Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Prečo Bill Gates nikdy nenosí a ani nebude nosiť rúško?


Print Friendly, PDF & Email

Je tu niečo, čo by stálo za to overiť…

Nosil niekedy Bill Gates rúško? Videli ste ho s ním aspoň raz? Ak áno, kde je dôkaz? A ak nie, prečo všetkým na svete hovorí, že by ho nosiť mali, kým nebude verejnosti dostupná vakcína, do ktorej sám toľko investoval?

Kto nám v skutočnosti vládne?

 „Ak sa chceš dozvedieť, kto ti vládne, stačí zistiť, koho nesmieš kritizovať.“ – Voltaire

Voltairov postreh ohľadom neviditeľného vplyvu politickej moci v obmedzenej verejnej diskusii je vysoko relevantný pre tému toho, kto dnes musí alebo nemusí nosiť rúško.

Povedané inak, ak si želáte zistiť, kto nad vami vládne, stačí si zistiť, kto nemusí nosiť rúško.

Po niekoľkomesačnom vyhýbaní sa podľahol nakoniec tlaku aj sám prezident Trump a 11. júla si počas návštevy vo vojenskej nemocnici Waltera Reeda nasadil rúško.

Tým nepochybne sklamal tých, ktorí ho považovali za nebojácneho a nepodliehajúceho tomu, čo sa stalo symbolom podriadenia agende toho, čo má len veľmi málo alebo vôbec nič spoločné s „ochranou ľudí pred vírusom“.

Niektorí celebritní influenceri, napríklad Deepak Chopra, rúška nielenže hrdo nosia, ale aj nechutne naznačujú, že nerobiť to by mohlo zabiť vás alebo niekoho, koho milujete.

„Noste rúško, inak nepartíte do spoločnosti.“

Kde je aspoň jedno video s Billom Gatesom v rúšku?

Nie je vzhľadom k takmer všeobecnej platnosti nariadení o rituálnom nosení rúšok v rámci toho, čo by sa dalo nazvať Kultom korony, čudné, že ešte nikto nikde nevidel fotografiu Billa Gatesa s rúškom?

Veď viete, práve toho človeka, ktorý celému svetu hovorí, že ho má nosiť.

Toho človeka, ktorý pripravuje ľudí na trvalý lockdown, ak sa masy nepodriadia pravidelnému testovaniu na COVID a prijatiu experimentálnej vakcíny, ktorá bude k dispozíciikoncom tohto roka, alebo začiatkom roku 2021.

Prečo by práve on zo všetkých ľudí mal byť vyňatý z roly vzoru pre svet v tom, čo nazýva účinnými opatreniami proti ochoreniu COVID-19?

V dolu uvedenom videu hovoria Bill a Melinda Gatesovci o tom, čo pokladajú za účinné opatrenia proti ochoreniu COVID-19:

Stop Candida

Melinda, ktorá sa ich zastáva, hovorí: „Noste rúško. A buďte v tom vzorom. Rúško by mala nosiť každá jedna osoba bez výnimky.“

Melinde treba priznať, že na Twitteri uverejnila svoju fotografiu v rúšku, aj keď ide len o jedinú jej fotografiu s rúškom (a nie na verejnosti).

Billovo rúško sa však nedá nájsť nikde. Môžete použiť vyhľadávač obrázkov, no na internete sa stále nič nezjaví.

Silne podozrivá absencia Billovho rúška hovorí o dvojtvárnosti a sile jeho moci, ako aj o mnohých rozporoch v oficiálnom naratíve ohľadom preventívnych opatrení proti ochoreniu COVID-19.

tejto databáze sa dajú nájsť odkazy na publikovaný výskum o chýbajúcej účinnosti a bezpečnosti rúšok, ktorému mainstreamové médiá nevenujú žiadnu pozornosť.

Ďalším príkladom tohto neslýchane pokryteckého postoja medzi mocenskou elitou je nedávna vychádzka bez rúška anglickej kráľovnej mimo múrov jej zámku – čo aj kritizovali médiá.

94-ročná panovníčka je z vekovej skupiny v kategórii s najvyšším ohrozením, no Daily Mail napriek tomu uviedli:

„94-ročná panovníčka sa rúšku vyhla, pričom Buckinghamský palác potvrdil, že išlo skôr o jej voľbu, než kvôli nejakým zdravotným dôvodom.“

Na základe drastických opatrení kráľovninej vlády a chýbajúceho rešpektovania výnimiek pre bežnú verejnosť, ktorá nemá šancu voľby, ako ona, hovorí jej správanie o povahe tých, ktorí „nad vami vládnu“.

Konkrétne o pravidle: „Robte to, čo hovorím a nie to, čo robím.“

Aké pokrytecké, že?

Záver

Nepožívali by kráľovná a Bill Gates u verejnosti väčšiu vážnosť a dôveryhodnosť, keby naozaj robili to, čo za správne a rozumné vyhlasujú, namiesto toho, aby jednoducho hrali stereotypný part nezvolených vládcov?

Ak dokážete nájsť tú Billovu fotografiu, dajte nám, prosím, vedieť. Pošlite nám ju na e-mail. Vďaka!

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: wakingtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ono je to jednoduchšie ako si myslíte! Právo niečo nemusieť je právo vazalov – možno na šľachtickej úrovni – ale vazalov. Takže bolo by dobré sa spýtať Billa Gatesa –
  1/ či rúško nosiť ako privilegovaný vazal Globálneho prediktora nemusí, alebo ako slobodný Cabbal jednoducho NECHCE, 2/ kedy bude znovu v Šamoríne na jazdeckom Pohári národov – že by sme sa ho spýtali.

  https://www.infovojna.sk/article/video-policia-priznala-ze-nedokaze-technicky-zvladnut-kontrolovanie-nosenia-rusok-na-protestoch-bude-vsak-riesit-niektorych-poslancov

  Inak – 12.decembra mali prebehnúť protesty v Blave, Bystrici, Košicoch – je okolo toho nejaké ticho – mimo kotlebovcov v Blave žiaden záznam?. Dnes som dostal od jedného z organizátorov podozrivý mail, ktorý zjavne on nepísal, navyše pozdržaný pár dní. ???
  Viete niekto niečo bližšie?

