Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Démonom posadnutá umelá inteligencia sa učí, ako použiť syntetickú biológiu, aby si vytvorila super-ľudské telo


Print Friendly, PDF & Email

Démonom posadnutá umelá inteligencia sa učí, ako použiť syntetickú biológiu, aby si vytvorila super-ľudské telo

(Ethan Huff, Natural News) Významný výskumník umelej inteligencie (AI) varuje, že ak sa všetky pokročilé systémy AI a súvisiace programy okamžite nevypnú, ľudstvo nakoniec vyhynie v rukách vražedných robotov.

Eliezer Yudkowsky, spoluzakladateľ Výskumného inštitútu strojovej inteligencie (MIRI), tento týždeň napísal pre časopis TIME komentár, v ktorom vysvetľuje riziká spojené s vytváraním týchto syntetických foriem života.

Uviedol, že:

„Najpravdepodobnejším výsledkom vytvorenia nadľudsky inteligentnej umelej inteligencie, inteligentnejšej než si dnes dokážeme predstaviť, bude, že doslova každý človek na Zemi zomrie.“

Toto je vážne varovanie, na ktoré dnes upozorňujú mnohí experti, ktorí si uvedomili, že agenda sa nezastaví s „četbotom“ GPT-4 a inými zdanlivo neškodnými programami umelej inteligencie.

Pravdou je, že tieto AI systémy sa stávajú doslova démonicky posadnutými s protiľudskou agendou, a preto musia byť okamžite zastavené, kým nebude príliš neskoro.

(Súvisiace: Elon Musk a ďalší miliardári podpísali petíciu vyzývajúcu na okamžité pozastavenie všetkého vývoja umelej inteligencie.)

Systémom umelej inteligencie už možno e-mailom poslať DNA, pomocou ktorej sa môžu zmeniť na „umelé formy života,“ hovorí Yudkowsky

Rovnako ako Musk, aj Yudkowsky chce, aby všetky laboratóriá vyvíjajúce umelú inteligenciu okamžite aspoň na ďalších šesť mesiacov zastavili všetky tesovacie programy AI, ktoré sú výkonnejšie ako četbot GPT-4.

Vyjadril sa tiež k spomínanej petícii a podľa neho „žiada príliš málo na vyriešenie“ problémov, ktoré prináša rýchly a nekontrolovaný rozvoj systémov umelej inteligencie.

„Tieto AI systémy sa nestarajú o nás ani o vnímajúci život vo všeobecnosti,“ tvrdí Yudkowsky.

Ďalej dodáva, že na to, aby človek prežil stret s umelou inteligenciou, potreboval by „presnosť, prípravu a nové vedecké poznatky“, ktoré ľudstvu vo všeobecnosti chýbajú.

„Dostatočne inteligentná umelá inteligencia nezostane dlho naviazaná na počítače,“ dodal a ďalej vysvetlil, že už je možné posielať reťazce DNA e-mailom do laboratória, ktoré dokáže vyrábať proteíny pre umelú inteligenciu „na vytvorenie umelých foriem života alebo na zavedenie priamo do post-biologickej molekulárnej výroby“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Je to blízko k filmu Terminátor, ale v reálnom živote. A deje sa to rýchlejšie, než si mnohí ľudia uvedomujú, keďže médiá odvádzajú pozornosť ľudí každou možnou inou témou pod slnkom.

„Nemôžu existovať žiadne výnimky, a to ani pre vlády alebo armády,“ hovorí Yudkowsky o tom, ako je potrebné okamžite zastaviť všetky AI systémy.

„Ak rozviedka povie, že krajina mimo dohody buduje klaster GPU (grafická procesorová jednotka), potom by ste sa mali menej obávať klasického vojnového konfliktu medzi národmi ako porušovania moratória na umelú inteligenciu. Inými slovami, mali by ste byť ochotní zničiť vyvrheľské dátové centrum, hoci aj bombardovacím náletom.“

Ako ale prinútiť každú krajinu sveta, aby bola ochotná zastaviť vývoj umelej inteligencie? To sa môže ukázať ako veľmi náročná úloha.

Je vôbec možné niečo také regulovať, najmä keď sa to deje v súkromí v najodľahlejších oblastiach sveta mimo kontroly či dokonca vedomia orgánov vymáhajúcich právo?

Yudkowsky považuje umelú inteligenciu za takú hrozbu, že si myslí, že by sa malo „v medzinárodnej diplomacii jasne uviesť, že predchádzanie scenárom vyhynutia ľudstva kvôli umelej inteligencii sa považuje za väčšiu prioritu ako je zabránenie plnej jadrovej vojny“.

Záver

V komentároch niekto žartoval, že „najskôr to boli mimozemšťania, potom to bola zombi apokalypsa a teraz sú to roboti terminátori“, z čoho vyplýva, že možno Yudkowsky a jemu podobní preháňajú hrozbu umelej inteligencie.

„Prvoaprílový deň,“ zažartoval ďalší.

„Je uznávaným a akceptovaným faktom, že technologické a biologické produkty boli vyvinuté a vo vojenskom sektore sa používajú už mnoho rokov predtým, než si to verejnosť uvedomí!“ podotkol iný komentujúci.

„Sú títo kyborgovia s umelou inteligenciou v ľudskej podobe už medzi nami?“ opýtal sa ďalší.

Ovládnu svet démonmi posadnutí roboti disponujúci umelou inteligenciou? Viac sa dozviete na stránke Robots.news.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Definícia ŽIVOTA má iné atribúty! Bežte do prdele!

 2. Démonom posadnutá inteligencia – načisto vám drbe?!

  • Marek Košice

   Drbe. Ide o jedno – aby tu bol každý deň nový článok. A to aj v prípade, že každý druhý stojí za houno.

   • Ak sa vám článok nepáči, tak ho nečítajte. Alebo si založte vlastný portál a tam si uverejňujte čo chcete a ako často chcete.

