Zaočkovaný COVID-19 vakcínou: „Zabili Boha, necítim Boha, moja duša je mŕtva“


Print Friendly, PDF & Email

Testovač COVID-19 vakcíny: „Zabili Boha, necítim Boha, moja duša je mŕtva“

Citát uvedený v nadpise tohto článku vyriekol účastník testovania vakcíny na COVID-19 od britskej firmy AstraZeneca a Oxfordskej univerzity. Išlo už o druhého dobrovoľníka, u ktorého sa rozvinuli vážne neurologické problémy.

Podľa zdrojov blízkych klinickým skúškam, tento druhý dobrovoľník z ničoho nič po očkovaní prepadol panike a vyriekol predmetnú vetu.

Zdá sa vám to príliš šialené?

Táto osoba pritom nebola žiadnym náboženským fanatikom (no neskôr ju možno takto nazvali). Ak by totiž bola oboznámená s náboženskými textami a vedela by o „znaku šelmy“, tak by sa skúšok vakcíny určite nebola zúčastnila.

Teraz vás asi nepotešíme, no existuje množstvo ďalších, nielen biblických proroctiev, ktoré to potvrdzujú.

Uvedená osoba však nebola prvou, u ktorej sa po očkovaní rozvinuli vážne neurologické problémy. Ako uviedol hovorca firmy Matthew Kent, v predošlom prípade šlo o symptómy transverznej myelitídy, čiže zápalu miechy.

Citáty z Knihy pravdy o očkovaní

Poďme sa teraz pozrieť na zopár citátov z knihy, ktorá sa venuje odhaľovaniu pozadia za vakcínami a očkovaním.

18. september 2014 o 15:30 hodine

„Moje drahé dieťa, musíš prosiť Boha o milosrdenstvo vo veciach týkajúcich sa deštrukcie ľudstva. Mám na mysli temné plány, ktoré zahŕňajú vojny či zavedenie globálnych vakcín.

Bola si o nich varovaná 26. novembra 2010, vrátane genocídy kresťanov a ďalších ľudí rôzneho vierovyznania rukou diabolských bytostí…“

13: október 2012 o 16:10 hodine

„Potom predstavia globálne očkovanie, ktoré ťa zabije, ak ho budeš akceptovať.

Toto je čas, keď iba modlitba, veľa modlitby, dokáže zmierniť toto obrovské zlo, ktoré vytvorila skupina elít pri moci.

Sú súčasťou každej zložky vlády a tí, ktorí s nimi dennodenne pracujú, dobre vedia, čo čina.“

17. jún 2012 o 20:15 hodine

„Moja drahá milovaná dcéra, plány skupín slobodomurárov na prebratie systému svetových mien a financií sú blízko dokončenia.

Ich temné plány obsahujú aj globálne očkovanie, ktoré prinesie choroby a utrpenie, aké svet dovtedy nevidel.

Vyhni sa akémukoľvek náhle vyhlásenému globálnemu očkovaniu, pretože inak ťa zabije. Ich diabolské schémy zastihnú v šoku všetky tie nevinné duše, ktoré ani netušia, ako mocné sú sily temna.“

Ďalšie dva citáty smerujú k objasneniu dnešnej situácie:

29. júl 2013

Znamenie šelmy prinesie so sebou smrť – náhlu smrť duše aj smrť tela na hroznú chorobu.

„…tak ako sväté medaily ponúkajú ochranu silami Boha z nebies, tak znamenie šelmy so sebou prináša smrť – náhlu smrť duše aj smrť tela na hroznú chorobu.

Tí, ktorí znamenie šelmy odmietnu, budú sa musieť schovať a pripraviť.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Viem, že to znie strašlivo, no je to pravda. Ja zasiahnem s pomocou tvojich modlitieb, aby bolo prenasledovanie ukončené.“

1. jún 2012

„…nariadi, že mnohí z nich sa stanú väzňami. Kľúčom k väzobnej cele, ktorý im dáva nad tebou moc, bude znamenie šelmy. Číslo 666 bude v tom znamení zabudované a ukryté do čipu, ktorý budeš musieť akceptovať podobne, ako aj každé očkovanie.

Až raz bude to znamenie šelmy zavedené do tvojho tela, bude ťa tráviť. Nielen tvoju myseľ a dušu, ale i telo. Bude príčinou choroby, ktorá vyhladí väčšinu ľudskej populácie.“

Sumarizácia

Ježiš sa zmieňuje o celosvetovom očkovaní a hovorí, že spôsobí choroby a utrpenie.

Tiež spomína znamenie šelmy v samostatných odkazoch a ako nás napokon usmrtí. Zdá sa, že posledný odkaz kombinuje tieto dva aspekty (vakcíny a znamenie šelmy).

Je toto dôvod, prečo tá osoba pro skúškach vakcín vyslovila uvedenú vetu?

Mohla cítiť smrť duše? Nachádzalo sa v tejto vakcíne znamenie šelmy? Alebo to bude v nejakom inom očkovaní?

Naozaj sa toto stalo: „Zabili Boha, necítim Boha, moja duša je mŕtva“?

Ďalšie úvahy

Stále sme toho názoru, že globálne očkovanie a „znamenie šelmy“ sú samostatné, hoc hrozivé udalosti. Zdá sa, že oboje sa uskutočnia injekčne a oboje budú povinné.

„Znamenie šelmy“ bude zrejme platobný systém, ktorý na identifikáciu človeka použije nejaký čip implantovaný v ruke alebo na čele. Skôr to bude ruka, no zároveň bude kontrolovať aj myseľ človeka (reprezentovanú čelom).

