Digitálne meny centrálnych bánk sú rýchlou cestou k digitálnym koncentračným táborom


Print Friendly, PDF & Email

Digitálne meny centrálnych bánk sú rýchlou cestou k digitálnym koncentračným táborom

(Ethan Huff, Natural News) Bidenov režim zverejnil „komplexný rámec“, ktorý pretláča súkromnou centrálnou bankou (FED-om) kontrolovanú digitálnu menu (CBDC), aby nahradila papierové nekryté doláre, na ktoré sme všetci v súčasnosti zvyknutí.

Bidenov Biely dom zároveň útočí na decentralizované kryptomeny ako Bitcoin a tvrdí, že do konca roka musia byť všetci Američania nahnaní do novej digitálnej paradigmy peňazí, ktorá je riadená zhora nadol rovnako ako súčasný systém – akurát s oveľa väčšou mierou kontroly.

„CBDC sú digitálnou menou vydávanou priamo z centrálnej banky národného štátu a slúžia ako zákonné platidlo,“ píše Kanekoa The Great z Kanekoa Newsletter .

„Kriticky dôležitý fakt je, že CBDC sú kontrolované vládami, a preto predstavujú pravý opak myšlienok ako sú decentralizácia, softvér s otvoreným zdrojovým kódom či transakcie typu peer-to-peer bez medzičlánkov a povolení. Vďaka uvedeným charakteristikám sa z bitcoinu a iných kryptomien stala taká revolučná technológia.“

Podobne ako komunistická Čína prevádzkuje svoj neslávne známy systém hodnotenia sociálneho kreditu, Bidenom navrhované CBDC by bolo prepojené s identitou ľudí. Pokiaľ bude človek poslúchať všetko, čo hovorí vláda, bude mu dovolené míňať peniaze a robiť bežné veci.

Avšak tí, ktorí neposlúchajú vládu, budú mať zablokované účty CBDC a zhabané finančné prostriedky. Súčasná možnosť používať peniaze v hotovosti totiž pri CBDC už nebude.

(Súvisiace: Zistite viac o tom, ako je súkromné ​​centrálne bankovníctvo hlavnou príčinou inflácie, nedostatku a iného chaosu.)

„Podľa nástroja Atlantickej rady na sledovanie digitálnej meny centrálnej banky, 112 krajín, ktoré predstavujú viac ako 95 percent globálneho HDP, skúma možnosť zavedenia CBDC,“ dodáva Kanekoah The Great.

„Digitálnu menu už spustilo 11 krajín vrátane Nigérie a mnohých karibských krajín. 14 krajín testuje pilotné programy vrátane Južnej Kórey, Thajska, Saudskej Arábie, Švédska a Číny, ktorá má v roku 2023 zaviesť používanie digitálneho jüanu.“

Expert na kryptomeny hovorí, že vládou kontrolované CBDC by bolo „jedným z najväčších porušení ľudských práv v histórii“

Ak si myslíte, že súčasný finančný a bankový systém je represívny, tak paradigma CBDC by bola oveľa horšia. Propagátor bitcoinu Anthony Pompliano to opísal ako „jedno z najväčších porušení ľudských práv v histórii“.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Digitálne meny centrálnych bánk odstraňujú súkromie a decentralizovanú povahu fyzickej hotovosti,“ napísal v článku na túto tému.

„Vytvárajú prostredie, v ktorom majú centrálne banky úplnú kontrolu nad každým aspektom finančného života občanov. Títo centrálni bankári budú môcť vidieť, čo máte na vašom bankovom účte, s kým obchodujete, čo nakupujete a čokoľvek iné, čo ich o vašom finančnom živote zaujíma.“

Pompliano vo svojom príspevku ďalej vysvetľuje, že v novom systéme riadenom CBDC by bolo nulové súkromie. Všetci hlavní mocní hráči by mali prakticky neobmedzenú kontrolu nad masami a vynucovali by si od nich určité správanie, aby ich nechali žiť a podnikať.

„Úplná transparentnosť voči štátu odstraňuje všetky prvky súkromia a zároveň dáva inštitúciám možnosť cenzurovať všetky transakcie bez ohľadu na to, či majú alebo nemajú legitímny dôvod,“ píše ďalej.

