci sa v blízkosti očkovaných – väčšinou v práci.

    A ešte jedna vec – voda – mestská voda – to ma tak napadá či v nej niečo nieje. 15 rokov som nepil mestskú vodu a nedávno som si dal tak 3 dní po sebe dva poháre a odvtedy cítim sa nejak rozhodený. Ale to môže byť tým, že som ju roky nepil. Ale celkovo je teraz v mojom okolí veľa chorých neočkovaných, ktorým sa nádchy, kašle neliečia ale nečakane prechádzajú do horších stavov – predlžujú sa.

    Nechcem plašit iba píšem čo vidím v mojom okolí, možno to vidím zveličene. Uvidíme.

    • Achnaton:
     Moje zkušenost s očkovanými jsem už popisoval jinde, mám taky zdravotní následky při bližším kontaktu, nebo vystavení v jedné místnosti či MHD, vlak.
     Co mě ale trvalo, než jsem se jich zbavil, byly cizí myšlenky. Měl jsem deprese, které trvaly 3 dny po kontaktu s očkovanými. Moje myšlenky, jako by nebyly moje a mysl a duch bojoval o nadvládu. Něco jako v seriálu Star Gate, kdy Carterová v sobě měla nanity a buď uvěřila jim, nebo sama sobě a musela projít i přes útoky na její „osobu“(mysl) bránou, jako symbol vymaněnění se od nadlvády nanity. Naštěstí bránou prošla, protože i přes dokonalý, snový svět si uvědomovala, že to není skutečné a chtěla opravdu jen to, co chce ona. Pak se probudila.
     A jak píšeš, řekl bych, že si člověk musí dát pozor na to, co pije a na to, co jí, protože městská voda, která nemá spodní vrty se získává vyčištěním řeky, která teče nedaleko a jak víme, bakterie se sice zničí, ale DNA z očkovaných/vakcín nikoli. Proto je lepší si kupovat buď balenou, nebo se odstěhovat na vesnici, kde se nevyužívá odpadní voda, jako pitná. To samé maso, nebo jiné produkty jsou už zasaženy, vzduch z chemtrail je taky zasažen těmito nanity(chytrým prachem). Dále bych řekl, že kolektivní vědomí lidstva je právě tímto cizím vědomím napadeno, díky vysílání do éteru a kdo nemá silnou vůli, je ovládán na dálku i přes kolektivní vědomí. Takže je důležité spolehnout se už skutečně jen na své srdce, svého ducha a přestat se napojovat na kolektivní vědomí, jinak člověk riskuje nějaké ovládání formou agenta Smithe. Každopádně lidé jsou nyní více sobečtí a neberou ohledy na své okolí. Takže až půjde víc do tuhého, nebo nastane nějaká odplata, je potřeba si jich nevšímat, protože za většinu následků si mohou sami a temnotě se už musí přestat pomáhat, dostala šanci se zlepšit, ale chce trpět dál. Tak ať se zničí sama.

     • Tie temné vplyvy, ktoré sa chcú zmocňovať a zmocňujú sa ľudí – hlavne očkovaných mi pripomína text od Citronu (1990)

      Citron – Kryzané

      Kryzané se v tlupách rádi vracejí.
      Zadají u závor tvého svědomí.
      Vládnou tmou, nejistotou, strachem a bezmocí,
      Tvých snů, tvých snů

      Prázdnou hlavou,
      Tou se též prožehnou

      Vládnou, vládnou,
      Na tvou slabost čekají.
      Vládnou, vládnou,
      Strachem se ukájí.

      Kryzané s černého podzemí,
      Jako na dlani,
      Vesele se prohání.
      Z dávnou cestou vyšlapanou,
      Ze strachu nocí bezelstných,
      Táhnou dál,
      Dál cestou svou,
      Padlé nepočítají.

      Vládnou, vládnou,
      Na tvou slabost čekají.
      Vládnou, vládnou,
      Strachem posedlí.

      Kryzané vládnou svým podsvětím.
      Kryzané vládnou strachem posedlým.

      Kryzané vládnou svým podsvětím.
      Kryzané vládnou strachem posedlým.
      Kryzané vládnou svým podzemím.
      Kryzané vládnou strachem posedlým

     • Citron – Kryzané videoklip..
      V tom videoklipe (hlavne na jeho konci sú vidieť tí temní, ktorí chcú nezaslúžene na tento svet …a naviac vyzerajú bako zombies.

      https://m.youtube.com/watch?v=9z0SJYJnVmA&pp=ygUJa3J5emFuw6kg

    • Achnaton
     15/12/2023 at 22:24
     vodu z přírody nebo použít zeolit, šungit

     neočkovaní by se měli detoxikjovat od spike proteinů, kteří očkovanci vylučují – cibule, česnek, kvercetin, protokol dr. zelenka a jiných….

     • .. dávam si aj vaječné žĺtka od mojich biosliepk, ktoré sú úplne bio – ostali! žiť tak ako ich príroda stvorila bez chémie/prípravkov/veterinárnych záležitostí, pijú vodu zo studne a aj obrovská oplotená záhrada je absolútne bez chémie (okrem chemtreails). Lenže neviem či tie žĺtka nejako nedegradujem keď ich tepelne upravujem – robím na tekutejšiu hniličku.

     • Pro Achmatona 4min vařit Bílek je vařený,ale žloutek teče.Takhle prý jsou vejce nejzdravější a důležitou zásobárnou cholesterolu .Asi by to mohlo zabrat i na Spike proteiny

     • Pre Pohoda… dík.

