Americká FDA agresívne útočí na koloidné striebro, aby uvoľnila cestu vakcíne proti koronavírusu


Print Friendly, PDF & Email

(Natural News) Koloidné striebro by mohlo poskytovať ochranu proti ochoreniu COVID-19, ktoré vyvoláva wuhanský koronavírus. Viac o koloidnom striebre a jeho účinkoch na vírusy sme písali v tomto článku.

Momentálne však čelia výrobcovia koloidného striebra možným trestom zo strany amerického Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA), údajne kvôli predaju „podvodných produktov“.

Zastrašovanie výrobcov koloidného striebra

Táto federálna agentúra, ktorá priznáva liečebné vlastnosti len farmaceutickým liekom, hovorí, že nedávno poslala varovný list viacerým firmám.

Dala v ňom pokyn, aby prestali naznačovať, že by koloidné striebro mohlo nejakým spôsobom pomáhať pri prevencii, liečbe, zmiernení, diagnostike či úplnom vyliečení wuhanského koronavírusu SARS-CoV-2, (COVID-19 je označenie choroby).

Namiesto toho, aby sa agentúra zamerala na to, že ňou schválené farmaceutické lieky každoročne zmrzačia a zabijú státisíce ľudí, FDA naznačila, že bude „aktívne monitorovať“ spoločnosti, predávajúce koloidné striebro, či sa nepokúšajú pomáhať ľuďom vyhnúť sa infekcii používaním tejto prírodnej alternatívy.

FDA uplatňuje svoju autoritu na ochranu zákazníkov pred firmami, predávajúcimi neschválené produkty a vydávajúcimi tiež klamné či zavádzajúce tvrdenia.

Preto sa rozhodla rozosielať varovné listy, hroziť konfiškáciou alebo súdnymi príkazmi proti produktom a firmám či jednotlivcom, porušujúcim zákon“, naznačila ďalej agentúra na  svojej webovej stránke v oznámení „Liečebné podvody“.

Cítia sa farma firmy ohrozené prírodnými konkurentami?

Zrejme aby FDA vytvorila priestor prípadnej vakcíne proti wuhanskému koronavírusu, snaží sa odpratať z cesty prírodné veci, ako sú koloidné striebro, vitamín C, zinok a chinón.

Hrozí totiž nevyhnutné odhalenie, že „riešenie“ očkovaním je zbytočné a teda podvodné.

Medzi spoločnosti, predávajúce produkty s koloidným striebrom, na ktoré sa zameral FDA v rámci svojich prísnych opatrení, patria:

 • JRB Enterprise Group Inc. DBA Anti-Aging Bed
 • Halosense Inc.
 • Bioactive C60/FullerLifeC60 LLC
 • Corona-cure.com
 • Carahealth
 • Xephyr LLC dba N-ergetics
 • GuruNanda, LLC
 • Quinessence Aromatherapy Ltd
 • Vivify Holistic Clinic
 • Colloidal Vitality LLC
 • The Jim Baker Show
 • Herbal Amy Inc.

Veda hovorí jasne: koloidné striebro je silné antivirotikum

Hovorte si o kolodoinom striebra, čo chcete, ale FDA sa skrátka jednoducho mýli, keď ho úplne bagatelizuje ako „podvod“.

Hoci nevieme naisto povedať, či je koloidné striebro spoľahlivým liekom na wuhanský koronavírus (SARS-CoV-2), vedeckým faktom zostáva, že ióny striebra sú silne antivírusové.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Striebro sa na zabíjanie škodlivých mikróbov, či už išlo o baktérie alebo vírusy, bežne používalo dávno predtým, než vôbec existovali farmaceutické lieky.

Výskum zameraný na koloidné striebro zistil, že je schopné zabíjať viac ako 650 známych patogénov, vrátane vírusu kiahní, ba dokonca aj HIV (vírus ľudskej imunitnej nedostatočnosti).