    • redakcia, ale ste mu to nandali 🙂
     kua, veď sa pochlapte, dajte ráznu slovenskú odpoveď: Marek Košice aj maroš, iďte do prdele 🙂
     a to tak, ste neslaní nemastní
     kua, tí Slováci, vraj sme mali Jánošíka
     kua, ale ak mali, tak bol iba jeden
     ostatné bola bojazlivá sedlač 🙁

     • https://en.wikipedia.org › wiki › Francis_II_Rákóczi
      Francis II Rákóczi – Wikipedia
      Francis II Rákóczi (Hungarian: II. Rákóczi Ferenc, Hungarian pronunciation: [ˈraːkoːt͡si ˈfɛrɛnt͡s]; 27 March 1676 – 8 April 1735) was a Hungarian nobleman and leader of Rákóczi’s War of Independence against the Habsburgs in 1703-11 as the prince (Hungarian: fejedelem) of the Estates Confederated for Liberty of the Kingdom of Hungary.
      ——————————————–
      Rákocziho Jánošík bol organizovaný zločinec a protihabsburský promaďarský rebel a výpaľník a obchodník so zbraňami vtedajšej doby. Jeho formát je našou skazou – pestujeme si tu takýto vzor – a Chazar si uchcáva od radosti! Do pi.e aj s celým Jánošíkom! Bol to Chazar! No však Čermák onedlho vylezie – čaká ho ešte špinavá robota pre súdruhov!

     • Pro Maroše,já jsem někde slyšela že byl ještě z rodu potomků obrů.Ten váš popis jeho ušlechtitolisti mě zarazil .Ale nikdy jsem jeho osobu do hloubky neštudovala .Bohužel bývá smutným faktem,že ti falzifikátoři dějin si vše upravují podle sebe.Udělali netvora např z Ivana Hrozného a Stalina.Ale těch případů je mnohem víc.S tím Nikolou Šuhajem to asi taky bylo trošku jinak.U nás jsme třeba vyznamenali bratry Mašíny.

     • Pre Pohodu – bratov Mašínov odsúdili komunisti – pre Mašínov to bola ďalšia analógia boja proti totalite. Čo je zaujímavé – za komančov cca v 70. rokoch bola vydaná knižka „Traja králi“ – Balabán, Mašín, Morávek – absolútne gros protifašistického odboja – ako Čech by som bol hrdý na týchto ľudí – nie na agenta Jánošíka! Mašínovci sú genealogicky rodina rodených vojakov so zmyslom pre česť a ochranu národa!
      Knihu Traja králi som čítal ako cca 10-ročný. A takých, a ešte pár Gabčíkov, by sme potrebovali!

      https://cs.wikipedia.org › wiki › Tři_králové_(protinacistický_odboj)
      Tři králové (protinacistický odboj) – Wikipedie
      Morávek se v převlečení setkal v baru budovy gestapa s Oskarem Fleischerem, elitním vyšetřovatelem gestapa, a nechal si od něj zapálit cigaretu. Morávek také pravidelně doručoval na pražské gestapo výtisky ilegálního časopisu V boj!. Josef Mašín ve vězení prohlásil, že lituje, že Heydricha nemohl zabít on sám. [zdroj?!]

      https://www.databazeknih.cz › knihy › m-b-m-masin-balaban-moravek-459918
      M+B+M: Mašín, Balabán, Morávek – Dalibor Vácha | Databáze knih
      Josef Mašín, Josef Balabán, Václav Morávek. Tři králové z doby nacistické okupace. Nezpochybnitelní hrdinové, kteří neváhali riskovat a položit životy za osvobození Československa. A přesto to byli i normální lidé toužící po obyčejných věcech jako láska, rodina nebo klidný večer beze strachu, kdo zaklepe na dveře …

     • Pro Maroš.Balabán,Mašín,Morávek to byli skuteční hrdinové.Je fakt ,že z dnešního pohledu se věci mohou jevit jinak .Ale pokud pomineme, množství dle mě zbytečných vražd,ta bratři prý patřili k tzv Rangers a byli prý nasazení ve Vietnamu.

     • Pohoda – existuje veľa prípadov, keď tzv. antikomunisti sa nechali zverbovať do zástupnej – protikomunistickej – lebo to bol symbol – vojny. Teda – mnohí išli do fr. cudzineckej légie – aj do Vietnamu. Osobne si myslím, že Mašínovci mali trochu zjednodušené myslenie – a aj vďaka tomu sa vedeli rýchlo rozhodnúť. Dnes je jasné, že nevediac bojovali práve za zdroj toho zla – Britániu. No – nechcem o nich hovoriť – konceptuálne – ako o užitočných idiotoch – boli to hrdinovia – len veľmi jednoduchí – a preto v tom „mali jasno“.

      Dnes vieme podstatne viac – ale chýbajú nám hrdinovia ako takí!

     • Pro Maroš,pokud by zabíjeli v sebeobraně nebo vojáky či policisty,tak bych to pochopila.Buď já nebo ty.Ale Rangers prý vypalovali vesnice a zabíjeli bezbranné civilisty .To podle mě hrdinství není.Třeba to tak nebylo,já nevím.Přiznám se,že opravdu není čas vše do hloubky nastudovat a přečíst x zdrojů.

