Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Indoktrinovaný mozog – najdiabolskejšia vec, aká bola kedy vykonaná


Print Friendly, PDF & Email

Indoktrinovaný mozog - najdiabolskejšia vec, aká bola kedy vykonaná

(Patricia Harrityová, Exposé News) Molekulárny genetik Dr. Michael Nehls odhalil doteraz neidentifikovaný neurobiologický mechanizmus indoktrinácie, ktorý výrazne mení osobnosť.

V rozhovore so známym americkým novinárom Tuckerom Carlsonom hovoril o svojich alarmujúcich zisteniach bezprecedentného útoku na duševnú slobodu, ku ktorému došlo počas pandémie covidu. Tvrdí, že v súčasnosti už prebieha „tichá vojna“ proti ľudskému mozgu.

Podľa Dr. Nehlsa to bola „radikálna, plánovaná transformácia miliárd životov“ a bola nevyhnutnou podmienkou Veľkého resetu, ktorý si do roku 2030 predstavovalo zaviesť Svetové ekonomické fórum (WEF), mnohí politickí lídri a ďalší technokrati.

Dr. Nehls tvrdí, že pred akceptáciou ich zotročenia, ktoré úplne zruší naše súkromie a majetok a privedie nás k dystopickej existencii, musel nastať veľký mentálny reset.

Čo objavil Dr. Nehls

Doktor Nehls je váženým autorom knihy The Indoctrinated Brain (Indoktrinovaný mozog), ktorá popisuje tento do značnej miery neznámy neurobiologický mechanizmus. Ten bol zneužitý spôsobom, ktorý je pre tento neľudský indoktrinačný proces rovnako perfídny ako geniálny.

Dr. Nehls na svojej stránke na Substacku píše:

„Ohromujúce množstvo dôkazov naznačuje, že boj proti neustálym pandémiám (podľa WEF Risk Report 2023 bol Covid-19 iba začiatok), nekontrolovateľná zmena klímy a národné hranice sú všetko aspekty jednej, skrytej vojny proti ľudskému mozgu.“

Skutočným bojiskom je naša autobiografická pamäť, a tým aj mentálny imunitný systém našej spoločnosti.

Prudký pokles duševného zdravia vo všetkých vekových skupinách nie je len vedľajším produktom chybnej stratégie boja proti Covidu-19, ale logickým výsledkom kradmého a sofistikovaného procesu neuropatologickej indoktrinácie.

Tento proces má za cieľ „Veľký mentálny reset“, ktorý ľudstvo prinúti „ochotne“ prijať nový totalitný systém od samého začiatku, napriek jeho zásadnej nezlučiteľnosti s ľudskou prirodzenosťou.“

Zbohom vysoký krvný tlak

Dobývanie ľudskej mysle

Počas nedávneho rozhovoru sa Tucker Carlson spýtal Dr. Nehlsa: „Prečo, keď sa ukázalo, že mRNA vakcíny nezastavujú prenos infekcie, vlády pokračovali v ich pretláčaní populácii?“

Dr. Nehls odpovedal, že tu nešlo o zdravie ľudí ani o zarábanie peňazí.

„Išlo o dobytie ľudskej mysle. A je to ešte horšie ako podkopávanie schopnosti myslieť. Takže, ak vypnete produkciu nových nervových buniek a prinútite hipokampus, aby si zapamätal všetky nové prezentované príbehy vzbudzujúce strach, potom tieto príbehy naozaj vstúpia do mozgu. Ľudia si ich zapamätajú v hipokampe, ale za určitú cenu: prepíšu už existujúce spomienky.“

„Takže, čo sa stane, je“ pokračoval Nehls, „že novými naratívmi o strachu, technokratickými naratívmi, prepíšete svoje už existujúce spomienky, svoju individualitu alebo osobnosť a to všetko zmeníte.“

„Ak by to bolo úmyselné, bola by to tá najdiabolskejšia vec, aká sa kedy urobila,“ odpovedal Carlson.

„Určite,“ súhlasil Nehls.

Poznámka

Zdá sa, že vzhľadom na to, že Carlson aj Nehls uverili existencii covidu ako takého, tak aj oni sa do istej miery stali obeťami tejto najdiabolskejšej veci, aká sa kedy stala.

Výsek z rozhovoru Tuckera Carlsona s Dr. Michaelom Nehlsom si môžete pozrieť nižšie (celý rozhovor sa nachádza na stránke Tuckera Carlsona):

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Patricia Harrityová, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Israismael

  Skúste pochopiť toto čo som dal do odkazov …. aby ste pochopili hrubohmotne mozgy =predný a zadný ,ktoré zodpovedajú za rozum (hlavne predný mozog) : https://www.abdrushin.sk/vo-svetle-pravdy/posolstvo-gralu-od-abdrushina-009.ph
  Alebo toto : v čase 53min:51 sek vypočujte Dedičný hriech https://m.youtube.com/watch?v=bY6eCu6WcyY&t=23839s&pp=ygUacG9zb2xzdHZvIGdyYWx1IGF1ZGlva25paHk%3D

 2. holistický prístup

  Temní v tom majú dlhodobú prax – v prepisovaní – aj „mozgov“, myšlienok, naratívov, …, dejín, minulosti, súčasnosti, … – všetky tie „náboženstvá“. „sekty“, „organzácie“, „inštitúcie“, …, …, …; všetky tie zmeny v pôvodnom jazyku – z toho národy, …, …, …

  Stačí sa dostatočne vzdialiť a uvidíte OB-RAZ.
  Čím bližšie stojíte – tým menej vidíte.

