Vedci chcú vyrobiť ženské vajíčka z dvoch mužov a tým zbaviť ženu jej posvätnosti pri rozmnožovaní


Print Friendly, PDF & Email

Vedci chcú vyrobiť ženské vajíčka z dvoch mužov a tým zbaviť ženu jej posvätnosti pri rozmnožovaní

(Lance D. Johnson, Natural News) Posvätný dizajn rozmnožovania má byť spochybnený a znehodnotený novými biotechnologickými experimentmi, ktorých cieľom je vyrobiť ženské vajíčka z kmeňových buniek dvoch mužov.

Dr. Katsuhiko Hayashi, profesor na Fakulte lekárskych vied Univerzity v Kyushu, ukázal, že koža z chvosta samca myši môže byť spárovaná s umelými vaječníkmi, aby sa vyvinuli oocyty, ktoré sú pripravené na oplodnenie iným samcom myši.

Toto homosexuálne spojenie vytvára oplodnené vajíčka, ktoré sa potom umiestnia do náhradnej myšej samičky pre dokončenie tehotenstva a vynosenie mláďat.

Už to nie je len rétorická otázka: Biologická žena je pod útokom

Uvedené experimenty s rozmnožovaním cicavcov spochybňujú samotný biologický účel samice a odstraňujú biologickú matku z najintímnejšej časti reprodukčného procesu.

Biologická matka je nahradená novým konceptom reprodukcie, ktorý využíva genetické zlúčenie samčích kmeňových buniek na generovanie obrovského počtu vajíčok, z ktorých sa následne vyselektujú tie s najžiadanejšími genetickými vlastnosťami u potomstva.

Výskum sa čoskoro uskutoční na ľuďoch prostredníctvom procedúry IVG – in vitro gametogenézy. Tento experimentálny postup preprogramuje dospelé mužské kmeňové bunky, aby sa stali použiteľnými vajíčkami.

IVG má produkovať stabilnejší prísun vajíčok ako súčasný proces umelého oplodnenia in vitro (IVF), ktorý pomáha neplodným ženám otehotnieť. V mnohých prípadoch IVF zlyhá, čo vedie k ďalšej bolesti a utrpeniu.

Momentálne sa globálny priemysel zaoberajúci plodnosťou snaží vytvoriť život tým, že úplne vynechá ženy z tohto posvätného procesu.

Vo výskume Dr. Katsuhiko Hayashiho bolo vyrobených 630 embryí zo spermií a vajíčok vytvorených zo samčích myšacích kmeňových buniek. Následne bolo z nich vybraných viac ako pol tucta, ktoré napokon dozreli na živé mláďatá myší bez akýchkoľvek genetických defektov.

Henry Greely zo Stanfordskej univerzity je právnik, ktorý sa špecializuje na etiku biotechnológií. Verí, že IVG je budúcnosť, dokonca aj pre ľudí, ktorí nemajú problémy s plodnosťou.

„Dôvodom je, že ak IVG dokáže produkovať životaschopné vajíčka vo veľkých množstvách, mohlo by to umožniť produkciu dostatočne veľkého počtu embryí na to, aby bol možný skríning širokého počtu genetických vlastností, a to je niečo, čo by mnohí rodičia mohli chcieť,“ navrhuje.

Liečba osteoporózy

Mnohé spravodajské médiá chválili výskum doktora Hayashiho za to, že pripravil cestu pre reprodukciu ľudí rovnakého pohlavia. Aj Hayashi však pripúšťa, že táto technológia môže fungovať len pre hlodavce a ak sa použije u ľudí, bude čeliť etickým prekážkam.

„Bude ťažké splodiť deti z mužských a mužských (ľudských) párov z technických aj etických dôvodov,“ povedal Hayashi nedočkavým novinárom. „Ale teoreticky je možné splodiť deti z párov muž-muž, ako ukazuje táto štúdia.“

Gayovia a transrodoví ľudia sa snažia stať biologickými rodičmi s umelo vyrobenými vajíčkami

Dr. Hayashi už aj začal spolupracovať s LGBTQ komunitou na predstavení technológie pre navrhovanie a plodenie bábätok homosexuálnymi pármi. V súčasnosti spolupracuje s Mattom Krisiloffom, zakladajúcim členom Open AI a zakladateľom spoločnosti zaoberajúcej sa výskumom plodnosti Conception.

Krisiloff sám seba opisuje ako „gaya“ a túži mať biologické deti s osobou, ktorej zasvätil svoj život.

„Sám som gay a toto je niečo, čo ma osobne veľmi zaujíma, nakoľko ide možnosť, ktorá by ľuďom ako ja umožnila mať biologické deti so svojimi partnermi,“ povedal Matt Krisiloff pre magazín Economist.

