Dávajte si pozor na nový ochranný povlak ovocia, ktorý financuje WEF a Bill Gates


Print Friendly, PDF & Email

Dávajte si pozor na nový ochranný povlak ovocia, ktorý financuje WEF a Bill Gates

(Ethan Huff, Natural News) Organizácia spotrebiteľov bio produktov (OCA – Organic Consumers Association) tento týždeň publikovala bombu o chemickej látke s názvom „Organipeel“, vyrábanej spoločnosťou s názvom Apeel Sciences, ktorá sa na prvý pohľad prezentuje ako ochranný povlak na bio produktoch.

Inštitút pre hodnotenie bio materiálov (Organic Materials Review Institute) údajne dal povlakovej látke Organipeel zelenú na základe uvedenia kyseliny citrónovej ako jej aktívnej zložky.

Organipeel však obsahuje iba 0,66% kyseliny citrónovej, zvyšných 99,34% zloženia zostáva veľkou záhadou.

Možno nie je prekvapujúce, že za organizáciou Organipeel stojí Svetové ekonomické fórum (WEF) aj miliardársky eugenik Bill Gates z neslávne slávnej spoločnosti Microsoft.

WEF a Gates boli nápomocní pri presviedčaní Ministerstva poľnohospodárstva Spojených štátov amerických (USDA), aby nový povlak schválilo na použitie pre bio produkty, aj keď sa zdá, že samotný povlak nie je bio.

OCA uviedla, že kyselina citrónová je povolená v bio potravinách, napriek tomu, že technicky sa nejedná o bio látku, pokiaľ je synteticky vyrobená – áno, existujú rôzne formy kyseliny citrónovej. Nie je však jasné, čo obsahuje zvyšok receptúry ochranného povlaku Organipeel.

(Súvisiace: Vedeli ste, že ak by sa prestali dotovať GMO potraviny, chemikálie a priemyselné poľnohospodárstvo, tak ekologické poľnohospodárstvo by bez problémov dokázalo nasýtiť celý svet?)

Organipeel, tiež známy ako Edipeel, obsahuje zložky získané pomocou toxických rozpúšťadiel, ktoré môžu zanechávať zvyšky ortuti, kadmia a iných jedov na potravinách

45-stranový dokument, ktorý firma Apeel Sciences predložila americkému Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA), ponúka niekoľko indícií o Organipeel, ktorý sa v tomto dokumente označuje ako Edipeel.

Firma Apeel Sciences má pre látku viacero názvov v závislosti od toho, ako sa aplikuje na biopotraviny.

Hlavnou zložkou, na základe tohto dokumentu, sú monoacylglyceridy extrahované z hroznových jadierok. To môže znieť prirodzene, kým si neuvedomíte, že extrakčné metódy firmy Apeel Sciences zahŕňajú použitie viacerých toxických rozpúšťadiel.

Stop Candida

Tieto rozpúšťadlá môžu v konečnom produkte zanechať toxické zvyšky ortuti, kadmia, olova, arzénu, paládia, heptánu a etylacetátu.

Dňa 8. novembra 2021 Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) vykonal preskúmanie monoacylglyceridov, ktoré sú v Európe označené na potravinách ako E471. Toto preskúmanie dospelo k záveru, že „potenciálne vystavenie toxickým prvkom vyplývajúcim z konzumácie E471 by mohlo byť značné.“

V roku 2017 EFSA vykonal ďalšie preskúmanie, ktoré dospelo k záveru o potenciálnej prítomnosti glykodolu, karcinogénu, v monoacylglyceridoch. A dávno predtým, v roku 2000, Medzinárodná agentúra pre výskum rakoviny (IARC) Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) klasifikovala glycidol ako „pravdepodobne karcinogénny pre ľudí“.

Napriek tomu všetkému WEF, Gates a ďalšie globalistické entity trvajú na tom, že monoacylglyceridy, hlavná zložka v Organipeel a Edipeel, sú bezpečné na konzumáciu, aj keď sú spojené s karcinogénom nazývaným glycidol, nehovoriac o ostatných spomenutých toxických kovov, ktoré pretrvávajú v potravinách.