  • Silvia Dolinska

   Ahoj Maros, ano boli protesty, ibaze okrem magazin1.sk a hlavnychsprav sa o nich nedozvies. 17.12 je planovany dalsi:

   https://www.hlavnespravy.sk/chysta-sa-dalsi-protest-tentokrat-priamo-zoci-voci-poslancom/2381568

   Silvia

  • Do KE chodím už do 17.11. každú sobotu, je nás tam stále viac a viac, no na ten bordel, čo je v republike stále málo! Týmto vyzývam ľudí, aby sa už konečne prebrali a išli do ulíc prejaviť svoju nespokojnosť!
   https://www.youtube.com/watch?v=Wm-nAvfLSoY&list=WL&index=5&fbclid=IwAR336x22nK7ey49JqwbqM3H-Pdyz9kGavdmDQU_GGK-uXn-6LFnksBfCtro

   • „Do KE chodím“ – ja som rád že chodím vôbec a bývam tam, kde dávajú líška dobrú noc. Keby som mal 25 a býval – tak ich zožeriem aj s botami! V roku 1981 som za komančov riadil ostrý štrajk v jednej z tovární, kde nám chceli znížiť mzdy na polovicu a dochádzalo tam k smrťákom. Bolo to aj s policajtmi na krku a bol som na čiernej listine NORBERTU – v 89 sa o mňa začali ešte pred prevratom zaujímať znovu. Takže – mám odkrútené aj radikálne obdobie – teraz piánko – resp. v rámci možností.

    Tajné akce StB: Akce Norbert — Česká televize
    [Prehľadávať doménu http://www.ceskatelevize.cz/porady/10209991308-tajne-akce-stb/409235100221035-akce-norbert/%5D http://www.ceskatelevize.cz/porady/10209991308-tajne-akce-stb/409235100221035-akce-norbert/
    Stačilo málo a tisíce lidí se mohly ocitnout za ostnatým drátem bez možnosti návratu. Plány politických špiček na stalinské represe ale naštěstí nikdy nebyly použity. Ondřej Vetchý uvádí dokumentární cyklus o metodách komunistické tajné policie v bývalém Československu. Režie P. Křemen

    Projekt NORBERT je stále živý, koncom 90-tych rokoch boli dokonca v ČR izolovaní politicky problémoví mladí ľudia z USA! Takže ostoroženo! My, čo máme niečo odkrútené a neboli sme sion rezidenti Chartisti – už do toho nejdeme po hlave.

    • Oprava – líšky a býval v Blave… A bol mladý a neskúsený a horkokrvný. Existujú aj iné spôsoby. Iste – je to aj môj „problém“, že ako nevodič nemôžem ísť po zásahu vodným delom vo vyhrievanom SU-večku domov 100 kilákov v decembri tam, kam nechodia autobusy, že. He – čo tak zorganizovať protest kovid vozíčkárov? Stačí, keď ho niekto „len“ skopne, že. To bol vtip, len neznášam, keď sa tu opäť delia ľudia – tentoraz na odvážnych idiotov a na zbabelcov. „Hrdinov“ sú plné cintoríny. Tu neplatia žiadne Gándiovské pravidlá „sadnúť si na zem“ a protestovať. Každý nech si zvolí tú vlastnú taktickú zbraň. Žiaden z týchto protestujúcich nemá stratégiu a strategický cieľ – mimo tých, ktorí sa chcú dostať k moci. Spomeňte si na slintoša szmáckeho – Pavla Ruska – ako sa v novembri 1989 postavil na námestí – doslova na bedničky od pomarančov – lebo mal cieľ! Je to na You Tube – treba dohľadať.

     Pozor na vlnu „nových“ nosatých, ktorí sa chcú po chrbtoch demonštrantov dostať k moci. „Vyrobíme problém – ponúkneme SA na jeho riešenie!“
     https://www.youtube.com/watch?v=PxVyrdyYZVQ

 2. Ďakujeme za ďalší článok, za ďalšie otváranie našich očí.
  Veru Bill Gates nemusí nosiť rúško, jemu policajti nedajú pokutu.
  Bill Gates čo zarába miliardy na očkovaniach nedovolí seba a svoju rodinu zaočkovať, ale chce povinne zaočkovať celú zemeguľu.
  My čo čítame tento web vieme aké strašné vedľajšie účinky bude mať vakcína proti Covidu-19.
  Ale ako vidím aj pápež František veľmi doporučuje túto „zdravú“ vakcínu, ktorá nám zabezpečí jednosmerný lístok do „nebíčka“.

 3. https://www.naturalblaze.com/2020/12/houston-stands-up-to-mandatory-vaccines-and-lockdowns.html
  Houston Stands Up To Mandatory Vaccines And Lockdowns
  Houston sa postavil proti povinnej vakcinácii a lockdownom (uzatváraniam).

 4. http://www.zvedavec.org/vezkratce/17427/
  Další přistižená: Kanadská politička se nechává očkovat v přímém přenosu. Bez jehly

  Kanadská ministerka zdravotníctva Christine Elliott sa dala očkovať v priamom prenose aby inšpirovala ludí sa očkovať. Malo to len jednu chybičku, očkovanie bolo bez ihly.

 5. http://www.zvedavec.org/vezkratce/17424/
  Australská politička se nechává před kamerou očkovat — na jehle zůstal klobouček :-))
  Austrálie:
  Australská premiérka se nechává demonstrativně očkovat před kamerou. Ale ve zpomaleném záběru je vidět, že na jehle injekční stříkačky zůstal ochranný plástový klobouček. Ti političtí zmrdi dobře vědí, jak vysoko jsou sázky a o co jde.

 6. Bill Gates a jemu podobní nemusia nosiť rúška, lebo si zabezpečili protilátky proti Covidu-19. To je celá pravda a teda keby nás chceli chrániť, tak nám už dávno podajú
  namiesto očkovacej látky, protilátky o ktorých majú vedomosť, že ľudia, ktorí tieto látky majú v sebe nezomrú na Covid-19 a ani ho nedostanú.

 7. Video:
  „Alex Jones rozoberá priznanie riadiaceho pracovníka nemocnice, že takzvaná „druhá vlna“ čínskeho vírusu je úplný podvod, podobne ako zvyšok pandemickej hystérie

  Riadiaci pracovník siete nemocníc z University of Pittsburgh Medical Center, ktorý prevádzkuje sieť 35 nemocníc v západnej Pensylvánii, opísal, ako bol posledný vzostuop prípadov Covid médiami zveličený. Počas tohto obdobia podľa neho počet hospitalizácií vzrástol z 96 na 600 lôžok, kde boli pacienti cez noc sledovaní a nedošlo k žiadnemu úmrtiu.