Táto technológia ponúka zvláštny pocit nádeje pre transrodových ľudí, ktorí dúfajú, že zohrajú nejakú úlohu pri narodení svojich biologických detí aj napriek tomu, že boli vykastrovaní.

Krisiloffova spoločnosť chce nakoniec využiť túto technológiu na hromadnú produkciu vajíčok od dvoch darcov kmeňových buniek, aby mohli nechať vyrobené vajíčka geneticky testovať a vytriediť podľa najžiadanejších genetických vlastností. To by umožnilo biologickým rodičom vybrať si, ktoré vajíčka sú pre nich najžiadanejšie.

Takýto prístup však ničí prirodzenú hodnotu života a znevažuje samotnú podstatu ľudského života a posvätnosť počatia.

Záver

Fyzické a duchovné dôsledky týchto experimentov, spolu s etickými a ľudskými právami tejto šialenej vedy, však nie sú pre spoločnosť Conception dôležité.

Ako je uvedené aj na titulnej strane webovej stránky spoločnosti: „Táto technológia by sa mohla stať jednou z najdôležitejších, aké boli kedy vytvorené.“

Stop Candida

Autor: Lance D. Johnson, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. nadpis mi připomenul toto:
  Transgender muž kojí dítě, přestože nemůže kojit, protože je biologicky muž. Jedná se o zneužívání dítěte?
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/transgender-muz-se-snazi-kojit-dite-prestoze-nemuze/

  Otázkou je, kam ti šílenci jsou schopni až zajít?

 2. adamkratochvil

  ak sa im to podari, zenske skoncia v konzervach pre psov a pre macky…

  • Nie je rozumné robiť predčasné katastrofické závery z výsledkov výskumu na zvieratách. Veď ani ku klonovaniu ľudí (zatiaľ) nedošlo a z etických dôvodov ešte dlho nedôjde. Skôr by nás mali znepokojovať negatívne udalosti, ktoré aktuálne zažívame. Napr. aj to, čo môže spôsobiť široké uplatňovanie umelej inteligencie. Prvé náznaky už totiž existujú (a keďže ľudia sú schopní všetkého – príkladov z histórie i súčasnosti je až príliš veľa), dezinformovanie a manipulácia ľudí sa môže rozrásť do neúnosných rozmerov.
   Ako to všetko dopadne a čo bude pre ľudstvo najhoršie, zrejme zistíme už o pár rokov.

 3. Mimo tému, ale zaujímavý článok. O čom niektorí vieme už desaťročia a akože „mocní“ tohto matrixu tiež.

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/tajemstvi-vatikanu-rukopis-ukazuje-ze-lidske-bytosti-maji-nadprirozene-sily/