Koloidné striebro je tiež schopné prichytávať sa na vonkajší bielkovinový obal vírusov a mariť ich snahy prichytiť sa k hostiteľským bunkám, účinne tak zabraňujúc infekcii.

Ako sme už aj v úvode uviedli, nedávno sme na našej stránke vydali rozsiahly článok o koloidnom striebre – nájdete ho TU.

Správa Mika Adamsa

Vypočujte si nižšie Správu aktivistu Mikea Adamsa.

Hovorí v nej o tom, ako ľudia už utekajú z veľkých miest, aby sa vyhli tomu, čo má prísť s krízou wuhanského koronavírusu (COVID-19):

Záver

„Koloidné striebro je možno záchranné lano alebo len trik – ale to napovie až čas,“ uvádza Film Daily.

„Ohľadom koloidného striebra očividne existuje veľa pozitívnych informácií, ktoré, pri neprítomnosti mainstreamového riešenia, nemožno len tak jednoznačne zavrhnúť.“

Viac najnovších necenzurovaných správ o wuhanskom koronavíruse a ochorení, ktoré vyvoláva (COVID-19) nájdete na stránke Pandemic.news.

Liečba osteoporózy

Zdroj: NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. KS sa používalo aj v oficiálnej medicíne v Európe i USA ešte pre vynálezom ANT v rokoch 1933-1939.
  História liečby striebrom však siaha ďaleko do minulosti. Antimikrobiálne vlastnosti striebra zaznamenala už staroindická medicína, v Rímskej ríši sa používal strieborný riad a príbory, strieborné mince sa vkladali do mlieka a tekutín, nádoby na svätenú vodu boli taktiež zo striebra.
  Najlepšou érou KS bolo obdobie medzi svetovými vojnami, kedy sa užívalo ústne aj vnútrožilovo ako prvotná medikácia na liečbu prenosných chorôb.
  V r. 1993 únik informácií o vybavení kozmonautov spôsobil záujem o KS. Verejne vyšlo najavo, že kozmonauti, ktorým je venovaná osobitná starostlivosť, odlietajú do vesmíru so zásobami KS určeného pre širokospektrálne zdravotné i hygienické použitie.
  V r. 1997 bola zverejnená správa, že hlavný lekár amerického ministerstva obrany poveril špeciálny tím expertov zistiť najúčinnejšie antivírusové, antibakteriálne a antiseptické látky, ktoré by mohli byť k dispozícií pre vojnové operácie – víťazom sa stalo koloidné nanostriebro!
  Veľkosť 90 % častíc KS je od 1,5 nm – 5 nm, pričom veľkosť vírusov je od 15 nm – 150 nm, veľkosť baktérii je od 350 nm – 1000 nm, teda KS môže hravo preniknúť k jadru patogénu a účinne ho zničiť.
  KS však likviduje iba jednobunkové organizmy (nie viacbunkové), ktorých je ale 97 % všetkých druhov napr.: enterokoky, mikrokoky, streptokoky, stafylokoky, stomatokoky, pneumokoky, meningokoky, Helicobacter pylori, Escherichia coli, salmonely, Bacilus aureus, herpetoviry, chrípkové vírusy, kandidy, giardie, trychomony…
  Výskumy s KS ukázali, že väčšina baktérii a vírusov si proti nemu nedokáže vyvinúť sebaobranný mechanizmus.
  Informácii k tejto problematike je na internete dostatok, dohľadajte si ich a overte!

  • jozef hruzik

   moje viac ako 40ročné skúsenosti s KS hovoria v prospech protivírusový i protibakterialny. patogény vlastne same pritiahnu do svojho vnútra na základe rozdielnych elektrických nábojov nanočastice KS, čím vlastne spáchajú samovraždu!

 2. Tlamka Jozef

  Vízia….koloidné striebro pyramidálne excitované v
  medenej stolovej pyramíde by z hľadiska kvantovej
  fyziky……..kvantovej kognitívnej biologie a synchronicity
  malo byť aj podľa egyptskej chrámovej medicíny /Ebersov papyrus/ zázračným liekom „na všetky choroby“…….ide o primárny epifýzno-VNO impulz…
  Jozef

 3. jozef hruzik

  Ďakujem za informáciu p. Tlamka. Viete mi k tomu povedať aj niečo viac?