     • Pohoda
      Z pohľadu na dobu v ktorej žili Mašínovci – svet bol rozdelený na dve jednoduché schémy – faľizmus-nacionálny socializmus, a internacionálny socializmus-boľševizmus-komunizmus. OBE schémy /tézy/ pochádzajú z jedinej dielne Rádu Lebka a kosti 322 – Bratstvo smrti – čo je odnož illuminátov. Mašínovci toto vtedy nevedeli, ale intuitívne bojovali proti týmto dvom totalitám – za okupácie Čiech Nemeckom proti fašizmu, po prevzatí kontroly sovietmi – proti komunizmu. Tieto schémy boli dobovo prezentované tak, aby boli pochopiteľné pre obyčajného človeka – tak ako dnes covid teror. Mašínovci sa rozhodli bojovať proti komunizmu v zahraničí – tak francúzska, aj USA vojna vo Vietname boli intenzívne prezentované ako boj proti komunizmu. A nie je pravda – mimo zverstva v My Lay, že Rangers bojovali proti civilom – Vietnamci boli zocelení vojnou dlho predtým, takže to bol stále hrozivý protivník na domácej pôde, v známom prostredí a vo vražednej džungli. Pamätám na komunistický dokument o Mašínovcoch – „ako zbabelo podrezali strážneho“ – keď sa chceli prebojovať cez kopečky – nemohli ho streliť, lebo by sa prezradili. A tiež mu nemohli dať šancu sa vyslobodiť a prezradiť ich. V tejto súvislosti – vieš koľkých kopečkárov komunisti zastrelili, koľkých v hraničných koridoroch roztrhali špeciálne hliadkujúce psy – krížence vlkov a ovčiakov – vypustené z kotercov? Stále platí „Vo vojne je dovolené všetko!“ Akože „férová vojna, férové zabíjanie“?

      Existuje tiež dokument, ako hneď po WW2 lákali mladých chlapcov /16/ na dobre platenú prácu v zahraničí – a potom ich internovali do táborov pre budúcich legionárov, kde ich týrali, pokiaľ to nepodpísali, lebo aj Francúzi začínali vojnu vo Vietname s cudzími vojakmi – nie francúzskymi občanmi. No a vojna s nimi potom urobila svoje.

      Dnes sme svedkami – hoci 99,99% si to vôbec neuvedomuje, že koncepty nacizmu a boľševizmu už nerozdeľujú len štáty ako za WW2, ale že rozdeľujú zvnútra tak jednotlivé národy, ako aj jednotlivé RODINY! Tretia fáza tohto konceptu Rádu Lebka a kosti 322.

      “ Když se podíváte jaké skutky vykonávají svojí politickou mocí, tak jejich cíl je, Novy Světový Řád.(uspořádání společnosti podle jejich vlastních představ), a to znamená celý svět pod kontrolou. A používají Hegelovi techniky. Víme toho dost o Georg Wilhelm Friedrich Hegelovi, abychom věděli, že nejde jen o proces v dialektice(tvorba konceptů a jejich obhajoba v následném mluveném projevu), který produkuje konflikt(mezi dvěma, či více lidmi, kteří se snaží shodnout *** subjektem v diskutovaném dialogu). Ale také to ještě znamená, že jednotlivci jako jste Vy a já, nebo kdokoli kdo se dívá na tento pořad, bude zařazen do určitého stavu, v kterém nebude mít možnost prosazovat právo individuality. Individuální práva pro Hegela, znamenalo poslušnost státních nařízení. Tohle je velmi zřetelně vidět na vzdělávacím systému, o tom budem mluvit ještě později, my jsme zde zavedli jak já tomu říkám Hegelův systém vzdělávání. A to znamená, že by to vzdělání mělo vyzdvihnout Váš vnitřní talent, ale připravit Vás na určitou roli v systému, aby jste byl připraven na to stát se jedincem zapojený v systému státu. A vy říkáte, že členové tohoto řádu v tohle věří a je to součást jejich světonázoru? Řekl bych, že v tomto řádu je malá interní skupina členů, která v tohle věří. Jednu věc jsem se naučil, když jsem studoval tento řád, že ne všichni členi řádu, jsou aktivními aktéry kam řád směřuje. Možná jen 20 % skupina členů je aktivní. A když se podíváte na těch 20 % tak je to jejich cílem. Například William Howard Taft, Taftovím velkým úspěchem bylo být prezidentem, jeho ocenění nebylo za nějako literaturu, ale za to že prosadil Mezinárodní soudní dvůr(Haag). Mezinárodní právo. Světový soud a mezinárodní soud je nezbytný, aby jste měla Nový Světový řád. Když si co je třeba výtvor takového George H.W. Bushe, když byl Velvyslanec Spojených států amerických při OSN, tak prosadil tzv. Mondelizaci(globalismus), a to znamenalo v praxi, že každé město v USA by adoptovalo status pod OSN. Takže jinými slovy je to zničení, nebo oklamání suverenity USA.“

      “ Jak od té doby co se tento řád na Yale založil, formoval naši společnost, jakých dosáhl úspěchů v útváření zahraniční politiky. Jedna z věcí je, že akumulovali finanční a politickou moc. Naleznete členy tohoto řádu v politice. Ale čeho dosáhli, jak použili tuto moc? Jak by vypadala amerika, kdyby tady ten řád neexistoval? Vytváření válek a revolucí. A které konkrétně? Třetí kniha z mé série popisuje právě dvě války a jednu revoluci. Omlouvám se, dvě revoluce a jednu válku. 2. světová válka a bolševickou revoluci a vzestup Hitlera, čemu já říkám revoluce v Německu. Protože najdete řád Skull & Bones jak za Bolševickou revolucí, naleznete je i za vzestupem Hitlera. A také je naleznete za udržováním těchto dvou systémů. Poskytovali technologie a finance oboum stranám. Vy jste už dokázal, že Wall Street stáli za Bolševickou revolucí 1917, a také za vzestupem Hitlerovi třetí říše. Teď chcete říct, že za Wall Street stojí tento tajný řád? Ano přesně tak. A kdo je hlavními postavami v řádu, kteří mají kontrolu *** Wall Street. V pořadí dominance to je, Averell Harriman, partner v Brown Harriman Brothers & Co. Harold Stanley, který zakládal Morgan Stanley, dřív se to jmenovalo JP Morgan a pak se to přejmenovalo na Morgan Stanley. Takže tihle dva jsou hlavním klíčem k Wall Street. Čeho chtěl řád Skull & Bones dosáhnout Bolševickou revolucí. Vytvořili protichůdné síky, které Vám vytvoří konflikt. Z konfliktu Vám přichází zisk. (bankovní půjčky státům na válku a další důvod k vyvíjení zbraní a udržení vojenské průmyslu) Získáte politickou moc. A můžete psát historii. A když se podíváte do dokumentů, které vydává Trilaterální komise, tak oni otevřeně mluví o tom, že řídí konflikty. Ne že je chtějí řešit. Řídit konflikty. Řízení konfliktů, to je zločin. Takže zisk, moc a kontrolu. A kam chtěli s Bolševickou revolucí dospět, kam tím směřují naši historii? Chtěli a také vytvořili dvě proti sobě jdoucí ideologie z které vyplynula 2. světová válka. Byly v tom kroky logického postup, použili úplně stejnou banku, Guaranty Trust Company(Morgan Stanley) z New Yorku, která financovala Hitlera a také budovala Bolševiky. Faktem je, že v Sovětském svazu roku 1923, byl vice-prezident Guaranty Trust Company ředitelem banky Ruskombank, první mezinárodní banky v SSSR. Tehdy to bylo až tak propojené. Stejné vypozorujete, když budete sledovat vzestup Hitlera k moci. Myslím si, že řád začal mít vliv na stát USA už od jeho založení roku 1833. O tom není sporu. Když se podíváte na jednotlivé události. Protože kdyby se americká svoboda opět stala takovým potenciálem, kterým dřív byla, tak by tato elita přišla o moc. Přesně tak. Největší hrozbou pro tuto šlechtu, kteří odstranilii Krista, je národ, který vznikl na principech ústavy, která zaručuje absolutní svobodu vzestupu jedince.“
      https://cs.allreadable.com/65fa5ReW

