Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Britský minister povedal poslancovi, že „zaočkovaní čoskoro zomrú na turbo rakovinu“


Print Friendly, PDF & Email

Britský minister povedal poslancovi, že „zaočkovaní čoskoro zomrú na turbo rakovinu“

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Podľa britského poslanca Andrewa Bridgena, ľudia zaočkovaní proti covidu čoskoro začnú umierať v stovkách miliónov.

Bridgen prezradil, že jeden významný minister britskej vlády mu povedal podrobnosti o pláne použiť turbo rakovinu na vyľudnenie sveta.

K incidentu malo dôjsť v čajovni Westminsterského paláca, kde sídli britský parlament. Počas neformálneho rozhovoru mu tento nemenovaný minister povedal, že „aj tak čoskoro zomrieš na rakovinu“, pretože sa nechal oklamať, keď sa počas lockdownu dal zaočkovať proti covidu.

Bridgen je poslanec, ktorý v poslednej dobe často a veľa hovorí o následkoch covidového očkovania, odhaľuje masívne nadmerné úmrtia v Británii a vyzýva vládu na plné zverejnenie dát.

„Môžeš hovoriť a odhaľovať, čo chceš,“ povedal minister Bridgenovi. „To všetko je jedno. Si zaočkovaný. Čoskoro zomrieš na rakovinu.“

Tu si môžete pozrieť video, ktoré Bridgen zverejnil na sociálnej sieti X (bývalý Twitter):

Andrew Bridgen pôsobí ako poslanec britského parlamentu za okrsok North West Leicestershire od roku 2010. Stal sa prominentným hlasom v boji proti globalistickému autoritárstvu vo Veľkej Británii a v kritizovaní povinného očkovania proti covidu, lockdownov a rúšok.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Bridgenovo včasné varovanie o prudko stúpajúcich úmrtiach na rakovinu v dôsledku mRNA vakcín prichádza v čase, keď na očkovací podvod začínajú upozorňovať už aj zamestnanci spoločnosti Pfizer.

Tu si môžete pozrieť jeho prejav v parlamente (v angličtine), v ktorom upozorňuje na prudký nárast nadmerných úmrtí a hnevá sa, že vláda odovzdala podrobné dáta o úmrtiach farmaceutickým firmám, avšak pred verejnosťou ich naďalej tají:

Podľa zasväteného pracovníka spoločnosti Pfizer si turbo rakovina v najbližších rokoch vyžiada životy stoviek miliónov, ak nie miliárd ľudí. Informátor varuje, že každý zaočkovaný človek mRNA vakcínou je chodiaca hovoriaca časovaná bomba, ktorá čaká na výbuch.

Podľa zasvätených osôb bola pandémia covidu a očkovacia kampaň mRNA vakcínami desaťročia plánovaná operácia s výslovným účelom poškodiť, zmrzačiť a úmyselne zabiť obrovské množstvo ľudí.

A je to ešte horšie. Zavedenie mRNA vakcín je stále iba v plienkach. Choromyseľní vrahovia zodpovední za masívny nárast turborakovín sa momentálne chystajú zarobiť ďalšie ťažké miliardy tým, že prinútia celý svet, aby sa očkoval novými vakcínami proti turborakovine, ktorú sami spôsobili.

Globalistická elita dnes využíva farmaceutický priemysel na spáchanie najväčšieho zločinu proti ľudskosti v dejinách a ako obvykle je odhodlaná skryť svoju vražednú agendu pred očami verejnosti.

Liečba osteoporózy

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  • Žiaden strach časom nepohrdnú ani Českou republikou a ani Poľskom….v ČR najprv však treba vymeniť vládu a odstrániť fialovú brzdu niekým vhodným, kto sa bude občas – podľa potreby Globalistov zdráhať skákať podľa nôt z USA a zároveň byť ochotný sa podieľať na budovaní Globalistického protiruského projektu.

