Riaditelia firiem OpenAI a Worldcoin hovoria, že digitálne ID zavedú, či sa vám to páči alebo nie


Print Friendly, PDF & Email

Riaditelia firiem OpenAI a Worldcoin hovoria, že digitálne ID zavedú, či sa vám to páči alebo nie

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Generálny riaditeľ spoločnosti OpenAI Sam Altman pripúšľa, že globálna elita čoskoro zavedie povinné globálne digitálne ID (identifikačný preukaz) pre všetkých občanov – či sa im to bude páčiť alebo nie.

Podľa Altmana každý, kto bude chcieť vo veľmi blízkej budúcnosti používať internet, bude povinný používať „World ID“ alebo „niečo podobné“.

Práve teraz ľudia v niekoľkých krajinách južnej Európy, najmä v Španielsku a Portugalsku, zúfalo chcú poskytovať svoje biometrické údaje o dúhovke ako dôkaz totožnosti a získania práva na kryptomenovú peňaženku.

Stránka Summit.news k tejto téme uvádza:

Proces registrácie zahŕňa vystavenie vašich očí tomu, čo je známe ako skenery dúhovky od projektu Worldcoin’s Orb.

Ak sa dá správam veriť, akceptácia technológie v Španielsku, kde bol systém prvýkrát k dispozícii pred rokom, je lepšia ako inde vo svete – celkovo už 150 000 účastníkov, z toho 20 000 nových v posledné dni.

Barcelona má byť miestom, kde bude nainštalovaných niekoľko takýchto skenerov.

Nezaostáva ani Portugalsko so 120 000 účastníkmi a Nemecko sa vraj s projektom oboznamuje už od jeho expanzie pred dvoma mesiacmi.

Prírodná liečba osteoartritídy

Celkovo v súčasnosti projekt Worldcoin prevádzkuje približne 2 milióny „biometrických údajov“. Prečo sa k nemu ľudia prihlasujú?

„Niečo ako World ID bude nakoniec existovať, čo znamená, že sa budete musieť overiť, že ste človek, všade na internete – či sa vám to bude páčiť alebo nie,“ tvrdí spoluzakladateľ OpenAI a riaditeľ projektu Worldcoin Alex Blania.

„Či sa vám to páči alebo nie“ sú „sladké“ slová, ktoré nikto nepočúva rád v súvislosti s niečím takým, no práve nimi sa Blania rozhodol opísať budúcnosť.

Vo svete budúcnosti má byť digitálne ID natoľko rozšírené, že sa stane nevyhnutným a nebude možné uniknúť overovaniu „kvality ľudskej bytosti“ (a pravdepodobne aj mnohých ďalších vecí) online – ak človek vôbec bude chcieť byť online.

A či sa to niekomu „páči alebo nie“. Blania to spája s „pokrokom v oblasti AI“ (umelej inteligencie) a predpovedá, že sa tak stane už o pár rokov.

Záver

Pamätáte si, keď ste si mysleli, že CAPTCHA je zlá pre vaše súkromie a navyše niečo otravné, čo spomaľuje vašu prácu s internetom?

Teraz sú spôsoby overovania CAPTCHA zjavne považované za zastarané, pretože nové formy interakcie s umelou inteligenciou nám ukazujú cestu do „úžasného nového sveta“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Predpokladám že je to škodlivé pre oči.

 2. Pokolra veluk

  Znak šelmy! Bude sa to implementovať pomocou nanočipov, čo zaočkovaní už majú vo svojich telách:

  Zjav Jána 13: 17 a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno šelmy alebo číslo jej mena.

  Znak šelmy ale indikuje „koniec“ (tejto babylonskej civilizácie). Takto nejak bude vyzerať “koniec” https://pokolraveluk.info/2022/11/07/takto-nejak-bude-vyzerat-koniec-ale/

  Čo nečitam dneska v anglickom denníku The Guardian:

  „Vo svete, ktorý sa rúti do pekla, je stále toľko radosti“: Ann Patchettová o hľadaní šťastia
  https://www.theguardian.com/books/2023/jul/22/in-a-world-that-is-going-to-hell-there-is-still-so-much-joy-ann-patchett-on-finding-happiness

  Najprv som sa dobre zasmial, no viete, že má pravdu? 🙂 Bude to asi velmi tažké pre tých, čo tento systém odmietnu. Ale vydržať! 1000 ročné kráľovstvo Krista je na dosah.

  • Ked si citam co mas na svojej stranke mam pocit, ze bud si v nejakej sekte, alebo mas v tom co sa deje dokonaly gulas!!! Ale dobre, snad pochopis casom…, ktoreho je cim dalej tym menej!
   Davam do pozornosti citatelom toto:
   https://skspravy.sk/svet/technologie/neurotechonologie-v-sluzbach-armady-ovladajte-ludsky-mozog-ovladajte-svet/ !

   • Dobrý zdroj, len ľuďom to nedocvakáva! Ja v poslednej dobe riešim vyslovene nelogické problémy – ľudom hrabe vo veži! Je neskutočné očakávať aj posudzovať normálne správanie sa ľudí. Myslím, že toto je ten plánovaný satanistický chaos – nie bežné dezinformácie. Je to na úrovni vypnutia mozgov! To je chaos!

    Priznám sa – a možno ste viacerí – ja sa neviem dosťať do stavu, aby som automaticky robil bežné veci. NIEČO NÁM TU BERIE VÔĽU! A chlast to nie je – chlastám desiatky rokov a fungoval som. Tu je nová technologia, ktorá nás rozdrbáva! Stavy depresií, stavy úzkosti, porušený imunitný systém – nikdy som to nemal! Tu funguje niečo proti nám!

    Tento stav si treba uvedomiť a prekonať ho práve vôľou!

    • k tomu braní vůle.
     Toho jsem si všimnul už před několika lety, a ty jsi to popsal zcela přesně. Je to technologie, která nás rozdrbává… zjistil jsem, že když nechám vypnutý počítač jsem schopný fungovat o hodně líp…

     • Jirik – vďaka za potvrdenie – kedysi som som si myslel, že keď zruším telku a rozhlas, tak sa oslobodím – ale zisťujem, že ten internet – a niečo v ňom je omnoho nebezpečnejšie! A tým nemyslím len závislosť na sociálnych sieťach! Tu fungujú protokoly a frekvencie! Vieme definovať frekvenciu tohto webu – ktorý nás priťahuje a zároveň rozjebáva? Intuitívna záležitosť – keď sa bavíme o dimenzionalite? Niečo tu nie je v poriadku! To nie je o tom, že niečo tvoja obrazovka vyžaruje! Tu fungujú kódy na úplne inej úrovni!

      Dobre, že sme to otvorili!

     • Tiež pomáha zbaviť sa mobilov.

     • Maroš a nazor – televize, mobily, záření a podprahová data; kdysi byl o tom dokument na netu
      *****
      Při práci s počítačem prý funguje šungit, ideálně jako šungitová čepise….
      Na kabel od internetu je doporučováno přimotat drátem (pravotočivě) krystal, ale stává se, že po čase totálně zčerná a musí se očistit a nabít. Těch kamenů bude víc, ale jak kvalitně budou chránit je věc diskutabilní…
      pokud pracuješ na počítači a nepotřebuješ internet, tak je dobrý ten kabel z počítače vytahnout, taky to má konstruktivní efekt.

     • Záření z počítače se může stát návykové.Sama jsem byla svědkem,jak jedna osoba byla nervózní,ale jakmile rozsvítila počítač,tak jen to záření na ní mělo velmi uklidňující vliv a její tvář opanoval blažený úsměv.A to už vůbec nemluvím o ṕodprahovém programování hlavně dětských pohádek,kdy na pozadí příběhu pro děti se odehrává nějaký brutální děj.

     • Pohoda: Píšeš o psychickom návyku? Dnešné počítače a mobily sú tiež mikrovlnné zbrane, počítačovo riadené.

     • Pro názor – psychický a fysický návyk.Celosvětový Blackout z většiny jedinci udělá zoufalé závisláky bez drogy,ale protože nastanou skutečně existenční starosti,rychle se z toho vzpamatují.