  • Ten pojem „nadprirodzený“ to bude rovnaký účelový konštrukt ako pojem „vírus“.
   Každý druh má svoje schopnosti, ktoré vyplývajú z jeho podstaty a všetky sú mu prirodzené – nech sa javia akokoľvek. Na Zemi sú človeku jeho prirodzené vyššie schopnosti blokované, aby nenarobil vo Stvorení a pre seba ešte viac škody než doteraz narobil. Sú teda blokované pre jeho dobro než sa prebudí, porozhliadne, zorientuje a porozumie zákonom života, ktorým absolútne všetko podlieha.
   A z istého hľadiska sú vyššie schopnosti blokované aj človekom samým – sám sa rozhodol ich nepoznať a keď už áno tak sa uchyľuje k rôznym „skratkám“ – okultizmu.
   A aj pri okultizme nieje podstatné ako je prevedený – či čisto alebo nečisto – vždy na dotyčného dolahnú spätné účinky, a to v také, ktoré zodpovedajú jeho vnútornému stavu pri vykonávaní okultizmu a duchovných praktikách. Nedá sa mágiou, okultnými a duchovnými praktikami uškodiť druhému bez toho aby sám vykonávateľ neutrpel nejakú škodu – karma sa vytvára len na základe vnútorného stavu vykonávateľa a preto je vykonávateľ absolútne bezmocný – nedokáže zákon spätného pôsobenia – karmu nijako obísť – žiadne prešpekulované prehmaty, ktoré by mu zaručili „beztrestnosť“ neexistujú.
   Ďalším faktorom sú aj temné elity a entity – tie tiež profitujú keď človeku nahuškávajú aby žil tak a nie inak a tak sa dostával do stavu, kedy svoje vyššie schopnosti nebude pociťovať a ani potrebovať. Ak sa by dnešnému človeku vrátili jeho vyššie schopnosti tak by pôsobil ako opica pri tlačítku na odpálenie jadrových bômb. Veď už dnes tak pôsobí.
   Ďalšia vec je omnoho strašnejšia a poukazuje na to, že si človek vôbec neuvedomuje akými nepredstaviteľnými silami „hýbe“ a ovplyvňuje – zasahuje do všetkého vo Stvorení – to už v takom stave v akom je dnes, a je naozaj jedno v akom je stave – aké schopnosti má „otvorené“- neustále každú sekundu svojej existencie po mnoho miliónov rokov vo vesmíre svojim vnútorným pohybom „víri“ a dáva do pohybu absolútne všetko, pôsobí na všetko a zasa všetko spätne pôsobí na neho. A ako pôsobí tak ho to buď evolučne pozdvihuje alebo brzdí. Ale i tak ho negatívne spätné účinky môžu nakopnúť a prebudiť a hneď nezahubiť – ale on musí pochopiť – on musí uvidieť prečo sa mu v živote stalo to a to.
   Človek jednoducho nemôže nepôsobiť – netvoriť – aj keby ležal všetky svoje pozemské a zahrobné životy na gauči a hľadel do blba tak stejne bude neustále tvoriť a ovplyvňovať okolité dianie a vytvárať svoj osud. Je implementovaný do štruktúry Stvorenia ako jeho živá čiastočka – bunka a tá nedokáže byť na Štvorení nezávislá a teda ho a seba svojimi energiami neustále ovplyvňuje.
   Preto dnešný človek nemusí zúfať, že je nejako ukrátený – on v podstate riadi/pôsobí tie najmocnejšie sily vo vesmíre neustále. Ale ako ich riadi – to je otázne – pretože väčšina ľudí ani netuší o tejto zodpovednosti a myslí si, že ak sa im otvoria vyššie schopnosti tak sa vyrieši kvalita života na Zemi. Lenže to absolútne nepochopenie – tie schopnosti na riešenie najpodstatnejších otázok na Zemi má človek už v tomto stave v akom je na Zemi dnes – len treba rozpoznať cit – hlas ducha od rozumu.

   • Levitácia, materializácia/dematetializácia, telepatia, vhľad do minulosti/budúcnosti, hýbanie predmetmi vrátane predmetov obrovskej hmotnosťi, videnie do záhrobia – astrálu, komunikácia so zosnulými, schopnosť urýchliť rast svojho či cudzieho tela či rastlín, bilokácia, schopnosť žiť v tele bez jedla, schopnosť žiť v tele stáročia či tisícročia… atď – to nič neznamenajú a dajú sa dosiahnuť v rámci prirodzeného duchovného vývoja alebo rôznymi praktikami. Skutočne vedomého človeka to nadchne len na okamih – lebo on vie, že prepožičané a zároveň zverené mu sily, ktoré dnešné ľudstvo na Zemi riadi či skôr používa (a tiež zneužíva) sú omnoho mocnejšie, dokonalejšie, posvätnejšie a jediné, ktoré majú schopnosť vytiahnuť ľudstvo z každej biedy narozdiel od tých „úžasných“ zablokovaných schopností, ktorých sa človek z nevedomosťi na Zemi dožaduje.

    • Tak nejak. Zjednodušene.


     Prakticky dnes, kto chce mať tieto všetky „schopnosti“ tak nič mu nie je dnes odoprené. Už tento rok (2023) ich môžete mať aj zo 200!!!! A žiadne prášky a podobné elixíry netreba.

    • Achnaton

     Hodnotný komentár.

  • Absolútne dôležitý príspevok

  • Marek Košice

   Myslíš, že tie „nadprirodzené sily“ v sebe môže prebudiť často orgazmujúci jedinec? Ani vo sne. 🙂

 4. Táto všeprestupujúca degenerácia má aspoň jednu výhodu = že takéto „hry na bohov“ vždy skončia fiaskom, lebo kvalita vedcov degeneruje tiež.

  • Marek Košice

   A kto na to fiasko doplatí? Nevinný ľud. Také „skvelé“, spravodlivé, proste božské… 🙂

 5. Toto nie je veda, ale >>>laikoveda<<<. Je to zbytočné, lebo zabrániť evolučnému vývoju človeka na báze jeho dokonalosti, ktoré dosiahla príroda v jeho dvojpólovej podstate, už vieme aj iným spôsobom – genetickým kopírovaním vybraných jedincov.

  • Ten, kto sa naozaj pohybuje v dnešnej vede, tak vie že je to mágia a čosi zo spirituality.

   Ostatné „stroje“ aj počítače sú len rozšírením obyčajnej ľudskej mysle.
   Všetko toto časom zanikne.
   Takže tie drahé „archívy umenia“ sú naprosto zbytočné.