 1. blbecs Xenemunde

  Hele ja to moc nesleduji a nijak netouzim se prit s odbornikem o tom zda mam ci nemam pravdu ale k doktorum nechodim injekce si nenechavam pichat a piju bylinkove caje. Mozna jsem prodelal kolid ci ne ale slo jen o chripku a za dva dny byla pryc. Ja se divim jine veci. kdy takova krajina jako je slovensko hodne bacu zijiciprirodou kterou obdivuji jak se nechala vtahnout do nejakeho ockovani<<< Ja tam mam hodne pratel a vetsina znich jsou na jak se to dneska rika alternativni medicine. Nikdo znich nebyl nemocny. Je to jen nahoda

  • Israismael

   Sme práveže jedna z najmenej preockovanych krajín na svete vakcinami mRna na covid19 ,pokiaľ neberieme do úvahy tie africké štáty ..Čiže u nás sa ľudia nedali chytiť do pasce vakcinacie a nedali si prepisat bohom vloženu DNA,… a teda nedali sa nachytať tou pascou diablovskych farma firiem..U nás je preočkovanych asi 42% obyvateľstva ,v Čechách je to okolo 70%

   • Celkom by ma zaujímalo koľko lekárov, sestier a všemožného zdravotníckeho personálu má v záznamoch očkovanie c19 ale v skutočnosti žiadne nedostali. Veď tam tiež nieje každý idiot a informácie sa šíria cez všetku snahu ich ututlať.

 2. svatoslav butora

  Anglo-saský svet je najmúdrejší na svete. Všetko vie a vie, čo bude. . . A keď to, čo vie príde tak potom nevie čo s tým . . .

  • Keď to predpovedal britský minister, treba to brať s veľkou rezervou. Nuž, tí, čo mu na slovo veria, sa môžu „tešiť“, že anglosaský svet zanikne. Zaočkovanosť v Austrálii, na Novom Zélande, GB, v Kanade a v mnohých štátoch USA je omnoho vyššia ako u Slovanov.

 3. Miroslav Čižmár

  Jeden významný anonymný britský minister tvrdil, že všetko je lož. Výskumom sa zistilo, že klamal.

  • Hovoríš ako Sabaka alebo minister zdravotníctva v čase covid šialenstva! :o)))

   • Miroslav Čižmár

    Ja hovorím o inom nemenovanom ministrovi a o jeho údajnom výroku, ktorý nesúvisí s vajcínami.

    • To isté hovoril aj Albert Einstein, ktorého úlohou bolo všetko zrelativizovať, zneistiť a vniesť chaos a rozvrat do vtedajšej kozmológie, ktorej vtedajším predstaviteľom rozhodne nebol ten zmrd a plagiátor Einstein. Odvtedy – „pravda je relatívna“. Nie náhodou mal byť prvým prezidentom sionistického Izraela. Einstein aj Oppenheimer poznali /okultný channeling s Temnými/ dávno pred WW2 princíp atómovej bomby – ich úlohou bolo doručiť túto technológiu do vojensko-priemyslového komplexu USA, a zároveň centra svetového zla, ktoré bude schopné ju nielen vyrobiť, ale hlavne použiť! Kontext – Trump cca pre 2 týždňami vyzval Putina, aby vrhol atómové bomby na tie krajiny NATO, ktoré odmietajú, resp. prispievajú málo do NATO – rozumej výpalné vojensko-priemyslovému komplexu. Hádajme, kto ho vlastní. Takže dúfam, že s vypúšťanou bažinou Trump vypustí aj seba /aj Tadesco/. Trumpov brat mal prístup ku všetkým Teslovým patentom a nápadom! A tie skončili hádajme kde?

     Rabín Alon Anava_Globální holokaust
     https://odysee.com/@bezpressu:7/rabbi-alon-anava-ad2021:5

     Rabín Weiss – Za holokaustom, antisemitizmom a izraelským terorizmom stoja sionisti
     https://odysee.com/@milkomilko582:3/Rab%C3%ADn-Weiss—Za-holokaustom,-antisemitizmom-a-izraelsk%C3%BDm-terorizmom-stoja-sionisti:a

     • Miroslav Čižmár

      Všeobecná teória relativity platí len pri kozmicky nízkych energiách. Pri vzniku vesmíru neplatila. Vesmír vznikol podľa kvantových zákonov. Pohyby telies na okrajoch galaxií tiež nezodpovedajú VTR. To však neznamená, že VTR je chybná. Podobne ako Newtonova teória gravitácie, ani Einsteinova VTR nevysvetľuje gravitáciu úplne, ale iba čiastočne.

     • Čižmár, ty si de bil.