   • Objektívne

    Depopulácia je len vlhkým snom mocných pre ktorých pripravujú takí ako Daegel svoje vízie. Ak by chceli dostať populáciu na tých vysnených 500 miliónov a budú to robiť tak ako doteraz, tak im to bude trvať aj viac ako 300 rokov. Svetová populácia totiž stále narastá. O žiadny úbytok sa tudíž nejedná. https://www.worldometers.info/
    Naproti tomu je ale isté, že mocní tohoto sveta vedia niečo, čo my nevieme, keď už aj šéfinko Mety (Facebook) stavia úkryt posledného dňa. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zuckerberg-stavi-na-havaji-tajny-bunkr-za-100-milionu-dolaru/

    Skôr by som doporučil vypočuť ako je to s ruským konceptom rozvoja sveta. Je to optimistickejšia predpoveď ako tie západné.
    https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-12-07-studio-jih-komentare-ans-k-aktualnimu-deni/

    • Zajímá mě, jak to bude s krytama, když příjde tsunami. Pochopil bych kryt vysoko v horách, ale nechat se zatopit jak krysa, kdy člověk následně nemůže už ani vyjít a vzduchový systém tedy selže není uplně dobré řešení. Vodu sice může skladovat, ale vzduch už by musel mít přes nějaké filtry, které by musel měnit a záleží, jak by s nimi dlouho vydržel při určitém počtu lidí. Pokud nastane silné zemětřesení, je možnost, že kryt ho ještě zasype.

     • Objektívne

      Najdôležitejšia vec na kryte pre tento typ katastofy sú vodotesné dvere. Voda morí a oceánov, ktorá sa vyleje z korýt zrejme zaleje všetky kontinenty, niekde viac, niekde menej, ale predpokladá sa, že do týždňa sa vráti späť do pôvodných korýt. To, čo títo poskoci zrejme netušia, je to, že po resete bude veľká zima, väčšina plochy zeme bude pod ľadom, nakoľko bude malá doba ľadová. Čím ďalej od rovníka, tým viac ľadu bude. Zem bude obývateľná len okolo rovníka, kde sa to najskôr zazelenia a bude možné niečo vypestovať. Je ale možné, že to má ešte na mieste z ktorého ľad zmizne pomerne rýchlo, ale aj to rýchlo môže znamenať niekoľko rokov.

     • Teď záleží, kde bude rovník po události. No, už abychom se stěhovali do Afriky…Afričani se stěhují sem a my tam 🙂

   • Urcite suhlasim aj ja, ale kedze je asi viac naockovanych na Slovensku ako predpokladali (50% populacie je dost!) roznymi sarzami, tak umrie do 2025 asi viac ludi a nasledne bude umieranie aj na Slovensku po 2024 pokracovat…
    V Brazilii zase nesplnili plan pocas covidu, tak ho teraz chce urychlene naplnit dosadeny komunista psychopat…
    https://necenzurovanapravda.cz/2023/12/brazilie-od-roku-2024-bude-covid-ockovani-povinne-pro-velkou-cast-populace-od-kojencu-pres-tehotne-ci-domorodce-az-po-seniory/#comment-49875 satanisti liberalno – komunisticki!!! !

  • Depopulacia cez vakciny covida im ide niejako pomaly mam v rodine vela ockovancov 3 davkami a nic im nie je co je dobre pre nich

  • Základ je nájsť vinníka – tým sa všetko vysvetlí! Len za tým nehľadaj žida! Ten je v tieni za lopatou! Neber do rúk lopatu!

  • Nukleárna vojna nebude,američan nie je taký sprostý aby ju vyvolal,ked vie že zničí aj seba.

 3. Opravujem preklep, Agendu 2030!

 4. Než se dostaneme k tomu, jak si efektivně “tvořit realitu” na osobní úrovni, podíváme se na to, jak je tvořená naše globální realita. Na tý se podílí všichni, kteří dokážou myslet, věřit, očekávat, atd. Výsledek je produktem myšlení lidstva jako celku.

  Jeden člověk těžko změní světový dění svejma myšlenkama. K tomu je třeba větší množství lidí, a pro větší efekt nějakej záměr a emoce. Čím víc lidí se upne na jednu myšlenku, tím snadněji se manifestuje, a čím dýl a intenzivnějc se na ni soustředí, tím větší to má efekt.

  Loutkáři, na rozdíl od většiny lidí, tohle všechno dobře vědí. Nejsou ale tak hloupí, aby se pokoušeli realitu formovat vlastnímmyšlením. Na to je jich málo. Stejně jako každou jinou práci, nechávaji i tuhle dělat někoho jinýho. V tomhle případě celou populaci.
  https://knihya.cz/myslenky-tvori-realitu-jakou-tvori-ty-vase/

  • Marek Košice

   Iana, nespochybňujem, že „osobná realita“ sa dá tvoriť aj do značne veľkej miery, nakoľko „Bezcitná Inteliglencia“ je PROGRAM, a ten sa dá „hacknúť“ – do určitej miery. Ale, ALE (!!!)… len ten, kto sa dostane k tejto informácie (napr. „Transurfing“ a podobné učenia), a UCHOPÍ TO pevne do rúk, len ten si ju môže do značnej miery tvoriť (k pozitívnemu obrazu)… MILIARDY ľudí sa k tomu ale nikdy nedostane. A nedostanú sa k tomu ani deti, ktoré boli za posledné dekády ukradnuté v miliónoch a pozabíjané (tými čo ich ukradli, zotročili, ukradli na orgány…) prinajmenšom v státisícoch…

   Fungovanie tohto sveta je PRESNE na obraz „Bezcitnej Inteligencie“. Ak sa človek dostane k návodu ako ju hacknúť (len pre svoj úžitok, inak sa nedá), PUSTÍ SA DO TOHO A VYTRVÁ, vylepší si život trochu, mierne, alebo výrazne. ALE KTO SA K TOMU NÁVODU NEDOSTANE (väčšina ľudí za celý svoj život), ten má…..SMOLU. Niekto sa k tomu nedostane ANI KEBY NEVIEM AKO CHCEL. Napr. chudoba z Afriky a rôznych iných krajín, deti z černošských či hispánskych get, atď…….

