Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Vedci sú presvedčení, že ku koncu sveta sme bližšie, než kedykoľvek predtým


Print Friendly, PDF & Email

Vedci sú presvedčení, že ku koncu sveta sme bližšie, než kedykoľvek predtým

„Na Hodinách Posledného súdu teraz zostáva do polnoci 100 sekúnd, čo je najnebezpečnejšia situácia, akej kedy ľudstvo čelilo. Je teda čas dať sa dokopy – zjednotiť sa a konať.“

Povedala to nedávno Mary Robinsová, predsedníčka neziskovej organizácie The Elders, vo vyhlásení Bulletinu atómových vedcov, oznamujúc tým historickú aktualizáciu hodín, desaťročia starého symbolu potenciálnej globálnej katastrofy.

Robinsonová, bývalá prezidentka Írska a vysoká komisárka OSN pre ľudské práva, naliehala na svetových lídrov, aby „sa k nám pripojili v našej snahe dostať ľudstvo z okraja priepasti“.

Hodiny posledného súdu

Skupina Bulletin bola založená vedcami z Chicagskej univerzity po zhodení atómových bômb na Hirošimu a Nagasaki v roku 1945, ktorí boli zapojení do projektu Manhattan.

O dva roky neskôr predstavila skupina Hodiny Posledného súdu (Doomsday Clock), nastavené na sedem minút pred polnocou. Polnoc predstavovala potenciálnu apokalypsu na základe globálnych jadrových ohrození – čím bližšie sú ručičky k polnoci, tým je hrozba väčšia.

Od roku 1947 sa ručičky hodín k polnoci približovali aj vzďaľovali a v roku 1991 ukazovali 17 minút do polnoci. V roku 2018 ručičky, po prvý raz od roku 1953, kedy USA a Sovietsky zväz testovali termonukleárne zbrane, zastali 2 minúty pred polnocou.

Minulý rok tam ručičky zostali a prezidentka a výkonná riaditeľka Bulletinu Rachel Bronsonová privítala svet do „nového abnormálna“.

Po viac ako dekádu odrážalo nastavenie Hodín Súdneho dňa hrozbu, predstavovanú jadrovými zbraňami, ako aj ľudstvom vyvolanú klimatickú krízu.

Dve najväčšie hrozby

Vyhlásenie z roku 2020 objasnilo, že „ľudstvo naďalej čelí dvom simultánnym existenčným hrozbám – nukleárnej vojne a zmene klímy – ktoré sú znásobované ďalším činiteľom, kybernetickou informačnou vojnou, podkopávajúcou schopnosť spoločnosti reagovať.“

„Je sto sekúnd do polnoci. To, ako blízko je svet od katastrofy, vyjadrujeme teraz v sekundách – nie v hodinách, ba ani v minútach,“ povedala Bronsonová.

„Je to najbližšie k Súdnemu dňu, ako sme sa kedy v histórii Hodín Súdneho dňa ocitli. Teraz čelíme skutočnej kríze – absolútne neprijateľnému stavu svetových záležitostí, ktorá vylúčila akýkoľvek priestor na omyl či ďalší odklad.“

Spolu s upozorňovaním na rastúce obavy z toho, ako „sofistikovaná, technológiou podporovaná propaganda“ podkopáva celosvetové snahy zamerať sa na dve kľúčové existenčné hrozby, bolo tohtoročné vyhlásenie fackou svetovým lídrom za to, že „nereagovali patrične na zmiernenie úrovne tejto hrozby a nepostavili sa znižovaniu vážnosti medzinárodných inštitúcií, vyjednávaní a dohôd, ktoré si dávajú za cieľ ju zastaviť.“

K čomu vyzýva Bulletin

Čeliac tejto znepokojujúcej hrozbe a novej ochote politických lídrov odmietať rokovania a inštitúcie, ktoré dokážu dlhodobo chrániť civilizáciu, posúva dnes Výbor pre vedu a bezpečnosť Bulletinu atómových vedcov Hodiny Posledného súdu o 20 sekúnd bližšie k polnoci – k apokalypse bližšie, než kedykoľvek predtým.

Stop Candida

Členovia výboru tak priamo varujú lídrov a občanov celého sveta, že medzinárodná bezpečnostná situácia je teraz nebezpečnejšia než kedykoľvek predtým, ba dokonca nebezpečnejšia, než na vrchole Studenej vojny.

Narážajúc na „nové abnormálno“, predstavené minulý rok, vyhlásenie z roku 2020 varovalo, že „táto nebezpečná situácia pretrváva – a stále sa zhoršuje.“ Bulletin vyhlásil, že „potreba mimoriadnych krokov je naliehavá“.

Na nukleárnom fronte boli svetoví lídri vyzvaní k obnoveniu dohôd, obmedzeniu zbrojného arzenálu krajín a programov modernizácie a k začatiu rozhovorov o kybernetickej vojne, obrane proti diaľkovo navádzaným strelám, hypersonickej technológii a odstránení pretekov v jadrovom zbrojení.

