Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Najlepšia bylinka na odstránenie ťažkých kovov z vášho tela


Print Friendly, PDF & Email

Najlepšia bylinka na odstránenie ťažkých kovov z vášho tela

Ťažké kovy sa spájajú s výskytom rôznych chronických ochorení. Lekári často nevedia prísť na ich príčinu a tak namiesto detoxikácie tela zvyknú iba potláčať sprievodné príznaky.

Medzi najvážnejšie takéto komplikácie spôsobené prítomnosťou ťažkých kovov patria choroby srdca a ciev, rakovina, emocionálne problémy, kognitívne schopnosti, dezorientácia, oslabené kosti či choroby obličiek.

Nutričné zloženie a účinky koriandra

Koriander je jednoročná bylinka plná dôležitých minerálov ako vápnik, draslík, horčík, mangán a železo.

Obsahuje tiež veľa vitamínu K a A.

Okrem prínosov z obsahu nutričných látok dokáže táto bylinka aj detoxikovať telo od ťažkých kovov a iných toxických substancií.

Zvlášť cenená je schopnosť koriandru odstraňovať ortuť, ktorá zo všetkých ťažkých kovov (okrem rádioaktívnych) predstavuje pre telo najväčšie nebezpečenstvo.

Čo o koriandri vravia štúdie

Podľa mnohých štúdií má koriander silné antimykotické, antiseptické a protizápalové účinky. Je schopný obzvlášť rýchlo zmierniť zápal a potlačiť infekciu.

Tím výskumníkov v Indickom inštitúte medicínskych vied v Novom Delí urobil experiment.

Počas neho u myší pomocou antigénov vyvolali zápal a opuch podobný tomu, ktorý u ľudí spôsobuje reumatoidnú artritídu. Následne myši kŕmili koriandrom.

Výsledkom bolo výrazné zmiernenie príznakov ochorenia.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

V tomto článku vám poskytneme recept na lacnú a efektívnu metódu, ako využiť liečivé a detoxikačné účinky koriandru. Poslúži vám hlavne v prípadoch, ak chcete z tela odstrániť zápaly alebo tažké kovy.

Najlepšie na ňom je to, že nemá žiadny časový limit užívania. Preto ho budete môcť využiť kedykoľvek a akokoľvek dlho to bude potrebné.

Ako užívať koriander

Najjednoduchším spôsobom konzumácie koriandra je vziať za hrsť čerstvej vňate a rozmixovať ju na drobné kúsky v mixéri.

Ak nemáte mixér, úplne postačí ju na jemno pokrájať nožom na krájacej doske.

Následne, pokrájanú vňať koriandra pridajte do obľúbeného smoothie alebo jedla a to skonzumujte.

Protizápalový a detoxikačný recept

Ak chcete využiť koriander na potlačenie zápalov, potom je vhodné ho zmiešať so zopár ďalšími ingredienciami kvôli umocneniu ich vzájomného účinku.

Ingrediencie

 • 1/2 pohára (1 dcl) na jemno pokrájaného koriandru.
 • 1 čajová lyžička prášku zeleného jačmeňa alebo pšeničnej trávy
 • 1/2 pohára (1 dcl) čerstvej jablčnej šťavy
 • 1/2 pohára (1 dcl) čistej vody

Príprava

Skombinujte všetky ingrediencie.

Následne ich pomixujte v mixéri alebo len tak lyžičkou zamiešajte v pohári a váš detoxikačno-protizápalový nápoj je hotový.

Dobrú chuť a na zdravie!

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší veľmi dobrý článok. Ja „neskoro zobudená“ toto náhodou viem z webu naturalnews.com. Ale veľmi pekne ďakujem za pripomenutie. Zajtra si ho aj kúpim. Aj sa na sebe smejem – nakupujem to čo práve vyčítam.

 2. Ďakujeme za poučný článok.

 3. Je účinok sušeného korenia predávaného v Potravinách porovnateľný s vňaťou. Korenie je predsa len dostupnejšie.

  • Korenie v potravinách je zvyčajne z mletých semien, aspoň to ktoré som kúpila ja. V článku ale ide o vňať. Neviem či korenie zo semien bude mať rovnaké účinky ako čerstvá vňať. Ja si pestujem čerstvý koriander zo semiačok. Vyrastie aj v črepníku, hrantíku na okne, ale oveľa lepšie sa mu darí v pôde v záhrade. Tam rastie rýchlo a budete mať čerstvej vňate koľko potrebujete. Ja som čítala, že je potrebné koriander kombinovať s chlorellou a cesnakom medvedím, aby sa dosiahol maximálny detoxikačný účinok. Žiaľ, nedopracovala som sa ku konkrétnej schéme dávkovania. Viete niekto poradiť prosím?
   Dá sa zohnať aj tinktúra z vňate koriandra v internetových obchodoch.
   Veľa zdravia všetkým!

 4. Jednoduchá

  Pre p.Jean, tak to nakupujeme dve, nie ste v tom sama :-)………….

 5. Veronika Patrovicova

  Ďakujem, poučné ….

Pridajte komentár

*