WEF vyhlásilo vojnu káve: „Nie viac ako 2 či 3 šálky ročne!“


Print Friendly, PDF & Email

WEF vyhlásilo vojnu káve: „Nie viac ako 2 či 3 šálky ročne!“

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Svetové ekonomické fórum (WEF) vyhlásilo vojnu konzumentom kávy keď vyhlásilo, že spôsobujú „globálne vrenie“, a preto musia byť za každú cenu zastavení.

Podľa rečníka na Svetovom ekonomickom fóre Huberta Kellera „káva, ktorú všetci pijeme, uvoľňuje 15 až 20 ton CO2 na tonu kávy a zakaždým, keď ju pijeme, vypúšťame do atmosféry CO2.“

„Väčšina kávy je vypestovaná z monokultúry a monokultúry majú vplyv aj na klimatické zmeny. Kvalita tohto prírodného bohatstva sa rýchlo zhoršuje,“ vyhlásil ďalej Keller.

Podľa Svetového ekonomického fóra sa kávičkári budú musieť v budúcnosti obmedziť na dve alebo tri šálky kávy ročne. Pozrite si nasledovné video z vystúpenia Kellera na tohtoročnom mítingu WEF v Davose:

Nemecká europoslankyňa Christine Andersonová hovorí, že zelená agenda je len súčasťou celkovej globalistickej agendy, ktorou je vytvorenie totalitného režimu, v ktorom majú byť ľudia pod úplnou kontrolou a nadvládou elity.

Káva sa momentálne stala ďalšou položkou v dlhom zozname každodenných vecí, vrátane mäsa a mliečnych výrobkov, ktoré WEF vyhlásilo za nežiaduce a majú byť pre ľudí zneprístupnené.

14 miest v USA podpísalo deklaráciu o zákaze mäsa

Štrnásť amerických miest už podpísalo zmluvu s touto globalistickou organizáciou o zákaze mäsa, mliečnych výrobkov a áut do roku 2030, aby splnili ciele Klausa Schwaba v oblasti klimatických zmien.

Americké mestá infiltrované WEF vytvorili koalíciu s názvom „C40 Cities Climate Leadership Group“ (Skupina líderskych miest C40 pre klímu). C40 si stanovila „cieľ “ splniť radikálne ciele WEF v oblasti depopulácie do roku 2030.

Mestá C40 súhlasili s tým, že ich obyvatelia budú prinútení dodržiavať nasledujúci zoznam protiústavných pravidiel:

 • 0 kg spotreby mäsa
 • 0 kg spotreby mliečnych výrobkov
 • 3 nové kusy oblečenia na osobu a rok
 • 0 súkromných vozidiel
 • 1 spiatočný let na krátku vzdialenosť (menej ako 1500 km) každé 3 roky na osobu

Dystopické ciele koalície C40 možno nájsť v správe „Budúcnosť mestskej spotreby vo svete 1,5 °C“. Správa bola publikovaná v roku 2019 a opätovne pripomenutá v roku 2023.

Organizáciu vedie a z veľkej časti financuje miliardár Michael Bloomberg blízky americkým Demokratom. Organizáciu tvorí takmer 100 miest po celom svete. Medzi jej členov patria napríklad mestá Boston, Chicago, Los Angeles, Miami, New York, Philadelphia, Phoenix, San Francisco, Washington DC či Seattle.

Mediálne pokrytie cieľov koalície C40 Cities bolo pomerne malé. Avšak tých niekoľko mediálnych osobností a spravodajských kanálov, ktoré si o tom trúfli diskutovať, bolo údajne silne napadnutých korporátnymi „overovačmi faktov“.

V „overení faktov“ zameranom na konzervatívneho komentátora Glenna Becka agentúra AFP Fact Check tvrdila, že zákazy mäsa a mliečnych výrobkov, limity na cestovanie lietadlom a spotrebu oblečenia v skutočnosti „nie sú záväzné“.

AFP cituje odsek z pôvodnej správy „Budúcnosť mestskej spotreby vo svete 1,5 °C“, ktorý znie:

„Táto správa nepresadzuje plošné prijatie týchto ambicióznych cieľov v mestách C40. Skôr ide o súbor referenčných bodov, o ktorých môžu mestá a iní aktéri uvažovať pri zvažovaní rôznych alternatív znižovania emisií a dlhodobých mestských vízií.“

Zdá sa však, že tento odsek, ktorý je v správe pravdepodobne uvedený pre prípad odmietnutia verejnosťou, je v priamom rozpore s významom „cieľ“, ktorý možno v tomto kontexte definovať ako „požadovaný cieľ“.

Cieľ eliminácie mäsových a mliečnych produktov a súkromných vozidiel do roku 2030 je „založený na budúcej vízii výroby efektívnej z hľadiska zdrojov a na zmenách v preferenciách spotrebiteľov,“ uvádza správa – čo jej autori jasne dúfajú, že sa to podarí.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Ak by to neboli ich ciele, neoznačili by ich za „ambiciózne ciele“.

Trvanie „overovačov faktov“, že výslovne uvedené klimatické ciele koalície C40 sú nejakým spôsobom nezáväzné, je ešte nepresvedčivejšie, keďže v súčasnosti sledujeme, ako sa začínajú napĺňať.

Tento rok, v súlade s cieľmi koalície C40, starosta New Yorku Eric Adams oznámil, že mesto zavedie stropy na množstvo mäsa a mliečnych výrobkov podávaných v mestských inštitúciach, ako sú školy a väznice.

Medzitým Veľká Británia zakázala predaj nových vozidiel poháňaných fosílnymi palivami po roku 2030 a Francúzsko zakázalo lety na krátke vzdialenosti „s cieľom znížiť emisie uhlíka“.

V roku 2020 Svetové ekonomické fórum (ktoré na svojej webovej stránke propaguje mestá koalície C40) predstavilo „Veľký reset“, ktorý sa snažil využiť pandémiu covidu ako bod, z ktorého možno spustiť globálny reset spoločnosti, aby údajne mohla bojovať proti klimatickým zmenám. Tento reset má však oveľa viac spoločného so sociálnou kontrolou ako s klímou.

Šialené nápady a pokrytectvo globalistickej elity

Ak by sa globalistickí lídri skutočne starali o životné prostredie, neprenajímali by si súkromné ​​tryskáče ani nevlastnili obrovské energeticky náročné sídla na pobreží oceánu v Kalifornii, ktoré sa podľa vlastných výpočtov klimatických fanatikov čoskoro ocitnú pod vodou.

Ako WEF jasne uviedlo v propagačnom videu z roku 2016, do roku 2030 „Nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný“. Práve teraz hedžové fondy a súkromní miliardári skupujú obytné domy a poľnohospodársku pôdu po celom svete.

Nerealistické politiky zamerané na dosiahnutie „nulových emisií“ zároveň ochudobňujú obyvateľov Západu a ničia strednú triedu, čo podnecuje spoliehanie sa más na centralizovanú vládu, v ktorej hľadajú záchranu. Obeť sa vrhá do náručia svojho opresora.

Takéto úmyselné činy ironicky škodia samotnej Zemi, pretože je dokázané, že bohatšie národy majú čistejšie životné prostredie a menej zaťažujú prírodné zdroje.

Klimatickí aktivisti tiež obhajujú „klimatické lockdowny“, podobne ako v prípade lockdownov v súvislosti s covidom. Nápady na zachranu klímy siahajú od uzamykania ľudí v ich domovoch cez obmedzenia leteckej dopravy až po poskytovanie univerzálneho základného príjmu a zavedenie maximálnej úrovne príjmu.