     • MČ – gravitácia je prejav – výslednica pôsobenia 4 síl – nie samostatná sila. Preto je ju možné narušiť – elimináciou jednej zo síl – napr. magnetizmom, svetlom, frekvenciou zasahujúcou do malých síl medzi atómom a elektrónom /plasticita objektov UFO napr. / Všetko je pekne v dokumente Terra Convexa – ale to sa nedá nikomu napchať lievikom, pokiaľ má už svoje predsudky a jasný „svetonázor“ z blbej školy.

      Vysvetli levitáciu!!! Jáj – ale to žid Newton a žid Einstein neboli vtedy v škole! Hovorím znovu o illuminátoch.

     • Miroslav Čižmár

      Štyri interakcie vznikli v prvej sekunde po vzniku vesmíru. Prvá bola gravitačná. Magnetická a dve jedrové vzikli v kozmickom ponímaní až oveľa oveľa neskôr.

     • Miroslav Čižmár

      Rumcajz

      Odporúčam Vám prednášky s profesorom Kulhánkom. Môžete mu tam napísať, že je de bil. https://m.youtube.com/watch?v=zp_kPEajLIU&t=2s

     • Z tadesca je už pěkně srandovní web. Se divim, že jim to ty lidi stále žerou i s navijákem. I kdyby jim předhodili další termín, oni se na něho zase budou těšit jak děti na Vánoce. A když nic, tak se nic neděje, prominuto a příště dáme repete.

     • Objektívne

      tauri:

      Zdá sa, že máme veľa tých srandovných…

      Corey Goode priznal, že Anshar, Blue Avians a jeho vesmírne cesty boli len príbehy, ktoré sa pokúsil označiť ako „duševné vlastníctvo“.

      https://www.spreaker.com/episode/the-secret-teachings-12-16-22-goode-plenty-of-lies–52207065

      Aj on chce mať 200 miliónov a je jedno ako…
      https://www.thedailybeast.com/ufo-community-explodes-in-lawsuit-drama-accusations-of-luciferianism

 4. Studie zjistila, že většina pacientů s dlouhým Covidem byla očkována

  https://aktax.cz/studie-zjistila-ze-vetsina-pacientu-s-dlouhym-covidem-byla-ockovana/

 5. Muž tvrdí, že byl najat Ukrajinou, aby zavraždil Tuckera Carlsona

  https://aktax.cz/muz-tvrdi-ze-byl-najat-ukrajinou-aby-zavrazdil-tuckera-carlsona/

 6. Všetci doma sme nedávno prekonali chrípku, ja s vysokými teplotami. Mám ešte testy na Covid, všetko negatívne. „MZ – od utorka 5. marca 2024 bude možná registrácia osôb starších ako 12 rokov na očkovanie proti ochoreniu COVID-19 vakcínou Nuvaxovid XBB.1.5. „.Píšu že očkovanie je dobrovoľné, ale aké sú štatistické údaje o výskytu vírusu, aká chorobnosť, kde je najviac rozšírený, aké vekové skupiny sú ohrozené, aké príznaky atď.

  • galaxie andromeda

   Proti respiračnym virom vakcina neexistuje až si toto uvedomite pochopite vela.
   Vakcina existuje len proti stalemu virusu. Napr. Besnota čierny kašel tetanus a to iba na baze povodneho virusu oslabeneho z dorazom na slaby prebieh choroby a vybudovanie si imunity. To je vakcina. Je nemožne aby ste vytvorili vakcinu na niečo čo sa meni nie je stale! Medicina vas klame zamerne. Coeôpm vakcinacie je aby prežili fyzicky slabe entity a boli odolne tak sa vykonava zasah z vonka. Nasledky dnes môžte vidieť v zdegenrovanej populacii s alergiami roznymy druhmy syndromov, rakoviny poruchami metabolizmu a imunity, psychicke nemoci problemy s pohlavim a strata zdraveho rozumu. Vakciny pomahaju preživať ludom čo sa menia na zvierata v laboratoriu. dnes ale prichadza ina zaležitosť a to umele viry a bakterie z labakov. To bolo pričinou nemoci ako AIDS a teraz covid!!!
   Je to umele nie prirodne. mRNA nie je vakcina ale genova terapia a to je obrovsky rozdiel. Použili na Vas metodu 100 x opakovana lož je pravda.

