Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Vírus vtáčej chrípky H5N1 našli v kravskom mlieku práve v čase, keď začali klinické skúšky Gatesovej vakcíny


Print Friendly, PDF & Email

Vírus vtáčej chrípky H5N1 našli v kravskom mlieku práve v čase, keď začali klinické skúšky Gatesovej vakcíny

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) vyzvalo štáty, aby sa pripravili na „rýchle testovanie vtáčej chrípky“. Stalo sa tak po tom, čo v pasterizovanom mlieku v jednom obchode s potravinami testy odhalili fragmenty vírusu vtačej chrípky H5N1.

Je neuveriteľné, že médiá označujú za „náhodu“ fakt, že toto sa deje presne v rovnakom čase, keď Billom Gatesom financovaná vakcína proti vtáčej chrípke práve vstúpila do fázy klinického testovania.

Aktuálne sú proti vtáčej chrípke licencované štyri vakcíny, avšak žiadna nie je v súčasnosti schválená pre nebezpečnejší kmeň vtáčej chrípky H5N1. Zdá sa, že Bill Gates je pripravený zarobiť na tejto možnej kríze. Už aj stihol zverejniť vyhlásenie o globálnej dohode pre distribúcii vakcín do rozvojových krajín.

Taktiež médiá už začali s prehnanou propagáciou hrozby, ktorú pre ľudstvo údajne predstavuje vtáčia chrípka H5N1, a to aj napriek skutočnosti, že vtáčia chrípka sa nedokáže prenášať medzi ľuďmi, pokiaľ jej k tomu nedopomôžu v laboratóriách pre biologické zbrane.

John Fulton, zakladateľ farmaceutickej spoločnosti BioNiagara, bol široko citovaný v médiách, keď povedal, že tento kmeň vtáčej chrípky „sa zdá byť 100-krát horší ako covid, respektíve mohol by byť, ak zmutuje a udrží si vysokú smrtnosť“.

Lekári uvádzajú, že vírus H5N1 má u ľudí smrtnosť okolo 50%. Hoci vírus zatiaľ neinfikoval veľa ľudí, CDC zdôrazňuje, že je pripravené na možné prepuknutie epidémie, pričom zástupca riaditeľa Nirav Shah povedal: „Nemýľte sa, CDC je aktivované v dôsledku týchto zistení.“

Bill Gates presne predpovedal priebeh pandémie covidu roky predtým, než prepukla. V roku 2018 predpovedal, že:

„Existuje významná pravdepodobnosť rozsiahlej a smrteľnej, modernej pandémie, ktorá sa vyskytne počas nášho života z dôvodu neustáleho objavovania sa nových patogénov, zvyšujúceho sa rizika bioteroristického útoku a toho, ako je náš svet prepojený prostredníctvom leteckej dopravy.“

V decembri 2019 dokonca propagoval svoje vakcíny ako najlepšiu finančnú investíciu na najbližšie roky.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Teraz, keď sa vzorky vírusu H5N1 objavili v mlieku z obchodu s potravinami v Spojených štátoch amerických práve v čase, keď sa jeho vakcína blíži k schváleniu, zdá sa, že jeho načasovanie je opäť bezchybné.

Správa spravodajskej televízie CBC uvádza, že podľa amerického Úradu pre potraviny a liečivá (FDA) boli vzorky pasterizovaného mlieka pozitívne testované na zvyšky vírusu vtáčej chrípky, ktorý infikoval dojnice.

Úrad zdôraznil, že materiál vírusu bol inaktivovaný (pasterizáciou) a že odhalené fragmenty vírusu „nepredstavujú živý vírus, ktorý by predstavoval riziko pre spotrebiteľov“. Úradníci dodali, že problém naďalej študujú.

„K dnešnému dňu sme nevideli nič, čo by zmenilo naše hodnotenie, že komerčné dodávky mlieka sú bezpečné,“ uviedol úrad FDA minulý utorok vo vyhlásení.

Oznámenie prichádza takmer mesiac po tom, čo bol vírus vtáčej chrípky, ktorý v posledných rokoch nakazil milióny voľne žijúcich aj komerčne chovaných vtákov, zistený u dojníc v najmenej ôsmich amerických štátoch.

Ministerstvo poľnohospodárstva (USDA) uvádza, že k dnešnému dňu bolo postihnutých 33 stád. Úradníci FDA však neuviedli, koľko presne vzoriek testovali ani kde boli získané.

