Aby predišli panickým výberom z bánk, chcú úrady v USA pred ľuďmi utajiť prichádzajúci finančný kolaps


Print Friendly, PDF & Email

(Ethan Huff, Natural News) V súvislosti so súčasným stavom finančného systému, ktorý sa nachádza pred obrovským krachom a kolapsom, sa masovo rozmáha podvádzanie.

Federálna korporácia pre poistenie bankových vkladov (FDIC) si je dobre vedomá toho, čo sa deje, no v zákulisí pracuje na tom, aby sa informácie o prichádzajúcom krachu finančného systému nedostali na verejnosť. Chce tak predísť hromadnému výberu vkladov z bánk, čo by kolaps ešte viac urýchlilo.

V novembri 2022 sa v tichosti zišiel Poradný výbor pre systémové riešenia (SRAC) spadajúci pod FDIC a radil sa o tom, ako dôjde k ďalšiemu krachu na trhu.

Počas tohto stretnutia sa diskutovalo hlavne o tom, ako udržať varovné signály prichádzajúceho krachu v tajnosti, aby sa menej ľudí pokúsilo vybrať svoje peniaze naraz.

„Musíte myslieť na nezamýšľané dôsledky konania verejnosti, ktorá má väčšiu vieru a dôveru v bankový systém, ako možno ľudia v tejto miestnosti,“ odznelo na stretnutí. Video zdieľané na Twitteri si môžete pozrieť nižšie:

Komentátor pridal k videu tento komentár:

„Nechcú, aby verejnosť videla toto video. Banksteri nedôverujú bankám (november 2022). Hovoria o finančnej kríze, nedostatku vlastnej dôvery v náš bankový systém a ako zabrániť panike verejnosti.“

Vo videu sa ďalej hovorí:

„Chceme, aby ľudia mali plnú vieru a dôveru v bankový systém. Vedia, že existuje poistenie FDIC. Vedia, čo funguje. Vložili svoje peniaze, budú chcieť svoje peniaze dostať von.“

(Súvisiace: Pozrite si tento rozhovor s Aaronom Brickmanom, ktorý hovorí, že „dokonalá búrka“ by mohla viesť ku krachu akciového trhu horšiemu ako v roku 1929.)

Americký finančný systém celý skolabuje po prvom väčšom „behu na banky“

Ukazuje sa, že ani samotní bankári už neveria bankám. Obávajú sa, že to, čo sa teraz odohráva za zatvorenými dverami, bez vedomia širokej verejnosti (zatiaľ), nečakane zasiahne plnou silou, pretože finančný systém bude až do určitého času v tajnosti podopieraný.

Liečba osteoporózy

Ak by sa verejnosť dozvedela pravdu, viedlo by to k „nezamýšľaným následkom“, naznačil úrad garantujúci bankové vklady FDIC na stretnutí a vyzval prítomných, aby o celej veci mlčali.

„Bol by som opatrný, pokiaľ ide o neúmyselné dôsledky toho, ak by sa tieto informácie začali príliš šíriť medzi širokou verejnosťou,“ uviedol jeden člen.

Bankový systém založený na frakčných rezervách nevyžaduje veľa, pokiaľ ide o skutočné rezervy, ktoré je potrebné držať v bankách. V mnohých prípadoch sú skutočné hotovostné rezervy v bankách nulové.

Preto, ak si každý vyberie svoje peniaze naraz, tak to v okamihu zdecimuje celý systém.

Úrad FDIC pripustil, že v určitom bode dôjde k „obrovskému“ výberu vkladov, čo si zase bude vyžadovať zavedenie takzvaných „bail-inov“.

„Ľudia musia pochopiť, že môžu byť vykúpení, ale vy nechcete obrovský beh na inštitúcie,“ uviedol ten istý člen.

„Tieto behy však budú. A môže to byť signál včasného varovania pre FDIC a primárne regulačné orgány, keď tieto veci nastanú.“

Záver

Možno poznáte záchrany bánk, ku ktorým došlo v roku 2008 a zahŕňali daňových poplatníkov, ktorí boli nútení zachraňovať skorumpované, skrachované finančné inštitúcie.

„Bail-ins“ je mechanizmus, prostredníctvom ktorého sú veritelia zlyhávajúcich finančných inštitúcií prinútení vzdať sa časti svojich vkladov ako súčasť plánu na záchranu bánk pred kolapsom.

Akonáhle príde ten čas, súčasné „obdobie mieru“, ako bolo na stretnutí nazvané, skončí rýchlejšie, ako sme to videli v roku 2008.

Ďalšie súvisiace novinky o nadchádzajúcej finančnej kríze nájdete na stránke Collapse.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Etha Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Sursum Corda!

  Uctievame Boha, nie „liberálnu demokraciu“ (časť III.)

  Ako raz povedal John Adams: naša ústava bola vytvorená len pre morálny a náboženský ľud. Je úplne cudzia ktorejkoľvek inej vláde. Naša vláda, kultúra, technológie, médiá a vzdelávací systém je v súčasnosti riadený úžerníkmi, degenerovanými ľuďmi, klamármi, podvodníkmi a dravcami, ktorí odmietajú a nenávidia Ježiša Krista, nášho Pána a Spasiteľa. Kým sa to nezmení, nenastane obrat k lepšiemu. Zmena začína u každého z nás najmä pohľadom do zrkadla (spytovaním svedomia).

  Spoločnosť riadená týmito zlými ľuďmi je odsúdená na neúspech. Národný politický systém zmanipulovaný tak, aby „zvolil“ týchto ľudí do vlády, nie je systémom, ktorý stojí za to, aby sme ho bránili. Demokracia nie je náš boh a liberalizmus je rakovina dobrého, krásneho a pravdivého. Obe sa raz rozpadnú na popol.

  Amerika bola založená ako ústavná republika, nie ako „liberálna demokracia“. Je len málo vecí, ktoré na tomto svete nenávidím viac ako liberalizmus. „Liber“ znamená „slobodný“, ako v slove oslobodiť. Ideológia liberalizmu „oslobodzuje“ spoločnosť a jednotlivca od Boha a na oplátku ich zotročuje Satanovi a hriechu. Liberalizmus je jednoznačne najničivejšia ideológia v histórii. Liberalizmus umožnil jednu z najväčších genocíd, aká tu kedy bola – vyvraždenie desiatok miliónov vzácnych nenarodených Božích detí. Liberalizmus za približne jedno storočie zničil tisíc rokov budovanú západnú spoločnosť, kultúru a homogenitu.

  Aby sme nezabudli na múdre slová Dr. E. Michaela Jonesa: sexuálne oslobodenie – ktoré je vedľajším produktom liberalizmu – je politická kontrola. Každý deň sa modlím, aby Boh pokračoval vo svojom spravodlivom súde nad neúspešnou ideológiou liberálnej demokracie a aby bola jedného dňa veľmi skoro odhodená na smetisko dejín, kam patrí.