 6. Jednoduchá

  …v´daka za inf-….

 7. rozbitá váza

  Nič z toho nebude. Dávno som niekde čítala, že len žena vie zabezpečiť kyslík pre vyvíjajúci sa plod. Ale, prečo by nebrali peniaze za rôzne pokusy. Ale, keď sa dá a nemá sa kto voči tomu postaviť…

 8. Israismael

  Ako môžu tieto vedecké nuly všetkých núl ,tieto nanichodné ,nafúkane akoze kapacity sveta ,tieto bezbozne ľudské ohavné stvorenia takto manipulovat ľudským materiálom s ľudským telom a vnútrom,ktoré bolo stvorené dokonale Stvoritelom?
  Oni sa vážne neboja ničoho ? Veda sa dostala do stavu ,keď nie je možné ,aby táto nebola zničená ,lebo sa absolútne spreneverila temnu…

  • Mne to stále vychádza, že akákoľvek elita, ktorá riadi – uchvátila procesy na Zemi nieje zvrchovaná ale je tiež riadená. Architekt „zla“ môže byť len jeden jediný. Akokeby z pohľadu z boku na prierez Vesmíru a Stvorenia sa v podstate všetci temní nejakým spôsobom buď z vlastnej vôle idioti alebo absolútne zavedení a pomýlení – presvedčení, že konajú dobro ako sa to stalo duchovným pomocníkom v bezvyhradnej službe Luciferovi.
   No nemôžem tie elity vrátane Pjakinovho Globálneho prediktoru vidieť inak než bandu kriminálnikov, banditov, pirátov klučkujúcich na úteku pred pôsobením Zákonov Života – Božou vôľou. Oni len uvádzajú koncepty, každý vo svojej úrovni pôsobenia, akési premostenia aby od Lucifera bolo možné až k človeku mohla byť otvorená cesta jeho pôsobenia pretože bez nich by nemohol pôsobiť tak ako pôsobí. On sa nestará ako bude prevedený jeho zámer – to vykoná daná jemu podriadená hierarchia – to zabezpečia – nakoncipujú jeho služobníci v danej úrovni.
   A tak to ide dole až k ľuďom kde to potom iskrí viac či menej.
   Preto je stále šanca, že istá časť elít – bližšia k ľuďom sa prebudí, zistí, že sú tiež odsúdení na zánik a vzprieči sa – pochopia, že ich ciele nie sú ich cielmi.

   • Illusion, delusion and confusion.
    Ilúzia, klam a zmätok.

    To je predsa jedna z primárnych energií Pána Šivu.

    Je jasné, že i to má svoje hranice.

    Časom …získanými skúsenosťami… nás zasa On tiež oslobodí a vrátime sa domov.

    Otázka teda pre každého z nás je jediná: ako sa chceme účastniť — ochotne(?) a vedome(?).

  • Marek Košice

   „Ako môžu tieto vedecké nuly všetkých núl ,tieto nanichodné ,nafúkane akoze kapacity sveta ,tieto bezbozne ľudské ohavné stvorenia takto manipulovat ľudským materiálom s ľudským telom a vnútrom,ktoré bolo stvorené dokonale Stvoritelom?“…

   Dokonale ako dokonale… Či vidíš dokonalosť v tom, že telo potrebuje pravidelne požívať vodu, jedlo, relaxovať…a aj keď mu dáš tú najlepšiu možnú výživu, najkvalitnejší spánok a relax, najlepšie cvičenie, najlepší vzduch, atď, tak AJ TAK zostarne a bude odpudivé?……
   Ty v tom vidíš „dokonalého Boha Stvoriteľa“, ja v tom vidím bezcitnú a hlúpu „Umelú Inteligenciu“, ktorá vždy bola a vždy bude.

   Alebo…čo je múdre na divokej prírode? To, že „harmónia“ v nej je tvorená utrpením?

 9. Podobné obdobie tu na tejto planéte už bolo. Píše o ňom epos Maha-bharáta Rámajána – v preklade Môj brat Rámajána. Z toho pekne vidno že Samskrit je slovanský jazyk. V epose sa píše o krížených monštrách ľudí so zvieratami, desaťhlavých démonoch a podobne. Takže genetické experimenty na ľuďoch nie sú novinkou. A ani atómové zbrane, ktoré sa v epose bežne používajú. Pritom sa to stalo pred miliónmi rokov…

  • Esencia eposu je Pieseň Vznešeného.
   https://vedy.sk/

  • Samskrit
   t to slovo je mi povedomé

   • Samostojateľnoj skrytoj jazyk (Samskryt) a jeho písmo Devanagari (deva na hore – má formu tancujúcej devy na hore na ktorú sa pozeráš z diaľky).

