Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Predseda VZ OSN schválil deklaráciu na vytvorenie pandemickej autority s právomocou nariaďovať lockdowny


Print Friendly, PDF & Email

Predseda VZ OSN schválil deklaráciu na vytvorenie pandemickej autority s právomocou nariaďovať lockdowny

(Cassie B., Natural News) Dennis Francis, predseda Valného zhromaždenia OSN (VZ OSN), ignoroval námietky 11 krajín a schválil vyhlásenie OSN o prevencii, pripravenosti a reakcii na pandémiu bez toho, aby o ňom hlasovalo celé valné zhromaždenie.

Cieľom tejto deklarácie je vytvoriť globálnu pandemickú autoritu, ktorá má mať množstvo znepokojujúcich právomocí, ako napríklad schopnosť nariadiť lockdown, presadzovať plošné očkovanie a cenzurovať to, čo považuje za „dezinformácie“.

Niektoré z právomoci, ktorých sa dožaduje, zahŕňajú:

1. Zvýšený dohľad a digitálne zdravotné dokumenty

Deklarácia podporuje používanie digitálnych zdravotníckych technológií na „implementáciu a podporu zdravotných opatrení a posilnenie úsilia národnej reakcie“ v prípade zdravotnej núdze alebo pandémie.

Očkovacie pasy by patrili do kategórie digitálnych zdravotníckych technológií.

2. Všeobecné (plošné) očkovanie

Ďalšou alarmujúcou súčasťou deklarácie je „hlboké znepokojenie“, ktoré vyjadruje v súvislosti s poklesom zaočkovanosti na celom svete.

Zaväzuje sa podporovať výskum a vývoj vakcín, pričom rutinné očkovanie nazýva nákladovo efektívnym zásahom do verejného zdravia. Deklarácia vyzýva na zlepšenie „bežnej imunizácie a vakcinačných kapacít v teréne“.

Ďalej volá po poskytovaní informácií podložených dôkazmi na podporu dôvery, prijímania a dopytu po vakcínach a zvýšenie zaočkvanosti, aby sa zabránilo prepuknutiu, ako aj šíreniu a opätovnému výskytu prenosných chorôb.

3. Zmeniť dočasné právomoci súvisiace s Covid-19 na trvalé

Deklarácia tiež zdôrazňuje potrebu stavať na postupoch a ponaučeniach, ktoré sa získali z pandémie covidu a udržateľným spôsobom premeniť dočasné právomoci na trvalé.

4. Zriadenie pandemického fondu

Deklarácia sa snaží vytvoriť pandemický fond vo výške príspevkov 30 miliárd dolárov ročne na „kritické investície“ súvisiace s prípravou na budúce pandémie a reakciou na ne.

5. Cenzúra kritikov očkovania

Nová deklarácia tiež vyjadruje „znepokojenie nad tým, že dezinformácie súvisiace so zdravím negatívne ovplyvnili rutinné imunizačné služby na celom svete“, a preto vyzýva na zavedenie opatrení na riešenie toho, čo považuje za dezinformácie, najmä na platformách sociálnych médií.

Chce tiež podniknúť kroky na boj proti váhaniu s očkovaním a vytvoriť väčšiu dôveru v orgány verejného zdravotníctva. (Poznámka: Viac zdiskreditovaný orgán ako Mikasov Úrad verejného zdravotníctva už ani nemôže existovať.)

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Reakcie na deklaráciu VZ OSN

Zástancovia deklarácie veria, že to pomôže celosvetovej spolupráci pri predchádzaní pandémiám a zlepšovaní verejného zdravia. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) tvrdí, že uplatní niektoré z poznatkov, ktoré sa naučili počas pandémie Covidu-19.

Tento krok však vyvoláva veľké obavy medzi tými, ktorí chápu jeho dôsledky, ako je napríklad prezident Centra pre bezpečnostnú politiku Frank Gaffney, ktorý ho nazýva „bezprecedentným“.