  Zdroj: Andrej Torba, Gab.com

  • JA som Boh. Čo si želáš, baranček?

  • Inak, pracuješ v šroubárni?
   Tam bol tiež taký jeden, v sklade, čo si chcel prečítať niečo v originále, tak chodil na doučko z latiny..😉

   Len pre mňa je znakom uctievania cudzích, keď si to niekto dá ešte do mena..

   Polepši sa, baranček!

  • Amerika nebola založená

  • Amerika nebola založená, Amerika bola znásilnená

  • co to je za útěk… můžete se modlit 10x za hodinu, váš bůh nikoho nepotrestá ani nikomu nepomůže, neexistuje za tisíce let jeden jedinný případ… Pokud chcete někomu vážně pomoci, musíte to udělat sám svojí rukou. Pokud chcete někoho potrestat, tak to musíte chtě nechtě vykonat vlasní rukou

  • hľadač pravdy

   Sursum Corda!

   ,,Ideológia liberalizmu „oslobodzuje“ spoločnosť a jednotlivca od Boha a na oplátku ich zotročuje Satanovi a hriechu. Liberalizmus je jednoznačne najničivejšia ideológia v histórii. Liberalizmus umožnil jednu z najväčších genocíd, aká tu kedy bola – vyvraždenie desiatok miliónov vzácnych nenarodených Božích detí.”
   =========================================================
   Ako sme sa dostali do tohoto stavu? Johannes Rothkranz to stručne popisuje v nasledujúcich dvanástich bodoch….

   ,,Idea liberalizmu, teda myšlienka „slobody”, celkom sa vymykajúca Božiemu poriadku, je mimochodom oveľa staršia ako slobodomurárstvo. Pochádza zo začiatku novoveku, teda z 15. storočia. Obdobie humanizmu, renesancie a osvietenectva túto ideu konkretizovalo krok za krokom, resp. stupienok po stupienku. Slobodomurárstvo ako „dieťa” osvietenectva vypracovalo liberalizmus v ucelenú ideológiu („náboženstvo slobody” ako hovoria sami slobodomurári) s praktickým použitím pre všetky oblasti života, ktoré zavádzali do praxe.
   Historický sled jednotlivých krokov výstavby liberalizmu ako celosvetovej, protikresťanskej a protibožskej duchovnej a politickej moci sa dá v úplnosti asi sotva predviesť, v hrubých rysoch však vyzerá takto:

   1.) „Oslobodenie” „vedy” z poručníctva kresťanskej filozofie a teológie. Zo začiatku pozvolný a nenápadný proces, ktorý ešte nemieril priamo proti viere alebo Cirkvi: začiatok novoveku.

   2.) „Oslobodenie” filozofie od teológie a tomu odpovedajúci vznik početných
   filozofických systémov, síce vzájomne si odporujúcich, ale vždy bez výnimky
   viac alebo menej protikresťanských až ateistických: renesancia.

   3.) „Oslobodenie” štátov od monarchov z Božej milosti: založenie USA r. 1776,
   a francúzska revolúcia z r. 1789 vrátane ich dôsledkov.

   4.) „Oslobodenie” štátov od akéhokoľvek vplyvu Cirkvi jej prísnou odlukou od
   nich v stále viacerých krajinách: laicizmus.

   5.) „Oslobodenie” ľudstva od kresťanského pojatia sveta pomocou evolučného
   a materialistického pohľadu „moderných” prírodných vied na svet: Charles Darwin a jeho epigoni.

   6.) „Oslobodenie” teológie z poručníctva Písma svätého a Učiteľského úradu
   katolíckej Církvi: protestantská kritika Biblie, katolícke modernistické hnutie
   z počiatku 20. storočia a neomodernistická teológia súčasnosti.

   7.) „Oslobodenie” proletariátu od nadvlády kapitálu a buržoázie, ale súčasne
   tak aj od „ideologickej nadstavby” kresťanstva: komunistická revolúcia z roku 1917
   a jej následky.

   8.) „Oslobodenie” ľudstva od kresťanských a ďalších obmedzujúcich „predstáv”,
   hlavne v oblasti sexuality: zdeľovacími médiami riadená pansexualita z jej
   dôsledkami až po masovo prevádzané potraty.

   9.) „Oslobodenie” žien z nadvlády mužov: ženská „emancipácia” a feminizmus.

   10.) „Oslobodenie” ľudstva od „dogmatizmu” vzájomnou toleranciou všetkých veľkých náboženstiev a ideológií: chystané jednotné svetové náboženstvo „humanity”.

   11.) „Oslobodenie” ľudstva od seba samého a nahradenie tým vzniknutého duchovného prázdna propagáciou a podporovaním gnostických, magických, okultných a nakoniec aj otvorene satanistických praktík: hnutie New Age našich dní.

   12.) „Oslobodenie” ľudstva od hroziaceho vojnového nebezpečia prostredníctvom
   dialógu a bratského spojenia všetkých veľkých náboženstiev, ako aj zjednotenie
   všetkých národných štátov sveta do jediného svetového štátu: Už ohlásená
   „diktatúra humanity”.

   Celá táto séria „oslobodení” teda nakoniec vyústi v ďaleko najstrašnejšiu tyraniu,
   akú kedy svet videl!“

   Johannes Rothkranz (pravoverný katolícky teológ)
   ————————————————————————————————————-
   Poznámka 1 (k bodu č.11):
   Hnutie New Age sa začalo mohutne rozširovať od polovice sedemdesiatych rokov dvadsiateho storočia. Do r.1975 (1875-1975 => kabala) malo hnutie Nového veku zostať v podzemí. New Age vychádza z teozofickej spoločnosti, New Age = Teozofia. Gnosticko-satanistickú para-slobodomurársku ,,Teozofickú spoločnosť” založila v r.1875 Helena Petrovna Blavatská. Blavatská bola vrcholná satanistka a najvyššie zasvätená slobodomurárka v nadnárodných superlóžach.
   Väčšina ani nevie, ako je oklamaná. Ľudia absolútne nechápu, čomu slúžia a čomu napomáhajú. V súčasnosti sa učenie o ,,Novom veku” rozširuje všetkými dostupnými prostriedkami a mnohí, či už vedome alebo nevedome tomu napomáhajú. V geopolitických a geostrategických súvislostiach korešponduje hnutie ,,New Age” s Bushom vyhláseným programom ,,New Order”.

   Poznámka 2 (k bodu č.5):
   Charles Darwin (1809-1882) bol najvyššie zasväteným nadnárodným slobodomurárom, bol členom najstaršej slobodomurárskej pra-lóže sveta ,,THOMAS PAINE” (založená v USA v r.1849-1852).
   Helena Petrovna Blavatská (1831-1891) bola pra-lóžová ,,sestra” Charlesa Darwina, bola teda rovnako členkou najstaršej a najvyššej nadnárodnej slobodomurárskej pra-lóže ,,THOMAS PAINE”, z ktorej bola neskôr vyhodená, no bola prijatá do nadnárodnej pra-lóže ,,PARSIFAL” (založená v Nemecku v r.1862).