Prezident Federálnej rezervnej banky v Minneapolise Neel Kashkari toto všetko a ešte viac dokonca otvorene priznal. Zúčastnil sa na nedávnom paneli organizovanom Kolumbijskou univerzitou, počas ktorého vysvetlil, ako nová paradigma CBDC rozšíri autoritársku kontrolu nad ľuďmi.

„Ak chcú monitorovať každú vašu transakciu, uvaliť negatívne úrokové sadzby alebo priamo zdaniť účty zákazníkov, s digitálnou menou centrálnej banky to môžu urobiť. V súčasnom finančnom systéme to nedokážu.“

Záver

Teoreticky by takto mohol byť potrestaný človek, ktorý sa vysloví proti očkovaniu. To isté môže platiť pre niekoho, kto prekročí „uhlíkové limity“ stanovené vládou v budúcnosti.

Možnosti tyranie sú nekonečné.

Najnovšie správy o prechode z papierových peňazí na čisto digitálne nájdete na stránke CurrencyReset.news.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tak zdefraudovali kde co, budulínci běsní že se máte dobře.

 2. … aktualne je teraz si urobit zasoby potravin, kym nie su obchody uplne prazdne! Nezabudajme, kolko potravin dovaza Slovensko len z Nemecka!!! Coskoro dorazi aj k nam toto:
  https://cz24.news/hrozi-prazdne-supermarkety-varuji-nemecti-vyrobci-potravin-krize-ale-teprve-zacina/ !
  Takze rozumni ludia sa uz pripravuju…

 3. dôležitéje pripravovat žalúdky na menší obsah aby sa do nho vpratalo čo najmenej potravin :…

  • Marek Košice

   Alebo si variť congee ryžovú kašu, ktorá je brutálne riedka (lebo veľa vody) a rozvarená……. Ale vlastne…to neprichádza do úvahy, lebo bude drahý plyn, tá sa totiž varí aj 5 hodín…. 😀

  • They live we sleep

   Alebo ostrit noze.. prachatych je dost, a nieje hriech okradnut zlodeja

 4. V Nemecku to naozaj začína byť veľmi zaujímavé, aspoň podľa TUPIEK…
  https://www.topky.sk/cl/11/2385279/Nemci-zazivaju-v-tychto-dnoch-hrozu–Dostavaju-nove-vysky-platieb-za-plyn–su-aj-35-krat-vyssie ! A kedy udrie na LOVEnsko???

  • Výšku platby za energie musí odsúhlasit spotrebitel.Buď súhlasí alebo nie a potom ho vypnú.Je protizákoné jednostraná požiadavka zvýšenej platby.Takže agentúra topky zavádza čitatela.Neverte tak doslova médiam,sú to obyčajné skreslované informácie a dokonca aj vycucané z prsta.

 5. Marek Košice

  Mimo témy, ale nevadí…
  Prišiel som na to, prečo muži tak často (nepíšem že väčšinou, ale často) uprednostňujú so ženami vzťahy typu „kamarátka s výhodami“, než „partnerka na vážny vzťah“.
  Pre muža je ľahšie mať „kamarátku s výhodami“, než partnerku. Partnerka totiž na neho vyvíja príliš veľký tlak denným „testovaním“ jeho mužnosti, a rôznymi neadekvátnymi nárokmi na neho. Aký tlak vytvára muž na svoju partnerku? V podstatnej väčšine prípadov ŽIADNY. Jedine ak tlak na to, aby už konečne nerobila drahoty, a sex mu „nedávala“ len za odmenu, keď spraví toto a tamto… Ako keby jej telo patrilo nejakej mladej a nádhernej kráľovnej…

  Ženy trpia preto, pretože majú na mužov príliš vysoké nároky. Muži trpia preto, pretože majú na ženy………ALE KDEŽE!!!!! …Muži trpia, pretože ŽENY majú na nich príliš vysoké nároky….

