Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Západ pácha ekonomickú samovraždu: Tvrdé sankcie proti Rusku zničia aj nás!


Print Friendly, PDF & Email

Západ pácha ekonomickú samovraždu: Tvrdé sankcie proti Rusku zničia aj nás!

(Mike Adams, Natural News) V dnešnom článku sa pokúsime pospájať bodky a ukázať, prečo tvrdé sankcie proti Rusku v skutočnosti dali do pohybu sériu udalostí, ktoré budú v konečnom dôsledku znamenať kolaps dolára, Ameriky a zrejme aj celého Západu tak, ako ich poznáme.

Aby sme porozumeli tomu, prečo je dolár odsúdený na zánik, tak si musíme najprv uvedomiť funkciu amerického dolára ako „svetovej rezervnej meny“, ktorá dominovala svetovému obchodu za posledných vyše 75 rokov.

Status amerického dolára ako rezervnej meny umožňovala USA tlačiť množstvo ničím nekrytých peňazí a premieňať ich na fyzické tovary alebo suroviny od iných štátov bez poskytnutia inej protihodnoty než samotných „zelených papierikov“.

V podstate to umožňovalo Američanom užívať si prosperity, materiálneho dostatku a dostupnosti tovarov. To všetko bolo ale po celý čas umelé. Keď dokážete falšovať (neobmedzene tlačiť) peniaze a potom ich globálne míňať, tak je to pre vás extrémne výhodné.

Kým pre USA a Američanov to bolo extra výhodné, pre druhú stranu producentov a dodávateľov surovín ako sú Čina, Ukrajina, Mexiko, India či Kórea to bolo extra nevýhodné.

Celú situáciu ešte zhoršovalo vytváranie finančných derivátov a bilióny novovytlačených peňazí počas pandémie koronavírusu. Toto všetko vytvorilo globálnu bombu dlhov, ktorá je na pokraji implózie (výbuchu dovnútra, teda vymazanie z existencie).

Teraz už len treba jednu krízovú udalosť takzvanej „čiernej labute“ (významná udalosť s ďalekosiahlymi následkami), ktorá tú implóziu spustí a následné domino všetko zničí.

Putinova vojna je návnada pre Západ na celý kŕdeľ „čiernych labutí“

Nalákaním na drsné ekonomické sankcie a odstrihávanie ruských bánk, Amerika a s ňou celý Západ padli do Putinovej pasce. Tým spustili sériu udalostí, ktoré nevyhnutne povedú k úpadku doláru, Ameriky a zrejme aj zvyšku Európy.

Tu je dôvod prečo:

Po prvé, odstrihnutie ruských bánk od SWIFT-u poškodí západné banky a inštitúcie omnoho viac než Rusko. Západné banky dostávajú splátky úverov od ruských dlžníkov a teraz títo dlžníci nemajú ako splácať svoje úvery.

Po druhé, mnohé firmy v Európe dovážajú množstvo tovarov z Ruska, vrátane pšenice, surovín a technológií. Teraz, keď nebude možné poslať platby ruským dodávateľom, budú exporty zastavené, čo spôsobí náramné ekonomické škody firmám vo Veľkej Británii, Nemecku, Španielsku či na Slovensku.

Vzniknuté nedostatky v dodávateľských reťazcoch sa budú časom zhoršovať. Len si pozrite na ruské exporty umelých hnojív, ropy alebo plynu, ak chcete vedieť, ako zlé to bude v Európe.

Tieto firmy majú úvery a dlžia peniaze európskym bankám. Keď tieto firmy začnú krachovať, čo sa už aj deje, potom banky, ktoré im požičali peniaze, začnú mať ťažkosti s množstvom nesplácaných úverov. To môže byť jednou z povestných „čiernych labutí“.

Systém SWIFT práve varoval celý svet, aby prestal používať SWIFT

Toto odpájanie však nie je najväčší faktor, o ktorý tu ide. Keď SWIFT odpojí ruské banky od svojej siete, zároveň do sveta vysiela mocný, históriu meniaci odkaz:

Ak chcete robiť globálny biznis bezpečne, nepoužívajte SWIFT ani dolár! Inak vaša krajina (banka, firma) môže byť kedykoľvek odstrihnutá len preto, že máte iný názor ako režimy západných štátov.“

Momentálne vo svete prebieha masový exodus a snaha zbaviť sa závislosti na systéme SWIFT. Štáty sa tiež snažia zbavovať samotného dolára. Medzinárodné firmy neustále rozširujú držbu čínskeho Yuanu ako stabilnejšej meny, ktorá sa stále dá používať pre biznis s Ruskom.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Informovaní ľudia rapídne prechádzajú na krypromeny. Tento prípad perfektne ukazuje, na čo sú dobré krypomeny – na rýchle decentralizované medzinárodné prevody peňazí, ktoré skorumpované vlády nedokážu zastaviť.

Zrazu kryptomeny ako XRP, Bitcoin, Litecoin či Ethereum vyzerajú omnoho praktickejšie.