Klimatický dystopizmus však tuto nekončí. „Bioetik“ Dr. Matthew Liao napojený na WEF navrhol myšlienku vedcov geneticky modifikovať ľudí tak, aby boli alergickí na mäso. Liao tiež navrhuje zmenšovanie fyzickej veľkosti ľudí prostredníctvom eugeniky alebo hormonálnych injekcií, aby spotrebovávali menej zdrojov.

Všetky tieto návrhy sa zdajú byť ešte šialenejšie a nelogickejšie, keď si vyhodnotíme reálne údaje.

Podľa databázy International Disaster Database (Medzinárodná databáza katastrof) úmrtia súvisiace s extrémnymi horúčavami, záplavami, búrkami a suchami prudko klesli aj napriek nárastu CO2 emisií.

Ekonomika fosílnych palív poskytuje miliardám ľudí kúrenie, klimatizáciu, systémy varovania pred počasím, hromadné zavlažovanie a odolné budovy.

Jadrová energia šetrná k životnému prostrediu, ktorá je bezpečná a spoľahlivejšia ako veterná a slnečná energia, je skvelým spôsobom, ako odstaviť našu spoločnosť od našej závislosti na fosílnych palivách.

Globalistickí klimatickí aktivisti sú však proti jadrovej energii, čím však ďalej podkopávajú svoje údajne dobré úmysly.

Záver

V konečnom dôsledku sú ciele klimatickej koalície vo svojej podstate protiľudské. Ľudia vo všeobecnosti potrebujú mäso a bielkoviny, aby prosperovali. Zákaz mäsa a mliečnych výrobkov, obmedzovanie kalórií, genetické zmeny ľudského tela a ochudobňovanie más poškodí planétu aj ľudí.

S najväčšou pravdepodobnosťou spôsobí viac, než len ublíži ľuďom – mnohých z nich zabije!

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ivan Hrozný

  Oddnes si dávam o šálku kávy denne viac. Treba tým darebákom robiť napriek kde sa len dá.

  Čo nové v euroreichu:
  ECB plánuje sankcie pre Slovensko pre zakotvenie práva na hotovosť v ústave SR. Vraj na toto nemáme právomoci!

  EÚ plánuje zoznam zvierat, ktoré sa smú chovať. Hydina ani dobytok tam nebudú. Tie bude možné chovať len na špeciálne povolenie. A to bežný jednotlivec nedostane.
  Dláždená cesta k hladomoru a závislosti.

  Čakajú nás ešte veľké bitky.

  • provokater

   to je nič, od Nového roku sa bude môcť dýchať iba dvanásťkrát ročne, vždy prvého v mesiaci nádych aj výdych. To je ekonomika, čo. Pridáte sa.??!!!

   • No to som sa dobre pobavila. Len či aj tí debili v to Davose to vôbec myslia vážne, asi si z nás normálnych ludí robia iba „dobrý deň“.

  • Namiesto,psov,Kociek,budu povolene len Hady,Jasterice,atd

 2. Rákosník privíta svojho hosťa, usadí ho.
  „C-čaj?!“
  Hosť odpovie – „Nie, ďakujem, nie som smädný, ale niečo by som zjedol. Nemáš kúsok mäsa?“
  „Ja nemať mäso – C-čaj?“
  ———————-
  Ja myslím, že tieto šialenosti WEF a im pridružených psychopatov im prechádzajú len preto, že ľudia neveria, že táto absurdita je reálna a zároveň plánovitá.

  • Marek Kosice

   Absurdita je zivot v tele ako taky. Keby bol tvorcom zivota v tele DOBROTIVY BOH (a nie sk*rveny Satan), zivot v tele by nebol absurditou. Dokonalostou je len ZIVOT BEZ TELA, a teda dusa samotna. Pretoze sobrotivy Boh tvori len dokonale veci, a teda dusu NEZIJUCU v tele (ktore je kazajkou/väzenim duse).

   • mariankosnac

    Ale zase čo môže robiť taká dokonalá duša? Keď si odmyslíme že nemôže žrať a chlastať, orgazmovať, spať, nevadí to sú ľudské potreby ktoré duša nepotrebuje. Ale nemôže si dať ani to kafe s cigaretou, prečítať článok alebo knihu asi ani počúvať hudbu a pod /akékoľvek pôžitky/ Vliezli sme do tela aby sme si niečo užili, radosť i utrpenie.

    • Marek Kosice

     Marian : Precitaj si i ludoch, ktori orezili klinicku smrt. Dusa mimo telo „tam hore“ (nepisem, ze „pri panu Bohu“) zaziva absolutne iny stav existencie nez clovek (clovek = dusa v ludskom tele na Zemi). „Tam hore“ neexistuje cas, pocit samoty, oddelenia, atd… Je tam stav nirvany. Ver mi, ziadnu kavu s cigaretkou (pfuj, zblaznil si sa?) ani citanie knihy tam nebudes potrebovat…. Ale ohrejes sa tam len chvilu, lebo len osvieteni tam (podla vsetkeho) ostanu na väcnost (ktora nebude nijak „otravna“, lebo hore neexistuje ZIADNE vnimanie casu). Neosvieteni putuju nazad do tela…… K*rva, plne si to uvedomujem vzdy len vtedy, ked o tom pisem…..

     • Objektívne

      Duša je len program v Matrixe a program nemôže byť zničený ak ho operačný systém (Boh) neukončí sám. Hore (u Boha) neexistuje čas pre dušu, ktorá nie je v tele. Program duše je pozastavený, nespotrebováva hodinové cykly.

     • Prežil som to.bolo to nádherné a ked som sa vrátil,vždy som toho banoval,že ma tam nechceli.Vrátil som sa do bolesti,fuj.

     • Objektívne – nepopieram, že ľudstvo žije v manipulácii, ktorú si – tí „uvedomelí“ – predstavujú ako Matrix – program. To aj blázni v blázninci žijú v „matrixe“! Avšak – reálne – v Kozme – nežijeme v matrixe! A kozmos nie je fejk vermírnych programov! Kozmos riadia živé bytosti a Kozmos sám je živá bytosť! Je dokázané, že každá buňka v tele má pojem o tom, čo sa odohráva v kozme tela – aj s ostatnými bunkami. To je princíp psychosomatiky a fasciálneho systému, ktorý nás – okrem neurologického systému drží pohromade, Súčasne komunikuje /fascie/ ako náhradný neurologický systém aj s lymfatickým systémom. Na rozdiel od človeka – bunka ktorá nerozmýšľa – prepojená so svojím Kozmosom je, a má pojem o celku na nevedomej úrovni, človek, ktorý rozmýšľa, ale je oklamaný – so svojím Kozmom prepojený nie je, a preto ľudia, ktorí nevedia o tomto prepojení – „rozumom“ prebrali mýtus o akejsi simulácii existencie a Matrixe! To len svedčí o úspešnom snažení Luciferiánov, ktorých úlohou je odstrihnúť nás od Boha, od Jednoty, od Kozmu, a presvedčiť nás o tom, že nič také neexistuje. Tak ako decko, ktoré nemá pojem o existencii svojich rodičov, a ktoré vychováva tento satanistický systém – neverí v existenciu svojich rodičov. Baviť sa na túto tému s marxiszmom-satanizmom vymletými ľuďmi je zbytočné – teda sa nebavím s tebou, ale s neznámym pozorovateľom tejto komunikácie. Choď pracovať do mäsokombinátu a presvedč sám seba, že je to len simulácia. Takým ako si ty, prajem, aby vám padali bomby na hlavu! Potom niekoho presviedčaj o simulácii!