   Zostáva naše konečné ,,oslobodenie” uvedené v poslednom dvanástom bode!!!
   =========================================================

 2. Ak si ľud založí vlastnú menu, k čomu bude dolár?

  • Skúste a okamžite vám nabehne domov NAKA. Pamätajte, polícia tu nie je na to, aby pomáhala a chránila bežných ľudí, ale aby chránila a zachovávala moc systému a vládnucej elity. No a zrušenie monopolu štátu na vydávanie peňazí je vec, ktorá by najviac ohrozila systém.

   • Aký monopol štátu? Snáď monopol UK a USA

   • Štát nemá s vydávaním peňazí vôbec nič. Penjaze sa tvoria 2 spôsobmi- vydávaním dlhopisov-dlžný úpis oproti pôžičke štátu súkromnou centrálnou bankou patriacou pod BIS. A druhý je úverovanie súkromnými bankami. Preto sú všetky nové peniaze dlhom a preto je dlh nesplatiteľný.
    Keď sa počas krízy splácajú úvery( umorujú), strácajú sa vlastne peniaze v obehu a vzniká deflácia, pretože množstvo peňazí „naháňajúcich“ statky sa zmenšuje. Opak je inflácia, keď sa tvorí veľa úverov, to sme zažili donedávna. Všetko sú to triky , ako nás obrať o reálne aktíva bezcennými peniazmi.

    • Presne tak. Všetky peniaze dnes sú debetné (dlhové) a ten dlh je nesplatiteľný, pretože na každý dlh/pôžičku je úrok, ale na splatenie úroku sa musia najprv vytvoriť ďalšie dlhové peniaze, ktoré vytvoria ďalší úrok. Je to dlhový kruh smrti. Bankári pumpujú do systému pôžičky virtuálnych peňazí a naspäť odsávajú reálne hodnoty. Kreditné peniaze vydávané štátnou pokladnicou skončili u nás pádom socializmu (ak sa mýlim tak ma opravte) a v USA skončili tuším Lincolnom. JFK bol zastrelený hlavne kvôli tomu, že sa pohrával s myšlienkou návratu ku kreditným peniazom vydávaných štátnou pokladnicou.

     • Kennedy vydal executive order 11110( vsimnite si 2 jedenastky, znak globalistov). Tymto mohla vlada vydavat peniaze prvykrat od r.1913(Rotsild povedal:Dajte mi pravo vydavat peniaze a je mi jedno akavlada bude.)
      Nasledne vlada vydala asi 60 mil usd a zabili ho( kto asi?)
      Doteraz je ten executive order platny, ale nikto sa viac neodvazil postavit bankarom.
      Zakon o nbs bol jeden z prvych porevolucnych zakonov, ktorym sme sa zbavili suverenity vydavat peniaze. A o tom je cely kapitalizmus. Toto prehliadol aj Ford a Stalin. Ford vydal v inzertnych novinach knihu Medzinarodny z.d. Potom, co mu zastavili financovanie fabrik a niekolkokrat sa ho pokusili zabit s tym prestal. To , ze je to zhava tema svedci aj, ze Cech co tu knihu prelozil bol trestne stihany a tusim aj odsudeny( okolo 1996). Hoci v Martinnuse si kupite main kampf v pohode…Stalin odhalil taktiez zradu marxizmu ako umeleho konstruktu, ktory umelo vnasal rozpor medzi kapitalistov a proletariat-vsetci su na jednej lodi a robia na bankarov. Socializmus bez marxizmu bol preto nepripustny, lebo odstranil toto otoctvo. Preto sa toho tolko postavilo. A preto ho pomocou podpindosov v podstate od zavrazdenia Stalina torpedovali a sabotovali az k jeho rozpadu. A umelo vytvarali „zaostavanie za zapadom“ Preto vsemozne sankcionuju Kubu, Cinu a inych. Aby sa nahodou neprekuklo, ze zaklad ekonomiky je suverenna mena vlastnena statom! Toto je moj nazor.

     • Milan – určite áno – zvlášť ak národ ručí všetkým! Euro je ojeb, ktorým nás dohnali do kolektívneho ručiteľstva za všetky židovské avantúry! Euro je tunel národných štátov a ich bohatstva!

   • Лаитаз Откин

    Napis pomahat a chranit na ich autach je tak pravdivy-chyba vsak dodatok-system.
    Matrix ako zmes pravd,polopravd a lzi.

    • Zatiaľ ni.kto,
     niekto obráti kabát, iný radšej nick🤔
     hlavné je, že zostávaš verný Pravde, týkajúcej sa nás všetkých, Лаитаз Откин🙂

 3. Možno som nevzdellanec v danej oblasti, ale vznik USA si spájam v prvom rade ako útek zločincov z Európy. V druhom rade útek chudoby z Európy za vidinou lepšieho života.

  • Nuž, ja si myslím, že ak niekto prečítal „iba“ bežné indiánske knihy, k tomu aspoň trošku mal rád dejiny a používa zdravý sedliacky rozum (pozor, dnes je to viac ako vzdelanie plagiátorov) presne takto to vidí tiež!

 4. Australiu vidím ešte hotsie

 5. Gogonomové mají už ideologicky provedenou péíči o nejzranitelnější.
  https://cz24.news/schwabove-svetove-ekonomicke-forum-wef-zcela-vazne-prohlasuje-ze-pedofilove-zachrani-lidstvo/

 6. Přídám, jak degenerace vládne, začnu tímto:
  newswars.com/ny-times-op-ed-mate-with-short-people-to-stop-climate-change/

  Nějaká (dle vyjadřování určitě uvědomělá „očkovaná“) Mara Altmanová, která píše pro The New York Times, tvrdí, že dalším způsobem, jak se vypořádat s imaginárním strašákem známým všem jako „změna klimatu“, je „páření s menšími lidmi“ 😀

  A zde ukázka její debility:
  „Snížení minimální výšky pro potenciální partnery na vašem seznamovacím profilu je krokem k ekologičtější planetě,“ napsala Altmanová. Podle Altmanové nestačí jen vyřadit z genofondu všechny vysoké lidi. Možná bude také nutné zlikvidovat všechny vysoké lidi, kteří v současnosti existují, aby se zachránila planeta před „globálním oteplováním“. Je dokonce zastánkyní toho, aby se dětem odepřely některé složky výživy, které podle ní přispívají k tomu, aby lidské tělo rostlo vysoké, silné a zdravé. Altmanová dává přednost tomu, aby příští generace dětí byla zbavena výživy, aby byla malá, a tím pádem „šetrná k životnímu prostředí“.