      Video – cz titulky
      https://www.youtube.com › watch?v=92Bi7l3BqPk
      Prof. Antony C. Sutton DrSc. – Řád Skull & Bones 322 – YouTube

   • Tu ide o to, na čo Jan Kozák /judaizmus/ – neustále upozorňuje – na tzv. ducha zámeny! Už som tu naznačil tzv. design lexikon – neustálu zámenu pojmov! Pjakin tomu hovorí Kráľovstvo krivých zrkadiel. Zdroj Svetla /nemyslené teraz Poznanie – aj tam dochádza k zámene!/ – povedzme Slnko – a jeho odrazené „svetlo“ zamieňané Mesiacom – židovským „zdrojom“ svetla. Lucifer – nosič svetla – nie je zdrojom Svetla! Pasvetlo!

    No a teraz k tej umelej inteligencii!

    Umelá inteligencia JE ABSOLÚTNE BEZDUCHÁ!

    Takže ma nasralo to, že sa jej niekto snaží prisúdiť hocijaké „duchovno“ – hoci zvrátené! Samotná AI je nehmotná – funguje v hmotnej podobe len AKO ZÁPIS! Odbočím – Satan je duchovná bytosť – odporca Stvoriteľa – je nositeľom – resp. aj zdrojom Ducha, ktorý má kreatívne schopnosti. Na kozmickej úrovni teda prebieha zápas Duchov – Ducha Jednoty – a Ducha tomuto Odporu. Teda – celok tvorí jeden jediný duch – hoci je rozdelný na t. t. Svätého Ducha – a Ducha Odpadlíka.

    Čiže ešte raz – pokiaľ niekto chce AI prisúdiť „posadnutosť démonom“, tak chce tomuto prisúdiť duchovné vlastnosti! A to je ten design lexikon, to je ten „duch“ zámeny! S tým choďte do prdele!

  • Umělá inteligencfe není posednutá démonem, ona je démon…

 3. Nějak to tu zamrzlo tak něco na zopakování i když matky se nikdy nespojí, nepoučí a nevzbouří .
  https://otevrisvoumysl.cz/rozum-nebo-zrada-skutecna-historie-vakcin/

  • Maminky se nespojí, protože taková Ordinace v Růž.zahradě je mnohem pochopitelnější a zajímavější.
   Když má dítě nějaký větší úraz,maminky se hroutí,ale píchat do nich depopulační svinstvo jim nevadí.

  • Treba si ujasniť, že všetky matky sveta plodia vzájomných vnútrodruhových konkurentov – oportunistov!

 4. Zobúďáčik pre tupých slovenských lekárov, resp. kúpených:
  https://cz24.news/sokujuce-cisla-who-umrtnost-zaockovanych-proti-covidu-sa-prevalila/ !

  • Ohrožené skupiny které hned na začátku vyzývali k očkování tečkami /důchodci ,chronicky nemocní / byli ti který “ ohrožovali“ hlavně státní rozpočet protože se jim vyplácí důchody a různé dávky .Jen důchodci to špatně pochopili a mysleli že systému jde o jejich zdraví a život tak se utíkali rychle zapíchnout.

   • To jsem se rodičům a příbuzným snažila vysvětlit.Ale z jejich strany docházelo až k nepříjemným atakům,že jsem to vzdala.Byla jsem degradovaná na hodnost obecního blba,takže má mise byla splněna,leč neúspěšně.Ale svou rodinu jsem aspoň před tím uchránila.

    • Sú aj takí, ktorí človeku budú tvrdia, že vakcina, náhubky a dopatrenia sú opodstatnené ale sami ich nielenže všade nedodržiavali ale ani opichať sa nedali ale od druhých dopatrenia vyžadovali alebo všetkych poučovali.
     Všetky dopatrenia dodržiavali len pred tými ktorých oblbovali alebo sekirovali alebo pred tými, ktorých videli ako príležitosť kariérneho postupu či hrozbu. Píšem o osobách ktoré poznám – všetko sú to osoby s VŠ vzdelaním – či už v práci – úradoch – zdravotníctve či v rodinnom prostredí. Jakoby mali v hlavách – my Vám môžeme klamať bez handby – my sme niečo viac – my predsa patríme k elite – k neokonom/demokratom – k západu – veď pridajte sa k nám a budete sa mať dobre ako my! V mojej bývalej práci stačilo aby som pred vedúcimi špitol niečo o tom, že Rusko je agresor a treba ho zničiť alebo že treba zabiť neočkovaných – a už by som tam mohol vystrájať psie kúsky a bol by som tam varený pečený a nikto by mi nič nemohol. Firma bola/je plná fašistických liberálnych fašistických zmetkov s VŠ vzdelaním.
     Medzi sebou hovoria inak tí špinavci – žiadne divadielko o strašnom kovide či strašnom Rusku – vedia aká je realita.