   • holistický prístup

    galaxie andromeda,

    „Použili na Vas metodu 100 x opakovana lož je pravda.“ – Ty tú lož ďalej šíriš. Tzv. „vírus“ je jed pre organizmus (zvyšky otráveného organizmu, ktoré organizmus nie je schopný použiť pri svojej (re)stavbe – nie je to nič živé, nie je schopné replikácie a NIKDY NIK to, čo voláme vírus, neizoloval – to je tá lož, ktorou otrávili Tvoje telo a myseľ a ktorej veríš a šíriš ju.

 7. Ako sa pise v clanku. Zomru len ockovani? Alebo uz cez rozne kontakty nakazili aj ostatnych? Ja sa stale drzim toho, ktori ludia vysielaju blue tooth kody a ktory nie. Vysielaju ich len ockovani. To neznamena, ze nechcu odstranit aj nas ostatnych, lebo chemtrails sypu skoro kazdy den (volakedy tak raz tyzdenne) a 5G sa zavadza ostosest. Ironicky ja vnimam v poslednych mesiacoch chorych skor neockovanych.

  • V období chrípky bolo vždy hodne chorých,aj pred očkovaním.

   • Chrípka je detox! „Vírus“ je jed /z gréčtiny/ vylučovaný počas chrípky. Vírus ako samotný organizmus neexistuje! Sú to len jedové váčky – exozómy – ktoré nedokážu spracovať ani spriaznené baktérie.

    Dnes sme cielene trávení v potravinách, chemtrailsami. V minulosti boli naši predkovia zsaťažovaní „chémiou“ plesnivého jedla, alebo toxínmi mierne jedovatých požívatín – napr. fazuľa je mierne jedovatá v nedovarenom stave. Tiež sa všeličo pojedlo „zo zeme“. A tomuto sa organizmus bielych severanov za tisícročia cyklicky prispôsobil – na jeseň chrípkou – detoxom, ale aj na jar, pretože cez zimu sa pojedlo čo sa dalo. Vráťte sa 100 rokov dozadu! Čo jedli naši predkovia a v akej kvalite. Ja nehovorím o čerstvom zemiakovom chlebíku, ale o plesnivých zemiakoch napr. Atď. A to muselo z tela von! Jarná únava. – blíži sa marec – poberaj sa starec! Virológia je podvod! Teraz inak – choďte do bežnej obchodnej prevádzky a hneď pri dverách vás privíta „modla“ – poloprázdna fľaša s dezinfekčným postrekom! Na čo doboha?! No na to, že je to novodobá modla – „paneka mária“! A to stačili na to 2 roky kovid teroru! Tak sa šíril aj islám, aj židokresťanstvo! Mečom! Strachom! A virológia od čias Pasteura – koľko je to desaťročí, aby ľudia týmto strachom z neznámeho uverili? A alopatický lekári vyštudovaní korporátnu medicínu, teda medicínu v záujme korporácií? Veď celé západné vzdelávaie pripravuje absolventov na službu korporáciám! Nie vede všeobecne! Tá je v rukách illuminátov od roku 1775! Celú SAV a akademickú pôdu ovládajú illumináti! To oni „produkujú“ tie „vedecké autority“ – ktoré vás hypnotizujú – „svojou autoritou“! Hypnóza kurčaťa vyvolaná desom – Anton Messmer. „Lebo smrtiaci vírus“! Bubák!

    No – ale prečo by to robili – obligátna otázka každého idiota!

   • Za sociku bolo tiež očkovanie, a brutálne.

    • Lenže za socíku to bolo skutočné očkovanie, čiže mŕtvym,alebo oslabeným vírusom, či bacilom, žiadne mRNA svinstvo, ktoré vôbec očkovanie nie je….Boli sme očkovaní proti TBC,obrne, pravým kiahňam,záškrtu,tetanu a nikdy som tieto choroby nemal, čiže vtedajšie skutočné vakcíny nás chránili pred týmito chorobami.Sú to zároveň choroby, ktoré sa nemenia,nemutujú,ako chrípka, takže sa rovnaké vakcíny používali dlhé roky…Očkovanie proti chrípke neexistovalo,bolo by zbytočné. Rodičom detí vtedy prišlo predvolanie na očkovanie,s upozornením, že neúposluchnutie je trestné…Nemal som nikdy žiadne vedľajšie príznaky,okrem zdureného,alebo začervenaného miesta po vpichu.Prekonal som akurát ovčie kiahne a šarlach,to bolo neskutočné svinstvo,oproti ktorému bol kovid absolútne nič a nič horšie som odvtedy nemal…

     • holistický prístup

      Jozef,

      prečítaj si ešte raz a pozorne Marošov príspevok.