Úrad pre potraviny a liečivá vyhodnocoval mlieko počas spracovania a z obchodov s potravinami, uviedli úradníci. Výsledky ďalších testov sa očakávajú v „najbližších dňoch až týždňoch“.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Včera nado mnou letel vrabec, ktorý kašľal.

  • U mňa straka – mala čiernobiele mlieko. Kýchala.

  • Ja som tiež zistil niečo hrozné – jedna moja sliepka začala vydávať len jeden zvuk – len občas píska ako keď sa šliapne nohou na gumovú detskú hračku s „pískatkom“.
   Asi má nejakú strašnú prenosnú chorobu alebo nejaký nebezpečný vírus, ktorý by mohol ohroziť celý svet.
   Už k nim do záhrady nebudem chodiť a ani vajcia nebudem vyberať, len im cez plot hodím niečo po zobák a hadicou nalejem vody. Čím skôr zavolám priamo Gatesovi či nevie ako mám ďalej postupovať a ako sa chrániť. Ešte že na svete existujú takí filantropovia ako on, ktorý nás chránia svojimi produktmi pred hroznými nepredvídateľnými výstrelkami prírody.

   • Achnaton, dovolím si prilepiť môj dnešný koment na toto miesto (snáď to nebude na prekážku..)

    Tak, aspoň že v našom „okrsku“ je zatiaľ všetko v poriadku a netreba volať žiadne SOS. Sliepky slobodne pobehovali po zemiakmi – zasadenej roli – bez akýchkoľvek neprirodzených „pazvukov“ , hľadajúc si ich vlastnú poobednú rastlinnú delikatesu.

    Pes od suseda ležal na jeho obľúbenom mieste v chládku, jedným okom sledujúc, čo sa naokolo mihne, stádo kráv a býčkov za elektrickou ohrádkou, sa spoločne spásalo na čerstvej lúke s prístupom do potoka – systémom, že mladí býčkovia a jalovice, nie sú oddelení od ich matky – kravy (a jej mlieka), takže ich všetci reálne vnímame ako – HAPPY kravy – (Pozn.: 2 roky s predkupným právom na spracované hovädzie mäso – u odberateľov).

    Slniečko hrialo, pivko po poctivej práci a pri stavaní Mája v našej obci – zachutilo..Proste – pohoda! A žiadna reč medzi ľuďmi v pospolitosti o nejakej vtáčej chrípke..

    Ľudia mojej generácie, sa viac vracali v debatách do čias minulých, porovnávajúc ich s tými súčasnými.

    A poviem len toľko, že každý z nich „mal patent“ na tú svoju životnú pravdu z toho vlastného – skúsenosťami, vráskami na tvári a mozoľami na rukách – prežitého Života, v ktorom dokázali zabezpečiť vlastnú rodinu, vychovať synov a dcéry, dnes v rámci svojich možností – pomáhajúc duchovne i materiálne – svojim vnukom a vnučkám – s ohľadom na vlastný ROD. Čo je na tom, prosím – nenáležité?

    A teraz, čo si povieme? Je tento človek – podľa „ litery obce“ – sviatočný kresťan – súci na „zatratenie“, pretože v jeho živote nemal nikdy „bunky“ a ani reálny Čas na to, aby si po večeroch čítal napr. Posolstvo Grálu, ev. Jason Mason – MiB, ev. Židokraciu, Bahadgavítu a tisíc iných „duchovných“ kníh ?!

    Pričom ten človek má možno svetlejšiu Dušu (Ducha), ako ten, ktorý tých tisíc kníh za celý svoj Život prečítal.

    A aký bude „verdikt“ v rámci tzv. Posledného Súdu pre tohto Človeka tu na Zemi? Dovolí si ho z nás niekto tu – prejudikovať? Fú! – ťažký prúser pre toho, kto by sa len o to pokúsil..

    Takže – PRAVDA? Aká a Čia je tá „Naozajstná „pra-vedúca“ – Pravda?

    Sme tu na Zemi len ako také malé zrnká piesku, ktoré sa hádajú na detskom pieskovisku, že ktoré z tých ich zrniek sú pevnejšie v základoch tejto „pieskovej stavbičky“. Sme tak malicherní (áno i – vr. mňa..)