Vo všeobecnejšom meradle Bulletin volal po multilaterálnych diskusiách, zameraných na zavedenie noriem správania, tak domácich ako aj medzinárodných, odrádzajúcich od zneužívania vedy a trestajúcich ho, zdôrazňujúc, že je potrebná sústredená pozornosť na predchádzanie tomu, aby informačné technológie podkopávali dôveru verejnosti v politické inštitúcie, médiá a v samu existenciu objektívnej reality.

V otázke krokov v oblasti klímy Bulletin naliehal na všetky krajiny, aby zostali viazané Parížskou dohodu z roku 2015.

Vyhlásenie uviedlo, že ciele dohody si od priemyselných krajín budú vyžadovať rýchle znižovanie emisií, zvýšenie svojich pôvodných, neprimeraných záväzkov a podporu rozvojových krajín, aby sa mohli vymaniť zo zavedených modelov intenzívneho využívania fosílnych palív.

Zatiaľ čo Bulletin vo všeobecnosti nabádal občanov celého sveta k tlaku na svoje vlády, aby presadzovali smelé politické rozhodnutia na odvrátenie klimatickej katastrofy, zvláštnu pozornosť venoval USA, poukážuc na to, že v novembri 2019 splnil prezident Donald Trump svoj dávny sľub začať zdĺhavý proces odstúpenia USA od Parížskej dohody.

Ďalšie hrozby pre ľudstvo

Počas tlačovej konferencie vo Washingtone, D. C. po oznámení aktualizácie Hodín Súdneho dňa bývalý generálny tajomník OSN Ban Ki-moon vyjadril sklamanie z toho, že sa svetoví lídri nedokážu zamerať na tieto dve krízy.

Ban, ktorý je teraz podpredsedom organizácie The Elders, varoval pred nebezpečenstvami politiky izolácie, no posun hodín vnímal aj ako príležitosť pre tvorcov celosvetovej politiky vrátiť sa k multilaterálnym dohodám.

Na tlačovej konferencii prehovoril aj Jerry Brown, súčasný výkonný predseda skupiny Bulletin. Kritizoval Trumpa za prednesenia prejavu – na samite svetových elít na Svetovom ekonomickom fóre vo švajčiarskom Davose – volajúceho po odmietnutí „šíriteľov poplašných správ“ a „neustálych zvestovateľov záhuby“, ako aj ich „predpovedí apokalypsy“.

Brown, bývalý guvernér Kalifornie za Demokratickú stranu, tiež povedal, že politici USA z oboch hlavných strán nebojovali dostatočne proti jadrovej a klimatickej hrozbe a na spoločenskej úrovni ostro kritizoval „nesmiernu, hlbokú a všetko prestupujúcu samoľúbosť“.

Po zhrnutí varovaní Bulletinu vo vyhlásení Brown na záver uviedol: „Ak je ešte vôbec čas prebudiť, tak teraz.“

No a samozrejme, k najnovším hrozbám pre ľudstvo sa v súčasnosti pridáva aj koronavírus a s ním spojená hospodárska kríza, ktorá tentokrát bude zrejme najhlbšia za posledné storočie a zasiahne celý svet.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: themindunleashed.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mr.Jaroslav ( Jerry) Kukla

  Až 11 x rok 2033, ako rok pre Novus Ordo Seclorum v Annuit Coeptis! A navyše, zaciatok a koniec Veľkeho roku je aj v uliciach SLNOVRATOV vo Fashingtone,District of Crimminals, ako aj v každej Protestantskej biblii, v počte kapitol Starého a Noveho Zákona, ako sklon-uhol Východu slnka v Letný slnovrat a Zapad a teda sklon-uhol slnka v Zimný slnovrat,počas veľkeho precesného roku!
  Je to 928 kapitol Starého Zákona, ako 928′ oblúkových minút Vychodu slnka počas Letneho slnovratu, Vychodne od skutočneho Severu! Tento uhol je v Stonehenge Avenue-šipke, v Teotihuakáne ako Cesta Mŕtvych, alebo sklon Betlehem-Jeruzalem, ako aj uhol-sklon Bieleho Domu a Pentagonu! Deklinacia Slnka počas Veľkeho roku je 4° 20′, teda 260′ oblukovych minút, ako je kapitol Noveho Zakona! Takže spolu je to Západ slnka počas Zimneho slnovratu, 19° 48′ obluk.stupňov juhovýchodne-severozapadne! Tak ako je nasmerovaná Pennsylvania Avenue od T-tav tvarovaneho Kapitol Hillu po Biely Dom,ktorej dĺžka je 5,793 yardov,čo je aj rok 5,793A.M., teda rok 2033AD zko rok Novus Ordo Seclorum!!!