Dnes vidíme, že do tejto sféry prenikajú aj bežní ľudia, ktorí nie sú nejakí špekulanti, ale praktickí podnikatelia v medzinárodnom obchode. Jednoducho potrebujú systém, ktorý funguje.

Z týchto dôvodov (a mnohých ďalších) práve prebieha globálny útek od amerického dolára a dolárom kontrolovaných systémov ako je SWIFT.

Dokonca to vyzerá, ako by sami predstavitelia západných štátov sa snažili detonovať dolár a priviesť ho na kolená, ukončujúc tak jeho 75 ročnú dominanciu v grandióznom samovražednom skoku z útesu.

Čo sa stane po kolapse dolára?

Keď dolár a s ním ďalšie západné meny skolabujú, Západ bude uvrhnutý do stavu bezprávia, chaosu a deštrukcie.

Väčšina obchodných transakcií nebude fungovať, čo povedie k takmer okamžitému zastaveniu dodávok všetkého – potravín, palív, náhradných dielov, vozidiel, traktorov atď.

Človek nemusí byť génius, aby pochopil, že americké (a možno aj európske) mestá začnú horieť a na uliciach vzplanú vojny gangov, hlavne v tých mestách, kde Demokrati znížili financovanie polície.

Celé tie dekády bezbrehého tlačenia ničím nekrytých peňazí a bailoutov bánk splynú do jedného bodu a nastane deň zúčtovania, kedy sa Západ prepadne do chaosu. Globalistické kreatúry okupujúce vlády západných štátov sa zrazu ocitnú na dvoch frontoch ekonomickej a klasickej vojny tak na domácom, ako aj zahraničnom fronte.

Všetok ten chaos môže trvať celé roky, počas ktorých budú obyvatelia západných krajín neúmerne trpieť nedostatkom tovarov, cenovou infláciou, výpadkami prúdu a možno aj hladomorom. (Zistite si, odkiaľ pochádza väčšina svetových hnojív – áno, z Ruska).

Podľa odhadov čoskoro môže dolár strácať každý mesiac 20% svojej kúpnej sily. Ostatné západné meny by na tom boli zrejme podobne. Hyperinflácia sa stane hroznou realitou. Masové tlačenie nekrytých peňazí idiotickými vládami sa zrejme ešte zosilní.

Dá sa to celé zastaviť?

Všetko tu popísané už bolo dané do pohybu. Ak s tým nič nespravíme, tak to aj nastane. Existuje však spôsob neskorého zásahu, ktorý by to mohol celé zastaviť.

Vyžadovalo by si to však kompletnú zmenu vo vedení USA a ostatných západných štátov, za čím by nasledovalo uväznenie zradcov a zločincov v parlamentoch, vládach, médiách hlavného prúdu, technologických gigantoch, farmaceutickom priemysle a v ďalších inštitúciách.

Ľudstvo by sa malo čo najskôr prebudiť a prevziať vládu nad sebou do vlastných rúk z rúk tyranov a šialencov, ktorí namiesto Ruska potrestajú sami seba a popritom zbedačia obyvateľov vlastných krajín.

Celý najnovší podcast Mika Adamsa si môžete vypočuť TU.

Liečba osteoporózy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mariankosmac

  Ešte je tu možnosť – nukleárna vojna. Prežijú možno niektorí ktorí majú veľké pivnice s dostatkom zásob, ak ich niekto nevyrabuje a poradia si s rádioaktivitou.
  https://youtu.be/dxJHecyYBno

  • mariankosmac

   Pre tvrdé povahy: 10 rád ako prežiť atómovú zimu
   http://oral.sk/pre-tvrde-povahy-10-rad-ako-prezit-atomovu-zimu/

   • Naučte sa rozpoznávať byliny, ktoré obsahujú antidotá – konkrétne rod palina – pelyněk – palina čierna /ukrajinsky černobyľ/, palina dračia – estrogén, palina ročná. Je dobré ich mať v zásobe a na kúry proti rakovine, malárii, borelióze. Aj na iný detox. Vďaka týmto bylinám prežili niektorí Japonci ožiarenie v Hirošime a Nagasaki. Tiež zásoby kurkumy.

   • Inak všetky články o jadrovej vojne sú ovládač na 6. úrovni – vojna a hrozba vojnou, teror a hrozba terorom. Faktom je, že sa to už 2 x stalo – aj v dávnej minulosti /epos Mahabharáta a nálezy roztavených miest/. Černobyl bola sabotáž a dnes by to na Ukrajine tiež nekto rád poslal do kytek – Rusi určite nie, ale Západu bude nahovno celá Východná Európa, ak ju znovu ovládne Rusko – tak prečo ju znova nezamoriť.

 2. Miroslav Čižmár

  Akú úlohu v tom hrajú vakcíny a 5G?