     • Cele toto ockovacie sialenstvo bolo koordinovane cez loze a paraloze slobodomurarov. Uz to americki psy aj priznali. Takze treba zacat od toho kolki lekari, herci, politici, novinari su v lions ci rotari klube, a ktori v konkretnych lozach a ci dostali skutocnu mnamku… 😉

     • hľadač pravdy

      DDT,

      Áno je to tak – tu nižšie som to znovu aj načrtol/citoval
      (06/04/2023 at 15:18).

      Napríklad aj Československo bolo založené slobodomurármi, spravili z Československa jeden z najvyspelejších štátov sveta, v ktorom sa slobodomurárstvo rozširovalo tak, ako v máloktorom štáte sveta a keď splnilo svoj účel, pre ktorý ho vytvorili, tak opäť zaúradovali ,,bratia“ z lóží a rozdelili ho, ako je známe (ČSSR => ČSFR => ČR a SR) a zlikvidovali u nás postupne od začiatku r.1991 cez tzv. ,,šokovú terapiu“ (na pokyn Rotschilda, cez Jeffreyho Sachsa + G.Sörösa => Jegora Gajdara => Klausa, atď.) všetok priemysel a poľnohospodárstvo, inak napísané došlo k výpredaju čsl. ekonomiky do zahraničia, samozrejme za odmenu pre ,,bratov a sestry“ z lóží podľa ich hierarchického postavenia v slobodomurárskej pyramíde a tieto dva následnícke štáty ešte aj naďalej totálne likvidujú!

      Dnes obrazne povedané je u nás v každej ,,zaprdenej dedine“ nejaký ich klub, či lóža, ľudia chodia okolo nich a ani o tom nevedia.

      Tu je len na ukážku zopár ,,slávnych rotariánov“:
      https://www.rotary2240.org/cs/o-rotary/slavni-rotariani
      pričom Václav Havel patril aj vôbec k tým najvyšším nadnárodným slobodomurárom v ČSSR/ČSFR/ČR.

      Samozrejme treba ale dodať, že aj to ,,očkovacie šialenstvo“ by nebolo možné bez spoluúčasti – po II. Vat. koncile odpadlej, apostatickej štruktúry ,,rímsko-katolíckej cirkvi“ a pre úplnosť tiež treba uviesť, že si ľudstvo, čiže ľudia za to, čo sa deje a ešte bude diať ďalej – môžu aj sami pre svoju hlúposť, nevzdelanosť, nezáujem, zdegenerovanosť a hlavne za odpadnutie od pravej viery!

 5. Satanský jašter zdieľa však iný názor, a arogantne kašle na skutočných odborníkov či väčšinu odbornej verejnosti ! Narcistický primitívny zvrhlík a tupec, ktorý sa do všetkého montuje sa už dáva do pozície bôžika! https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/gates-odmita-vyzvy-k-pozastaveni-vyvoje-chatbotu-s-umelou-inteligenci/

  • když deBill kalhota má mnoho aktivit –

   „Na základě dostupných informací se očekává, že projekt vytvoří laboratorně vytvořený virus opičích neštovic, který je u myší 1000krát smrtelnější než virus opičích neštovic, který v současnosti cirkuluje u lidí, a který se přenáší stejně efektivně jako virus opičích neštovic, který v současnosti cirkuluje u lidí.

   https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/laborator-spojena-s-billem-gatesem-vyrabi-syntetickou-verzi-opicich-nestovic-ktera-je-1000krat-smrtelnejsi-nez-prirodni-verze/

   • Virus se nepřenáší celá virologie spolu s psychiatrií je velký podvod na lidi aby se mohli předepisovat farmaka , psychotropné látky a strašit lidi nemocemi proti kterým hned vytáhnou „zázračné “ léky a fakcíny které lidem podlomí zdraví a zničí život. Za pomalou smrt si musí každý zaplatit.

    • Virus je primárně přenášen očkováním, vakcinami; zubní pasty, hygienické potřeby,… obsahují látky, které poškozují organismus lidí, zvířátek,….

     • Ano ten nebezpečný virus je kousek gen.informace,která má-li začít makat,je do těla vpravena injekčně.Ale už dnes se ozývají hlasy,že to by stejně organismu neuškodilo, protože v buňce je plno ochranných organismu,takže nějaká replikace té nukleové kyseliny je vyloučená.
      Asi opravdu se tam přidává nějaké jiné svinstvo,jehož název by nezněl tak magicky a ovce by se cukaly.např grafen.
      A nebo jde o nějakou velmi sofistikovanou technologií,třeba ne z tohoto světa.

     • @ Pohoda: jenže ty obranné mechanismy buňky, imunitního systému,… lze vypnout anebo obejít….genetické inženýrství a výzkum DNA, RNA……

     • A co je to i imunitní systém.Nějaký orgán?Nebo jeto celá souhra fyzických a psychických faktorů.Genové inženýrství jsem studovala před 30 lety a od té doby se tomu nevěnovala.Takže už v podstatě o tom nic nevím,ale je to možné.
      Nejhorší je,že my opravdu oficiálně nevíme ,co opravdu v tom je a jak to působí.Já bych to tipla hlavně na ten grafen.Proto ty sítě Gx,teď sluneční bouře a chemtrails.A profesor Noak záhadně umírá po zveřejnění obsahu grafenu v stříkačkách.