  Kto je zodpovedný na súčasnú situáciu vo svete? ŽENY A ICH HYPERGAMIA……. Nebyť ženskej hypergamie, muži by nemali potrebu nadštandardne bohatnúť, dosahovať nadštandardnej moci, atď………
  Samozrejme obyčajná žena si nemôže dovoliť mať extra nároky na muža…Ale atraktívna žena ÁNO…. A čím viac atraktívnych žien, tým horší svet. Čítate dobre, zopakujem to : ČÍM VIAC ATRAKTÍVNYCH ŽIEN, TÝM HORŠÍ SVET….. Atraktívne ženy majú vo väčšine prípadov veľmi zle sformovaný charakter. Vyformoval sa do otrasnej podoby z dôvodu, že SATAN naprogramoval mužov tak, aby „strácali rozum“ pri krásnych ženách, aby boli nimi očarovaní, a aby urobili takmer všetko pre to, aby ich získali. Takto si atraktívne ženy môžu omotať mužov okolo prsta…. Je to ako droga…Najprv má najbohatšieho v triede (syn najbohatších rodičov z triedy na základnej či strednej škole), potom najhohatšieho zo svojho okruhu, atď…..s jedlom rastie chuť…… Svojou LSŤOU dáva falošné nádeje viacerým mužom (ktorý muž toto robí u žien??? Jeden z tisíca???), ktorí žijú v ilúzii, a pritom sú len „v poradí náhradníkov“…. ktorý sa k nej do postele a do vzťahu s ňou nikdy nedostanú… ATRAKTÍVNEJ ŽENE IDE LEN O SEBA A O JEJ DECKO, O NIČ INÉ……… Atraktívne ženy „vyšpičkujú“ mužov do „sebažmýkania“ nie len ejakuláciami, ale aj prehnaným pracovaním, aby ukojili finančné a majetkové nároky atraktívnych žien…. Nemusíme sa ani baviť o tom, že nadpriemerne solventným či bohatým mužom sa muž stane v drvivej väčšine prípadov len vtedy, keď robí menšie-väčšie podvody, a keď zdiera svojich zamestnancov do menšej či väčšej miery….A TOTO JE ČISTÉ ZLO, reťazová reakcia…. ktorá sa dotkne prakticky každého človeka v civilizovanej spoločnosti….. Nasr*tý zamestnanec s oveľa väčšou pravdepodobnosťou bude nasr*tý aj doma. Týka sa to ako mužov, tak žien (šedé zamestnankyne, ktoré zdiera šéf, aby si mohol dovoliť atraktívnu ženu).
  Tak ako škaredí muži sú totálne odpísaní a sú šťastní, ak majú aspoň sex, tak by aj ATRAKTÍVNE ŽENY (ako ich totálny protipól – aj výzorom, aj pohlavím) mali byť TOTÁLNE ODPÍSANÉ, a to nie z dôvodu že sú atraktívne, ale z dôvodu s atraktivitou sa u nich prebúdza v podstatnej väčšine prípadov OPOVRHOVANIE MUŽMI, KTORÍ NIE SÚ „NA VRCHOLE SPOLOČENSKÉHO REBRÍČKA“, čo má za následok to, že mnoho mužov sa na ten vrchol spoločenského rebríčka ženie, a to sa bohužia NEDÁ dosiahnuť v 9999 prípadov z 10 000 inak, než menšími či väčšími podvodmi, žmýkaním seba samého, atď….

  Redakcia, prosím, uverejnite to….Dal som si s tým námahu…
  Som fešák, s vyšportovanou postavou (spomedzi 100 bežných rovesníkov mám najkrajšie telo, môj dedko povedal, že moje telo vyzerá ako telo gréckeho poloboha – nechválim sa, len aby ste vedeli, že je to objektívny pohľad), ale ZAUJÍMAJÚ MA LEN žENY VÝZOROM „ŠEDÝ PRIEMER“, pretože len taká si bude dostatočne vážiť moju prítomnosť, moje venovanie sa jej, a nebude mať na mňa obrovské nároky vo všetkých smeroch……

  DôVODOM UTRPENIA VO VZŤAHOCH SÚ NEADEKVÁTNE NÁROKY ŽIEN NA MUŽOV…… Nemôže byť každý muž ani alfasamec, ani sigmasamec…….. Ani každý druhý muž, ani každý piaty muž……..Začínam mať dojem, že ženy by sa radšej delili viaceré o jedného alfa/sigmasamca (viď alfa/sigmasamci, ktorí majú svoj HARÉM, a ženy VEDIA, že patria do harému), než aby mali „obyčajného muža“ po svojom boku, pričom SAMÉ SÚ OBYČAJNÉ (!!!!)….