   ALE NIET SA ČOMU DIVIŤ, pretože „Bezcitnú Inteligenciu“ to predsa NEZAUJÍMA. Tá je bezcitná, pretože je neživá. A NEŽIVÍ SME AJ MY, hoci sa ako živí javíme. Keďže VŠETKO hmotne sa javiace je len VIRTUÁLNOU REALITOU, tak živí organizmus je len PROGRAMOM a zdaním.
   SAMOZREJME – duše živé sú. Tie sú však nehmotné, a telá (virtuálne telá) sú akurát tak KAZAJKOU duší.

   • Ak máš zámer, ui/stvoriteľ/vesmír to príjme ako impulz, cieľ je cesta…..

   • Objektívne

    Zaujímavé je, že hovoríš o programoch, pretože celý Matrix je program včítane všetkého neživého a živého a včítane duší. Žijeme v stvorenej realite či sa to niekomu páči, alebo nie. Realitu môžeme ovlivňovať svojim vedomím, ale tvorbu hmoty celého vesmíru nie.

    • Marek Košice

     Objektívne : A uvedomuješ si, že Matrix je PLNÝ CHÝB? Či ako chybu neberieš to, že „zákony Matrixu“ sa nedostanú k drvivej väčšine populácie?
     A po ďalšie …. Ako si tvoria svoju realitu zvieratá, ktoré nemajú vedomie? … NIJAK, som predurčené žiť v krutej prírode. Ako si svoju realitu tvoria malé deti, ktoré ešte nemajú mozgové bunky na to, aby si uvedomili, že sa to dá? NIJAK, sú v rukách KRUTEJ PRÍRODY.
     Ako si svoju realitu vytvorilo dieťa, ktoré bolo dvojročné ukradnuté, využívané na detskú pr*stitúciu, p*rnografiu a potom v určitom veku zabité? Zhodíš to na KARMU? 😀 😀 😀 😀 :D……………. Potom si ale uvedom, že STVORITEĽ/SATAN NUTNE POTREBUJE ĽUDSKÉ HYENY………pretože ak má byť karmickým trestom ukradnutie dieťaťa, jeho zneužívanie a zabitie, tak je nutná existencia ľudskej hyeny, ktorá sa na to podujme. A ako zabezpečiť, aby niečo také bolo urobené KONKRÉTNEMU malému dieťaťu? ….NO PREDSA STVORITEĽ/SATAN VNUKNE DO HLAVY určitému človeku (z ktorého si takto urobí „vykonávateľa karmy“) TO, ABY ČINIL ASI TO NAJVäČŠIE ZVERSTVO……….. A takí kkti ako je napr. Israismael sa k takému Satanovi & Stvoriteľovi Zeme a života na nej (mimo dušu) modlia… TÝMTO POSILŇUJÚ JEHO MOC a zlo vo svete………………….NEKONČÍ……………… 😀 😀 😀 😀 :D:D

     • Objektívne

      Tým programom som myslel niečo čo narába s informáciami všetkých elementárnych častíc vesmíru, ktoré sú niekde uložené. Je pomerne známe, že vesmír má holografickú podstatu. Na vytvorenie holografického obrazu sú potrebné informácie. Čo si ty predtavuješ pod názvom Satan, alebo Boh? Čo to je?

     • …zvierata nemaju vedomie ? 😂
      no ty si fakt borec…
      Preco potom pouzivaju resp preco existuju vychodene cesticky v lese od zveriny alebo ak chces preco nebehaju cez kriky kade tade ale urobia si vstupny otvor a nesledne vysliapu cestu rozumej chodia hore dole tou istou cestou 🤔 zeby preto ze to je jednoduchsie?….ak to nieje nejaka forma intelektu/ uvazovania/rozhodovania /znamka istej urovne vedomia …tak potom neviem asi su riadene a naprogramovane satanobohom 😂
      ..ako nic v zlom len oponujem

     • Čím viac spoznávam niektorých ľudí, tým viac milujem zvieratá: vo väčšine prípadov sú to inteligentné, vnímavé bytosti. Majú svoj prirodzený inštinkt, zatiaľ čo nás oň pripravili hneď po našom príchode na svet naši slávni bieli – dnes už nano-kati.
      Voľne žijúce zvieratá obvykle zjedia len to, čo je pre ne prospešné, zatiaľ čo pomýlené ľudstvo to viac ako často robí naopak. A tak zvieratká sú bystré, pohotové, vysoko intuitívne, zväčša verné… a takmer všetky druhy sa opakovane vedia vzorne postarať o svoje mláďatá, ktorých zvyčajne mávajú z každého vrhu aj niekoľko naraz. No a my ľudia vo väčšine prípadov nie sme schopní správne sa postarať ani o jedno dieťa bez toho, aby sme ho opakovane nevláčili k tým zapredaným bielym monštrám… česť ich výnimkám!

  • Miroslav Čižmár

   Kolektívne nevedomie tvorí kolektívne očakávanie a kolektívna kritika. Jung to nazval archetypy. Sú to vzorce správania, vlastné pre ľudí z rôznych, na sebe nezávislých kultúr spoločnosti. Nevedome v sebe potláčame vzorce správania typické pre opačné pohlavie. Jung ich nazýva Anima a Animus. Možno aj na to je zameraná agenda lgbt. Človek, ktorý je zmätený v rodovej identite, má v sebe oslabené archetypy. Čo má byť kolektívne, to berie za osobné.

