Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

V 15 krajinách majú hromadne zaviesť sledovacie imunitné pasy COVI-PASS


Print Friendly, PDF & Email

V 15 krajinách majú hromadne zaviesť sledovacie imunitné pasy COVI-PASS

Vďaka kúzelnej internetovej mémovej kultúre bude väčšina mileniálov poznať slávnu úvodnú scénu z filmu Casablanca z roku 1942, kde dvaja policajti zastavujú civila v „starej maurskej časti“ nacistami okupovaného francúzskeho Maroka a žiadajú od neho jeho „papiere“.

Keď osoba nevie predložiť požadované dokumenty, odvádzajú ju preč. Odvtedy sa filmový dialóg používa ako obľúbený odkaz na všadeprítomnú ruku štátu, ktorý je teraz na prahu získania takej kontroly nad pohybom ľudí, že pri nej blednú aj drsné nacistické metódy.

Nový digitálny pas pre COVID-19

Britská spoločnosť pre kybernetickú bezpečnosť v spolupráci s niekoľkých technologickými firmami zavádza v 15 krajinách sveta takzvaný COVI-PASS. Ide o „digitálny zdravotný pas“, ktorý bude obsahovať históriu vašich testov na COVID-19 a ďalšie „relevantné zdravotné informácie“.

Podľa webovej stránky spoločnosti je cieľom pasu „bezpečný návrat do práce“ a obnovenie „sociálnych kontaktov“, vďaka tomu, že úradom poskytuje „aktuálne a overené informácie o vašom zdravotnom stave“.

Tieto ciele odrážajú aj ciele Billa Gatesa, ktoré vyhlasuje od začiatku obmedzení pohybu, súvisiacimi s COVID-19.

V úvahe, ktorú Gates napísal v apríli, vyjadruje tento softvérový expert a filantrop svoju podporu drastickým opatreniam, prijatým v reakcii na vírus a, podobne ako mafiánsky šéf zo starej školy, navrhuje riešenia tohto zámerne vytvoreného problému.

Iróniou je, že Gates sa vyslovuje za zavedenie hromadného sledovania a sledovacej technológie v USA, hovoriac, že Spojené štáty nemôžu teraz nasledovať príklad Nemecka.

Ďalej propaguje výhody „dobrovoľného prijatia digitálnych nástrojov“, aby sme si „pamätali, kde sme boli“ a mohli sa „rozhodnúť povedať o tom každému, kto sa príde pýtať na naše kontakty.“

COVI-PASS sľubuje fungovať ako digitálny zdravotný pas, umožňujúci užívateľom, považovaným za neinfekčných, okrem iných privilégií aj navštevovať verejné zhromaždenia.

Ďalej Gates predpovedá, že schopnosť navštevovať verejné podujatia bude v blízkej budúcnosti závisieť od objavenia účinného lieku. Pesimistický však zostáva v tom, či bude akýkoľvek taký liek v krátkom čase natoľko dobrý, aby umožnil ľuďom „cítiť sa bezpečne a ísť znovu von“.

Tieto varovanie multimiliardára dokonale zapadá do vyhlásených cieľov už zmieneného COVI-PASS-u, ktorého vývoj prebieha aj v spolupráci so spoločnosťou Redstrike Group.

Je to poradenská firma pre športový marketing, spolupracujúca s anglickou Premier League a jej projektom Restart na analýzu predaja vstupeniek, ktoré majú byť dostupné len ľuďom s negatívnym testom na vírus.

VST Enterprises sa stáva virálnou

Spoločnosť VST Enteprises Ltd (VSTE) vedie 31-ročný podnikateľ Louis-James Davis, ktorý len celkom nedávno odišiel z postu „veľvyslanca pre vedu a technológie“ v africkom Zimbabwe.

Teraz sa má sústrediť na rolu v iniciatíve OSN pre spoluprácu nazvanú SDG (Udržateľné ciele rozvoja), pozostávajúcu z radu „kyberneticko-technologických projektov vo všetkých 193 členských štátoch Organizácie spojených národov“.

Tie budú využívať rovnaké patentované technológie VCode a VPlatform, podporujúce COVI-PASS, ktoré budú údajne riešiť problémy ako sú nelegálna ťažba a falšovanie.

Táto „tretia generácia“ technológie čiarového kódu prekonáva, podľa Davisa, obmedzenia staršej „druhej generácie“ verzií ako sú QR-kódy.