  • They live we sleep

   Sorry kamo ale ty si v …. potrebujes pomoc.Jaky alfasamec jaky sigmasamec, Jake naroky ??? O com tu trepes??? Ries dolezite veci nie somariny ako vacsina oviec . Ludia ma seru, svojou dementnostou. Vsetci su neandertalci, iba ja som Tarzan. Samota je lepsia ako stres.

   • Marek Košice

    Pomoc potrebuješ ty. Prečo? Lebo si si nevšimol, že takto fungujú vzťahy medzi mužmi a ženami. Vzťahy sú podľa teba somariny? Vzťahy podľa teba riešia ovce? Tak – a tu je vidno, kto z nás dvoch je nevedomý. Ak si si doteraz nevšimol, že žena testuje muža každý deň, a preto jej láska DOSLOVA „kolíše“ (na rozdiel od mužskej, ktorá je konštantná = vždy rovnaká, akurát nie večná, TO ALE ANI ŽENSKÁ), tak potom neviem kto je tu ovca…

   • They live we sleep

    Dam ti radu bud sam sebou a najdes tu pravu zenu..

 6. …vďaka za zaujím.príspevky aj článok….zaujím.je, že ,,chlapci“, kt.som ja aj Božka včera spomínala, majú ,,pauzičku“….ktovie, aký majú dôvod…platby za potr.aj energie by podľa nov.,,pravid.“boli ozaj nereálne….

  • Marek Košice

   To ti robí problém písať tri riadky BEZ SKRATIEK? Samozrejme redakcia túto moju kritiku neuverejní….a ty budeš aj naďalej robiť také nenormálne veci…

   • Podľa mňa jej tajným zámerom je, aby si ten kto číta diskusie musel zámerne viac namáhať šedú kôru mozgovú. Teda aby sa jej príspevky čítali pomaly, prípadne na porozumenie aj na viackrát. Nakoľko bežný čitatel číta, že jedným pohľadom obsiahne určitý blok slov a takým spôsobom rýchlo „skenuje“ diskusný príspevok a pochopí jeho obsah. V jej prípade to neplatí, lebo používa skratky a kombinácie skratiek a bodiek s úvodzovkami, ktoré sa vymykajú bežnému rýchlemu čítaniu diskusných príspevkov. Teda tvoja kritika je oprávnená, tiež som si to už všimol.

 7. Marek Košice

  Otázka pre náboženské ovce : Prečo DOBROTIVÝ BOH stvoril svet tak, že sme závislí od jedla a vody? Prečo keď je Boh VŠEMOHÚCI, nás nestvoril BEZ potreby piť a jesť? Najviac výživných látok sa nachádza V ŽIVOČÍŠNYCH potravinách. Prečo to takto Boh zariadil/naprogramoval? … Také niečo by NEMOHOL spraviť dobrotivý Boh. Ale SATAN, ten áno. Boh stvoril len dušu, ktorá NEMUSÍ USILOVAŤ O VODU, JEDLO, TEPLO…… Telo a celú túto Zem so všetkým „hmotným“ čo tu je, stvoril Satan.
  Prečo si pred touto skutočnosťou zatvárate oči?

  • Boh ešte stvoril ľudí, ktorých chovajú, zabíjajú a varia zvieratá. Ty to iba zješ. To aby si sa mohol venovať aj iným veciam, ako je pasenie sa na lúke cez deň a žuvanie v noci.