 5. Jaro Jaroslav

  Pre toto ( udalosti do Novus Ordo Seclorum v 2033), spáchali aj 11.september,2001, kde si lóže Západu a Východu podali informacie a dátum PREPÓLOVANIA SVETA…Som jediný, a hrdý Slovák, čo vyriešil MOTÍV, teda prečo to spachala Modrá lóža Západu, a aký to bol odkaz ich svetu slobodomurarov….Verejnosť to nesmie vedieť, lebo by sa chopili zbraní, išli by rabovať,znásilňovať a strieľať…Toto je “ tajomstvo“ elít sveta, a preto si húževnato budujú bunkre, aby v nich prežili…A vedomosti su dnes skôr prekážkou v dnešnom svete…Zasvätil som 40 rokov štúdiám cyklov vesmíru a sveta, začiatku a konca našej civilizacie, no nič neprezradím, zažil som až príliš veľa ridikulovania a útokov na moju osobu, a nie na obsah…Takže si to ponecham pre seba…

  • Dobre, fajn a ak môžeš tak mi prosím prezraď tajomstvo šipiek – ohnivych šipiek – šipkoveho terča a (a prečo ani za otca sa na západe nikdy nebude používať 4 radový ale 3 radový …a podľa anglosasovsa bude používať až do skonania sveta). A vôbec poodkri zmysel celej tej anglosaskej „Darts“ mašinérie plnej hadích, plazích, pavúčich a Zion – symbolov. A tiež o čom je ten „Bull“ – tá červená bodka v strede terča a prečo kamera zaberá najmä divákov v idiotských kostýmoch. … Dík za každú info!

  • Tak naco tu vypisujes prazdne frazy ty narcis nas premileny? Robi ti to dobre, prorok samozvany? 🤭

  • Kedy?

   • Pokial mam spravne informacie …tak s koncom slnecneho cyklu ( po dosiahnuti maxima) sa slnko akoby restartuje – vymenia sa jeho poly a ak sa ne neho pozrieme ako na velky magnet a prilahle planety ako na male magnety tak zmena polov velkeho magnetu logicky automaticky ovplivny aj tie male…. a jasne ze pocas vymeni polov je nasa magnetosfera nefunkcna …co to moze sposobit …vieme
    ..neviem preco ale rovnako mam pocit ze cele toto svetove divadlo je aj o tom ze elity maju informacie( co zarucene maju a to take ktore sa k beznym smrtelnikom nedostanu) a pripravuju sa na globalnu udalost veeeelkych rozmerov ( ktora je tak isto cyklicka) a aby si zachranili vlastnu rit potrebuju dve veci Zdroje ( mesta pod horami nieco stoja) a odviest od toho pozornost…… ( kto by im tie -to sa neda nazvat bunkre …lebo co som videl videa a mal aj info z prvej ruky ..su to hotove mesta a nie zaprdene bunkre – to len tak pre predstavu) potom staval ak by ludia vedeli ze o 10 , 20 rokov bude totalny finish? …no asi nikto ….preto musia dosiahnut aby sa drviva masa pozerala „inam“ vojny, pandemie atd atd
    Ale je to len moja uvaha… nic viac

    • Ale slunce mění pokaždé svůj magnetisus. Cykl je 11 let, záleží, jak moc skvrn je na slunci a jak moc velká je tedy aktivita. To má vliv na nás všechny. Doba válek a odporu, ale i růstu a pak doba klidu. Tady jde spíš o planetu, která se chystá na přepólování. A to se neděje často. Takže zůstat tu, nebo prchnout někam do Afrických hor? Toť otázka…

     • Ano to viem ze sa to nedeje casto , ale raz som kdesi cital ze je to rovnako cyklicka udalost a ma svoj spustac a zemske jadro to nieje… v nejakom “ malom“ cykle dochadza “ len“ k docasnemu vychyleniu polov a potom sa vratia naspat a potom v „tom nejakom“ k ich uplnemu prevrateniu..ved a to nieje tajomstvo uz niekolko rokov sa magneticky sever posuva…. tak ci onak uz z „realnej“ povahy ludi nie tej filmovej ( programovacej ) som si isty ze by to sirokej verejnosti tajili a ak by uz dochadzalo k tomu ze sa to vplivom okolnych prejavov utajit neda pocasie …katastrofi atd tak by ludom vypustili nejaku polopravdu greendeal oteplovanie atd vsak? aby mali „kontrolu a cas az dokonca“ cize pointa je ze ak sa to udeje za naseho zivota budeme v tom sami.. ak sa clovek pozrie na „globus“ oblast „rovniku“ a vidi ten „pas pusti“ skrz afriku tahajuci sa az takmer cez celu aziu .. (mudri ludia – vedci tvrdia ze tam kde su puste boli kedysi dzungle…) 🙂 tak mu musi byt jasne ze nieco podobne sa tu uz odohralo a vtedajsi ludia boli toho sucastou…. a co sa tyka tych “ utekov“ …osobne by som nikam neutekal ..co sa ma stat ..stane sa a je jedno kde sa clovek nachadza…. mozme sa len pripravit v maximalnej moznej miere, tak ako kazdy sam uzna za vhodne

    • Objektívne

     Reverz mag.pólov na slnku sa deje každých 11 rokov. Dôležitý pre nás je z tohoto pohľadu Gleissbergov cyklus, čo je 8 násobok 11 ročného cyklu. Každý ôsmy má čoraz väčšiu intenzitu. Väčšiu ako ostatných 7. Máš ale pravdu. Táto vec by potrebovala riešenie na vládnej úrovni, akurát sa obávam, že na vládu sa spoliehať nemôžeme. Pre nás niektorých, ktorí chcú prežiť a nie ísť do 5D ostane to, čo urobili ľudia v minulosti. Schovali sa do jaskýň a tunelov, ktoré sú vyhĺbené po celej zemi. Všade sú samé tunely keď si to človek začne všímať.