Frank Gaffney povedal:

„Nedá sa obísť skutočnosť, že to pôjde na úkor suverenity rôznych národov, ktorým bude následne povedané, že majú núdzovú situáciu a čo s tým musia urobiť.“

Expert na biologické zbrane a profesor medzinárodného práva na Universite v Illinois, Francis Boyle, JD, Ph. D., povedal:

„Toto je nátlaková akcia, do ktorej sa zapája celá Organizácia spojených národov, jej špecializované agentúry a pridružené organizácie, ktoré podporujú navrhovaný globalistický celosvetový totalitný medicínsky a vedecký policajný štát pod patronátom WHO.“

Kritici sa tiež obávajú, že deklarovaná podpora obmedzení v štýle Covid-19 zatvorí školy a v podstate vytlačí ženy z práce a potenciálne do chudoby.

Takmer tucet národov bol proti deklarácii

Zástupcovia 11 krajín napísali list predsedovi Valného zhromaždenia OSN, v ktorom vyjadrili výhrady k deklarácii.

V liste sa uvádza:

„Naše delegácie sú presvedčené, že toto nie je spôsob, ako viesť multilaterálne a medzivládne rokovania o otázkach veľkého významu pre medzinárodné spoločenstvo, najmä pre rozvojové krajiny.“

Boyle obviňuje VZ OSN, že dezinterpretovalo deklaráciu tým, že ju svojvoľne schválil len sám predseda VZ OSN, pretože vedel, že vzhľadom na námietky 11 krajín vo valnom zhromaždení neprejde ako konsenzus.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Cassie B., Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Na čo sa ľudia učili o francúzskej revolúcii – aj keď to bol projekt židoilluminátov – keď sa nevedia vysporiadať s globalistami! Jedna sekera urobí spústu užitočnej práce! Mor ho!

 2. Sergej Lavrov: Západ je nyní skutečnou říší lží

  https://aktax.cz/sergej-lavrov-zapad-je-nyni-skutecnou-risi-lzi/

 3. V anglicku od roku 2026, ludia narodeni po roku 2009 si nebudu moct kupit tabakove vyrobky. Uz dnes v anglickych vazniciach vazni mozu fajcit len elektronicke cigarety. Len tak mimo temy. Ludia v Anglicku nicia tie nove kamery, ktore sleduju NO CO2 zony pre motoristov. Pocas pandemic, ,,lekari,, platili 5£ bezdomovcom a narkomannom za ockovania.

 4. mariankosmac

  Kaderníčka pred pár dňami vravela že znovu začína kovid, tak ešte to môže byť veselé. Najprv asi musia pripraviť zákony, aby mohli terorizovať ludí legálne.

 5. Vyjadruje sa k tomu aj L.Blaha na VK. Média Blahu a Fica dlho otravovali preto že sa nedali očkovať.
  https://zemavek.sk/v-new-yorku-bola-podpisana-nebezpecna-deklaracia-who/

 6. adamkratochvil

  lutujem vas odo mna mladsich, ze budete musiet zit v tomto svete…

  • Marek Košice

   Máš na to triezvy pohľad. Prijímam tvoje poľutovanie (bez irónie, irónia mi je cudzia). Budem sa snažiť, aby som tu žil čo najlepšie.

   • Marek Košice

    Ale ešte aby som nezabudol…. S najväčšou pravdepodobnosťou tu budeš žiť aj ty, ale nie ako Adam K.. Keď sa sem tvoja duša vráti do tela novorodeniatka. Takže… (Samozrejme tento fakt neprijmeš, pretože je ti proti srsti.)

