Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

5 najrafinovanejších „liečebných“ metód pre zhoršenie covidu, mučenie a zabíjanie


Print Friendly, PDF & Email

5 najrafinovanejších „liečebných“ metód pre zhoršenie covidu, mučenie a zabíjanie

(S. D. Wells , Natural News) – Zdravotníckej tieňovaj vláde, spolu s jej zločineckým partnerom, mainstreamovými médiami, sa na základe „nebezpečných vedľajších účinkov“ znovu podarilo pochovať všetky prírodné liečby „pandémie“.

Jediné, čo ich zaujíma, je propagovanie vakcín, ktoré spôsobujú krvné zrazeniny, myokarditídu, vaskulárne poškodenie a zanesenie orgánov miliardami toxických hrotových proteínov.

Spolu s propagovaním rúšok, oberajúcich o kyslík, neexistuje lepší spôsob vytiahnutia všetkých peňazí z vrecák a peňaženiek miliónov ľudí na celom svete, než okradnúť ich o zdravie hneď a nadobro.

„Moderná medicína“ sa stále viac približuje k stredoveku

Počnúc Remdesivirom, ktorý ničí obličky viac než polovice svojich „obetí“, až po smrtiace respirátory a umelé pľúcne ventilácie, ktoré ešte viac dusia covidových pacientov, už tak trpiacich ťažkým zápalom pľúcneho tkaniva.

Plus nedostatok patričného prísunu kyslíka z dôvodu vakcín a rúšok, zdravotné problémy spôsobené modernými medicínskymi „liečbami“ sa ešte znásobujú archaickými „liečbami“ a farmaceuticky namiešanou „ochranou“.

Toto sa nazýva medicína, no všetko, čo prirodzene chráni, zmierňuje alebo lieči ľudí chorých na covid je, alebo má byť nelegálne.

Je to celkom rafinované a ľudia, ktorí nedokážu vidieť realitu, sú tí, čo veria televíznym reklamám na lieky so všetkými ich šialenýcmi vedľajšími účinkami, no boja sa vyskúšať prírodné liečby, ktorých fungovanie už bolo dokázané vedou.

Nehovoriac o tom, že FDA sa zameriava na šikanovanie a prenasledovanie všetkých lekárov, ktorí predpisujú čokoľvek prírodné (napríklad vitamín D a zinok), čo naozaj pomáha poraziť Covid.

To je teda doba. Stredovek by to nerobil inak.

Nemonice v celých USA (a nielen tam) používajú smrtiaci covidový protokol na zabíjanie ľudí na JIS-kách

Existuje scenár toho, ako zabiť ľudí, ktorých postihnú ťažké prípady covidu a spravia osudovú chybu, že sa idú liečiť do nemocnice.

Je to smrtiaci kontrakt, odsúhlasený lekármi celej krajiny, kde sľubujú riadiť sa protokolom, zavedeným vakcínovým priemyselným komplexom, lebo inak prídu o svoje lekárske licencie.

Kým toto čítate, mnohí lekári a sestry už nedokážu byť naďalej súčasťou tohto vraždenia a menia povolania. Nahlasujú a odhaľujú pritom medicínsky establišment, alebo sa jednoducho úplne vyhýbajú toxickým vakcínam, ktoré spôsobujú krvné zrazeniny.

Rúška a zrazeninové očkovania spoločne napomáhajú bakteriálnym infekciám a vaskulárnemu rozkladu do takej miery, že sa každý, kto na ne ochorie, ponáhľa do nemocnice absolvovať medicínske mučenie intubovaním a očkovaním.

Lekári v nemocniciach nie sú teraz covidom postihnutým pacientom nápomocní. Mnohí pacienti trpia kombináciou ochorení, vrátane bakteriálnych infekcií z rúšok, patogénnych infekcií z vakcín a vírusovými infekciami od svojich zaočkovaných priateľov, príbuzných, susedov a spolupracovníkov.

Všetci správcovia nemocníc sa zaviazali používať „JIS koktejl“ troch smrtiacich liekov, z ktorých jedným je obličky ničiaci remdesivir.

Liečba osteoporózy

Remdesivir má vyššiu mieru smrtnosti než samotný Covid-19. Bolo dokázané, že spôsobuje zlyhanie obličiek u viac než 50 percent pacientov, testovaných v klinickom teste.

Štatstiky prezrádzajú, že polovica ľudí, ktorí dostanú natoľko zlý covid, že musia byť hospitalizovaní, trpia kvôli covidu obličkovými problémami. Načo im teda podávať niečo, čo ten smrtiaci obličkový problém ešte znásobuje?

Ide len o hru s číslami, ktorá má udržať pri živote pandémiu a vysoký počet obetí.

Najrafinovanejšie „liečebné“ metódy

Práve teraz sa v mnohých nemocniciach používajú tie najrafinovanejšie „liečebné“ metódy na vyvolanie ochorenia, mučenie a zabíjanie ľudí, ktorí dostanú „Covid“, ako sú:

1. Celodenné nosenie covidového rúška množí baktérie v ústach, hrdle a pľúcach, takže zo smrtiacich patogénov dostanú ľudia pľúcne infekcie a zápal pľúc, čo ešte viac zvyšuje  pandemický chaos.

2. Vakcíny proti covidu vnášajú do vaskulárneho systému, čistiacich orgánov a mozgu miliardy toxických, vírus imitujúcich hrotových proteínov, čo ešte viac zvyšuje pandemický chaos.

3. Najprestížnejšie lekárske časopisy publikujú falošný výskumvýskum realizovaný farmaceutickým priemyselným komplexom – pre pochovanie účinných liečob a prírodných liekov na covid a zároveň propagáciu smrtiacich „liečob“, určených len pre prípady núdze a riadenie naratívu, čo ešte viac zvyšuje pandemický chaos.

4. Samotný Covid-19 je ochorenie, napádajúce dýchacie cesty, ktoré spôsobuje v pľúcach silný zápal, takže umelé pľúcne ventilácie len ešte viac poškodzujú pľúcne tkanivo, často zabíjajúc pacientov, ktorí to mučenie nedokážu znášať, čo ešte viac zvyšuje pandemický chaos.

5. Takzvané „posilňujúce očkovania“ na covid znamenajú len ďalšie miliardy hrotových proteínov vnesených do krvi ľudí, spôsobujúcich vaskulárne priónové ochorenia a poruchy (obdobu choroby šialených kráv), čo ešte viac zvyšuje pandemický chaos.

Ako odstrániť z tela vakcínu

Existuje jedna šokujúca terapia bankovaním po očkovaní na covid, ktorá tvrdí, že dokáže vakcínu z tela vytiahnuť.

Vytiahnutá krv pacienta pritom vyzerá ako želatína. Metódu pôvodne vymysleli Rusi. Funguje však len do 30 minút od podania vakcíny. Potom je už neskoro, lebo vakcína sa rozlezie do celého tela.