 6. Marek Košice

  „Toto je “ tajomstvo“ elít sveta, a preto si húževnato budujú bunkre, aby v nich prežili…“ …Ale no, Jarko…… netrep nezmysly…

  Keby došlo K NAJHORŠIEMU, elity nasadnú do lietadla (nejakého špeciálneho s veľmi dlhým doletom) a „vyparia“ sa z nám známeho sveta. Preletia kruhovú Antarktídu (ktorá lemuje nám známy svet – svetadiely a ostrovy ktoré poznáme) do sveta, ktorý MY nepoznáme, do sveta, kde NIKTO nebude poznať ich. PRETOŽE ĽUDSTVO JE PROJEKT, rozdelený na X (nemám šajnu aké číslo za to „X“ dosadiť) častí. Jedna časť je tá, ktorú poznáme. Ale je tu pravdepodobne mnoho (a nie len „zopár“) iných „Zemí“, na našej PLOCHEJ Zemi. Predstav si biely papier, do ktorého urobíš dierkovačom dierky, dajme tomu 100, viac-menej v rovnakej vzdialenosti od seba… Polož ten predierkovaný biely papier na modrý papier. Biely papier je večne zamrznutá zem (Antarktída). Modrý papier je oceán… My žijeme v jednom takom „modrom kruhu“, samozrejme sú tu svetadiely. Ako aj všade inde, v ostatných kruchoch vyplnených oceánom a svetadielmi.

  ABY SME NEMALI ŠAJNU ŽE SVET JE TAKÝ AKO SOM POPÍSAL, bol vymyslený „model Zemegule“….. Zemegula totiž NEMÁ KONIEC, a presne o to šlo. Aby NIKTO nehľadal koniec sveta…pretože neexistuje. Zemeguľa má JASNE zadefinované čo všetko na svete existuje (svetadiely, ostrovy, atď…)…….V REALITE ale žijeme na plochej Zemi. ANTARKTÍDA KTORÁ JE KRUHOVÉHO TVARU a oddeľuje nám známy svet od iných svetov JE PRÍSNE STRÁŽENÁ…………….PRESNE PRETO je prísne strážená. Absolútne ŽIADEN INÝ DôVOD NA TO NEMôŽE BYŤ…. Rovné vodné plochy sú už mnohonásobne DOKÁZANÉ, zaoblenie vodných hladín je VŽDY LEN OPTICKÉ, NIE REÁLNE, čo dokázali aj zoomovania pri super vyhovujúcom počasí (keď sa voda neodparuje a zároveň nie je hmla, neprší – proste keď nie je teplo, a je super viditeľnosť), aj testy laserom, svetlami, atď……..

  ALE CELÝ SVET (v zmysle KAŽDÁ „veľmoc“ a ich „kolónie“) DRŽÍ SPOLU v tom, aby táto PRAVDA bola ľuďom ZAMLČIAVANÁ……. Pretože toto je „VYŠŠIA MOC“, nad všetko ostatné, nad akékoľvek „osobné profity“ Ruska, USA, Číny, Indie, a všetkých ostatných krajín……..

  Predstav si, že si SATAN (alebo „Bezcitná Inteligencia“ – dokážeš tvoriť, ale nemáš CIT a SÚCIT) a stvoríš svet. DOBROTIVÝ BOH by NIKDY nestvoril svet, kde môžu ľudia zamrznúť, uvariť sa na púšti, utopiť sa, kde živočíchy a rastliny MUSIA PIŤ A JESŤ, zháňať si potravu, strechu nad hlavou, dostatočne spať, relaxovať, dostatočne a kvalitne sa hýbať, atď, aby si ako-tak udržali zdravie, KÝM NEZOSTARNÚ (do škaredosti a nemohúcnosti) a nezomrú (krásna „romantika“ OD SATANA, nie od dobrotivého Boha, ktorý stvoril LEN dušu)….. Takže si Satan, stvoril si svet NA JEDNEJ „PLATFORME“, na jednom „poli“, ALE (!!!!!!!!) rozdelil si ho na mnoho častí, aby sa každá časť ľudstva rozvíjala „PO SVOJOM“, pretože ĽUDSTVO JE PROJEKT……….. A my (tých približne 8 miliárd ľudí na území, ktoré poznáme) sme LEN JEDNOU MALOU ČASŤOU ĽUDSTVA……….. „Boh vie“ (alebo teda skôr Satan…), KOĽKO takých „ľudstiev“ existuje na našej plochej OBROVSKEJ Zemi……..
  CIEĽ JE JASNÝ – NESMIEME SA STRETNÚŤ S INOU ĽUDSKOU CIVILIZÁCIOU…. Tak, ako potkan z jedného laboratória nikdy nestretne potkana z druhého laboratória, tak nám známe ľudstvo nikdy nestretne (nenavštívi) nám neznáme ľudstvo…………….TEDA, POKIAĽ NÁM TO NEBUDE UMOŽNENÉ………. A ja som takmer úúúúplne presvedčený, že nám to umožnené nebude. PREČO??????????? PRETOŽE NIKOHO NEPUSTIA PRELETIEŤ CEZ ANTARKTÍDU (nemyslím tie „fejkové“ mainstream správy, kde pilot preletel MALÝ VÝBEŽOK Antarktídy, nie Antarktídu – proste FAKE NEWS)….ZOSTRELIA ŤA…… Aby si sa nedostal do „nového sveta“ (pre nás nového)……..NO A TAM BY SA DOSTALI „ELITY“, KEBY ICH CHCEL KAŽDÝ ZABIŤ a už by nebolo kam tu, na nám známej „Zemi“, UJSŤ…………….Myslíš, že by sa skrývali v bunkroch? 😀 😀 😀 😀 :D…………….Možno tak pár týždňov………ALE NIE ROKY a už vôbec nie desaťročia………….Takže OTVOR OČI a začni uvažovať do väčšej hĺbky.

  • Miroslav Čižmár

   Čo je veľo to je malo!