     • Dobrá téma, po niektorých príspevkoch, sa dostávam do formy až po pár dňoch a to je dlhodobejšie pozorovanie. Niečo hovoríte a som rád , že nie som sám. Maroško, niekedy je to veľké energetické vypätie, áno pridávam sa k téme.

    • Treba si to uvedomit Maroš a prekonat to, práca s mozgom je účinná ,pomáha prekonat všetky stavy s neurotickým systemom ktoré sa dejú v mozgu liečit svoj mozog°°

    • Veru mate pravdu.Pozdrav zo Srbska

    • oldmarxista pamprlik

     musis chlast kupovat z dvora a nie od nosatcou

    • zkuste si dát obyčejnou slabší žárovku do nějaké lampičky a brzo po ránu ji rozsviťte. Sledujte její svit. Už jsem si toho všiml asi 6 měsíců na zpět. Po
     zapnutí blikne jednou rychle a pak ještě několikrát za sebou, jako při startu PC.
     Mám zjištěno a ověřeno že i po síti 220 V jsou nainstalovány sledovací programy. Navíc v té síti už není jen 220 V ale už jsem naměřil i 243 V, tím se
     ničí elektronika.

     • Napätie v sieti zvyšuje fotovoltaika. Raz som nameral cez 400 V. 🙂

     • řikávalo se, že před listopadem 1989 bylo v síti podpětí a pak bylo zavedeno přepětí. Třeba o tomto bude vědět někdo něco více. Že přepětí poěkozuje životnost spotřebičů je známo.

    • Nevylučujem pôsobenie technológií, ale uvažoval si aj o bežnom opotrebovaní? Stárnutím si začneme viac uvedomovať veci/niektorí/, bilancujeme a berieme zodpovednosť za svoje skutky, prichádza uvedomenie si svojej existencie a dôsledkov pôsobenia na tomto svete. Svedomie? Ak si to pripustíš , že ho máš, tak je to v pohode, iba žneš čo si zasial. Je to určite lepší systém vysporiadania sa so svojimi zlyhaniami, ako ísť sa spovedať so svojich hriechov do kostola.

    • Nevylučujem pôsobenie technológií, ale uvažoval si aj o bežnom opotrebovaní? Stárnutím si začneme viac uvedomovať veci/niektorí/, bilancujeme a berieme zodpovednosť za svoje skutky, prichádza uvedomenie si svojej existencie a dôsledkov pôsobenia na tomto svete. Svedomie? Ak si to pripustíš , že ho máš, tak je to v pohode, iba žneš čo si zasial. Je to určite lepší systém vysporiadania sa so svojimi zlyhaniami, ako ísť sa spovedať so svojich hriechov do kostola.

    • To vás „rozdrbáva“ pomaly ale isto wifi. Vypnite si doma wifi a pripojte sa po starom – káblom. A budete v pohode.

     • to by museli být vypnuté wifiny i v okolí, aby jejich záření nezasahovalo do domu…; kabel toto „rozdrbávání“ sníží, ale neeliminuje.

     • Stará téma elektrosmogu… Krútené tienené uzemnené káble dosť ďaleko od človeka, silové aj dátové. Plechová strecha a vodivé nátery stien. Mobily v plechovej krabičke. Zdravá výživa, životospráva, zdravé prostredie…

     • Mňa ešte napadá keď vidím ako niektorí ľudia používajú bluetooth slúchadlá (pecky alebo náhlavné) tak reku určite to škodí aj ľuďom, ktorí sa zdržiavajú v blízkom okolí.
      Alebo ak niekto cestuje busom a je tam 40 zapnutých mobilov tak to pre jeho zdravie (aj pre zdravie ostatných) nebude nič moc.
      Tiež celodenná free wifi v nákupných centrách môže negatívne ovplyvňovať zdravie ľudí a kvalitu potravín (voda – tekutiny – pamäť vody). A o wi-fi v školách/škôlkach ani nehovorím – u nás ju aj cez námietky niektorých rodičov nedávno nainštalovali – starosta ignoroval námietky protestujúcich.

 3. svatoslav butora

  Celý systém podriadenosti a poslušnosti vedúcim entitám celého anglosaského sveta je závadný a otrokársky. Tieto anglosaské otrokárske entity sa nechcú vzdať svojej otrokárskej podstaty. Tak ako kedysi kultúrne obohacovali Indiánov a Afričanov, tak teraz v tom istom otrokárskom kurze s pomocou technického zázemia pokračujú aj dnes. Anglosaský svet je stále ten istý. Nič z ich technologií a nič z ich myslenia si nezaslúži obdiv a napodobovanie a nasledovanie. Sparchantelý anglosaský svet nie je svet pre ľudí….ale musia to pochopiť aj naše vlády, aby sa ich zločinnému skvostnému zločineckému svetu vzopreli.

  • Sursum Corda!

   Problém nespočíva v nadvláde anglosasov, ale v technologickom pokroku ľudstva, ktorý začal napredovať rýchlim tempom nástupom šírenia myšlienok renesancie a humanizmu, teda dovtedy oslava Trojjediného Boha v stredoveku, vystriedala oslava človeka, resp. satana v novoveku.

   Nástupom renesancie si králi a šľachta začali na svojich dvoroch vydržiavať vedcov-alchymistov, ktorí pomocou démonov získavali informácie o prírodných silách a ich využívaním postupne svet technologicky napredoval. Neskôr sa z vedcov-alchymistov stávali vedci-illumináti a vedci-kabalisti (napr. Einstein), ktorí podobne získavali a získavajú informácie od démonov nazývaných aj UFO, rebelujúcich proti Trojjedinému Bohu.

   Takže kľúčom k zastaveniu tohto šialenstva je návrat k zjavenej pravde Ježiša Krista hlásanou tradičnou Katolíckou cirkvou a zastavenie komunikácie ľudstva s démonmi, čím by sa následne zastavil aj technologický pokrok idúci proti človeku.

   Zastaviť komunikáciu s démonmi však dokázala len stredoveká inkvizícia, proti ktorej tu tak mnohí útočia. Z toho dôvodu sme v stredoveku mali len minimálny technologický pokrok. Inak povedané, stredovek vplyvom inkvizície oddialil o tisíc rokov dobu, ktorú tu máme dnes.

   Panna Mária zo zjavenia v La Salette v roku 1846 nás varovala pred pôsobením týchto démonov.

   Dávam do pozornosti aj videnie od Anny Kataríny Emmerichovej:
   „Počula som, že Lucifer – ak sa nemýlim – má byť 50 alebo 60 rokov pred rokom 2000 znovu na nejaký čas uvoľnený z pút. Mnoho ostatných číselných údajov si už nepamätám. Aj niektorí ďalší zlí duchovia majú byť uvoľnení z reťazí k trestom a pokúšaniu. V našej dobe, ako sa domnievam, sú už niektorí voľní a ostatní budú krátko po našich časoch.“ Akou „náhodou“ tieto roky korešpondujú s II. vatikánskym koncilom konanom v rokoch 1962-1965!

   • A čo s uväznerním Satana na Saturne – čo vieš o tom! Lebo mne to prichádza ako účelové vypúšťanie zvierat na budovanie organizovaného zločinu – ako to urobil aj Havel. Niečo nie je v nepomere síl.

    Tá najväčšia pochybnosť má byť v pochybnosti, či existuje Boh? Lebo my Slováci si ho aj tak vymyslíme!

    • Já jsem kdesi četla,že prý démoni jsou chycení na měsíci.Zvláště v době úplňku sestupují na zem a asi se víc projevuje náměsíčnost,kdy prý se jedná o snahu ovládnout nějakou osobu.Proto se důrazně nedoporučuje spát pod širákem za svitu měsíce a nebo si aspoň chránit hlavu.I zvířata to tak instinktivně dělají.Ale Satan to už je jiný level,ten asi bude internován jinde.Magické rituály jsou za úplňku obzvlášť účinné.Asi je přítomno mnoho pomocníčků.
     Naši předkové,i když prý tolerovali lecjaké svinstvo,tak spolupráci s ďáblem prý potírali jako diví.Aspoň to platilo pro obyčejný lid.Dneska je to móda a některé VIP hvězdičky se tím přímo chlubí.
     https://www.tajemstvihudby.cz/bob-dylan-udelal-obchod-se-satanem/

     • Technologická záležitosť – lebo keď niečo funguje na nejakej frekvencii – tak tú technológiu a frekveciu príjímaš – o tom hovoril Dr.Klinghart – že prečo je frekvencia GMS nastavená na 2,4 GHz – lebo je to frekvencia šišinky!