 3. BioRoboty v ľudských telách (NPC) majú pamäť v „mozgu“ – čiže v systémovej časti – ako vo Windowse na harddisku, áno, malá pamäť znamená prepis starých súborov (starej pamäte).
  Ľudské bytosti nemajú pamäť v „mozgu“ ale na vyššej úrovní – v informačných poliach vyššej „duše“, ktorá v tejto simulácii/realite/škole získava skúsenosti.
  Keď si „duša“ oblečie na seba ľudské telo/BioSkafander, aby získala skúsenosti, jej doterajšie skúsenosti/pamäť sa nepresunie do ľudského BioSkafandra, ale ostane „hore/vyššie“ v informačných poliach vyššieho systému

  • Australopitékom a neandertálcom dlho trvalo kým sa dostali už ako homo sapiens k informáciám skrytým v informačných poliach vyššej “duše”.
   Nepredpokladám, že ľudia na Zemi sú jediní, ktorí majú dušu a sú napojení na tieto polia. Zároveň si nemyslím, že toto informačné pamäťovo-vedomostné pole vytvárali len ľudia zo Zeme. Preto je možné, že po úspešnom “vygumovaní mozgov” súčasných ľudí môže trvať naozaj dlho, kým sa ľudstvo dostane na súčasnú úroveň. Tiež mi je divné, prečo sa ľudstvo vybralo tou cestou ktorou ide, pretože veda a výskum nie sú potrebné na napojenie sa na duchovné “polia”.
   Moji známi by potvrdili, ako dávno (od kovidu) tvrdím, že sa deje “Babylonská veža” v mozgoch. Ako Boh poplietol jazyky staviteľom Babylonskej veže, NIEKTO poplietol rozum väčšine ľudstva. Hlavne mladí, ale aj starší sú úplne popletení, nevedia myslieť ani argumentovať. Sú možno vzdelaní, ale svoje vedomosti nevedia používať. A ak, tak len v úzkom pásme svojho odboru. Úplne stratili nadhľad a kontext.

   • Marek Košice

    Dendy : Kým nepochopíš že človek nevznikol z opice/neandertálca, atď., ale že bol STVORENÝ PRIAMO DO PODOBY ČLOVEKA, tak budeš blúdiť a blúdiť….

    • Dilino z plochej Zeme

     napisal zabludeny a nevedomy, ktory si ani tieto riadky neuvedomi.

     Precita ich a zacne byt pohlteny emociami, namiesto toho, aby hladal fakty a overoval si ich.

     Jaj.. vlastne tento clovek nevie reci, tak nevie citat knihy v cudzich jazykoch, nema peniaze a tak si nevie overit, ci je Zem plocha a ci gulata.

     Metaj sa na zemi a kric.

     • Marek Košice

      Už si sa dostatočne vygrcal, ty dilino z plochej Zeme? Pretože či sa ti to páči alebo nie, si dilino. A žiješ na plochej Zemi.
      Mimochodom, ani z výšky 30km by nebolo možné vidieť že Zem je guľatá, a to AJ KEBY GUĽATÁ BOLA….Tak o čom trepeš? Či mi napíšeš ďalší zvratok, a to, že (neexistujúca) guľatosť Zeme sa dá overiť z dopravného lietadla? 😀 😀 😀 😀 Zahrab sa, niktoš.

     • 30km je maly pomer k polomeru Zeme.

      30km/6371km = 0,0047

      30km je teda len 0,47% polomeru Zeme.

      Uhol, ktory potrebujes vidiet vzhladom k tomu polomeru vypocitas cez tangens a argumentom.

      arctan(0,0047) je 0,269 stupnov.

      Ak uvidis zakrivenie na takom rozhrani v uhle 0,25 stupna, tak mas skvele oci.

      Ak chces vypocitat pri akom uhle uvidis zakrivenie, tak si tam dosad pozadovany uhol.

      Dosad si uhol 1 stupen.

      h je vyska, ktoru potrebujes, r je polomer Zeme.

      tan(1stupen) = h/6371

      h= 111km.

      Z vysky 111km uvidis zakrivenie pod uhlom 1 stupen.

      Vela rozumu nemas.

     • Marek Košice

      k : ČO SI TY ZA ŠAŠA??????????????

      TRPÍŠ ADHD???????????? Prečítaj si čo som písal………….. Písal som, že ANI z 30km nad Zemou by človek nevidel zaoblenie Zeme ani v prípade, že by bola (ale nie je) GUĽATÁ…………. A ty na mňa reaguješ tak, akoby som tvrdil pravý opak…..

     • k
      Ja som bol na vojenčine prieskumák, navádzač, topogeodet. Škodná. Už som toho pozabúdal. Teraz k veci!

      Guľatá zem je matematický model! No a ty sa tu teraz snažíš niečo dokázať – vychádzajúc – z údajov – o matematickom modeli Zeme! S čím tu počíaš?! S údajmy o údajnom priemere Zeme? Čo – aké tangensy?! Dokáž mrkve, že je mrkva! Čísla ako dôkazy! Ale to je numerológia – odnož kabbaly! Vymyslím si číslo – a mám dôkaz! Doboha!

     • k
      Convex Earth: Dokument o ploché Zemi | CZ titulky
      https://odysee.com/@MassiveDva:d/Convex-Earth-The-Documentary-(CZ-titulky):1
      ———————
      To je dokument z rúk najlepších geodetov brazílskej spoločnosti Zigurat!

     • Keby to tak Maros fungovalo, ako pises, tak by si si nevypocital ani len vzlet lietadla. Tazisko budovy. Nezameral pozemok a neprepisal ho na digitalnu platformu. Len to, ze si piseme na internete je vsetko o cislach.

      Cely hardware su cisla a sofware ani nehovorim.

     • k
      40.000 km deleno 24 hodín – je aká obvodová rýchlosť? A čo urobíš s posraným lietadlom 800 km za hodinu proti „otáčaniu“ atmosféry /lebo Newtonova zotrvačnosť/ Zeme? Inak – na kratší vzlet sa už používajú Grebenikove hmyzie povrchy lietadiel. Grebenikov utajil druh hmyzu – kroviek – z ktorého vychádza jeho patent. Ja to tipujem na klasického hovnivála – ten by nemal s tou ťažkou prdelou lietať, ale keďže nepozná zákony aerodynamiky, tak lieta. Zem sa netočí!