    P.S: 1 – Dovolím si už len na Záver dodať k Veci:

    Čaká sa na VOĽBU každého človeka. Je Doba rozhodovania a konečného Rozhodnutia, ktoré nemusíme chápať ako slovné.

    Rozhodnutie dajú individuálne energetické vibrácie, zjemnené, zušľachtené energetické telá človeka, schopnosť spolupracovať a poznávať v hlbokých morálnych, etických i empatických, kultúrnych a hlavne – duchovných základoch ľudskej bytosti.

    Každý má svoj Osud napísaný v Sebe. A určite to nebude o tzv. „rozhodovacích verbálnych argumentoch“. Och, to určite nie!

    Preto by mal byť človek radšej pripravený na Všetko a to – NIE ! – s prvotným ohľadom na to, koľko toho každý z nás za celý Život – načítal, ale preto – AKÝ (vnútorne) JE!!

    P.S: 2- Útechou nám môže byť to, že Zákon Lásky – NEDOVOLÍ – zmietnúť všetkých ľudí – an block – „zo stola“.. To je to konštruktívne..

    P.S: 3 – A čo sa týka tej Pravej – Ves-mírnej (Univerzálnej) PRAVDY, tak ONA – samozrejme – EXISTUJE, pričom NEPOTREBUJE (nie je na to odkázaná), aby jej človiečik – musel veriť..

    Tak – „TO“ – skutočne – NEFUNGUJE! A PREŽITKOVO (pozn.: NIE – literárne!!) -dospieť k NEJ, je záležitosť každého z nás – na XY – ďalších pozemských Životov.

    Ďakujem za pochopenie!

    • Ajša, nesmieš „zaspať“ na Zemi ale musíš mať neustále na zreteli, že si tu vo vesmíre len kvôli vývoju svojho ducha – teda seba a že doba na to vyhradená nieje neobmedzená. Ďalšou vecou je, že duchovný vývoj človeka je preň prvoradý…a tak človek nesmie tento život na Zemi brať tak akože sa niekde usadí a pobyt tuná si zariadi tak aby mu bolo čo najviac dobre alebo aby tu niečo veľké dosiahol. Je to vždy prijateľné len vtedy ak človek dokáže žiť s rovným chrbtom ale vzhľadom na stav ľudí dnešné podmienky na Zemi sa málokoho Život nedotkne v tom zmysle, že v záujme Duchovného posunu a očisty od vín nebude po ňom požadovať veľkú zmenu – zmenu smeru a ťažkých rozhodnutí. A tá zmena býva často spojená s hmotným zázemím čo ešte sťažuje rozhodovanie.
     Duch musí byť slobodný aj tu na Zemi a musí byť nezáviský na hmote a rozum ho musí všade nasledovať a pomáhať mu a nie mu brániť v pohybe a rozlete. Toto si tu musí každý človek uvedomovať s osvojiť a doslova sa to naučiť. Zatiaľ sme ešte len v škole ale na výsledku pri „maturite“ – súde záleží či sa človek – duch stane večnou duchovnou osobnosťou alebo v mukách zahynie naveky. Takže aj tu v hmote sa človek musí naučiť žiť duchom a nie rozumom aby keď nastane vo vesmíre čas keď sa na pokyn Zhora rozložia absolútne všetky úrovne vesmíru – aby bol ako duch schopný odísť do duchovného sveta. Tu nieje vôbec čas na nejaké zaháľanie a pozerať sa na iných čo robia nemá absolútne žiaden zmysel – každý si ide svojou cestou. A svoj osud nemá zapísaný v sebe ako nejaký program alebo danosť ale si ho sám tvorí. To čo si vytvorí to si aj odžije – to ho čaká.
     A ešte jedna vec – taká špeciálna:
     každý ľudský Duch je vo vesmíre čisto sám za seba a to čo so sebou vykoná – do akého stavu sformuje seba – za to bude súdený len on sám – na nikoho sa vyhovárať nebude môcť. Absolútne na nikoho ani na samotného Lucifera pretože nesie v sebe Zákon slobodnej vôle – možnosť sa slobodne rozhodnúť v každom okamihu svojej existencie. Všetko toto sa môže zdať absolútne prísne až kruté ale s pánom Bohom sa nedá vyjednávať a ani nijako obísť Jeho Zákony – Jeho vôľu. Ale dá na to pozerať aj z inej stránky – Ony zaručujú dokonalé vykonanie Spravodlivosti vždy a všade – jak vo vesmíre tak aj vo večných dokonalých svetoch nad ním a preto je pochopiteľné, že je treba poznať Jeho vôľu – Zákony Stvorenia, ktoré toho kto sa do nich vpraví nesú nahor a tí, ktorí o nich nechcú nič vedieť tých trestajú a keď ich ani toto nevráti na správnu cestu tak týmto Zákonom nakoniec NAVŽDY podľahnú.
     Takto Ajša vidím a cítim – bez ohľadu na to aký som ja sám vo svojich skutkoch – to si budem musieť zodpovedať len ja sám.
     A len podľa skutkov budú ľudia súdení.
     Ono to môže odomňa vyzerať ako chladné, prísne kázanie až súdenie ale to len pre toho kto tieto veci nechápe. Ten kto ich chápe tomu robia radosť v srdci.