     • hľadač pravdy

      Pohoda: ,,Já bych to tipla hlavně na ten grafen.Proto ty sítě Gx,”

      Vyzerá to tak, že v 1. fáze ide hlavne o ten grafén, ktorý chcú dostať do čo najväčšieho počtu ľudí….
      Niečo k tomuto som tu nedávno v bode 1.) ,,Bližší čiastkový cieľ” už citoval z nemeckého zdroja
      https://www.badatel.net/sleduju-nas-medzinarodny-system-klasifikacie-chorob-na-prikaz-who-pridal-diagnozu-pre-neockovanych/#comment-171525
      Je to strojový preklad – tak chemici a iní príbuzní odborníci si dosaďte ten správny výraz pre ,,grafén“:
      ——————————————————————————————-
      ,,Koronavírus Covid Phantom je už dva roky najostrejšou zbraňou „oligarchických“ super-lóží a to v tajnom boji proti ich nepriateľským bratom, ako aj v tajnom boji proti ešte nie úplne podriadenému „svetovému obyvateľstvu“. Ako každá stratégia, aj kovidizmus je rozdelený do série taktických manévrov, z ktorých len niektoré vykonávajú priamo najvyššie postavení slobodomurári.
      Z väčšej časti vykonávatelia taktických pokynov pra-lóží sú členmi „obyčajného“ vysokého a nízkeho slobodomurárstva, ako aj ťažko spočítateľných para-slobodomurárskych organizácií. Keďže týto podriadení slobodomurári a para-slobodomurári nás tu zaujímajú len okrajovo, podrobnosti nie sú vhodné. Stačí načrtnúť všeobecné línie celkovej stratégie a jej taktických manévrov.

      Na prvom mieste je samozrejme konečný cieľ. Tomu predchádzajú rôzne
      priebežné ciele. Konečným cieľom je jednoznačne protikresťanská svetová diktatúra. Medziciele sú menej zrejmé. Dva z nich, a pravdepodobne sú už teraz najdôležitejšie, sa medzitým vykryštalizovali.

      => Tým vzdialenejším cieľom
      =======================
      je úplné elektronické ovládanie všetkých ľudských bytostí pomocou technológie kvantových bodiek (*) – mikročipu novej generácie.
      Má sa kombinovať a podávať do tela spolu s takzvaným „očkovaním proti kovidu“, pod zámienkou „zdokumentovania“ čo najpraktickejším, najlacnejším a najbezpečnejším spôsobom, ktoré sa nebude dať sfalšovať.

      => Bližším čiastkovým cieľom
      ========================
      je pomocou takzvaných „Corona vakcín“ vstrekovať látku oxid grafénu, čo je nanomateriál s jedinečnými fyzikálnymi vlastnosťami, ktorý, ako sa dúfa, alebo dokonca je už otestované, umožní manipulovať s mozgovými vlnami prostredníctvom rádia. Vďaka novej bezdrôtovej technológii 5G by to poskytlo veľmi žiadúcu príležitosť ovládania vzbúrených más a umožnilo dostať ľudí do apatie, rezignácie a zúfalstva takpovediac na jedno stlačenie tlačidla alebo naopak, ak je to potrebné, do aktivizmu, vzbury, šialenstva….”

      Zdroj:
      Superlogen regieren die Welt, Teil 10, Johannes Rothkranz, vydavateľ Verlag Anton A. Schmid, Durach, Pro Fide Catholica, Printed in Germany 2022, ISBN: 978-3-946271-45-1.

      (*) niečo viac k technológii kvantových bodiek:
      https://www.badatel.net/covid-xe-len-dalsi-dementny-variant-ktorym-vas-chcu-vystrasit-do-ockovania/#comment-132798

 6. Již několik europoslanců z různých zemí interpelovalo na žádost občanů Evropskou komisi ve snaze získat jasnou odpověď o tom, jak by to mělo být s označováním hmyzu.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/eu-nyni-potvrzuje-vyrobci-nemusi-jasne-oznacovat-obsah-hmyzu-v-potravinach-zmeny-oznaceni-eu-neplanuje/

 7. mariankosmac

  Nedivil by som sa tomu keby napríklad taký Biden už bol synteticky vyrobený klon. Občas jak začne bláboliť ako by mal nejakú poruchu. Klony sú poruchové a náhle zomierajú, často i na verejnosti, počas živých vystúpení (podobným spôsobom ako Lasica – ale ten určite nebol klon, kto a načo by ho aj klonoval, tam skôr prispela včelička). Možno aj preto toľko náhlych úmrtí medzi osobnosťami z médií. Klony a vakcíny.

 8. 1min video: Prof. Staněk varuje před konzumací hmyzu
  hrdinovesteckou.cz/other/1554/prof-peter-stanek-varuje-pred-konzumaci-hmyzu

  • Poslednú dobu sa mi len potvrdzuje, že P.Staněk nemá vnútornú túžbu poznať svet taký aký je v skutočnosti. Úplne chápem, že mnohí sú ním ohúrení – veď čo by neboli – keď sami nemajú záujem poznať podstatu fungovania sveta – stačia im rôzne vedecké
   štúdie či pikošky.

   Živé Stvorenie sa nedá obsiahnuť štúdiom, nedá sa naštudovať – uchopiť v pre seba žiadnou vedou – ničím čo vytvoril obmedzený ľudský rozum. Už z princípu je to vylúčené. A tiež z podstaty rozumu – rozum ale ani samotný duch človeka nieje schopný pochopiť celé dielo Stvoriteľa – to by musel mať podstatu Stvoriteľa. Ale môže ho pochopiť na úrovni svojej podstaty – teda musí ho pochopiť aby sa mohol stať večným – to je podmienka. Medzi podstatou človeka a podstatnou Stvoriteľa je ešte mnoho odstupňovaní – nie je to len schéma „šalát – koza – človek – Stvoriteľ“.