      Čiže ak si myslíme, že nás internet oslobodzuje – ako informačné médium – opak môže byť pravdou – lebo nás zotročuje ako frekvenčné médium! Začnite nad tým uvažovať!

      Redakcia???

      Lebo celý ten nepokoj ktorý z toho vyplýva nie je len výsledkom negatívnych informácií ako takých. Tu žijeme v úplne zlej frekvencii a niekto tú frekvenciu vyrába! A vráťme sa k frekvenčným zbraniam – a ste doma! Vy si myslíte, že tu žiadne negatívne vyžarovanie nefunguje? Hlavne, že skúšajú všetky možné techológie – ale túto nie! Kvôli mačkám! ???

     • Maroš, ak pripúšťaš existenciu frekvencií, tak potom pripúšťaš aj existenciu Boha, to je tiež sústava frekvencií a jediné čo treba , ja sa na ne naladiť. To čo popisuješ sú iné frekvencie a zbierka je veľká, ale ak popisuješ príznaky /vyhorenia?/ , tak je to ako hovoríš-zlá frekvencia. Ak by si bol na tej Božskej, tak úzkosť ktorú zažívaš by nebola až tak silná, ak áno, potom by tvoje pôsobenie na svete bolo dosť zlé a toto je dôsledok, uvažoval si aj v tejto intencii?

     • JoFa – ja som úzkosť smrteľnú – zaži v roku 2003 – a to sme tu nepreberali tieto ko.otiny – ktoré teraz vytvárajú tú úzkosť. Ja sa nebojím smrti – ja sa bojím tej budúcnosti. Lebo to nie je budúcnosť – to je dystopia! Ja som pripravený zomrieť za to, aby sme žili slobodne! Žiadne hrdinstvo – to je prosto výber! A vôbec nemyslím ani na svoje deti – sú to dospelí ľudia – nech si to riešia po svojom!

     • Sme na tom asi podobne, ja to tak tiež vnímam, ale ja myslím na svoje deti aj keď sú už dospelé, sú mojim obrazom, obrazom mojej výchovy a pôsobenia počas ich mladosti a to nezmažeš šmahom ruky, to sa nezabúda a máš na tom významný podiel. To ako ťa vnímajú, ti povie všetko, dôležité je aj to, ako tvoj vplyv/postoj/ dokážu vyhodnotiť= ich úroveň vnímania, pretože ty môžeš mať tiež iný názor.. Jednoznačne si myslím, že by si si ich mal zavolať na pohovor a dozvedieť sa viac z tej druhej strany- energetické prúdy sa zmenia- o tom som presvedčený.

    • Súhlasím s vašim príspevkom, ale chcel by som objasniť túto definíciu citujem:
     „Takže kľúčom k zastaveniu tohto šialenstva je návrat k zjavenej pravde Ježiša Krista hlásanou tradičnou Katolíckou cirkvou“
     Otázka: Čo je tradičná Katolícka cirkev? Fero to asi nebude, alebo sa mýlim?

     • Návrat k pravdě,lásce k srdci.Na to nemusíte vymýšlet církev.Bůch v podobě jak ho prezentuje církev je vmímán jako velký policajt co vše vidí a slyší.Žádná špatnost,ale i dobrý skutek před ním neunikne.Lidi ze strachu z trestu se krotili.Ale dobří máme být že své podstaty .Proto třeba jóga před zahájením cvičení fysických a psychických přikazovala přísnou duchovní sebekázeň.To je cesta k osvícení .Bez těchto zásad může dotyčný stát třeba celý den na hlavě a nikam se nedostane.

     • Súhlasím s vami, ale čakám na názor Sursum Corda, ktorý prezentoval túto úvahu.

     • Sursum Corda!

      JoFa, žiaľ Fero je na strane démonov, nie na strane tradičnej Katolíckej cirkvi a ľudstva. Nie je to nič prekvapujúce, keďže sme na to boli vopred upozornení zjaveniami Panny Márie – „Rím stratí vieru a sa stane sídlom Antikrista“, hovorí Panna Mária z La Salette.

      „Ako my, tvory obyčajnej ľudskej prirodzenosti, môžeme rozpoznať pravé od falošného, zázrak od mágie, keď predsa nepoznáme tajomstvo srdca a zákony hmoty? Nuž, odpoveď sa nachádza v katechizme (rozumie sa v starom – tradičnom, vyučovanom pred II. vatikánskym koncilom!).

      Môžeme rozlišovať pravé od falošného, zázrak od mágie vďaka daru rozpoznávania duchov, ktorého sa nám dostalo/dostane pri birmovaní (myslí sa samozrejme tradičná katolícka birmovka od pravoverného katolíckeho biskupa).

      Je tu potrebná viera, úplne oddaná učeniu tradičnej katolíckej, apoštolskej a rímskej Cirkvi, posilňovaná sakramentálnou praxou (sviatosťami) a sústavnou modlitbou i pokáním.

      Opačná cesta, teda sústavné pochybovanie, alebo ako sa dnes hovorí „hľadanie“, diskutovanie o zjavenej pravde, sprevádzané životom plným rozptýlenia a svetských túžob, vedie skôr či neskôr k nadprirodzenej zaslepenosti a robí dušu veľmi ľahko zraniteľnú voči všetkým úskokom démona.

      A presne to nám pripomína Najsvätejšia Panna vo svojich posolstvách z La Salette, Lourd a Fatimy, aby sme tu vymenovali aspoň tie najznámejšie a tradičnou katolíckou Cirkvou nepochybne uznané. To je jediná možná ochrana pred démonom. Žiadna iná nie je!“

      Zdroj: Alain Kérizo, Fenomén UFO identifikovaný. Na túto tému ohľadom anjelov, démonov a UFO dávajú vysvetlenia diela od sv. Tomáša Akvinského.

     • Vo svojich úvahách vychádzam z ev. podľa Jána, tam je všetko. Vaša úvaha citujem: „Opačná cesta, teda sústavné pochybovanie, alebo ako sa dnes hovorí „hľadanie“, diskutovanie o zjavenej pravde, sprevádzané životom plným rozptýlenia a svetských túžob, vedie skôr či neskôr k nadprirodzenej zaslepenosti a robí dušu veľmi ľahko zraniteľnú voči všetkým úskokom démona.“
      Mojím pozorovaním je však niečo iné, démon nehľadá padlých, ale tých čo sú vo svetle, to je pre neho výzva, preto by sme nemali byť sebaistí vo viere, pretože vtedy sme najviac skúšaní. Tí čo bojujú vo svete reality sú v každodennej konfrontácii s démonom, pre tých čo sú mimo a stránia sa reality, snažia sa jej vyhnúť, sú skúšaní oveľa viac, atak démona je oveľa silnejší a ten kto odolá, je skutočný služobník pána /páter Pio a pod../.

  • Tak teraz na rovinu S. B.: anglosaský alebo sionistický? Kto hrá dnes v anglosaskom svete prvé husle?

   • oldmarxista pamprlik

    podla mna je problem v kapitalizme ale moze to sposobovat aj saturn z uveznenim satanom

    • Pokud ho archanděl Michael pořád drží na Saturnu,tak je po problému.To tu asi řádí jenom čertíci Belzebub,Lucius apod.😉

   • Sionistický – ktorý používa anglosaský ako svoju perifériu moci. Briti sú otroci, vojaci. Veď niekto do tej Británie vhupol! Židia boli v Briránii skôr ako anglosasi. To bol presun moci z Egypta v úplných začiatkoch. Boj Ríma o Britániu ti niečo hovorí?
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Welsh_flags

    • oldmarxista pamprlik

     fakt uz prestan chlastat alebo kupuj chlast len od domacich gazdov ktori prejdu previerkou dna ci nie su nahodou sionisti s egipta faraona ochmeloka ktori viedol boj s rimom a s xenou na cele

     • Tá Xenia mi niečo hovorí – mala veľké svaly na kunde! Bolelo to! Ou! Ale fajka bola dobrá – ostal mi po nej krúžok! Sokolský!