     • Ach, Achnaton,

      vďaka za Tvoju spätnú väzbu a Čas, ktorý si tomuto komentu venoval. Vážim si ho, i keď..

      Boli u mňa Chvíle, keď som si myslela, že máš vo svojich komentoch vnútornú Silu skutočne odpovedať na každý problém človeka tu na Bádateľovi – ako správne a korektne duchovne žiť. Až do Času..

      Písala som si tu s Tebou v určitom dátume o mojej vlastnej životnej filozofii (ktorú nikomu nevnucujem) a to (v myšlienkach) – ŽIŤ v Prítomnom Okamihu (a to duchovne -VYSOKO-poctivo a koncentrovane) a Tvoja spätná väzba v jednom z komentov, bola pre mňa vysoko-vysoko rozpačitá a tam som pochopila to, že NIKTO – opakujem – NIKTO mi nemôže dať relevantnú odpoveď na Otázku, ako „správne“ žiť, pokiaľ si to neodžijem sama na vlastnej „koži“ a následne nepochopím dané súvislosti.

      Lebo, ako sa hovorí: „kecy sú len kecy a život plynie Inam“.. (v dobrom!)

      Určite si si uvedomil, že som Ti v danej veci dala Odkaz vo videu na Toho, z ktorého rád životne čerpáš i tu na Bádateľovi a to na PG v danom videu v konkrétnej 23. kapitole čas: 6:21:40 hod.

      https://www.youtube.com/watch?v=cOtsvoGwcEw

      v ktorej podrobne rozoberá – Ako je vysoko dôležité žiť – myšlienkovo – v Prítomnom okamžiku, pretože bez toho, sa žiaľ – ja, ale ani Ty – neposunieš duchovne a bytostne – ďalej.. Priala by som si, aby si to pochopil, pretože táto „stať“ je – akoby ľuďmi vysoko – podceňovaná (pretože je – v božskej jednoduchosti – pre človeka absolútne – zložitá), pričom – pre mňa je to zas – VYSOKO PRIORITNÉ, ako sa viac posunúť Bližšie – a zároveň – Vyššie. Oveľa viac – Vyššie, ako si tomu Sám v t.č. – schopný porozumieť..

      P.S. Ja osobne si tu vážim každého zdravého názoru a to bez ohľadu, či s tým môj Duch koreluje, alebo i – nekoreluje.

      Lebo – každý z nás – sa nachádzame duchovne niekde inde.. A už len tento fakt, ak si ho dokážem pripustiť, je pre mňa v mojom Živote – vysoko – oslobodzujúci, ktorý mi dovolí Slobodne dýchať a myslieť..

      Vďaka za Tvoje porozumenie! Myslené veľmi – konštruktívne!

     • Ajša

      …keď sa Poznanie stane tou perlou…

     • Ajša, .. áno, žiť v prítomnosti… veď od nej sa všetko odvíja a vždy existuje len prítomnosť.