„Dátové a citlivé informácie oskenované alebo uložené buď v QR-kóde alebo čiarovom kóde sa dajú hacknúť a vo svojej podstate nie sú bezpečné,“ tvrdí Davis, „takže sú ohrozené údaje a osobné detaily.“

Tieto a ďalšie chyby najrozšírenejších „dištančných aplikácií“ využila spoločnosť VST Enterprises na to, aby sa dostala k veľkým kontraktom vládneho a súkromného sektora.

Tuto si môžete pozrieť krátke informačné video v angličtine, ako tento COVI-PASS prezentujú.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Stratégia sa podľa všetkých meradiel ukázala byť nesmierne úspešná.

VST sa teraz teší silnej priazni najvyšších kruhov britskej vlády, čoho dôkazom je dôrazné odporúčanie bývalej premiérky Theresy Mayovej, vynímajúce sa na webovej stránke COVI-PASS-u.

Ešte praktickejšie je, že VST má teraz priame partnerstvo s vládou Veľkej Británie a zaistené kontrakty na umiestnenie svojej technológie v 15 krajinách, ako sú Taliansko, Portugalsko, Francúzsko, India, USA, Kanada, Švédsko, Španielsko, Južná Afrika, Mexiko, Spojené arabské  emiráty a Holandsko.

V máji podpísala VST dohodu s medzinárodnou technologickou firmou, zameriavajúcou sa na digitálne zdravie a vlastníkom COVI-PASS-u, Circle Pass Enterprises (CPE).

Podľa tejto dohody sa má začleniť technológia VCode od spoločnosti VST do biometrických „pasov“, ku ktorým sa dá dostať prostredníctvom mobilného telefónu, alebo sa farebne rozsvieti prívesok na kľúče na znamenie toho, že nejaká osoba bola testovaná negatívne, pozitívne alebo jej bol odopretý vstup na verejné miesta.

Technológia VCode®, ocenená „Pečaťou výnimočnosti“ EÚ, zabezpečí, aby sa k všetkým našim najcitlivejším osobným a zdravotným informáciám mohli na diaľku dostať úrady.

Chúlostivé a potenciálne nebezpečné osobné stretnutia sa tak obídu bez polície či iných príslušníkov silových zložiek.

Nafukovanie príbehu

Obavy z hrozby digitálneho zdravotného pasu pre slobodu a súkromie boli zatiaľ prinajlepšom vlažné a zdá sa, akoby sa svet už zmieril s tým, že podobné plnoprávne metódy kontroly obyvateľstva budú jednoducho životným faktom.

Hoci nás k tomuto spôsobu uvažovania do značnej miery rozhodne priviedla pandémia koronavírusu, kampaň za štandardizáciu tohto typu orwellovského uchopenia moci prebieha už veľa rokov.

No a v popredí jej uvádzania do života nie je opäť nikto iný ako sám Bill Gates – ktorého mnohé médiá z príbehov, súvisiacich s týmito opatreniami, akosi záhadne vynechávajú.

V roku 2016 bol vo švajčiarskom Davose spustený projekt INFUSE (Inovácia pre zvýšenie, meranie a spravodlivosť očkovania).

Program vyvinula organizácia GAVI (Vakcínová aliancia), financovaná Nadáciou Billa a Melindy Gatesovcov, požadujúca v širšej iniciatíve ID2020 s partnermi ako sú Rockefellerova nadácia a Microsoft digitálny zdravotný občiansky preukaz pre deti.

V nedávnom rozhovore sa zástupca riaditeľa nadácie Billa a Melindy Gatesovcov Hassan Damluji vysmial z predstavy, že by pandémia COVID-19 nejako ustupovala a dokonca varoval, že sa, naopak, „blíži tretia vlna“.

Jeho poznámky boli špeciálne cielené priamo na regióny, na ktoré za nadáciu dohliada, ako sú Stredný východ a časti Ázie a ktoré, ako zdôraznil, budú centrom ďalšej vlny.

Celkom nedávno sa Damluji angažoval „v päťročnom fundraisingovom cykle pre GAVI“, snahe vedenej Saudskou Arábiou, ktorej investíciu pochválil ako silný „signál, ktorý sú ostatní povinní nasledovať“.

Záver

Svoj úvodník Gates uzatvára prirovnaním k 2.svetovej vojne, keď uvádza, že zmienený konflikt bol „určujúcim momentom generácie našich rodičov“ tak, ako je pandémia COVID-19 určujúcim momentom tej našej.

Tým chcel naznačiť tým, že práve prebiehajúce zmeny sa podobajú porážke Tretej ríše silami Spojencov. Samozrejme, až na to, že očkovacie pasy či digitálne zdravotné certifikáty znejú presne ako to, čo si najviac želal Hitler.