     • Systém sa pri uvedomelej inteligencii tvorí spontánne, je to kumulácia informácií.
      Reštart systému musí začať na individuálnom inteligenčnom obrodení, v preklade, absolútna dostupnosť informácii pre školstvo a novú generáciu. Korepetícia a správny výklad historických faktov, nová generácia je to jediné, čo nás môže niekam posunúť. Ak si zoberiete, čo dnes produkujeme, musíme bojovať s novou generáciou idiotických rodičov, preto je školstvo alfou a omegou národa- kurva urobte poriadne učebnice a začnite vychovávať deti-rodičia stoja za hovno, škola musí prispieť uvedomelým prístupom!!!
      Zaočkovaní učitelia sú out, ale ak majú Boha pri sebe, tak pomôžu nehľadiac na ich dĺžku života/-fatálna chyba/, môže byť vyvážená hodnotou poskytnutých informácií a pomoci novej generácii-poučenie z vývoja. Koľko takých uvedomelých zaočkovaných učiteľov je, to nedokážem odhadnúť, ale budúcnosť je v našich deťoch- to je najdôležitejšie !!! Z čoho Soroš ťaží? Z toho ako vychoval novú generáciu kamikadze kids, Čaput jugend, ktorá teraz slúži. Neprodukujme idiotické Sorošovské deti, ale inteligenciu, podporujme schopnosť rozhodovať, uvažovať, schopnosť zobrať zodpovednosť za iných, schopnosť hľadať riešenia a uvažovať. Deti sú ohromný zdroj informácií, iba ich treba počúvať a správne vyhodnotiť ich myšlienky.

     • Maroš. si hovado, ale pobavil si..

     • Tentokrát je to naozaj na pobavenie

     • Počuj – tvrdé Y má niečo do seba – to je sex! To je medzi nohami! Preto tvrdé! S tým tvojím pidi i – choď do prdele – alebo do nosa! Že píše komár – „iiiiiiii“.
      Kto tu ešte raz napíše mäkké í tam kde treba tvrdé, tak mu odtrhnem toho malého cikáčika!

     • Nie pre každého je domáca pálenka cool, niekto uprednostňuje nejaký koňak keď vysedáva s pochybnými individuami v napufkanom kresle niekde v štýlovom alebo zapadnutom podniku (pre podnikavých rôzneho razenia to má svoje čaro). Napríklad niekde v Blave či Viedni.
      Domáca pálenka príde na rad až doma alebo pri sťuku za tmy nad mestom keď si takí hrkútajú jak ide život – teda presnejšie kšefty.
      Proste domáca pálenka – nech už je akokoľvek kvalitná nerobí vždy konzumentovi tú správnu image.
      Predstav si, že pracuješ v megakorporácii a vytiahneš v podniku s pod stola pálenku – no dobrá reklama to nebude. Možno až po xtom koňaku.

 4. Ani omylem něco takového ! Peníze doma nebo v nemovitostech nebo v drahých kovech . Žádné velké peníze v bance a žádné identifikační metody jako chytrý telefon , aby šmejdi měli přehled o dění na útech a aby mohli lidi šmírovat přes GPS ! Chtějí nás mít pod kontrolou a pak s námi manipulovat ! NE jednou provždy !

 5. Nie je asi možné ubrániť sa tlaku rozvoja technológií, ale základným predpokladom pre rozvoj, by mali byť uvedomelí ľudia, ktorí ich budú aj uvedomelým spôsobom používať a to je momentálne veľký problém, tie ovládajú satanistické vplyvy-systém zlyháva. Treba opraviť /nastaviť/ systém. To ja však nedokážem, ale my by sme sme to možno mohli..

  • oldmarxista pamprlik

   ale najprv treba aspon pomenovat sistem a urcit jeho hlavne znaky ktore ho chrakterizuju, kym sa zacne opravovat

   • Odpovedal som ti, ale neprešlo to schválením redakcie, a nebol to urážlivý ani sprostý komentár. Tak to tu je, sorry.

    • oldmarxista pamprlik

     fuj cenzura na antisistemovom vebe. sme strateni nepomoze ani archaniel gabriel a maros so sokolim kruzkom z plochej zeme a znalec nosatcou,

  • Problém je ten, že ľudia neveria, čo je satanský systém – lebo neveria v existenciu Satana. Plus tu máme ateistov, materialistov. A za všetkým je marxizmus. Už začnite rozoberať illuminátov – lebo inak ste v pi.i!

 6. Myslím, že sa objaví nový “čierny trh” s “identitami”.
  Vyoperované čipy, očné rohovky a sietnice upravené na “použitie s počítačom”.
  Ono príroda a vesmír má na každú zbraň protizbraň.
  Ja som úplne v pohode. Kým to nie je jadrový výbuch (ktorý sa nedá zastaviť a ani si “netriedi” obete), je to vždy niečo, čo sa dá “okakať”.
  Hackeri by vám vedeli rozprávať. Nakoniec to vždy riadia ľudia ktorí majú nejaké ciele. Takže je vždy priestor na manévrovanie.

  • Si v obraze, z každého systému sa stane anti systém, ale myslenie jednotlivca neo..beš. Preto som presvedčený, že myslenie a tvorba myslenia národa má budúcnosť. Vo vyhodnocovaní informácií však priestor pre korupciu je možný a to je už tvoja parketa. Nový systém bude boj medzi systémom /jeho ochráncami/ a hackermi, to sa deje už teraz. Pre mňa je dôležité položiť základy pre nový morálny systém riadenia sveta-pre mnohých je to utópia, no ja v to verím, pretože je to nevyhnutné.

  • Ten priestor sa volá fantázia. Ľudia dobrej vôle a svedomia ho vytvárajú pozitívne. „Ľudia“ zlej vôle a bez svedomia ho vytvárajú negatívne. Tak ako existuje antihmota – existuje antipriestor. Antifantázia. To, čo niekto vytvorí – iný musí zničiť! Si všimnite ten nedostatok vízií! Kam to mizne! Tu mizne tvorivosť! Kam mizne fantázia ľudstva! To je reálna debilizácia!

   Ja osobne verím v tvorivosť ľudstva – v jeho invenciu! Ale toto sa stráca! Tu prebieha debilizačná agenda! Špeciálne pri zapojení takého množstva ľudí cez internet – tu by mali myšlienky – v zmysle brainstormingu – kypieť! Ale kde sú! Tu niečo nie je v poriadku! Prestávam veriť internetu!

   • Presne si to vystihol a to musíme zmeniť. Aj brainstorming bude fungovať, ked bude vyššia úroveň myslenia. Brainstorming je možný ak posunieme myslenie národa na určitú úroveň, to je to čo som písal v mojom príspevku, čo neprešiel. Úroveň myslenia je možná len pri reorganizácii školstva-nová generácia je veľmi dôležitá!!

 7. Uz o tom klebetia aj vrany v USA, len autoritativni protektori kolonii v EU a EU fetaci v Bruseli zatlkaju donekonecna!
  https://zvedavec.news/komentare/2023/07/9717-ukrajina-a-velke-oziveni-americkeho-imperia.htm

 8. Rus – Igor Smirnov vyvinul pod názvom SSRM Tec počítačový program, ktorý dokáže čítať myšlienky z podvedomia človeka. Môže napríklad zhodnotiť reakcie na obrazy vsunuté do určitého filmu (v AJ tzv. sublimals alebo podprahové informácie) bez toho, že by si dotyčná osoba vôbec všimla, čo sa s ňou deje. Neuvedomuje si ani podprahové oznámenie, ani svoje (nevedomé) reakcie na ne a ani to, že iné osoby môžu tieto dáta vyhodnocovať. Systém bol údajne pred niekoľko rokmi predaný americkému úradu pre ochranu vlasti, kde sa na ňom ďalej pracuje; má slúžiť pre včasné rozpoznanie (akože) teroristov. Keď teda na letisku okolo seba vidíme všetky tie monitory, potom možno nie je až tak nereálne, že v nich v skutočnosti beží úplne iný program než ten, ktorý vidíme.

  P.S: 1 – A vieme, že rovnako tak beží i v TV podprahové ovplyvňovanie mysle (hlavne u reklám, v politike), tak prečo nie i z Windows v PC, Androida v mobile?