Je jasné, že mikročip môžu zaviesť aj počas testovania vakcín, aby s ním experimentovali u niektorých dobrovoľníkoch. Šlo by tak o utajenú nezverejnenú časť už aj tak rizikového testovania.

Veď dobrovoľníci predsa podpísali súhlas, ktorým zbavili firmu zodpovednosti, nakoľko sú si vedomí aj možných nepriaznivých následkov testovania vakcín.

Týmto netvrdíme, že to spôsobilo samotné očkovanie, ale že sa počas neho mohli vykonať aj iné experimenty.

Inak vedeli ste, že jeden nonočip vyvinutý pre použitie na ľuďoch, mal názov Angel666, čiže anjel 666, čo je vlastne padlý anjel Lucifer? Vyrobila ho firma „Digital Angel“ (Digitálny anjel) a mohli experimentovať práve s ním.

Ďalšia vec, nad ktorou by sme mali uvažovať, je, že táto vakcína využívala pri svojej výrobe bunky z ľudského plodu a tiež použili istú formu genetickej manipulácie (oslabili adenovírus, ktorému zmenili receptor na koronavírusový).

Nejde tak o narúšanie nášho Bohom daného dizajnu? Boli sme predsa „vytvorení na jeho obraz“ a následne sa do nás šprtá na genetickej úrovni. Neznie to priamo diabolsky?

Záver

Takže, bez ohľadu na to, či to bola vakcína s čipom alebo bez čipu, uvedená osoba pocítila morálne následky spolupráce s diabolským plánom.

Nech nikto z nás nebude musieť zažívať muky jej tela a mysle, ktorá stratila Boha. Nikdy nespolupracujme s diablom. Buďme nadmieru rozvážni.

Preto bdite a dávajte veľký pozor na znamenie šelmy (čip) a tiež akúkoľvek náhlu iniciatívu na globálne očkovanie!

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: remnantdisciplesjtm.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. čím ďalej, tým viac mám obavy a strach z toho všetkého čo sa tu deje a čo príde ..
  pýtam sa kto zastaví tie globálne elity ? podla mňa nikto

  • STRACH PANE POCHÁDZA OD SATANA, BUĎ TEN STRACH ODMIETNETE ALEBO SA S NÍM SÁM SKAMARÁDITE. pýtam sa kto zastaví tie globálne elity ? podla mňa nikto = LEBO TOMU VERÍTE, TAK TO MÁTE. AKCIA A VAŠA REAKCIA.
   PREČÍTEJTE SI VEĽMI DOBRE A MEDITUJTE FILIPANOM 2:9-10.
   JEDINÝ STVORITEĽ JE NESMIERNY GENTLEMAN. ON NÁM DAL DAR SLOBODNEJ VOĽBY. TAK SA ROZHODNITE, BUD SATAN = STRACH, ALEBO JEDINÝ DOBRÝ !!!!!!! BOH U KTORÉHO JE LEN A LEN VÍŤAZSTVO. POKOJ KRISTOV NECH S VAMI KRÁČA PÁN ODVAHA.

   • Naďa Vaňková

    Přesně,to si myslím taky,mimochodem znamení šelmy-boží čip máme každý,nenajdete na světě identické otisky prstů každého jedince.

  • Jack duras

   Mislim ze mas pravdu,lebo pouzili Medical Tyranny,na uskutocnenie tohto cielu a vacsina ludi na svete tomu veri

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho potrebného článku. Ja som toto čítala na inej web stránke.
  Lenže „moja hlava“ nevie absorbovať ako je to možné že keď čítame lekárov ako napr. MUDr. Mercola hovorí s inými lekármi, odborníkmi na vakcíny a odhaľujú príšerné vedľajšie účinky vakcíny proti Covidu-19 nám mienkotvorné média oznamujú, že nemajú vedľajšie účinky. Lenže, tí ktorí nám hlásajú túto lož sú ozaj presvedčení, že budú patriť do tej úzkej skupine vyvolených, ktorí nebudú musieť prijať túto depopulačnú vakcínu? Alebo im stačia len peniaze za šírenie tohto cigánstva?

 3. https://zemavek.sk/pfizer-vakcina-sa-musi-skladovat-pri-70c/
  Túto vetu som prekopírovala z tohto článku:
  Dokumenty a publikácie spoločnosti Moderna naznačujú, že Moderna si plne uvedomuje bezpečnostné riziká spojené s PEG a ďalšími aspektmi svojej mRNA technológie, ale viac sa zaujíma o celkový zisk z predaja. Lipidové nanočastice spôsobujú v tele hyper zápalové odpovede, čo vedie k vážnym reakciám, hospitalizácii a potenciálnym úmrtiam.“

 4. Musíme si uvedomiť a prijať fakt, že sme v globálnej občianskej vojne – neprebudených ovládaných zlosynmi a prebudených. Vyberte si stranu. Vyberte si voľbu. Ja sám som raz na „hrane“ zažil paralýzu spôsobenú démonmi – čiernočiernu tmu – asfalt plný príšer, ktorý ma pohlcoval. Nakoniec sa vo mne prebudila iskra života – jediná myšlienka – že patrím Svetlu a Bohu! A ten najväčší des môjho života bol šmahom preč!