      Aj za tzv. „socializmu“ tým, čo pomenovali vakcíny a ich povinné pichanie aj v škôlkach, školách počas výuky, boli prostriedkom na znižovanie imunity celých generácií – bolo ich síce len niekoľko, ale vždy to bol JED! Dnešní rodičia sú už niekoľkou generáciou v poradí, ktorá trpí kumuláciou týchto jedov – ničí sa DNA – spočiatku pozvoľnejšie, dnes turbo-rýchlostne. Počas môjho detstva – 0 rakovín, 0 autizmu, 0 „civilizačných“ ochorení, … – pritom takmer každý z nás prekonal ešte všetky prirodzené vývojové cykly (očisty spálením – vysokými teplotami, vyrážkami cez kožu, …) – naši rodičia prežili svoje detstvo a mladosť počas vojen – ich rodičia a prarodičia tiež – bol nedostatok – jedy boli zo zlej poživne, otrávené studne, jedy vojen, … skladaj obraz. Stále si v zajatí toho, čo Ťa „naučili“ v „škole“.

     • Jozef: Klameš. Očkovanie sa pokutovalo ako dnes. Bolo škodlivé aj vtedy. Zomierali naň deti.

  • galaxie andromeda

   Opať nejednalo sa o očkovanie to je klamstvo.
   Napichani zomieraju , ostatni su normalne chorí boli aj predtým! Je to notmalne a mame na to imunitu.

   • holistický prístup

    galaxie andromeda,

    správne je byť ZDRAVÝ!

    Nie sme chorí, sme trávení! – zdá sa, že podľa Teba je normálne byť trávení.

 8. holisticky prístup; staré vakcíny boli skutočné vakcíny, čiže oslabené vírusy a bacily,nezničili DNA, tá sa klasickými vakcínami nezničí…Čierne kiahne vymizli vďaka očkovaniu,ktoré trvalo po celom svete nejakých 11rokov…Je to zároveň jediná choroba, ktorá bola komplet vyhubená.Teba zjavne v škole nenaučili nič…

  • holistický prístup

   Jozef,

   stále dookola točíš lži – vírus = JED (toxín) ničiaci organizmus v akomkoľvek množstve – vykroč z toho kruhu lží. Tzv. „socializmus“ nie je a nikdy nebol tým, za čo ho považuješ. Všetok ten nedostatok bol spôsobený zámerne. Áno, boli v ňom obsiahnuté stále zbytky pôvodnej kultúry (náRODa), bolo to však obdobie vyzdvihivania a rozmiestňovania sluhov temných síl na všetky strategické miesta – mnohým bolo cielene zabránené „študovať“ a dostať sa na určité miesta – nie tým, ktorí chodili do „kostolov“ (z našej „triedy“ – školskej – všetky kostolné myši boli prijaté na univerzity a následne umiestnení na lukratívne miesta!!!) – bol to výber podľa iných kritérií.

   • holistický prístup

    Jozef,

    Tebe zjavne v „škole“ dokonale vymyli nielen mozog, ale aj srdce.

    • Vygumovaný a vymytý mozog si ty a to poriadne…Ja som socializmus zažil,tak,ako aj ty ,tak ma tu nepoučuj,o čom to bolo…Ja som sa tu nikde nerozpisoval hlbšie o socializme,písal som o očkovaní za socializmu,to je rozdiel.Neviem o tom,že by vtedy po očkovaní niekto zomrel,alebo mal celoživotné následky,tak ako je tomu teraz.Tvrdíš,že vírusy neexistujú,si lekár,veterinár,alebo mikrobiológ? A ak vírusy neexistujú,tak sa nechaj pohrýzť besným psom,nemáš sa predsa čoho báť…Vymýšľaš si tu vlastné, ničím nepodložené fantazmagórie,ktorým veríš len ty sám.