  Záver:
  Descartesov výrok „Myslím, teda som“ – je mylný, pretože myslenie samotné z nás žiadne mimoriadne bytosti nerobí. I môj pes vedel uvažovať. Výnimočné je, ak je niekto schopný kontrolovať svoje myšlienky – myslí teda, len keď je to potrebné a inak má v hlave veľký Kľud a Pokoj. Zastaviť pernamentný tok a príval myšlienok, kedykoľvek sa nám zachce, to je to skutočné a pravé Umenie (a to vyžaduje roky tréningu). Až potom sme schopní myslieť – kryštalicky jasne. Hovorí sa tomu – Žiť v Prítomnom okamžiku, ergo TU a Teraz, pričom túto „Vedu“ vôbec nepovažujem za nejaké ezoterické kecy, alebo východné klišé.. Minulosť už neriešim, lebo už ju neovplyvním (a som s ňou i vnútorne – vysporiadaná) a Budúcnosť si tvorím touto sekundou.. – bez stresov, bez strachu zo Života, i Smrti..

  Až potom, ak sa naučíme kontrolovať svoje myšlienky, budeme môcť všetko, čo nás stretne – prijať bez akéhokoľvek hodnotenia, čo je predpokladom pre Mier na Svete. Prestaneme ostatným inštinktívne dávať nálepky ako : krásny, škaredý, rozumný, hlúpy, správny alebo zlý. A to preto, lebo každá hodnotiaca myšlienka, je len pokus obmedziť – Nekonečnosť Vesmíru.

  https://www.instagram.com/p/CeC EaqatyRq/

  • K odkazu vyššie.
   Instagram mi zablokoval účet, takže tam mal byť obrázok s odkazom: Citujem:

   „Keď sa budeme stresovať tým, čo prinesie budúcnosť, tak nielenže Budúcnosť nezlepšíme, ale aj naša Prítomnosť bude stáť za hovno“!

   • Ajša si fakt inteligentná ženská a mám z teba strach, no na druhej strane som rád, pretože napĺňaš moju filozofiu kolektívneho myslenia, keby malo viac ľudí takúto úroveň myslenia, mohli by sme začať konečne tvoriť.

    • JoFa,
     vďaka za spätnú väzbu. Tiež si rada prečítam Tvoje príspevky, takže píš v pohode ďalej.

     P.S. Každý z nás sa nachádza energeticko-frekvenčne (t.j. duchovne) – „Niekde“. Podľa toho cítiš, ktoré komenty sú k tým Tvojim duchovne bližšie, pričom Toleranciu (voči ostatným názorom) považujem za jeden z významných konštruktívnych prvkov v Živote Človeka..

     • Ajša 110% a aj všetci ostatní zúčastnení. Kultivovaná debata dnes. Klobúk dolu. Tak to má vypadať debata a možno sa aj niekam posunieme….

      Až nás budú milióny…

   • „Zastaviť pernamentný tok a príval myšlienok, kedykoľvek sa nám zachce, to je to skutočné a pravé Umenie (a to vyžaduje roky tréningu). Až potom sme schopní myslieť – kryštalicky jasne. Hovorí sa tomu – Žiť v Prítomnom okamžiku, ergo TU a Teraz, pričom túto „Vedu“ vôbec nepovažujem za nejaké ezoterické kecy, alebo východné klišé.. Minulosť už neriešim, lebo už ju neovplyvním (a som s ňou i vnútorne – vysporiadaná) a Budúcnosť si tvorím touto sekundou.. – bez stresov, bez strachu zo Života, i Smrti.. “ – zastaviť myšlienky je ťažšie ako zastaviť vodu. Ale treba ísť touto cestou! Ja som kvôli tomu chronicky nevyspaný! Čiže chronicky unavený. Lebo všetko sa mi valí v gebuli!

    V roku 2003 som mal 6-dňové flow – tisíce obrazov v kuse z planéty – žiaden ani mikrospánok. Až som sa dostal do očistca – tú hrôzu neprajem nikomu. Ale prešiel som katarziou. Teraz zažívam niečo podobné – aj keď nie tak intenzívne. Ale niečo sa deje – tak tým opäť prechádzame. Uvidím, čo z toho vylezie- ale niečo sa deje!

    Z časopisu práve z roku 2003 som našiel odkaz, že vybraní jednotlivci sa musia pripraviť na preladenie. ??? Myslím, že to nie sú hovadniy. Už len to, že vieme, že takáto technologia existuje, je nepríjemné – to je o tom – kto nás tak ovláda. Lebo sloboda reálne v prdeli! A ovládajú ľudí na určitej frekvencii. Čo s tým?

    Ešte raz! Predstavte si, že 6 dní – hoci na sekundu zavriete oči – prejdú vám tisícky obrazov zo Zeme – ja som bol všade – aj v mori, aj v horách, v histórii v budúcnosti! Ja som ako keby stretol všetkých ľudí na planéte. Následkom toho som sa dostal do tranzu, keď som sa vznášal /taká polo levitácia/ a vedel som presne, čo dotyčný. ktorého stretnem povie – a či je z nášho klanu, alebo nie. Niečo ako stretnutie starých duší. To je na dlhšie. Ale nebolo to nič príjemné. Akože žil som v paralelnom – komunikačnom kanali.

    • No – dodal by som toľko, že tí, ktorí sú dobre vyspaní, nie sú chorí, nie sú opití – akože sú v pohode – ak si myslia, že majú slobodné vedomie a vlastnú vôľu – tak sú na omyle! TU niečo existuje, čo nás ovláda! Osobne ma to desí! Možno preto celý život bojujem o slobodu, lebo vnútorne cítim, že mi ju niekto berie! Démoni? Archonti? Technológie? V koho rukách?

     Ešte raz – tvrdia, že vedomie je slobodné. Ale čo keď práve to vedomie nie je slobodné, a sloboda – vedomia – je tá najväčšia ilúzia? Akože drbe mi?

     • Nedrbe ti, iba pochybuješ o podstate, takže ti jebe. Daj si na hlavu alobalovú čapicu aby ti nikto neovplyvňoval myšlienky a prejdi sa po ulici, podľa reakcií sa zariaď.
      Vyrieš svoje problémy s deťmi a stabilizuje sa všetko.

     • V odkaze si Ti dovolím preposlať – pre mňa osobne – kvalitný materiál v PDF:

      autor: Srí Aurobindo – Putovanie Vedomia.

      http://www.holistickamedicina.sk/kniznica/putovanie_vedomia.pdf

      P.S. A je to zas len o tom, či sa chce Človek niečo rozumné dozvedieť, dohľadať, dopátrať, absorbovať, nájde si Čas a – „prelustruje “ si TO s čistou Mysľou.
      Alebo – je tu i druhá možnosť Voľby.. Ako vždy a všade!

     • My nejsme na vrcholu pyramidy.A naše mysl asi musí být trochu blokovaná,jinak by tu na Zemi byl ještě větší bordel.Taky nejsme všichni na stejné úrovni duchovního vývoje.Na pravdu musí být jedinec připravený.

     • Nejde tu len o pravdu, ide tu o schopnosť sa k pravde dopátrať a to je ešte dôležitejšie ako pravda samotná.
      Nemyslím si, že dostatkom informácií, by tu bol väčší bordel, pravda by sa dávkovala postupne, aby si mozog zvykol, aj na to sú odborníci. Paradoxne dávkovať pravdu je oveľa komplikovanejšie ako dávkovať lož.

     • Možno prijatím faktu o neslobode vedomia môžme – časom- rozkľúčovať problematiku A.I.

      Stále sa tvrdí. že Boh nám dal slobodnú voľbu. V čom? Právo výberu?

      Existuje aforizmus, že „Ak existuje Boh – neexistje sloboda!“ – ???

      Podľa mňa – problém je sloboda tvoriť. Proti nej existuje regulatív – ničitelia, vojny, analógia – Satan, satanisti – proti Stvoriteľovi, psychopati. Ale to zrejme nie je jediný regulatív – niečo iné, na inej úrovni nám bráni tvoriť! Už samotná depresia a paralýza nám bráni vytvárať budúcnosť! Zrejme máme dovolené tvoriť architektúru a umelecké diela – design – vlastné prostredie – ale nie podstatu. Len uvažujem. Čo je podstatou – keď žijeme v Matrixe? No prostredie – čím nemyslím enviroment, ale prostredie vedomia. Keďže vedomie je mimo nášho tela – je to prostredie našich VEDOMÍ! Čo s tým?