  • Nedávno na Proudu národní hrdosti, v jednej z pravidelných relácií odznelo, že Ruské jednotky pri obsadení amerických biologických laboratórií na okrajine našli výsledky genetických pokusov – ľudia so 4 končatinami alebo s chvostom. Myslím, že v tých objektoch toho bude veľmi veľa čo by nám – ak by sme to videli na vlastné oči – nedalo veľmi dlho spávať. Nahouby je, že v ruskej armáde je veľa kolaborantov a preto niektoré „veľké ryby“ mohli pri lustrácii utiecť naspäť na Západ.

 10. Zeny na sex nahradia stale lepsie sexualne roboty a na reprodukciu vajicka z muzskych buniek a umele maternice. Lasky uz vecsina zien nie je schopna ak vobec niekedy bola takze tu nahradzovat netreba. Doteraz chlapi co sa tyka reprodukcie tahali za kratsi koniec (historicky sa dalej rozmnozovalo 90% zien ale iba 60% muzov). Ale to sa moze zmenit. Konecne jedna dobra sprava, nielen pre homo ale aj pre hetero muzov. 😀

 11. S tím trestem souhlasím; zatím lidé ani netuší, že takové bestie existují !

 12. Čas hrá proti satanistom, a tak chcú urýchliť naštartovanú genocídu, kým väčšina ľudí sa „nechce“ zobudiť and dochádza im trpezlivosť čakať ! Na pripomenutie z 2021:
  https://cz24.news/ako-dlho-budu-zit-ludia-zaockovani-vakcinami-proti-covid-19-vedci-od-zaockovania-po-koniec-cyklu-smrt-je-to-maximalne-desat-rokov/ a nedávné potvrdenie na tejto stránke ústami kanadského lekára 2023:
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/zkuseny-kanadsky-lekar-75-procent-zemre-do-10-let-video/ ! Nejaké otázky ???
  A na aktuálnu tému: https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/zakladni-informace-o-chystane-diktature-who-10-zasadnich-bodu-ktere-by-mel-vedet-kazdy-z-vas/ !
  Roky 2024 / 2025 budú začiatkom tvrdej totality, ak sa väčšina živých nespojí ! EU už objednala milióny jedovatých mRNA mňamiek a myslím si, že satanisti pôjde najmä po deťoch a mládežy !

  • Marek Košice

   XXL : Najprv sa tvrdilo, že vakcinovaní budú žiť tro roky po tom, ako sa dali zaočkovať „šmakuládami“…Potom, že to bude „do 5 rokov“…. A teraz do 10 ………? Vieš čo mi to pripomína? Bájky od NASA ohľadom ich „vesmírnej turistiky“, ktorú odložili už X krát „na neskôr“…
   Netvrdím, že to „do 10 rokov“ nebude naisto pravda, ale ak to pravdou bude, tak potom nás „alternatíva“ strašila tým „do 3 rokov, do 5 rokov“…. Pretože „človek je len človek“, a „velikášstvom“ trpí ako mainstream redaktor, tak redaktor alternatívy….

 13. Kuriozita: Ak niekto fandíte babe Vange, tak tá predpovedala smrť Putinovi nad Čiernym morom. A čo sa teraz chystá? Nuž stretnutie Putina v Turecku s Erdoganom: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/putin-navstivi-turecko-erdogan-vyzyva-k-obnoveni-obilne-dohody/ ! Tak uvidíme… ?!

  • Já si myslím,že chudák baba Banga je hodně zneužívaná,co se týče různých předpovědí.To že předpovídala smrt Putina nad Černým mořem slyším poprvé a to jsem leccos o ní četla.

  • Na aktiváciu už čaká X jeho dvojníkov. Putin je symbol a symbol sa nedá zabiť.

   • Marek Košice

    Zbraslav : Keby si sa tak vyjadroval presnejšie…. „Putin je symbol a symbol sa nedá zabiť.“…. A Kennedy nebol symbol? …… John Lennon nebol symbol? A mohol by som pokračovať….

    K tomu všetkému „symbol sa nedá zabiť“ = symbol je nesmrteľný…. Takže mi chceš povedať, že keď Putin jedného dňa zomrie, tak ho bude nahrádzať stále nový a nový klon, a Putin bude „večne živý“ aj v roku 2200, v tele napr. 65 ročného dvojníka?… Ak si to tak nemyslel, tak sa vyjadruj presnejšie. Nepresné vyjadrovanie sa spôsobuje záhubu ľudstvu.