  Médiá však budú hlásiť, že došlo k 600% nárastu počtu hospitalizácií, aby sa to zdalo hroznejšie a aby odôvodnil ďalšie uzatvárania. Napríklad, ak začnete s 5 pacientmi a skončíte s 25, médiá povedia, že došlo k 500% nárastu prípadov – znie to hrôzostrašne, však? Realita je však taká, že zo 600 hospitalizovaných pacientov nikto nezomrel. Takže ďalšie lockdowny by boli zbytočné a nestoja za ekonomickú devastáciu.“
  https://www.infovojna.sk/article/video-riadiaci-pracovnik-siete-nemocnic-o-podvode-menom-covid-a-vytvarani-paniky-na-uzurpaciu-moci-a-ovladanie-spolocnosti

  „Autor, americký ekonóm a aktivista, David Steinman, ktorý bol nominovaný na Nobelovu cenu za mier za rok 2019, ibvinil šéfa WHO zo spoluviny na genocíde spáchanej osobami, ktoré sa nazývajú jeho „podriadenými“.

  Nositeľ Nobelovej ceny za mier na Medzinárodnom trestnom súde v Haagu tvrdí, že šéf Svetovej zdravotníckej organizácie by mal byť vyšetrovaný kvôli genocíde. A dodáva, že Etiópčan môže byť doma účastníkom mnohých zločinov, informuje portál RT.

  Súčasný generálny riaditeľ Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), Tedros Adhanom Ghebreyesus, „mal zásadnú rozhodovaciu právomoc v súvislosti s činnosťou bezpečnostných služieb, ktorá zahŕňala zabíjanie, svojvoľné zadržiavanie a mučenie Etiópčanov,“ hovorí sťažnosť podaná na Medzinárodný trestný súd (ICC).

  Jej autor, americký ekonóm a aktivista, David Steinman, ktorý bol nominovaný na Nobelovu cenu za mier za rok 2019 tvrdí, že etiópsky biológ a výskumník v zdravotníctve mal počas svojho pôsobenia vo vysokej vládnej funkcii nemalý podiel v krutostiach spáchaných rôznymi etiópskymi bezpečnostnými silami.

  Pred nástupom do funkcie vo WHO v roku 2017 pôsobil Adhanom Ghebreyesus najskôr v Etiópii v rokoch 2005 až 2012 ako minister zdravotníctva a neskôr, v rokoch 2012 až 2016, ako minister zahraničia. V tomto období údajne vykonával aspoň čiastočnú kontrolu nad národným represívnym aparátom, tvrdí Steinman.“ = ANALÓGIA TZV. MIKASOVHO SUPER ÚRADU!!! = analógia medzinárodného organizovaného zločinu!!!

  „Teraz musia prokurátori ICC rozhodnúť, či budú pokračovať vo vyšetrovaní. Adhanom Ghebreyesus ako člen dozorného orgánu OSN pre zdravie požíva diplomatickú imunitu.

  To však nemusí byť prekážkou pre jeho stíhanie na Medzinárodnom trestnom súde, ktorý je nezávislý od OSN. Súd už v minulosti viedol trestné stíhanie hláv štátov obvinených zo zločinov proti ľudskosti. Ak by to však pokračovalo, bolo by to vôbec prvýkrát, kedy by predstaviteľ OSN čelil súdu.“
  https://www.infovojna.sk/article/sef-who-by-mal-byt-vysetrovany-za-genocidu-pise-sa-v-staznosti-na-medzinarodny-sudny-dvor-v-haagu

 8. https://www.hlavnespravy.sk/gates-aj-ked-je-korona-strasna-tak-ma-aj-svoje-dobre-stranky-velmi-urychlila-potrebne-inovacie/2381604
  Gates vyhlásil, že pandémia veľmi urýchlila potrebné inovácie. Priniesla a umožnila učenie a vyučovanie na diaľku, urýchlila rozvoj telemedicíny a tiež digitálne finančníctvo mohlo urobiť vďaka korone veľký pokrok.
  Gates je veľkým prívržencom elektronických peňazí a robí všetko pre to, aby peniaze v hotovosti čo najskôr patrili už len minulosti. Bude mať z toho ďalšie výhody a ešte vyššie zisky.
  Kritizoval štáty, že urobili veľmi málo počas pandémie:
  „A nesmieme zabudnúť, že príde nová pandémia a preto musíme investovať, aby sme na to boli pripravení.“
  To hovorí za všetko – Gates sa pripravuje na zarobenie ďalších miliard – veď povedal, že pandémia má aj svoje dobré stránky. Samozrejme, že takmer výlučne pre neho.

 9. Už pred deviatimi rokmi sa o tomto písalo:
  http://www.severoceskapravda.cz/index.php/informace/2909-vylid%C5%88ov
  Vylidňování Země povinným očkováním bude čistým ekologickým řešením – hovorí Bill Gates.
  Je tam „pekný obrázok s Billom Gatesom“ z novín Sovereign Independent s textom:
  Depopulácia cez nútenú vakcináciu: Nulové emisie CO2 vyriešené!

 10. Prekopírovala som jeden zaujímavý blog:
  Ide to aj bez očkovania.
  – Liek Plaquenil obsahuje liečivo hydroxychlorochíniumsulfát
  – zinok
  – antibiotikum
  Hydroxychlorochín je ionofór, ktorý otvára transportný kanál zinku a umožňuje, aby sa zinok presunul zvonku dovnútra bunky. Zinok zastavuje replikáciu vírusu. Takže hydroxychlorochín – dodáva zbraň na bojisko.
  A antibiotikum tam je, aby zabránilo sekundárnym zápalom pľúc, pretože keď sú pľúca poškodené, sú omnoho náchylnejšie na bakteriálne zápaly pľúc.