  Na túto dnešnú depopulačnú situáciu nás 40 rokov pripravovali materializmom komunisti! Bez viery Bohu neexistuje zásah prozreteľnosti! To je podstata beznádeje! Základný omyl ľudstva je, že Satan neexistuje! Vyberte si stranu! Odbočím…

  Základným nástrojom akéhokoľvek menežmentu je schopnosť plánovať – konceptualita. Základnou silou akéhokoľvek menežmentu je schopnosť povedať NIE!!! – odmietnutie, ODPOR! Náš problém spočíva v tom, že proti nám stoja práve odporcovia kozmickej Jednoty. To podstatné – nie sme v tom sami! V ničom nie sme sami! Odbočím…

  Kto chce rozjímať s Bohom – utiahne sa do samoty. Na takého potom neplatí exkomunikácia. Na takého neplatí nejaký zasratý „Matovičov“ lockdown! Moja jebnutá matka ma v detstve zamykala do záchoda a zhasla svetlo. Vtedy som bol vydesený, lebo to bol zároveň nepochopiteľný nepriateľský prejav akože „najbližšej milujúcej osoby“. Toto sa vám v prítomnosti Boha stať nikdy nemôže!

  Treba duchovne preladiť a zapudiť materiálne predstavy „čo bude“. Nezomrieme, pretože sme nesmrteľní. Zostaneme slobodní. Takže žiadne desy z toho, že „zomrieme slobodní“. Naši nepriatelia sú mŕtvi už dávno.

 5. viete, keď som čítala o týchto procesoch dávnejšie, dúfala som, alebo som si myslela, že ja sa snáď už toho nedožijem. a prišlo to tak rýchlo. zrejme už nemajú čas. myslím tá temná strana, niečo sa môže zmeniť v mysliach ľudí a oni by už neuspeli.

 6. Ďakujem za článok ale určite by som sa nedal očkovať ja ani moja rodina nezávisle na jeho prečítaní.Iba neprebudený človek alebo čistý materialista strčí sám „hlavu do slučky“!!!

 7. Definitiva

  Opakujem sa, najsilnejšia a jediná potrebná imunita je tá prirodzená, dokonale chráni človeka.
  Vakcíny silne poškodzujú a narušujú imunitu jedinca, po vakcinácii sa človek stáva dokonca náchylnejší na iné ochorenia.
  Imunita po vakcinácii je vždy slabšia a trvá kratšie, v porovnaní s prirodzenou imunitou, t.j. po kontakte človeka s pôvodcom choroby, kontakt neznamená ochorenie.
  Vakcinovaní jedinci sa stávajú nositeľmi a šíriteľmi nákaz z dôvodu slabej a krátkej imunity, ochorejú, zatiaľ čo nevakcinovaní neochorejú.
  Medicína presne definuje, kedy nastáva dôvod na vakcináciu: Nákaza sa šíri rýchle a spôsobuje vysoké úmrtie, alebo doživotne poškodzuje zdravie veľkého počtu ľudí.
  Preventívne vakcinovanie je príšerný dríst, to ako keby ste dôchodcom v zime zasádrovali obe nohy, preventívne, aby sa nepošmykli, nespadli a nezlomili si nohu, ako niekto vtipne komentoval.
  Vakcinačný priemysel tvrdí, že vakcíny vyhubili všetky choroby, to je klamstvo!!!
  Vakcinovať sa začalo v dobe, kedy už choroby každoročne ustupovali a boli na svojom minime. Zdravie ľudstva bolo určené koncom vojny, lepšou stravou, bývaním a prácou. Štatistiky sú dostupné.

  Žiadne z detských chorôb, proti ktorým sa vakcinuje, nie sú životu nebezpečné a nespôsobujú doživotné zdravotné postihnutie /s výnimkoiu destkej obrny/.
  Pozrite si videá od Dr. Elekovej, pediatričky, má to naštudované, ale výživu od nej neberte.

  Všetky vakcíny dnes používané sú len o biznise pre farmaceutov, výrobné náklady halierové a predajná cena desiatky €, výskum stojí milóny.

  Celý kapitalizmus funguje na princípe zisku ihneď a za každú cenu, aj za cenu zdravia a života.
  Základom je pochopiť, že žiadne korporácie neprisahali, že budú páchať blaho ľudstvu, ani nie sú viazané žiadnym zákonom, koroporácie diktujú zákony štátom, aj zdravotníkom. Ich jediným cieľom je zisk a človek je len nástroj na dosahovanie zisku.

  Štátom nie je dovolené vytvoriť vlastné nezávislé inštitúcie, ktoré by chránili občana. Všetko je prelezené rakovinou sociálneho parazitizmu a liekom na to je len zmena života jedinca, jeho vzdelanie. Ak dav bude kvalifikovane, vzdelane, ignorovať elity sociálnych parazitov, tak tieto elity budú bezmocné. Život bez sociálne parazitických elít bude zaručene krajší a bohatší.

  • Vážený pán Definitiva, zase ste to veľmi dobre napísali. Táto časť Vášho blogu sa mi veľmi páči:
   „Preventívne vakcinovanie je príšerný dríst, to ako keby ste dôchodcom v zime zasádrovali obe nohy, preventívne, aby sa nepošmykli, nespadli a nezlomili si nohu, ako niekto vtipne komentoval“.
   Lenže čo sa robí s nami dôchodcami – no comment. Včera moja kamarátka (žena nad 70) navštívila odbornú lekárku. Tá jej chcela pridať aj liek na cholesterol – našťastie kamarátka vie aký je to biznis. Ale táto odborná lekárka jej do správy napísala, že test na Covid-19 bol negatívny. Lekárka ho neurobila, kamarátka neabsolvovala testovanie antigénovým ani PCR testom ale toto jej napísala lekárka do lekárskej správy – aby boli peniaze od zdravotnej poisťovne. Takže takáto starostlivosť o dôchodcov. Pochopiteľne keby sa kamarátka ozvala tak by ju asi táto lekárka „vykopla z evidencie“ a rozšírila kolegom aby ju žiaden z nich neprijal do evidencie.
   Je mi na „zvracanie“ keď počuje v mediach – staráme sa o Vás (dôchodcov) = vraždením začíname od Vás.

