Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Keď myšlienky dokážu toto urobiť s vodou, čo potom dokážu vykonať nám?


Print Friendly, PDF & Email

voda a myšlienky

Ak by ste pred 10 rokmi niekomu povedali, že samotné myšlienky dokážu mať priamy efekt na náš fyzický svet, zrejme by ste vyzerali ako blázon.

Dnes je však situácia iná.

Za posledných pár rokov veda hlavného prúdu dobieha poznanie, že vedomie skutočne súvisí a môže mať priamy účinok na to, čo my nazývame fyzický materiálny svet.

Experimenty v posledných desaťročiach skúmali, či samotné ľudské pohnútky dokážu ovplyvniť vlastnosti vody. Táto otázka bola aj predmetom výskumu alternatívnej medicíny, pretože ľudské telo je tvorené z približne 70% vody.

Záujem o danú tému bol v súčasnosti rozdúchaný niekoľkými vedcami. Tí tvrdia, že vedomím ovplyvnenú vodu je možné skúmať prostredníctvom ľadových kryštálov, ktoré vznikli zo vzoriek takejto vody.

Vedci prišli s hypotézou, ktorú aj potvrdili, že voda ovplyvnená myšlienkami skutočne mení štruktúru pozorovaných ľadových kryštálov.

Konzistentné výsledky naznačujú, že pozitívne zámery majú vo zvyku produkovať symetrické, dobre vyformované a esteticky pekné kryštály. Na druhej strane, negatívne zámery a myšlienky vedú k asymetrickým, slabo vyformovaným a neatraktívnym kryštálom.

Experiment, ktorý spomínam v tomto článku bol vykonaný Deanom Radinom, Ph.D., ktorý je hlavným vedcom na IONS a pričlenenej fakulte, oddelení psychológie na Sonomskej štátnej univerzite.

Bol urobený pokus, ktorý meral, ako úmysel ovplyvňuje formáciu ľadových kryštálov.

Jeho spolupracovníkom bol aj Masuru Emoto, japonský vedec na energetiku a autor mnohých publikácií, plus niekoľko ďalších výskumníkov a vedcov.

Experiment testoval hypotézu, či voda vystavená vzdialeným úmyslom zmení estetickú hodnotu ľadových kryštálov, ktoré vzniknú z takto ovplyvnenej vody.

Pokus ovplyvniť vodu na vzdialenosť tisícov kilometrov

Počas doby 3 dní približne 2000 ľudí v Rakúsku a Nemecku zameriavali svoje myslenie na vzorky vody, ktoré boli umiestnené v elektromagneticky odtienenej miestnosti v Kalifornii.

Ďalšie vzorky boli umiestnené mimo odtienenej miestnosti tak, aby mohli slúžiť ako vzdialená kontrolná vzorka.

Kryštáliky ľadu vyformované z viacerých vzoriek vody pri rozdielnom zaobchádzaní boli následne vyfotografované technikom.

Každý obraz bol ohodnotený na svoju estetickú krásu 2500 nezávislými sudcami. Výsledné dáta boli ďalej analyzované ľuďmi, ktorí nepoznali, akým východzím podmienkam boli jednotlivé vzorky vystavené.

Závery ukázali, že test bol konzistentný s množstvom predošlých štúdií poukazujúcich na to, že myšlienkové zámery sú naozaj schopné ovplyvniť štruktúru vody.

Zbohom vysoký krvný tlak

Ako sa líšia kryštály vody z vodovodu, jazera a rieky

Skôr spomínaný výskumník Masaru Emoto sa v jednej dávnejšej štúdii vykonanej v 90-tych rokoch rozhodol skúmať kryštály 3 druhov vody – z vodovodu, jazera a rieky.

Pri vode z vodovodu nedokázal získať esteticky pekné kryštály. Dokonca sa mu to nedarilo ani u vody z riek a jazier nachádzajúcich sa v blízkosti veľkých miest.

Na druhej strane, kryštály z vody jazier a riek ďaleko od civilizácie vyprodukovali kryštály, z ktorých každý mal svoju jedinečnosť a zároveň boli esteticky veľmi príjemné.

Výsledky z tejto štúdie tiež ukázali, že tvar a fyzická štruktúra vody sa zmenili, ak sa k vode smerovali dobré slová, hrala dobrá hudba, prípadne ukázala, zahrala či ponúkla čistá modlitba.

Platí to aj naopak – keď sa voda vystavila negatívnym vplyvom, vytvorili sa z nej znetvorené kryštály.

Na tomto linku nájdete zopár príkladov takýchto kryštálov.

Videoklip, ktorý vás prinúti zamyslieť sa

Videoklip nižšie je z filmu Čo my len vieme z roku 2004, ktorý zobrazuje kombinácie niekoľkých faktorov týkajúcich sa prepojení medzi kvantovou fyzikou a vedomím.

Predstaví sa v ňom viacero prominentných vedcov a výskumníkov. Film tiež vyhral niekoľko nezávislých filmových ocenení.

No a teraz si už pozrite, ako myseľ dokáže meniť štruktúru vody:

Videoklip je v angličtine. Pre tých, ktorý ju neovládate, sme pripravili jeho stručný prepis. Napokon, viac ako slová, sú v ňom dôležitejšie obrazové vnemy…

Žena beží na metro, popri tom telefonuje. V strese si chce vziať tabletky (zrejme na ukľudnenie), tie sa jej však rozsypú. Kým ich pozbiera, metro jej ujde.