  • marek,viem o com hovoris,nemozeme tvrdit s istotou,ale po tom,co kazdy niekde vysnori je to realne a ak hovoris o tej mape,ktora bola zverejnena,su tam presne tie obruce je ich niekolko a v kzdom tomto priestore sa nachadzaju kontinenty ,ktorych mena sme uz poniektory poculi,,hyporborea,lemuria,atlantis.mna zaujal horus lebo z vrchu ma taku formu ako pozname horove oko.to je jedno kto ako vnima nasu existenciu,urcite nie je taka ako nam je prezentovana a ti ktori su napojeni na vieru pozemsku netreba nikoho posudzovat,len si prajem,aby vsetci komentatori ,,badatelia,,sa aspon pocas svojho zivota dostali k opravdivemu ,nezamenitelnemu zdroju poznania.len dodam,ze obama aj putin boli nezavisle v antarktide.je to par rokov dozadu.co tam asi hladali?urcitie ciel nebol ten ako ta navsteva v tom case bola okomentovana.

   • Tých hypotéz ako vyzerá svet je viac.
    Normálna je tá s klasickými planétami ako sme sa učili. Ak ale sme v nejakom inom priestore – a môže byť nie zmenený okolo nás ale v nás – tak je to robota niekoho komu sme to dovolili… prípadne sme boli daní do karantény.

  • Ked sme planéta doska ako sa pohybujeme vo vesmíre ? ako sa mení deň a noc ? ako sú ohraničené oceany alebo pevniny na konci dosky ? je vela otázok, ale stačili by mi zatial odpovede iba na tieto tri.

 7. Ludia, fakt sa nemate cim inym zaoberat ?? Citat tu niektore clanky a hlavne komentare, fakt nemate nejaku zaujimavu pracu a zabavu? Ved si robite sami zle a dobrovolne, a pozerat americke debiloviny? Preboha to nie! A este to prirovnavat aj k beznemu zivotu a podla toho aj ocakavat buducnost, pre mna neuveritelne veci, naozaj toto nepotrebujem …

 8. Teď jsem dokoukala americký seriál Yellowjackets.První série celkem ujde,ta druhá je slabší.Bohužel po zhlédnutí devàtého dílu jsem zjistila,že záhada ještě není rozluštěna.
  Seriál je genderově vyvážený,nechybí ani buzeranti a náctiletý drzý teenager oblafne policajty.Je nám zde pěkně podsouvaný kanibalismus, který se ale s ohledem na jejich situaci dá pochopit .
  Je zajímavé sledovat,jak civilizovaná mobilová mládež mění na bytosti schopné naslouchat hlasu přírody a propadne magii. Film je něco jako horrorová pohádka,ale možná že nějak může probíhat chování lidí vytržených z civilizace.Seriál i s titulky se dá stáhnout na Webshare.

 9. Ukrajinský soud potvrdil, že masakr na Majdanu v roce 2014 byl falešnou vlajkou

  https://aktax.cz/ukrajinsky-soud-potvrdil-ze-masakr-na-majdanu-v-roce-2014-byl-falesnou-vlajkou/

 10. Macron tvrdí, že vstup Ukrajiny do EU je „daleko“

  https://aktax.cz/macron-tvrdi-ze-vstup-ukrajiny-do-eu-je-daleko/

 11. Pořád tu jdou dvě věci proti sobě :

  Neudržitelnost stávajícího systému
  Zoufalá snaha udržet ho.

  V tomto případě to už nemá řešení.

  • Riešenie to nemá je to fakt *°° °°

  • To je riadený proces – akurát ho neriadiš ty. Ja myslím, že nad tým je Prozreteľnosť. A ona je ten regulatív, pretože navodenie „ideálneho“ stavu – pohodlia – no stress systém – nirvána – nie je ideálny stav pre udržanie aktívneho života. Život je boj – aj keď nie neustály boj – to by bol potom premanentný stres. Vesmír funguje na princípe Rovnováhy. Nie fatalizmus.

   • Život je boj a to mna desí stres je pre mňa neúprosný moja psychika odmieta bojovat milujem klud vyrovnaný život bez napätia a vypätia mojej nervovej činnosti . rovnováha je ideálny stav pre človeka ktorý si už prežil svoje v živote teším sa na odpočinutie duše netúžim žit tempom rýchleho zajaca to prenechávam tým ujetým ďáblom, Pianko je tmpo ktoré uplatnujem t.č jogou sa aktivujem je to činnost super +++

    • https://www.sledujteto.cz/file/17519/obrad-the-rite-2011-cz-dabing.html
     Obrad 2011 CZ dabing 423.11 MB
     Obrad 2011 CZ dabing 423.11 MB {{ thumbsUp }} {{ thumbsDown }} Sdílet Parametry Titulky Nefunkční video Pro nahlášení souboru se prosím napřed přihlaste ke svému účtu … Obrad TOP Obrad The Rite Drama Thriller Horor Mysteriozni 2011 Aboy. Přehrát. Přehrát. 477.54 MB. 1h 53m 42s. 720*304.
     —————-
     Neviem, či je to funkčné – neprihlasujem sa.
     Film /nie Netflix/ nakrútený podľa skutočných udalostí.
     Podstatná je zmienka, že do toho času už Vatikán evidoval 500.000 posadnutí diablom, čo už vyzerá na riadnu inváziu Archontov – súčasný satanizmus nie je len mediálne premnožené sektárstvo!

     • Nejde mi to prehrat čoho nelutujem, archontov n&&nemusim súto diabli z ktorých mám obavy sektárstvom opovrhujem&&& mám z toho strach

     • nejde mi to prehrat,archonti su diably mám z nich obavy

     • Práve pred obedom sa mi spustilo toto video

 12. Zradca Orbán (vyfotený zo židákmi pri múre nárekov) predal Bruselu svoje právo veta výmenou za odblokovanie 10 miliárd eur…Tak,hlupáci, ktorí donekonečna veríte kadejakým šmejdom typu Orbán,Putin,Trump,len dávajte svoje podpisy,podporujte politické strany,hrajte ich hru….Oni na vás budú srať z vysoka… Včera ma na pešej zóne v našom meste zastavil jeden, ktorý zbieral podpisy pre Danka, ktorý chce kandidovať na prezidenta.Že“ veď to je len podpis“…..aby som to tam dal, že mi za to dá pero s menom „pána“ Andreja Danka.Stručne som mu vysvetlil svoj postoj a že veru žiaden podpis nedám.Ani Dankovi,ani nikomu.A že za ten čas, ktorý zbytočne stráca so mnou nájde minimálne päť hlupákov, ktorí mu to podpíšu…Chlapec pochopil a asi za pol hodinu už ho vidím znovu,tentoraz aj s ochotnými „podpisovačmi“, ktorým výmenou za ich podpisy a adresy rozdal perá…

  • Kľud. Dokým Ukrajina ukončí prístupové rokovania, dovtedy sa EÚ 3-krát rozpadne alebo celú Ukrajinu anektuje Rusko. Vlastne, nastanú obe udalosti, jediná otázka je, že v akom poradí a kedy.