Ukazuje sa, že monoacylglyceridy sú tiež spojené s cukrovkou. Tieto environmentálne zlúčeniny, podľa dôkazov publikovaných vo vydaní časopisu Diabetes Care z roku 2012, súvisia s chronickým problémom inzulínovej rezistencie vyvolávajúcej cukrovku, ktorá sa stala typom moru v modernej spoločnosti.

V roku 2021 bola spoločnosť Apeel Sciences ocenená na 2 miliardy dolárov, a to vďaka vládnemu schváleniu jej pochybného toxického konzervačného náteru Organipeel a Edipeel, ktorý by sa mohol skrývať na vašom bio ovocí alebo zelenine.

Poďakujte sa teda WEF a Billovi Gatesovi za tento skrytý jed.

Záver

Mimochodom, generálny riaditeľ firmy Apeel Sciences James Rogers už v roku 2018 poznamenal, že jeho spoločnosť bude čoskoro používať „synbio“ na výrobu Organipeel a Edipeel, namiesto toho, aby pokračovala v extrakcii svojej aktívnej zložky z poľnohospodárskych vedľajších produktov, ako sú zvyšky hroznových semien z výroby vína.

Ďalšie súvisiace novinky nájdete na stránke CleanFoodWatch.com.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Už jenom ten fakt, že je to konzervující nátěr určený k přímé spotřebě. To už to můžou rovnou natírat gumoasfaltem. Ten chlap je největší parazit na zemi. Doufám, že ho jednou uvidím viset.

 2. Magdalena

  K nátěrům nikdo nic tak trochu mimo téma.
  Dnes jsem náhodou u hledání moskytieri kterou nabízí i očkovací centrum zjistila že očkování proti žluté zimnici je povinné . Vím na 100% že například v Egyptě před cca 15 lety povinné nebylo . Navíc vůbec jim není trapné psát o riziku covidu . https://www.ockovacicentrum.cz/cz/egypt
  Je jen otázkou krátkého času kdy k překročení hranic bude potřeba všechny očkování které jsou tam uvedena jako doporučená.

 3. Objektívne

  Možno je to len iné zloženie toho povlaku, ale povlak samotný je na ovocí hádam aj viac ako 10 rokov a je to na balení aj napísané.

  • Symbol žáby na obalech potravin
   V sobotu jsme měli navštěvu a přinesla čokoládové bonbóny. Holky si dali po jednom bonbonu. Když návštěva odešla, tak jsem si taky jeden rozbalil.

   Nevím proč,tak jsem k němu čuchnul a něco se mi nezdálo. Hned na to jsem šel pátrat po obale, kde jsem našel značku se žabkou. Asi tak před měsícem jsem se dočetl že produkty takto označené obsahují nějaké svinstvo.

   Druhy den jsem vytáhl bonbóny s obalem s koše a jel za kamošku co vlastní přístroj na fregvence(BICOM). Nestačili jsme se divit. BICOM nám odhalil co vtomto čokoladovem produktu se nachází.(sparkprotejn, oxid grafenu,měď, nějaký konzervanty na bázi herbicidů.) A dnes rano koupila mamka něco jako tatranku , jmenuje se to KATKA, a když se doma na to podivala pozorně byla tam taky značka s žabičkou.

   Píšu to proto aby se tato informace dostala mezi lidi,protože spoustu lidi nemá ani páru čím nás tenhle stát a EU krmí.

   https://www.szpi.gov.cz/clanek/symbol-zaby-na-obalech-potravin.aspx

   • Objektívne

    No a viete, že aj melón (dyňu) je potrebné pred konzumáciou dobre umyť?

    • pokud jde o kupované ovoce a zeleninu, tak je doporučováno omývání v jablečném octu nebo octové vodě po dobu až několika minut…

     • Jo četla jsem i roztokem sody ale nevěřím tomu z obchodu vždy šoupu to svinstvo tím dole nejde dle mého názoru. Není nad okurčičky ze zahrádky od Evičky mé kamošky.