  Takže, z neznámého důvodu je Altmanová přesvědčena, že lidé s kratší postavou jsou „vrozenými ochránci přírody“, což je podle ní „v tomto osmimiliardovém světě zásadnější než kdy jindy“.
  A vzhledem k tomu, jak Timesy a vůbec všechny MSM po celém světě běžně obhajují plošnou genocidu a depopulaci, je s podivem, že Altmanová vůbec nějaké páření propaguje..
  = Kupodivu, Možná na tom něco bude. Já mám stejný názor na velké nosy 😛

  Tito lékaři na Twitteru prosazovali maskování, uzamčení okolo kovid. No a ukázalo se, že neexistují:
  sfstandard.com/technology/these-doctors-pushed-masking-covid-lockdowns-on-twitter-turns-out-they-dont-exist/

  Minulý měsíc, Dr. Robert Honeyman uvedl, že mu umřela sestra na kovid. Napsali o tom na Twitteru a obdrželi desítky kondolencí, přes 4 000 retweetů a 43 000 lajků.. Přesně o měsíc později, 12. prosince, Honeymanovi napsali, že jejich rodinu postihla další tragédie.
  „Se smutkem oznamuji, že můj manžel upadl do kómatu poté, co byl v nemocnici s kovid. Lékař si není jistý, zda se z toho dostane,“ napsali na Twitteru. „Tento rok byl nejtěžší v mém životě, když jsem ztratila sestru kvůli tomuto viru. Je to poprvé v mém životě, kdy nevidím světlo na konci tunelu.“

  No a opět se na ni valily kondolence a přání všeho dobrého. Byl tu však jeden problém: Honeyman nebyl skutečný!!

  Transgenderový „doktor sociologie a feministických studií“ s „velkým zájmem o poezii“, který používal zájmena oni/oni, byl ve skutečnosti stocková fotografie popsaná na DepositPhotos, webu s obrázky bez poplatků, jako „usmívající se šťastný, pohledný latinoameričan venku – portrét hlavy“.
  Jejich údajně komatózní manžel, Dr. Patrick C. Honeyman, byl také falešný. Jeho fotografie na Twitteru byla ukradena pojišťovacímu profesionálovi z Wayne ve státě Indiana.

  Takže, dva falešní lékaři, jejichž účty nabádaly k mimořádné opatrnosti v souvislosti s kovid, byli součástí sítě nejméně čtyř falešných účtů, které se oháněly svými vazbami i na komunitu LGBTQ+, hlasitě obhajovaly nošení masek a společenský odstup a snášely kritiku na adresu těch, kteří podle nich nebrali pandemii vážně..

  = A kdo si myslíte, že převážně píše na soc. sítích, seznam atd., propaguje narativ apod. Hlavně AI boti a roboti!

  A jedeme dále, Francouzský ministr vnitra se zesměšnil, když prohlásil, že během silvestrovské noci shořelo „jen“ 690 aut.. Francouzský ministr vnitra Gérald Darmanin, který tento týden ve svém prohlášení prohlásil, že silvestrovské oslavy proběhly v celé zemi „bez větších incidentů“, přestože na sociálních sítích byly zveřejněny desítky či stovky „incidentů“. Francouzské úřady navíc očekávaly problémy a zmobilizovaly desítky tisíc policistů a těžkooděnců, aby zvládly to, o čem všichni zjevně věděli, že přijde, píše Remix News:
  rmx.news/france/french-interior-minister-mocked-after-saying-only-690-cars-torched-on-new-years-eve/

  = V několika francouzských městech došlo k nepokojům, bylo zapáleno téměř 700 aut a na Silvestra bylo ve Francii zatčeno téměř 500 lidí … Francouzské úřady byly na konci roku v nejvyšší pohotovosti a podle prohlášení Darmanina bylo na Silvestra po celé zemi mobilizováno 90 000 policistů a četníků. Francouzský politik rovněž upozornil, že Silvestr 2023 vykázal historické zlepšení v počtu zapálených vozidel, kdy v celé zemi shořelo „pouze“ 690 aut. Podle údajů uvedených ve sdělení jich loni bylo 874, což představuje zlepšení o 21%
  pic.twitter.com/qZmRyxQyh2

  Např. na silvestra kolem desáté hodiny večer hořelo první auto ve čtvrti Halvêque, hořela ve 23 hodin tři vozidla naproti Sillon de Bretagne. Je to poprvé, co policisty a hasiče přivítal ohňostroj
  pic.twitter.com/ysAormKBIy
  pic.twitter.com/5lDSRhL3Ll
  pic.twitter.com/sZNosNFCeu

  Mám takový pocit, že něco podobného/stejného zažívali i teď v Německu, nebo se mýlím? 🙂 ..Asi se v posledních dnech se soutěží o největší „Světovou cenu pro blbce“

  • kvakcína je sloboda

   keď si zoberieš, že je francúzov takmer 68 miliónov, tak tých 500 zatknutých je nič (hlavne, keď si uvedomíme, že to určite neboli typickí francúzi)
   :DDDD
   a áno, podobné radovánky boli aj v berlíne a v hamburgu

 7. Sursum Corda!

  Môžete mi niekto odpovedať na otázku či sa môže mRNA vakcína počas pobytu ľudí vo verejnom bazéne prenášať z očkovaných na neočkovaných? Poprosil by som vás aj o uvedenie prípadného dôveryhodného zdroja.

  • Podľa mňa je to u mRNA podobné ako u HIV. Čiže prenos telesnými tekutinami, inak nie. V chlórovanom bazéne určite nie.

  • Ďalšie vec je, že kapsuly mRNA vydržia v tele očkovaných vraj max. 14 dní. Po tomto čase už žiadne v ich telách nie su, takže nedochádza ani k prenosu. Po 14 dňoch už si dôsledky očkovania znáša dotyčný očkovanec sám. Výnimku môžu tvoriť transplantácie od takýchto darcov. Ak sa do vášho tela dostanú živé bunky s mRNA inštrukciou, budú tvoriť spike proteíny vo vašom tele, kým neodumrú. Cieľom mRNA inštrukcie sú hlavne bunky krvného obehu (sú na rane ako prvé po vpichu mRNA koktailu), takže hlavné nebezpečenstvo spočíva v transplantácii krvi, srdca a pod. Bunky výstelky srdca napr. žijú aj 40 rokov, takže tak dlho budú aj produkovať spike proteíny.

   • mRNA prežije dlhšie ako 14 dní, vraj až 6 mesiacov a viac. Je to kvôli tomu, že jedná báza (uracil) používaná na vytvorenie mRNA bola pozmenená (na pseudouridín) a telo ju potom už neberie ako mRNA a nezničí ju.

    • Dobre – a máte nejaké vedomosti o tukovej báze, ktorá umožňuje tento transport mRNA do buniek vôbec? Lebo bez toho neexistuje ani množenie mRNA!