   • Definitiva

    O cholesterole hovoria MUDr. ktorí nie sú klientmi farma biznisu.
    Cholesterol prijímame potravou. Ale tvorí sa aj v pečeni a to nezávisle na našej vôli.
    Funkciou cholesterolu je plátať poškodené cievy. Cievy sa poškodzujú denne následkom zápalov vyvolaných nesprávnou stravou, kyslé metabolity, zásadité metabolity, americká strava proti makrobiotike. Makrobiotika dokáže po niekoľkých týždňoch významne zmenšiť zúženie ciev, Capmbell, Čínska štúdia.

    Ak odstránite cholesterol zo stravy, tak si telo vytvorí toľko cholesterolu, koľko potrebuje a bude plátať a plátať poškodené cievy až do vašej rýchlej a predčasnej smrti.

    Lieky na zníženie cholesterolu nie sú odstránením príčiny, cievnych zápalov, ale len kozmetickým znížením cholesterolu.
    Neexistujú štatistiky vyliečených ciev pri liekmi zníženom cholesterole, lebo lieky to neriešia, lebo neodstraňujú príčinu, nezdravú stravu.
    Neexistujú štatistiky, ktoré porovnajú vek dožitia pacientov „liečených“ a neliečených.
    Žiadny doktor vám negarantuje dlhší život, ak budete brať lieky na zníženie cholesterolu, ale garantuje vám bohaté, závažné, vedľajšie príznaky liekov.

    Doktor je zo zákona povinný informovať pacienta o možnostiach liečby a jej následkoch, tzv. informovaný súhlas. Doktori to nerobia, lebo inú možnosť ako farmaceutický biznis s v škole neučili! A z mojich skúseností, iný spôsob liečby, napr. makrobiotiku, ázijskú medicínu, odmietajú, odmietajú rozhovor na tú tému, asi sú dobre vyškolení. Buď súhlasíte s farma liečbou chemickými liekmi, alebo z ambulancie vypadnite a prestaňte doktora otravovať. Pripomína mi to Matoviča, buď súhlasíte, alebo vás zavrieme doma až zomriete.

   • Lékařům se z bezpečtnostních důvodů už několik let úspěšně vyhýbám,lékárnám taky protože i do těch obyčejných vitamínů které jsem si chtěla dopřát pchají geneticky modifikované škroby , a různé chemikálie ,takže pro mně jediný zdravý prospěšný výrobek z lékárny jsou špunty do uší když je hluk a chci se vyspat / tenhle rok Novoročný ohňostroj nehrozí takže v pohodě/

 8. Dnešný článok MUDr. Mercolu:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/11/25/michael-yeadon-pfizer-coronavirus-scam.aspx
  Prekladám názov:
  Bývalý vedecký pracovník (poradca) firmy Phizer odhaľuje veľký Covid-19 podvod.
  Prvé vety v tomto článku:
  There are no excess deaths. The same number of people have died in 2020 that, on average, have died in previous years.
  Prekladám úvod článku:
  Nie je viac úmrtí. Rovnaký počet ľudí zomrelo v roku 2020, priemerne ako v predošlých rokoch.

  Kiež by sa to celé preložilo – viem, že ja nemôžem rozkazovať tímu Bádateľa, ale len byť povďačná za ich prácu.
  Behom dňa to celé v kľude prečítam.

  • Milá pani Jean,
   stačí, keď si čitateľ v ponuke google translate nastaví „slovenčina“ – vzápätí má celý text preložený

 9. Tak toto je pecka §. Dajte sa zaočkovať, aj keď vôbec nevieme, či je to bezpečné !!!!!§§§
  Matovičovi apoštoli CHCÚ PUSTIŤ DO OBEHU OČKOVACIU LÁTKU, O KTOREJ VEDIA A PRIZNÁVAJÚ, ŽE NIE SÚ ZNÁME VEDľAJŚIE ŚKODLIVÉ ÚČINKY A JEJ BEZPEČNOSŤ – NEUVERITEĽNÉ A T R E S T N É !

  A aaak sa vám niečo potom stane –vyplatia (možno) judášsky groš ! Veď čo ak vám to skráti život, zničí zdravie , či umriete – možno vás odškodnia aj nejakým euráčom – len sa dajte očkovať !!!! Koľko stojí zdravie ???
  Čo to musí byť len za monštrum skrížené s de-bilom, čo to takto je ochotný odprezentovať verejne ????
  https://www.youtube.com/watch?v=y5jqcV2kUZY

 10. https://www.naturalnews.com/2020-11-24-no-second-wave-pandemic-is-over.html#
  Prekladám názov:
  Nemáme „druhú vlnu“ …“pandémii“ je koniec.
  Prekopírovala som túto vetu z článku:
  Fake Covid-19 tests are the only reason there is still a “pandemic”.
  Prekladám:
  Jediný dôvod prečo je ešte „pandémia“ sú podvodné (falošné) Covid-19 testy.