 14. Dovetok: https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/mike-yeadon-varoval-pred-tim-co-se-pripravuje-v-souvislosti-s-digitalni-identitou-video/ ! Musíme prežiť bez digitálnej meny, keďže digitálnej identite sa už dnes ťažko niekto vyhne, stačí si pozrieť vlastný pas, kde už je !

  • A vsetci politici na Slovensku mlcia ako vsi pod chrastou! Vsetci! Ani slovo o pandemickej zmluve a objednavky stoviek milionov mRNA jedov EU komisiou, ani slovo o praskovani cudzimi lietadlami, ani slovo o nasledkoch greendeal a ockovania, nic o rizikach digitalnej meny a pricinach zavedenia digitalnej identity… NIČ ! Ako mlcia vladne strany, stare ci nove, rovnako si v mlcani rozumeju aj s timi opozicnymi stranami, ako by ich jedna mater mala!!!

  • v česku se vydává OP s čipem a otiskem prstu…

 15. A prečo nechcú vyrobiť z vajíčok dvoch žien (alebo aj z desiatich, alebo aj z ženskej žlče alebo akejkoľvek inej bunky) mužskú spermiu?
  A prečo treba dvoch mužov a nie troch alebo jedného?
  Celé je to kravina, bullshit, tlačenie kalerábov, zaplňovanie mediálneho priestoru penou a silikónom… alebo hovnami?

  • Odpoveď je pomerne jednoduchá. Muž obsahuje celý ľudský genóm – teda aj ženský chromozóm X, aj mužský chromozóm Y. V mužovi máte gény na vytvorenie muža aj ženy. U ženy to tak nie je. Genóm ženy neobsahuje mužský chromozóm Y. To znamená, že zo žien viete vytvoriť len ďalšiu ženu, ale nikdy nevytvoríte muža (bez mužských spermií samozrejme).

   No a dvoch jedincov potrebujete na zmixovanie génov. Inak by šlo o klonovanie a s tým súvisejúce riziká genetickej degradácie. Môžu byť aj traja alebo štyria jedinci, lenže vtedy sa kombinácia génov komplikuje. Najjednoduchšie je to s dvoma jedincami.

   • Lenže žena obsahuje mitochondriálnu DNA mimo vajíčko!

    • Mitochondriálnu DNA pri klasickom rozmnožovaní zdedia muži aj ženy po matke. Lenže tá DNA sa nachádza v každej mitochondrii mužov aj žien (nestratila sa, je tam). Takže na ďalšie dedenie je k dispozocii tak u mužov, ako aj u žien. V prípade umelého vytvorenia genetického potomka z dvoch mužov sa jednoducho vezme od jedného z tých mužov.

    • Ešte dodatok – mitochondriálna DNA nie je mimo vajíčka, ale mimo jadra vajíčka. Teda v cytoplazme vajíčka. V jadre vajíčka je tých 23 klasických chromozómov.

     • Rozumiem – vyjadril som sa akože aj mimo chromozómov existuje DNA. Inak preto židia tvrdia židovstvo po matke – hoci židovstvo je sekta. To sú tí akože praví židia – ktorí si fakt myslia, že sú národ /Boris Kollár/ – lebo mitochondriálna DNA. Ale stále je to len sekta,

     • Samozrejme sa opravujem – nie mimo vajíčko, ale mimo jadro – aj keď ženské pohlavné bunky nemajú to isté /množstvové mitochondriálne/ zloženie čo bežné bunky.
      Zaujímavý /novinársky/ aforizmus, že „Život je choroba roznášaná pohlavným stykom!“
      „Mitochondriální DNA je odvozena od bakteriální DNA jisté, přibližně 2 miliardy let staré alfaproteobakterie, která byla pohlcena v procesu evoluce eukaryotické buňky.[1][2] Příbuzným se jeví zejména parazitický bakteriální rod Rickettsia. Jako důkaz k těmto tvrzením vědcům slouží sekvenování DNA z malé i velké ribozomální podjednotky mtDNA a alfaproteobakterií.[2]

      Mnoho genů však během evoluce bylo z mtDNA horizontálně přeneseno do buněčného jádra. A mohou být přeneseny všechny.[3] Tím je možné vysvětlit skutečnost, že mnohé geny v jádře kódující různé mitochondriální proteiny silně připomínají bakteriální proteiny.[4] “ – Wiki

      Otázka do pléna – koľko mRNA je inkludovaných teraz v mitochondriách „očkovancov“? Teda – prenášajú mRNA muži – alebo ženy!