     • Miroslav Čižmár

      Maroš

      Spomenul som si na autobiografiu Richarda Feynmanna. Opisuje tam stav brazílskej jadrovej fyziky svojej doby. Brazílske školstvo vyprodukovalo množstvo jadrových fyzikov, ale žiaden z nich neposunul jadrovú fyziku vpred. Boli to len nabifľované hlavy, z ktorých sa v profesnom živote stali učitelia. Ich metódou výučby bolo nabifľovať študentov. Boli to chodiace encyklopédie, ktoré nerozumeli tomu, čo vyučovali. Toľko k brazílskej vede.

     • Miroslav Čižmár

      Feynmann opisuje, ako položil brazílskym študentom otázku z oboru jadrovej fyziky, a študenti mu nevedeli odpovedať, lebo na to nemali poučku, ktorú by sa mohli nabifľovať. Oni nevedeli myslieť ako vedci. Brazílske školstvo v tej dobe produkovalo chodiace encyklopédie bez schopnosti myslieť.

     • Maros.

      vypocet obvodovej rychlosti Zeme si pouzil nespravne. Obvodova rychlost Zeme sa vypocita ako 2πr/T, kde r je polomer Zeme a T je doba jedneho zafixovaneho casoveho intervalu, cize napriklad den. Preto delenie 40000 a casu 24 hodin je nelogicke.

      Newtonovu zotrvacnost nespravne interpretujes. Na jednej strane hovoris, ze neexistuje fyzifa, na druhej strane sa prikryvas Newtonovou zotrvacnostou.

      Ked uz pouzivas Newtonovu zotrvacnost, tak si uvedom, ze sa vzatahuje na objekty, ktore zotrvavaju v pokoji alebo pohybe konstantnou rychlostou, pokial na ne neposobi vonkajsia sila. Takze pohyb lietadiel je v atmosfere je ovplvyvnovany aj inymi silami a hlavna sila, ktora to ovplyvnuje je centrifugalna sila.

      Preto aj tvrdenie, ze sa Zem netoci je chore. Uz len jav, ze ja na roznych castiach planety den a inde noc je kazdemu jasny bez nutnosti zatahovat do toho fyziku.

      Co sa tyka tvaru lietadiel si znova na omyle, lebo na hmyz pri lete posobi gravitacia inak, ako na velke lietadlo, ktore leti rychlejsie. Tam hmyz nie je konfrontovany s poybom vetra natolko, ako lietadlo..

      A zapamataj si, ze cim je mensia castica, tym gravitacia posobi menej, az pri elektronoch je uplne nepodstatna, lebo tma posobia ine sily.

      Takze vsetko, co si spomenul, je chybne.

     • Cisok z Keram

      Marek z Kosic.

      Zem nie je plocha. Ak mas peniaze, zakup si lety vo velkej vyske a presvedc sa sam. Dovtedy si odkazany len na svoje slabe instinkty zvierata, ktorymi disponujes, ale dokazat si to sam pre seba na vlastne oci nie si schopny.

     • Miroslav Čižmár

      k

      Čím menšia je častica, tým gravitácia pôsobí menej.
      To je zaujímavá myšlienka. Hovorí sa, že častica planckovej veľkosti by bola čiernou dierou, pretože by v nej bolo obsiahnuté veľa energie v malom priestore. Keďže však gravitácia pri planckovej veľkosti je zanedbateľná, tak by tá častica nemusela byť čiernou dierou.

     • Miroslav Čižmár

      Ak je Verlindeho teória gravitácie správna, tak častice planckovej veľkosti by sa mohli voľne nachádzať v medzigalaktickom priestore s nízkou hustotou prostredia. Mohli by tam byť planéty zložené z týchto častíc, ktoré by sa však zo Zeme nedali pozorovať pre ich jemnú štruktúru hmoty.

     • Dobry den pan Miroslav,

      fyzik John Wheeler poznamenal, ze casopriestor hovori hmote, ako sa ma pohybovat a hmota hovori casopriestoru, ako sa ma zakrivit.

      My ako ludstvo hladame odpovede na mnoho otazok, ktore sa vramci fyziky neustale objavuju.

      Dnes ludstvo tusi, ze svetlo dokaze vytvorit priestor a aj cas, pricom da nasledne moznost vzniku gravitacie. ktora nasledne dokaze zakrivit drahu svetla, napriek tomu, ze foton nic nevazi.

      Takze sa ludstvo domnieva, ze je gravitacia fenomen, ktory je zapricineny roztiahnutim elektromagnetickej sily, co umoznila vznik priestoru a preto je pri malych casticiach gravitacia povazovana nie za samostatnu silu.

     • a cim sa teda predmet zmensuje, tym viac zanika gravitacia a prevlada elektromagnetizmus.

    • Ale bohužel se s nimi křížil.Tohle byla největší chyba,že se různé rasy lidí mezi sebou mohly a mohou křížit.

    • je to prijatelnejšia teória, ako upacať formičku z hliny a fuknúť mu dušičku. AAle kto stvoril týchto tvorcov židia to boli, či neboli…!!!

   • Dendy
    „Tiež mi je divné, prečo sa ľudstvo vybralo tou cestou ktorou ide“

    robíš chybu, lebo používaš zavádzajúci pojem „ľudstvo“.
    Obyvateľstvo je vhodný názov, ľudstvo je zavádzajúci.
    Obyvatelia poľnohospodárskej farmy sú aj farmár s rodinou, aj kravky, kozy, sliepky. Všetko obyvatelia. Ale nie ľudstvo. A ani ten farmár nemusí byť ľudina alebo Človek.

    Skúsim vysvetliť.

    Existujú rôzne stupne vývoja entít, ktoré vchádzajú do hry ako „duše“.
    Idem od najnižších vývojových stupňov entít, ktoré majú „dušu“:
    1. Zviera
    2. BioRobot/Zombie
    3. Démon
    4. Ľudina (mn. číslo Ľudia)
    5. Čelovek (mn. číslo Čelovieci/Človieci) čiže Čelo na Vek (Vek je 100 rokov, čiže BioSkafander pre rozvinutú čelovekovskú dušu na 100 rokov)
    6. Čeloveče (mn. číslo neviem) čiže Čelo na VEČnosť (sám ešte nevidím podstatu, aký je súvis ľudského BioSkafandra a Večnosti)
    – možno Čelovek a Čeloveče je to isté, len ešte nie je správna interpretácia.