Napokon, nezakladala sa myšlienka nadradenej rasy na úvahách o lepšom zdraví a vitalite v porovnaní s domnele chorými a nespôsobilými?

Je ťažké namietať proti predstave, že univerzálny zdravotný pas nie je nič iné, než konečné naplnenie tej dystopickej nočnej mory.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: ActivistPost.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Začinam veriť že najbohatši magnáti tohto sveta vymysleli diabolsky plan ako ovladnuť ovečky na celom svete,pretože sa v poslednych rokoch prejavuje verejná nespokojnosť.Ten diabolský plan sa vola covid.Ukazuje sa že vodne dela a policajne obušky nie sú tak ucinne ako tento strach pred vírusom.Predpokladam že to bude silna zbran pre vladcov sveta.A naviac takyto diabolský plán je omnoho lacnejši a efektívnejši a ešte sa dá na ňom dobre zbohatnúť.

 2. Áno ľudia po celom svete sa začínajú „prebúdzať“ ich vybrácie sa začínajú meniť a toto osvietenie je spúšťačom všetkých týchto reštrikcií a výmyslov nazvaných Covid.Je to len spôsob ako nahnať ovce späť do košiara ale nepodarí sa im to.Slobodnú myseľ nám nikto nevezme!

 3. Majko Glasser

  Na margo tzv covipassov, voči ich vynálezcom, jeden nadčasový výrok: kádre riešia všetko aj ich realitu, ktorú si tu ,,budujú“.. Odídu na smetisko dejín, či skôr nebytia a s nimi aj ich nenažranosť podľa známeho, padni komu padni či každému čo jeho jesť..

  Majko

 4. Svet sa dostáva pod vládu Antikrista. Technológie sú už k tomu pripravené. Video: Gary Stearman, Billy Crone : 1. Technológie a posledné časy, 2. Technológie a policajný štát.

 5. Prečítala som článok, vypočula video. Mám pocit, že ľudstvo končí na tejto zemeguli. Ľudia, príroda to neprežije. Na mojich weboch naturalnews.com mercola.com nabiehajú články aké príšerné vedľajšie účinky má tá vakcína od AstraZeneca (ktorú nám chcú vpichnúť). Napr. dnešný článok:
  https://www.naturalnews.com/2020-09-10-serious-adverse-event-astrazeneca-covid19-vaccine-trial-spinal-inflammation-disorder.html
  Bohužiaľ 7.8 miliardy ľudí je ovládaných pár ľuďmi. To vieme, že pracujú na depopulácii a chcú mať každého pod kontrolou.
  Je veľmi smutné, že väčšina ľudí sa dá uplatniť a akí sú naivní, že napr. nemyslia na svoje deti. Ľudia chcú viac a viac peňazí a nemyslia na dôsledky.
  Ako dlho toto zemeguľa vydrží? Zhora chemtrails, 400 laboratórií na celom svete, kde sa vyrábajú jedy do chemtrails, baktérie, vírusy, plesne čo sa na nás zhora vypúšťajú.
  Elity sveta vyvolávajú umelo požiare pomocou zbrane DEW na celej zemeguli: http://orgo-net.blogspot.com/2020/08/kalifornie-opet-hori-zamerne-zapalovana.html
  Na web stránke Dr Mercolu bolo aké príšerné prídavné látky bude mať táto vakcína proti Covidu.
  Ďalší biznis sa u nás teraz neskutočne pretláča: psychiatria. Chcú urobiť nejaké centrá…Len neviem, prečo sa nám napr. zatajuje, že 90 percent sérotoninu sa tvorí v črevách a kto chce mať zdravú psychiku tam treba začať. Po mesiaci užívania psychiatrických liekoch už človek nie je schopný z toho zísť. Zmení to totálne človeka – potrebujú poslušné ovce. Tieto moderné psychiatrické lieky napr. skrátia život v priemere o 20 rokov. Naše mienkotvorné média nehovoria, čo máme robiť aby sme mali psychiku v poriadku. Ale teraz nejdem to rozpisovať.