 3. Z videni Sv Jan
  NIKDO NEBUDE MOCI KOUPIT NIKDO PRODAT, A MISKA OVESNE KASE ZA DENNI PRACI
  JSTE PRIPRAVENI PUTINOBIJCI. PUJDE VAM O VLASTNI KEJHAKY JAKO ZA FRANCOUSKE REVOLUCE KRISTALOVE NOCI POLICIE ZALEZE STRACHY
  DOSTAL DUVERNE ,,INVESTICNI 2023 VYHLEDY STRASNE NEKDE CHLEB AZ 4X DRAZZI
  MAM TERMALNI VSE SPACAKY PRO DVA SOLARNI DOBIJECKY
  DOSTANU JESTE ZA STARE CENY 20 KG MEDU KAMEBNEU A MORSKOU SUL KORENI 1. POMOC
  RUSKOU VODKU , KONAKY SYRUPY V 1.6 L
  VINA V TMAVYCH LAHVICH

  ZOBYDNUJI JIZ ZATEPLENY SKLEP S NRROZBITNYMI SKLY, SOLARNI ODVETLENI GRILE TERMOS VARICE , ZASPBY VAKUOVANYCH KABY CAJE JIZ 2 ROKY A DALSI
  PODIVEJTE DE
  JAK PREZIT

  X MISTNOSTEVJ KDE JE MIN 18V PSRADA
  OFCHAZIM NAKOUPIT DALSI DAVKY MEDU SOLI CISTE A MORSKE NA ZAVAROVANI ZKVASENEM CISTU LOH

 4. Americké energetické spoločnosti naliehajú na Bidenovu administratívu, aby nesankcionovala dovoz uránu z Ruska, ktorý považujú za kľúčový pre udržanie domácich cien elektriny na zvládnuteľnej úrovni, uviedla agentúra Reuters s odvolaním sa na zdroje z odvetvia. Americký Národný energetický inštitút, obchodná skupina amerických spoločností na výrobu jadrovej energie, vrátane dvoch najväčších amerických spoločností, Duke Energy Corp a Exelon Corp, údajne lobuje v Bielom dome.
  Urán je nevyhnutný na výrobu elektriny v jadrových elektrárňach. Používa sa ako palivo vo vnútri reaktorov na varenie vody vytvárajúcej paru, ktorá uvádza do pohybu turbíny. Takmer polovica uránových jadrových elektrární v USA pochádza z Ruska a jeho susedov Kazachstanu a Uzbekistanu.
  disclosurenews.it

  • Jo a blazen superliberal governor Anrew Cuomo zavrel nukleatni elektrarny yri miles Island a ceny enerhir pujdou nahoru
   PRIPAD OBYVATEL USA SUPERSTUPIDITY.
   BABA PROHLASILA

   NECHAPU TU OMEZENOST oBYVATEL A VSECH PRO NABIJENI ELEKTRICKYCH AUT BYLA OTAZAN A KDE VEZME YI ELRKTrIKU.

   NEVITE ZASTRCIM DO XASUVKY.
   . NEVEDELA NIC ODKUD SE BERE. PROUD V ZASIuvCE NEKTERYCH MISTECH MIHO MNOHO X NAD SUPERIJ SOUSED mA FLORIDE MA 3 LETADLA . DELFINY PRO PILOTOVANO SIPERBOHATyCH Dale
   PESKY K sOUKROMUM LETIST AEROCLUB WPB WELLINGTON A POLO CLUB kam si zajdu zajezdit na million ovych koniccich jako v Mongols. KAVKAZE … NAM SE VSE VYHNE VIME JAK NA TO V KANALE SI ULOBIME KROKODYLA NA SUPERZRANICI, A RYBYCEK PRI PRILIVU CHYTNDTE DO PODBERAKU.

   PRISTIM MESICI BUDU sre sousdy budovat sedy STAVET VYSOKY spolecny MINICLUBHOUSE V PRIPADE PUTINOVE TSUNAMA Z KANARSKYCH SESUINU PRKNA SRANDA
   CELU VYCHD USA A NAVY ZAKLADNY BUDE POD VODOU ZNICENY BEZ . VYSTRELU NABOJE MOHI PRO VAS
   JA PRACOVAL V NAVY SVETOVY DESIGN FIRMY NA 5. Ave NYC u

   SUPERINTELIGENTA ENG MADARA PAUL SOROS, PRACOVALI JSME KOLEM 27 HODIN TYDNE NEJLEPSI ZIVOT VYSOKE PLATY ZZ PRESCASY V KLUBRCH DISKUSI JAK NA TO DALSI DEN KONTROLOVALI V BARU VYPOCTY…

   SAMA SRANDA TY NEJHEZCI DIVKY KOLEM Z PRACE CHODILI NA SOUTH PIER HRAJICI SI NA WAL STREET MILIONARE V ONLECICH. A DEVCATA NAM SKAKALI DO LIMUZIN… NA NOCNI ZABAVY TAKE V BAZENECH SAUNACH …
   AX supetpratu bez NESCHOPNYCH MALO PRODUKUJICICH mensin.jen vibrant elita ja na zakladani a preDpjaTy beton VUT BRNO TENKRATE JSEM BOHUZEL VSE NECHAPAL. ..
   JSEM SI JIST ZE jeho bratr George Soros ma jesye Leoni pristupy k zamestnancum

   Dovedete si predstavit, v pracovni dobe jsem si odskocil s vynervovanou spolupracovnici do vedlejdiho hotels pro objasneni a vysveyleni.
   Do 23 hod veskera pr9pojekcni prace ukoncena…
   Pri navrhu b
   Dalnice Brno Bratislava jsme se spolupracovnici z Blavy pracovsli 4 dny ve vinnem sklipku ….