 11. Jsem taky důchodkyně, jsme rozhodnutí nepřijmout ani test ani vakcínu. Zvedají mě řeči o „péči o ty nejzranitelnější“, jako o důchodce. Kdyby měli péči o staré lidi, tak jim všem předepíší hydroxychlorochin a zinek a také vit D ve vysokých dávkách aspoň 4 i více tisíc IU každý den. Hydroxychlorochinu stačí 2x měsíčně tableta a nikdo neonemocní a nikdo nezemře. Jenže pan Prymula dal příkaz, že se tento lék může použít „jen pro pacienty covid v nemocnici“. Nezbývá, než si ho nechat předepsat od známých lékařů na
  Systémový lupus erythematodes. Diskoidní lupus erythematodes. Revmatoidní arthritis. Juvenilní chronická arthritis. Fotodermatóza Malárie způsobená Plasmodium vivax, P. ovale a P. malariae a citlivými kmeny P. falciparum.
  Lék je pod názvem Plaquentil. Ať je berou opravdu Ti „nejzranitelnější“ a ti, „v první linii“. 2x za měsíc je bere MUDr. Stella Immanuel a ještě v jednom přeloženém článku to bylo potvrzené. Přidávám i Opatření Dr.? Prymuly
  https://www.otevrisvoumysl.cz/dr-stella-immanuel-nikdo-na-covid-nemusel-a-nemusi-umrit-farma-prumysl-lek-potlacuje/
  https://www.mzcr.cz/opatreni-mz-cr-povoleni-lp-hydroxychloroquine-sulfaat-teva/
  V každém případě láska k Bohu ať je ve všem na prvním místě. Pak se nemusíme bát ničeho a nikoho.

 12. „Samotný okamžik pod čepelí sekery, tedy průběh popravy, byl na všech dvaadvaceti popravištích v podstatě stejný. Ráno přijel do věznice státní zástupce, aby oznámil vrchnímu dozorci jména lidí, kteří měli být toho dne popraveni. Dozorci pak měli za úkol odvádět odsouzené do zvláštních cel kde se měli připravit na smrt. Bylo jim dovoleno vykouřit poslední cigarety, vypít poslední doušky kávy a zde také, už s pouty na rukou, mohli psát své poslední dopisy. Nakonec se odsouzení, tedy muži i ženy svlékli donaha a hned se znovu oblékli. Muži mohli mít na sobě jen kalhoty, ženy pak spodní prádlo, sukni nebo plášť. Pokud měla žena dlouhé vlasy, byly jí ustřiženy a zbytek byl vyčesán nahoru a svázán. Zde se postupy opět nápadně stýkají s historií, kdy popravčí mistři „chystali“ odsouzené před popravou mečem stejným způsobem. Pak už šlo vše rychle. Katovi pomocníci se chopili nebožáka, dovedli ho, – ve většině případů ho násilím dovlekli – ke gilotině a položili na lavici. Hlava odsouzeným byla fixována do tzv. španělského límce. Jeden z pomocníků držel pevně tělo jištěné řemenem. Velmi často totiž nastala situace, že se během samotné popravy trup prudce vzepjal v předsmrtné křeči. Kat uvolnil západku a tím uvedl do chodu ocelový nůž, chceme-li sekeru, vážící dvacet až třicet kilogramů. Jistý Bořivoj Bartoníček, byl svého času posledním žijícím člověkem, který v brandenburské cele smrti prožil v naprosté izolaci celých pět měsíců. Svou téměř jistou smrt pak jako zázrakem přežil. V době, kdy byl dotazován vzpomínal na okamžiky, kdy se popravovalo: „Začaly exekuce. Chvílemi slyším zoufalý křik, hluk krátkého zápasu a opakující se dunění sekery. V duchu vidím Staroměstské náměstí a smrt českých pánů. Odpoledne splachuje starý vězeň krev z dlažby dvora. Je to pohled do středověku…“ Po válce někteří kati dále zastávali svou funkci, jiní se beze stopy vytratili. Stopy popravčího Röttgera mizí ihned po pětačtyřicátém roce. Dle některých svědectví zemřel v nemocnici v Hannoveru. Naproti tomu hodně katů, kteří v době nacistické nadvlády popravili tisíce odpůrců nacismu, teď pro změnu popravovali své bývalé nadřízené.

  Hiler II

  Doslova velmistrem byl v tomto ohledu již výše zmíněný Johann Reichhart. Po válce asistoval Spojencům. U soudních procesů ve věznici Landsberg byl povolán jako popravčí mistr a pověsil 156 nacistických válečných zločinců. A Američané nešetřili v tomto ohledu chválou. Dostalo se mu pocty, když z něj udělali odborného poradce jejich seržanta Johna C. Woodse. Ten vedl popravy nacistických pohlavárů odsouzených v norimberských procesech. Mimo jiné měl popravit i samotného Göringa. Ten jej ovšem předešel a spáchal v norimberské věznici sebevraždu, když rozkousnul kapsli s kyanidem, kterou měl ukrytou v ústech. Reichhart byl také autorem novodobého návrhu norimberského popraviště. V pozdějších letech, se už jako úctyhodný důchodce živil tím, že na přání zpracovával psí rodokmeny.“
  http://www.hrdelnipravo.cz/katove-a-jejich-pacholci/hitlerovi-kati.html

  Na You Tube teraz neviem vyhrabať dokument – niečo ako „Hitlerov osobný kat“. Išlo o fiškusa, ktorý presvedčil nacistov, že odsúdení a ich príbuzní by mali za popravu PLATIŤ! Teda – prebehla dvojitá exekúcia – hrdelná aj peňažná. Na tomto je v podstate založený biznis v USA väzniciach, preto je v USA najviac väzňov na počet obyvateľstva. Teda – ak v base nepracujete a nemáte doživotie – keď víjdete z basy, ste dlžníkom za ich služby! Niečo podobné chcú privatizáciou väzníc zaviesť aj u nás!