Teraz si pozrite video, ako jeden odborník na liečbu bankovaním ukazuje svetu, ako koaguluje (zráža sa do želatíny) krv osoby zaočkovanej na covid v dôsledku toxických, zrážajúcich sa hrotových proteínov:

To je dôvod, prečo očkovania proti covidu spôsobujú práve teraz na celom svete milióny prípadov závažnej myokarditídy a krvných zrazenín.

Krv tejto ženy vyzerá po očkovaní na covid doslova ako želatína.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: S. D. Wells , naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie veľmi smutného článku, bohužiaľ realita.
  Hippokratova prísaha už prestala platiť. Platia len peniaze.

 2. Fica zatkli. Zatknú zajtra teba?
  Doplň tam otravu drogami starých ľudí cez lokdown 2020, a jedovatými liekmi proti kovidu.

 3. https://www.naturalnews.com/2021-12-16-immunization-expert-covid-vaccinated-threat-public-health.html
  Immunization expert warns that covid VACCINATED people are the real threat to public health
  Odborník na imunizáciu varuje, že ľudia OČKOVANÍ na covid sú skutočnou hrozbou pre verejné zdravie

  A specialist in tropical pathologies and emerging infectious diseases, Perronne says that vaccinated people are the ones who “should be put in quarantine” and “isolated from the society” because they are the ones “shedding” illness onto others.
  Perronne, špecialista na tropické patológie a vznikajúce infekčné choroby, hovorí, že očkovaní ľudia sú tí, ktorí „by mali byť umiestnení do karantény“ a „izolovaní od spoločnosti“, pretože práve oni „rozširujú“ chorobu na ostatných.

  “Unvaccinated people are not dangerous; vaccinated people are dangerous for others,” Perronne is quoted as saying.
  „Neočkovaní ľudia nie sú nebezpeční; očkovaní ľudia sú nebezpeční pre ostatných,“ cituje Perronne.

  Covid “vaccines” are genocide
  Covidové „vakcíny“ sú genocída

 4. https://cz24.news/dr-david-martin-odhaluje-hlavni-spiklence-kteri-zosnovali-aferu-covid-19-organizace-osoby-a-staty-kteri-se-aktivne-zucastnili-vytvoreni-covidoveho-podvodu-tisicileti-a-operace-warp-speed-skryti-z/
  DR. DAVID MARTIN ODHALUJE HLAVNÍ SPIKLENCE, KTEŘÍ ZOSNOVALI AFÉRU COVID-19. Organizace, osoby a státy kteří se aktivně zúčastnili vytvoření covidového podvodu tisíciletí a operace Warp Speed, skrytí za zády Pharma firem

  • Anser koordinovala celou Operaci Warp Speed a to jí umožnilo rozrůst se během pouhého roku na gigantický podnik. A přesto, nikdo neví kdo jsou, nic o nich není veřejně známo. Mají rovněž za úkol chránit výrobce očkování od finanční zodpovědnosti za jejich jedy.

 5. Zaujímalo ma, ako vytiahne tú krv, pretože na bankovanie chodím.
  Ale tie rany, sama by som to neurobila.
  Navyše to nemôžu byť banky nahrievané plameňom, to by asi hodne bolelo po tých poraneniach kože.

  • Občas sa tu publikujú hlúposti. Napríklad, že mRNA vakcína je magnetická a po jej podaní sa na mieste vpichu udrží magnetka. Takéto „poznatky“ len nahrávajú propagátorom covid-vakcinácie.

   • Oldo a skusal si magnet na mieste vpichu? Ja som to vyskusal na zopar klientoch a div sa svete magnetka drzala. Tak mi prosim ta vysvetli ako je to mozne, alebo podla teba nemozne. Kamarat bol s bratom v ten isty den na vax a jednemu drzal magnet a druhemu nie. A zakazdym drzal len na mieste vpichu, normalne sa tam hodil ako.na zelezo. Potom som to skusal na inych s odstupom casu a nedrzalo nikomu. Tak skus ma presvedcit o tvojom presvedceni, ale opakujem, ja to mam odskusane a ty?

    • Nepoznám nikoho, komu by magnetka na mieste vpichu držala. Informoval som o tom aj jedného lekára-pneumológa a ten to potvrdil. Popýtam známych, ktorí veria v očkovanie, aby tento pokus opäť urobili a to bezprostredne po podaní vakcíny.

     • tak dostali pravděbodoně placebo, údajně cca 50% , možná i méně je „ostrá“ dávka

     • Oldo , ja nepoznám nikoho kto by vedel čínsky. Napriek tomu netvrdím, že čínština neexistuje 🙂 🙂 🙂

     • „Magnetka“ – aj obyčajné železo – nožnice – držia tam, kde sa opakovane priložia kvôli tomu, aby tam držaii – to miesto sa psychosomaticky zmagnetizuje. Funguje to vtedy, keď veríš, že to funguje.

     • Iva – ja poznám Číňanku obchodníčku, a teraz neviem, či hovorí kantonsky, alebo mandarínsky.

      Nespomínam si na meno – bol to člen YMCA, Číňan, z liahne slobodomurárov v Yale, ktorý kodifikoval – zredukoval čínštinu asi ako Cyril a Metod staroslovienčinu a bukvicu. Obhajovali to akože vyššou gramotnosťou, pretože „jazyk sa stal dostupný masám“ – hlavne tak „gramotnú“ komunistickú doktrínu maocetungovho „talmudu“ v červených knižkách – redukciou jazyka zredukovali aj myslenie, pretože táto kodifikovaná čínština má len zlomok výrazov oproti archaickej čínštine – pomer je asi 2000 znakov ku 30000 znakov archaických. Top vzdelaný Číňan ovládal 20000 negramotný plebs 800. Takže likvidácia nuansí jazyka je likvidáciou obrazotvornosti jazyka. Debilizácia. Redukcia jazyka = redukcia myslenia. Ide o to, že my máme variabilitu jazyka v skloňovaní – Číňan ju má priamo v znaku.

      O tom je to blbé SMS-kovanie, nepoužívanie diakritiky, atď. Tou „čínštinou“ si otvorila dôležitú tému vlnovej genetiky jazyka. Kvôli tomu zlikvidovali Dr.Garyaeva v roku 2020.

     • Takto – poznám z detstva. Funguje to, čomu veríš! Každé miesto na tele sa dá zmagnetizovať, pokiaľ sa chceš sám presvedčiť, že je magnetické a začneš tam prikladať ani nie magnet – niečo z ocele – nožnice – nie s plastovými rúčkami. My sme elektromagnetické bytosti! Skúste – nad solar plexus si začať prikladať veľké krajčírske nožnice. 1,2.3.4.5 krát spadnú, ale nakoniec tam zostanú a čím viac vás to bude tešiť – tým pevnejšie budú držať.