      Ja som sa vtedy zámerne chytil slovíčok…a viem kam som mieril lebo dosť ľudí by chcelo obísť svoje vedomie a bez práce zažiť nejaký zázračný prítomný okamih..v ktorom zažijú dotyk samého Života.
      Niekto ho chce dosiahnuť meditáciou, niekto hľadá duchovného učiteľa ďalší ideálneho duchovného partnera, ktorý mu odkryje tajomstvo Života. Je to len nepokoj ducha, ktorý veľmi smädný hľadá prameň Života. Len nepokoj a smäd ducha, ktorý sa chce napiť z Pravdy. A len rozum dáva zcestné rady ako bez pohybu ducha chcieť uchopiť a zažiť dotyk Života – dotyk Výsosti.
      Na to som vtedy chcel poukázať aj keď som vedel, že na to si sa nepýtala a nepísala si o tom.
      A poukázal som na toto pretože to súvisí s prežívaním prítomnosti. A sama máš na to odpoveď – že všetko si musíš uvedomiť a zapísať do svojho ducha prežitím len Ty sama a pri plnom vedomí v bežnej činnosti na Zemi. A tá bežná činnost má byť zahŕňajúca celú ľudskú bytosť žijúcu v tele na Zemi začína napríklad od sadenia zemiakov, študovanie návodu na varenie až po čítanie čistej duchovnej literatúry ..- nech každá zložka ľudskej bytosti nieje zanedbávaná. Ale veď Ty toto všetko dobre vieš a netreba Ti nič iného len pokoj a nefalšovanú a podporu lásku najbližších (nech je nimi ktokoľvek) aby si mala silu začať žiť len v prítomnosti.

     • ku komentu:
      Achnaton – 01/05/2024 at 9:38

      Achnaton, ďakujem za Tvoje dovysvetlenie „témy“.

      V pohode..

 2. Šajze, u susedov kotkodakala sliepka 🙈

 3. Miroslav Čižmár

  Bude nová pandémia?

 4. Loupači obličejů, mimozemské technologie a únosy do UFO [Jaroslav Chvátal a Sueneé]
  https://odysee.com/@lesapan5:a/Loupa%C4%8Di-obli%C4%8Dej%C5%AF,-mimozemsk%C3%A9-technologie-a-%C3%BAnosy-do-UFO–Jaroslav-Chv%C3%A1tal-a-Suene%C3%A9-:3
  —————–
  Nie o bežných technológiách – komu slúžia tentoraz pozemské jednotky?

 5. holistický prístup

  Ďalšia matrica = egregor = energetické pole = myšlienka = naratív STRACHU.

  Odmietam, zakazujem, ruším!

  • Može sa zísť!
   Vianočný bezpečnostný oznam 🎄🇸🇰
   https://odysee.com/@dannykollar:d/viano%C4%8Dn%C3%BD-bezpe%C4%8Dnostn%C3%BD-oznam:d

  • Marek Kosice

   HP : reagujes mudro

  • Nemusíš nič rušiť a odmietať, vykašli sa na to a je jedno či je to okultizmus alebo nie, choď za Svetlom a všetko čo ťa viaže s temnom postupne samo uschne, zanikne, vyhnije…a takto je dokonca záruka, že zanikne aj to temné čo si sám vytvoril a je neustále s tebou spojené – až potom budeš slobodný. Lenže keď často píšeš, že Svetlom, Slobodou, Pravdou a Cieľom si sám sebe tak nemáš kam ďalej ísť keďže sa vždy pre riešenia vraciaš len k sebe – k tomu čo si sám vytvoril. To je k ničomu keďže tak používaš len to čoho sa zo strachu držíš a aby si sa cítil lepšie – ľahšie a vzniesol si sa nad to všetko ako horkovzdušný balón tak potom bez citu vyhadzuješ všetko čo ťa ťaží.

   • Marek z K na východnom Slovensku je požiar tak šup šup prezleč sa do uniformy a hasit °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

   • holistický prístup

    Achnaton,

    viem, čo činím – Tvoje sektárske „svetlo“ odmietam, ruším, ničím – je pre vidiacich temnota v jh svete zlikvidovaná.

    • Ty si teda pacient. A za každým tvojím komentom nezabudni napísať diabolské „amen“ (Amon – zjednotené Božstvo pekla). To kedysi tých diablov z Amona zrušil a odmietol Achnaton a vrátil pravú vieru v jediného Boha. Achnaton ukázal cestu ku Svetlu ale oni chytračili a napokon vrátili starý systém uctievania diabolského božstva Amona ktorý funguje dodnes. Karavána Svetla ide ďalej a sily zla – Amona idú ďalej tiež ale kráčajú inam – kráčajú ku svojmu zániku. Nebude to človek, ktorý očistí túto Zem od v duchu padlých.

     • holistický prístup

      Achnaton,

      praktiky, o ktorých píšeš sú praktikami, ktoré používaš aj Ty a Tvoji spolusektári – ako si sám seba označil – spolupacienti.