 11. https://zemavek.sk/prof-dr-hockertz-ockovanie-proti-covid-19-je-bezohladny-ludsky-experiment/
  Prof. Dr. Hockertz: Očkovanie proti COVID-19 je bezohľadný ľudský experiment

  • Vazeni, pochopte a NETARAJME – jsou to IBA Masove Vrazdy vytvoreni „pandemie Hoax“. A je to asi, snad ten nejhorsi kriminalni akt v soucasne lidske civilizaci. Take dle stale platnych Norimberskych zakonu, tak proc jste vsechny nejsou uplatneny na vsech vrstvach na vsechny Cinitele od investoru az po ty tvurce, WHO, a ideologie smrti DISRAELI za Vyvojem veskerych tech Zbrani Hromadneho Niceni za veskerou propagandu horsi nez ta Goebles, Nazi. Je to asi plan masove genocidy „predem oznacenych pomoci Vasich testovanim DNA/COVID“ nejhorsi v Galaktickem meritku masove vrazdeni, je to svetovy Giga kriminaloni zlocin v pomeru vice nez veskere Gulagy az Koncentracni Tabory …. Proc stale odbihame, pipame a netneme primo do jadra vesekrych zlocinu Efektu Lucifera….
   Jak je mozne, ze nektere Akcie stouply take 10000% jen za tento rok a oni v tom maji $miliony a jeste se citi chudobnymi – ALE JSOU „BOHATI DUCHEM PEKELNYM VLASTIZKAZY NA VEKY VEKU v Pekle Horoucim Hajty ….“

   2. svetove valce se take dalo predejit jak v moudrem rozboru Pana Prezidenta Milos Zeman bylo vysvetleno, – jen kdyby …

   Je zajimave deti Vyberovych skol zbohatliku, elit a Hebrew skol a institutu jezdi kazdym dnem v plnych skolnich autobusech, take volne na hristich je jich plno bez 2m distanci a zadne rousky u nich nejsou videt. (Krome par vydesencu z propagand?) Stejne plati podobne, kolem nas prochazeji v Patek vecer a Sabath Rano davy rabinu s rodinama a nikdo z nich nemel jeste rousku, neb asi nejsou Gojimove? (Krestansti stekli pejskove, a vy se nechate tak masove ponizovat kde je vase HRDOST, komplexni vedeni, zodpovednosti za nasi budoucnosti, zachovani Civilizace???
   Silenci jsme vsichni, ovecky poslusne serazene pred jatkama, jen nektera se z nich odvazi trochu zabecet., aby ten Bacuv pejsek hnad na ni zavrcal …??? Probudte se a odhodte vse, nasich potup a zkazy …?)
   Nechapete, ze chteji znicit veskerou nasi Civilizaci na zaklade jejich PSYCO/SOCIO PATIE blaznu, silencu?
   \Proc maji jiz po desetileti vybudovane sve podzemni rezidence se zasobama az na 100 roku, to tam tak dlouho chteji zustat, jak rekl jasne Vladimir Vladimirovic Putin snad jedinna zachrana Slovanstva a Recko-Zidovsko-Krestanske civilizace …
   Nepatri snad na mandatorni povinne leceni, preleceni az isolace prave na ty veskere Grandious Mega-psychopaty, sebezmatecne filozofie, ktera jen od sameho Lucifera muze pochazet? Modleme se za deliverance nas vsech ?

   Pamatujte nase bolest, stradani ponizenbi je jejich vysoce perverzni poteseni, radost… Nevidite ty „usmevy Billa a Melindy nad jejich silenostem emgomanii,?
   Vazeny Bill mel jsem kdysy veliky obdiv k Vam ale zklamal jste vswechny, jak se pripravujete na VELKY BILY SOUD- PRYC DO HOROUCICH PEKEL NA VEKY?
   Nevidite v mnohych z nich a Melinde vyraz snad Satanistu?
   NEMATE JESTE ZAJEM O ZASTAVENI bvaeeho zla zkaz a VASEHO SPASENI NA VEKY, NAS PAN JE MILOSRDNY A JESTE VAM MUZE BYT ODPUSTENO, VCETNE vsech take SOROSACKUM …

 12. Poznamka jen 3. Osoby, ctenare: Jak jen mohu po leta “celosvetove” kolem sebe pozorovat tak mnoho “vaznych naz smrtelnych chorob” je zapricineno, ztratou vnitrni pohody, vyvazenost na zaklade AGAPE, neb bezkondicni Lasky Bozi ktera by mela byt v nas vsech k plnemu a naplnenemu zivotu, vznesenosti rodin v souladu Nebezkem ne jen konzumni spolecnosti bezmezne hamiznosti, nepoctive hrabivosti, zaprodanosti ktera mnohe vede do vnitrniho az zivotniho rozcesti zkazy do Pekel Horoucich, odkud pak neni jiz nikdy uniku. Dat dobrovolne svou Bozi Dusi Dablu za “pomijive hodnoty, moc, penize, slavu pozemske…?” Jaka to silenost zaprodancu Dabla s Lucifer Efektem. Otazka dosti zavazna: Mas jeste vubec svuj nazor svoje svedomi, po-souzeni neb je vse jen Vas promydleny mozecek formovany zaprodanci z medii a reklam “Elit zkazy, Depopulace, GMO, NSP, nasilne vakcinace, prijmutim Hoax COVID , nasilnych migraci na zniceni Bile Rasy, snahy o vytvoreni jednotne pricmouhle rasy otroku a zotroceni vsech, ano stavame se soucasti kteri jen …. brblou a prihlizi”? Cekajici na svoje zmrzaceni a smrt – J

  Prof. PaedDr. ThDr. MUDr. et MUDr. Jaroslav Maxmilián Kašparů, (* 14. května 1950 Žirovnice) je český psychiatr, pedagog, premonstrátský jáhen a esperantista. Působí v Pelhřimově.

  Co se stalo s naší dobou?
  Zažíváme vážnou krizi? Proč mají najednou lidé pocit, že se něco zlomilo, a cítí se zklamaní? Co nás v budoucnosti čeká?
  Každý student lékařství je už od prvního ročníku studia veden svými profesory k tomu, aby si u každého pacienta položil dvě zásadní otázky – proč a jak.
  Proč má nemocný potíže? Otázka diagnostická, která vede k určení choroby.
  Jak ji léčit? Otázka terapeutická, hledání cesty k uzdravení.
  Je-li naše společnost nemocná, a ona bezesporu nemocná je, klademe si obě otázky všichni.
  Až na několik vrcholných politiků, kteří mají většinou jiné starosti, než jaké musí řešit lid obecný.
  Ovšem co hlava, to názor. Jedni ze současného stavu obviňují komunismus, jiní konzumismus, další neoliberalismus nebo hédonismus.
  Z mého pohledu nepůsobí v této zemi tajemné abstraktní -ismy, ale hlavně tři silně zhoubné choroby.
  1- Ztráta studu,
  2- rozvoj společnosti bez respektování přirozených společenských norem
  3- pocit tíživé bezmoci.