   P,,,,,,,PORTaSLR.pOROSIM PROC fSE MI STALE MENI PRED ODESLANIM TECTY VYRAZY D PISMENKA O JINYCH JAXYKU ..
   DAKUJAM VAM
   RAD JSEM CHODIL NA DIDXCO

   • Jaro /Jaroslav D – 79-80, manželka o 36 rokov mladšia, rok si sa neozval! – ???/ – mohlo by ťa zaujímať!
    2022-02-16 – Americký Černobyl: Největší jaderná havárie v Americe. Roztavené jádro na ostrově Three Mile Island
    https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-02-16-americky-cernobyl-nejvetsi-jaderna-havarie-v-americe-roztavene-jadro-na-ostrove-three-mile-island/
    ——————————————
    Inak naši „zelení“ – Grean Deal DEBILI „uvažujú“ – že OPÄŤ!!! prestanú kupovať jadrové palivo z Ruska! Opäť preto, že pred pár rokmi tiež prestali! Nakupovali od Westinghousu – ktorý stihol skrachovať a zároveň mali požiar a prepadnutie šachiet v najväčšej uránovej bani, ale hlavný prúser bol v tom, že Rusko spracúva 9/10 vypáleného jadra vo fakticky monopolnom plutóniovom programe! Teda kok.ti slovenskí – kam potom s jadrovým odpadom? Do Pezinka?! Za tieto veci by za Stalina išli pred popravčiu čatu! Úplne oprávnene a treba to zaviesť znovu! Ničí nás beztrestnosť týchto prozápadných sabotérov!

  • Jadrová elektráreň je PARNÝ STROJ vybavený elektronikou, pod ktorým sa už nekúri uhlím!

  • Jaroslavovic

   Nejen Uran, jde i o ropu z Ruska a jeji dodavky do USA. Tam z ni vyrabeji ruzne produkty a preprodavaji ji jako prekupnici dal a vydelavaji na ni. Zakaz dovozu zlikviduje US ropny prumysl. Rusko exportuje uz tolik ropy jako Saudove. Ti se ted strategicky spojili s Ruskem.
   Je silenost Rusko trestat a odstrihnout ho od obchodu a financnich trhu jak se deje. Zadluzeny zapad bez surovin, s vyrobami v Cine, jejiz zbozi jenom firmy preprodavaji s prirazkou dal svym ovcanum musi tim zkrachovat. To snad vidi uz kazdy Pepek z Horni dolni… Lidi, ten pruser co prichazi jeste svet nevidel!

 5. ZELENSKYJ NAŠEL MILIARDU DOLARŮ A VILU V MIAMI
  3. března 2022 v Ekonom & Byz, Hlavní, Komentáře, Politika & Lid. práva, Svět
  UKRAJINA: Vyšetřovatelé našli kolosální majetek patřící prezidentovi zbídačené Ukrajiny

  Telegramový kanál „Nezygar“ , který často zveřejňuje senzační informace, zveřejnil informace o finanční situaci prezidenta Ukrajiny Vladimira Zelenského, neúnavně prosícího o nejrůznější finanční pomoc od svých západních partnerů.

  Jak se ukázalo, sám Zelenskyj je schopen pomoci obyčejným Ukrajincům a doplnit rozpočet Nezalezhnaya. Pokud například převede do státní kasy 1,2 miliardy dolarů.
  To je částka, která leží na Zelenského účtu v kostarické pobočce. Dresdner Bank Latinská Amerika. A hromadilo se, jak bylo zjištěno, prostřednictvím tranší, které měsíčně přicházely na účet prezidenta Ukrajiny od tří „filantropů“: částky od 12 do 35 milionů dolarů mu jednou měsíčně převádějí ukrajinští oligarchové Rinat Achmetov (od First Union Bank), Victor Pinchuk (z účtu v Deutsche bank) a samozřejmě Igor Kolomoisky (preferuje převody z Banque Nationale de Paris v Ženevě).

  Vyšetřovatelům se podařilo seznámit nejen s harmonogramem a objemem peněžních příjmů na Zelenského účet v Kostarice, ale také s některými výdaji ukrajinského prezidenta. Takže 34 milionů dolarů bylo převedeno z jeho účtu ve Spojených státech na nákup vily v Miami. Britský klenotnický dům Graff obdržel asi 80 000 dolarů, což vypadá poněkud skromně na pozadí výdajů na nemovitosti.