      1 – Magnetický muž 1 – YouTube
      [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › watch?v=HabdEiFrktI
      Neuvěřitelné příběhy jednoho neuvěřitelného muže.

      2 – Magnetický muž 2 – YouTube
      [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › watch?v=krbo9774P6o
      Neuvěřitelné příběhy jednoho neuvěřitelného muže.

      Magnetického muža Ostertaga povolali nahor – Regióny …
      [Prehľadávať doménu spravy.pravda.sk] https://spravy.pravda.sk › regiony › clanok › 208297-magnetickeho-muza-ostertaga-povolali-nahor
      Magnetický muž Karol Ostertag ticho a v zabudnutí zomrel 29. novembra. Pocho­vajú ho v bratislavskom krematóriu v pi­atok 5.12. 0 debata odoberať chyba
      —————————————-
      Pán Ostertag mal rekord 240 kg udržaných na prsiach – tu skončil, lebo sa bál, že ak mu to spadne – amputuje mu to nohy.

    • A vedeli by ste to odprisahať na súde? Prípadne nahrajte video, možno sa to raz bude hodiť.

     • So sudom nemam problem. Videi som videl na nete viac a zhodovali sa s tym co som skusal s klientami.

    • Kraken máš pravdu z tým magnetom to funguje mám to osobne odskúšané na kolegovi presne z neodýmovým magnetom a tiež to drží na mieste vpichu ale u ostatných len cítiš slabé pritahovanie.zaujímavé je že práve na mieste vpichu a po covid vakcíne.

   • Oldo z10 ludi su to asi 4,tiez zalezi ktora a kedy

  • Rusi vedia robit bankovanie s takymto narezanim. Klient mi raz hovoril ze mu z narezanej rany tieklo vela hnisu ale po par takychto bankovaniach mohol opat chodit. Preco mal ale problem s chodenim som sa nepytal. Nahrievane by neboleli, len by boli slabsie ako tieto co sa napumpuju a tak by nebol taky podtlak.

   • Treba robiť presný opak toho, čo chcú od idiotov po očkovaní. Treba mať komplica s autom, pretože na hajzli, kde nie sú kľúče, sa sám neošetríš. Baňky. termonáplaste, tvrdý alkohol. A iné veci na zamaskovanie – hojivú masť. Ale – už toto je vzdanie sa a len Damage Control – ja mienim ísť až na hranu odporu.

    • Suhlasim s tebou. Tiez si myslim ze ked toto niekto vidi ma o dovod naviac podlahnut psychologickemu tlaku a nechat sa opichat, sak potom sa nabankujem a budem ok. Druha vec na ktoru nikto nepozera je co to so mnou spravi po duchovnej stranke, ale to rozpisovat nebudem. Kazdy ma svoj rozum. S tou hranicou odporu sme na tom rovnako, som pripraveny.

     • S covidem-19 ale přišla další vlna postupů, například baňkování, které má zabránit šíření protilátek v těle a díky podtlaku látku z těla v podstatě vysát. Tato metoda podle Rasmussenové vystavuje tělo zbytečnému riziku, a navíc výsledek nijak nezvrátí.

      „Proces výměny je u mRNA vakcín velmi rychlý. V podstatě se dá říct, že když vyjdete z ordinace, tak už dávno začal,“ uvedla.

     • Takto – ja som pripravený kvôli tomu zomrieť – aj zabiť! Čo už je aj duchovná stránka veci.

    • Tiež ma napadli hneď tie záchody, ale podľa mňa pri troche zručnosti by sa to dalo urobiť aj takto samostatne. Tiež chcem ísť na hranu odporu, ale treba mať aj plán B. Najhoršie je na tom, že po vpichu musíš čakať zbytočne 10 minút na mieste, pričom podľa tohto hráš o každú minútu.

     • provokater

      čo ti jejejejej bbbbb eeeeee , dáš sa očkovať a ned letiš na záchod na bankovanie—…—…—

   • Ja myslím – to narezanie a baňkovanie je otvorenie cesty pre jedy vôbec. Zuby napr. – základ je prepichnúť fistulu – zníženým tlaku odíde bolesť, zápal treba doliečiť acylpirínom – stačí polka tablety vo vode.

    My máme aj fasciálny systém, ktorý dokáže nahradiť nervový aj lymfatický systém, takže to narezanie aj napätie pri baňkovaní vyvolá odozvu v celom tele. Predstavte si, že ste meňavka, alebo chobotnica – a stačí skulinka a ste na slobode. Detto – vyvrhovací otvor. Koža predstavuje ochranu celej integrity. Sme 78% vody a fascie. To narezanie je ventil – aj emocionálneho tela! Ak emocionálne ochorenie spustí psychosomatické ochorenie – ide to aj naopak. A toto celé je PSY OP!
    Čiže – jedy sa dajú zablokovať aj psychosomaticky.

    Fasciálny systém_drží nás pohromade.mp4
    https://ulozto.net/file/HAsUz1DkK8Sj/fascialny-system-drzi-nas-pohromade-mp4#!ZGAvLGR2AJIuATWxLwZlAGMuLwH3BJcGBRg0HHghLzqMqTH5AN==

    fascie dokument.mp4
    https://ulozto.net/file/3CBlOJRLpkL1/fascie-dokument-mp4#!ZJH2LmR2Z2EuLmEyZTD1AQMwAmHmLmSZn3OOnJkiBJfjZJD5MD==

 6. https://cz24.news/preco-je-mi-luto-ockovanych/
  PREČO JE MI ĽÚTO OČKOVANÝCH

 7. Bádateľ by nemal útočiť na stredovek, pretože práve v tomto období sa ľudia liečili prírodnými liečivami. Napr. sv. Hildegarda liečila bylinkami, kameňmi, hudbou a pod. Tiež brala do úvahy ďalšie okolnosti: napr. psychické a morálne rozpoloženie chorého človeka, fázy mesiaca, atď. Vyhlasovať na týchto stránkach stredovek za niečo negatívne potom pôsobí dosť schizofrenicky.

  • ano vacsinou sa pouzivali prirodne lieciva

  • presne to som chcel spomenúť – neporovnávajte dnešnú bielu medicínu ani so stredovekom, lebo tá posledne menovaná si to snáď ani nezaslúži. Mám 60 rokov a keď si spätne vybavím, čo som zažil u lekárov, najmä za čias novodobého kapitalizmu – škoda času a klávesnice….Až raz, po desivej udalosti som si povedal, že dosť. Už som k doktorom nevstúpil a začal sa liečiť a žiť používaním vlastného úsudku, znalostí a rozumu. A poviem Vám – stojí to za to. Keď príde deň, že budem musieť ísť k lekárovi, asi to už bude veľmi zle so mnou. Viem to a desím sa.