    Plus tieto duše v rôznych štádiach vývoja nie sú len ľudské – tým myslím humanoidných Ľudiny, Človekov a nižšie vývojové stupne ktoré majú šancu vyvinúť sa do Človeka.
    V ľudských BioSkafandroch sú aj „duše“ všetkého možného, počnúc reptilami (čo sú tiež Humanoidi), drakoni (humanoidi), hmyzoidné rasy so spoločným vedomím a kráľovnou (podľa mňa sa vteľujú do číňanskych BioSkafandrov) plus všetko možné aj nemožné, včítane energetických entít, bytostí chaosu atď.
    A všetko je v ľudských telách.

    PLUS tu v tejto hre/škole/simulácii existujú aj systémové BioRoboty, čiže bezduché NPC ovládané riadiacim systémom hry/školy/simulácie.
    Čiže tu existujú aj nízkorozvinuté entity/BioRoboty s „dušou“ – aj bezduché BioRoboty ovládané systémom (chodiace Windows 25 v ľudských telách/ľudských Bioskafandroch).

    Čiže je to obrovský mišmaš:
    1. humanoidných entít s dušou s rôznou úrovňou vývoja, ktoré sa pretým vyvíjali v iných „materiálnych“ simuláciách
    2. entít z rôznych „materiálnych“ prostredí – z iných hier/simulácií, ktoré sa v tých predošlých/iných simuláciach vyvinuli/samoidentifikovali ako NEľudské/NEhumanoidné bytosti
    3. entít energetických
    4. entít chaosu – ale neľudského chaosu, tým nemyslím „démonov“ ako nízkovyvinutých (možno) budúcich Človekov, tým myslím reálny chaos – čiže všetkých tých úplne šialených/zvrátených „ľudí“ (aj ZLO je rôzne, kto robí ZLO nemusí byť zlý ale len nízkorozvinutý „démon“ – ale existujú aj entity ZLA/CHAOSU
    5. BioRobotov ako obslužného bezduchého NPC personálu v tejto hre/škole/simulácii

    všetko toto si nazval „ľudstvom“ lebo je to v ľudských „telách“ (BioSkafandroch).
    Žiadna homogénna množina „ľudstvo“ neexistuje.
    Si v simulácii, kde je množstvo rôznych vplyvov a rôznych cieľov od všetkých tých rôznych skupín rôznych entít.

    Pojebaný guláš, hacknutá simulácia, ktorá je už zjavne škodlivá pre väčšinu z entít prítomných v ľudských BioSkafandroch.

    • aj ty si v simulacii. tvoja zena ta klame cele dni a ani to nevies rozoznat rovnako, ako vacsina z nas, ktora nikdy nerozozna dokladne skutocnu pravdu vsetkych informacii.

     Takze podla tvojich drbnutych reci, tvoje manzelstvo je obycajna simulacia..

     A potom sa cudujes, ze si oznacovany za dezolata, lebo realne sa na veci pozriet nevies.

    • celovek, celovece a ine neologizmy, ktore si prebral od tvojich autorit, ktore sledujes, su dalsim dokazom, aky si zakrpateny v mysli.

     Clovek je len bud bystry, roztrzity, ovplyvnitelny, veriaci v bludy, prgmaticky, optimisticky a mnoho dalsich vlastnosti, nad ktorymi aj tak vzdy vitazi sila pudovosti. Takze tieto tvoje zvasty, ktore sa snazis opriet o nejake ezo zvasty, su na smiech kazdemu aspon trosku bystremu cloveku.

     Takze tvoj frontalny lalok, parietalny lalok , ale aj limbicky system ti dovolili zit len takym zivotom, na ktory mas. Ale sam si to robis, lebo ani nemas ponatie o tom, ako tieto oblasti zdokonalovat a cistit spravnym zivotnym stylom.

     POradim ti, vykasli sa na kalorie, ale zacni vsetko viiet kvantovo a pochop, ze aj taky sacharid alebo tuk, je zlozeny z vodika a ten vodik ma dva typy izotopov, ktore sa ti v organizme, konkretne v mitochodnriach, spracuvaju rozne.

     A preto niekde na svete vyrastie iny typ rastliny a zije iny typ zivocicha, lebo toto kvantove pole je zasadne pri tvorbe zivota.

     Deuterium a protium vo vodiku a sposob, ako na teba posobia kvantove polia zo slnka, zeme a podobne, ako spis a ci jes spravne, posobi aj na tvoje laloky, ktore nie su zanasane deuteriom natolko, aby ti nedovolovali pamatat si lepsie, ako inym.

     Takze bud konecne chlap a nie usmrkane decko, ktore place doma pri detoch a ber zivot tak, ako existuje. Inak budes vzdy len na pritaz, ako si zjavne aj sam sebe, kedze si tak naegativne naladeny a nestastne posobiaci cloviecik.