  Slušnou částku má ve stejné bance i šéf Zelenského aparátu. Andrey Yermak, jeho zůstatek na účtu je nyní 56 milionů dolarů. Nemalé sumy tam přechovává i bývalý ukrajinský premiér. Jaceňuk.

  Ukázalo se také, že ve stejné bance držela miliony dolarů. Světlana Tichanovskaja. Z téměř 5 milionů dolarů v prosinci předloňského roku převedla čtyři a půl milionu z Kostariky do jiné banky sídlící v britském hlavním městě.

  Vyšetřovatelé se nyní hodlají pokusit osvětlit zapojení západních vlád do těchto transakcí, které v posledních letech obzvláště pečlivě kontrolují i ​​penezní převody peněz.

  ZDROJ: https://mailbd.net

  PŘEKLAD: TV ŠALINGRAD

  • Marek Košice

   Teraz ale pre objektivitu : Koľko peňazí (v miliónoch dolároch) má na účtoch (aj cez svoje biele kone, pokiaľ nie na svoje meno) Putin?
   Ja neverím žiadnemu vrcholovému politikovi, ani nikomu, kto tvrdí, že chce ísť spraviť do NRSR poriadok, no potrebuje na to hlasy občanov. JE TO OJ*B, každý človek ktorý chce do politiky a nemá 18 ani 20 rokov a o politiku sa zaujíma aspoň pár rokov skrátka musí VEDIEŤ, že jeho účasť v parlamente nezmení na Slovensku (ani v iných krajinách) NIČ, a keď niečo, tak len tie najmenšie „kozmetické záležitosti“ typu „miesto 30cm veľkého nápisu značky ADIDAS na tričku tam bude 29,9 centimetrov veľký nápis značky ADIDAS na tričku, ale o 1 milimeter väčší obvod rukávu“………

   • Co mas zase s Putinom, si ako vymleti vaxeri ci slnieckari, clovek nieco napise a hned Putin… Skor je na zamyslenie kolko dostali vsetky americke babky, vcetne tych na Slovensku a kde maju svoje ucty za demolaciu statu a likvidaciu naroda! Toto ma zaujima a nie tvoje dristy !

 6. Pohľad Mika Adamsa je pohľad anglosasa na úrovni tej ich židoparadigmy, ktorá nepočíta s ničím iným, ako so ziskom – bez zisku – a nie len kvôli prostej výmene – je pre nich pohyb nielen peňazí nezmyselný.

  V článku – akože práve od Mikeho Adamsa – mi chýba tá najpodstatnejšia vec – plány globalistov na tzv. personifikáciu digitálnych peňazí = zosobnenie – čo nie je zosobnenie nejakých škôd, ale skutočné zosobnenie digitálnych peňazí s digitálnym podpisom – keď nikto iný nebude smieť používať peniaze iného človeka – čo sa zdá byť OK, ale ide o to, že žiaden človek nebude smieť svoje peniaze previezť na iného – len ich vymieňať za komodity práve jemu schválené systémom – čo nie je to isté, ako lov jeleňov výhradne pre šľachtu – skrátka – vaše peniaze budú smieť byť obmedzene len vaše, nie aj vašej ženy, nie aj vašich detí. Takže už žiadna almužna žobrákovi. Žiadne zarábanie pre rodinu!!! Tomu ja hovorím zamrznutie peňazí v čase! Smutné peniaze! Koniec kľaňania sa peniazom! Len poukazy na niečo obmedzene a konkrétne! Total Control! To ako keď rodičia dajú decku peniaze s tým, že si smie kúpiť jedine niečo konkrétne! Zažil som od rodiny.

  Zažil som tiež to, že som fasoval akože gastráče – firemné pokukazy na potraviny, ktoré som mohol kupovať výhradne v predajni patriacej kamarátovi riaditeľa firmy, kde som bol zamestnaný. A navyše – v uzavretom objekte.

  He – keď to má byť až tak osobné – starý vtip o autogramoch.

  Príde chlapík za Neckářom a vypýta si autogram. Potom ďalší a potom ďalší. Neckář už znervóznie a pýta sa – „To máte toľko mojich priaznivcov vo svojom okolí? A koľko ich vlastne potrebujete?“

  Chlapík povie, že 10. Neckář mu ich nakoniec podpíše, a znovu sa spýta – „Ale teraz vážne – na čo vám bude 10 mojich autogramov?“

  Chlapík odpovie – „Za 10 autogramov od vás získam jeden od Gotta!“
  ———————————————-
  Takže redakcia – čo vás bude srať viac – Swift že nebude, alebo že majú byť len digitálne peniaze a navyše personifikované, a navyše len ako osobné poukazy – nepliesť si s prídelovými lístkami počas vojny! Lebo ani tie neboli personifikované – že patria jedine pani Mrkvičkovej! Lebo z môjho pohľadu ste buď opäť pozadu, alebo chcete byť pozadu a týmto osobne irelevantným Swiftom len odvádzate pozornosť.