  Diagnóza
  „Žijete v zemi, kde nic není hanba!“ Těmito slovy zhodnotil student z Asie svůj roční pobyt v České republice. Čím kratší, tím výstižnější bylo jeho hodnocení klimatu v naší zemi. Měl pravdu.
  Z české kotliny (ale take z bratrskeho Slovenska) se kamsi vytratil stud. Pojem hanba je dnes už srozumitelný málokomu. Dítě se nestydí zesměšnit učitele, muž se nestydí opustit ženu a děti kvůli milence, potomci se nestydí zvednout ruku na své rodiče, není žádnou hanbou žít jako parazit nebo veřejně propagovat zlo.
  Proč by se tedy měli politici ve službách mafií stydět lhát, krást a podvádět?
  Svoji velikou vinu na tomto stavu mají také ty sdělovací prostředky, které z banality dělají tragédii a z tragédie banalitu. Žijeme v době, která propaguje nosit všechno naruby.
  Normy chování nám prezentují svým nenormálním chováním duchaprázdné celebrity všeho druhu.
  Z pořadů některých televizních stanic, které by měly kultivovat lidskou duši a zjemňovat smysl pro krásu, pravdu a dobro, teče většinou krev, adrenalin, testosteron…
  Z této skutečnosti chápu, proč se užívá termín televizní kanály.
  Kdykoli stojím jako soudní znalec z oboru psychiatrie u soudu, který projednává činy mladého delikventa, mám skoro pokaždé tendenci na lavici obžalovaných posadit systém, který vládne v této zemi a jehož jsou mladí lidé obětí.
  Ale koho to zajímá? Politiky v žádném případě!
  Obyčejní smrtelníci v této zemi trpí oprávněnými pocity nespravedlnosti a křivdy, ale parní válec politiky a byznysu si vesele jede dál. A proč by ne! Sliby, fráze a široké úsměvy těch (všeho)schopných z předvolebních plakátů tak snadno a rychle shoří pod jeho kotlem. A nikdo se opět za nic nestydí.

  Místo domu barabizna.
  Pokud chtěl kdysi zedník postavit pevné a rovné stavení, potřeboval k tomu kromě kamenů a cihel ještě maltu a olovnici. Maltu, aby držela pohromadě jednotlivé kameny a cihly; olovnici, aby stěny byly rovné. Stavitelé moderní polistopadové společnosti začali sice ke stavbě používat ekonomické kameny a právní cihly, tedy stále nové a nové zákony a předpisy, ale absolutně odmítli používat pojivo a ctít svislou rovnou stěnu.
  Kladou cihlu na cihlu bez malty, která se míchá z pokory, štědrosti, přejícnosti, mírumilovnosti, cudnosti, střídmosti a činorodosti. Dřív se této pojivové směsi říkávalo sedm hlavních ctností. Z olovnice, která se řídí přírodním zákonem gravitace, si udělali kyvadlo.
  Mimo jiné je u staveb běžné, že se kameny dávají do základů a cihly na ně. Tedy zákony jsou nad trhem, ale u českého projektu je tomu naopak. Trh jako by byl nadřazený zákonům. Bez malty a s kyvadlem v ruce se dá postavit leda tak barabizna. Tolik k diagnóze.

  Terapie
  Jsou dvě řešení. Buď to nepovedené stavení zbourat, anebo z něho zavčas utéct. V prvním případě by šlo o revoluci, ve druhém o emigraci. Pokud bych jako léčebnou metodu navrhl revoluci, mohl bych být zažalován za trestný čin poškozování cizí věci. Skutečně cizí věci. Obávám se totiž, že už nám v této zemi nepatří ani ta vratká barabizna.
  Pokud bych navrhl terapii emigrací, může mi být položena otázka, kam utéct. Do některého evropského státu určitě ne, protože evropský dům opravují ti samí architekti, kteří nám pomáhali s projektem stavby oné vratké chatrče. Staví také bez mravnosti a s kyvadlem v ruce. Třetí chorobou je epidemicky se šířící pocit bezmoci. Nějak se v něm začínáme postupně utápět všichni. Jednou za několik let je nám sice hozen záchranný člun v podobě voleb, ale brzy se ukáže, že i on je děravý. Zklamání vystřídá bezmoc. A právě ona bezmoc spojená s pocitem bezvýchodnosti je silně nebezpečná. Trvá-li dlouho, začne se měnit v agresi. A ta tady již je. Dokonce i mezi školními dětmi lze zachytit její silný nárůst.

  Zavinili jsme si to i my sami, když jsme přijali převrácený životní styl, který nám našeptává: „Žij bohatě navenek a chudě uvnitř!“
  Pokud neprovede náš národ proměnu a nezačneme žít bohatě uvnitř a chudě navenek, nemáme šanci…
  Potom i mně samotnému nezbude nic jiného, než abych zamkl ordinaci, přestal diagnostikovat, navrhovat terapie a utekl se schovat. Rovnou mezi šílence.
  Nebude v tom ani trochu zbabělosti a nebudu tam sám.
  Bez vnitřní proměny a bez pokání tam skončíme brzy VŠICHNI!

  Katastrofická otázka je : Na koho dnes tato slova pravdy zapůsobí, kdo je přijme dále za své…?????

 13. Pekný citát:
  Veritas filia temporis.
  Pravda je dcérou času.

 14. http://www.zvedavec.org/komentare/2020/12/8540-co-je-v-skutocnosti-v-pfizerovej-vakcine.htm
  Čo je v skutočnosti v Pfizerovej vakcíne?
  Spoločnosť zverejnila zoznam látok kvôli alergickým reakciám.

  • Jean – a keď nie som alergik – povedz mi jediný dôvod, prečo by som mal čítať tento článok! Napríklad pre toto!