     • Jozef: Kapitalizmus a socializmus boli vo svojej dobe podobné. Všade sa žilo lepšie. Časom sa to zhoršovalo a zhoršuje.

     • holistický prístup

      Jozef,

      tak si len naďalej „ži“ v lžiach – je to Tvoje rozhodnutie.

     • Rado Suchy

      Joži? A ty mas dostupne nejake statistiky o nasledkoch a umrtiach po vakcinaciach za sociku starymi“poctivymi“ vakcinami?
      Uz by si tu mohol prestat sirit bludy o virusoch a prestudovat si GNM – germansku novu medicinu, ak mas kapacitu tak pochopis, ze virologia je podvod. Existuje len spolocny charakter otrav, ci uz v podobe fyzickych jedov z prostredia a stravy, liekov alebo toxinov emocnych, a nasledne su to prejavy v podobe“choroby“=fazy regeneracie. Vystup z davu oviec a zacni sa vzdelavat.

  • provokater

   holisticky prištipkár má židovské geny???

   • holistický prístup

    provokater,

    neoslovil si síce mňa, predsa len zareagujem na provokáciu provokatéra:

    Ver si čomu len chceš – aj tomu, že si chazar ukrývajúci sa v sutane JEZUITOV.

 9. Mne trvalo minimálně rok kým som dokázal priznať, že virológia je podvod. Ideálny nástroj na manipuláciu.
  To čomu hovoríme chrípka je detox tela.
  Nikto nič neprenáša na druhého.
  Skúste sa zamyslieť čo máte doma, kolko chemikálií.
  Drogéria, krémy, pasty, prášok na pranie. Jedlo nie je jedli, všade plasty. Lieky s kopou vedlajšími účinkami, na ktoré vám dajú ďalšie lieky.
  Lieky neliečia, len zakrývajú příznaky. Tělo sa.prestane detoxikovat, uloží bordel niekde v tele.
  Holistický přístup má pravdu

  • galaxie andromeda

   Skuste si zasuložiť so ženou čo ma syfilis a potom nam tu napíšte či sa nič neprenáša s človeka na človeka.

   • holistický prístup

    galaxie andromeda,

    baktérie = živé replikujúce sa organizmy;
    vírusy nie sú živé, nie sú schopné replikácie, žiaden vírus nikdy nebol nikým izolovaný!

    Prečítaj, čo si napísal a snáď pochopíš, že šíriš klamstvá.

    Lepšie je nič nevedieť, ako vedieť niečo zle a šíriť lož. Len otvorená bytosť je schopná zmeniť to, čo ho systém „naučil“ ZLE, CHYBNE, …

    • Nemáš pravdu;vírus je drobná častica,alebo „nanoparazit“,tvorený iba bielkovinovým púzdrom, vnútri ktorého sa skrýva dedičná informácia vo forme DNA,alebo RNA.Na svoje množenie sa potrebuje živú hostiteľskú,bunku,v ktorej je schopný replikovať svoju DNA, takže áno,množí sa, lenže nedokáže to bez hostiteľskej bunky,lebo nemá vlastný metabolizmusa a zdroj energie.Bolo izolovaných plno vírusov,napr.pravé kiahne,rôzne opary,osýpky,besnota, vírusová hepatitída,obrna,mumps…Bacilom,na rozdiel od vírusov stačí na prežitie živná pôda,prežívajú v kanalizáciách,pôde,vodovodnom potrubí, spodných vodách,aj petriho miskách s vhodnou kultúrou a pod… Lepšie je niečo vedieť poriadne a hovoriť pravdu,ako nevedieť nič a trepať hovadiny.Musíš sa ešte veľa toho naučiť.

     • holistický prístup

      Jozef,

      skutočne poriadne veríš klamstvám, lžiam, … si skvelý otrok a šíriteľ lží.

     • holistický prístup

      Jozef,

      parazit je parazit (živý organizmus) schopný replikácie a vírus je jed – toxín – odpad – špina – nie je schopný replikácie – žiaden vírus nikdy nebol izolovaný – je to mŕtva (neživá) čiastočka – je to jed tráviaci organizmus – otravuje – ničí zdravé bunky a tým vytvára vhodné podmienky na množenie parazitov – takto sa zahlcuje a ničí celý organizmus.