V stanici metra práve v tej dobe prebieha výstava s obrázkami ľadových kryštálov z vody, ktorá bola vystavená rôznym myšlienkam. Poradie obrazcov je nasledovné:

 1. Voda z priehrady
 2. Ta istá voda po tom, čo sa jej dostalo požehnania od budhistického mnícha
 3. Čistá destilovaná voda
 4. Voda vystavená energii lásky
 5. Voda, ktorej bolo povedané „Ďakujem“
 6. Voda, ktorej bolo povedané „Je mi z teba zle, zabijem ťa.“

Na konci videa sa žene prihovorí neznámy muž a povie jej:

„Udivujúce, však? Keď myšlienky dokážu toto urobiť vode, predstavte si, čo naše myšlienky môžu spôsobiť nám…“

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. ano, toto poznam a je to tak. ci sa nam to paci alebo nie, su to nase myslienky, ktore tvoria nasu realitu. ale dokonca su ovela dolezitejsie nase pocity nez samotne myslienky. cize darmo si niekto bude opakovat pozitivne afirmacie, ked vacsinu dna stravi v neprijemnych pocitoch ako smutok, strach, nechut. ked to zmeni a snazi sa vacsinu dna citit cistu radost, alebo akykolvek dobry pocit, uvidi, akym uzasnym smerom sa pohne jeho zivot. ludia si neuvedomuju ako velmi zle sa programuju cely den. staci, ze si pustia spravy plne negativnych info a automaticky sa vyhadzuju do neprijemnych pocitov a uz si tvoria neprijemnu realitu. alebo citaju clanky v novinach, na nete, kde su v drvivej vacsine neprijemne spravy, lebo pozitivne nie su zaujimave… alebo pocuvaju ako butlave vrby o problemoch kolegov/priatelov a uz si tvoria svoju realitu nechcenym smerom. ludia by sa vobec nemali bavit o problemoch ale o radostnych veciach, o tom co ich tesi, o ich tvoreni atd. ale ludia sa vyzivaju v negativite, tak to je.

  a toto je ten bajny kamen mudrcov, ma ho kazdy v sebe a kvantova fyzika to potvrdzuje, my si tvorime svoju realitu, tym, kam zameriavame svoju pozornost. a preberame aj vibacie svojho okolia. aj dieta, ktore neustale celi strachom svojich rodicov, uz vtedy ho programuju a pritahuju mu do zivota choroby atd. znie to sice ezotericky, ale uz to pomalicky potvrdzuje aj veda.

  • Tak týmto bludom a manipuláciam ja neverím. Koľko zla bolo napriek silným a početným modlitbám? Skôr by sa dalo všetko vysvetliť takto: ovečky nesťažujte sa, buďte dobrí, ani nerozprávajte o tom ako vás „elitári“ vykorisťujú a okrádajú, či priamo ničia. Niekomu sa takíto nablblí dobráci náramne hodia. Aj tým, čo vyrobili Covid 19 a potom ho predali inej krajine a tá ho nechtiac asi rozšírila.

 2. *vibracie

 3. Ani neviem prečo, spomenul som si na článok „9 úžasných tipov Marka Twaina pre šťastný a úspešný život“, na stránkach bádatel bodka net. V zmysle článku „Keď myšlienky dokážu toto urobiť s vodou, čo potom dokážu vykonať nám?“ si každý môže urobiť pokus, aký ma vplyv na výsledný obrazec zdravia poradie a postupnosť prístupu v každodennom živote. Napríklad, obrazec akcie v zmysle postupnosti redakcie v spomínanom článku vytvára istú krásu a zážitok z prítomnosti. A tak ako sa v článku odporúča, každý si smie poprehadzovať poradie citátov, aby mohol prípadne zistiť, že krása a zážitok sú ináč maľované. Keď zmiešame na palete všetky farby dokopy, získame nečistú, temnú hmotu. Maliar a Maliarka (zmyselný človek) maľuje svoje obrazy čistými nemiešanými farbami – a pokiaľ ich mieša – zachováva pravidlá stavby maľby. Keď sa však zmiešajú farebné svetlá, vznikne jas, biele, čisté svetlo, ako na hladinách priezračnej vody. Teraz si každý môže nabrať z čistého jasu na štetec a maľovať ľubovoľné prianie. Prajem si, ak tím neubližujete ani sebe ani iným, robte to, čo chcete robiť, uvoľnite sa a doprajte si trochu zábavy, zbavte sa pocitu, že máte na niečo nárok, ak ste sa vydali inou cestou, očakávajte reakcie, vaše limity sú len vo vašej mysli, nechajte odísť váš hnev, nevynakladajte až príliš veľa námahy na to, aby ste sa cítili dobre, stále sa sústreďte na to, čo chcete, schvaľujte samého seba, ak tím neubližujete ani sebe ani iným. Predstavte si, že kráčate rôznymi hladinami svetov, prechádzajúc malebnosťou rôznych a všetkých prianí, len tak, bez dotyku. Aký krásny obraz. Ak pohasne oheň nadšenia, nerozumejú sami básnici dobre tomu, čo napísali, aj keď podľa slov odborníkov v rôznych umeniach, vyslovili pravdu.

 4. Tlamka Jozef

  Kvantová fyzika ….myšlienky človeka a jeho zdravie sa dajú ovplyvniť vodou aktivovanou vo včelom úli,
  alebo priamo dotykovo rukami na včelom úli s tajomným kódom A.Einsteina, N.Teslu a hexagonálnym saturnovým gravitačným fenoménom…….niečo o tom viem…Jozef

Pridajte komentár

*