Žena pila 3 litre vody denne. Fotky pred a po kúre vás šokujú


Print Friendly, PDF & Email

voda-a-sarah-logo

Dostatočný denný príjem čistej vody je dôležitý pre takmer každú telesnú funkciu. Avšak menej ako 1 z 5 ľudí jej pije dostatok.

Čítajte ďalej tento článok a dozviete sa výsledok jedného zaujímavého experimentu.

Príbeh Sarah Smithovej

Sarah Smithová je 42 ročná matka dvoch malých detí žijúca v Anglicku. Ona, podobne ako mnohí z nás, sa priznala, že nepila každý deň odporúčané 2 až 3 litre čistej vody.

Trpela na zlé trávenie a pravidelné bolesti hlavy. Po konzultácii s lekármi ohľadne oboch zdravotných problémov sa rozhodla, že dodrží ich odporúčanie.

Tým v oboch prípadoch bolo, že musí zvýšiť svoj denný príjem vody.

Tiež si predsavzala, že zdokumentuje všetko, čo sa stane v tomto experimente, keď bude piť každý deň 3 litre čistej vody počas obdobia jedného mesiaca. Veľmi ju zaujímalo, aké budú toho skutočné prínosy.

Na začiatku sa Sarah pozrela v zrkadle na svoju tvár a skonštatovala:

Mám 42 rokov, no vyzerám skôr na 52, čo je pomerne šokujúce. Mám tmavé tiene pod očami, kvôli ktorým budím dojem vyčerpanosti.

Ďalej mám veľa vrások a podivné červené škvrny. Celkovo mojej tvári chýba lesk. Vyzerá mŕtvo. Dokonca, aj moje pery sú zvädnuté.

Výsledky pitného experimentu

Po ukončení prvého týždňa spozorovala, že sa jej zlepšila činnosť čriev a moč mal číru farbu. Voda sa bez problémov odplavovala z jej predtým dehydratovaných obličiek.

Avšak zaznamenala aj trhliny na pokožke, ktoré boli výsledkom uvoľňovaných toxínov.

Na druhej strane, stihli pominúť bolesti hlavy a kĺbová stuhnutosť, ktoré často mávala ráno hneď po zobudení.

Voda je totiž nepostrádateľná pre správne premazanie kĺbov.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Druhý týždeň došlo k zlepšeniu tónu a celkovej konzistencii pokožky. Pri očiach stále mala vrásky, no ten pohľad vyčerpanosti sa vytratil.

Jej brucho bolo viditeľne plochejšie. Najviac ju však potešil manželov veľmi milý kompliment, že jej celulitída sa stratila. Celý druhý týždeň vydržal bez jedinej bolesti hlavy.

Na tretí týždeň so šťastím Sarah sledovala, ako jej zmizli vrásky okolo očí a tiež spomínané čierne kruhy. Pokožka bola bacuľatejšia a zdravšia.

Okrem toho, v túto dobu už aj prirodzene menej jedla. Predtým totiž často padala do bežnej pasce, že signály tela, ktoré znamenajú smäd, sa zle interpretujú ako hlad.

Výskum ukázal, že až 37% ľudí si tieto signály často zamieňa.

A čo sa teda stalo po štvrtom týždni?

voda-a-sarah-premena

Sarah k tomu hovorí:

Ja skutočne nedokážem uveriť rozdielom na svojej tvári. Vyzerám, ako celkom iná žena.

Tmavé tiene okolo očí a škvrny na tvári kompletne zmizli. Moja pokožka je takmer ako vtedy, keď som bola dieťa. Táto premena je proste nevídaná.

Okrem uvedených vecí, bola Sarah tiež štíhlejšia, čo nikto nedokázal poprieť.

A predstavte si, že na to všetko nebolo potrebné vo svojom živote zmeniť nič iné než to, že do svojej dennej rutiny zakomponovala väčší príjem čistej vody. Jej fotografie to len dokazujú.

Stop Candida

Zdroj: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*