  • Marek Košice

   Jozef : Vieš si predstaviť Danka ako prezidenta? NAROVINU, TO RADŠEJ ŠIMEČKA!!! Danko je totálny p*čus, NULOVÁ reprezentatívnosť, množstvo „faux pass“ v minulosti, od breptov cez nepochopiteľné správanie (bozkanie výložiek, spolupráca s Bugárom, dušovanie sa za práva moslimov, atď) až po telefonáty ZsuZsovej („bozkávam vás všade“). Držím prsty Pelému, ten je reprezentatívny (hoci je to tiež klamár ako všetci politici) dostatočne, asi lepšieho slovenského prezidenta z toho biedneho výberu si neviem predstaviť.

   • Tak Ty si teda iný volič. V jednim sa však zhodneme – Pekle nemá chyby – a teraz sa nezhodneme – Pelle nejde s kožou na trh, robí všetko podľa plánu, notičiek a nemusí zo seba robiť hlupáka pred novinármi z mainstreamu.

   • Šimečka má v očiach výraz morčaťa kočíkovaného v betónovej skruži – videl som ako decko v ZOO originál peruánske veľké – slúži indiánom ako potrava. A rovnakú tuposť som videl v Argentíne – myslené návštevu Zeleňa, keď mu dal ten nový argentínsky chuj ten okultný svietnik. U Danka je problém múr nárekov. Konceptuálne začal chápať, avšak za čo mu bije srdce. Na Tisa tu ešte nikto nedorástol. Ani nie je dovolené!

   • Marek, veď práve to som napísal, že som žiaden podpis nedal a ani nikomu nedám.Ja nepodporujem žiadne politické strany a ani nechodím voliť.Pozrime sa , čo robí Meloniová v Taliansku,Fiala v Česku,to isté budúci“prezident“Argentíny Millei.Všetci sú v nejakých spolkoch, či už vo WEF,Aspen inštitúte,Bilderbergu,Rímskom klube, či ďalších….Pellegrini bol tiež na stretnutí WEF v 2018 a táto jediná udalosť je spoľahlivým „indikátorom“toho,čo je to za človeka…Tam chodia len zradcovia svojich národov.V súčasnej dobe už takmer nemáme vo svete politikov,ktorí by robili svoje vlastné rozhodnutia, všetci sú buď kúpení, či vydieraní a plnia príkazy svojích „psovodov“za oponou.Europoslanci vyplakávajú v europarlamente a naoko ho kritizujú.Aký to má význam? Dávajú tým euro byrokratom jasne najavo, že potrebujú skorumpovanú, fašistickú EÚ,lebo sú sami skorumpovaní, potrebujú europoslanecké vysoké platy, vysoký predčasný eurodôchook,poslanecké výhody…A eurokrati sa smejú „Len k nám stále pokorne prichádzajte,ako psi, dokiaľ vás budeme kŕmiť a platiť,tak neurobíte nič proti nám,budete nás síce naoko kritizovať,ale zostane to len pri kritike, nič viac…“Príklad?Beňová,Uhrík a niekoľko ďalších príživníkov.Ak by im skutočne išlo o Slovensko,neboli by poslancami vo fašistickej EÚ,nehrali by divadlo v europarlamente,ale zostali by doma a pracovali by pre svojich občanov, ktorí ich zvolili.

 13. Ten film (resp. tá “zápletka” je kravina. Veď bez oblbovania cez sociálne siete a msm (KOMUNIKÁCIA) nedosiahnu ani hovno!
  Ako chcú vládnuť niekomu kto ani nevie že ONI sú jeho vládcovia? Keď nebude jednotlivec správne “informovaný” cez komunikačné kanály tak sa obávam, že bude žiť skôr podľa pravidiel prírody a vesmíru (resp. prežitia) ako podľa idejí LGBT, Green, Woke a pod.
  Skutočne by bola pre ľudstvo “katastrofa” keby skolabovala msm “komunikácia”…

 14. Mladí pochopí , když se to vysvětlí jejich řečí ,přes rovesníky a ty rozumnější se vzbudí. https://www.youtube.com/watch?v=srqtGIOiXjU

  • https://www.youtube.com/watch?v=QmzIVggrSAw
   Záhady 11.září : Demolice (cz tit.) – YouTube
   http://www.youtube.com/watch?v=7sKF3CI7o2s https://www.youtube.com/watch?v=xKolUiM9muo Dokumentární film, pojednávající o zřícení věží Světového …
   ——————
   Mladí pochopia, až keď pochopia výsadu vzdelania a orientácie. Od toho ich odpútava zábava a debilizujúce médiá a školstvo. Aj rozvrat v rodinách. Akože deti majú právo hrať sa. Dokedy? Elity svojich potomkov neprenechávajú ulici a celebritám – deti sú ako nekonečná špongia určená na nasávanie vedomostí. Ale niekto nám ich sústavne kradne. V 3 rokoch som vedel lyžovať, brusliť, plávať, strielať zo vzduchovky, chytať ryby. Od rána do večera vonku a po lesoch. Pravda – neboli vtedy nebezpečné zvery ako dnes a toľko aut. Ale – vážne ma napadol susedov kohút, ktorého som sústavne dráždil, tak som ho mal na krku. 2 x som sa skoro utopil, s deckami nás vyklopil do potoka multikárista, a korba mi skoro rozpučila hlavu. Domov som v rukách priniesol malú zmiju – vtedy som dostal prvú facku od strachu – nepoviem od koho – to on sa bál. Ísť do školy v 6 do Blavy – to bolo väzenie a buzerácia. Aj tam som vynikal, a zároveň odtial utekal. Neznášal som sedieť s rukami za chrbtom a hneď ráno spievať Internacionálu a Pieseň práce. Slobodu mám v krvi – aj keď som sa jej kvôli povinnostiam učil vzdávať.
   Dnešné matky začínajú výchovou k strachu. Komunistický režim preto odstránil otcov a dedov z výchovy, a mužov zo škôl. Každá totalita sa bojí odvážneho odporu. Len vedomosti nestačia!

