Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Každé znamenie zverokruhu sa spája s iným hriechom. Ktorý hriech ste vy?


Print Friendly, PDF & Email

Dopustiť sa hriechu je veľmi ľahké, najmä keď je takmer všade, kam sa pozriete. Na tomto svete sa sotva nájde niekto, kto ešte nezhrešil. A je na to celkom dobrý dôvod.

Keď ide o to, byť trochu alebo extrémne hriešny, hrá v našich životoch kľúčovú rolu naše znamenie zverokruhu. Od neho závisí, kto ste.

Niekedy do našich každodenných životov vnášajú hriech naše znamenia zverokruhu, vytvárajúc z neho zvyk, z ktorého sa nedokážeme tak ľahko vymaniť.

Dôležité je vedieť v sebe tieto určité prvky živlov identifikovať. Najmä keď ide o hriešnosť.

Iste, páchanie hriechov môže byť veľmi zábavné. No existuje aj niečo také ako umiernenosť. Ako teda ovládnete hriech, ktorému sa vaše znamenie venuje najradšej?

Chcete sa o svojej osobnosti a živote dozvedieť viac? Neverili by ste, čo všetko dokáže odhaliť astrológia.

Skúmanie vášho astrologického znamenia dokáže prezradiť podrobné informácie o tom, kto skutočne ste. A je neuveriteľné, aká je astrológia presná!

Strelec + cudzoložstvo

Strelci často zvyknú byť jednými z najprešibanejších záletníkov. Sex je pre Strelcov veľká zábava.

To ale znamená, že pre nich môže byť veľmi ťažké udržať verný vzťahpo dlhodobo. Aj vtedy, keď sú s niekým, koho milujú, pokukujú i po inom potenciálnom vzrušení, ktorého by sa im mohlo dostať.

Je ťažké nebyť vyzývavý; no ťažké aj nehľadať si dobrý sex. Večne prechádzajú od jedného človeka k druhému.

Ryby + lenivosť

Ryby môžu pôsobiť ako osoby, ktoré majú trochu pričasto rady hlavu v oblakoch. Občas môžu dokonca pôsobiť, akoby v porovnaní s väčšinou z nás existovali len vo svojom malom svete.

Vždy tráviac čas snívaním, premýšľajúc o tom, čo mohlo byť alebo bude, sa nechávate predbiehať ľuďmi a pritom sa stále pohybujete rovnako pomaly, ako vždy.

To z vás robí extrémneho lenivca, keď ide o žitie v prítomnej chvíli.

Blíženci + nečestnosť

Blíženci majú hrozný zvyk splietať dokopy svoje príbehy, keď majú o niečom povedať celú pravdu.

Možno je to tým, že vás vaše znamenie zobrazuje s dvoma rôznymi tvárami a možno len náhodou majú na rovnaký príbeh rôzne pohľady.

Či je to tak, alebo onak, radi klamete tak v maličkostiach, ako aj v dôležitých veciach. Najmä keď nie sú v súlade s tým, čo chcete. Ako teda najlepšie všetko sabotovať? Klamte o tom.

Vodnár + vyhlasovanie sa za Boha

Vodnári sa radi považujú za niečo viac, než sú iní, pretože presne takto ich Boh stvoril.

Vždy sa chvastáte tým, že vo svojom ružovom malíčku máte viac múdrosti, než všetci ostatní v celom svojom tele.

K poskytovaniu nových pohľadov a vnútorných pochopení vášmu okoliu vás núti niečo hlboko vo vašom vnútri. Lenže väčšinou nemôžete byť ďalej od pravdy.

Rak + zbožňovanie

Ako Rak máte pocit, že človek, ktorého ľúbite či ktokoľvek iný, do koho ste práve zahľadení, je lepší než všetci, ktorých ste kedy poznali.

Neustále mu robíte sluhu či slúžku, starajúc sa o to, aby mal všetko, čo potrebuje a zostávate po jeho boku navzdory všetkým protivenstvám. Nazdávate sa, že to je nie je taký hriech.

No zamyslite sa nad tým: vy už nemyslíte na seba. Svoj život by ste dali radšej niekomu inému. Niekomu, kto by ho okamžite, bez premýšľania, dokázal celý zničiť. Dávajte pozor na to, koho zbožňujete.

Stop Candida

Kozorožec + chamtivosť

Kozorožci len neradi opúšťajú svoje pracovisko a majú na to celkom dobrý dôvod.

Ste súťaživý typ a budete robiť všetko, čo je vo vašich silách, aby ste zarábali najviac peňazí spomedzi všetkých na pracovisku.

Tie peniaze ani nechcete míňať, chcete sa len predvádzať svojimi úspechmi zakaždým, keď máte možnosť pochváliť sa svojimi víťazstvami. Chamtivosť vás vedie robiť veci, ktoré by ste nikdy nepokladali za možné.

Lev + pýcha

Lev, ktorý má nesmierne blízko k narcizmu, sa v otázke osobných vzťahov môže prejaviť ako jeden z najsebeckejších ľudí. Vo všetkom, čo robíte, ste prirodzení a viete v okamihu zapôsobiť na iných.

Ste arogantní a zaoberajúci sa len sami sebou a sú chvíle, kedy s vami nechcú mať nič spoločné ani ľudia, ktorých považujete za blízkych.