     Viem, že v potravinárstve existujú tuky – ako ochucovadlá, ktoré sa absolútne ani ako zdroj energie nevstrebajú! Takto ochutené chipsy! Teda – musí existovať aj ich protipól! Ten tuk je ten transportér mRNA do bunky!

  • Vlastne po vpichu mRNA sú na rane ako prvé svalové bunky deltového svalu. Tie žijú tuším 15 rokov. Krvný obeh potom zanesie mRNA kapsuly prakticky ku každému orgánu v tele, pravdepodobne aj vrátane mozgu. Mozgové bunky žijú aj 200 rokov, čiže celý ľudský život. Vyprodukovaný spike proteín sa potom hromadí v krvnom obehu, poškodzuje výstelku ciev a srdcový sval, spôsobuje krvné zrazeniny, ktoré zrejme nakoniec niekde upchajú cievy/žily a dochádza k zlyhaniu orgánov, najčastejšie srdcového svalu, alebo mozgovej príhode. Od vpichu teda telo bojuje proti sebe samému a záleží zrejme len na tom koľko a akých buniek v tele stihnú mRNA kapsuly zainštruovať kým sa rozpadnú. Možno že niektoré telá reagujú na vpich mRNA kapsúl tak že ich rýchlo zničia, a preto nedôjde k zainštruovaniu kritického množstva buniek kedy by už stav bol v tele nezvrátiteľný. A zrejme to závisí aj od zloženia šarží, od prídavných látok, tzv. „adjuvans“, ako bude telo reagovať na tieto mRNA kapsule. Každopádne každý vpich tohto mRNA koktailu je pokus o pomalú vraždu a dúfam že tak sa nato budú budúce generácie aj pozerať a súdiť vinníkov.

  • Opichanci vylučujú zo svojho tela spikeproteín, ktorý ich telo vytvára a údajne aj hydroxid grafénu. Tieto látky prenášajú na všetkých v okolí. Ochrana je ako som už spomínal: Chren, púpava, horčica a čaje z ihličia všetkých druhov borovíc aj maceráty.

   • Sursum Corda!

    Zbraslav, Vladimír, redakcia – ďakujem

   • Spike proteín sa vylučuje do okolia očkovancov tiež, to je pravda, a to dlhodobo. Ale to nevidím ako veľký problém, pretože s tými pár vstrebanými spike proteínmi si telo hravo poradí. Problém je keď spike proteín vyrábajú vaše bunky.

   • Pořád naivně věřím,že smlouva se podepisuje krví.Tak tím štípancem je to asi nejúčinnější.
    Hodní Kanaďané nám dodají antibiotika.aTak hlavně aby se nejednalo o nějakou spešl šarši.

   • Co když neočkovaní-s čistou DNA nepřežijí ten koktejl G5,grafenu a všelijakého svinstvo.To očkování je jen další stupeň ve vývoji člověka.Třeba se něco mění a dál zůstane jen přeživší malá skupina opíchanců.
    Zajímavá diskuse na Otevři svou mysl Andreas Morritz Rizika dětských a každoročních očkování.

 8. hľadač pravdy

  Biden podpísal začiatkom marca 2022 – Výkonný príkaz 14067
  ,,Zabezpečenie zodpovedného rozvoja digitálnych aktív”
  =========================================================
  ,,Oddiel 1. Politika. Pokrok v oblasti digitálnych technológií a technológií distribuovanej účtovnej knihy pre finančné služby viedol k dramatickému rastu trhov s digitálnymi aktívami, čo má hlboké dôsledky na ochranu spotrebiteľov, investorov a podnikov vrátane ochrany súkromia a bezpečnosti údajov, finančnej stability a systémového rizika, trestnej činnosti, národnej bezpečnosti, schopnosti uplatňovať ľudské práva, finančného začlenenia a spravodlivosti a dopytu po energii a zmeny klímy. V novembri 2021 dosiahli neštátne emitované digitálne aktíva kombinovanú trhovú kapitalizáciu 3 bilióny USD, čo je nárast oproti približne 14 miliardám USD na začiatku novembra 2016. Menové orgány na celom svete tiež skúmajú a v niektorých prípadoch zavádzajú digitálne meny centrálnych bánk (CBDC).”

  ,,Hoci mnohé činnosti týkajúce sa digitálnych aktív patria do rozsahu pôsobnosti existujúcich vnútroštátnych zákonov a predpisov, čo je oblasť, v ktorej Spojené štáty zaujímajú celosvetové vedúce postavenie, rastúci rozvoj a prijímanie digitálnych aktív a súvisiacich inovácií, ako aj nedôsledné kontroly na ochranu pred určitými kľúčovými rizikami si vyžadujú vývoj a zosúladenie prístupu vlády Spojených štátov k digitálnym aktívam. Spojené štáty majú záujem na zodpovedných finančných inováciách, rozširovaní prístupu k bezpečným a cenovo dostupným finančným službám a znižovaní nákladov na domáce a cezhraničné prevody finančných prostriedkov a platby, a to aj prostredníctvom pokračujúcej modernizácie verejných platobných systémov. Musíme prijať rázne opatrenia na zníženie rizík, ktoré by digitálne aktíva mohli predstavovať pre spotrebiteľov, investorov a ochranu podnikov; finančnú stabilitu a integritu finančného systému; boj proti trestnej činnosti a nezákonnému financovaniu a ich predchádzanie; národnú bezpečnosť; schopnosť uplatňovať ľudské práva; finančné začlenenie a spravodlivosť; a zmenu klímy a znečistenie.”

  ….bla, bla, bla,…. a tak ďalej.

  Zdroj:
  https://www.presidency.ucsb.edu/documents/executive-order-14067-ensuring-responsible-development-digital-assets
  ————————————————————————————————————-
  A teraz strojový preklad článku v ,,ľudskej reči“!

  Digitálne meny centrálnych bánk sú ďalšou hranicou v boji za slobodu:
  =========================================================
  „Ak môžete každého človeka presunúť do digitálneho koncentračného tábora, kedykoľvek vyprázdniť jeho bankový účet a povedať mu, na čo môže a nemôže míňať peniaze, máte nad ním úplnú kontrolu.“ – Catherine Austin Fittsová

  Digitálne meny centrálnych bánk („CBDC“) sú digitálne meny emitované priamo centrálnou bankou národného štátu a slúžia ako zákonné platidlo.

  Kritické je, že CBDC sú kontrolované vládami, a preto predstavujú protipól myšlienok – decentralizácie, softvéru s otvoreným zdrojovým kódom, transakcií bez povolenia a peer-to-peer -, vďaka ktorým sa Bitcoin a iné kryptomeny stali takou revolučnou technológiou.

  Ako už asi tušíte, CBDC budú viazané na identitu používateľa a digitálne ID, čo umožní úplný dohľad zo strany štátu a vylúči akúkoľvek šancu na finančné súkromie.