  Inak – personifikované sú aj zlaté tehličky – banky podľa kódov – čísel – vedia presne, kto si ich zakúpil. Teda – ak nájdete zlaté tehličky – čo sa už stalo – buď ich roztavíte, alebo odovzdáte úradom, inak spáchate trestný čin neoprávneného prisvojenia si cudzej veci.

  Komu patria zlaté tehličky?
  [Prehľadávať doménu www1.pluska.sk] https://www1.pluska.sk › regiony › komu-patria-zlate-tehlicky
  Tak to teda áno! Študentka našla na chodníku v Bratislave šesť tehličiek rýdzeho zlata.

  • Podľa nášho názoru sa digitálne peniaze centrálnych bánk budú snažiť zaviesť, ale nakoniec sa im to nepodarí. Ľudia ich nebudú akceptovať. Ľudia radšej pôjdu za decentralizovanými kryptomenami (Bitcoin a podobne) alebo Cash. A ak zakážu cash, tak stále ostanú kryptomeny, zlato, striebro alebo barter. Prípadne cash iných krajín, ktoré centrálne riadené digitálne peniaze nezavedú. Uvidíme. Treba ľudí vzdelávať, aby keď to zavedú, aby to odmietali akceptovať. Nezabúdajte, že mnohí dôchodcovia dodnes nemajú ani len bankové účty. Ako im nanútia smartfón pre digitálne peniaze? Bez akceptácie ľudí sa to neujme.

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,tu máte v priamom prenose odkrytú realitu slovenských politikov-histerizmus nenávisť zaujatosť jednostrannosť názorov rozhadzovanie finančných prostriedkov a štátnych rezerv ako keby konflikt mal o týždeň skončiť víťazstvom západu atd atd….neviem čo nám tu ostane,keď sa vojna dostane do vyššieho levelu a začne byť nedostatok všetkého,,,,agresivita západu voči rusku ma zaskočila hoci som to tak nejak aj očakával,ale nie v prvé dni vojny,,,,máme tu pandémiu a len tak hocikto sem môže vniknúť a preto sa dá hovoriť o nezodpovednosti politikov a aj občanov slniečkárov,ktorí ani len netušia čo je vojna,lebo ju nezažili a ani sa im o tom nesnívalo,ako sa vojna proti presile vedie,,,,byť slabším neznamená,že ste vopred porazeným-rusko je skúsený vojnový gigant,ked bude k tomu vyprovokovaný a to sa môže ľahko stať,že aj naši politici k tomuto dopomôžu,tak sa máme na čo tešiť,,,,len aby sme tu nezažili ruskú zimu a hlad,lebo s počasím experimentujú už aj rusi,,,,nerozumiem prečo nieste zdržanlivejší a hneď si myslíte,že máte právo do niečoho zasahovať,každý rozumnejší hádam vie,že rusko si rieši svoj historický problém a k tomuto dopomohla aj amerika,že je tento stav,lebo amíci musia mať všetko čo sa im zachce,,,,v tom najlepšiom prípade sa ukrajina rozdelí a rusko si vezme svoj podiel a zbytok nechá západu,,,,ľudia sú nepoučiteľní-je totižto veľmi pravdepodobné,že robíte ďalšiu historickú chybu,nedá sa s vami tu žiť v mieri,lebo nieste toho schopní,,,,v rusku žije už po stáročia jedna veľmi víznamná rodina dlhovekých starejších oni sú totižto aj niečo iné než len ľudia-po stáročia bdejú nad ruskom a ťahajú za páky a nitky-ja by som vám neodporúčal nejako týmto niečo urobiť skrze krokov voči rusku a tým proti ich vôli ako najmúdrejších východných elít a autorít,alebo klásť im odpor-to je ako samovražda,lebo majú neskutočnú moc a vplyv-neviem či niekto vie o čom tu teraz vlastne píšem-biela čierná mágia a tieto silné vecičky,napríklad ich deti sú niečo ako bosorky a čarodejníci,,,,pre niekoho rozprávka,ale reálna.

 8. Vse probiha podle predem urceneho scenare a loutkovodici poskoku v EK, ve vladach zemi EU jsou nastaveni tak, aby nerusili scenar. Proto Zeman vymeknul, hrad vymeknul. Ten kverulant skoncil! Jak toho dosahli nevim. My obcane nejsme nic. Rusko profituje z toho vyvoje. Vyvazi 2/3 hnojiv a zastavilo na mesic jejich vyvoz, aby naplnilo nejdrive sve sklady! Od dubna bude cena hnojiva rekordni. Se psenici to bude podobne. Cena ropy leti strme nahoru, uz je na 130 €, Rusko potrebuje minimalni cenu 40 €, aby se mu nezhroutil rozpocet. Cena plynu vyrostla na 2300 €, coz je 10 x vice jak pred covidem. Ten trend jeste posiluje. Nedostatek a skokove zdrazeni surovin zpusobi kolaps ekonomiky.
  Jak vidite, Rusko bohatne jako surovinova velmoc a odberatele nebudou mit penize na tak vysoke ceny. Podniky krachuji a zaviraji uz ted. Pripravte se na chaos a bidu.
  Predpokladem pro nastoleni NWO je nutna bida, chaos, aby mohli chazari prijit s resenim naseho plneho zotroceni a vyhlazeni, ktere lide pak prijmou jako nutne zlo.