Tým mám na mysli, že kto už by chcel pomáhať niekomu, kto v očiach iných hľadá len svoj obraz?

Býk + nestriedmosť

Aj Býk sa dá považovať za istý druh narcistu. Rád robí len veci, z ktorých bude mať v dlhodobom meradle prospech.

Či už ide o dobré jedlo, sex alebo drahú novú hračku, Býci nad svojimi nezdravými činmi nestriedmosti nemajú kontrolu.

Väčšinou sú najradšej, keď sa všetky tieto veci dejú súčasne, len aby si naplno užili, čo znamená byť skutočným nenásytníkom tohto sveta.

Panna + závisť

Panny sú vždy nesmierne vrtkavé, keď sa rozhodujú, že chcú to najlepšie, alebo ako to najlepšie dostať.

Chcú byť tými, o ktorých všetci hovoria, najmä pokiaľ ide o očarenie potenciálneho milenca alebo milenky.

Ak vám už padol zrak na osobu, ktorá nemá záujem, zvyknete sa motať všade tam, kde ona; dlho a usilovne premýšľajúc, ako žiarlite na to, že táto osoba má niečo, čo chcete. Nie ste rodený milovník.

Škorpión + žiadostivosť

Viac než s ktorýmkoľvek iným hriechom sa Škorpióni spájajú so žiadostivosťou. To preto, lebo náruživo túžia po extrémne intímnom kontakte s inými.

Svojimi slovami ľudí vždy zavádzate, uisťujete sa, či počujú všetko, čo im hovoríte, radi k ľuďom pociťujete žiadostivosť.

Lásku však možno u nikoho nenájdete, jednoducho je príliš ťažké byť taký žiadostivý, ako ste vy. Zväčša máte problém s tým, že vás opúšťajú blízki ľudia, lebo sa nechcete viazať.

Váhy + márnivosť

Váhy sa len sotva starajú o niečo iné, než o svoju vlastnú krásu. K životu im úplne stačí, keď môžu hľadieť do zrkadla a vidieť svoje krásne tváre.

Hoci Váhy dokážu pred zrkadlom tráviť celé hodiny, stále sa snažia pracovať aj na svojej vnútornej kráse.

Nakoniec, byť krásni zvnútra aj zvonka je jeden z kľúčov k úspechu, či nie?

Baran + vražda

Barany dokážu byť extrémne plné zúrivosti a nepredvídateľné.

Keď čelíte hnevu Baranov, nemusíte to prežiť. Barany dokážu byť nielen extrémne intenzívne, ale aj neuveriteľne spontánne. Spontánne až natoľko, že to takmer vždy vedie k problému.

Barany musia byť opatrné – keď sa nechajú uniesť zúrivosťou, môžu nakoniec niekomu ublížiť.

Záver

Povedali by ste, že vaše znamenie hrá nesmiernu rolu v spôsobe, akým sa oddávate hriešnym skutkom? Ako inak by ste sa opísali?

Chcete sa o svojej osobnosti a živote dozvedieť viac? Neverili by ste, čo všetko dokáže astrológia odhaliť.

Štúdiom svojho astrologického znamenia môžete zistiť podrobné informácie o tom, kto skutočne ste. Je neuveriteľné, aké je presné!

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: higherperspectives.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  • podľa nás

   • well done!!
    dnes človek musí byť absolútny kvantový fyzik, expert a odborník na všetko, aby mal vôbec nárok na vlastný názor, ktorý by nedajbože chcel podať ďalej ako vlastný názor..

 1. Mr.Jaroslav ( Jerry) Kukla

  Som Vodnár,hlava zodiaku( Vekom Vodnara začína nový Veľký Precesný rok, čo potvrdzuje aj Veľká Sfinga Egypta s hlavou Vodnara a telom Leva,Veľký rok delený na DVE POLOVIČKY) , a toto sedína chlp,lebo my Vodnari sme presne taký!

  • Přesně tak, my Vodnáři se opravdu považujeme za Bohy, bohu dík to máme dané a jsme navíc vědomostmi o hodně napřed před ostatními, je nám to dané do vínku a nikdo to nezmění je to super!!!!!

 2. No, to sú ale sprostosti. Väčšie som ešte nečítal. Kto vymýšľa také somariny, lebo by sa mal ísť liečiť.

 3. Tiez som myslel, ze su to somariny, neveril som tomu, ignoroval to, az som to pocitil sam, zial uz neskoro, to znamenie partnera ma islo zavrazdit ?

 4. Na pannu sa to vôbec nehodí… panna je cieľavedomá systematická až prehnane perfekcionistická voči sebe ale aj svojmu okoliu. Ako negatívum je lenivá… to je štandartný popis a naozaj sedí. Sám som panna a niekoľko panien mám aj vo svojom okolí, takže viem dobre čo píšem

 5. Ja som baran, pozor na mňa…

 6. Kozorožec, s niektorými informáciami súhlas.
  Sme pracovití a neradi prehrávame.

 7. Eva Schmidtová

  Vôbec to o mne neplatí. Ani trochu.

 8. Vladimir Kovac

  boajeo … som kozorozec ale na mna toto vobec nesedi … opak je pravdou …

Pridajte komentár

*