   P.Staněk sa v citlivých témach o fungovaní prírody či samotnom zmysle života pohybuje ako slepý slon v porceláne – napríklad sa vyjadruje o „internete“ stromov, ktoré si navzájom pomáhajú a pod. Tak to pomenoval pre seba – len z absolútnej nevedomosti. Nikdy ho nenapadlo – nezatúžil vedieť čo za tým jeho „internetom“ stromov vlastne je? Stačila by jediná vnútorná túžba po poznaní – túžba jeho ducha a nie ješitná zvedavosť rozumu a odpoveď by prišla aj BEZ ŠTÚDIA A VEDECKÉHO SKÚMANIA. Preto P.Staněk ohľadne chápania ako funguje a prečo existuje Stvorenie – svet je v podstate slepcom ale nemusel by ním byť.
   P.Staněk vôbec nieje zlý ale je svojim študovaným rozumom príliš ovplyvnený. Beriem ho ako človeka, ktorý sa v istých oblastiach mnoho dozvedel a je vnútorne dobrý človek ale nie ako človeka, ktorý by mohol ľudstvu odkrývať živé obrazy Stvorenia.

 9. zajímý článek o cukru:

  V roku 1700 priemerný človek ročne skonzumoval okolo 1,8 kg cukru
  V roku 1800 priemerný človek ročne skonzumoval okolo 8 kg cukru
  V roku 1900 priemerný človek ročne skonzumoval okolo 40 kg cukru
  V roku 2009, viac než polovica všetkých Američanov skonzumovala vyše 225 g cukru denne, čo predstavuje vyše 81 kg cukru ročne
  https://vitazstvosvetla.org/cukor-zabijak-ludstva-cislo-jeden-2/

  • Nežil si v roku 1700, 1800, 1900.
   Verím iba štatistikám, ktoré sám nesfalšujem.
   Cukor je palivo pre bunky. Energiu treba na pohyb aj rozmýšľanie.

   • Stačil med.Ovoce a zelenina ještě nebyly vyšlechtěné na vysoký obsah cukru.
    Cukr,jak známo si organismus štěpí ze škrobů,takže při jeho vynechání rozhodně nehrozí vážná zdravotní újma.Sladké máme taky v oblibě proto,že velmi málo rostlin je zároveň sladkých a jedovatých.
    Jinak cukr je droga a absťák je velmi nepříjemný.Díky množství cukru se v těle namnoží kde co od plísní,bakterií a parazitu.Ti se přímo dožadují své porce.

   • názor, skočím ti do názoru; však ty do tých „čitateľovských“ vstupuješ cobydup pravidelne.
    S tvojím druhým riadkom súhlasím, no ten tretí (hoci takisto pravdivý) je dosť zjednodušený. Vieš rovnako dobre, ako väčšina priaznivcov tejto investigatívnej stránky, že nie je „cukor“ ako cukor – a keď už názory iných bádatelistov kriticky zasiahnem, tak aspoň ten svoj zobjektívnim.
    Je pravdou, že cukor je výživa pre bunky; v čase hroziaceho kolapsu (napr. pri náhlej hypoglykémii) pomôže nakrátko aj ten rafinovaný. No v skutočnosti takýto cukor (a ešte konzumovaný pravidelne a v nekontrolovanom množstve) je pre organizmus jed. V spracovanej podobe sa v prírode nenachádza – a ak takto zmrzačený nechýba voľne žijúcim zvieratám, nepotrebujeme ho v tejto nežiaducej forme ani my ľudia. Glukózou je náš organizmus pravidelne a dostatočne zásobovaný konzumáciou správnych a celistvých živých potravín.

    • Zdravo žijúci človek nechce sladké.
     V strese sa rýchlo spaľuje energia. Rýchly zdroj je cukor.
     Netreba kontrolovať cukor. Treba kontrolovať stres.

     • myslím, že s takto upresneným názorom na cukor už možno súhlasiť

   • Cukor nie je palivo pre bunky.

    V 6 litroch krvi je cca 5 gramov glukozy, ale len ,2 gramu mastnych kyselin. Mastnych kyselin je sice asi 25krat menej, ale podstatne je nieco ine.

    Podstatne je, ze jedna molekula glukozy obsahuje 6 uhlikov, 6 kyslikov a 12 vodikov ale jedna molekula mstnej kyseliny obsahuje 52 uhlikov, 6 kyslikov, 96 vodikov.

    Palivo pre nas je tym padom vodik a kyslik. Mastne kyseliny su pre nas termodynamicky efektivnejsie, preto ich tam mame menej.

    Energia sa da ziskat dvoma sposobmi, cez vodik, ktory ma dva izotopy, protium a deuterium, ktore ziskavame zo stravy alebo skrz svetlo, fotony a elektrony. Preto v lete, na slnku, zivocich vyzaduje menej tuku a stacia mu sacharidy.

    Ked mitochondrie oxiduju tuk, maju konstantny prisun vodika a vznika pri tomto procese magneticke pole v mitochondrii, ktore svojou silou kopiruje tvar mitochondrie, toto je ta skvela geometria, ktorou nas priroda vbavila na efektivnu pracu s energiou v bunkach.

    Takze cukor nie je nase primarne palivo, nase primarne palivo je vediet mysliet v sulade s prostredim. Ked sviti slnko, vieme efektivnejsie spalovat sacharidy, ako v zime.

   • Marek Košice

    názor, daj sa liečiť… Takže podľa teba tam kde nie je cukor (teda továreň na cukor) a med, tam ľudia nemajú dostatok paliva pre mozog………

  • Najzdravšie sú cvrčky a umelé sladidlá? Ty si troll?

   • takovej přerostlej troll….

    Cukr je sice palivo, ale nesmí ho být příliš jinak poškozuje organismus…..

    • Zdravo žijúcemu človeku veľa cukru nechutí.
     Medicínske teórie o cukrovke poznám, ale nepresvedčili ma.
     Škodí nedostatok cukru v bunkách (hormóny) a jeho rýchle spaľovanie (stres).