   „„Očkovaním sa očakáva, že v tele sa vytvoria protilátky proti špičkovým proteínom SARS-CoV-2. Špičkové proteíny však tiež obsahujú proteíny zhodujúce sa so syncytinom, ktoré sú nevyhnutné pre tvorbu placenty u cicavcov, ako sú ľudia. Musí byť absolútne vylúčené, že vakcína proti SARS-CoV-2 môže vyvolať imunitnú reakciu proti syncytinu-1, pretože inak by pre ženy hrozila neplodnosť na dobu neurčitú.“ – čiže ide jednoznačne o vakcínu schopnú vyvolávať potraty! Čiže ona nie je „len“ sterilizačná, ako sa to povrchne prezentuje aj na alternatívnych weboch – ona bude likvidovať fyzické aj psychické zdravie mladých plodných žien – bude likvidovať partnerské a manželské páry túžiace po deťoch, bude zvyšovať počet single žien, bude zvyšovať ich promiskuitu, bude ekonomicky ruinovať rodiny – tehotenstvo hurá, potom preč z práce, potom potrat – potom do akej práce, a za čo zdravotná starostlivosť? Než to ženy pochopia – potratia 2-3 krát a budú doživotne frustrované – teda choré. Táto sku.vená genocídna vláda chce v prvej vlne zaočkovať všetok zdravotnícky personál – teda kopec žien a teda aj mladých plodných žien. Čo sa z nich stane? Frustrovaní otroci systému bez budúcnosti a pokračovania? A prečo by sa mali potom o nás starať, keď sa nebude mať o tieto ženy v starobe kto postarať ako o rodičov?! Ups! – ako môžu byť chlapi rodičmi – keď ich ženy nedonosia deti ku.va! Jáj – adoptujú si negrov!

   Jean – na jednej strane OK za vyhrabanie článku – na druhej strane máš u mňa nedostatočnú za jeho prezentáciu a povrchnosť a nepochopenie! Prebieha informačná vojna v informačnom poli a my hráme o život a o čas! Tak sem nesyp články ako pytle zemiakov! A ešte som všetko nedohovoril.

   „V prvej vlne budú zaočkovaní zdravotnícki pracovníci pracujúci v nemocnici s pacientmi s novým koronavírusom v červenej zóne, zdravotnícki pracovníci podieľajúci sa na diagnostike tohto ochorenia, pracovníci regionálnych úradov verejného zdravotníctva, zdravotnícki pracovníci starší ako 65 rokov a s chronickými ochoreniami, ostatní zdravotnícki pracovníci pracujúci s pacientom aj tí, ktorí nepracujú priamo s pacientom, teda napríklad pracujú v laboratóriách na diagnostiku v tzv. necovidovej zóne, pracovníci na manažérskych funkciách, pracovníci v zdravotných poisťovniach či v Úrade pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.

   Ďalej to budú študenti, ktorí spĺňajú kritérium zdravotníckeho pracovníka a ostatní študenti zdravotníckych lekárskych a nelekárskych odborov, ktorí počas štúdia prichádzajú do kontaktu s pacientom. Tiež zamestnanci obslužných organizácií, ktorí vykonávajú svoju činnosť v nemocniciach, napríklad upratovacie služby. Takisto zamestnanci domovov sociálnych služieb (DSS), terénni sociálni pracovníci, pracovníci organizácií, ktorí sa podieľajú na ošetrovaní pacientov s ochorením COVID-19 a na zabezpečení očkovania. Tiež zaočkujú zamestnancov kritickej infraštruktúry štátu či silové zložky, teda vojakov, policajtov, hasičov a pracovníkov inej kritickej infraštruktúry.“ = kde pracuje najviac ŽIEN!!!
   https://www.infovojna.sk/article/matovicova-vlada-schvalila-narodnu-strategiu-vakcinacie-proti-covid-19-ockovat-chce-33-miliona-slovakov

   • Absolutna pravda,tiez ak muz ma sexualny kontact s ockovanou Zenou,aj on bude sterilny??

    • Muži sú sterilizovaní spermicídnym hliníkom z chemtrails, stresom, sociálnym inžinierstvom, psychologicky – nechcieť deti, odkladať rodinu, neschopnosť ju uživiť, egoizmus. Chémia v potravinách – aspartan spôsobuje nevyvinutosť pohlavných orgánov – frustrácie z malého pipíka umocňované pornografiu s veľkými negerskými penismy – čo je len mýtus a tie najväčšie klady som videl práve u bielych pornohercov – ale ženám treba vypláchnuť mozgy tiež. Je to komplex opatrení. Iste – muž môže byť sterilný, ak mu promiskuitné ženy pohlavnými chorobami – gonoreou, trichómou, chlamídiami spôsobia poškodenie reprodukčných orgánov. Na začiatku 20. storočia mali muži 220 miliónov aktívnych smermií v 1 ml, dnes ich majú sotva 14 miliónov. Pozri príklad mediálnych opinion-názorových vodcov – mladý Vincze a stará chazarka Adéla – motherfucker. Ani to im nevyšlo. Ale – môžu si adoptovať. Oni s ich egoizmom. U nás cigánka-prostitútka vyrába priemerne 2 krížené deti s bielymi mužmi za 3 roky a všetky poctivo necháva v nemocnici na adopciu – a možno končia na orgány – alebo vo vakcínach – alebo na výrobu adrenochrómu – to možno preháňam – a možno ani nie. Neviem koľko ich za život stihne vyrobiť – onedlho bude vyzerať ako jej podobné handry po 30-tke.

     Debilizácia školstva a detí Covidom 19 v priamom prenose – 52 tisíc detí pre chudobu nemá internet ani mobil a sú vyautované aj z dištančného vzdelávania! Vzdelanie detí „netreba“ – lebo automaty budú vyrábať už za túto generáciu! Tu je vidieť, že celý vzdelávací systém je nastavený len na exploatáciu technologicky vzdelávaných ľudí-otrokov – vzdelávanie pre osobnostný, mentálny a duchovný, kultúrny rozvoj TENTO systém nepotrebuje a nechce!

     https://magazin1.sk/v-skole-na-vychode-slovenska-prepadlo-vsetkych-451-prvakov/

     „451 prepadnutých prvákov ale podľa televízie zatiaľ nikto nerieši. Škola ich vraj kvôli jarnej vlne koronavírusu nemohla učiť na diaľku. Všetci potom neprešli cez komisionálne skúšky. „Plnoletí žiaci alebo zákonní zástupcovia žiakov požiadali riaditeľku školy o povolenie opakovať ročník,“ vysvetľuje škola v stanovisku. Škola pritom dostala na kalendárny rok 2020, podľa rezortu školstva, peniaze od štátu vo výške 1 541 101 eur. Televízia JOJ preto upozorňuje, že školskí inšpektori by teraz mali zistiť, či ide o správny postup školy alebo o podvod, s úmyslom opakovane zarobiť na školských normatívoch.“ – normatívy? V akom zmysle?! Normatív vzdelania – na ňom sa dá zarábať? Aha – akože „Oxford“? To by som chápal.