      Kryptoluciferiánka Peková! /Allatra!/
      Soňa Peková Žijeme v hologramu
      https://odysee.com/@cinna:c/So%C5%88a-Pekov%C3%A1-%C5%BDijeme-v-hologramu:4

      Gigi Youn hovorí o ahrimanskom temnom popise Kozmu, ako o mechanickom – počítačovom pricípe chladného neživého Kozmu.
      Gigi Young: Žijeme v simulaci? (CZ DABING)
      https://odysee.com/@otevrisvoudusi:e/gigi-young-zijeme-v-simulaci-cz-dabing:d
      ————-
      Znovu pripomínam, že Peková tu bola prvá, ktorá uvádzala „corona vírus“ ako biologickú zbraň z Wuchanu, a spúšťala okolo toho strachy, a ako prvá tu začala podnikať s PCR testami! Teraz sa hrá na kazateľku! To je kryptosatanistka – či už vedomá, alebo nevedomá! Takže nech sa páči – pridajte sa k sekte Allatra aj vy! Doboha s vami!

     • Objektívne

      Teóriu holografického vesmíru publikoval neúprosný zástanca čiernych dier S.Hawking a spol. už v 2013 pod názvom „Vector Fields in Holographic Cosmology“ a ku koncu svojho života pripustil, že sa celý život mýlil s čiernymi dierami a vesmír má holografickú podstatu.

     • Objektívne – ktorý illuminát nie je vedec? Prebieha HYPNÓZA číslami ako faktami! To je podstata kabbalistickej numerológie! Ktorá nadväzuje na satanizmus! Aby sa podporila teória = lož o guľatosti Zeme, trošku jej pridáli – tučibombe na páse – údajne má 40 tisíc km. No a keď má 40 tisíc okolo rovníka – správne je mierne sploštená – aby si debili mohli predstavovať, aký sú tí vedci presní. Oproti nám blbcom – ktorí im veríme. Illumináti ovládajú všetku akademickú pôdu na svete – ani v islámskych krajinách, ani v Indii nenájdeš jedinú „vysokú“ školu, ktorá by nebola kontaminovaná týmito „gnostickými“ zmrdmi! Hawking bol blízkymi osobami nenávidený tyranský zmrd, ktorý mohol prednášať čokoľvek, pretože z neho médiá urobili autoritu, ako u nás zo Sabaku! Takže čo hovorí Sabaka na Matrix?! Si číslami, „faktami“ zhypnotizovaný blbec! Ožer sa a preber sa! By som chcel vidieť toho zákerného kripla Hawkinsa ako niečo reálne študuje a pozoruje a anylyzuje. To je po Einsteinovy ďalší zmrd, ktorý mal za úlohu deformovať nie našu predstavu – ale vedomosti o svete! FUCK!

     • pri tých mínus 70 úplná balada…

    • Marek Kosice

     „Vliezli sme do tela aby sme si niečo užili, radosť i utrpenie.“

     To by mohlo platit vtedy, keby zivot v tele bol pre dusu jednorazovou zalezitostou. Ale nie je. Toto je zacykleny pobyt vo väzeni, nie „jednozivotny“. Oslobodzuje od toho (ale to nepisem so 100% istotou) len osvietenie. Tie citovane vety su programom, ktoremu si uveril….JE TO LEN „ROMANTIZOVANIE“ POBYTU V PEKLE (zivot v tele). A este ubohejsim romantizovanim je napriklad krestanske romantizovanie NEEXISTENCIE SPRAVODLIVOSTI, ktore vsetci velmi dobre pozname, a znie takto : „Tie svine skoncia v Pekle, Boh ich potresta!“….H*VNO. Dusu mimo telo je absolutne NEMOZNE potrestat. Tak ako Slnko svieti na kazdeho z nas (svätec az vrah), tak dusa kazdeho z nas je po smrti V EXTAZE. (!!!!!) GATES, ROZNE ELITY, ATD, TO MUSIA VEDIET, PRETO SS NEBOJA KONAT OBJEKTIVNE GIGAZLO (ak maju ako-tak zarucene, ze kym su v tele neskoncia vo väzeni, s gulkou v hlave alebo v muciarni). (!!!!!!)

    • ivan bossini

     DIABOL Baxter Dmitrij KURIC POD KOTLOM
     V JADRE ZEME….

   • Peklo na Zemi vyrábajú konkrétni satanisti – rád Lebka a Kosti 322 – Kult Smrti, ktorých zoznam je zapísaný v knihe v ich rituálnej miestnosti na univerzite v Yale, takže treba zohnať túto knihu, a tú ich liaheň treba zničiť, jednotlivcov po svete dohľadať a zlikvidovať – a Satan si na Saturne môže obhrýzať nechty! Ty samozrejme tieto informácie ignoruješ, pretože si chuj, a radšej tu šíriš svoje predstavy o svete, v ktorom pre teba neexistujú reálne spojitosti príčin a následkov, a hlavne – kto to tu všetko riadi – a Satan to určite nie je – aj keď existuje mimo Zeme – peklo na Zemi vyrábajú len jeho vyznávači.

    • Marek Kosice

     Maros, konkretni satanisti to Peklo (&zivot na Zemi) akurat PREHLBUJU. Ci chces povedat, ze to oni stvorili telo zavisle na vode, jedle, primeranom a pestrom pohybe/zatazeni, relaxe, spanku, sexe? Telu otroci aj KAZDE ZVIERA, nie len ludia. To je to Peklo. Otrocenie telu. MUSIME MU OTROCIT, ak nebudeme, zomrieme v mukach od smädu a hladu. Myslis, ze „domorodci v pralese“ su stastni? :D…. Daj im pocitacove hry, hazard, telku, serialy, alkohol (velky vyber) a uvidis ako sa „zopsuju“…. AKO RADI „UNIKNU“ z toho gigastereotypu…z ktoreho uz unikaju niektori z nich halucinigennymi hubickami, lizanim ziab, atd….

    • Maroš ja viem že máš prehľad, ale pozri sa na ten znak ešte raz, je to jedna lebka spojená z 2 polovíc 1 ženská a 1 mužská, tak isto kosti sú rozdielne, oni chcú byť iná kasta – hemafroditi, odlišovať sa od obyčajných ľudí, teda MTF a FMT. Sú to strážcovia systému, sú to herci,politici,kňazi,umelci,influenceri, médiá, športovci, v alternatíve… všetci sme si rovní ale niektorí sú si rovnejší..

   • Antonín Růžička

    Díky Satanovi tj, Hadovi v ráji, je svět prokletý i to tělo. Ty heretik nechápajácí

    • Israismael

     Had je = rozum…lebo rozum človeka nahovára konať všetky špinavosti ,neresti od nenávisti ,vrážd ,závisti .. A čo ,,povie“ rozum,to človek vykoná .. lebo z rozum sú myšlienky a iba v myšlienkach môže vzniknúť čin …To ako môže tvoriť rozum myšlienky dobra ,môže samozrejme tvoriť aj myšlienky temna a zla …preto rozum je ten HAD a diabol,ktorý nahovára človeka ….
     Premýšľa vôbec človek o tomto ??

     • Marek Kosice

      Israismael, stale prerazas dno svojej naivity a hluposti…. Takze ROZUM je od hada…. 😀 😀 :D….. Takze podla teba by sme vlastne mali byt DOKONALI BIOROBOTI (a teda bez rozumu), aby vsetko bolo ako zamyslal Boh…. V TELE BEZ ROZUMU SI LEN ZOMBIE…. Ty nevedomy traged….