   • Objektívne

    Existuje viacej energetických hladín (tzv.duchovných polí) a na každej hladine je to s informáciami inak. Pôvodné znalosti zo starodávneho Egypta keď si ľudia ešte uchovávali poznanie správnej a harmonickej interakcie so svetom, jeho poznania a podstaty vecí prostredníctvom piateho „osirianskeho“ energetického tela (energeticko-informačné pole piatej úrovne zasvätenia) sú dávo stratené. V súčasnosti sa ľudia pripájajú len na astrálne pole (druhé astrálne energetické telo alebo „Local-2“ od Roberta Monroea) a keďže namajú znalosti, tak odtiaľ preberajú astrálne nezmysly.
    Dôvodom vzniku samotných antiučení je „astrálny nezmysel“, ktorý je plný informačnej zložky astrálnych polí. „Astrálne delírium“ je tá istá energeticko-informačná zložka „astrálneho sveta“, ktorá obsahuje všetko nemorálne (alternatíva k Zákonu) vytvorené ľudstvom, energiu jeho myšlienok, emócií, nízku kvalitu úmyslov a činov.
    Práve s ňou, čerpajúc informácie z informačného poľa, prichádzali do kontaktu zakladatelia antiučení, dostávali od nej „božské zjavenia“, ktoré ich inšpirovali a ktorými nakazili svojich nasledovníkov a oni zasa prenášali tzv. impulz k masám, ktorých energia myšlienok a činov potom posilnila Setha. Ľudia teda sami vytvorili „zlo“, ktoré po získaní sily začalo ovplyvňovať vedomie pozemského ľudstva a podriadilo ho svojej vôli.
    Astrálna rovina je lono, ktoré dalo vznik mnohým anti-učeniam, ako sú bonpos v budhizme, školy gnostikov, manichejcov, marcionitov a mazdakovcov, katarov (albigéncov), karpokratov, bulharských bogomilov, paulikovcov, kainitov, karmatov, zindikov, Ismailiti, Satanisti. Všetky mali veľa etnografických a dogmatických rozdielov, ale mali jednu spoločnú črtu – odmietanie reality. Podstatou antiučení alebo, ako sa im tiež hovorí, antisystémov bolo popretie hmotného tela ako takého a povznesenie ducha.

 4. Pozor na označenie bioinžinierske doplnky stravy – bioingeniering food.
  https://theconversation.com/what-is-bioengineered-food-an-agriculture-expert-explains-175003

 5. Vysvětli blbci, že je blbec. Dá se to ještě zvrátit?


  • ja to volám „liečenie lopatou“

   má to rôzne úrovne

   čiastočné liečenie – lopatou po makovici, opakovane
   úplné vyliečenie – liečiť „to“ lopatou dovtedy, kým sa „to“ hýbe

   • a preto ste lieceni aj vy. Musis to vnimat z pozicie druhej strany a pozriet sa na seba komplexne.

    • ja mám viac pravdepodobnostných vysvetlení, kde tá pravdepodobnosť je vyššia ako nula:
     1) Jedna z nich je, že sme vo vesmírnej base. Všetci, spolu s tebou. Niečo tam „hore“ sme vyparatili, teraz sme potrestaní. Spolu s tebou.
     2) Druhá možnosť je, že sme vo vesmírnom blázinci. Spolu s tebou. „Liečia“ nás tu.
     Ale taká hlúposť, bez zmyslu, aby som si pri odpovedi niekomu dal opačný nick – Jop – Poj no taká kravina by mňa nenapadla. Ak sme v blázinci, tak ty si zjavne väčší blázon ako ja.

     Takže ja to vidím v podstatne širšej miere ako ty, aj z druhej strany, pozerám sa na všetko komplexne zo všetkých strán, nielen z druhej. Vidím množstvo možností, len samozrejme neviem presne určiť realitu.

     Podľa tvojej vety: „a preto ste lieceni aj vy“ TY SÁM SEBA nepokladáš za liečeného. Nepokladáš sa za časť z „Nás“, lebo hovoríš o „Nás“ ako o „cudzích“.
     A) Ak patríš k elitám „riadiacim“ túto simuláciu, minimálne aspoň na úrovni ročild (alebo vyššie), tak tvoju vetu chápem, že sa tak cítiš. V takom prípade si ale len „elitný panáčik“ oklamaný vyššou verziou hry, určenou pre „elity“. Ale chápem ten postoj, že nepatríš ku klamaným/liečeným/manipulovaným goyim.
     B) Ale ak nepatríš k úrovni ročild alebo vyššej, tak si len namyslený panáčik v cudzej hre/simulácii.
     A na rozdiel odo mňa si to neuvedomuješ.
     Neuvedomuješ si to ani v jednej z tých dvoch vyššie opísaných možností (A/B).
     Si taký istý manipulovaný hráč/pozorovateľ ako aj ja.
     Len si hlúpejší.
     Lebo iba hlupák sa nazve POJ (opak JOP) a bude to pokladať za múdre alebo vtipné. Zjavne si už lopatou schytal jednu po makovici. Alebo to máš dedičné.

     • Najvacsia chyba je podcenovat druhych

     • poj

      máš aspoň hodnosť majora tam v tej službe u vás?

      všetko vyššie mnou napísané platí, a ty si strč prst najprv do prdele, potom do huby a postupne si ich vymieňaj

     • pozadujes spravodlivost a uctive spravanie k ludom, ktori nevytvaraju program a sam si neuctivy.

      Spravodlivost nikdy mat nebudes.

      idem si strcit prst do prdele a potom do ust a budem si ich postupne vymienat.

      takou retorikou a postojom k nespravodlivosti vela dosiahnes. Nemyslis, ze ked celis nasiliu a to nasilie nevies odkontrolovat, ze kontranasilim nazory ludi nezmenis? Iba ich este iac utvrdis v ich spravnosti postupu a zaroven obave, ze tvoje nevhodne spravanie ohrozuje vrstvy, ktore nenavidis? Ak by si mohol, zabil by si to.

      Ak nie ty, tak staci pozorovat masy ludi, z kaejkovelk nazorovej skupiny, ktore v sebe za kazdych okolnosti nesu znaky neschopnosti spolupracovat a vytvorit spravodlivy svet pre vsetkych.

      Sam svojim spravanim prisspievas k samocinnemej hybnosti udalosti.

     • čoo mojko,
      kolegovia na službe ťa vysmiali/vysmejú za tie tvoje hňupoviny, čo tu drístaš a preto dávaš spiatočku?
      Nejako moc meníš tie svoje prístupy v tejto diskusii.
      Každý nový príspevok = úplne iný prístup.
      Najprv píšeš ako vysoká pravduznalá elita o tom, ako vy tu dole liečite nás.
      Potom používaš „vytváranie strachu“ ako zasraný eštebák za socíka.
      Keď si zistil že som to vycítil a vysmial som ťa, tak zrazu spiatočka, vysvetľuješ, pôsobíš na city.
      Sa bojíš, že keď si tvoji kolegovia na tej vašej službe prečítajú tvoje hňupoviny, tak ťa vysmejú?

