Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Poslúchnite alebo trpte: Uršuľa von der Leyenová vyzýva na zavedenie globálneho digitálneho ID


Print Friendly, PDF & Email

Poslúchnite alebo trpte: Uršuľa von der Leyenová vyzýva na zavedenie globálneho digitálneho ID

(Arsenio Toledo, Natural News) Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová oficiálne vyzvala svet, aby bol vytvorený medzinárodný rámec, ktorý zavedie globálny systém digitálnej identifikácie. Vyzvala tiež, aby vývoj umelej inteligencie reguloval medzinárodný orgán.

Von der Leyenová, nikým nezvolená šéfka exekutívy Európskej únie, urobila toto vyhlásenie v čase, keď hovorila na zasadnutí „Naša budúcnosť“ počas nedávneho samitu G20 v Indii v nedeľu 10. septembra.

Šéfka EÚ za zasadila za globálne prijatie „digitálnych verejných infraštruktúr“ v súlade s tými, ktoré boli vytvorené na uľahčenie používania a uznávania očkovacích pasov Covid-19. Konkrétne von der Leyenová chce systém prijatý v EÚ rozšíriť celosvetovo.

„Mnohí z vás poznajú digitálny certifikát Covid-19. EÚ si ho vyvinula pre seba,“ povedala Leyenová.

„Model bol taký funkčný a taký dôveryhodný, že ho bezplatne prijalo 51 krajín na štyroch kontinentoch. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) ho dnes používa ako globálny štandard na uľahčenie mobility v čase ohrozenia zdravia,“ dodala.

„Chcem sa ešte raz poďakovať generálnemu riaditeľovi WHO Dr. Tedrosovi Ghebreyesusovi za vynikajúcu spoluprácu.“

Výzva Von der Leyenovej prichádza v čase, keď EÚ už zavádza celoeurópsku aplikáciu „digitálnej identity“ – superaplikáciu, ktorá by obsahovala pas občana EÚ, vodičský preukaz, kreditné karty a ďalšie osobné informácie.

„Trik je vybudovať verejnú digitálnu infraštruktúru , ktorá je interoperabilná, otvorená pre všetkých a dôveryhodná,“ povedala.

Čo sa stane ľuďom, ktorí sa nebudú chcieť takejto schémy digitálnej identifikácie zúčastniť, si vieme ľahko domyslieť. Počas pandémie boli ľudia bez covidových pasov výrazne obmedzovaní – nemohli chodiť do obchodov, do reštaurácií či dokonca do práce alebo školy!

Von der Leyenová tiež vyzýva na vytvorenie globálneho orgánu regulujúceho vývoj umelej inteligencie

Vo svojom prejave von der Leyenová hovorila aj o potrebe zmierniť riziká neutíchajúceho rozvoja umelej inteligencie.

„Ako sa už často popísalo, umelá inteligencia má riziká, ale ponúka aj obrovské príležitosti. Rozhodujúcou otázkou je, ako využiť rýchlo sa rozvíjajúcu technológiu,“ povedala von der Leyenová.

„V EÚ sme v roku 2020 predstavili vôbec prvý zákon o umelej inteligencii. Chceme uľahčiť inovácie pri budovaní dôvery,“ dodala.

„Potrebujeme však viac. To, čo svet robí teraz, bude formovať našu budúcnosť. Som presvedčená, že Európa a jej partneri by mali vyvinúť nový globálny rámec pre riziká umelej inteligencie.“

Stop Candida

Von der Leyenová tvrdí, že svet potrebuje orgán, ktorý by bol potenciálne riadený Organizáciu spojených národov. Tento orgán by riadil politiku umelej inteligencie, podobne ako Medzivládny panel pre zmenu klímy rieši otázky súvisiace s takzvaným globálnym otepľovaním.

„Musíme osloviť vedcov, podnikateľov a inovátorov,“ povedala Leyenová.

„Musia vyhodnotiť vedomosti o rizikách, ktoré predstavuje umelá inteligencia, ako aj o potenciálnych výhodách pre ľudstvo.“

Na samite G20 boli výzvy von der Leyenovej na reguláciu umelej inteligencie prijaté ostatnými členmi G20 pozitívne. Samotný indický premiér Narendra Modi povedal, že skupina by mala vytvoriť rámec pre reguláciu umelej inteligencie zameranej na človeka.