     • Človek nepremýšla, iba sem tam iba sem tam sa zamyslí

    • Marek Kosice

     Ty si nechapajuci, Antonin. Chces povedat, ze kym Satan nepreklial telo, ta k zvierata a ludia nepotrebovali pit, jest, regenerovat, a nestarli (so vsetkymi neduhmi ci to obnasa)? LEBO TO JE HLAVNY PROBLEM, ty leporelo. To je to Peklo.

    • Israismael

     Ty ľudská nedomyslena tragédia MzK ved ty ani len nevieš premýšľať nad zmyslom slov toho co som napísal… Keby si mal aspoň štipku myslenia ty tragéd potom by si sa mohol snáď aj ozvať.. Ale tebe to jednoducho nemysli…A ešte sa považuješ za pyšneho znalca všetkého co jest na tomto svete…
     Hovorím obrazne ze ľudský rozum je HAD a presne takto to myslela aj biblia.. Lebo určite tam nebol naozajstný had, aby manipulovať ľudstvom , ale bolo to myslene v biblii obrazne… Ty tragéd.. Maj sa a už som ti x krát vravel nekomentuje ma zbytočne keď si tragicky neznalym a ovplyvnený temnom.. To už vedia viacerí tu pisuci a čítajúci…

    • Antonín patron stratených predmetov

   • Mareček,
    prepáč, nedalo mi, aby som na Teba nezareagovala.. Snáď to až natoľko nevadí..

    Áno, napriek všetkému „rozporuplnému“ (hmotnému vs. duchovnému, telu vs. duši) tu na Zemi existuje státisíce ľudí, ktorí sa tešia z niečoho sami-sebou (novo)-vytvoreného, či už na hmotnej, alebo duchovnej báze a to preto, lebo pochopili a dokázali si nájsť vlastný Zmysel Života..

    Takým ľuďom, akým sa javíš Ty, sa odborne hovorí – Skeptici, ev. Nihilisti, pričom sa bavíme o dvoch relatívne nebezpečných javoch a to z dôvodu, že títo „jedinci“ vedia iba to, čo NECHCÚ! (Príkl.: Nechceš svoje fyzické telo, ktoré Ti je na obtiaž, a to napriek tomu, že ho tu navonok modeluješ ako veľmi zdravé a dokonalé, sťaby – Adonisovo telo, ale už nevieš, ako dosiahnuť to, ako sa ho zbaviť.. Žeby skočiť z mosta? Ale – Tvoje Ego Ti to nedovolí, lebo si rozumovo uvedomuje, že toto nie je veľmi „kóšer“ riešenie, na tom sa zhodneme, však?)

    Ale to, čo vlastne chcú a ako to uviesť do života – z týchto skeptikov a nihilistov – nevypáčime, ani keby sme ich mučili. Nedokážu to..

    Faktom je, že obvykle títo skeptici a nihilisti sami nič nevytvárajú, len tárajú a všetkým okolo – nadávajú. V lepšom prípade dokážu len niečo odkopírovať, keď sa pozrie k „susedom“ a pokúšajú sa aplikovať ich skúsenosti, čo je v podstate opičie – správanie sa.

    P.S:1 – Mareček, Tvoj neskutočný Omyl je – a cítiť to i z Tvojej chiméry, že absolútne každý Duch po smrti, sa bude bezpodmienečne kupkať v jazerách Nirvány a to len preto, lebo – akože zomrel a – HOTOVO, Cieľ, Méta – dosiahnutá! Fyzická Smrť! Ale to je obrovský Lapsus!

    Áno – Stav Duše na Zemi v komparácii s Existenciou Ducha na „Nebesiach“, je určite „kvalitatívne“ – neporovnateľný! A je aj scestné to takto „natvrdo“ – komparovať! Čo je život človeka na Zemi oproti Večnosti? Ale každá Duša, vr. Tvojej, mojej a každej ostatnej – po Smrti, si bude musieť pred Bohom obhájiť svoj posledný pozemský Status (Pozn.: abstrahujem v t.č. pred Udalosťou Posledného Súdu tu na Zemi) a zodpovedať sa, pričom následne Duch človeka – v ZRKADLENÍ SA V BOHU – Veľmi rýchlo pochopí, na akej úrovni (stupni vývoja) Duchovna – sa ocitá, kam sa pomocou vyspelejších Duchov – zaradí, oddýchne si, zrelaxuje a ako dlho mu bude umožnená dôsledná príprava na ďalšiu reinkarnáciu..

    Pozn.: Knihy od Moodyho – Život po Živote – som čítala ešte za socializmu v r. 1987, ktoré sa mi dostali do rúk ešte v prepisovanej forme (lebo to bol vtedy – bestseller), pričom predpokladám, že Ty si sa „Hore“ – zrejme – nie veľmi precízne – chystal na túto Tvoju „nešťastnú“ pozemskú Púť (ako to tu Ty sám rád prezentuješ).

    P.S: 2 – Na môj vkus – dosť natvrdo tu stále presadzuješ tú Tvoju – akože – „sexuálno-bezorgazmovú alchýmiu“. Ale – ak ju vnímaš ako svoje „Poslanie“, malo by Ťa to vnútorne -„oslobodzovať“, duchovne – „uzemňovať“, psychicky – „nadľahčovať“, ale pozri si takmer všetky Tvoje nihilistické komenty. Nič z toho v nich necítim, takže ani táto Tvoje „obeta“ zrejme nemá až také duchovné opodstatnenie, aké mu Ty sám osobne – prisudzuješ.

    P.S:3 – A nezabudni mi napísať, prosím – že moje myslenie je skratované 5-timi orgazmami za deň, lebo – šak, čo už?

    Vďaka za pochopenie! A neber to prosím, ako atak voči Tvojej osobe, ale radu od človeka s viac životnými skúsenosťami (ak si vôbec – toho schopný..)