  Teraz k podstate! Biznis s vakcínami nemá ako prioritu finančný zisk! Prioritou je exekúcia – depopulácia! Akurát, že si to majú ľudia zaplatiť zo svojho – aj keď je to z verejných štátnych prostriedkov! Dobrovoľná vakcinácia je analogicky to isté, ako súhlas, že z vás potom môžu urobiť mydlo – „aby to bolo efektívne“! Nikto za to nebude niesť zodpovednosť! Uzákonenie exutanázie je „etický“ medzistupeň! Nikto, kto má vážne zdravotné problémy sa z podstaty veci nerozhoduje slobodne, že chce „radšej prísť o život ako sa trápiť“ /Jean/! Pre zdravých je tu teda dôstojná možnosť ak prísť o život v boji za život a slobodu. „Keď už sme tie zvieratá“!

  Každé zviera, ktorému iné zviera – predátor, či človek aj s nesmrtiacim zámerom – skráti únikovú vzdialenosť – sa otočí a zaútočí! Aj Owertonovo okno – salámová metóda /Matovičov salám párky/ je postupné skracovanie únikovej vzdialenosti. Otázka – koľko ešte a kedy prejdeme do protiútoku?!

  • https://www.infovojna.sk/article/nad-prisiel-so-sialenou-predstavou-testovania-od-dveri-k-dveram

   Vidím to tak, že niekto onedlho „zaklope na Nebeskú Bránu“!

   • Takéto plošné nezákonné porušenie domovej slobody by v USA okamžite spustilo občiansku vojnu!

    Argumentovať Arabskými Emirátmi – to je občianskoprávny nonsens – my nie sme PODDANÍ žiadneho šejka doboha! Tu aspoň vidíte, aké školenia absolvovali Kaliňák aj s Ficom pri svojej návšteve Emirátov. Už som spomínal, že NWO neomarxisti sú aj medzi moslimami – ak je neomarxistom posledný Habsburg – môže ním byť aj člen arabskej kráľovskej rodiny.

    Treba dávať veľký pozor na „Ficovo“ referendum na vyhlásenie predčasných volieb do konca júna 2021 – dovtedy sme v pi.i! To je len hra na zdržovanie – potrebujeme mohutné nátlakové akcie na okamžité odvolanie „Matovičovej“ – Čaputovej vlády! Teraz k podstate!

    1/ Obrana štátu vychádza z obrany rodiny – z obrany vlasti! Z obrany každého domu – z obrany domova! Tomuto ku.va vojaci nerozumejú?! Tomuto nerozumie „právnička p-Rezidentka?!

    2/ Ten, kto chce v našom štáte zrušiť inštitút nedotknuteľnosti domova – domovú slobodu – jednoznačne likviduje podstatu obrany štátu! Lebo načo majú ľudia brániť štát v ktorom nemajú zaručenú domovú slobodu?! Toto je útok proti ľudu tejto krajiny! Toto je pokus o vlastizradu! HRDELNÝ ZLOČIN!

    Som za obnovenie trestu smrti – seriem na „referendum“, s ktorým si vytrú prdel! A nespoliehajte sa, že v tomto fašizme vám nevykopnú dvere bez súdneho príkazu! Ǎ žiaden fašizmus ani diktatúru nie je možné povaliť pokojnou „demokratickou“ cestou!

    Neskutočne sa hanbím za našu „profesionálnu“ armádu! Vy – ako ste tam – nás nikdy chrániť nebudete! Ste žolďáci NWO! A budete sa zrejme POSLUŠNE podieľať na genocíde vlastného národa! Je najvyšší čas požiadať Ruskú federáciu o preventívnu intervenciu na zabránenie procesom úplného rozvratu slovenského národa, anarchi riadenej z najvyšších miest a krviprelievaniu.

    • Aj pre žoldákov je naplánované čosi ako plánované zastarávanie, a to tak, že čoskoro (vidíme všade likvidačné tempo voči ľuďom), ak teda poslušne sadnú na lep prísľubom satano-odpadlíkov – konštruktérov NWO.

     „V blízké době podle Nového Světového Pořádku (New World Order – NWO) má byt armáda a policie nahrazena stroji. 5G je zbraň, páteřní síť Internetu věcí, která slouží ke sledování, kontrole, ovládání lidí bez potřeby policie, nebo armády.