   https://novinky.zoznam.sk/cl/181/2038220/Kultova-Obecna-skola-skryva-tragicke-osudy–Nedostatok-talentu–drogy-a-nahla-smrt
   Kultová Obecná škola skrýva tragické osudy: Nedostatok talentu, drogy a …
   Obecná škola zaznamenala od roku 1991 obrovský úspech. Príbeh z horkosladkej doby totalitného života o mužovi, ktorý sa stal vzorom pre mnohých malých chlapcov a o príbehoch ľudí zo susedstva sa stal rokmi povinnou výbavou každého filmového fanúšika. Osudy hercov však neboli vždy ružové. Čo sa s nimi stalo? Václav Jakoubek (Eda Souček)

 15. Ešte na chvíľu k Antarktíde:

  Existuje tzv. Hefferlinov rukopis, publikovaný v 50-tych rokoch v USA a pojednáva o náleze dávnych, pričom vysoko rozvinutých miest v Antarktíde, z ktorých najväčšie bolo tzv. Dúhové mesto (Rainbow City).
  Toto mesto sa malo nachádzať v podzemí a byť prepojené s ďalšími starovekými zariadeniami po celom svete. Existujú mapy, zachycujúce oboj-smerné tunelové systémy pre podzemné vlaky. Týmito tunelmi je možné cestovať kamkoľvek po Svete a to pod morom i oceánmi. V Dúhovom meste boli nájdené i „osobné obleky pre lietanie“.

  Toto mesto sa radí k „árijským zázrakom“, ktoré sú pripisované neznámej civilizácii z minulosti.

  Ďalších 6 antarktických miest bolo vybudovaných pred viac ako 2,5 mln rokov a to preto, že Antarktída je doteraz stále jediným stabilným kontinentom Zeme.

  V antarktických mestách je uložené najvyššie Poznanie a Múdrosť, ktoré čakajú na dobu, keď sa ľudstvo znovu vyhrabe z bahna, do ktorého vlastnou vinou zapadlo. Ľudia si musia zaslúžiť prístup k svojmu pravému dedičstvu, k bohatstvu všetkého Stvorenia.

  Stará Múdrosť jasne dokazuje, že len Človek-ovia/ľudia – samí môžu svojimi vlastnými myšlienkami buď obhájiť právo svojej Existencie, alebo sa odsúdiť k záhube.

  P.S: Myšlienka je Otcom prežitého sveta a je tiež dôkazom toho, že na Zemi (ani na Nebi) sa nedeje nič nového.
  História a Život sa opakujú v nekonečných cykloch.
  Všetko, čo sa naučíme alebo vytvoríme, či je to Dnes, alebo v Budúcnosti, už vlastne Existuje a to – Tu a Teraz.

  Krátke (4:56 min) video z Antarktídy a jeho vnútorného Sveta:
  (Pozn: video je v AJ, ale dajú sa tam automaticky nastaviť SK, ev. CZ titulky).

  https://www.youtube.com/watch?v=TozSkCROyqU&t=6s

 16. Z tohto už ako malé dieťa som bola deprimovaná (dosť skoro ma zoznámili s biblickými príbehmi) a som dodnes! Dobrotivý Boh dá takúto skúšku milujúcemu rodičovi, aby spálil svoje jediné dieťa (ale aj ak by ich mal viac, tak jedného z nich), aby s tým dokázal Bohu slávu, ktorú si zaslúži?! A kde je potom prikázanie: Nezabiješ?!
  „Abrahám poslúchal Boha v rôznych príležitostiach, ale ani jedna skúška nebola taká ťažká, ako tá o ktorej hovorí 1. Mojžišova 22. Boh prikázal: „Vezmi svojho syna, svojho jediného syna Izáka, ktorého miluješ, choď do krajiny Mórija a obetuj ho tam ako spaľovanú obeť na vrchu, o ktorom ti poviem.“ (1. Mojžišova 22:2). Toto bola zarážajúca prosba, lebo Izák bol zasľúbeným synom. Ako Abrahám reagoval? Úplná poslušnosť; hneď nasledovného rána Abrahám sa vydal na cestu s dvomi sluhami, magarcom a jeho synom a drevom pre spaľovanie obeti. Jeho bezpochybná poslušnosť Božiemu príkazu vzdáva Bohu slávu, ktorú si zaslužuje a nám dáva príklad ako vyvyšovať Boha. Keď poslúchame tak ako Abrahám a veríme tomu, že Boží plán je ten najlepší scenár, tak ho vyvyšujeme a zvelebujeme. Abrahámova poslušnosť aj v takomto ťažkom prikázaní vyvýšila Božiu lásku, spoľahlivosť, dobrotu a dal nám príklad ako nasledovať Boha. Jeho viera v Boha ktorú spoznal, ho zahrnula medzi hrdinov viery o ktorých čítame v Židom 11.“

  • Boh Sionu nie je nadpozemský Stvoriteľ Otec, a nie je ani Láska. Boh Sionu je Pozemšťan a nenásytný sadistický čipovací vrah.

Pridajte komentár

*