      Je ľudstvo determinované ako neschopné vývoja? Lebo je determinované ako otrocká rasa? Čiže s determinovanou „slobodou“ otroka? Čiže otroci-ovce sú v prirodzenom prostredí – to len intelektuáli si nahovárajú, že nie sú otroci? No podľa toho – všetci sme otroci – a niektorí rebeli. Ale veď aj Satan je rebel! ??? Takže ako? To sú existenciálne otázky.

      ajša – ten materiál vyzerá dobre.

     • JoFa: Lepší ako alobal je turban. Bráni úpalu a trepaniu blbostí.

     • Pamätám si socialistické hliníkové nátačky –
      vyváracie – zopár som ich potiahol matke – akože fasa pliešok. Akože out fit Jezus Christ?! Dobrá ondulácia! A potom cibuľové špíze – a až na to alobal! A strčiť hlavu do nejakej paraboly – alebo pod lupu z TV obrazovky 120 x 80 cm. A máš bravčovú hlavu v alobale!

  • Nás gniavi abstrakt našej fantázie – tie najväčie strachy si vytvárame sami. Človek je v podstate tvor schopný odolať čomukoľvek konrétnemu – a vyriešiť, ústáť to.

   Ja tomu hovorím nočné kino – premietanie ko.otín v hlave. Snažím sa tomu čeliť sexuálnymi fantáziami – únikom do minulosti, myslieť, ako mi rastú stromčeky – ale pokoj v zmysle nemyslieť – nemám. Možno je to tým, že celý život sa učím myslieť a nie nemyslieť. Tak funguje aj hyperaktívny močový mechúr – šťať a nie nešťať.

   Musíme sa naučiť vedieť vypnúť – už som naznačoval agentov KGB – Putina. Bez toho vypnutia sa uštveme!

   • Je dobré, že existuje táto stránka. Nemyslím v t.č. až tak veľmi na články (i keď i za to – veľká vďaka redakcii), ale skôr na ten tzv. komentovo-informačný a finančno-bezplatný barter. Ty tu prepošleš odkaz napr. na Protokoly Sionských mudrcov (ktoré si z úcty k človeku a pre svoj vlastný duchovný vývoj – prečítam), ja tu na oplátku hodím – Putovanie Vedomia, iný človek dá odkaz na Posolstvo Grálu, Bibliu (v rôznych vydaniach), ďalší na Večné zákony, iný na Helsinga – Nebojte sa Smrti atď., proste – veľmi dôležité dáta pre duchovný vývoj človeka a neustále Hľadanie Pravdy.

    P.S: 1 – Niekedy si hovorím, že by som tu mala žiť na tejto Zemi – 158 rokov (ale – nie za každú cenu!), ak by som chcela všetko to, čo by som chcela – absorbovať.

    P.S.2 – Človek by si mal uvedomiť a pochopiť, aká je jeho hlavná, ergo – primárna Úloha – Tu a Teraz na tejto Zemi. Musí to spoznať cez svoju intuíciu, city, vedomie, svedomie a ísť za tým..Pretože, ak sa z tejto Cesty vychýlil a zájde na nesprávnu „stezku“ ďalej a hlbšie, tak to Bludisko bude pre neho stále obludnejšie a Návrat na tú správnu Cestu – oveľa náročnejší.

    Ešte chcem niečo na záver pre Dnešok – povedať.
    Ak môžete, dokážte si svoju Karmu – „odkarmiť“ ešte tu na Zemi. Je to oveľa jednoduchšie, ako to riešiť „Hore“, kde nás to môže stáť napr. 1 ďalšiu inkarnáciu naviac a ťažké reparáty. Mám napr. kamarátku, ktorá sa nerozpráva už roky so svojou vlastnou matkou, ktorá má 84 rokov a nevedia si nájsť k sebe Cestu. Fungujú len na svojich Egách..
    A to mi je veľmi ľúto..

  • Zamyslel som sa nad touto časťou tvojho príspevku citujem: „Výnimočné je, ak je niekto schopný kontrolovať svoje myšlienky – myslí teda, len keď je to potrebné a inak má v hlave veľký Kľud a Pokoj. Zastaviť permanentný tok a príval myšlienok, kedykoľvek sa nám zachce, to je to skutočné a pravé Umenie (a to vyžaduje roky tréningu). Až potom sme schopní myslieť – kryštalicky jasne. Hovorí sa tomu – Žiť v Prítomnom okamžiku, ergo TU a Teraz, pričom túto „Vedu“ vôbec nepovažujem za nejaké ezoterické kecy, alebo východné klišé.. Minulosť už neriešim, lebo už ju neovplyvním (a som s ňou i vnútorne – vysporiadaná) a Budúcnosť si tvorím touto sekundou.. – bez stresov, bez strachu zo Života, i Smrti..“
   To je naozaj už vysoký level v schopnosti myslieť, najmä v dnešnom svete, netvrdím, že nedosiahnuteľný, no v tejto situácii priam utopický cieľ.
   Momentálne by som nechal ľudí, aby sa nechali unášať prúdom myšlienok a hľadali-preberali tie dôležité a správne, podľa ich vnútorného hlasu či pocitu. Niekedy aj v tomto momente divná či nelogická myšlienka ba dokonca doposiaľ neprípustná myšlienka, môže otvoriť dvere k novým zaujímavým udalostiam. Filtrovanie myšlienok by mohlo viesť k vytváraniu univerzálneho či uniformného názoru. Aj schopnosť vypnúť myslenie prebieha u ľudí, problém je ho zase naštartovať u niektorých…
   Tok myšlienok je neustály proces, myslím že je to naladenia sa na určité frekvencie podvedomia /zamyslenie sa nad problémom/ a prichádza riešenie, no nie vždy vyriešenie. Na vyriešenie je potrebné to niečo božské v nás a správne prepojenie. Idem na to trochu okľukou cez kresťanstvo, ty skôr východnú filozofiu.
   To prepojenie je však zjavné, ak si zoberieš napríklad samotné osvietenie, Budha ho získal svojim myslením. Citujem: https://wol.jw.org/sk/wol/d/r38/lp-v/1101990038
   -„Hľadajte záchranu len v pravde, nehľadajte pomoc u nikoho okrem seba.“ Podľa Budhu teda osvietenie neprichádza od Boha, ale osobným úsilím, rozvíjaním správneho myslenia a dobrých skutkov.“
   Kristove učenie, však je o úsilí priviesť k osvieteniu tých ostatných a tým dospieť k osvieteniu seba samého „Miluj blížneho svojho ako seba samého.“ Osvietenie tak prichádza, cez lásku k blížnemu, avšak prichádza neznamená aj príde.
   Obaja však dávajú len veľmi jasný návod a nie riešenie, to dáva z môjho pohľadu len Boh.
   Zaujímal by ma ešte ten muslimský názor, pretože podobnosti sa nájdu aj tam a ak niekto vie, nech to skúsi pripodoniť.

   • JoFa,
    Seneca má Pravdu. Veľmi ťažko sa dajú verbálne a písomne popisovať každodenné duchovné životné „procesy“, ktoré sa snažíš prežívať a hlavne – ŽIŤ – podľa Zákonov Najvyššieho.. Myslím, že sa to ani nedá..(popísať).

    Ale aspoň niečo Málo – nižšie – na kratučké vysvetlenie a – Zamyslenie.
    Čakáme na tzv. Nové náboženstvo. A nebude to kresťanstvo , nebude to judaizmus , nebude to islamizmus, nebude to hinduizmus, ani nič podobné. Toto náboženstvo nebude mať žiadne adjektívum. Pôjde výhradne o schopnosť – byť v Jednote.
    Náboženstvo ako také, vidíme, že – zlyhalo. Veda zlyhala. Východ zlyhal i Západ zlyhal. Je nutné mať akúsi vyššiu Syntézu, v ktorej by sa mohli stretnúť Východ a Západ, kde by sa mohli stretnúť náboženstvá a veda. To mám na mysli, keď hovorím o stretnutí Východu a Západu, o stretnutí materializmu a spirituality – inak povedané – ľavej a pravej hemisféry mozgu.
    Náboženstvo zlyhalo hlavne preto, že sa zameralo na tzv. Iný svet a zanedbávalo tzv. Tento svet. My však nemôžeme tento Svet zanedbávať , nakoľko zanedbávanie tohto Sveta je zanedbávaním vlastných koreňov. A Veda zlyhala zas preto, že zanedbávala iný svet – ten Vnútorný.