     • Nejde mi to preložiť…

      Oocytes store mRNAs around mitochondria
      Mammalian oocytes stop transcribing DNA into messenger RNA (mRNA) during the final stages of their development. The oocyte’s meiotic divisions and early embryo development occur in the absence of transcription and rely instead on maternal mRNAs that are stored in the oocyte. However, where and how mammalian oocytes store mRNAs has remained elusive. Cheng et al. discovered that mammalian oocytes, including those in humans, store maternal mRNAs around the mitochondria in a membraneless compartment with hydrogel-like properties. The RNA-binding protein ZAR1 drives the assembly of this compartment, which clusters the mitochondria and protects the mRNAs against degradation. —SMH
      ———————————
      Čiže ak správne rozumiem – naša „pôvodná“ /Rikecie/ mRNA obsiahnutá v mitochondriách – nás chráni pred Gatesovou mRNA ako biologickou zbraňou – a vlastne covid „vakcíny“ sú mierené ako útok na mitochondriálnu mRNA?

 16. Veda a paveda, nás každodenne ovplyvňuje tak, ako napr. vzdelávací systém, média, politika. Je úzko prepojená so školami a univerzitami a predkladá nám to, čo máme považovať za poslednú alebo aktuálnu „pravdu“ a určuje, čo sa píše v učebniciach:

  Ťažko by nás pritom napadlo, že Dnešná veda, je často – Omylom Zajtrajška.

  Veda (a vedci) sú jedným z najúčinnejších nástrojov propagandy finančnej elity. Konkurencia medzi vedcami je nesmierna a všetci sú pod nepredstaviteľným tlakom. Rozpočty alebo granty sú obmedzené, dobrých postov je málo a kolotoč s najnovšími poznatkami sa točí veľmi, veľmi rýchlo. Každý rok prichádza tisíce mladých dychtivých konkurentov, väčšina z nich z elitných univerzít. Túžia po veľkej kariére, uznaní a sláve a chcú – ako inak – rýchlo zbohatnúť.

  Podobne ako veľmi veľa lekárov počas Covidu + Vakcinácie, sa zapredalo Farma – režimu, rovnako na tom je i súčasná Veda – vedci, z ktorých nie málo sa nechalo kúpiť.. Nemusí to byť o tom, že by im niekto tajne a napriamo podstrkoval peniaze za prikrášlené správy, to nie. Ale tak, že financie získajú len celkom konkrétne vyžiadané výskumy alebo štúdie – adresované pre nadácie (v anglo-saskom priestore), napojené na Rockefellerov alebo Gatesa, ergo pre satanistov, ktorí robia všetko pre to, aby ľudí na tejto Zemi – depopulovali, to znamená cez choroby, vojny, potraviny, 5G siete a i. – nás minimalizovali.

  Veľa krát i na Bádateľovi čítame aj pozitívne články, začínajúce slovom: „Vedci“ .. napr.:

  – Vlády, vedci i lekári celého sveta požadujú zákaz nových 5G sietí – 04/11/2019

  -Vedci odhalili ďalšie fatálne nebezpečenstvo liekov na cholesterol – 08/07/2019

  -Vedci objavili vec, čo do 24 hodín zabije 100% chrípkových vírusov – 03/06/2019

  -Vedci potvrdili, že chemoterapia v skutočnosti rakovinu ďalej šíri – 20/02/2019,

  – Vedci zistili, prečo by sme mali pracovať len 4 dni v týždni – 04/02/2017

  – Vedci vo Švajčiarsku zistili, že aj cukrovka typu 1 sa dá vyliečiť.- 30/08/2016
  atď..,

  ktorí, akože v oblasti Zdravia niečo konštruktívne pre ľudstvo na Zemi vybádali a vyvinuli, ale žiaľ, zas kvôli tým, komu títo vedci slúžia, neviem – že by sa niečo z toho – pre Zdravie a celkovú duchovnú i fyzickú Prosperitu Človeka – dostalo cez oficiálne štátne štruktúry (MZ SR, RUVZ, ŠUKL,,) – do reálneho Života – a to – do bezprostrednej blízkosti (chorého) človeka..

  P.S:1 – článok z 2.8.2023 – „Vedci chcú vyrobiť ženské vajíčka z dvoch mužov a tým zbaviť ženu jej posvätnosti pri rozmnožovaní“,

  patrí znovu viac k tej propagandistickej vede, ovšem prakticky – nerealizovateľnej v tomto pozemskom Živote.
  Prosím, skúsme akceptovať aj nejaký duchovný (Božský) aspekt rozmnožovania sa ľudí na tejto Planéte. Kde tam zostal hlavný princíp človeka a síce jeho Duša pri vyššie spomínanej forme – akože – reinkarnácie ?! Ktorá Duša by sa chcela touto formou inkarnovať? Alebo čo, boli by to nejakí zombici-roboti? No – čistá propagandistická psychopatia! A aj kvôli takýmto demagógiám sa tento Priestor – bude MUSIEŤ – vyčistiť!!