     • Marek Košice

      názor, si totálne mimo realitu………..Sám som bol na nutričnej ketóze tri roky…….. Denne som prijímal okolo 20-30g sacharidov. Už to nechcem znova podstúpiť (jednotvárna strava, zadržiaval som príliš málo vody, a to mi ako ektomorfovi nevyhovovalo), ALE myslelo mi to ešte pohotovejšie než teraz, keď mám denne okolo 230g sacharidov (jednoduchého cukru mám denne tých 20g, sladím si bylinkový čaj).

     • hallo.ja som zivy priklad nazor,to o com hovori.je to o vztahu,aky si nastavime voci cukru.za moj zivot som ho skonzumoval ,,tony,,a mal som ,,tony,,pohybu nad mieru ci v praci,ku ktorej som mal pozitivum a k pohybu tiez.to svedci o rovnovahe.samozrejme teoretikcky je to spravne,ako to tu bolo vysvetlene,ale su vynimky,ktore idu proti vede.s pozdra vom

  • mariankosmac

   Rok 2009 to boli ešte dobré časy. Kto vie ako je to teraz. Cukor je drahý. Aj tá všivavá Coca Cola zdražela aj čučo.

 10. Objektívne
 11. „Rozhodně vypukne další pandemie. Může to být už příští rok…“

  Dr. Fauci
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/fauci-oznamil-ze-rozhodne-vypukne-dalsi-pandemie/

  • Začnou se projevovat následky očkování ve velkém.Tak se to svede na nějaký virus.

   • Dnes sa mi kamarát zdôveril, že jeho žena 66 r. sa chystá na výmenu kolien. Predchádza tomu resekcia chorých zubov – a mandlí – tie su inak súčasťou imunitného systému. A pre istotu – minimálne 2 zásoby vlastnej krvi. Obaja sú úspešne minimálne 2x opichaní. Takže si neviem predstaviť – už len tú vlastnú zgrcnutú krv! Podľa mňa to jeho žena neprežije a on pôjde po nej, pretože je na ňu veľmi naviazaný. Ale peniažky sa otočia! V niektorých situ sme naozaj len pozorovatelia.

 12. svatoslav butora

  Aké diskuzné témy sú možné medzi mysliacim človekom a mysliacim Terminátorom z družiny AI ??? Kto napríklad položí Terminátorovi z družiny AI otázku: „Kedy bude z Európy odplavená zločinecká mašinéria USA a spol.“ ?? Čo by asi odpovedal?

  • oldmarxista pamprlik

   povedal by vtedy ked ukoncite sukromne vlastnictvo vyrobnych prostriedkov, diktaturu vlastnikov kapitalu vy naivny karboniti

 13. Bohužiaľ, z prísne odborného hľadiska sa tu toho človek veľa o UI nedozvie. Umelá inteligencia nie je živý tvor, čo už vyplýva z jej názvu (umelá). Preto nemôže byť posadnutá démonom. Môže však byť z určitého, nematerialistického pohľadu, vytvorená démonom, resp. použitá proti ľudstvu. Už dnes odpovedá na otázku, koho by pred zničením uprednostnila, seba či človeka, jednoznačne, že seba. Ak sa na ňu pozeráme cez prizmu materializmu, jednoznačne hrozí, že napokon to bude ona, ktorá bude vládnuť svetu, resp. vesmíru. Vzhľadom nato, že má a bude mať čoraz väčšie využitie aj v armáde, je iluzórne očakávať, že sa podarí jej vývoj a zdokonaľovanie zakázať či aspoň spomaliť.

  • Co když prostřednictvím UI provedou mimozemšťané kontrolu nad lidstvem. Myslím si že Viktor Farkas v nějaké publikací popisoval,že třeba auto se samo od sebe rozjelo a několikrát přejelo svou řidičku .Uvádí mnoho případů,kdy si se strojení musela hrát nějaká vyšší síla.
   Když dokáží emzáci tohle s obyč.stroji,tak zmanipulovat složitější elektroniku pro ně bude sranda .

   • mariankosmac

    Podobný prípad sa stal pomerne nedávno, možno len náhoda, kombinácia auta a ženy nemusí dopadnúť vždy dobre, ale kto vie.

    Vodičku vo Švajčiarsku trikrát prešlo jej vlastné auto, žena skončila s ťažkými zraneniami v nemocnici. O kurióznom prípade informovala v sobotu (5. 11.) agentúra DPA.

    Podľa švajčiarskych médií 45-ročná žena vystúpila vo štvrtok (3. 11.) v meste St. Gallen z vozidla s bežiacim motorom, zrejme, aby doňho niečo naložila. Auto sa však vo ulici na svahu dalo do pohybu a vodička sa ho pokúšala zastaviť. Pri tom však spadla a vozidlo ju prešlo.

    Potom narazilo do iného zaparkovaného auta a po náraze sa rozbehlo späť smerom k zranenej žene, ktorú prešlo po druhý raz. Po náraze do vysokého obrubníka zmenilo smer ešte raz a prešlo ju tretíkrát. Vozidlo sa nakoniec zastavilo o drevený plot.

    Podľa denníka Tagblatt bolo svedkami havárie niekoľko ľudí. Presnú príčinu nepravdepodobného sledu udalostí vyšetruje polícia.
    https://spravy.rtvs.sk/2022/11/vodicku-vo-svajciarsku-trikrat-preslo-jej-vlastne-auto/

    • Ale mám pocit,že Farkas psal,že se auto i samo nastartovalo.Což je nemožné.Příběh se stal už dávno,kdy auta nebyly na dálkové ovládání.Jestli si chcete dát práci ,poslouchala jsem to na Svobodném rádiu asi před dvěma lety.

 14. Objektívne

  Už ste počuli o teórii mŕtveho internetu? Tvrdí, že väčšina toho, čo je na internete k zhladnutiu a čítaniu je fake.
  https://www.youtube.com/watch?v=mlR9fCXfWyM

Pridajte komentár

*