  • Lebo žiadny boh nestvoril Zem ani ľudí. To ľudia stvorili bohov ako egregoriálne bytosti a živia ich svojou životnou energiou. Ves-Mir vytvoril Stvoriteľ, ale ten sa nehrá na boha. Dal nám slobodnú vôľu a všetko je len naša voľba. Vyššie a mocnejšie bytosti od nás existujú, ale zasahujú iba proti zlu na kozmickej škále, nie v malom, keď jeden biorobot ubližuje druhému. Zlu na tejto zemi bolo dovolené sa usadiť v rámci „tréningového programu človekov“, ale zlo musí dodržiavať kon slobodnej vôle. Preto temní na všetko idú ľsťou a na všetko vyžadujú náš súhlas. V skutočnosti kritické množstvo prebudených človekov môže temných na tejto zemi poraziť v ktoromkoľvek momente. A preto sa temní všemožne snažia, aby nedošlo k prebudeniu kritického množstva človekov.

 8. Najlepšie vedia oni aký majú dôvod , bezdôvodne sa neodmlčali ja len dúfam, že sa prihlásia a budú tu my sa potešíme lebo je to tu bez nich prázdne @ tým nechcem urazit tych ktorí sa zapájajú do diskuzie +++

 9. Banky zavadzaju digitalne meny, takmer vsetky (pod hrozbou) menia svoj prechod pod kvantovy pocitac, zatial sa o tom verejne nic nehovori, bude tu totalna zmena vsetkeho (aj financnictva), a banky ako sme ich doteraz poznali uz nebudu fungovat, ale nebude to krok k svetovemu a ludskemu otroctvu!
  Myslim, ze by bolo nacase prestat s tymto vecnym vyvolavanim stresu v ludoch!!

  • Marek Košice

   Prečo toľko irónie, Anna? …… Irónia sa mi číta veľmi nepríjemne, tých pár ironických ľudí čo osobne poznám, sú duševní mrzáci…… A všetci sú vaxnutí. Ako je to u teba? Pýtam sa….. Nerozumiem potrebe používať iróniu…… Cítim z toho temné energie.

   • Marek!
    Čo také neprekonateľné sa ti za posledné hodiny prihodilo, že si až takýto rozhodený? Všetko navôkol vidíš akési čierne… ale však to aj my ostatní!
    …pod značkou Jednoduchá či Alena kedysi nasledovalo za každým druhým polslovom 10 – 20 bodiek, v súčasnosti to pisateľ zredukoval na 3 – 4… ty nevidíš ten posun k lepšiemu?
    A kašli na ženy, ktoré si nevážia tvoje bicepsy či tricepsy a super postavu…buď rád, že sú voči tebe nevšímavé – lebo čo, ak by za rohom uzreli ešte väčšieho svaláča ?
    Bežkaj sa prebehnúť po parku – či je tma alebo prší, to je jedno. Lebo – ako raz niekto múdry vystihol: Človek bez nádeje vidí Mraky pred slnkom. No človek s nádejou cíti Slnko za mrakmi.

 10. They live we sleep

  Preco stranka http://www.inespravy.info. nefunguje?

 11. To, že v preočkovaných krajinách na covid tento rok vzrástla úmrtnosť v porovnaní s obdobím pred covidom o 28-78 % ste už iste čítali. Určite aj to čo sa od nástupu zimy deje v Novom Zélande a v Austrálii. Teraz to prichádza k nám. https://www.topky.sk/cl/10/2386029/Vyskyt-respiracnych-ochoreni-vzrastol-v-BSK-viac-ako-dvojnasobne–Najhorsia-chorobnost-je-v-TOMTO-okrese
  Samozrejme, že nikto nerieši preočkovanosť v jednotlivých okresoch ako príčinu nárastu respiračných ochorení… vlak sa len rozbieha, včera bol LEN prvý jesenný deň na Slovensku a máme LEN september, vykurovanie sa ani nespustilo… And k tomu sa na Slovensko valí ešte aj poriadna inflácia, energetická, potravinová, ekonomická kríza – jednoducho zima a hlad !

 12. …ozaj zaujím.diskusia… , . ? …..Božka dnes sa pridal Marek, možno ho ďalší budú nasledovať…a ešte k tebe Marek mi napadla 1 vec, máš ,,zauj.názor“ na neadekv.nároky žien na mužov, ozaj mimoriadny…

  • …tak dnešné záverečné zhodnotenie nemá chybu…už dávno som sa toľko nenasmiala…len tak ďalej, Alenka…

Pridajte komentár

*