   • Ja sa tiež liečim bylinkami,ktoré si pestujem a sám vyrábam lektvare.Ked som pracoval,musel som íst lekárovi kvoli PN-ke a liečil sa sám doma,nejedol som ich predpísané lieky a vždy my príroda vyliečila.Tu sú lekári na primitívnej úrovni a škoda návštev u nich.

 8. https://cz24.news/absurdity-dneska-2/
  ABSURDITY DNEŠKA 2

  https://cz24.news/caputova-je-nebezpecny-extremista-skutocna-narodna-hrozba-poslanec-blaha-zosumarizoval-informacie-o-protislovenskej-aktivistke-spriahnutej-s-cudzou-mocou/
  ČAPUTOVÁ JE NEBEZPEČNÝ EXTRÉMISTA, SKUTOČNÁ NÁRODNÁ HROZBA!!! .. poslanec Blaha zosumarizoval informácie o protislovenskej aktivistke spriahnutej s cudzou mocou

  https://cz24.news/cipovanim-domacich-mazlicku-to-zacina-a-lidmi-konci-to-neni-budoucnost-to-je-hruza-jiz-dnes-mikrocipy-obsahujici-komplexni-informace-o-vas-a-vasem-ockovacim-pasu-se-jiz-implantuji-do-tela/
  Čipováním domácích mazlíčků to začíná a lidmi končí. To není budoucnost, to je hrůza již dnes! Mikročipy, obsahující komplexní informace o vás a vašem očkovacím pasu se již implantují do těla!

  https://cz24.news/pravnicka-lassakova-slovenska-vlada-garantovala-iba-jedinu-vec-garantuje-ze-porusuje-a-bude-porusovat-vsetky-ludske-prava-a-zakladne-slobody/
  Právnička Laššáková: Slovenská vláda garantovala iba jedinú vec! „Garantuje, že porušuje a bude porušovať všetky ľudské práva a základné slobody!“

  https://cz24.news/velky-vudce-rakusan-jeste-neusedl-do-kresla-vnitra-a-uz-litaji-skandaly-trestni-oznameni-miliony-pres-nastrcene-firmy-a-ruzne-pravniky-to-nam-to-hezky-zacina/
  Velký Vůdce Rakušan ještě neusedl do křesla vnitra a už lítají skandály, trestní oznámení, miliony přes nastrčené firmy a různé právníky? To nám to hezky začíná!

  https://cz24.news/christine-anderson-sos-australie-znama-europoslankyne-vysvetluje-jak-zastavit-nastup-totalitniho-rezimu-a-tyranie-ze-se-v-zadnem-pripade-se-nepodvolit/
  CHRISTINE ANDERSON – SOS AUSTRÁLIE. Známá europoslankyně vysvětluje jak zastavit nástup totalitního režimu a tyranie, že se v žádném případě se nepodvolit!

  https://cz24.news/fasismus-se-vraci-do-italie-odkud-vzesel-v-nemecku-maji-novodobe-gestapo-videa/
  Fašismus se vrací do Itálie odkud vzešel, v Německu mají novodobé gestapo (VIDEO)

  https://cz24.news/americky-zdravotni-system-jsi-nemocny-prodej-dum-a-zaplat-big-farma-pojistovny-zisk-a-korupce-video-audio-cz-91min/
  Americký zdravotní systém: Jsi nemocný? Prodej dům a zaplať! Big Farma, pojišťovny, zisk a korupce (VIDEO/AUDIO CZ, 91min)

 9. https://otevrisvoumysl.cz/dr-werner-bergholz-jen-neskodne-testovaci-tycinky/
  Dr. Werner Bergholz – „Jen neškodné testovací tyčinky?”

  Ve zkratce…
  Werner Bergholz, bývalý profesor elektronického inženýrství a poradce německého parlamentu, představuje laboratorní výsledky zkoumání testovacích tyčinek (na covid) a v této souvislosti diskutuje o nálezu etylenoxidu.

 10. https://www.banned.video/watch?id=61bbe59f11372a2640bf5ef9
  Doctor Tells Today Show: Vaccinated People Are Going To Get Sick
  Lekár hovorí na Today Show: Očkovaní ľudia ochorejú

 11. https://www.banned.video/watch?id=61bbe1751d28be252c338cd9
  EXCLUSIVE: Creators of ‚The Mask‘ Hope Their FIlm is a Catalyst for Rebellion
  EXKLUZÍVNE: Tvorcovia filmu „ Maska“ dúfajú, že ich film bude katalyzátorom povstania

 12. https://www.banned.video/watch?id=61bbd8351d28be252c30489e
  Ireland Rises Up Against The NWO
  Írsko povstalo proti NWO

  You Are Not Alone. The Resistance is Worldwide and Growing…..
  Nie si sami. Odpor je celosvetový a rastie…..

  • Do roku 2025 Irsko bude mat len 1.3 Miliona ludi,z nieco vyse 5 millionov dnes,deagle report a vsetko k tomu nasvadcuje

 13. https://www.banned.video/watch?id=61bb8aadfd1b29245a0de3d6
  Over One Hundred Pilot Deaths This Year After Airlines Mandate Vaccines – Last Year There Were Only Six
  Viac ako sto úmrtí pilotov tento rok po tom, čo letecké spoločnosti nariadili vakcíny – minulý rok ich bolo len šesť

 14. https://www.banned.video/watch?id=61bc0b0711372a2640cb25d3
  Dr. Peter McCullough on The Union of the Unwanted – Episode #40
  Dr. Peter McCullough na Únii nechcených – epizóda č. 40

 15. https://www.banned.video/watch?id=61bb76d0eb499d242029e3f1
  The Deep State Is Trying To Stop Infowars! Don’t Let Them Succeed
  Deep State (hlboký skrytý štát) sa snaží zastaviť Infowars! Nedovoľte im uspieť

 16. https://www.banned.video/watch?id=61bb9fc0fd1b29245a1453e1
  Irish Senator blasts European vax mandates, Big Pharma for profiting off virus
  Írska senátorka odpálila (vyhodila do povetria) európske očkovacie mandáty, Big Pharma (farmaceutický priemysel) za profitovanie z vírusu

  Senator Sharon Keogan raises her voice in opposition to vaccine mandates being imposed across Europe. She also points out that the top 8 shareholders of Pfizer and Moderna stock have seen their wealth increase by nearly 9 billion since news of the ‚Omicron‘ variant has gone public.
  Senátorka Sharon Keoganová pozdvihla svoj hlas proti očkovaniu v celej Európe. Poukazuje tiež na to, že 8 najväčších akcionárov akcií Pfizer a Moderna zaznamenalo nárast majetku o takmer 9 miliárd, odkedy sa na verejnosť dostali správy o variante „Omicron“.