     • Aj v octe aj v sode bikarbone. Obidva su spravne..

   • Jirik, dik za info…

   • Ještě k tý žabičce.Takže ta jedovatost je prý nesmysl? Prý touto informací chtějí obrátit pozornost od jiných svinstev,které běžně cpou do všeho? Občas takové metody používají k zesměšnění a odvrácení pozornosti.
    Asi bude lépe nic od nich nežrat.

   • Jirik, aj pachuť červov v croissantoch (čo nedávno otvorene zverejnil jeden súčasný slovenský opozičný politik) je už aj v rôznych ďalších pochutinách s dlhodobo známym pomenovaním. So zmenou obalov keksíkov sa, žiaľ, mení aj zloženie ich obsahu – stále k horšiemu…
    Ak dodržíme niekoľkodňovú diétu založenú len na konzumácii prirodzených nestriekaných zelených potravín z vlastnej záhradky a pití čistej nechlórovanej (alebo aspoň odstátej) vody – a potom si dáme jeden z keksíkov známych značiek, náš prečistený organizmus tú odpornú pachuť (totožnú s „príchuťou“ červov v croissantoch) okamžite zaznamená.
    Načisto chorá spoločnosť. Zvieratá sú inštinktom ďaleko pred nami.

    • Minule som si dala punčovu zmrzlinu a vôbec nechutila tak, ako tá vlani. Mala akýsi puch a čudnú nevýraznú chuť. Napadlo ma, že niečo nové dali do nej…viac nekupim…

    • Minule som si dala punčovu zmrzlinu a chutila akosi inak, ako vlani. Mala akýsi puch a nevýraznú čudnú chuť. Buď sa im nevydarila, alebo “ niečo nové“ do nej pridali…už nekúpim…

     • Sorry, iba 1 komentár som chcela…

     • Obávam sa, že sa ten bordel bude stále vo väčšom množstve pridávať nielen do pochutín, ale aj do základných potravín a do pitnej vody.
      Boh sionu si o dušu spasenú napĺňa katastrofický scenár svojej svätej biblie. Postupuje presne podľa vopred naplánovaného a dávno zverejneného scenára: „…živí budú závidieť mŕtvym.“ Je neskutočné, koľkých poskokov tu má – tá jeho „láska“.

     • Ja som si rok nazad dal zmrzlinu – kopček „dračie ovocie“ (u známeho čo má obchod) a pýtal som sa ho z čoho to je. Vraj nejaké bobule, maliny či také niečo. Mal som ju prvý
      raz a to len zo zvedavosti. Chuť to nemalo skoro žiadnu, skôr ako rozomleté živočíšne uhlie a aj to malo takú konzistenciu ako nejaký zozmočený popol – stále mi čosi drhlo medzi zubami. Ústa a ruky som mal čierne či som chcel lebo nie – asi tam bolo veľa farbiva. A vôbec to nešlo utrieť či umyť – ako po orechoch. Reku naposledy!
      Za socíku som mal najradšej točenú v plochej „škarnétke“ a myslím, že malá stála 40 halierov a veľká 90 halierov. Bola taká viac vodová ale mala (pre mňa) lepšiu chuť ako všetky vyhlásené Jadranské zmrzliny.
      Asi tak 10 rokov nazad som mal zmrzlinu – a musela byť z nejakého tuku – vonku 30 stupňov a vôbec sa netopila. A zlizať ju bolo tiež umenie – úplne sa pri líznutí šmýkala a naviac som mal ústa celé od nejakého tuku či oleja.
      Takže radšej točenú klasiku ako všetky tie dnešné plastové zmrzliny.

 4. Nuž, ak človek kupuje potraviny(najmä v zahraničných obchodných reťazcoch), sotva sa kontaminovaným potravinám vyhne. Nedávno som kúpil v akcii keksy Marienna, na ktorých je vzadu na obale v krúžku zobrazená žaba. Moja sestra ma upozornila, že sa jedná o keksy s prídavkom z hmyzu, ktoré odmieta dať aj svojim psom. Budem rád, ak niekto túto informáciu upresní.