 7. Magdalena

  Dávám do pozornosti Deklaraci lidských práv a svobod ,kterou podepsalo 48 zemí . Měl by ji mít nastudovanou každý člověk, Platí pro všechny členské země OSN ,téměř na celém světě je jedno kde se ocitnete a je to pro svobodného člověka důležitý dokument. Aby jste věděli na co máte právo. Zároveň zjistíte a budete překvapeni na co všechno máte nárok a co všechno přes plandemii porušovali . Můžete pak líp argumentovat.
  http://www.lidskaprava.cz/ucitel/dokumenty-ke-stazeni
  Víte že podle této mezinárodní smlouvy máte jako člověk víc práv než jako občan na kterého se vážou jen ZÁKLADNÍ lidská práva / teda jen to nejnutnější / a jsou navíc okleštěné zákony které příjmá a průběžně stále mění ČR ?
  https://psp.cz/docs/laws/listina.html

  • Začal som to lúskať z dôvodu, že mám novinový výtlačok z roku 1991 so všetkými formálnymi náležitosťami, ktoré vyslovene chýbajú aj na oficiálnych stránkach vlády so štátnym znakom! Porovnajte toto „nedôležité“ a oficiálne neoznačené PDF
   https://www.vlada.gov.sk/webarchiv/ludskeprava/data/files/4127.pdf

   A toto! A toto oficiálne si stiahnite!

   Ústavný zákon č. 23/1991 Zb.Ústavný zákon, ktorým sa uvádza LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD ako ústavný zákon Federálneho zhromaždenia Českej a Slovenskej Federatívnej Republiky
   Čiastka 6/1991
   Platnosť od 08.02.1991
   Účinnosť od 08.02.1991

   PRVÁ HLAVA – VŠEOBECNÉ USTANOVENIA
   DRUHÁ HLAVA – ĽUDSKÉ PRÁVA A ZÁKLADNÉ SLOBODY
   TRETIA HLAVA – PRÁVA NÁRODNOSTNÝCH A ETNICKÝCH MENŠÍN
   ŠTVRTÁ HLAVA – HOSPODÁRSKE, SOCIÁLNE A KULTÚRNE PRÁVA
   PIATA HLAVA – PRÁVO NA SÚDNU A INÚ PRÁVNU OCHRANU
   ŠIESTA HLAVA – SPOLOČNÉ USTANOVENIA

   23
   ÚSTAVNÝ ZÁKON
   z 9. januára 1991,

   ktorým sa uvádza LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD ako ústavný zákon Federálneho zhromaždenia Českej a Slovenskej Federatívnej Republiky

   Federálne zhromaždenie sa uznieslo na tomto ústavnom zákone:
   https://www.zakonypreludi.sk/zz/1991-23
   ————————————–
   Je to nesmierne dôležité, pretože Protokoly Sionu zámerne posúvajú tento ústavný zákon do polohy akéhosi referátu, ktorý nemá mať váhu! Odporúčam nosiť výtlačok oficiálneho dokumentu u seba! Lebo tí policajti, ktorí NEodišli počas covid teroru /1500 a ďalších 2300 chcú odísť kvôli nespokojnosti s pomermi v polícii SR/ – sú naozaj jebnutí! A to, že „jeden vie písať a druhý vie čítať“ a že používajú „neštandardné“ postupy riešim teraz už aj ja. Nemôžem bližšie.