 6. Na zasmiatie – paródia – ako skončíme po prijatí vakcíny proti Korone:
  https://banned.video/watch?id=5f59a00aaf4ce8069e7215da

 7. Vypočula so toto video. Vysvetľuje sa v ňom ako z vakcíny proti Korone poletíme do nebíčka, vypne gén, preprogramuje bunku, čo spôsobuje mRNA vakcína…
  Je tam o rúškach…
  https://banned.video/watch?id=5f5ab013af4ce8069e73c518

 8. Ak im to dovolíme, tak to bude, je to na nás…!

 9. Ako pán Bill Gates zmonopolizoval globálne zdravotníctvo:
  https://www.youtube.com/watch?v=-uxyMi23WtU

 10. Svobodny-vysilac.cz /2020-09-04-karin-madey-o-vakcinach-a-kradezi-lidske-dna

 11. Jednoduchá

  Pre Jean – akurát som dopozerala Vaše príspevky, SÚ OZAJ SKVELÉ a VEĽMI !!! 🙂 – sú to inf.pravdivé, skutočné a nám ostat.,,otvárajú oči! “ :-)….ĎAKUJEME !….no pritom sú veľmi vážne a smutné až neskutočne! :-(((……….pozerala som inf.od ASTRAZENECA – vakc.- sú skutoč.hrozbou pre nás všetkých! a koľko majú nežiadúc.účinkov! :-(…….plán OSN je tiež dobre ,,odhalený“- všetko smeruje k vytvoreniu 1 právomoci sveta, kt.bude postupne odoberať právomoc všet.ostat.samost.národnost.štátom…..všetky tieto organ.OSN, WHO a ďalšie sú navzájom prepojené, ovládané ,,lídrami“ ako GATES a ich jediným cieľom je znižovať počet ľudí, upevniť si svoje postavenie a stáť na čele tohto sveta ! :-(((……
  Je to ÚBOHÉ, úplne ZVRÁTENÉ myslenie!!! :-(……samozrejme ,,p.“Gates vie ako na to…príliš ,,slab. protivn.“ odstrániť -/ starší ľudia, ľudia chorí + so zníž.imunit./ dať čím skôr vakcínu..
  …….tých podplatiteľných ľudí – ,,bez chrb.kosti podplatiť“ – budú mu ,,slepo“ slúžiť napr.ako teraz u nás na Slov. p.Jakub Goda, kt.naraz robí na Ministers.zdravotn., nemá žiadny zdravot.obor, ALE ! ide cituje ,,PROFESIÓNÁLNE BOJOVAŤ s DEZINFORMÁCIAMI“, úbohé………….
  …a tých ostat.mnohých neuvedom. s prepáčením“ ozaj hlúp.ľudí – tie ovce – tak tie treba len riadiť, čo smú a nesmú .Bodka! Nič viac, nič menej! ….
  A predsa, na ,,odporcov“ má tiež ,,svoje zbrane“ – zákaz nakupovať, zákaz pracovať a neviem čo ešte ! 🙁 / o tom nakup.som sa už osob.presvedčila:-( /……………
  Gates má x kopu prívlastkov – je to ,,PÁN“ podnikateľ, filantrop, dokonca hrdina!!! a mnoho ďalších, no u mňa je to 1 bezcitný človek, kt.honbou za peniazmi ide aj cez mŕtvoly !:-(……Do TV sa ukáže ako dákej org.dá tisíce dolárov, no to už neukáže, že na nej zarobí MILIÓNY! Je to úplný DAREBÁK, kt.si svojím správaním ,,mastí“ svoje EGO, vôbec mu nezáleží na tom, že ,,vďaka“ jeho aktivitám, vrátane toho najnovš.,,NAFÚKNUTIE cov.19″ príde o život alebo celkom dobrý život tisíce a tisíce ľudí !!!!!…..je to od neho veľmi chrapúňske, až neskutočne!!!…………
  Ďakujem Vám pekne p.Jean aj za to videjko o ,,práve pichn.vakcíne“….bolo to ozaj na také odľahčenie :-)…som sa ozaj zasmiala………škoda len, že tieto videá nie všetci môžu vidieť, zrejme by zmenili názor na viacero vecí, a bolo by tých ,,uvedomelých či uvedomelejších“ čo najviac …….no ktovie ?….niekoho by možno ani také videjká ,,nepresvedčili“……no neva, som za to, aby sme to nevzdávali !!!…….
  Želám všetkým ,,slobodne bádajúcim“ peknú slnečnú sobotu:-)…………………………..

 12. Dusan Belacik

  Aky je najlepsi liek na celosvetove centralnel riadene a ovlasdane strasidlo corona virusu a inych pripravovanych hrozieb je nase staloplatne ludove od pociatku hystorie zauzivane prislove ze ked sa ludom nieco nepacilo tak povedali/ci sa to niekomu pacilo alebo nie./: VYSERME SA NA TO. A po vysrani sa im odlahcilo avsak zanealo to trochu smradu ktory sa za chvilu stratil.
  Tomuto rozumie kazdy clovek a preto to moze aj kazdy urobit bez akychkolvek novych technologickych poznatkov,

Pridajte komentár

*