    Nikto sa veľmi neobťažoval s tým, aby sa pozrel na skutočnú Podstatu ľudskej bytosti. Sme oboje. Nie sme len duchovno – nie sme len Vedomie – a nie sme ani len Hmota. Sme úžasným súladom medzi hmotou a vedomím. A hmota a vedomie nie sú dva javy, ale sú to len dva aspekty jednej Skutočnosti. Hmota je vo vnútri Vedomia a Vedomie je vnútrom Hmoty.

    Nemôžeme žiť len ako Telo. To mal Ježiš na mysli, keď rozprával: „Človek nemôže žiť len o chlebe.“ Vaše bytie má dve dimenzie a obe musia byť naplnené, musí im byť daná možnosť rastu. Minulosť však buď hájila tú prvú a stavala sa proti druhej, alebo hájila druhú a stavala sa proti prvej. Človek nebol prijímaný vo svojej Celistvosti.

    To stvorilo úžasné utrpenie, úzkostlivé muky a strašnú temnotu – Noc, ktorá trvá tisíce rokov a zdá sa, že nemá Konca. Pokiaľ počúvame len svoje telo, odsudzujeme sa sami k existencii – bezo Zmyslu. A ak nepočúvame svoje telo, trpíme – máme hlad, ste zoslabnutí, smädní. Ak počúvame len svoje Vedomie, potom bude náš rast – nevyvážený. Naše vedomie bude narastať, ale telo začne chradnúť a zmizne Rovnováha. A z vyváženosti pramení naše Zdravie, zo Zdravia pramení Radosť, Pieseň, Tanec..

    Najbohatší človek na Západe hľadá svoju Dušu a nachádza vo vnútri prázdnotu – nie je tam láska, je tam len lačnosť. Nie je tam modlitba, sú tam len slová, ktoré sa ako papagáj naučil v nedeľnej škole. Nemá pojem o Duchovnosti, nemá Cit pre ostatné ľudské bytosti, nemá úctu k Životu, k vtákom, k stromom, k zvieratám.

    Západ pri honbe za materiálnym bohatstvom stratil svoju Dušu, svoju Vnútornosť. Zahalil sa do pocitu bezvýznamnosti , znudenosti, skľúčenosti a už nedokáže nájsť vlastnú ľudskosť. Ukazuje sa, že veškeré úspechy vedy, nie sú k ničomu – dom je plný vecí, ale Pán domu – tu nie je.

    Na Východe je konečným výsledkom mnoho stáročí, behom ktorých bola hmota považovaná za iluzórnu a len Vedomie za skutočné – situácia , keď Pán žije, ale zas – dom je prázdny. Je ťažko radovať sa, ak je žalúdok prázdny, telo choré a okolo je smrť. A tak celkom nevyhnutne aj ľudia na Východe prehrávajú.
    Teraz nastáva ten Čas. Svet je v plameňoch a životy všetkých ľudí sú ohrozené. Odpoveďou je – Syntéza Hmoty a Ducha. Je vyjadrením toho, že medzi Hmotou a Vedomím neexistuje žiadny rozpor, že sme bohatí na obidvoch stranách. Môžeme mať všetko, čo nám Svet dokáže poskytnúť, všetko, čo technológie dokážu vytvoriť, vône Božskosti – krídla skutočnej Slobody.

 9. Tentokrát je to naozaj na pobavenie

 10. Jednoduchá

  …vďaka za všetky infor.,,,posielam všetkým veľa lásky, nech sme všetci zdraví, nech žijeme v pokoji a mieri, nech si vieme uvedomiť ,,putovanie vedomím“ čo najviac….tiež stretávať ,,kde – koho“ možno práve v klinickej smrti…..

 11. Jednoduchá

  …presne tak, nie všetci sme na rovnakej duchovnej úrovni….možno dávkovať pravdu je zložitejšie, no VŽDY LEPŠIE ako DÁVKOVAŤ LOŽ, hlavne ak tou lžou niekomu ubližujem…..

  • Myslela jsem tou blokovanou myslí spíš její schopnosti než kvanta informací.Ty jsou bez určitého stupně poznání k ničemu.

   • My – ako ľudstvo – máme problém s lobotómiou. Nemyslím teraz chirurgickú lobotómiu používanú na psychiatriách v minulosti – ktorou chceli zabrániť nežiadúcim záchvatom, keď jedna hemisféra vyhecovala druhú. Odbočím.

    Vie sa, že za kognitivitu, čo je praktická aj logická činnosť mozgu – zodpovedá pravá hemisféra. Ľavá hemisféra zodpovedá za emocionalitu a tzv. abstrakt – fantáziu. Na tú teraz útočia strachom – aby ju vyprovokovali k čo najväčšej aktivite – pretože /zbabraný a sprofanovaný/ šoubiznis nie je taký efektívny. Ide o to, že emocionálne otvorený človek – strachom a radosťou – čo sú dva póly emocionality – a predhypnotický stav – do seba vstrebáva všetky programy! Prevažne prevažne pracujúca kognitívna hemisféra /preto liečba prácou/ – kritické myslenie – bráni hromadnej hypnóze. ??? Ale nie o tom chcem.

    Chcem o tom, že niekto a niečo bráni obom hemisféram pracovať a pulzovať na rovnakej frekvencii. Ešte raz – vedomie je mimo mysle – myseľ je reproduktor vedomia a organizátor – hýbateľ organizmu. A teraz k veci! Pokiaľ obe hemisféry pracujú, taktujú, pulzujú v rovnakom móde – a keďže sme elektrmagnetické bytosti – vytvára sa obrovské biopole! To biopole obsahuje tak informácie, ako aj silu! V podstate to predstavuje moc človeka – moc ľudstva! A túto schopnosť sme stratili – podľa všetkého určitou formou sociálneho inžnierstva už pred tisícročiami. Ale!

    Vďaka bojovému umeniu tzv. ruského bezkontakného boja starých bohatierov – je možné tieto schopnosti obnoviť – a práve vďaka kočujúcim Cigáňom – a ich vešticiam – ktoré sa dokázali prepojť do vašich myšlienok /čo im ukradli židovky/ sa zachovali tzv. tatwy obrázky, na ktoré pohľad umožňuje hypno-meditačným optickým „klamom“ zosúladiť obe hemisféry. Podstata indoeurópskej kultúry. Existuje knižka o týchto veciach, len nie v elektronickej pdobe, ale ja som pred 20 rokmi čiastočne prepísal pre mňa zaujímavé kapitoly a doplnil ich smerom k bojovému umeniu. Odbočím – Briti /židia Východoindickej spločnosti/ vyslovene likvidvali – dohľadávali jednotlivcov – nositeľov týchto schopností.

    Práve rozdelenie hemisfér bráni zjednoteniu ľudstva! A je zdrojom vojen! Takto bol zničený mozgový trust indoeurópskeho človečenstva! Základ civilizácie. Zlikvidovali telepatiu a schopnosť čítať myšienky – čítanie myšlienok predchádza zlým činom a lžiam! Na tom fungujú mimozemšťania! Žiaden „Boris Kollár“ by ťa nemohol oje.ať! A mohli by sme sa bez drog rozprávať s inými bytosťami – rozpoznali by sme aj víly aj démonov!

    A to je o tej pravde! O mravnosti! O cti! Preto sa tak darí organizovanému zločnu! My ho nevidíme! My ho nevieme zmiesť z povrchu zemského! Lebo sme prešli lobotómiou a nepracujú – netaktujú nám obe hemisféry – nepracujú nám „repráky“ vedomia – mysle – súčasne!