 17. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/17/merck-covid-pill.aspx
  Merck’s New COVID Pill Is a Disaster
  Nová tabletka proti COVIDU od spoločnosti Merck je katastrofa

  Ide o molnupiravir (Lagevrio), vvoláva nové a nové mutácie…

 18. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/17/the-scheming-bill-gates-anthony-fauci.aspx
  The Scheming of Bill Gates and Anthony Fauci
  Plán Billa Gatesa a Anthonyho Fauciho

 19. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/pracujeme-s-pseudovirem-virus-se-nam-nepodarilo-izolovat-uvedl-reditel-pfizeru/
  Pracujeme s „pseudovirem“, virus se nám nepodařilo izolovat, uvedl ředitel Pfizeru

 20. https://www.infowars.com/posts/why-dont-people-trust-the-science-because-scientists-are-often-caught-lying/
  Why Don’t People “Trust The Science?” Because Scientists Are Often Caught Lying
  Prečo ľudia neveria vede? Pretože vedci sú často prichytení pri klamstve

 21. https://www.extraplus.sk/clanok/slovensko-je-jedinou-europskou-krajinou-ktora-ma-zatvorene-restauracie
  SLOVENSKO JE JEDINOU EURÓPSKOU KRAJINOU, KTORÁ MÁ ZATVORENÉ REŠTAURÁCIE

  • Lebo Slovaci su rodeni otroci ,aspon 99%

   • Ladislav Kratky

    Mr. John,
    Uzasna Pravda. Asi pred 25 rokmi som si pozrel film -prvy Janosikov film – a videl som tam deres. Lavicka, na ktoru priviazali cloveka a bili ho tazko – hlava nehlava. Ja doteraz nechcem jednat s Madarom.
    Na druhej strane tejto Vacciny, prebieha pararelne utok na na sich br atov, r us ov. Jas om tu vonku od 68-ho, ale to neboli oni, ktori nas napadli. To bol Sovietsky svaz!
    Krajania, vraj 4-ria ame ricania ziju uz rok v mar tine a este dva roky maju tam byt = pomahat nasim zlatym politikom balamutit domorodcov. Ja by som vobec sa nebal ist do kostola potom, ako by som ich vsetkych poslal do ich vecnych lovist. Ak len s lu kom.Toto je svinstvo, co u nas robia! Ked som pocul, ako po nociach vlaky nalozene tazkym ko vom cvalali na vychod, ze ludia nemohli spat – hovoril som s jednym mojim spoluziakom, ze ja by som ich oso bne – po jed nom ich vsetky vy ko laj il. Prestal sa so mnou rozpravat. O par tyzdnov budeme vediet, co sa vykrystalizuje., nakolko maju pravdu, ze taky ne mec sa musi strasne tesit, ze je tam blizko mo s kvy, nakolko jeho otcovi to trvalo mesiace, kym tam tak blizko dosli a hodne ich skoncilo pod zemou, kym sa to tak stalo. Oni ale stale slintaju a to od cias na pole ona. Iba nedavno som cital, ako vsetci historici doteraz pisali, ze neuspech bar bar ossy bol v tom, ze voja ci ne boli primerane obleceni na zimu…..Iba jeden napisal, ze oni nepocitali, ze tak dlho tam budu….!! Ved po lsko mali za tyzdne….takze Pravda vychadza, aj ked po 75+ rokov, konecne na povrch. Krajania mili, vydrzte., Iba ta nasa – starsia generacia vie – od coho muchy dochnu…. Dakujem redakcii za tento forum , v ktorom mame moznost sa vzdelavat a spolu debatovat. Pan MAROS, : “ O OJ LEJ O HEN FUN LEJ” je po kantonesky. Znamena : ja ta mam rad, ja Ta milujem:…. :-)

 22. Na zasmiatie:
  https://www.extraplus.sk/clanok/zadrzany-fico-policajti-nevedeli-trafit-na-policajnu-stanicu-musel-som-ich-navigovat
  ZADRŽANÝ FICO: POLICAJTI NEVEDELI TRAFIŤ NA POLICAJNÚ STANICU, MUSEL SOM ICH NAVIGOVAŤ

 23. https://www.extraplus.sk/clanok/linhart-nechcem-sediet-vedla-zradcov-naroda-presadte-ma-do-radov-opozicie
  LINHART: NECHCEM SEDIEŤ VEDĽA ZRADCOV NÁRODA, PRESAĎTE MA DO RADOV OPOZÍCIE!

 24. https://www.hlavnespravy.sk/co-skutocne-zabera-pri-prevencii-a-liecbe-covidu-19-ako-spravne-nastavit-davkovanie-ivermektinu-a-vitaminov-na-otazky-nam-odpovedal-farmaceut-jozef-laurinec/2793698
  Čo skutočne zaberá pri prevencii a liečbe Covidu-19? Ako správne nastaviť dávkovanie ivermektínu a vitamínov? Na otázky nám odpovedal farmaceut Jozef Laurinec

  • najpr musia ten „covid“ izolovat a nepouzivat test(PCR),ktory sa nemoze pouzivat na testovanie infekcnych chorob,podla vynalezcu

 25. Zapredana SR

  No, keby som sa k tomu mohol vyjadriť z môjho pohľadu, je tá krv úplne normálna. Nehovorím, že vakcíny nespôsobujú zvýšenie zrážanlivosť krvi, ale toto keby pani urobila aj človeku bez vakciny, krv by bola ako zelatina. Je to normálna prirodzená funkcia krvi. Keby v banke bola iba tekutá krv, tak tá osoba má problémy ale s nízkou zražanlivostou krvi. Viem to podľa toho, že som už zabil veľa prasiat, a hneď po pichnutí cca po 30 sec. a viac sa krv zráža a vytvára presne túto konzistenciu akoby želatíny. Je to obranný mechanizmus organizmu/krvi aby pri úraze úplne nevykrvácalo, kedy sa krv pri kontakte s vzduchom začne zrážať a zastavuje krvácanie z rany. Samozrejme tu hovoríme o normálnych poraneniach, nie pri poškodení tepny. Taku vlastnosť krv nemá, aby dokázala zastaviť taký unik. Takže toto video je tak zarážajúce pre ľudí, ktorí ešte nevideli 2 litere krvi napr. z podrezaného prasaťa. Ale to že vakcíny spôsobujú vysokú zrážanlivosť už v tele bez prítomnosti vzduchu je ALARMUJUCE, to úplne iný príbeh.