     NWO počítá se stávají policií, armádou jen na začátku, v COVID vlně, která je začátek transhumanismu. Chcete to? Podle nového světového řádu armáda, policie má v první vlně potlačit veřejnost, nepokoje. V další vlně bude také zacílena policie a armáda. V této vlně policisté, vojáci podle tohoto plánu mají odcházet na nucené karantény, do ošetřoven … Tím dojde k redukci ozbrojených, národních složek. Může dojít ke snižování stavů. V tuto dobu vstoupí globalisté, nový světový řád s návrhem, že je potřeba doplnit armádu a policii stroji, protože ozbrojené složky nejsou schopny plnit svoji úlohu a jsou zastaralé.“

     Tiež tam spomínajú Emiráty, Dubaj… https://stop5g.cz/policie-armada-ma-byt-nahrazena-stroji-se-zneuzitou-nwo-umelou-inteligenci-boston-dynamics-fedor-hlavni-inspektor-detektivu-v-nemecku-jsem-vlastenec-ne-idiot/

   • Potrebujú si splniť ďalšiu úlohu – mať každého Slováka zacieleného aj pre 5G?
    https://stop5g.cz/5g-nepotrebuje-cip-biokodovana-dna-rezonancni-frekvence-k-ovladani-jedince-v-matrixu-amazon-blackops-kontrola-mysli-google-kvantovy-superpocitac/
    Samozrejme, že jún 2021 je termín už stratených…

 13. https://www.hlavnespravy.sk/automobil-narazil-do-brany-uradu-nemeckej-kancelarky-angely-merkelovej/2359622
  Prekopírovala som jednu vetu z tohto článku:
  Na aute je napísané: „prekliati vrahovia detí a starých ľudí.„

 14. https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/6006/
  Velký restart plánovaný Davosem a OSN povede k transhumanismu, těší se Klaus Schwab
  Globalista Klaus Schwab přiznal, že integrální součástí ‚Velkého restartu‘ bude transhumanismus, když vyhlásil, že čtvrtá průmyslová revoluce „povede k fúzi naší fyzické, digitální a biologické identity.“

 15. https://www.hlavnespravy.sk/kto-sa-odvazi-krajci-chce-do-konca-roka-zaockovat-proti-koronavirusu-150-tisic-ludi/2359948
  Minister zdravotníctva Marek Krajčí informuje, že na Slovensko dorazia prvé vakcíny proti Covid-19 už v decembri. Budú to vakcíny od firmy Pfizer. Do konca roka chce nimi zaočkovať 150 tisíc ľudí.

  • Z kampane za vakcináciu:
   „Chcú robiť z ľudí pokusných králikov? Na vedľajšie účinky si máme počkať rok, dva“

   He! „Riziko naočkovania Covidu 19 tam nieje!“ Satanista opäť hovorí pravdu – akurát nehovorí, čo za BIOSENZORICKÉ svinstvo tam vôbec JE!
   https://www.youtube.com/watch?v=R3GWhKJ2nl0

   Odpor na úrovni obce! /Detto VZN stop 5 G!/
   „V obci Zborov (okres Bardejov) testovali už štyrikrát a ich náklady sú približne 11 000€. Peniaze sa im však štát ešte neposlal.

   Starosta sa teda rozhodol vzbúriť a na decembrové celoplošné testovanie, ktoré by malo začať od Mikuláša neposkytne ani priestory ani pomoc obce.

   „Pokým nezaplatia čo majú, tak ako nespolupracujeme,” tvrdí starosta a dodáva, že sa do ďalšieho kola testovaní zapájať nebudú a neposkytnú ani priestory.“
   https://www.infovojna.sk/article/video-starosta-v-zborove-odmieta-poskytnut-priestory-pre-testovanie-pokial-stat-nesplati-dlhy

 16. https://www.naturalnews.com/2020-11-25-us-uk-agencies-cyber-war-independent-media.html
  Prekladám názov článku:
  Americké a UK intel (spravodajské? neviem to presne preložiť) agentúry vyhlasujú kybernetickú vojnu proti nezávislým mediam (aby pretlačili podriadenosť vakcinačnej agende).

  • Americké a britské spravodajské agentúry vyhlásili kybernetickú vojnu nezávislým médiám (aby presadili program poslušnosti k vakcinácii)

 17. https://www.naturalnews.com/2020-11-25-astrazeneca-covid19-vaccine-will-never-be-licensed.html
  Prekladám:
  Covid-19 vakcína od Astrazeneca nikdy nedostane v Amerike licenciu, povedal analytik.
  Prekopírovala som úvod:
  Because its trial designs do not meet even the basic minimum criteria.
  Pretože v skúškach neboli dosiahnuté ani minimálne kritéria.
  A my sme tieto vakcíny objednali – pre nás Slovákov je to OK.

 18. Jednoduchá

  Ďakujem všetkým, najmä p.jean a mnoh.ďalším za komentáre, za to, že ,,otvárate oči“ a budíte ,,zdravý sedl.rozum“!……
  Po oznámení správ v Tv + to, ako to plánuje robiť ,,p.IM“ ma priznám sa až rozbolí žalúdok a sama seba sa pýtam, či je vôbec možné, aby to takto pokračovalo???
  TREBA HO ZASTAVIŤ a NEÍSŤ na ŽIADNE TESTOVANIE !!!
  Dneska v sprv.hlásili, že Naď navrhuje chodiť s testov.od dverí k dverám!!!toľko ich nakúpili a teraz nevedia, čo s nimi, tak ich masívne pretláčajú, len aby sa ich zbavili, / resp.si zaslúžili ,,podpl.peniažky“ / a tiež aby dosiahli ten hlav.cieľ- depopuláciu ľudí – presne ako písal p.Definitíva ! a tiež návštevy v nemoc.sú zakázané, no pre ,,ELITU“ – ako je IM. +Remišová.+Sulík- NEPLATÍ !!! boli na večer.návšteve u Kollára a hlav.hyg.Mikas vraj o ničom NEVEDEL !!! no to sa dobre robí – vodu kážu, víno pijú!!! Nesmieme sa v žiad.prípade dať, nesmieme ísť na žiad.testov., nesmieme im dovoliť so sebou MANIPULOVAŤ !!! a,, Im“ chce dať každ.nie 1, ale rovno 2 vakcíny!!! tak by som mu ich rovno vrátila za každ.z nás rovno späť k nemu, ako vian.darček, nech sa sám ,,napichá“ ako chce!!!….keď som aj tu od p.Maroša pozerala prísp.o bezp.vakcín, p.Korec Štef.sa vyjadril, citujem:,,POČKÁME rok , dva a potom sa uvidí!“ No tak ďakujem pekne za takú pomoc! oni dobre vedia, že to nie je bezp., resp.vakc.SÚ NEBEZP:, a aj tak nám to nasilu vnucujú!!!tak to je riadne úbohé a OTRASNÉ! a niekto tu uviedol, že predsedníčka EK – Leyenová uviedla, že prví občania môžu byť zaoč.do konca 12/20 a že vidí svetlo na konci tunela! tak to je už ozaj proti zdrav.rozumu!! Stále verím, že ľudia sa spamätajú, treba o tom všade hovoriť, možno všetci nemajú prístup k týmto infor. a budú radi, ak im o tom povieme! Milí skut.bádajúci ! zdravie máme len jedno, tak si ho vážme a NEDAJME SI HO VZIAŤ voľákym Matelkom z Trnavy !!! Nech sa nám v tom darí!!! :-)………………