  • Len pre zaujímavosť – Nemecko má dlhodobý kontrakt plynu za 260 USD za tisíc kubíkov až do roku 2028, ale debili v EU „prinútili“ bábky ostatných členov vypovedať tieto dlhodobé zmluvy a ísť na nové trhové – čo bude až 3000 USD za tisíc kubíkov – čo je 11-násobok ceny! Kto toto zavinil, že „Rusko bohatne“?! Sankcionované Rusko?!

   Neustále neustále tu zmrdi zamieňajú následok za príčinu. Monika „Beňová“ – dobre eurami zahojená prepitá biela pečeň nedávno vyhlásila, že Putin zlikvidoval Rusko! Toto sú zmrdi, bez akejkoľvek zábrany – psychopati, chorobní klamári! Fuj! Ešte ako tak uznám, keď nejaký dezinformovaný blbeček vyjadruje „svoj názor“, ale toto sú cieľavedomé lži zmrdov, ktorí musia mať na úrovni svojich postov svoje pravdivé informácie. Absolútne nemám problém, keď konečne zmiznú z povrchu zemského. To sú chorí jedinci – nevyliečiteľní rodení zločinci! Vyhladiť to!

 9. Ty suroviny Ruska jim nedaji pokoj. Stale to zkousi se jich zmocnitt, uz 1000 let, ale ted tak blbe, ze je to zadavi. Von der Leyen vyhlasila totalni valku Rusku jako kdysi Goebbels. Historie se stale opakuje.

 10. „že jeho účasť v parlamente nezmení na Slovensku (ani v iných krajinách) NIČ“ – a preto potrebujú parlamentnú väčšinu, aby zmenili VŠETKO!

  Infvojna na záložných doménach:

  http://www.infovojna.bz
  http://www.infovojna.tv

  Na Telegrame – infovojnaofficial

 11. Mike Adams, Natural News: Dokonca to vyzerá, ako by sami predstavitelia západných štátov sa snažili detonovať dolár a priviesť ho na kolená…
  ano, zabudol povedať, že toto je podstatný cieľ – zrušiť hotovosť a prejsť na kryptomeny. A zabudol popri ivh výhodách spomenúť nevýhody!
  Asi ste počuli o tomto „satanskom“ Gejcovom patente – 060606…
  A všimnite si slovné spojenie centralized…
  https://patents.google.com/patent/WO2020060606A1/en

  Most blockchain-based cryptocurrency is decentralized in the sense that it has no central point of control. However, blockchain-based cryptocurrency can also be implemented in a centralized system having a central point of control over the cryptocurrency. Bitcoin is one of the examples of blockchain-based cryptocurrency.

  Myslíte si, že štáty zavedú decentralizované kryptomeny namiesto dolára?
  Myslite…

 12. Ander Kixa

  Do nepríčetnosti ma serie používanie slova samovražda. Je to nepochybná vražda. Európu vraždí jej odveký nepriateľ.

 13. Pripravte se na brzky mozny vymenny obchod. Jako po padu risi valkach ekonomickych kolapsu
  Porizeno co mozna dnes jeste za backu na roky, vcetne mydel kartacky uterek kola s nosici
  rozumite snad .
  Dalsi silenost v NYC, superfine ruska
  Youtube.anna netrebko songs ,, poslechnete k povzneseni ducha.

  Dostala vypoved z metropolitan opera, pry zpivala V V Putinovy, proc ne on neni primitivni balda jako vetsina. zapadni polotikove.
  Asi pristim tydnem Ukrajina nebudeit pristup k Cesnemu Moti. BURJA NA CORNOM MORI ,,,SLAVA HUNTER BIDEN MAJDANU A DRAZDENI VELKEHO MEDVEDA, VY EU USA LUCNI KOBYLKY K SMICHU A POLITOVANI.
  VADY MUZE NASTAT CHVILE, MEXERA K RADNEMU ZUCTOVANI, NESMI SE CEKAT ODKLADAT
  TO JE MOZNA CESTA K VYKOUPENI

 14. Pripravte se na brzky mozny vymenny obchod vcetne jidla
  . Jako po padu risi valkach ekonomickych kolapsu
  Porizeno co mozna dnes jeste za backu na roky, vcetne mydel kartacky uterek kola s nosici
  rozumite snad .
  Dalsi silenost v NYC, superfine ruska
  Youtube.anna netrebko songs ,, poslechnete k povzneseni ducha.