     “ s úmyslom opakovane zarobiť na školských normatívoch“ – tak tomuto fakt nerozumiem! Toto je ten NEWSPEAK – prekrúcanie pojmov.
     https://magazin1.sk/v-skole-na-vychode-slovenska-prepadlo-vsetkych-451-prvakov/

    • Ha! “ ak muz ma sexualny kontact s ockovanou Zenou,aj on bude sterilny?“

     Z tohto dôvodu nie, ale v opačnom poradí – ak očkovaný muž bude produkovať už DNA zmenenú vakcínou – bude do nej prenášať takto zmenenú spermu – ktorá sa okrem oplodňovacieho aktu vstrebáva aj do tela ženy a stáva sa súčasťou jej DNA. O tom pojednáva 1/ telegónia, 2/ mikrochimérizmus – DNA vstrebaného nevyvinutého súrodenca pri dvojičkách.

     Teda – podľa mňa – v ženskom organizme môže vzniknúť alergia na takéto mužské pozmenené spermie a ejakulát, detto auto abort – odvrhnutie placenty – imunitná reakcia proti syncytinu-1 v mužskej sperme – napríklad počas styku manželov už v tehotenstve. Ale to je len moja úvaha.‘- keď motyka vystrelí.

     https://www.biosferaklub.info/telegonia/
     https://en.wikipedia.org/wiki/Telegony_%28pregnancy%29

     Dosť možné, že v budúcnosti budú nezaočkované panny chcieť vytvárať vzťahy s nezaočkovaným partnerom a opačne – ako svatby z „genetického“ rozumu – čiže opäť eugenika v praxi.

     • Alergie na spermie – Rodicka.cz
      [Prehľadávať doménu http://www.rodicka.cz/alergie-na-spermie/%5D https://www.rodicka.cz/alergie-na-spermie/
      Alergie na spermie, to je doslova alergie proti lidstvu samotnému.A přesto se v současné době, kdy alergie nekontrolovaně narůstají, ženská alergie na mužské spermie objevuje.Alergie na spermie je nepříjemná, bolestivá, ale rovněž nebezpečná. Může to být důvod ženiny neplodnosti.. Alergie na spermie nebývá zjištěna hned
      Alergia na spermie? Častejšia, než si myslíte – Babyweb.sk
      [Prehľadávať doménu http://www.babyweb.sk/alergia-na-spermie-castejsia-nez-si-myslite%5D https://www.babyweb.sk/alergia-na-spermie-castejsia-nez-si-myslite
      Okrem toho, že alergia na spermie predstavuje nepríjemnú súčasť života, môže znamenať i závažný zdravotný problém. A to hlavne v prípade, že je v hre túžba po bábätku. No nie každá alergia na spermie má rovnaký pôvod a prejavy. Alergia sa ani nemusí vždy prejavovať, a napriek tomu dokáže spôsobiť problémy a …
      Alergie na spermie | Doktorka.cz
      [Prehľadávať doménu sex-vztahy.doktorka.cz/alergie-na-spermie/] https://sex-vztahy.doktorka.cz/alergie-na-spermie/
      Vyskytuje se až u 7-8 neplodných žen bez jiné zjevné příčiny neplodnosti. Spermie, které jsou nositelem poloviny genetické informace a jejich životaschopnost je nutností přirozeného oplodnění, se stále častěji stávají cizorodým materiálem a jsou na své cestě za vajíčkem likvidované imunitním systémem. Nedosáhnou svého cíle a tím pádem nemůže dojít k …

      Opakujem – očkovanie či neočkovanie nejakým svinstvom nie je v záujme kolektívnej bezpečnossti a teda vecou „slobodného“ rozhodnutia jednotlivca. Suma neplodných, chorých a inak zdecimovaných jednotlivcov je záťaž aj pre zdravý národ!

      Teraz inak – predstavte si, že patríte medzi tých 2 krát 11 lefantov – pravé a ľavé krídlo Globálneho prediktora a vašou úlohou je vymyslieť čo najviac verzií a detailov plánovanej genocídy ľudstva. Ako sa to robí? Títo „ľudia“ si sadnú do polkruhu – vytvoria krídlo – nikdy nie tzv. Artušovský guľatý stôl – lebo tvoriace bytosti nikdy nesmú sedieť oproti sebe – blokuje to myslenie – ten oproti vidí podvedome len svojho PROTI-vníka, ktorý ho tlačí do konfliktu – súťaže, takže jednotlivec pri brainstormingu = útoku mozgov, čoho úlohou je vymyslieť čo najviac riešení – bez ohľadu na ich momentálnu nerealizovatelnosť /úroveň technológie, materiály, zdroje, kultúra/ – takže hlavný princíp je – nehodnotiť nikoho – avšak pri sedení oproti sa spúšťa práve program hodnotenia toho, čo vymyslel ten oproti – teda správne treba vytvoriť krídlo a každý má voľný priestor pre fantáziu pred sebou, ktorý treba zaplniť nápadmi.

      Keby ľudia poznali techniku brainstormingu – uvedomovali by si, že tí, čo nás chcú zotročiť už majú na to vymyslených kopu alternatív, a keď im niečo ruchne a nemajú z čoho vyberať – urobia brainstorming – aj keby mal trvať týždne, a na niečo prídu. Takže aj my potrebujeme vytvárať brainstorming a naším cieľom je urobiť im to, čo sa chystajú urobiť oni nám – ale v predstihu. Teda – nielen im klásť prekážky ale priamo ich poraziť! A previesť ich do iného skupenstva a inej dimenzie – pánboh si ich už vytriedi sám!

      Takže moja brainstormingová úloha pre vás – neriešte ako to svinstvo nenapchajú do nás, ale ako to svinstvo napcháme my do nich – aby si užili pred smrťou poriadnu dávku agónie!