  Podľa nástroja Atlantic Council’s Central Bank Digital Currency Tracker skúma možnosť zavedenia CBDC 112 krajín, čo predstavuje viac ako 95 % svetového HDP.

  Digitálnu menu už zaviedlo 11 krajín vrátane Nigérie a mnohých karibských štátov.

  Pilotné programy testuje 14 krajín vrátane Južnej Kórey, Thajska, Saudskej Arábie, Švédska a Číny, ktorá má v roku 2023 rozšíriť používanie digitálneho jüanu.

  Anthony Pompliano, americký podnikateľ, investor a evanjelista Bitcoinu, vlani v marci napísal, že „digitálne meny centrálnych bánk budú jedným z najväčších porušení ľudských práv v histórii“.

  „Digitálne meny centrálnych bánk odstraňujú súkromie a decentralizovaný charakter fyzickej hotovosti,“ vysvetlil Pompliano. „Vytvára prostredie, v ktorom majú centrálne banky úplnú kontrolu nad každým aspektom finančného života občanov.“

  „Títo centrálni bankári budú môcť vidieť, čo je na vašom bankovom účte, s kým uskutočňujete transakcie, čo nakupujete a čokoľvek iné, na čo sú vo vašom finančnom živote zvedaví,“ napísal.

  „Táto úplná previazanosť so štátom odstraňuje všetky prvky súkromia a zároveň dáva inštitúciám možnosť cenzurovať všetky transakcie bez ohľadu na to, či na to majú legitímny dôvod alebo nie.“

  Robert Kiyosaki, autor knihy o osobných financiách „Bohatý otec, chudobný otec“, mal ostrú kritiku myšlienky zavedenia CBDC.

  Kiyosaki vo svojom tweete, ktorý zverejnil 17. júla, označil výkonné nariadenie 14067 podpísané Bidenovým Bielym domom začiatkom marca, ktorým sa stanovilo stanovisko vlády k vytvoreniu CBDC, za „najzradnejší čin v dejinách USA“.

  Okrem toho Kiyosaki zašiel až tak ďaleko, že vyhlásil, že zriadenie CBDC je „komunizmus vo svojej najčistejšej podobe“.

  Predstavte si tieto scenáre:
  *Na zasadnutí školskej rady vášho dieťaťa ste sa vyjadrili proti maskovaniu detí. Nákup bol zamietnutý.
  *Prekročili ste týždenný počet kilometrov svojho vozidla a prekročili ste limit emisií oxidu uhličitého. Nákup zamietnutý.
  *Na Facebooku ste zverejnili súkromnú správu spochybňujúcu posledné voľby a uviedli ste, že voľby boli zfalšované. Nákup zamietnutý.
  *Nevzali ste si poslednú injekciu génovej terapie mRNA od spoločnosti Pfizer. Nákup zamietnutý.
  *V rozpore s protokolom o uzamknutí ste vycestovali mimo karanténnu zónu. Nákup zamietnutý.

  To všetko by bolo možné, pretože CBDC sú programovateľné.

  Napríklad čínsky digitálny jüan možno naprogramovať tak, aby sa aktivoval v určitý deň, aby jeho platnosť vypršala v určitý deň, aby bol platný len na určité nákupy a, čo je zlovestné, aby bol dostupný len občanom, ktorí spĺňajú určité podmienky.

  Centrálne banky tak môžu ovplyvňovať a kontrolovať správanie príjemcov tejto centralizovanej digitálnej meny, ako aj vylúčiť z účasti na finančnom systéme tých, ktorých chcú potrestať.

  Tieto CBDC by boli prepojené s digitálnymi preukazmi totožnosti, ktoré by boli spojené s očkovacími pasmi, uhlíkovými stopami a systémom sociálneho kreditu podobným tomu, ktorý sa zavádza v Číne.

  V skutočnosti sa celý nátlak okolo zavedenia očkovacích pasov a digitálnych preukazov totožnosti javí ako vopred naplánovaný odrazový mostík pre zavedenie digitálnych mien centrálnych bánk a globálnych systémov sociálneho kreditu.

  Táto kontrola zhora nadol sa spája s hnutím za zelenú energiu, ktoré má za cieľ vyvolať nedostatok energie v rámci digitálne monitorovanej inteligentnej siete spájajúcej spotrebu elektriny, plynu a energie s digitálnymi preukazmi totožnosti občanov.

  Catherine Austin Fittsová, bývalá asistentka ministra pre bývanie a mestský rozvoj Spojených štátov amerických, v nedávnom rozhovore povedala: „Celá táto čistá energia je navrhnutá tak, aby vytvárala plne elektrický systém, ktorý im umožní vybudovať plne digitálny transakčný systém, ktorý im poskytne digitálnu kontrolu.“

  „Energia bude zhora nadol a potom sa umiestnia senzory a čipy na všetko, čo sa v Amerike hýbe,“ vysvetlila.

  „Ak môžete každého človeka presunúť do digitálneho koncentračného tábora, kedykoľvek vyprázdniť jeho bankový účet a povedať mu, na čo môže a nemôže míňať peniaze, máte nad ním úplnú kontrolu.“

  Ak vaša vláda schváli CBDC, každého lekára, ktorého navštívite, každé jedlo, ktoré zjete, každý výlet, každý nákup a každý dolár, ktorý vlastníte, bude vaša vláda sledovať v reálnom čase až do konca vášho života.

  Digitálne meny centrálnych bánk sú ďalšou hranicou boja za slobodu a tento rozhovor sa musí začať teraz, pretože centrálne riadené digitálne meny sa blížia vo veľkom.

  Bez globálneho povedomia centrálne banky použijú peniaze proti ľudstvu a uskutočnia najväčšie porušenie ľudských práv, aké sme kedy videli, a občania im pri tom budú fandiť.

  Zdroj:
  https://expose-news.com/2022/10/31/cbdcs-are-the-next-frontier-for-the-battle-for-freedom/
  ————————————————————————————————————-
  Podobný článok tu už bol zverejnený – ,,Digitálne meny centrálnych bánk sú rýchlou cestou k digitálnym koncentračným táborom”
  https://www.badatel.net/digitalne-meny-centralnych-bank-su-rychlou-cestou-k-digitalnym-koncentracnym-taborom/
  ————————————————————————————————————-

  • S tým by sa dalo vdrbať tak, že by každá obec vydávala svoje ID peniaze – lenže – tak by sa dala obec aj vytunelovať! Teraz inak – finančný rezervný fond – garancia 90% úspor obyvateľstva! Myslíte si, že v ňom sú nejaké peniaze?! Ani hovno! Veď si predstavte ten ten objem doslova umŕtvených úspor obyvateľsta! Tie peniaze sa akože točia – lebo v ňom nie sú! Signál príde, keď zákonom obmedzia maximálne držanie hotovosti doma – v USA je to 10 tisíc USD!