  • Ja som tiez kedysi zabil aspon 10 prasiat,takže krv sa musi hned miesat,pridat trochu soli aby sa nezrazala,tiez hybat s nohou prasata,aby krv isla rychlo von. Ja myslim,ze aj ked sa nejaka cast toho jedu vytiahne,ale asi nie vsetko,lebo nie je mozne okamzite,robit tento zakrok,to by sa muselo spravit par minut po pichnuti a okamzite poriadne to pleco rozrezať ,ale aj tak,lebo tie spike proteiny sa MNOZIA

 26. Když má někdo jednoho stalkera, nahlásí to a ví o něm a najde řešení, ale:
  —-Ale pokud si někdo vytvoří 30 MIO nepřátel nejen tím, že lidem bere svobodu, a že jim hrozí tímto i pravidelnou aplikací nějaké látky do těla a že tyto jeho nepřátelé přibývají každým dnem, možná a nakonec jim chce sáhnout i na děti, a to taky pravidelně plánuje, pak musí očekávat odpor a to je ODPOR NA OBRANU!
  jak se chtějí politici vypořádat s tímto odporem, který pak každých 4-5 měsíců dostává nový akceleraci a stává se stále bouřlivějším? – I když někteří dosu nedávají plně o sobě vědět na svoji obranu, neznamená to, že se podvolí a že se nezačnou bránit všema prostředky. všechna obranné energie je sdílená silou mysle , jako benzin na jedné čerpací stanici, stačí jedna jiskra k výbuchu.

  V průběhu dějin lidé vždy bojovali za svou svobodu, proti podrobení, a dokonce za ni umírali! Nic nešlo nikdy hladce!

  Existuje však bod, ve kterém stačí, když se přidá jedna osoba a změní se hierarchie hodnot všech.-syndrom sté opice.

  • Po tisíciletí lidé raději umírali nebo zabíjeli, než aby se jich dobrovolně vzdali!!
   Zdravotně-organizační. Kdo by chtěl injekčně stalkovat 83 MIO lidí včas každého půlroku? Zase praktičtí lékaři? Nebo mobilní lovci vakcín?
   Technicky neproveditelně.
   Nebo jim jde o první fázy, když dojdou do bodu podvolení a následně jak lavina se přehrne , že je lepší mít vše kvůli pohodlí mezi placem a ukazovákem, vše v jednom čipu. Platby, totožnost,zdrav. dokumentaci..vždyt Švédsko už v tom začíná. Známý švédská hacker…atd, těch zpráv o tom je plno a mmch zaznělo to i zde v lincích na této stránce. Pak už bude možnost každého kontrolovat a ovládat. Zas není takový problém to vybrat fyzicky , když se člověk správně namotivuje))) ale co dosáhne akorát toho, že se nenají, možná si i v budoucnu neotevře ani vstup do vlastního bytu…kdoví ,taky jeden z pohledů.
   Nebo jim jde o snížení věku života? Taky varianta. Ženy rodí ve 40ti, máme docela o něco vyšší životnost , věk a třeba by se tento trend se časem pořád a dále navyšoval, tak to pod psedudohumanistickou myšlenkou šílence chtějí regulovat?
   Nebo ještě šílenejší myšlenka: Vlady daly za našima zádama v šanc naši planetu , zem emzákům?))) ..a ti jsou náchylní na naše bacily, které my relativně zvládáme, tak chtějí vychytat chřipku jako takovou? —já vím tohle už je utažené za vlasy, ale proč, ne, podívat se na to i ze sci fi uhlu )))

 27. Zapredana SR

  Ako povedal jeden pán volajúci do infovojny: vírus treba liečiť od jeho ložiska, to je od médií, vlády a farmafiriem.“ Asi tak som si to zapamätal. Keď zničime ložisko, môžme začať vírus LIEČIŤ.

 28. Stále si dookola kladiem otázku, čo sa ešte musí stať, aby väčšina národa pochopila, že nám vládne zradcovská vláda, ktorá realizuje likvidáciu národa, štátu, súkromného vlastníctva, demokraciu a ešte nás vťahuje do nukleárnej vojny, lebo jej páni si to tak želajú !!! Nemám slov !!! A čo ozbrojené zložky, stále vám nedochádza, že ste zneužívané proti vlastnej krajine? Tu nejde len o covid a povinné očkovanie – dúfam, že to bude spúšťač !!! Pandémiu tu udržiavajú umelými vírusmi z Británie !!!

 29. Marek Košice

  Aktuálne z môjho okolia : SKORO VŠETKY mamkine ZAOČKOVANÉ kamarátky dostali „COVID“ …. V našej nezaočkovanej rodine ho nedostal zatiaľ NIKTO. O svojich kamošoch nepíšem, mám len známych s ktorými sa na ulici pozdravím a prehodím vetu/dve (tak mi to vyhovuje)…..

  • Vakcinacia sposobuje degradaciu imunitneho systemu, casom sa to bude iba zhorsovat, co povedie, k imunodefektom, nieco ako HIV, zlyhavanie organov a pod. Plus prionove ochorenia,

 30. Marek Košice

  Niečo som zisťoval…………………… Zoznamujem sa CEZ POKEC.SK, popísal som si správy s množstvom žien za posledné mesiace………Do svojho profilu „O mne“ som nespomenul že nie som vakcinovaný, ani to, že hľadám len nevakcinovanú……. Čakal som, kedy sa ma nejaká potencionálna záujemkyňa o zoznámenie spýta na to, či som alebo nie som „vakcinovaný proti covid“…….NESPÝTALA SA TO ANI JEDNA……. Zjavne majú úplne v p*č* či ich potencionálny partner (alebo aj už reálny) je/nie je vakcinovaný………..

  • Máš lówe?!

   • Marek Košice

    Nie. Ale som skvelý v posteli a mám pekné a zdravé telo, takže aspoň niečo, aj keď to nepatrí medzi hlavné priority žien, BOHUŽIAĽ pre mňa 😀

    • Tak toto si si mal dať do profilu 😛
     Možno by sa chcela nejaká zoznámiť aj cez posteľ. Lebo z toho čo si popísal zjavne žiadnej nešlo o sex s tebou.

     • Narcizmus – Wikipédia
      [Prehľadávať doménu sk.wikipedia.org] https://sk.wikipedia.org › wiki › Narcizmus
      Narcizmus alebo sebaláska (príslušná osoba sa volá narcis alebo narcista) je patologický stav charakterizovaný nadmerným záujmom o vlastnú osobu; nazvaný podľa Narcisa.V psychoanalýze stav, v ktorom sa Ja stalo vlastným sexuálnym objektom; u E. Fromma obranný mechanizmus proti strate sebaúcty; v súčasnej psychiatrii druh psychopatie u človeka, ktorý vníma len seba a svoje …
      —————————————–
      Ono nie každá žena potrebujee pána úžasného. Môj sused – pán úžasný si našiel tú správnu manipulátorku, ktorá si ho namotala práve tým pánom úžasným.
      ——————————————
      Dnes som mal krásny zážitok, z ktorého budem emocionálne čerpať dosť dlho.