  Dostala vypoved z metropolitan opera, pry zpivala V V Putinovy, proc ne on neni primitivni balda jako vetsina. zapadni polotikove.
  Asi pristim tydnem Ukrajina nebudeit pristup k Cesnemu Moti. BURJA NA CORNOM MORI ,,,SLAVA HUNTER BIDEN MAJDANU A DRAZDENI VELKEHO MEDVEDA, VY EU USA LUCNI KOBYLKY K SMICHU A POLITOVANI.
  VADY MUZE NASTAT CHVILE, MEXERA K RADNEMU ZUCTOVANI, NESMI SE CEKAT ODKLADAT
  TO JE MOZNA CESTA K VYKOUPENI

  Idioti , Sankey, to znamena mnoho z Rudka nemusi jiz spacetime zadne dluhy vcetne Svycarsku tak co silenci

 15. Pripravte se na brzky mozny vymenny obchod vcetne jidla
  . Jako po padu risi valkach ekonomickych kolapsu
  Porizeno co mozna dnes jeste za backu na roky, vcetne mydel kartacky uterek kola s nosici
  rozumite snad .
  Dalsi silenost v NYC, superfine ruska
  Youtube.anna netrebko songs ,, poslechnete k povzneseni ducha.

  Dostala vypoved z metropolitan opera, pry zpivala V V Putinovy, proc ne on neni primitivni balda jako vetsina. zapadni polotikove.
  Asi pristim tydnem Ukrajina nebudeit pristup k Cesnemu Moti. BURJA NA CORNOM MORI ,,,SLAVA HUNTER BIDEN MAJDANU A DRAZDENI VELKEHO MEDVEDA, VY EU USA LUCNI KOBYLKY K SMICHU A POLITOVANI.
  VADY MUZE NASTAT CHVILE, MEXERA K RADNEMU ZUCTOVANI, NESMI SE CEKAT ODKLADAT
  TO JE MOZNA CESTA K VYKOUPENI

  Idioti , Sankey, to znamena mnoho z Rudka nemusi jiz spacetime zadne dluhy vcetne Svycarsku tak co silenci

  • Jaroslavovic

   Spicky klasicke hudby jako Annu Netrebko, dirigenta Gergijeva zacal zapad buzerovat. Nedali se, budou vystupovat doma k radosti svych krajanu. Jsem zvedav, kdy zakazi i D. Trifonova. Degenerovany zapad plny lzi a podlosti je v rusofobnim silenstvi.

 16. Jaroslav Vladimirovic

  Sranda jak someone a bezmocnu USAedia piskaji, ale kdyz NATO ISA EU ROZBILY VSR VRAZDILI DETI ZBRANE Z VYPALENEHO URANU ZNICENI PIYNE VODY INFRASTRUKTUR TAK TO BYLY HRDINSKE CILE POD JOE BIDENEM VE VALECNE RADY A NARAZ
  TAKOVE PISKANI CEHOZ ONI JSOU PUVODCI

 17. …ako sa hovori, kazda palica ma dva konce a takto funguje svetova ekonomika… Napr. informacia, ze ludia v Rusku zacali masivne vyberat peniaze z bank a teda im mozu privodit krach… Len jedna otazka … A co u nas ? Vyberaju ludia peniaze z bank ?:)
  Cierna labut je podivuhony fenomen a keby ho ludia dokonale poznali … tak by pochopili, ze 95% tzv. nahod nie su nahody… Udalosti treba vnimat v suvislostiach a jedine potom mozeme trochu pochopit, co sa deje a co sa bude diat v blizkej, ci trochu vzdialenejsej buducnosti… COVID, ockovanie, vojna na UA, migracia, LGBTI, bezbreha propaganda … to vsetko spolu suvisi… a treba sa vratit spatne do roku 2008 … Vtedy sa na svetovom ekonomickom kabate zapol „zle“ prvy gombik z pohladu realneho ekonomickeho „odbornika“ a odvtedy nastalo retazenie dalsich zlych socio-ekonomickych udalosti… Lenze to „zle“ je v uvodzovkach, lebo pre „svetove elity“ /statnistov, ultraglobalistov, vladcov sveta – oznacenie sa da pouzit akekolvek/ to „zle“ moze byt/je normalnym planom… Dnes sme vsetci svedkom toho, ze to akoze podstatne sa odohrava vo virtualnom svete a to akoby realne je druhotne… A toto moze byt ta najvacsia cierna labut, ked pride na lamanie chleba:)

 18. Ukrajinou to neskonci. NATO oficiri ridi operace Ugronacku a Rusove nebudou dlouho prihlizet…

 19. …vďaka za ďalšie zaujím.informácie aj rady…to prečo to ide týmto smerom vieme, no ako to sa to naozaj všetko vykryštalizuje, sa postupne ukáže, všetko je navzájom prepojené…..treba prekutrať staré povaly a pivnice, možno sa tam niečo ,,nájde“….

 20. Niektoré príspevky sú zvláštné, môžu viesť k nepochopeniu, prípadne
  k dezinformovaniu, písané ťažko pochopiteľným spôsobom.
  K čomu sú dobré?

Pridajte komentár

*