    • Israismael

     Ajsa ja mu to poviem kúsok jednoduchšie ako to je s tým ľudským duchom po smrti pozemského tela…. ale napíšem to podľa zákona ako nás to naučilo Slovo Ducha Svätého, ktoré prišlo na Zem a prebývalo medzi nami ľuďmi .. Ale poviem to zrozumiteľne aby pochopil, i keď viem ze neuverí alebo bude maximálne až zúrivo podozrievať ze to je moja nejaká blbosť.. Najskôr však poviem toto :
     Človek jednoducho nemôže uveriť ze niekto z ľudí tu na zemi žijúcich(a je ich už dnes našťastie dosť na zemi) môže spoznať to najvyššie možné SLOVO a taky človek ako MzK nemôže uveriť, ze to niekto vie (a nie on), ze ten kto dal to SLOVO poznania bol podobne ako Ježiš tiež človekom ale s iným duchom(božím duchom) aký má človek pri zrodení… Abdrushin bol Duch Pravdy, zoslany na Zem pred vyše 100 rokmi z Najvyššieho a tiež s božím duchom narodený ako človek, čiže úplne stejne ako Ježiš .. A však aj Ježiš bol výzorom človek ako Abdrushin , aj keď obaja s božským duchom v tele… Nad tým sa nik nezamyslel adi… Ci ten Abdrushin nemohol byť podobne ako Ježiš človekom s duchom božím omnoho hodnotnejšiim, vyšším než má v tele obyčajný človek pri narodení? Ved ho Ježiš predpovedal ze príde, a ze nás naučí všetko pred súdom, a ze dostane nás ľudí do všetkej pravdy(aspoň teda tých nemnohych, pretože mnohí sa o to nebudú ani len snažiť spoznať tu PRAVDU)
     A teraz to ako to bude vyzerať s človekom po smrti, hlavne s jeho ľudským živým duchom, lebo to je hlavná a živá podstata človeka a nie telo (telo je vždy len hmota a je iba OBALOM pre ludského ducha a je jedno ci je to pozemský obal alebo astralny alebo inak hmotný, jemno hmotný alebo bytostny obal, a až nakoniec posledný duchovný, ktorý je stop-posledný) .. Poviem a napíšem to podľa seba v skratke, ale v Pravde a jednoduchšie tak ako ma to naučilo to Slovo Pana z knihy Súdu Vo Svetle Pravdy, ze co sa deje po smrti pozemského človeka hneď po prvej sekunde keď opustí duch ľudské telo ..
     Tu na zemi od narodenia po smrť a je to jedno ci umrie novorodenec ci starý 100 r človek, platí zákon poslednej sekundy, ze v akom stave je ľudská duša – duch, ake ma duchovné hodnoty v sekunde opustenia tela.. Treba podotknúť ze po smrti prichádzajú k platnosti tri Božie zákony, ktoré nie sú fyzicky vnímatelne ale prejavia sa pri smrti hneď v okamžiku v prvej sekunde.. PRE TÝCH KTORÍ NEMÔŽU POCHOPIŤ (NAPR TAKY MzK), ZE AKEZE MÔŽE MAT Duchovné Hodnoty taky NOVORODENEC KED UMRIE PO KRATKEJ CHVÍLI ŽITIA, Tak k tomu toto : Duch človeka sa vteluje do pozemského tela po xty krát.. Nikdy to nie je prvá inkarnacie na Zem (znovuzrodenie).. Nejdem rozpisovať inkarnacie a vysvetľovať ich ako to je s ľudským duchom, lebo to by bolo písania na 10 stránok… Dodám k tomu novorodencovy len to, ze aj keď žil iba minútu dve, tak je to ľudský duch ktorý už prežil mnohé životy a ma teda vryte v duši mnohé skúsenosti zo životov ci už v iných svetoch v jemnej hmote alebo aj tu pred tým na Zemi .. Preto podľa najvyššej duchovnej hodnoty, (ci už dobrej ci zlej) v čase a sekunde smrti je už pripravené malými bytostnymi tzv utkane jemnhmotné telo.. MALÝ BYTOSTNI, TO SU Malý tkalci, ktorý podľa božieho zákona robia mnoho pre človeka… ICH JE MILIARDY ZIJU OKOLO NÁS, ALE MAJU JEMNOHMOTNE TELA, Čiže NIE SÚ VIDITEĽNI ĽUDSKÉMU OKU, PÔSOBIA Z VYŠŠEJ HIERARCHIE A ŤAHAJÚ NITKY DOBRE CI ZLE KAŽDÉMU ČLOVEKU NA ZEMI..TYCh NiTIEk JE Veľa, nitka je energiou pretkaná, je magnetická a môže byť veľa druhov podľa toho akú energiu vyžarovanie vysiela človek v čase svojho života napr závisť nenávisť, dobro..Nitky energeticky uchytia a tkaju, stávajú z energie vyžarovania ľudského ducha.. . A teraz v skratke lebo patrilo by sa ešte mnohé vysvetľovať… Co formujú tie energetické nitky?.. Mnohé a mnohé… Vedú ľudskú dušu ako koľajnice po smrti pozemského tela presne tam do jemnohmotného sveta, kam ma patriť podľa vlastnosti ducha(vrah k vrahovy, pijan k pijanovy, a pod čiže len do rovnorodeho prostredia) vždy spravodlivo lebo niet inej možnosti len ísť po koľajniciach aké si utekal ľudský duch v pozemskom živote a ako ich malý tkalci take koľajnice utkali.. Ale utkávaju aj astra lne, teda jemnohmotné telo pre nás ľudí, čiže pre ľudského ducha po pozemskej smrti, a to už dopredu ci umrie novorodenec(ma v duchu v sebe predošlé energie vyžarovania a z toho mali bytostni tkaju nitky) alebo ci umrie starý alebo hocijaký človek to je jedno..
     Ak umrie človek s temným jemnohmotnym utkanym telom tak bude klesať dole do temnôt.. Žil na zemi v energiách temných a nesnažil sa o nápravu..
     Ak umrie človek s ľahkým a svetlým jemnohmotnym utkanym telom tak bude stúpať hore do svetlých oblasti.. Zákon tiaze, zákon Príťažlivosti a zákon Spravodlivosti všetky tri sú účinné len v sekunde prechodu zrodu zo smrti do iného života z tela pozemského do jemno hmotného tela, ktoré už stojí vedľa pozemského , pripraveného bytostnymi a vytiahnu dušu hore alebo stiahnu dušu dole podľa hmotnosti jemného tela .To ťahanie ci klesanie je ten tunel, čiže prechod ktorý spomínajú ti co prežili klinickú smrť .je to prechod v spánku, ci polospanku až kým sa nedostane, nevynori duch v priestore kam ma prísť podľa Zákona hore ci dole.. Preto ak má človek nachytaného veľa jemnohmotného temna spatnym životom tiahne ho to dole.. Cim menej temna a čím viac ľahkosti jemného tela, tak zákon ho ťahá hore do svetlých oblasti kde niet temnoty…
     Toto je to co sa musí človek učiť z Posolstva Grálu aby to vedel ako ma žiť na zemi , aby ešte mohol včas počas tohto života opraviť svoje chyby.. a ze to nie je tak jednoduché s dušou človeka po smrti ako si myslí MzK..

     • Israismael

      Sorry za chyby i y.. Písal som to vyše hodiny, skoro dve.. Som to nekontroloval celé po sebe, moje z duše pochody .. Moja chyba

  • Presne tak,ludia si myslia ze to je len nejaky zart -sranda,proste tomu neveria,lenze pravda je ina,toto je tiez cast,depopulacie sveta

 3. Afrika, juzna Amerika asi pritvrdzuju, nechcu byt kolonie a to zvysi ceny…
  + obmedzovanie dovozu bude mat financny vplyv na farmy vyrobcov.

  rovnako silne je aj RAW kakao (napr. prasok) …

  kavickar dava najavo, ze ma oslabene nadoblicky – treba sa o zdravie starat celozivotne !

  • Aký je súvis medzi oslabenými nadobličkami a kávou?

   • Kofeín obsiahnutý v káve môže poškodiť obličky. Nadmerná konzumácia kávy môže viesť k hypertenzii a zlyhaniu obličiek. Takže oslabené obličky a kofeín v súvislostiach. Internet – ???

    • Miroslav Čižmár

     Čo majú obličky spoločné s nadobličkami?

    • Chcel som krátku a výstižnú odpoveď od autora. Už mám dlhšiu z netu: Kofeín ( vo vyšších dávkach ) zaťažuje nadobličky zvýšenou sekréciou kortizolu a adrenalínu ( podráždenosť, nepravidelnosť srdcového rytmu ) a zároveň aj nepriaznivo ovplyvňuje inzulínový cyklus, teda únava po nedoplnení drogy nie je spôsobená len „nedostatkom“ kofeínu….

     • Lekno, ďakujem za odpoveď, prišla naraz s vlastnou…

     • Jasné že zaťažuje (??). Ja už som mal byť dávno mŕtvy, lebo pred bežeckým tréningom (alebo súťažným behom) som si v nedávnej minulosti dával 200 mg bezvodého kofeínu v tobolke a zapil ho dávkou silnej kávy alebo energetickým nápojom (napríklad redbullom).