  • Sice neupřesním ale co jsem si všimla když chtějí dostat rychle jedy mezi lidi dají větší slevy .Hlavně před svátky kdy se kupuje ve velkém všechno a lidi nečtou složení ale koukají jen na cenu. Například nebezpečné umělé sladidla a jinou chemii u sycených nápojů ale i majonézových salátů .U vážených salátů na pultech to nenapíšou ale na velkém původním obalu je to uvedeno. Velký pozor na tyhle slevy a co nejméně průmyslově spracovaných potravin a jídel kupovat . Když má člověk chuť na sladké řešit to jinak .

 5. Žena mi koupila nedávno v jednotě jablka ,,Fuji,, tři dni se mi točil celej svět.S největší pravděpodobností se mi hlava točila z oněch jablek.Po vysazení se asi po týdnu vrátilo vše do starejch kolejí.Jabka letěli na hnoj!🙂🙂🙂

  • Kupované ovocie treba olúpať zo šupky.Bežne striekané a namočené v dákom bordeli ostáva iba na šupke / pokial nie je poškodená /.Šupka je ochranný obal ovocia.Aj zeleninu treba lúpať,aj keď je dočista umytá v sáčku npr.mrkva.

 6. V poslední době se na potravinách objevuje logo žáby a prý to není nic dobrého. Buď je tam rozemletý hmyz, nebo je patřičně „ošetřeno“ ovoce a zelenina. Viděla jsem i na banánech. Dočíst se každý může na Fb na stránce Cvrčky nežeru. Jsou za tím Gatesovy společnosti a tak nečekám nic pěkného. Nekupovat je nejlepší volba.

 7. Mladá slovenská herečka sa kvôli neznesiteľným bolestiam v dôsledku vedľajších účinkov posilňovacej dávky očkovania proti Covid-19 rozhodla eutanáziou ukončiť svoj život
  https://www.infovojna.bz/article/mlada-slovenska-herecka-sa-kvoli-neznesitelnym-bolestiam-v-dosledku-vedlajsich-ucinkov-posilnovacej-davky-ockovania-proti-covid-19-rozhodla-eutanaziou-ukoncit-svoj-zivot
  —————————————-
  Ja len – či si uvedomujeje tú skázonosnú „neutralitu“ tejto informácie!

  • Pane Bože

  • Herci vzdy navodzuju tu spravnu atmosferu na zavedenie anomalneho scenara (Covid, teraz eutanazia), t.j. vytvorit novy normal.
   To, ze je hlupa a mozno patri k „svetovej mafii“ sa uz dneska berie za normal.

 8. …vďaka za inf. …treba posielať lásku celému svetu, bez hnevu, zloby, nenávisti, závisti a zákernosti, nech sa nám darí čo najlepšie…..

 9. Paní Emily, ano Bůh Sionu předpověděl i poslední dobu konce jako hroznou dobu soužení, ale ne že by to On činil! Předpověděl to proto,že je vševedoucí a věděl jak bude svět pokračovat bez něho, když právě odpůrce Boha ošálil Evu a Adama a odpojil tak jejich vztah lásky. A právě ten odpůrce satan tu takhle řadí a ten právě nenáviděl a nenávidí Boží stvoření a nejraději by je hned pozabíjel a přes své poskoky to tak postupně dělá. Ano Bůh to zatím nechává tak a to proto že dal všem svobodnou vůli..a také aby se ukázalo jak svět bez Boha dopadne..ale všeho dočasu..až to bude zde núnosné a budeme k němu volat tak Ježíš si pro nás přijde a zachrání nás. A každý má teď možnost se k němu přidat a zachránit si život a žít znovu v krásném ráji..nebo se přidat k té temné straně a jít do záhuby,protože bez Boha není zivot a už je nebude udržovat uměle při životě. Bůh je dobrý a láska, jen čeká jak se kdo rozhodne..

Pridajte komentár

*