      Metóda brainstorming v praxi: málo známy postup geniálnych …
      [Prehľadávať doménu http://www.umeniekreativity.sk/brainstorming/%5D https://www.umeniekreativity.sk/brainstorming/
      Stiahnite si pokročilé techniky brainstormingu, s ktorými nebudete len strieľať náhodné nápady, ale dostanete fakt skvelé a využiteľné. Slovo na záver Mylným predpokladom pre brainstorming je, že existuje len jeden správny postup, ktorým sa zakaždým máte riadiť.

     • K brainstormingu – ukážka dezinformácie – z článku hore
      „„Brainstorming je najhoršia vec, akú môžete urobiť… Ak dáte ľudí do miestnosti, takmer vždy sa budú chcieť spoločensky prispôsobiť, takže vám napadnú nejaké myšlienky, ale nebudete tak kreatívny ako by ste mohli, lebo sa snažíte vyhovieť ostatným a nie posunúť hranice.“ Nakoniec debatu o brainstormovaní ukončil tak, že kľúčom je byť „konštruktívne záporný.““ – tak toto takto presne funguje v marketingových-maklérskych spoločnostiach vybičovaných na čo najvyššom výkone jednotlivcov, ktorí sa navzájom požierajú ako hady! Banda premotivovaných scintologických idiotov nikdy nevymyslí nič okrem polena pod nohy toho druhého!

      Správny brainstorming je v podstate znalosť, ktorá patrí k hermetickým vedomostiam – a tie si zdieľajú nie blogeri a novinárski idioti, ale v§čšinou uzavreté skupiny s dlhodobými – až cezgeneračnými – a vždy spoločnými cieľmi. Váš súkromný brainstorming by mal začať zadaním si úlohy a pohľadom von z okna – do čo najväčšieho priestoru. Existuje systém HEURÉKA:
      1/ Zadaj si úlohu na riešenie.
      2/ Nevymýšľaj vymyslené – pozháňaj si o tom všetko čo môžeš zistiť.
      3/ Vedome sa na to VYSER! „Zahoď úlohu – zahoď termíny“! Choď spať, opi sa, choď tancovať, hrať karty, gulečník.
      4/ „Heuréka!“ – máš to!
      5/ Uveď svoj nápad do praxe! Vyrieš úlohu!

      Ešte raz – brainstorming kolektívneho vedomia a tvorivosti je to riešenie! Preto nás chcú – spiacich – vyhladiť, aby sme ani náhodou nezačali tvorivo myslieť, lebo ich zmetieme z povrchu zemského! A my ich zmetieme! UŽ ICH NIETO!

 15. https://banned.video/watch?id=5fd934f29738f9021d3a6848
  Breaking! Nurse Witnesses Hospitals Murder Patients for Covid-19 Money.
  Správa! Sestrička svedčí ako nemocnice vraždia pacientov kvôli peniazom za Covid-19.

 16. https://www.youtube.com/watch?v=vfqNA17fd5U
  Sám sebe lekárom 249
  (13.12.2020)
  téma : „Riziká očkovania proti CoViD-19“…
  hosť : MUDr. Andrej JANCO, http://www.jaat.sk
  moderuje : Ing. Marián FILLO, http://www.slobodaVockovani.sk

 17. No – myslel som si, že za socíku poznámka že… „Lenin – keď bol ešte dievčatko…“ je len taká ľudová hovadina – ale nie je!
  Vďaka komentu Pravda Vyjdenajavo na Infovojne…
  „This is Bill Gates 1963“ – a máme korene genderovej agendy!
  https://ctrlv.sk/shots/2020/12/16/2Z9a.png

  Zdroj /printscreen – celý článok je uložený ako jeden obrázok/
  https://www.ebh.club/

 18. Jednoduchá

  Vďaka všetkým za informácie….p.Maxim.Kašparú poznám, má viac výbor.knižiek, je to výnim.človek! Klobúk dole! mám od neho knižku ,,Nebudem hrať pred bohom divadlo“- skutočne skvelá na čítanie ! :-)…… …čo sa týka tých ster.žien – je to veľmi smutné, kam to všetko smeruje! :-(….rozpad rodiny = rozpad spoločn.!…..celé to je zlé,mali by si ľudia všímať aj iné infor.a fakty, než ,,bežia“ na Markíze ,STV či jojke!….. no a ,,zarábať“ na smrti ľudí???…tak to môžu len ľudia bez chrb.kosti!! a vôbec sú to ľudia? podľa mňa ani nie, skôr sú to takí ,,roboti“ bez empatií, sympatií, citov vôbec! citl.a empat.ľudia, teda ľudia so srdiečkom by také čosi nikdy NEUROBILI!…..čítajme, hovorme, informujme! a HLAVNE, pozerajme do budúcnosti
  s DOVEROU, Strach treba odložiť MIMO SEBA!!!…….. nech sa nám v tom darí ! :-)……………………………………..

 19. Keby covid bol taka hrozba ako ju vlady a media na celom svete prezentuju, tak by boli vsetci zalezeni. Stale nechapem preco toto „ovce“ nevidia a nedokazu pochopit. Dokedy budu alebo chcu zit v strachu? Co nevidia okolo seba, ze podstatnej casti tento virus nerobi problem? Ved aj ti co chodia na protesty nie su chori a ani ich rodicia. Cisla zvysuju zas iba media a vlady umelo. Ved je to tak okate.

  Cudujem sa aj samotnym lekarom a sestram v nemocniciach. Zrejme im unika podstata, ze idu proti sebe, tak preco cusia. To ze vdaka covidu je v nemocniciach nedostatok pracovnikov tym, ze pozitivny su v karantene, tak ti co pracuju sa akurat tak vycerpavaju. Ak je to ozaj tak, tak aj to je asi zamer blaznov, ktori toto cele sialenstvo zosnovali. Lebo o to im okrem ineho ide, vsetkych zdravotnikov vycerpat aby mali znizene imunity a potom im naockuju vakcinu. Tito blazni si budu potom „mädlit“ ruky ako im plan vychadza. Ak zacnu zomierat zdravotnici a tymto psychopatom je to verte uplne jedno, tak ludi nebude mat kto operovat a opat sa budu tesit, ze zomierat budu ludia nadalej. Vsetko pripisu covidu.

Pridajte komentár

*