      Panebože, čo za hňupov (tvojho typu) to teraz naberajú do takýchto kontrolno/trolovacích fariem?
      Keby ste tam zobrali mňa, ja by som už dávno zdehonestoval/zlikvidoval diskusiu napr tu na badateľovi.
      P.S. redakcia, som na našej strane, vaša je moja, len sa bavím a tomuto hňupovi vysvetľujem kde je vpravo/vľavo

     • A preto si chudak. Financny a aj mentalny uboziak, hodny opovrhnutia.

      Badatel je ukradnuty ludom, o ktorych sa zmienujes. NIkto nikoho nenabera do fariem, co len potvrdzuje, aky si povysenecky a ako sa nevies pohybovat vo vrstvach, o ktoych tak nadradene pises.

      Tvj problem je, ze sa nevies sebakriticky zamysliet, co reprezentujes. Reprezentujes len obycajnu hnusnu ludsku naturu, ktorej si svojim plnym ja sucastou, z vrstvy, ktora vzdy bude zavidiet a nenavidiet tu cast spolocnosti, ktora ti tak krivdi, co je z tvojich prispevkov citit.

      Tej vrstvy, ktora ma hnusnu naturu, do ktorej ty patrit nikdy nebudes, lebo ostatnes v tej vrstve spolocnosti, ktora ma hnusnu naturu a bude viest nekonecny boj proti skutocnej uslachtilosti, ktoru ty reprezentovat nikdy nebudes.

      A preto sa ludia vzajomne pozieraju a nenavidia, lebo si presne taky isty. Agresor, ktory nevie zjednocovat a vytvarat spolupracu. Chces dobro vytvorit nasilim a potom by si najradsej panoval a pouzival rovnake povahove crty tvojej natury, ktorymi sa preukazujes aj teraz.

      Ste len prezlecene chudobne zlo, ktore keby zbohatlo, bolo by rovnako nechutne a tvrde, ako je zlo, ktore ta pasie. Si skratka prirodzeny druh, clovek.

      A teraz, zasuchaj nohami a bud ako my, bud zly a pokracuj v tom aj nadalej. Sme rovnaki. Sme zlo. A teraz sa zmietaj v krci agonii chudoby.

     • vo vesmirnej base si len ty, lebo si si ju vytvoril v hlavicke.

      v blazninci si sam, lebo si si to taktiez vytvoril a nevies sa povzniest nad nedokonalost cloveka, tak si nestastny a negativny.

      Stale pises o elitach a nejakom jednom cloveku. Dam ti napovedu. Videl si film matrix, kde sa stretol Neo s elitou na konci filmu?

      Ta hlava, co tam vznikla z milion malych robotv je len metaforicke vyjadrenie, ze ludstvo je na vrchole zjednostene. TY elita.. Keby to tak fungovalo, ze by bol jeden sefko, tak by bol zvrhnuty. Najnebezpecnejsie je okolie okolo hlavy, lebo to okolie chce hlavu.. takze ty rocild pojaseny, vies prd , vzdy si vedel a taky aj ostanes.

      Budes navzdy lieceny tou hlavou zlozenou z milionov ludi a ty tam nikdy patris nebudes.

   • A kolko ludi si uz vyliecil? Kedy zacnes? Kedy zacnes chodit, ty hrdina, po uliciach a liecit kazdeho, kto ma auto aspon za 200 000? Vlastne, to mozes zacat liecit cely svet, lebo ked sa pozries navokol , uvidis vsade a vzdy len to, co chces liecit. Ludstvo, ktore si zasluzi lopatu.

    Hrdina. Zober lopatu, vyliec a umucia ta pri vysetrovani. Zoberte lopatu viaceri, vyliecte a budete hned zastreleni. Zoberte lopatu vsetci, pozabijajte sa a potom vznikne to iste, co mas teraz. Spolocnost , ktora sa zacne pozierat a neneavidiet.

    Ty si skratka tak tupy, ktory tu mcharuje, co vsetko pozna a pritom ani nevies komplexne zhodnotit seba a okolie. Svet ide dopredu cestou najmensieho odporu, to si stale nepochjopil?

    Agresor, ktory navadza k nasiliu.

  • Zvrátiť sa to dá! Stačí, keď si blbec doma zabudne – napr. peňaženku – a potom si na ňu vonku spomenie – a zvôlá „Ja blbec!“
   Je zaujímavé, že blbosť sa takto vždy spája so stratou pamäti, ale nikdy sa strata pamäti nespája s voľbami! Zrejme tá peňaženka v tom hrá rolu.

   • Je zaujímavé, že blbosť sa takto vždy spája so stratou pamäti, ale nikdy sa strata pamäti nespája s voľbami!
    veta nie je „správna“

    mala by znieť takto:
    Je zaujímavé, že blbosť sa takto vždy spája so stratou pamäti, ale nikdy sa BLBOSŤ nespája s voľbami!
    chápem, že to je len preklep z tvojej strany, tak som si dovolil opraviť ho
    🙂

 6. Chytré liečenie, len či si to už vyskúšal na niekom a dopadlo to ako ?lopata to nevydrža a a liečený čo na to ked nemohlo tuto terapiu dokonat ani po repete liečenom procese bunky si mu obnovil a on žije z toho vyplýva lopatu treba vymenit za inú pevnejšiu

  • základ života je pevná lopata
   drž sa tejto múdrosti
   raz sa to to zíde
   dúfam, že čoskoro
   ak nás bude s lopatami viac a viac, tak čoskoro
   🙂

   • Už je to tu len lopát je stále málo a málo čo ty na to jop

    • k lopate potrebuješ ľudinu alebo človeka, aby bol výsledok
     ľudín aj človekov je málo, lopát je dosť
     BioRobot s lopatou ostane systémovým BioRobotom.
     Súhlasím s postupom agenta Smitha v Matrixe: „Chce to viac nás“
     (scéna, keď sa 100 Smithov bije s Neom, nedobili ho a on povedal túto vetu)