    • Ty musíš byt velmi fundovaný človek °°

    • Každý kdo zneplatní ,nebo stratí občanský průkaz a o nový už nezažádá neidentifikuje se už jako občan jménem ,číslem,adresou, přestanou pro něj platit zákony korporace. Člověk se pak ani nepodepisuje ,všechny istiny píše vlastnoručně perem . Když svobodného člověka zastaví fízl uvede maximálně křestní jméno, místo narození a státní příslušnost ,na žádné další informace fízl nemá právo ale nemůže pak říct že jste se odmítli identifikovat . Jen my jsme naučeni na neustálou buzeraci a stále se lidi identifikují nimi vydanými identifikačními kartami /OP/ .Všimněte si že všude v listinách a zákonech korporací je často uváděn občan /otrok podle Blackova právního slovníku/, věc,nebo fyzická osoba /právní fikce/. Bez OP strácíte členství ke korporaci řízené politickými stranami, politickou mocí . Stáváte se svobodným člověkem s bezplatným nárokem na zem a vším co v ní leží ,člověkem s československou státní příslušností po matce a otci kterou vám podle mezinárodní deklarace lidských práv a svobod bez vášho souhlasu nesmí nikdo vzít a vztahuje se na vás ochrana ,mezinárodní Deklarace lidských práv a svobod schválená 48 státy .
     Lidi kteří nemají jistotu soběstačnosti si ještě nechávají pas, na který vybaví všechno stejně jako na OP. Měli by jste se umět o sebe postarat po všech stránkách finančně , potravinově, zdravotně , vzdělávání sebe i svých dětí ,dokázat ubránit své teritorium, potravinové zásoby ,svou rodinu . Lidi se budou muset své svobodě doslova učit , protože doteď jsou nejistí, na všechno potřebují povolení,žádosti ,ptají se jako malé děti o všechno prosí a žebrají i o to na co mají přirozené právo . Máte právo na životodárné dýchání a vzduch a předce se tohto práva mnoho lidí vzdalo /roušky/. Máte právo rozhodovat o svém těle a předce se mnoho lidí nechalo napichat jedy. Máte právo vychovávat své děti a předce je očíslováním a rodním listem odevzáváte jako majetek státu, strácíte na ně nárok .Můžou vám je kdykoliv vzít přes sociálku , píchat do nich experimentální roztoky , učit je v školách lži, manipulovat nimi. Ovčan si u mého příspěvku zaťuká na čelo ,veme volební lístek a půjde volit na pár let menší zlo .Svoboda a zodpovědnost je pro něj namáhavá,zaťěžující ,proto o sobě nechá rozhodovat politiky a půjde se stádem do záhuby. Trochu jsem se rozepsala , sama koukám a postupně se dozvídám co všechno jim kolektivně dovolujeme za to že nám hodí almužnu jak žebrákům. Nemáme žádnou hrdost ,čest a svobodnou vůli .

  • Marek Košice

   „Můžete pak líp argumentovat.“ …. Argumentovať komu? Ozbrojeným zložkám?

 8. + Mimo téma, ale.. 25.9. z MSM:
  https://i.postimg.cc/d01Rdky9/novefuky.jpg
  = Nové toxiny převlečené za vakcínu proti neexistujícímu viru „opět“ v provozu.
  + Připomínám! https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=172

 9. (Právo)moc nad sebou, mojim myslením a konaním mám iba ja sám. Všetko ostatné je pre mňa nepodstatné a tým pádom aj nejaké zmluvy globálnych zločincov. To sa týka len otrokov.

  • juraj tak by to malo byť, ale stačila nám Matovičova akože dobrovoľná špajchlovačka počas Covidu podmienená vstupom do práce a ľudia stáli pokorne v rade ako ovce.

  • juraj tak by to malo byť, ale stačila nám Matovičova akože dobrovoľná špajchlovačka počas Covidu podmienená vstupom do práce a ľudia stáli pokorne v rade ako ovce.

 10. My je v zájmu zachování vlastního zdraví musíme ignorovat. Pokud nás bude mnoho, tak to můžou zabalit. Zničit lze jednotlivce nebo skupinku lidí, ale nikdy ne dav, ten je silou, se kterou je třeba počítat.
  To nás učí i sama příroda. Příkladem jsou obávání ohniví mravenci. Jeden mravenec žádnou hrozbu nepředstavuje, lze ho snadno zničit, zašlápnout. Totéž platí i o skupince. Jenže ohnivých mravenců je tolik, že tvoří ohromnou řeku, které jde každý raději z cesty a to platí i o místních obyvatelích. Vezměme si z toho ponaučení. A jednejme tak.

  • Preto hovorím o lynči! Kto súdil jednotlivcov, ktorí zlynčovali Mussoliniho a spol?