      Tlačil som bicykel s ťažkým nákupom proti vetrisku a cez cestu oproti som stretol mladého ocka so šarkanom v ruke a s dcérkou asi 1,5-2-ročnou. Bavili sa po maďarsky. Už sme sa míňali, keď som zaregistroval, že ju pobáda, aby išla, ale ona trvala na svojom, že „musaj čókoj báči“ – tak mi zaplo, že ide o mňa, tak som zastavil, oprel o seba bicák a pozdravil ju a zamával jej. Natešene ma pozdravila a zamávala. Nie je to prvý krát v tomto roku, čo sa nejaké dieťatko domáha pozdraviť ma – údajne sa začali rodiť deti so silným vnútorným zrakom. A keďže som v určitom období vlastnej exitácie videl ľudí a ich duše, resp. aj tých bez duše – niektoré deti ma zrejme vidia takto.

      Poznal som chiropraktika, ktorý toto videl neustále – aj démonov, a keď som sa ho spýtal, ako môže existovať večne naliaty, tak odvetil práve preto – inak by zošalel.
      —————————
      Po ceste som ešte hodil reč s kamarátom, ktorý mi ešte napchal do batoha 3 fľaše vína a 5 pív, takže sobota ako má byť.

     • „niektoré deti ma zrejme vidia takto. “ – myslím z iných životov – spriaznené duše.

     • To nič Maroš.. aj mňa oslovujú samí rohatí

     • Rohatí k rohatým. Tupí k tupím.

     • A keď k jedovatemu.

     • Opr…jed k jedovatemu.

  • 🤣, vidím že nie len ja tak premýšľam, že …nezaockovaní

 31. Ešte stále niekto pochybuje, že sa neide podľa jedného scenára? https://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/mike-yeadon-byvaly-vedec-spolocnosti-pfizer-poslal-tuto-spravu-blizime-sa-k-faze-5.html … začínajú likvidovať oponentov, povinné očkovanie je na programe a pod.

 32. EU objednává za naše peníze 180 milionů dávek upravené korona vakcíny od Biontech / Pfizer. Stávající smlouva stanoví, že společnost přizpůsobí vakcínu – pokud si to zákazník přeje – do 100 dnů dalším novým variantám, řekla šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová …zdroj krone.at
  takže úprava do 100dní dle potřeb, tohle už fakt musí dojít i plně očkovaným, že tu něco neštymuje.

  • Celkem tři smlouvy se společností Biontech / Pfizer zajišťují dodávku až 1,8 miliardy dávek vakcín do konce roku 2023. Oznámila nové pokyny pro osvědčení o očkování EU
   Von der Leyen také oznámila, že její úřad neprodleně předloží pokyny týkající se nověho platného osvědčení o očkování v EU. Jde o společný postup při řešení přeočkování a otázku, jak dlouho bude potvrzení platné. Přeočkování se proto doporučuje nejpozději každých šest měsíců… ble, bla…bla,bla…ta 3,14ča nemá funkční rodinu, že má čas na ptákoviny?

 33. Molnupiravir, první antivirová pilulka na světě pro boj s koronavirem Sars-CoV-2, je od středy zpřístupněna nejzranitelnějším pacientům s Covid-19 a

  společnost Pfizer doufá, že její pilulky Paxlovid budou brzy schváleny pro použití v

  NHS. . „V případě zimního respiračního onemocnění zajdete ke svému praktickému lékaři a ten ani nemusí diagnostikovat, zda máte chřipku, Covid nebo RSV – protože tento lék působí proti všem. Na to, aby vám lék předepsali, nemusí mít diagnózu a můžete si ho rovnou vzít.“ PFIZER SI NEDÁ POKOJ
  https://inews.co.uk/news/science/covid-19-antiviral-drug-thapsigargin-researchers-early-tests-rsv-flu-results-1353702

  • cituji
   Studie provedená farmaceutickou firmou Pfizer prokázala, že „při výzkumu karcinogenních látek
   by bylo spolehlivější házet si mincí, než spoléhat na výsledky pokusů na zvířatech. Pouze 5 – 25 %
   látek zhoubných pro člověka mělo podobně nepříznivý vliv také na pokusná zvířata. Házení mincí
   by bylo spolehlivější.“1
   http://www.protisrsti.cz/dokumenty/Proc%20nejsou%20pokusy%20na%20zviratech%20nutne.pdf

   • Mnoho léků bylo na základě pokusů na zvířatech považováno za bezpečné, avšak způsobily vážné nebo dokonce smrtelné reakce u lidí. Tyto léky jsou důkazem, že výsledky z výzkumů prováděných na zvířatech nemohou být spolehlivě aplikovány na člověka, přestože na základě pokusů na
    zvířatech byly považovány za bezpečné. Příkladem mohou být preparáty Lipobay®, Vioxx®,
    Trasylol®, Acomplia® a TGN1412, které jsou pouze vrcholem pomyslného ledovce. Jen
    v Německu zemřelo na následky vedlejších účinků léků podle odhadů přibližně 58 000 lidí.

    http://www.protisrsti.cz/dokumenty/Proc%20nejsou%20pokusy%20na%20zviratech%20nutne.pdf

 34. Čúza bez kompetencii už pripravuje pôdu vládnym nazistom: https://www.hlavnespravy.sk/prezidentka-povinne-ockovanie-bude-zrejme-nevyhnutne/2795796 !!! ako som predpokladal, pôjdu salámovou metódou, aby bol slabší odpor, prvé skupiny oznámia v januári !!! Sorky, ale tu pomôže len občianska vojna a hon na Čúzu a Hegerovičovcov ! Je nás veľa a okrem toho mnohý po dvoch nepôjdu na tretiu, nie ešte na ďalšie ! Plagiátori ani počítať nevedia ! Nuž a americká armáda im má pomáhať v nútenom očkovaní ? Tí „hostia“ nebudú mať zábrany, že?! Za prachy čokoľvek, však to nie sú ich príbuzní.

 35. https://aeronet.cz/news/uz-to-leze-ven-mutace-omikron-je-uplne-novy-virus-z-laboratore-ktery-obsahuje-vsechny-neposkozene-varianty-mutaci-jako-ve-vykladni-skrini-rusky-akademik-prisel-s-vybusnym-objevem/
  Už to leze ven! Mutace Omikron je úplně nový virus z laboratoře, který obsahuje všechny nepoškozené varianty mutací jako ve výkladní skříni! Ruský akademik přišel s výbušným objevem krátce poté, co se ukázalo, že mutace Omikron vznikla v těle imunosupresované osoby trpící syndromem selhání imunity stejně jako u pacientů s virem HIV, uvedla agentura RIA Novosti! Aeronet měl už zase pravdu! A omluví se Manipulátoři za diskreditaci Dr. Roberta Maloneho? Proč mu Wikipedia ukradla autorství a kredit za objev mRNA technologie a přiřkla ho naopak viceprezidentce BioNTechu a propagátorce vaxu?

  Ruský akademik to odpálil naplno: Omikron je umělý virus!

  Buď vakcína, anebo kulka do hlavy? Už brzy?