     • Ďakujem do detailu nevidiacim °°

     • Takzvaná aritmia srdiečka °°°°°°

    • Antonín Růžička

     Nadměrná konzumace kávy může vést k nízkému tlaku, protože káva odstraňuje některé B vitamíny hlídající tlak. zdroj ing.Janča Alternativní medicina

     • Objektívne

      Hovoríme o nadmernej konzumaci, ale aká je normálna konzumace kávy?
      1 liter kávy denne, alebo 1 mini šálka kávy denne?

     • Marek Kosice

      Objektivne : fungujem bez alkoholu, drog, cigariet, kavy (a inych kofeinovych napojov), bez p*rna, bez skratovania…. Skus to aj ty.

     • mariankosnac

      Tak nad 800ml kávy denne je nadmerná konzumácia by som povedal. Pil som aj 800 ml kávy (ale väčšinou 400-600) a niekedy ma to odrovnalo (nízky tlak) a niekedy nie – záleží asi aj od tlaku vzduchu 😀

     • Marek Kosice

      Marian : tyvole… „800ml kavy“ je ako napisat „800ml alkoholickeho napoja“ a nerobit rozdiel medzi pivom a borovickou…. Niekto moze mat v salke kavy (silny turek) 3x tolko kofeinu, nez niekto iny (instantna slaba kava)…

     • mariankosnac

      No to je fakt lebo ani nepijem stále tú istú kávu ale striedam klasickú s instantnou a nedodržujem nejaké ,,postupy“, príležitostne použijem kávovar dolce gusto ale z kapsule určenej na 120ml spravím 200. Takže tá moja káva zďaleka nebude taká kvalitná ako z kaviarne.

     • mariankosnac

      Tak som dohladal že sa majú piť 3 kávy denne. Štyri už nie, a nie instantné srajdy (aj keď aj tie instantné majú docela silu ale nemajú kvalitu). Na presnom množstve v ml sa nemá zmysel dohadovať, proste akú si kto robí.
      https://blogokave.sk/pite-tri-kavy-denne-budete-zit-dlhsie/

     • To ti kvitujem Marek z Kec

    • Galaxia andromeda

     Čo je nadmerna konzumacia kavy???
     Bez premenych pišete nezmysly!!!!
     10 kav 30 kav denne je nadmerna konzumacia???
     Zevraj 50 kav denne vas zabijeeeee!!!
     Filozofujete o veciach co su nezmyselne.
     1. Kazdy jedinec je individualny!!! 45 kg zena a 180 kg chlap je sakra rozdiel
     2. Kto stanovil nadmerku davku a aka je jej velkost???
     Ako skodi vyfajcenue 10 cigariet denne a 60 cigariet denne??? Ten co fajcil 10 denne je uz v hrobe ten co fajci 60 och este fajci!!!

 4. Narazil som na viac než dobrý čínsky „boevik“ – príbeh z obdobia začiatku kórejskej vojny – Číňania proti USA. Veľmi realistické bojové scény a veľmi realistické utrpenie Číňanov. Tentoraz som na ich strane, zvlášť kvôli tomu, že keď si predstavím, že keď si toto ľudia odserú – ďalšie roky ich čaká hladomor a „kultúrna“ revolúcia. A to pokračovanie do NWO detto.

  Chosin 1 ✭ Bitva v ledovém pekle (2021) válečný historický film Čína
  https://odysee.com/@%E7%8E%8B%E7%8C%B4%E5%AD%90:a/Chosin-1-%E2%9C%AD-Bitva-v-ledov%C3%A9m-pekle-(2021):f

 5. Podľahne hystérii, podvodu a genocíde očkovaním v 2025 aj vláda SR???
  https://skspravy.sk/svet/odhalenie/unikne-choroba-x-v-roku-2025/

  • Miroslav Čižmár

   Panika už bola vytvorená covidom. Nie je potrebná ďalšia, lebo zmluvy sú už podpísané.

   • Israismael

    Draslík ,páčil sa mi mimo iné aj tento iný článok z tej stránky ktorú si zverejnil v príspevku ..Píše sa v nej mimo iné toto :

    SKsprávy.sk
    Domov/KOMENTÁRE/Nebezpečné hry s ohňom!

    Na pozadí rozvratu v našom parlamente, o ktorý sa starajú neobyčajne zruční a vzdelaní poslanci ako napr. profesor Jozef Pročko, nám akosi uniká sústavne sa zhoršujúca medzinárodno-politická situácia. Nejde len o výkriky z Kyjeva, kde sa nám vyhrážajú, že ak oni nebudú bojovať, že nám Rusi zaberú Prešov alebo Košice. Nuž, pán minister D. Kuleba,

    nie je mi známe, że by okrem Ukrajincov vznášal nároky na naše územie ešte niekto iný z východu.

    Na nároky podkarpatskoruského premiéra Vološina roku 1938, že Podkarpatská Ukrajina je až po Piprad (Poprad), mu musel vtedajší slovenský premiér Jozef Tiso celkom vážne odkázať, že ak s tým neprestane, tak nedôjde len do Popradu, ale rovno do Ilavy.
    Nie pán Kuleba, vy nenechávate umierať svojich vojakov za nás, dokonca ani nie za Ukrajinu. Ten záujem, za ktorý umierajú desaťtisíce Ukrajincov, je omnoho, omnoho ďalej, ako sú Košice.(moja poznámka : bojujú za záujmy hegemona ktorý sa trasie že stratí svoju hegemoniu vo svete!)

    Ale teraz vážne. Nemecký minister obrany s pekným ruským krstným menom Boris Pistorius vyhlásil, že sa treba pripraviť na vojnu s Ruskom. Vraj, aby sme sa mohli brániť, keď nás Rusko napadne.
    Ešte dodám k článku svoj postreh:
    – takéto poplašné správy si dovolí u nás hovoriť napr aj bývalý náš minister Kačer ..Aj on vyhlásil pred pár dňami , že Rusi pôjdu po celom zapade a napadnú aj nás ako Slovensko ,ak nebudeme podľa neho pomáhať Ukrajine aj vojensky a keď budú také vyhlásenia o Ukrajine aké má Fico ( pozn: Káčer je bojovník za vojnu )..Nemal by byť Káčer vzatý na zodpovednosť takto strašiť ľudí ? Aj počas covidu strašil napr český minister Valek ,že keď si nedáte ľudkovia vakcínu ,tak všetci zomriete …

 6. Káva je blbosť rovnako ako knižky, cigarety, filmy, hudba, alkohol, sport,… Pred 100 rokmi to neexistovalo na slovanskom uzemi

  • Antonín Růžička

   Kralická Bible byla vydána v 16. stoleti, tak jako že bez knih. Víno se na Moravě pije už od časů Marka Aurelia, legionáři vysadili vinice pod Pálavou. A rytířské turnaje nebyly sport? Nějak nerozumím??

  • Marek Kosice

   Ty si dobry retard, clovece….. Knizky, cigarety, hudba a sport tu pred 100 rokmi neexistovali? Vrat sa na psychiatriu….