    Mienim sa tomuto začať venovať – toto sa nesmie stratiť – a to treba stihnúť zdieľať ešte pred 5G.

    Neviem nájsť originál stránku, tak takto
    Alex Solovyev Russian Martial Art
    https://www.facebook.com/solovevstyle/videos/650018815145362/
    ————————
    A už ju mám…
    Preložte si… /tiež video archív/
    http://solovevstyle.ab.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=48&Itemid=57
    —————————–
    „Cieľom strediska ruského osobného boja je vytvoriť medzi občanmi vysoké vlastenecké vedomie, pocit vernosti voči svojej krajine, pripravenosť plniť občiansku povinnosť a ústavné povinnosti chrániť záujmy vlasti.
    Patriotické vzdelávanie sa zameriava na formovanie a rozvoj osoby, ktorá má vlastnosti občana, ktorý je vlastencom vlasti a je schopný úspešne plniť občianske povinnosti v čase mieru a vojny.
    Ruskí vojaci a bojovníci boli vyškolení podľa systému práce dvoch mozgových hemisfér. Ruskí vojaci vždy vychádzali z bitiek s minimálnymi stratami alebo so stratami vôbec. Vojaci Cyrusu boli porazení a Rusi stratili len 14 000. Neskôr pri obrane Smolenska sa 15 tisíc ruských vojakov bránilo pred 180 000 francúzskymi vojakmi.
    Aj v starých ruských krajinách vyvinuli šamani a kňazi špecifickú psychotechnológiu na ovplyvňovanie ľudí v normálnom stave vedomia. Hlavným tajomstvom takejto psychotechnológie bola schopnosť „prispôsobiť sa“ človeku, neviditeľne ho priťahovať navonok a zvnútra, a potom, po dosiahnutí „kontaktu“ prostredníctvom mechanizmu vrodenej nevedomej napodobeniny, ktorú má každá osoba, dosiahnutie „kontrolovaného kontaktu“ (vzťah) a nevyhnutná špecifická zmenený stav vedomia – „kúzlo“, ktoré sa líši v tom, že keď sa v ňom osoba objaví na niekoľko sekúnd alebo minút, úplne sa vám podá bez toho, aby si to uvedomila. Po niekoľkých minútach spadne z osoby slabá hmla-posadnutosť a znova začína triezvo kriticky a analyticky vnímať všetko okolo seba.
    V priebehu posledných tisíc rokov začali túto starovekú ruskú tajnú psychotechnológiu využívať nielen osoby osobitne oddané, ale aj obyčajní ľudia, ktorí ju „dosiahli“ sami, s vlastnou mysľou a skúsenosťami. Preto vznikli dva špecifické smery pre ďalší rozvoj tejto psychotechnológie. Prvý je v kláštoroch a druhý je populárny. Do psychotechnológie ruského kláštora sa zaviedlo veľa prvkov kresťanského náboženstva a prvkov kultu Krista a Panny Márie, matky Božej. A ľudová psychotechnológia sa začala stavať na starých „pohanských“ alebo magických princípoch.
    Ľudová psychotechnika transformovala staro ruskú teóriu a prax šarmu na základný princíp ľudovej mágie „podobné sú vždy spojené a podobné“.
    Najznámejšími predstaviteľmi ruskej mníšskej psychotechnológie boli sv. Anton (d. 1073), Rev. Theodosius (d. 1074), Metropolitan Hilarion (d. 1067), Metropolitan Ephraim (d. 104), Metropolitan Nikita (d. 1126) Svätý Cyprián (d. 1385), Metropolitan Xidor (d. 1441), Metropolitan Varlam (d. 1522), Metropolitan Dionysius (d. 1586), Saint Job (d. 1605) g.), patriarcha Nikon (1658), patriarcha Adrian (1700).
    Systematicky sa konali semináre o RBR a konajú sa v mestách ako Kaliningrad, Irkutsk, Uljanovsk, Cherepovets, Petrohrad, Moskva, Tver, Barnaul, Bijsk, Rubtsovsk atď. V Moskve a Petrohrade sú školy, ktoré sledujú jedinečnú metodiku výučby A. Soloviev Tradičný sa stal veľký 10-dňový seminár o RBR v pohorí Altaj, ktorý dáva veľký impulz pre rozvoj melee. „

 12. JoFa

  Nebudem presne citovať korán, lebo som ho čítal už dávno a nemám ho tu, ale môžem Vám potvrdiť Váš predpoklad, že všetky filozofické smery-náboženstvá viac menej hovoria o tom istom, len každé trocha inak. Máme tu ešte Zen, Zen-budhismus, Janaismus a neviem čo všetko, dokonca aj tóra a kabala majú v sebe kopec info. Treba sa akurát naučiť chápať a čítať aj medzi riadkami.

  Naši múdrejší, čo sme sa stretávali, nám posunuli toľko kníh k tejto problematike, že nie 158 rokov, ale 10 životov by nestačilo. Aj v nemčine a angličtine, nielen v Sk a Cz. Kto by mal prudko záujem 140GB k problematike Života, vesmíru a vúbec…

  A to ešte niesú určite všetky.

  A títo naši Starejší a Múdrejší 25 rokov do nás hustili ( lebo sme mali veľký záujem) ich poznanie, skúsenosti a zažité. A to čo sa tu hovorí o čítaní myšlienok a všelijakých schopnostiach, to ani nebudem rozpisovať, lebo pokiaľ to človek nezažije – neuverí.

  Neexistuje nič silnejšie ako je myseľ a vôľa. Disciplína mysle a vôle dokáže v tomto „matrixe“ temer všetko, čo je možné a ešte aj trošička viac…

  Šak sme stvorení k obrazu. A ako sme asi boli stvorení, keď nebola ešte hmota ? No myslou Niekoho a sústredením. Technicky to môžeme všelijako popísať, ale princíp je furt ten istý.

  Ako je možné, že chlap má porušenú miechu a chodí ?
  Ako je možné, že niekto skočí zo 6 a nič (3,5 promile akurát v krvi) ?
  Koľko je takých ako je možné.
  Ako je možné že 10,5,2 roky dopredu sa vám voľačo sníva a presne do bodky, farby, vône sa to stane ?

  A keď bude dosť podnetov, aby Vás to poriadne nakoplo a vytrváte, tak sa všeličo pred Vami poodhalí, je to síce beh na dlhé trate a ako pravil Sokrates, dôjdete k bodu, že ešte dokopy nič nevieme…

  A nikto vás neošáli z kontextu vytrhnutými myšlienkami z čohokoľvek.

  Miluj blížneho svojho, ako seba samého ? Lebo človeku docvakne, že sa pozerám sám na seba…Ale dokázať to v každodennej realite ? Pochopiť chvíľu trvalo (25 rokov) ale žiť to. No kurňa, to je iná makačka. A skúšky každý deň…

  Tento level „matrixu“ je úžasný, ale sú ešte aj ďalšie a to je ešte iná káva. To sa nedá ani slovami popísať…to je také Sci-Fi, že to ani ešte nechápem (neviem ako funguje mravec, včela presne), akurát o tom viem a keď už to viacerí zažili a dumá sa spoločne, tak sa niekam dá posunúť.

  Kto hľadá, ten nachádza…

  Prečo práve 78% Dusíka, 21% Kyslíka a nejaké drobné ? A načo sú vzácne plyny vôbec ?

  • Priveľa otázok a na mnohé ani nie sú odpovede, ak aj sú tak je problém nájsť pravdivú odpoveď, obaja aj s Ajšou ak si čítal trochu vyššie, že je potrebná významná zmena na to, aby sme sa niekam posunuli, že točenie sa v kruhu, ktorý sa stále zmenšuje je svet ženúci sa do záhuby. musí priniesť zmenu k lepšiemu a na to potrebujeme novú generáciu pre zmenu myslenia a vzťahov. Husákove deti boli o množstve, tieto čo prídu ako Husákove, musia mať aj kvalitu a o to sa musíme postarať. S oboma vašimi názormi súhlasím, dobré čítanie.

   • Plnohodnotná a príjemná komunikácia, šak je nás tu viac. Aj to je cesta…z každého roška troška.

    Vďaka aj za to.

 13. …ajša vďaka za výbor.materiál o putovaní vedomia..

Pridajte komentár

*