   Ja mám v banke peniaze len na udržiavanie účtu – kvôli budúcemu vysporiadaniu dedičstva. A potom ich – hádam – vyberiem všetky – aj s rizikom prepadnutia-lúpeže, pretože banka ma okradne URČITE!

   • Rozprávka o rezervnom fonde plus odmena za zostatok na účte sú mechanizmy určené nato, aby ľudia nevybrali úplne všetky peniaze z účtov, resp. aby nosaté banky mali čo ukradnúť keď príde čas.

  • Sorry, ale koho uz zaujima, co robia USA ? Mna teda nie a rcite nie som jedina …..

   • Načo sem chodíte, ak vás to nezaujíma? Trpíte samotrýzniteľským syndrómom?

   • Лаитаз Откин

    A ja som Laitaz Otkin a som zvedavy aky typ kolobezky ste-mechanicka alebo elektricka?Dieselova,benzinova,parna ci solarna?

 9. Amerika a celý anglosaský svet mali toľko „skvelých“mysliteľov, ekonómov, všelijakých zbytočne komplikovaných nepoužiteľných ekonomických teórií, kadejakých absurdných sociálnych experimentov,neskutočne „vynikajúcich“ škôl (Harvard,Princeton,Yall) až ich to priviedlo na psí tridsiatok…Jediné,na čo sa v praxi zmohli,bolo nekonečné tlačenie bezcenných zelených papierikov, navyšovanie dlhového stropu, vyvolávanie vojen a prevratov kade-tade po celom svete,alebo neustále provokácie voči ekonomicky silnejším štátom,ako sú oni sami..Premudrelí teoretickí ekonómovia zo Západu sa nestačili čudovať,ako nám to tu v plánovanom socializme klape aj bez nejakých hlúpych západných teórií a experimentov…Reálne zdroje nemajú takmer žiadne, veľké štáty, ktoré ich majú,na nich serú,zostala im už len tá fašistická, skorumpovaná,totalitná EÚ s Leyenovou a WEF v Davose aj so starým,oplzlým psychopatom Švabom, ktorý plánuje Reset,lebo USA sú v riti,tak sa kvôli tomu musí posrať celý svet.Už dávno sa na nich mal celý svet vykašľať,bez zdravého sedliackého rozumu, ktorý im chýba by skrachovali už dávno..

 10. Objektívne

  Psychopatia a sociopatia sa stala normou. V medicíne bola nahradená inými termínmy, pretože sa zistilo, že 80 % populácie je psychopatických, alebo sociopatických. Ak je niekto mimo normy, je „divný“ a je potrebná liečba.

  • Čo je toto za šialená planéta? Ak naše poprepisované dejiny neklamú úplne, v poriadku nebola nikdy.

   • „Čo je toto za šialená planéta?“

    Ak vynaložíte dosť úsilia je možné sa dopracovať k správnej odpovedi. Sotva vás však poteší.

    • To bola len rečnícka otázka, Mária. Sotva existuje na ňu presná zverejnená (!) odpoveď. A racionálna už tobôž nie. To, čo sa vôkol nás deje, vidíme hádam všetci. Pravé informácie sú pred nami blokované a starostlivo ukryté. Informácie dostávajúce sa k nám sú starostlivo poprekrúcané a kontradiktorické. Ak sa niekto odvážil „vyjsť s kožou na trh“, bol kruto potrestaný, alebo popravený. Vrátane Ježiša. Aké úsilie treba ešte vynaložiť na to, aby sme konečne pochopili, že bez zásahu „zhora“ sme stratení?

  • Cize ak je niekto normalny, tak je divny…ze?
   Pred nejakym casom sa na Badateli objavovali vyborne odborne clanky a potom aj diskusie.Nebolo by dobre, redakcia( to je otazka na Vas) vratit sa tejto osvedcenej metode?
   A zdasa, ze “ posadka“ sa zmenila, alebo niekto zauradoval…?

   • Ak sa vám články nepáčia, načo sem chodíte a komentujete? Odborných článkov na rôzne ochorenia je tu tak veľa, že ak chcete riešiť nejaký zdravotný problém, stačí ísť do archívu si vyhľadať príslušný článok a môžte sa liečiť. Alebo vám chýbajú nejaké konkrétne diagnózy, ktoré nemáme pokryté?

   • arabella, veľmi dobrá poznámka – súhlasím. A podľa reakcie redakcie viac k tomu ani netreba!!! Na čo sem chodím? Už iba občas „chodím“, a že na čo, to je moja súkromná záležitosť – veď je to tu verejné, či nie?!

    • ja stale lenja

     Mna sa tiezniekto pytal preco sem chodim….no ak je toto nejaky spešl club, takma redakcia urcite paky ako ma blokovat, cinie?! Ale zdvorila ta otazka nebola, no co uz…..

 11. Redaxia – prečo odvádzate ďalším článkom pozornosť od run na slovenské – akože slovenské – banky? Akože máme pozorovať tie americké, a medzitým s nami vyjebú tie „ne“americké?

  Stačí tu rozobrať slovenský rezervný fond a máte tu run na banky!

 12. Ďalší mladý 31-ročný – slovenský športovec -profesionálny squashista – reprezentant SK -Miroslav Celler, už to má – za sebou.

  „Podľa zdroja TV JOJ – mal Miroslav – údajne -spadnúť (Pozn. asi rýchly infarkt) na schodoch v podniku v Starom Meste v Bratislave – v noci na sobotu, 7. januára. Jeho kamarát, ktorý bol v danom okamihu s ním, zavolal sanitku a následne Miroslav zomrel v nemocnici.“ spresnili noviny.sk.

  Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ Bratislava I – začal trestné stíhanie – vo veci trestného činu usmrtenia, Bratislavská krajská polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

  P.S. Ak to bol ďalší – opichaný športovec, tak by Polícia mala vzniesť – trestné oznámenie -za zabitie – na Pfizer, co.

  https://www.plenum.sk/dnes-rano-necakane-umrel-mlady-slovensky-sportovec/

 13. Nuz stalo sa toto https://www.hlavnespravy.sk/absolutne-sialenstvo-rekordne-horucavy-zasiahli-europu/3007567 !
  Preco? Aby ludia viac verili zmene klimy a pripravovanej agende CO2. Chemitrals odviedli v celej EU kvalitnu pracu ! Mali sme hrejivy Syvester, praskovanie zabralo !

  • No aj aby predišli nepokojom kvôli zime! Veď priemerné teploty sú o 20-30 stupňov vyššie. Tiež kvôli technike presúvanej na Ukrajinu!

   Treba to využiť!