 2. Mr.Jaroslav ( Jerry) Kukla

  Rok 2032-2033 ako Novus Ordo Seclorum= Nový poriadok zaistený/ istý je na Rat-childovej Jednodolárovke, s 52 Latinskymi pismenami spolu,pre Lunarny cyklus 52 rokov Mayov a Hebrejcov. Je tam čiselná šablóna lunarneho cyklu 117 rokov ako niekoĺkonasobne 13× 9, aotom 72 KOCIEK z kameňa na nedokoncenej pyramíde,co je KLÚČOVÉ CISLO v Precesii Zemskej osi a vo Veĺkom precesnom roku( Anno Magnus)! A kocka je symbolom Zeme a Noveho Jeruzalema,viď 1Kraĺov 6:20 a Apokalypsa Jana 21:16/17, ako ŠTVOREC a KOCKA! Nedokončená 13 poschodová pyramída symbolizuje 13.dom zodiaku Mayov,teda Čiernu dieru v Mezopotamii / Čiernej rokline a Raji Mliecnej drahy, CygnusX1= Labuť! ( V biblli ako 13.dieta Jakuba= dcera Dinah= Rozsudok, popri 12 synoch- domoch zodiaku! Ma 13 deti so 4 ženami,teda šablónu 52)! A na reverznej strane,ĺavom hornom rohu je malá BIELA SOVA= symbol duchovneho života, kedze sova zije hlavne v noci,v tme!)
  Ich holohlavý orol ma 32+33 bŕk na ľavom a pravom krídle,co je rok 2032-2033 pre Novus Ordo Srclorum! No a 65 Bak’tunov( Kab a Nut egypta) je 1 Veľký lunarny rok o 5×13 Bak’tunoch,ako 5 vekov Slnka vo Veľkom lunarnom roku Mayov!
  Nad hlavou orla je Davidov štít z 13 hviezd tvarovanych ako lono zeny a muza v prokreacii,obkolesenych 20 mrakmi dolarnej magnetoplazmy,teda zasa 33!
  Ich galaktická zastava ma 9 radov+11stĺpcov hviezd(9/11 a 9+11) hviezd,plus 6+7 cerv.-bielych pruhov,ako 13.dom zodiaku, Čierna diera,Labuť,znama aj ako bohyňa mrtvych,Yama/ Jama! Symbolický,naše Slnko 11 rocnych cyklov,zoradené a ukrizovane vo fotonovom pasy energii z Ciernej diery zasahujúce naše Dlnko a solarny systém, teda Slnko v 9 hlavom Drakovi= Mliecnej drahe,kde čislo 9 symbolizuje aj súhvezdie Labute,kde leží slavna Čierna diera! Naše plodné slnko, po 72 hodín( 3 dni) UKRIZOVANÉ V Mezopotámii Mliecnej drahy,v Čiernej diere, a potom znovuzrodené= VZKRIESENÉ ako náš Spasiteľ sveta a mladý,znovuzrodený lev! V roku 2032-2033,rok ako Veľké Jubileum od ukrizovania Krista,Son& Sun!
  Cheopsova pyramida má 203 radov kameňov+13 chybajúceho vrcholca,je astronomicky dôležité čislo,216! A apex,teda vrchol je prave vo výške 482.7575 stôp, čo je 5,793 PROROCKÝCH PALCOV, ako rok 5,793A.M., kedy končí náš terajsí Precesný rok,po 25,793 rokoch, rozdeleny na DVE POLOVICKY,ako ho symbolizuje aj Veĺká Sfinga: s Hlavou Vodnara( 23,760 pnl) a Telom Leva( 10,864 pnl), a odvtedy zasa naspäť k novemu Veĺkemu roku a zaciatku Vekom Vodnára!
  Aj preto je grecky,mníšsky štat,Mount Athos 2033 metrov nad morom, a na Trojzubcovom poloostrove Chal- ki-dikí,kedze Trojzubec je symbolom Vodnara!
  V biblii,knihe Jeremiáša,je Stvoritel nazyvaný ako Hrnčiar,jasne vek Vodnara! Navyše,preraba stary svet v novy na jeho KRUHU= zodiaku! A aj 30 striebornych Judaša skončilo za zradu Krusta na Hrnčiatovom poli!
  A tú istú čiselnú sablónu,9+11 a 6+7, pouzila Modrá loza v oficialnej Databaze útokov na Dvojicky, v počtoch “ 4 unesenych lietadiel“- ich POSADKACK: Do Dvojičiek,9+11 a do Pentagonu+ Let 93,to bolo 6+7 členov posadok!
  Navyše,v kabalistickej architekture boli napadnuté: ŠTVOREC+ŠTVOREC+ PENTAGON= 13 + WTC7= 20&13 dookola!!!
  A to nejdem do ich 24 Mrakodrapov,ako Mayský a Hebrejský kalendar, naviaxaný na oficialnu Databazu z 11.septembra,2001,odkedy nam ratajú poslednych 32-33 rokov!

Pridajte komentár

*