  • Maďari na juhu Slovenska aj Cigáni – budú voliť nezávislé osobnosti na kandidátke SNS – strategická skupina 30 kandidátov od čísla 150 po 120 určená na upratanie Slovenska! Ja osobne volím 15/150, 149, 148, 147

   1. Agentúrky aktuálne
   2. Čriepky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom Lichtnerom
   Téma: História Šimečkovcov
   Hosť: Gustáv Murín
   Téma: Prečo Maďar a Róm volia SNS
   Hostia: Ladislav Kormos a Marek Baláž
   Vypočujte si z archívu
   https://www.infovojna.bz/archiv/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom

   • mariankosmac

    Skúsil som túto volebnú kalkulačku a tam mi vyšlo že by som mal voliť SNS (doteraz mi ešte SNS na prvom mieste tušim žiadna kalkulačka nevyhodila). Tak neviem.
    https://infovolby.sk/tema/mladi-volici?gclid=EAIaIQobChMI5_vy7cnFgQMVag8GAB0ejgKsEAAYASAAEgJknPD_BwE

    • Do riti – nič si nepochopil! Danko urobil ťah – namiesto toho, aby sa pokúšal vytvoriť koalíciu strán „jedného muža“ /Uhrík, Ha-rabín, Kotleba a iní SÚPERI/ zjednocujúcu Slovákov v odpore proti fašizmu a liberastom – dal priestor osobnostiam, ktoré sú už dohodnuté to po voľbách urobiť plošne a s víziou, a ostatní sa potom buď pridajú, alebo pôjdu na smetisko! Teda nevoliť SNS ako SNS a ako idiot – a ich staré štruktúry /Danko a pod./, ale nezávislé osobnosti s jasnou víziou – V SNS! A ktoré Dankovi rozviažu ruky!
     „Aby prví boli poslednými a poslední prvými!“
     https://www.sns.sk/kandidati-2023/
     ——————–
     Ešte sa ku.va pozri do sklenenej gule!

   • Osadníci budú voliť Matoviča v nádeji, že im dá 500€. Róm volí podľa toho, čo mu kto sľúbi a zaplatí.

    • Vypočuj si tú Infovojnu a Mareka Baláža. Rómovia v osadách údajne už pochopili, že Matovič sa ich pokúšal covid tanečkami vyvraždiť.

 11. 5G siet sa vsade zavadza preto, aby nou mohli kontrolovat a ovladat zacipovanych transhumanoidov a taktiez k zabijaniu prebytocnych! Teraz sa riesi ten druhy dovod, kedze spajanie ludi s mobilom a chipom bude na programe dna po preriedeni populacie, ktoru nemozno v takej velkosti ako je tomu dnes efektivne kontrolovat!
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/09/vedecka-studie-signaly-z-mobilnich-telefonu-mohou-byt-pouzity-k-interakci-s-oxidem-grafenu-v-nasem-tele/ Takze Dr. Buttara bol blizko pravdy !

 12. Otázka mimo témy – v koľkých amerických filmoch – kde hrá rolu posteľ – ste videli aktérov liezť do postele – bez topánok? Lebo z filmovej štatistiky – občania USA sú národ, ktorý zásadne lezie do postele v topánkach! Mýlim sa?

 13. Britské zpravodajské služby zkreslily protisyrský příběh o údajném chemickém útoku

  https://aktax.cz/britske-zpravodajske-sluzby-zkreslily-protisyrsky-pribeh-o-udajnem-chemickem-utoku/

 14. Mají nás za blbce na soudech, úřadech ve vládě.Za chvíli budeme mít JAS a bude čtení na pokračování z Blackovho právního slovníku ,význam jednotlivých hlavně právníckých slov v kterých mají zašifrovaný skutečný význam a nechtějí aby jsme je znali.
  https://www.facebook.com/100084997796554/videos/1458865514892762/

 15. https://www.facebook.com/lenka.hudzikova.7/videos/790679552042410/
  Co čekáte od pindostanu de facto největší státní firmy vězeňství s exportem a importem? Asi že si zničí podhoubí které udržuje jak jen to jde, nebo co? 🙂

 16. Jednoduchá

  …vďaka za inf.o voľbách….

Pridajte komentár

*