 19. Prezil jsem nekolikrate jiz svou smrt, z tela cestovani do Zalteho tunelu… nasilne zdrogovani buzeni kazdou hodinu same az Zombie, bezpersonality ano jsou kolem vas PSYCHO PhD perverznici kterym vase utrpeni dela rozkos atd atd… a tim se ovsem nemusi koncit. Muhou mit implantovane cipy pres ktere se muze ovladat a ridit jejich pocinani a rozhodovani mam domeni, ze jsembyl obeti techto vyzkumu… s takovymi nema cenu se bavit neb nemaji snad nad sebou sami vladu rozhodnuti, nevi co je to litost souuziti, laska, Agape… jsou to jiz zformovani zbesilci a verte je k tomu mnoho metod jak vse vypestovat.
  Vite jak a v jakem stavu se budete nachazet kdyz vas po 30 dnu nenechaji ani jedenkrtate vyspat ale kazdou hodinu vzbudit pro vase pry dobro jiz jsem ani nevnimal ze ziji a to v USA dnes????
  To je snad ten nejhorsi terror pak zacit ztracet zrak, sluch a oni zvysi davky jedu a zacnou se vam vuysmivat ponizovat ppry jestli nepotrebujete prekladatele? ???
  A vy nikdy nevite proc vas to vse ztihlo, neuveritelne. Dle statistiky jen 10% muze prezit neco podobneho, opakovane TBI’s s bolesti takovou ze az curate a ztracite ovladani nad funkcema.
  ale ja prezivam nekolikrate, jen 3x vazne az kriticke krvaceni do mozku s GSC pod 7, a odmitnuti take 1. fysicke pomoci s dusenim a tyranim mackanim prsty, pkrouceni bradavek, vy citite strasne bolesto=i ale nemuzete probluvit ani otevrit oci ani se pohnout… -nekolikrate a nevzdavam se, neb Buh muze zdolat a atke Laska k rodine Dabla prekona!!!
  A tyto sily Temna ktere tam vsichni do horoucich pekel se dostanou odkud jiz neni vysvobozeni, Jak je znamo. Nikdu se znamenim Selmy se nemuze dostat do Kralovsytvi Nebezkeho, neb nuzeme odhadnout ma Satanistickou frequenci skazi, ne zivota vecneho…

  Ano muze to byt neco horsiho nez Stredovek, finalni boj neb ty sily nas jiz nemohou dale se nechavat rozvijet, neb by navzdy ztratili kontrolu nad nama a tak to bylo asi s mnohyma padama a likvidaci vyspelych civilizadci a ras??? Sumerove, Aztekove, Majove, predpotopni civilizace, Egyptane, Kmen podsaharsky ktery zna hodne o Subatomik casticich pry pres 250 kytere se zatim ztezi objevuji…
  Nejhorsi je ztratit nadeji duvetu, nebojte se ti mocni asi 1: 10000 asi maji dosti nahnano mozna vice nez my ale s aroganci… jak Bill Gate muze tak s Usmevem vykladat o novych epidemijich a jeho manzelka vedle nej, nemusi ale sam prezit ale exiostuji ucinne smery protio vsem nemozem jen si je kazdy musi sam usit na miru a hlavne stale zit ajk v rozhovorech Karla Gota o superbohete elite… a asi onin vi kam pujdou ale jsou jiz plne dedikovani a snad ovladani take a nemohou z toho ven? Ceka je take neco strasnejsiho nez si z nas muzeme predstavit. Proc to piisi jemn abyy jste verili, jiz v 2016 mi rekli, ze mohu prezit max 6 mesicu as rok a ja mel dalsi „prihody az muceni a dostavam se opet ..“ Kdyz jsem prisel na kontrolu byli udiveni, ze ziji a funguji ale v Terroru bolestio a zkriplovani!!! ale snad ne na naveky jako oni…

 20. The Most Terrifying Weapon Ever Devised | by Grant Piper | Exploring History | Nov 2020 | Medium

 21. „A bude mu dovolené nad nimi zvýťaziť.“ Apokalypsa, Zjavenie sv. Jána)

 22. Ich dôvod je jediný ..robiť zlo ,taký dôvod preca bytosť ako človek nemôže mať

Pridajte komentár

*