 4. Ako určite viete alebo neviete, ale striebro je kov. Nemám titul pred ani za menom. Používať koloidne,mikro alebo nano striebro na vnútorné použitie je dosť nebezpečné, vzhľadom nato,že je to kov. Na rôzne kožné choroby pôsobí fantasticky. Boli by ste ochotní niektorí z vás podstúpiť riziko a piť kov,len z toho dôvodu,že pomáha na vírusy a privodiť si ďalšie komplikácie ako otravu ťažkými kovmi?

  • Tak ak nemáte vzdelanie, prečo sa potom vyjadrujete k tomu, že je to nebezpečné? Aj horčík je kov, aj železo (krvinky), meď, zinok, dokonca aj sodík, ktorý denno-denne konzumujete v soli. A všetko sú to pre telo potrebné látky. Striebro síce nie je priamo potrebné pre metabolizmus tela, no bojuje proti baktériám a vírusom.

  • jozef hruzik

   koloidné Ag nie je vlastne ťažký kov a preto sa ani tak ako ťažký kov nechová a na rozdiel od kovového striebra sa bez problémov vylučuje obličkami.

 5. Mně by zajímalo,jestli někdo onemocněl covidem 19 a pil KS?Naše rodina poctivě užívá KS od ledna a nikdo neonemocněl,i když slabé příznaky jako bolest hlavy někdo měl.Tak se vyjádřete!

 6. jozef hruzik

  nepoznám taký prípad a preto môžem hovoriť ,len o tom že KS ničí všetky patogénne mikroorganizmy aj všetky coronavírusy ku ktorým mám testovacie vzory. Podľa toho môžem uvažovať, že ani covid 19 nebude výnimkou. Ku ktorému žiaľ ešte spoľahlivý referenčný vzor nemám! Boj s covid 19 nezačína v tomto epidemiologickom prostredí , len vo vnútri napadnutého organizmu , ale i v preventívnej dezinfekcii okolitého prostredia v ktorom sa pohybujeme. Vytváranie Ag hmly umývanie rúk ,tváre avlasov a podobne,,,, Tiež rúška je doré nanáčať do roztoku nechať vysušiť a budú chrániť nielen iných ale aj vaše dýchacie cesty.