 36. https://www.protiproud.cz/politika/6189-bajecny-novy-svet-realita-prekonava-klasiky-utopii-na-ceste-do-otroctvi-podle-schwaba-zakladem-je-zmena-jazyka-a-lidskeho-mysleni-pokuty-a-vezeni-pro-neockovane-a-ideozlocince-jsou-jiz-realitou-kolik-je-2-2.htm
  Báječný nový svět: Realita překonává klasiky utopií. Na cestě do otroctví podle Schwaba. Základem je změna jazyka a lidského myšlení. Pokuty a vězení pro neočkované a ideozločince jsou již realitou. Kolik je 2 + 2?

 37. https://cz24.news/teror-slovenskych-zamestnavatelov-voci-zamestnancom-top-rady-ako-sa-ucinne-branit/
  TEROR SLOVENSKÝCH ZAMESTNÁVATEĽOV VOČI ZAMESTNANCOM. TOP RADY AKO SA ÚČINNE BRÁNIŤ

 38. https://cz24.news/americka-covidova-bomba-vybuchla-v-usa-zacal-boj-proti-statni-moci-chranici-podezrely-pfizer/
  AMERICKÁ COVIDOVÁ BOMBA VYBUCHLA. V USA ZAČAL BOJ PROTI STÁTNÍ MOCI, CHRÁNÍCÍ PODEZŘELÝ PFIZER!!!

  USA: Americký poslanec Ralph Norman představuje zákon, který přiměje FDA (americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) vydat dokumenty Pfizer do 100 dnů místo 55 let.

  Kolik času a informací potřebují ještě Slováci, aby zbavili moci neschopnou a protislovenskou loutkovou vládu, jejímž výsledkem jsou tisíce mrtvých?

 39. V Chorvátsku je všetko otvorené aj reštaurácie, kaviarne, vianočné trhy – žiadne obmedzenia. Nikto sa nič nepýta, či ste očkovaní, prekonaní

  https://www.youtube.com/watch?v=28d6gU9-OAg
  M. Šoun naživo z preplnených trhov v Chorvátsku + reakcia na predvedenie Roberta Fica (SMER SD)

  • Zaistenie a predvedenie Roberta Fica mi pripomína roky, keď pred protestami pred sochou sv. Václava príslušníci ZNB zatkli V. Havla a iných aktivistov Charty 77 a potom ich z väzenia pustili. Rozdiel je v tom, že V. Havel bol prozápadný prominent a tak to RFE a Hlas Ameriky rozniesli do celého sveta. Dnes je mediálny, mainstreamový priestor pod kuratelou tvorcov NWO, t.j. tých istých, ktorí stvorili dnešnú pandémiu.

   • Detto Mečiar – ochranný reflex stáda. Fico stvoril toto svinstvo! Fico je politicky mŕtvy za zdržanie sa hlasovania ohľadom odňatia rodičovských práv pri očkovaní detí! Nech skape! Amen!

 40. https://www.vaccinedeaths.com/2021-12-16-vaers-estimate-388000-americans-killed-by-vaccines.html
  Latest VAERS estimate: 388,000 Americans killed by the COVID vaccines
  Najnovší odhad VAERS-u: 388 000 Američanov bolo zavraždených vakcínami proti COVIDU

 41. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/17/pfizer-vaccine-reprograms-both-adaptive-and-innate-immune-responses.aspx
  Pfizer Vaccine Reprograms Both Adaptive and Innate Immune Responses
  Vakcína Pfizer preprogramuje adaptívne aj vrodené imunitné reakcie

  A study posted on the preprint site medRxiv shows that the COVID mRNA shots are causing immune system dysregulation.
  Štúdia zverejnená na predtlačovej stránke medRxiv ukazuje, že mRNA COVID vakcíny spôsobujú dysreguláciu imunitného systému.

  And what that means is that by way of the injected mRNA, the body is being set up for other types of infections from fungi, viruses and bacteria.
  A to znamená, že prostredníctvom vstreknutej mRNA sa telo pripravuje na iné typy infekcií spôsobených hubami, vírusmi a baktériami.

 42. Máme nové slobodné fórum pre nezaočkovaných a všetkých ostatných odporcov „nového normálu“ a koronafašizmu na Slovensku a v Čechách:

  https://cekni.to/s/Nezao%C4%8Dkovan%C3%AD/hot

  Mimo Facebook a s dôrazom na anonymitu. Radi vás tam uvidíme!

 43. https://www.naturalnews.com/2021-12-17-vaccinated-600-percent-higher-risk-covid-infection.html
  Vaccinated people have 600% higher risk of covid infection compared to those with natural immunity
  Zaočkovaní ľudia majú o 600 % vyššie riziko nákazy covidom v porovnaní s ľuďmi s prirodzenou imunitou

  Your body’s natural immune system is equipped to handle disease without the need for a vaccine
  Prirodzený imunitný systém vášho tela je vybavený na zvládnutie choroby bez potreby vakcíny

 44. História sa vracia s novými metódami. Za Slovenského štátu prezident Tiso udeľoval medaile nacistom ktorí vraždili Slovákov. Teraz máme vládu a prezidentku, ktorí vyvražďujú vlastný národ a starým ľuďom berú poslednú možnosť v kľude a bez obmedzení dožiť svoj život. To im však nestačí a púšťajú sa do vakcinácie deti ktorí sú ešte vo vývoji. Čo za bláznov a šialencov sme si zvolili keď nám zdravým a rozumným ľuďom berú právo na život. Čo sú to obmedzenci, že raz skonči a budú musieť zodpovednosť za genocídu. Verím že dopadnú ako Tiso.

  • Po útoku sovietskych partizánov na nemecké jednotky – hoci ich veliteľ, kapitán xy – meno teraz neviem, sa zaviazal, že útočiť nebudú – došlo k zmareniu SNP v tom, že hlavný útok mala začať slovenská armáda! Nasledovalo odzbrojenie vojska! Nasledovalo zmarenie SNP – aby Slovensko mohla oslobodiť Červená armáda! Aby na Dukle padlo 25 tisíc aj našich ľudí!

   Tiso uprosil nemeckého generála, aby Nemci nezbombardovali B.B., Zvolen, Brezno!

   Tiso pripínal pliešky Nemcom preto, že tie pliešky za tie zachránené životy stáli!

   Komentár k tebe už môžem vynechať!

 45. …Vďaka za zaujím.no v skutočnosti aj reálny článok, tiež aj príspevky od ostat. … k tomu hľadaniu partnerky len toľko ….mnohí si to neuvedomujú a neprikladajú tomu žiadnu pozornosť, či je ich partn.očkov. alebo nie….poznám ľudí, kde 1 je očkov. a 2.nie, zjavne im to neprekáža :-(……a sú to aj partn.aj manžels.dvojice….po priam.otázke- ty nie si, tvoj muž je, riešite to ? nie, nič neriešia, každý sa rozhoduje sám za seba :-(….asi tak.

Pridajte komentár

*