      Slovo, ktoré používaš po temných rituáloch sám, sú obľúbené v stáde, do ktorého si sám seba zaradil.

      Slová mnou použité sú úplne odlišné – pre takých, ako si Ty veľmi zničujúce.

      Svojim príspevkom si sa znovu ukázal v plnej nahote – gratulujem.

      S ľúbosťou v srdci holistický prístup.

 6. Niekoho naseriem – niekoho poteším! Trochu placatá Zem. Ale možno je to len tým, že sa to nenakrúcalo rybím okom!
  Terre plate – Des milliers de km plat
  https://odysee.com/@Nicolas:d/Terre-plate—Des-milliers-de-km-plats:b

 7. svatoslav butora

  Žiadna pandémia odvodzovaná od vírusov neexistuje. Neexistujú resp. neboli zverejnené a zdokumentované žiadne mikrosnímky toho chrípkovo sa tváriaceho „vírusu“. To všetko je len a len podvodná podnikateľská bublina s názvom „gatesiáda“.

 8. A čo tie úbohé kravičky, ktoré debily napr. v Austrálii, Kanade… očkovali mRNA svinstvom proti údajnému covidu19? Koľko ľudí pilo a jedlo výrobky z tohto kontaminovaného mlieka či z ich mäsa? Hajzli satanskí !!!
  Vrchol primitivizmu a tuposti bolo očkovanie týmito mňamkami mačiek na ostrove Cyprus ! Som zvedaví, koľko z nich tam o rok bude ešte žiť…

 9. .. Čisto o j.Chvátalovi – nejaký čas som ho občas počúval a keď sa povie „konšpirátorov“ tak to označenie na neho naozaj sedí – to čo predvádza – to už musí byť niečí „robota“.
  Mieša jablká, hrušky aj aj to je málo … to je celý Zelovoc kde vybuchla bomba.
  Dokonca raz zašiel tak ďaleko, že prehlásil, že „my – ľudia sme anjeli“. To už bola čerešnička na torte. Mňa by zaujímalo ako je to organizované, kto a čo je za tým…ak by som si mohol tipnúť odkiaľ to ide tak zo západu ako oblbovací a odchtyávací nástroj na ľudí, ktorí sa neuspokoja s oficiálnymi vyhláseniami.

  • holistický prístup

   Achnaton,

   ešteže TY a TVOJ temný brat ste dokonalí v prezentácii temna, rozširovaní sieti temného pána a lovení oviec pre neho – ste horší, ako všetky ostatné seky – ste pripútaní na temný egregor, ktorí vytvorili JEZUITI!

  • holistický prístup

   Achnaton,

   ešteže TY a TVOJ temný brat ste dokonalí v prezentácii temna, rozširovaní sieti temného pána a lovení oviec pre neho – ste horší, ako všetky ostatné seky – ste pripútaní na temný egregor, ktorý vytvorili JEZUITI!

   • Vidím, že si si nás hneď vedel niekam zatriediť kam „patríme“ – máš jasno – máš kľud na duši. Alebo žeby predsa nie ? No ak nie tak tá jezuitská škatuľka bude chybná a budeš musieť hľadať ďalej…… hľadať ďalšiu … hľadať svoj kľud. Ale záujem nájsť tú správnu nemáš a tak nás niekam šupneš podľa svojho.
    Ale povedzme si na rovinu, že tento tvoj nekľud je vlastne tvoj prirodzený stav…stav mimo seba.

  • Objektívne

   Chvátal má veľký záber a čerpá od rôznych autorov z ezoteriky a exopolitiky. V minulosti dal vedieť, že ja napojený na ezoterickú skupinu tzv.radu deviatich. V mnohých prípadoch jedná o špiritizmus. Napríklad také diela ako Tajemství Amenti, RA Materiál, Poslové úsvitu…
   Tiež je dobré vedieť, že informačnú hodnotu to nemá takmer žiadnu. Ako v mnohých iných prípadoch napríklad na exopolitics.org ide len o zisk z predaja kníh, videí, článkov, rozhovorov a pod. Veľa z toho čo produkujú nie je skutočná realita.

   • Mě vypadl z oka tou akcí jak se napojit na nějaké mimozemšťany ,tím solárním zábleskem,který už měl proběhnout
    asi před dvěma lety a tvrzením,že pokud cítíme ,že Covid včelička je pro nás dobrá,tak ať to klidně do sebe necháme návrat,že tělo se s tím v pohodě srovná.
    Některé dokumenty má poměrně slušně zpracovaný,ale je nutné ho brát s rezervou.Však to též vždy zdůrazňuje.