   • Ty si strateny pripad, pustas si svoju oblubenu rockovu hudbu, ktora stimuluje primitivne pudy a nasledne sa ich snaz potlacit

    • Israismael

     Jeho si nevšímaj DoDKo … Takú ľudskú pýchu co ma ten človek v sebe to je na ignorovanie takého pysneho pava.. . On zhltol všetku múdrosť sveta a co nie je po jeho všetko skritizuje.. Však tu ho už poznajú všetci ľudia… Dnes je to tak na svete sú dva názorove hlavne prúdy, ktoré sú v hlavách ľudí .. Bud ideš do prava a na širokú cestu vedúcu do zatratenia alebo do ľava a na úzku cestu, ktorá vedie ku svetlu (vyššiemu poznaniu) a k záchrane… Tretia cesta je síce stredná ale zároveň nikdy človek nevie kam sa obráti… V skutočnosti sú ale len dva smery a dve cesty .. K temnu alebo ku svetlu.. Hore k spáse, alebo Dole do nížin temna…

     • “ V skutočnosti sú ale len dva smery a dve cesty .. K temnu alebo ku svetlu.. Hore k spáse, alebo Dole do nížin temna…“ – môžem potvrdiť – mal som možnosť – a aj musel som si vybrať. Najväčší des v mojom živote.

     • Israismael

      Napísal som kúsok vyššie Ajsi ten prechod.. Je to síce už po smrti ako je to pripravené cez božie zákony.. Čiže nie je tam opis klinickej smrti ktorú si pravdepodobne prežil v určitom čase.. Ale bol si už v zákone na prechode.. Čosi este zastavilo tu cestu lebo nechcelo aby si šiel dole do temných oblasti… Máš ísť teda druhou cestou..Tou cestou svetla

  • Galaxia andromeda

   Pozrite si film rysava jalovica to ste vazne tak tupy ze napisete ze alkohol neexistoval na slovenskom uzemii???
   Ja chapem ze ste budha kristus a mohamed v jednom ale zjavne klamstva su stale klamstva odporucam topky tam budete mat na ruziach ustlanee

   • Tak ale pil sa len alkohol, ktory sa doma vypalil, alebo vino, ktoreho urcite nebolo vela, synteticky alkohol prisiel az po 2 sv. vojne. A ziadne filmy nepozeram ani sa nechystam 🙂

 7. Našli jste někde na internetu informace o tom, že Medbeds už byly uvolněny pro veřejnost. Odepsali jste na e-mail, který má údajně zastupovat personál obsluhující klienty v České republice. V odpovědi vám přijde strojový překlad, který vás vyzývá k poplatku… je vám to povědomé? Tak zbystřete, protože podvodníci natáhli své špinavé pazoury i do České republiky.
  https://aluska.org/podvodnici-slibuji-lecbu-na-medbed-vezmou-penize-a-zmizi-cesi-mejte-se-na-pozoru/

 8. Kava je novsia zbran hybridov rovnako ako tropicke ovocie alebo korenene jedla.

  • Marek Kosice

   Korenie ako zbran? … Ironia, ze to pise hlupak, ktory v sebe odpaluje atomovku mozno kazdy druhy den….

 9. kolko roliek WC papiera bude na osobu a co budeme dychat,ked zo vzduchu odstránime CO2

 10. „Ujoviny“ ako cez kopír podobné EU! Zjavne pochádzajú z jedného zdroja. Kedy už konečne sa tých generátorov hlúpostí zbavíme? Definitívne!

 11. svatoslav butora

  Všetko živé sa vyznačuje prijímaním energie vo forme potravy a vylučováním/ emisiami. Bez možnosti prijímať potravu a vylučovať emisie život a živé organizmy neexistujú. To je metabolizmus, o ktorom nikto nepochybuje. Medzi základné plynné emisné exhaláty z procesov metabolizmu patrí kysličník uhličitý CO2 a metán CH4. Náš Stvoriteľ a Naši Stvoritelia vytvorili náš živý svet tak, aby chemické pochody prebiehali v cykloch, pri ktorých a v ktorých sa vznikajúce emisie a exhaláty a tiež iné odpady v environmentálnom prostredí Zeme rozkladajú /eliminujú na neškodné a znovu použiteľné komplementy, ktoré znovu a znovu vstupujú do kolobehu pre život udržujúcich procesov. Na eliminovaní „hriešneho“ a pre život nevyhnutne potrebného plynu CO2 má zásadný podiel fotosyntéza, ktorá prebieha v zelených rastlinách a riasach i na súši i vo vodnom prostredí.
  Kysličník uhličitý CO2 sa na užitočnom skleníkovom efekte vďaka ktorému všetky živé organizmy existujú podieľa takmer nemerateľným účinkom. Základným vplyvom v rozsahu cca 75% sa na užitočnom skleníkovom efekte podieľa v atmosfére rozpustená vodná para (vlhkosť;oblaky).
  Žiadne „globálne otepľovanie“ atmosféry Zeme zapríčinené prítomnosťou života (živé organizmy vč.človeka) a činnosťou geologicky živej Zeme (sopky) na našej dobre stvorenej planéte neexistuje. Exituje lokálne i celkové viac-menej dočasné prehrievanie povrchu Zeme účinkom žiarenia Slnka (to je vyrovnávané striedaním intenzity osvetlenia deň/noc) alebo zmenou odrazivosti/albeda slnečného žiarenia povrchmi Zeme (znečistenie prostredia a povrchov prachom a olejmi, apod.). V značnej miere sa na lokálnom prehrievaní povrchu Zeme podieľajú „tepelné ostrovy“ zastavaných útvarov miest, nad ktorými je ovzdušie teplejšie oproti okoliu o 2 – 5 st.Celzia. V žiadnom prípade toto ohrievanie atmosféry nie vyvolané od CO2 a metánu CH4. Treba poznamenať, že metán je v atmosfére rozkladaný na neškodné komplementy účinkom UV-žiarenia a v malej vzdialenosti od zdroja je jeho obsah vo vzduchu/atmosfére takmer nemerateľný podobne ako CO2.

  Environmentálni idioti takí ako zmieňovaný objaviteľ hrozných účinkov kávy alebo iní idioti, ktorí hlásajú hrozné účinky poľnohospodárskej činnosti a chovu kráv a zvierat, ale aj idioti, ktorí bojujú proti benzínu a rope a spaľovacím motorom v podstate ich idiotských tvrdení vlastne celému Svetu Ľudí a živých hovoria: Buďte environmentálni a zdochnite.

  Environmentálni idioti vo vedúcich postoch OSN a WEF a WHO v kooperácii so zelenými idiotmi vo vládach tzv.EU a v spojení so Svetom Kapitálu „znásilnili“ vlády v krajinách s pralesmi a zapríčinili zničenie státisícov km2 plochy pralesov v juhovýchodnej Ázii a v mene nevedeckej „zelenej“ ideológie výroby biopalív z plodov palmy olejnej ich premenili na „zelené“ púšte plantáží palmy olejnej, ktoré majú 8,5-9 až 10krát menšiu absorbčnú kapacitu oxidu uhličitého CO2 než fytomasa pralesov!!!
  Táto obrovská absorbčná kapacita zničených pralesov na Zemi chýba!!! A títo environmentálni „svetovládni“ idioti teraz zahájili boj proti autám so spaľovacími motormi a proti elektrárňam a proti kotlíkom na pevné palivá, keď predtým „úspešne zničili ohromnú absorbčnú kapacitu C02 nimi zničených pralesov v juhových.Ázii a tiež i v južnej Amerike!!! Hubia život a tvária sa ako jeho „ochrancovia“.

 12. mariankosnac

  Káva zvyšuje odolnosť proti covidu – žeby preto WEF vyhlásilo vojnu káve? Aj keď zatiaľ tú vojnu moc nevidieť, všade reklama na kafe, no asi budú zvyšovať ceny kávy ,,lebo klimatická zmena, rastlinkám sa nedarí, Rákosníkovi už sa to nechce pestovať „.