 10. Holistický prístup,ty stále opakuješ každému dookola to isté „šíriš klamstvá, lži, systém ťa naučil zle“a pod.,nie si náhodou člen nejakej sekty, ktorému vymyli mozog?To ty si otrok svojich paranoidných fantazmagórií. Tebe sa asi všetko správne a pravdivé prisnilo v jednú chvíľu a odvtedy máš celú múdrosť sveta na dlani a my chudáci, ktorí sme chodili na obyčajné školy,kde nás učili všetko len zle,sa ti nemôžeme v tvojej múdrosti rovnať…Na moje argumenty nemáš žiadne protiargumenty, stále píšeš to isté, nemáš o danej problematike ani potuchy…

  • holistický prístup

   Jozef,

   ak niekto nemá o problematike ani „potuchy“, tak si to aj Ty – sektár sekty VÍRUSOVEJ. Aj v „škole“ Ti ukázali pravdu – tú však zabalili do obalov LŽÍ!

   • Ja mám na rozdiel od teba v tejto problematike prehľad…Ty máš svoje vymyslené blbosti.Dal som ti návod,ako zistíš pravdivosť svojich slov.Lenže ty len vypisuješ bláboly a „skutek útek“.Si len kecálek a drístač blbostí.Neliečená besnota je 100 percentne smrteľná,ale pre teba určite nie, keďže vírusy nikdy neboli podľa teba izolované.Budeš ďalej vypisovať a kecať…Tým svojej pravde zadosť neučiníš.Viac má neotravuj…

    • holistický prístup

     Jozef,

     nie nemáš jasno – si v úplnej temnote ovládaný klamstvami, lžami – si skutočne ako besne brániaci klamstvá, lži, … reagujem nie kvôli Tebe, ale kvôli tým, čo chcú vidieť a VEDIEŤ.

     Koniec.

 11. Holistický prístup:Vírus je nanoparazit,lebo parazituje na hostiteľskej bunke,nie je to parazit typu pásomnice,či šķŕkavky.Vírus je obalený lipidovým obalom,ale tebe je to samozrejme zbytočné vysvetľovať, absolútne to nechápeš…Bolo izolovaných veľmi veľa vírusov,ty nevzdelaný ignorant.Veď som ti písal,nechaj sa pohrýzť besným psom,alebo líškou a nelieč sa,besnota je vírus,ale keď podľa teba vírusy neexistujú,tak dokáž svoje slová,ktorým veríš aj skutkami,nielen hlúpym vypisovaním. Nemáš sa predsa čoho báť, keď si tak presvedčený o svojej pravde…Ja som presvedčený o svojej,ktorú má učili na zlej škole.

  • holistický prístup

   Jozef,

   si v zajatí klamstiev – ver si čomu len chceš. Nie si schopný (zatiaľ) vystúpiť z rieky lží – podporuješ a šíriš lži a klamstvá – vybral si si cestu po ktorej kráčaš – si len sektár sekty VÍRUSOVEJ. Žiaden vírus nebol nikdy nikým izolovaný – ako by aj mohol byť, keď každý organizmus má jedinečnú DNK.

  • holistický prístup

   Jozef,

   ak pochopíš mechanizmus, pochopíš, prečo sú tieto čiastočky obalené práve v tuku – lipidoch – následne sa začneš inak dívať aj na tých, ktorí toho „tuku“ majú na sebe akosi priveľa – sú to vážne poškodení (otrávení, s nedostatkom skutočných a potrebných výživných a životodárnych látok) jedinci, preto majú na sebe také ohromné množstvo tuku – tuk je úložisko toxínov – obal, ochrana, ktoré organizmus nie je schopný vylúčiť prirodzeným spôsobom.

   • Ja som ten mechanizmus dávno pochopil,preto verím tomu,čo píšem.Ty by si si tiež mal overiť pravdivosť svojich tvrdení.V komentári vyššie som ti dal návod,ako na to.Nie si zvedavý, či máš,alebo nemáš pravdu?Viac mi tu nevypisuj blbosti,nie som na ne zvedavý.

    • holistický prístup

     Jozef,

     ver si čomu len chceš.

     Koniec.

     • V pohode,je to len diskusia,povedali sme si svoje,vymenili si názory,nejde predsa o život…Je dobre, že máš svoje pevné presvedčenie. Koniec.

Pridajte komentár

*