    • Objektívne

     Teória slnečného záblesku pochádza z vedeckého výskumu, problém je, že ezoterické skupiny si k tomu pridávajú vlastnú zložku načítanú z astrálneho pola, preto to mnohým pripadá ako zo scifi filmu. Tak to robí napríklad Cobra.

    • by sa nemal volať Chvátal ale Plácal. Ale to Chvátal má tiež nejakú výpovednú hodnotu – kam tak chváta?.
     Toľko relácií, stretnutí, seáns a ďalšieho…. – taká permanentná mnohoročná kadencia informácií… tak pilno nepracuje ani ruský podpindosník s Damoklovým mečom na krku.
     Ďalším mudrcom, ktorý má „pobavil“ je istý Ing. Vladimír Laubert, ktorý prednáša o Slovanských Védach.
     V jednej prednáške povedal niečo v tom zmysle, že emócie sú nám Slovanom neprirodzené. Nuž ja sa pýtam či nie náhodou emócie – jak pozitívne tak aj negatívne – či prostredníctvom ich prežívaní sa človek neposúva vo vývoji svojho ducha? Emócie – ich prežívanie pomáha formovať ducha človeka a to ako sa v tom prežívaní rozhodne – ako na ne ZAREAGUJE to je vec druhá. Ale slobodnú vôľu má tak emócie môže využiť k posunu vpred. Pán Inžinier asi nepochopil, že ešte niesme duchovne „hotoví“ – že sme ešte vo vývoji – v Škole Života – v hmote Vesmíru a nie už v dokonalom prostredí Duchovného sveta.
     A určite ani netuší, že s týmto Vesmírom – hmotou – my ako duchovné osobnosti nemáme nič spoločné a že sme v ňom prostredníctvom tiel ukotvení len na nevyhnutný čas duchovného vývoja. Na nič iné sme sem neprišli a už vôbec nie aby sme uctievali Bytosti prírody ako nejakých bohov. Kedysi Slovania dvíhali zrak k hore k nebu- k Bohu a teraz hľadajú Boha len v prírode – čo je zasa len satanizmus a odpadlíctvo.
     A ešte sú na to svoje poblúdenue hrdí. Veru tak to došlo na Zemi ďaleko.
     Je toľko ale toľko duchovných smerov, guruov a prorokov a ich učení, že už ten fakt je zarážajúci. A zaujímavé je aj to ,že VŠETKY STOJA JEDNO PROTI DRUHÉMU…ale to neznamená, že čistá večná a tiež každému dostupná Pravda o všetkom existujúcom neexistuje.

     • Ojektívne

      Je potrebné pochopiť, že títo a podobní sa živia vytváraním príbehov za účelom zisku z predaja. Je im šuma fuk či že väčšina toho je vymyslená, alebo to s realitou nemá nič spoločného. Heslo dnešnej doby je zarobiť a je jedno ako, trebárs aj spôsobom, že oklamú celý svet, napríklad ako Corey Goode.

  • Marek Košice

   Chvátal je šmejd. 🙂

   • Zaujímavé, je aj to, že sa v médiách vždy „uchytí“ tam kde tie relácie moderuje moderátor úplne neznalý veci alebo nejaký nadšenec pre veci nevšedné.
    Je to taký alternatívno – slniečkársky prístup – oddelene hovoriť jednotlivých javoch všetko čo človek hovorí vo všetkých jeho reláciách dať do jedného obrazu – to je už vec iná.
    Už keby sám moderátor bol zvedavý a len občas kritický a pokladal otázky od srdca tak to už nebol taký vodopád slov od J.Ch. Ja nemám voči J.Ch. nič ale čo je veľa….

 10. Ten virus prokazuji rovnez manipulovatelnym PCR testem jako u COVIDu. Ten test se da nastavit tak, ze vsechny vzorky jsou pozitivni.
  Jako posilali zdrave lidi skrze ‚pozitivni test‘ do karanteny, totez delaji s celym chovem drubeze a dobytka! Ty ‚pozitivni‘ zvireci chovy vyhubi. Cilem je nastolit nedostatek potravin a hladomor.
  Zdrava zvirata pozabijeji na prikaz sionistu.

Pridajte komentár

*