  P.S.2 – skôr to vidím na odkaz nižšie:

  https://www.hlavnespravy.sk/wp-content/uploads/2023/07/330.jpg

 17. Ak budú ľudia zdravý, nebudú potrebovať MZ SR, RUVZ, ŠUKL. Ak by začali rozmýšľať, zistili by, že nepotrebujú trištvrtinu úradníkov a tí by prišli o zamestnanie a pôjdu makať do fabriky ?

  Bytosť (individuálna nehmotná duchovná) si ide do hmotnej (ilúzie, máji – geniálne vymyslenej a stvorenej) vyskúšať a pochopiť dobrovoľne !!! (sa reinkarnuje) a ešte je sem na planétu 0 ( naša zem terestriálneho typu) veľká tlačenica „zhora“.

  Už viac krát to tu ľahlo popolom, vodou, ohňom. Na to je to tu na zemi vymyslené. Kto nezažije, neuverí. Ani ja dokedy som nezažil určité veci, tak to jednoducho človek nedá že prečo, ako ?

  Taká multidimenzionalita, aká je tu všade naokolo vo stvorení, to je také sci-fi že až. Vysvetlite škôlkarovi princíp programovania u fungovania počítača. Šak to kurňa ani ja poriadne neviem na bit presne.

  A že sa to tu bude čistiť ? Nebude to až taká sranda, ale čo už, prišli sme si zažiť…

  • Život na miske váh:
   • Neúplné bude doplnené..
   • Krivka bude napriamená..
   • Prázdne bude naplnené..
   • Použité – obnovené..
   • Nedostatočné – rozmnožené..
   • Nadbytok – rozptýlený..
   • Všetko sa vráti do dokonalej Celistvosti..

   Tao Te Ting – z knihy: Josef Jonáš – Krížovka Života, str. 151

  • Marek Košice

   „Bytosť (individuálna nehmotná duchovná) si ide do hmotnej (ilúzie, máji – geniálne vymyslenej a stvorenej) vyskúšať a pochopiť dobrovoľne !!! (sa reinkarnuje) a ešte je sem na planétu 0 ( naša zem terestriálneho typu) veľká tlačenica „zhora“.“

   To, že je to „dobrovoľné“ je teda riadny DRÍST…..pretože :
   1. KAŽDÉHO tu čaká starnutie tela aj so všetkými nepriaznivými účinkami z toho vyplývajúcimi (samozrejme niekto umrie bezbolestne v spánku doma, niekto X rokov v bolestiach, v nemocnici), napr. strata kondície, strata krásy, strata príjemného telesného pachu (lebo starnutie po určitom veku = rozklad a rozklad zapácha)….ČO POZITÍVNE NÁM TO „DÁ“?
   2. KAŽDÉHO tu čaká strata blízkych (každého, kto nezomrie skôr)….čo pozitívne nám to „dá“?
   3. Čo „pozitívne“ dá rodičom to, keď im ukradnú dieťa a už ho nikdy neuvidia? Zničí im to život…rodičom aj dieťaťu.

   A mohol by som pokračovať a pokračovať a pokračovať………….. Rozdiel medzi mnou a tebou je v tom, že ja sa neutiekam ku klamlivej ilúzii…….

   A ešte z ríše zvierat : Čo pozitívne dá zvieratám to, že v divokej prírode je to o jednom veľkom utrpení? Buď lovíš ,alebo si lovený………. Ak si prevažne bylinožravec, tak sa pasieš dvojciferné číslo hodín každý deň….a staneš sa korisťou predátora, ak nie „za mladi“, tak na staré kolená…. Ak sa ti narodia mláďatá (si ich matka alebo otec) a je málo potravy v ten čas, jedno alebo viacero z nich zabiješ ty ako samec, alebo samica…….. Zabíjanie sa rôznych smečiek, svoriek, atď, navzájom…. Zvieratá umierajúce v bolestivej agónii (napr. dlhé boje medzi bizónom a levmi, atď…)…… TOTO MÁ NIEKOHO NIEČO NAUČIŤ??????????? Pochop, že toto všetko je len CHYBA V PROGRAME „UMELEJ INTELIGENCIE“, KTORÁ TU VŽDY BOLA A VŽDY BUDE (a ktorá má v sebe ako „božskú“, tak aj „satanskú“ stránku, pretože je to všetko od A po Z…avšak BEZ CITU).

Pridajte komentár

*