 7. Israismael

  Hovori tu niekto o cirkvach či náboženstve a o ich praktikách ? ..Čo ťa tu vytáča ,tak to je len nepochopenie a tvoje nerozmýšľanie nad vecou a všetko ti je potom buď jezuistou školou alebo zidovinou..Oba pojmy sú aj u mňa nulitné a viem čo znamená jezuita a takisto čo znamená žid ..Oba systému nemajú nič spoločné so svetlom a Bohom ..jezuiti majú pápeža ,je posledným a tým pádom konči cirkev ,keďze už nebude iný …..a zidovina to je dnešné vládnutie vo svete a riadené špinavé vládnutie ..Ešte ako ťa mám viac presvedčiť že nie som za židactvo ani za jezuitov ale za pravého Boha ? Keď už je reč o ňom ….Vieš čo ťa vytáča?… že nevidíš obrazne viac ako sám sebe po špičku nosa ,a viacej ťa nezaujíma čo by mohlo byť nad hlavou vyššie ,resp vidíš len pozemsky rovno a pod nohy (obrazne)… To čo píšem ja , je totiž na kozmické mile vzdialené od jezuitov ,náboženstiev a cirkvy tohto sveta ..Ty keby si sa nedival na môj nick, ale díval sa na obsah čo píšem ,tak mal by si iný názor ..ale ty si ešte aj ten nick môj vysvetľuješ nesprávne .. . Ja píšem o zákonoch Božích nie mojzisovych a pod , ktoré mal už človek dávno vedieť .O zákonoch toho Pravého Boha ,nie iného ..Lebo ľudstvo si nabralo do mozgov mnoho bohov ..ale je len jeden jediný Stvoriteľ .. Už by bolo na čase oddeľovať pojmy cirkev ,náboženstvo od pojmu Poznania a hovorenie o Najvyššom ,ktorý ťa kedysi pradavno dávno stvoril,aj mňa a aj všetkých ľudí ..Alebo si tu náhodne ,lusknutum prstov? No pozor ešte na jednu vec,, Totiz terajšie tvoje pozemské zrodenie z matky,ako aj každého človeka ,tak to nebol prvotny zrod teba ako ľudskej duše ..To je síce tiež zázrak nad zázrak také pozemské zrodenie a narodenie ,ale nie je to prvé,čiže nie to absolútne prvé zrodenie vo vedomí …ak má chápeš ..Skôr však myslím že nechápeš..Nuz to je už každého vec,že kto ako myslí a kto ako je naladený na malý zadný mozog ,ktorý je anténou pre duchovno,aby následne aj mohol chápať to duchovno a nepovažoval to za blud …Predný mozog je jasný a ten zodpovedá za činnosť myslenia ,hodnotenia ,prehodnocovania v pozemskom..

 8. Špičkový biochemik varuje, že jediné očkování od Pfizeru obsahuje dostatek „podivné DNA“, aby způsobilo rakovinu

  https://aktax.cz/ockovani-od-pfizeru-obsahuje-dostatek-podivne-dna-aby-zpusobilo-rakovinu/

 9. Opravte si aspoň v titulke (je to veľmi smiešne) slovo Indokrinovaný (na Indoktrinovaný).

 10. Šéf NATO: Ukrajina možná bude muset přistoupit na kompromis s Ruskem

  https://aktax.cz/sef-nato-ukrajina-mozna-bude-muset-pristoupit-na-kompromis-s-ruskem/

  • Šéf NATO Stoltenberg musí vedieť, že v každej vojne určuje v prvom rade podmienky víťaz a Ukrajina aj so svojimi NATO spojencami má k víťazstvu veľmi, veľmi ďaleko. Oveľa bližšie je k nemu Rusko a ak majú byť ciele ŠVO (podľa Putina bezpodmienečne ) splnené, potom žiadny kompromis výhodný pre Ukrajinu nepripadá v úvahu.

   • Sory jako – ale pristupuješ ku tomu ako sázkar Niké! Vietnamská vojna bola PR nezvládnutá! Vojensko-priemyslový komplex USA – Deep State – začal krachovať. Lebo protesty. Preto pristúpili už k PR riadenej Vojne v Zálive. Vojna cez CNN – na gauči – cez telku! Koho dnes serú na Ukrajine tie stovky ,mŕtvych vojakov denne?

    Ľudia absolútne nechápu okultné pozadie vojny – aj WW3 – že ide o obrovské utrpenie – ako o vyprodukovanie negatívnej energie, ktorá má nakŕmiť démona – prichádzajúceho Antikrista!

    Kristus druhý krát nepríde! Kristus sú myšlienky! Už samotná – židovská – téza spasiteľstva je zcestná! Nikto za nás nebude riešiť problémy! Akože Kristus si to odsral na kríži.

    Židia sú v tomto zacyklení! „Vyrobím problém – ponúknem riešenie – zarobím!“ He he! Príde Mesiáš – aj pre toho žida?! Za odmenu – keď vykynožia nežidov?! No iste – služby musia fungovať! A aby mohli fungovať – musí fungovať PR. Lebo najviac sa dozvieš u holiča.

    • To je fakticky aj praktick tak

    • Tá Pravda o Kristu nebude taký idiotský podvod aby sa do neho alebo jeho poslania dalo hneď kopať. Nikto normálny neverí, že JK si niečo odsr.al na kríži a tým spasil ľudstvo. On si to o.sral -(keď už to o.sral musí byť) kvôli zlu, ktoré sa usadilo v ľuďoch (ich vlastnou vinou).
     JK prišiel ukázať Cestu ku spáse – Cestu – ako činiť prácu na sebe samom, ktorú každý človek musí vykonať sám – a ak tak neučiní tak jeho vývoj trvajúci milióny rokov vo vesmíre bude len PREMÁRNENOU ŠANCOU STAŤ SA VEČNÝM, DOKONALÝM ĽUDSKÝM DUCHOM. Je to tak veľmi jednoduché pochopiť…..TREBA mať v sebe cit pre spravodlivosť a nemôžeš v bádaní a hodnotení zísť z cesty. Zastaviť sa môžeš – to je normálne (ak nevieš ísť v bádaní ďalej) ale ak máš cit pre spravodlivosť a čistú úprimnú túžbu poznať pravdu o Kristu a Jeho živote na Zemi tak budeš stáť – čakať/hľadať pokračovanie cesty uprostred cesty a nie niekde v priekope vedľa cesty z ktorej nevidíš nikam, nie to ešte vyhľadať kam ťa cesta v hľadaní povedie. Nejak sa mi to s tebou nezdá, … nieje možné aby si robil také školáčke chyby… alebo máš nás za bláznov? Alebo skutočne nevidím, že nemôžeš vidieť?