  Po úprave na vek, rasu a pohlavie bolo pitie kávy, mierneho čaju, mastných rýb a zeleniny a dojčenie v detstve významne spojené s nižšou pravdepodobnosťou nákazy COVID-19, zatiaľ čo konzumácia spracovaného mäsa bola spojená s vyššou pravdepodobnosťou nákazy COVID-19.

  Medzi účastníkmi bola zvyčajná konzumácia 1 alebo viac šálok kávy denne spojená s približne 10 % znížením rizika COVID-19 v porovnaní s menej ako 1 šálkou denne. Káva je nielen kľúčovým zdrojom kofeínu, ale prispieva aj desiatkami ďalších zložiek vrátane mnohých látok podieľajúcich sa na imunite.

  Pre veľkú časť populácie je káva hlavným prispievateľom k príjmu polyfenolov, najmä fenolových kyselín. Okrem kávy sa nachádzajú aj v obilninách, kakau alebo červenom hrozne. Káva, kofeín a polyfenoly majú antioxidačné a protizápalové vlastnosti.
  https://www.gpkava.sk/a/ma-konzumacia-kavy-vplyv-na-covid-19-studia

  • Marek Kosice

   Chlapec prispel ucelovou studiou o kave…
   Zoher ju kavickarom a uvidis, kolko z nich sa zblazni z dovodu, ze su na nej zavisli ako narkomani na pervitine.

 13. Boris Johnson říká, že Davoská elita se kvůli Trumpovu návratu „silně třese“

  https://aktax.cz/boris-johnson-rika-ze-davoska-elita-se-kvuli-trumpovu-navratu-silne-trese/

 14. Trump slíbil, že zlikviduje globalisty z Deep State

  „S vámi po mém boku zničíme Deep State. Vyženeme válečné štváče. Zbavíme se globalistů. Vyhodíme nemocnou politickou třídu, která nenávidí naši zemi,‘ řekl bývalý prezident Donald Trump před primárkami v New Hampshire.

  https://aktax.cz/trump-slibil-ze-zlikviduje-globalisty-z-deep-state/

  • Marek Kosice

   Naivka Zuzanka. 🙂

   • Israismael

    Tragéd musí všetko ale úplne skoro všetko skomentovať.. TO BY PROSTE NEBOL TRAGÉD… co ta tak strašne zničilo v živote aká udalosť, ze sa stal z teba taky nebetycnyTragéd? .. Tragéd zmýšľania, myslenia a prejavu rozumu bez ducha… A to si teraz tento tragéd bude myslieť ze ho kritizujem a určite mu udrú moje slová na jeho EGO, ze? Ja ta ale nekritizujem ale to je holý fakt ktorý zodpovedá tvojmu správaniu a som si istý, ze nielen tu na chate medzi ľuďmi ale aj v živote medzi ľuďmi si malo obľúbeným a to práve tým čudným správaním pyšnoty a nebetycnnosti ktorým sa prejavuješ, ze iba ty si jediná živá pravda na svete…. ty si proste zvláštny človek, a ten fakt tvojho nebetycneho správania sa pre svoju slepotu nevidíš, resp domyslavostou a svojou pýchou nepripúšťaš..

  • kampak trump chce vyhnat válečné štváče? Asi zpátky do evropy, když z ní utíkali jejich předci během a po druhé světové…

  • Prečo ich nezlikvidoval keď bol pri moci a bude aj GESARA a medbeds Trump?

   • Pretože majitel/ia strán konfliktu – rád Lebka a kosti 322 – tieto strany konfliktu sami vytvorili, aby mohli konflikt kontolovať /aj z Wall Street/ a mať z neho profit! Kedy tomuto konečne začnete rozumieť? Keď Putin zahlásil, že ide bojovať s fašizmom – bolo jasné, že je len hráčom jednej strany konfliktu. Ktorý politik /Putin/ kedy zahlásil, že ide bojovať a zničiť židosatanistickú lóžu Lebka a kosti 322 a ich Kult smrti?! Veď celý komunizmus je produktom tohto rádu! Fašizmus a komunizmus – dve strany konfliktu – ktorý má svojho KONKRÉTNEHO!!! majiteľa! Urob si exkurziu do kotercov bojových psov – ktoré vlastní jeden majiteľ! „V okamihu, keď si vyberieš jednu stranu konfliktu – prestaneš vidieť Pravdu!“
    „Treba ich zabiť všetkých – Pánboh si ich už roztriedi!“

 15. Preco kava? Preco neznicit tabakove plantaze a zakazat tabak??? O alkoholu ani nepisem. Bez logiky. A samozrejme java dehydruje organizmus a s nimi vylucuje AJ vitamins a minerali.

  • holistický prístup

   Tabak nie je problém – dokonca je liečivý – jedovaté sú prímesy (aj papier) úmyselne pridávané. Alkohol je jed v akomkoľvek množstve – odpája od Vševedomia (2cl tvrdého na približne 2 roky) – ako je to s medovinou, to je otázne – pretože po malom množstve medoviny nieto „kocoviny“ … cukor je jed, … – všetko môže byť“liekom“ aj jedom – záleží na okolnostiach.

 16. Poprosím – vie mi tu niekto dať tip a link na konkrétny záznamník pripojeteľný na pevnú telefónnu linku IP cez internet a drôt, a so záznamom na SD kartu alebo USB? Ono sú články, v ktorých sa píše, že takéto zariadenia sa dajú zakúpiť, ale v ponuke len profi, sú to väčšinou firemné, a stoja kopu peňazí. Okrem telefónu so zabudovaným záznamníkom som nenašiel nič, avšak taký „maco“ sa nedá dať na stenu. Potrebujem to ku tomuto telefonu
  Gigaset DESK 200 – 5-hviezdičkový jednoduchý „za dvacku“. Vyhľadávač mi proste žiadnu ponuku nedáva, už sa s tým seriem pol dňa a viem, že pokiaľ má človek názov konkrétneho zariadenia – až potom to ide. Ďakujem.
  https://www.alza.sk/gigaset-desk-200-cierna-d7666935.htm
  —————–
  Nechcem využívať odkazovú službu Telekom. Lebo.

 17. Zaujímavé, však v poslednom čase práve, že sa robí reklama na pitie toho čierneho hnusu, čo robí ľudí závislým a majú z toho množstvo nepríjemností v organizme (chornický zápal slizníc, vysoký tlak, tráviace problémy, žlčníkové kamene, osteoporózu, atď! Ja by som zakázala všetko: kávu, cigarety, drogy včetne alkoholu! Jedine čaj, pivo a nejaké bylinné likéry by som nechala!

 18. Klamú, klamú a klamú… a keď ich samých alebo ich blízkych, príbuzných doženie smrť, tiež budú ďalej klamať??? Alebo už úplne stratili posledné zvyšky svedomia a duše??? https://www.hlavnydennik.sk/2024/01/24/lekarka-pre-britsku-verejnopravnu-televiziu-na-zastavu-srdca-dnes-zomiera-20-mladych-ludi-tyzdenne

 19. Káva je obrovský biznis, preto zákaz pitia kávy by sa stretol s veľkým odporom konzumentov a producentov kávy, najmä z Latinskej Ameriky, Afriky a Ázie. Nemalo by to podporu obyvateľstva a dopadlo by to ešte horšie ako s prohibíciou v USA.

 20. Jozef Augustín

  Jeden z mnohých absurdných a demagogických článkov o konzumácii kávy a ďalších potravín skupiny, ktorá si nárokuje na tzv. “ Ambiciózne ciele, za dosiahnutia nulových emisii“. Tak to je riadna kravina a žiadnymi vedeckými experimentami nie je podložená a deklarovaná.

Pridajte komentár

*