 7. Jaroslav D M

  Vyhledal jsem pro Vas Cz nektere pristroje pro vyrobu veskerych produktu koloidniho az nano Stribra, medi, platiny, zlata = na zlepseni neurotransmiters a po-urazovych a chorobnych dolecovani… Cz pristroje z (Jedovnic?) a zjistuji, ze ten od Brna i kdyz 2.5x drazsi nez mam soucastnem USA je daleko lepsi s vetsima variantama a pouzitim. Zamyslim si ho poridit nebot leceni a trauma nemoci jsou daleko drazsi nebo take nekdy smrtelne. Kolojidni, nano uspesne davam take do potravim vina aby dele vydrzely. Tak jsem neodolal a davam Vam konekce a informace. Zbytek nebudte lini a dohledejte si!
  Diky koloidnimu stribru + Pomegranate a javoroveho syrupu s jedlou soli, Citronovou / limetkou stavama moje PSA kleslo z 15.8 na PSA 11. Vse je pod kontrolou vcetne regeneraci, Sepsis, a dalsi „nevylecitelne tema nejsilnejsima antibiotiky a kterych jsem casto zvracel take krev“ bez vedlejsich priznaku. Da se Uzivani vnitrne a zevne kolojidni az nano stribrnem roztoky. Web pages ja jsem uchvacen jednoduchosti a jasnosti jejich prezentace bez bezneho systemu USA voblbovani primo k veci jako k rozumnym bytostem, ne moronum. Neexistuje otraveni, to je jen opet spinava propaganda nebo nazory snad moronku, nevzdelanych tupcu – hobvadek Bozich; kdyz dodrzujete spravnou zivotospravu a zivotni styl zadne ujmy nemuzete mit, vse se vybalancuje samo. V navodech a Web Cz jsou velice presne udaje tak se nenechte voblbovat lajkymi tupci. Muzete si take najit studie z Palackeho Univerzity v Olomouci z leta 2018 o kolojidnim stribre, vyborni… a pamatujte ve vedeni a znalostech je PRAVDA a Moudrost Bozi, dlouhy a stastny zivot v Bozim naplneni. Ja presto 78 a moje deti 12 a 10 jsemmsi jistry, ze budu vzdelavat a vychovavat vnoucata alespon.
  „My people perish of lack of knowledge“, neboli „Moji lide hynou pro nedostatek vedeni – ZBLBNBYTIM, TAKE ROUSKAMA … A INJEKCEMA …“ Satrsi nechet si dat injekce ihned proti Pneumonii coz byva by-produkt COVID. Ja lituji ale s zadnym postizenym jsem se ejste v 12 milikonove metropoli nesetkal Ti BLM udealli nekolikazasobne skody nez COVID a „ZHN- jejich basnicky o pandemii, A, B. C typu , snad? … Moudrost si v Apatice nekoupis, je to Dar Bozi Zdarma o nej musis zadat a vymodlit si ho, nebo jej muzes mit jiz od narozeni, jako Pozehnane rodiny! TEDY:
  Generátor pro výrobu a jeho ovládání – Silver MEDICwww.silvermedic.cz ›; vyroba-koloid…
  Translate this page
  UNIVERZÁLNÍ PŘÍSTROJ – Silver MEDIC® ULTRA – NA VÝROBU KOLOIDNÍHO I NANOČÁSTICOVÉHO STŘÍBRA (ZLATA, PLATINY, medi ). 1. JEDNODUCHÉ …

  sada – silver medic® ultra – přístroj pro výrobuwww.silvermedic.cz › pristroj-ultra
  Translate this page
  Přístroj automaticky upravuje parametry vyrobeného stříbra podle nejnovějších … Sadu na na výrobu s elektrodami z ryzího ZLATA: Silver MEDIC® GOLD nebo …
  Přístroje pro výrobu koloidního stříbra | Craftgen eshopcraftgen.eu › eshop › index.php › pr…
  Translate this page
  generátor, výrobník, přístroj, koloidní stříbro, Ag. … Žádané a osvědčené generátory na výrobu kvalitního koloidního stříbra. Přístroje mají široké možnosti výroby …
  Výroba koloidního stříbra – craftgen.czcraftgen.cz › ks-vyroba
  Translate this page
  ppm – jednotka koncentrace koloidního stříbra (standardně užívané je 10ppm) … Rovněž pokud vyrobíte KS a dodržíte správně všechny podmínky na výrobu … a s kvalitním KS o velmi malých částicích nemá takový přístroj pranic společného.
  Missing: kolojidneho ‎| Must include: kolojidneho

  Stribro zasadne je lepsi nez si nechat dat Injekce Andela Smrti – COVID-19 az leta 2022…

  Jestli se text neobjevi skopirujte, „nalepte Paste a pak vyhledejte, neb prepiste v podobnem zneni.

  Dekuji Vam mili pratele v Kristu, odmitejme veskere vyplody Satanismu, Kcjhazaru a planu zniceni veskereho Slovanstva i za cenu vystoupenbi z NATO- agresivniho imperialistickeho zotroceni a paktu zotroceni, a EU depopulace a koncenraku se spalovnama jiz priparvene. Zazenme je do tech jejich der se 100 rocnima zasobama at si atm proziji zbytek sveho byti, en? je ans 1:2000 tak proc se obavat? Oni se jiz musi bat a zalest do svych luksusnich der! . … Vienceremos-Kubanos/ Fidel… a my jsme se tomu v 1957 smali???

Pridajte komentár

*