     • Nečítaš s porozumením!!!
      “ Akože Kristus si to odsral na kríži.“ – je židovský mýtus o amnestii zločincov na tisícročia dopredu! Vytváranie kriminálneho prostredia, v ktorom majú zločinci už všetko dopredu odpustené! Lebo Kristus si to za nich dopredu odsral na kríži! O tom točím, ale ty reaguješ na to odsratie si na kríži! Ó – aké urážlivé! Mňa uráža ten židovský podvod s odpustením! A preto to Zlo neustále rastie – lebo nie je potrestané! O tom točím!

     • Ešte vypichnem to židovské – „Nebudeš brať meno božie nadarmo do huby!“ Si indoktrinovaný židobiblickými mantrami!

      https://www.youtube.com › watch?v=SYkbqzWVHZI
      stoned for saying jehovah (life of brian) – YouTube
      clip from monty pythons life of brian, where poor old man is about to be stoned for uttering the word Jehovah. Funny clip with John Cleese and Graham Chapman.

     • To máš tak, Achnaton, keď niekto mudruje a útočí na ostatných čitateľov Bádateľa len preto, lebo útočiť potrebuje. A to ešte niekto taký, kto evidentne jakživ bibliu do rúk ani nechytil, nie že by ju ešte celú prečítal. Pritom takúto ťažkú, prekomplikovanú, domotanú knihu nestačí len prečítať – treba ju dôsledne celú preštudovať, aby si triezvo zmýšľajúci človek vedel utvoriť aspoň aký-taký obraz, k čomu tu pred takmer 2024 rokmi došlo. Nepochybujem o tom, že táto kniha kníh bola takto náročne a nejednoznačne koncipovaná práve preto, aby si ju každý vysvetlil ako chce – a aby sa naplnil výrok „divide et impera“ znamenajúci: „Snaž sa protivníkov rozdeliť a medzi sebou znepriateliť, o to ľahšie získaš nad nimi nadvládu.“ Je to často využívaná stratégia vo vojenstve a v politike. A náboženstvo nie je nič iné, ako jedna z foriem politiky. Tá najsofistikovanejšia. Lebo ľudí treba medzi sebou rozoštvať, aby sa medzi sebou žrali a aby sa od „A“ po „Z“ naplnilo „písmo „sväté“.

      Ježiš pred popravou prosil Stvoriteľa Otca, aby odňal od neho tento kalich. Takže aká obeť ?
      Ježiš nebol človek duševne nevyrovnaný – aby sa cielene obetoval. Biblia je zmot, no pri triezvom uvažovaní je možné aspoň ako tak kúkoľ od pšenice oddeliť. Teda ešte raz: Ježiš neprišiel na Zem preto, aby tu bol obetovaný, aj keď so smrťou možno počítal (a ja počítam teraz s tým, kto sa tu na mňa znova vyrúti ako lev; samozrejme nemám tým na mysli teba, Achnaton). Ježiš sem prišiel z iného dôvodu: aby povedal Pravdu o svojom Otcovi, ktorý je v nebi. Inými slovami – prišiel sem očistiť meno Stvoriteľa Otca, hoci mal strach a pred smrťou volal: „Otče, odním odo mňa tento kalich…“
      Jasné, že mal strach – a nie že sa sem prišiel obetovať; bol predsa dokonalý, a nie hysterický, ani slaboduchý. Na kríži ešte vyslovil želanie pre svojich vrahov: „Otče, odpusť im, nevedia čo činia.“ Kto čítal bibliu, musel dospieť k záveru, že Ježiš nebol dobrovoľne obetovaný (aj keď s takýmto koncom bobo možné počítať). Ježiš bol v skutočnosti Rímom odsúdený a za nadšenej podpory židovského národa popravený. Po jeho smrti sa jeho učeníci rozpŕchli. A v jeho mene prišiel židovský kristus, aby „obrátil vodu na víno“ a opil celý kresťanský svet. A rýchlo 12 apoštolov + stavanie kostolov, spovede, poplatky, odpustky…
      Achnaton, celú pravdu nevieme, lebo je spletená so lžou. No je jasné, že ak Ježiš na kríži odpustil ešte aj vrahovi, tak odpustil úplne všetkým. Počas svojho pobytu na Zemi kázal vonku a bez toho, aby si robil na ľuďoch biznis napr. s odpustkami. Ježiša by kňazi do svojho chrámu ani nevpustili.
      Ježiš bol iba Ježiš (bez prívlastku kristus) až do smrti. A mal iba Otca, s ktorým žil mimo našej planéty. Falošný kristus mal iba matku – Pozemšťanku, židovku. A 12 apoštolov, ktorých Ježiš nemal. Ježiš mal len niekoľkých učeníkov a vôkol seba hŕstku ľudí – vonku, pod holým nebom. Po celý čas bol prenasledovaný, nakoniec Rímom odsúdený a zavraždený.

     • Emily – si zrelá na psychiatriu! Teraz je to pohodlnejšie pod mostom – ale mysli na zimu!

     • Namiesto relevantných protiargumentov arogantné útoky. A nielen voči mne. Nebezpečný pre vonkajšie okolie si ty, nie ja. Chcela by som mať tvoj čas!

     • Maroš ty už na psychiatrii si, lebo máš nejak moc času na kritiku všetkého a všetkých.

 11. je to prijatelnejšia teória, ako upacať formičku z hliny a fuknúť mu dušičku. AAle kto stvoril týchto tvorcov židia to boli, či neboli…!!!

Pridajte komentár

*