 14. svatoslav butora

  Nevedia riadiť svoje štáty a ich ekonomiku; idú od jednej krízy k druhej a keď nevedia a nevidia východiská z nimi zavineného úpadku, tak sa objavujú vojny a likvidácia ekonomík a ľudí a firiem. Títo opovážlivci a zlovestní chamtivci si ovšem dovoľujú radiť a prikazovať cestou OSN a WEF a cez Davoských šamanov a s podporou WHO celému Svetu Ľudí, ako žiť a ako „hospodáriť a ako sa v mene ich večnej nenažranosti liečiť a opichávať a ako sa nechať okrádať a ako nechať okradnúť Rozum a zbaviť ho myslenia a duše. Osedlali si naše servilné vlády a urobili z nich oslov v ich službách. Celá Zem umiera, ale bankové monštrá v službách Sluhov Smrtihlava vysávajú silu ľudí a Zeme. Títo neschopní svetovládci sú príčinou každej krízy. Bolo a je napísané a platí: …keď slepý vedie slepého obaja padnú do jamy… Inak sa to dá chápať aj tak, že…keď všetkého zla schopní blázni a idioti a nevzdelanci riadia svet tak svet s nimi spadne do anticivilizačnej nihility. A to je to isté ako padnúť do ich sľubmi vyzdobeného nimi vykopaného hrobu.

 15. Dnes mi v krčme jeden pán povedal, že cez mainstream prebehla info, že Čína obsadila Mesiac? Články žiadne – viete o tom niečo? Nemám telku. No lebo ľudstvo má údajne od mimoňov na Mesiac zaracha, takže k čomu došlo v exopolitike?

  • Van Allenove pásy zatiaľ naša súčasná Satanistická civilizácia neprekonala. Na ich prekonanie nám nestačia fosílne palivá, lebo tie by nedokázali vyviezť na obežnú dráhu bezpečné rakety pre ľudí a jemnú techniku, ktorú by ľudská posádka na nejakej planéte potrebovala. Rakety by museli mať vo svojich konečných moduloch 3 cm vrstvu olova na ochranu živých tvorov a jemnej techniky. Sovietsky zväz sa o to pokúšal, pár rokov od letu Gagarina, ale bol to veľmi finančne nákladný projekt a zhavarovalo im niekoľko rakiet, ktoré už mali tie moduly zabezpečené proti žiareniu z Van Allenových pásov, pravdepodobne tam boli umiestnené pokusné zvieratá ako predtým: Lajka, Belka a Strelka. Bežné rakety majú len niekoľko milimetrový plech, ale tie ktoré chcú doviezť na Mesiac alebo inú planétu niečo živé, tak potrebujú minimálne o tie 3 cm olova plus stabilné ukotvenie, aby bol život v kajute bezpečný viac. Fosílne palivá to pravdepodobne nedokážu, tak ZSSR ukončil tento projekt. Samozrejme USA tam nikdy svojich ľudí na Mesiaci nemali. Bola to práca Hollywoodu, režisér Stanley Rubick.

   • Objektívne

    A čo keď tam boli pomocou inej technológie než nám celú dobu prezentujú?

    • To by museli byť kamaráti s tými, ktorý sú na Antarktíde, a to nie sú. Číňania tvrdia, že ich lunárne zariadenia nenašli na Mesiaci žiadne stopy po Američanoch. Keby tam amíci boli, nebol by pre nich problém dať na výskum sľúbených 200 kg mesačných vzorkov Rusku respektíve Sovietskemu zväzu. Dali im len niekoľko gramov a vyhovorili sa, že im tie vzorky niekdo ukradol z ich najprísnejšie stráženého zariadenia. Amíci tiež tvrdili, že tie vzorky z Mesiaca niekto rozpredal na intrenete. Američania boli pozrieť na Antarktíde krátko po WW2, ale dostali tam ponaučenie: Potopené lode, zostrelené lietadlá a helikoptéry. Pratali sa odtiaľ ako nedávno s Afghanistanu. Keby tam boli pomocou inej technológie, tak by neotravovali RF, aby im tam vyvážala rôzne zariadenia a posádku.

     • Objektívne

      Tak oni tvrdia všetko možné aj tí šikmookí. Podstatné je vedieť prečo by tam mali ísť, čo tam chceli nájsť. V dokumente Alternativa 3 je vidieť pristánie sovietsko americkej posádky na Marse niekedy v 70-tich rokoch a nevyzerá to ako raketová technológia aj keď je to len záber z okna.

    • Existujú zakázané oblasti v Antarktíde. Uvádzal som odkazy, teraz sa mi to nechce hľadať. Dal som to tu na stránky Bádateľa. Treba mobilizovať sily na referendum, ale neviem či nám to nejak pomôže, lebo:
     Zmena plánu vyhradená:
     Duševný mrzák Naď chystá u nás mobilizáciu ,
     „Muži od 19 do 55 rokov, čo je približne milión Slovákov. Žiadne výnimky z povolania nie sú. No občan, ktorý zabezpečuje činnosť štátu, môže byť dočasne vyradený z mobilizačnej povinnosti,“ hovorí minister Naď. Za nesplnenie tejto povinnosti hrozí pokuta od 331 eur do 1 659 eur, ale aj väzenie až na 5 rokov.

     • pozrel som si tento dokument z 1.sv.vojny :They Shall Not Grow Old-(2018)-Hystorie-CZ.TITULKY V OBRAZE-č.p..mp4 kde od 1914-18 padlo 1mil.anglicanov v boji proti nemcom a sposob ako funguje zaciatok vojny.a mne uz odtrhne dekel na hlave,ze mnozstvo ludi sa da manipulovat nejakym,,pastierom,, a to je vsade na zemi.niekto tu napisal,ze sme hypnotyzovani.neviem.vo filme je vsetko opisane na zaklade skutocnosti a hlavne zaverecne slova o zmysle a vysledku bojov.presne co sme za hoveda ,ktore hovoria o mieri a pripravuju alebo uz sme zase vytvorili podmienky pre vojnu.a verejnost zase nic.ziadne demonstracie mas proti vojne a zase to iste ako v predchadzajucich dvoch a to,ze ludstvo by sa malo poucit z minulosti.ked bola vo vietname tak ako sa pamatam tak vo svete sa demonstrovalo teraz vojnove pole ukrajina a namieto anglicanov versus nemci -,,ukrajinci,,versus rusi.Profit bude ten halvny dovod?v mojom okoli len od tych nie vyznamnych.pokial nezdrazelo drevo sporadicka tazba ako zdrazelo,to co vidim co sa deje-profit aj ked raz to drevo treba pozbierat,ale preco prave v tomto momente.ako niekde som cital vsetko co ludstvo podnika ide v smere proti hodinovym rucickam-preto tu na zemi mame disharmoniu.a ti co hovoria o zalatom veku-poslednom na tejto planete len obrazne komu sa bude chciet kosit rucne kosou namiesto sposobu aky pouzivame dnes!

     • Objektívne

      Obava je opodstatnená. Pri poslednom referende 600 tisíc podpisov (p)-rezidentka zahodila do koša.

 16. Kubrick

Pridajte komentár

*