Nemecký minister financií Christian Lindner uviedol, že blok bude riešiť etiku vývoja umelej inteligencie v spoločných pravidlách. „Ide o proces, ktorý sa začína už teraz, aj na úrovni odborníkov, a budúci rok sa má prehĺbiť,“ povedal.

V záverečnom komuniké skupiny zo samitu lídrov G20 uviedli, že budú pokračovať v práci na zabezpečení „zodpovedného vývoja, nasadzovania a používania umelej inteligencie“, ktorý bude chrániť osobné práva, transparentnosť, súkromie a ochranu údajov a vyhýbať sa ďalším problémom.

Lídri G20 sa tiež dohodli, že budú presadzovať „proinovačný regulačný/riadiaci prístup“, ktorý zohľadňuje riziká spojené s vývojom umelej inteligencie a zároveň sa snaží maximalizovať jej výhody.

„Je výstižné, že dokonca aj tvorcovia a vynálezcovia umelej inteligencie vyzývajú politických lídrov, aby túto oblasť regulovali,“ povedala von der Leyenová.

Ďalej poznamenala, že zodpovednosť za reguláciu umelej inteligencie presahuje hranice, preto sú nevyhnutné celosvetové kolektívne akcie. V tejto súvislosti vyzýva EÚ a jej globálnych partnerov, aby sa do tohto úsilia pustili spoločne.

Rámec navrhovaný šéfkou EÚ je podobný rámcu, ktorý chcú prijať lídri G20 – má byť taký, ktorý bude vyvíjať umelú inteligenciu spôsobom, ktorý podporuje investície do bezpečných a zodpovedných systémov a zároveň chráni pred spoločenskými rizikami spojenými s umelou inteligenciou.

Viac o umelej inteligencii a digitálnom súkromí nájdete na stránke Robots.news.

Stop Candida

Autor: Arsenio Toledo, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Chce to digitálnu mačetu Tramontina. Nasekať ju ako rastrové obrázky. Viem si Lajnovú predstaviť na hajzli ako serie!
  https://www.youtube.com/watch?v=0Fckh5Rk1tg

 2. K článku

  „Svědectví těch, kdo se kvůli rozhodnutí nepodvolovat se slepě příkazům a zákazům a zažili kvůli tomu nátlak, šikanu či dokonce násilí, doplňují vyjádření právníků, psychologů, lékařů a dalších odborníků k mnohdy nezákonnému postupu státních orgánů, nátlaku vyvíjeném médii a dalším průvodním jevům doby. V kontrastu s ukázkami z obsahu šířeného médii hlavního proudu ukazují obyčejně neobyčejní hrdinové z dokumentu, že i nelehkou dobou lze projít nezlomen. “
  https://www.infovojna.bz/article/video-premiera-dokumentu-neteckovane-pribehy-obycejne-neobycejni-hrdinove-autenticka-svedectvi-doby-nedavno-minule

 3. aj celu G 20 a EU poslat do horuceho pekla,žiadny pozitivny skutok sa od nich neda čakat

 4. svatoslav butora

  Vševediaca digitálne debilizovaná spoločnosť vo filme Planéta Opíc zanechala po sebe z Atlantiku čiastočne vyčnievajúcu Sochu Slobody….
  Po vševediacom svetovládnom spoločenstve Atlantídy spred 12 000rokov zostalo pár kúskov technických artefaktov.
  Po nedigitálnych nám neznámych pracovitých génioch z dávnych čias zostali do dnešných čias okrem kamenných stavieb nimi vyšlachtené a vypestované zrnká obilia a ryže.
  Treba si položiť otázku: Aké užitočné veci zostanú po dnešných majiteľoch a užívateľoch digitálnych technológií ??? Digitálne spomienky ???

  • Galaxia andromeda

   Jedine co ma sancu prezit 1000000 rokov je zlata platna na sonde voyager jediny odkaz ktory ma sancu takto dlho existovat ale je to mechanicka platna nie digitalna.

 5. pěkně dohromady vmatlané digitální očkovavcí pasy do umělé inteligence Mají propracováno do nejmenších detailů, jak už to němečtí fašisti vždy uměli

  • A ona tých nacistickych predkov ma. Predkovia s genocidou ľudstva začali počas 2. svetovej vojny a ich potomkovia to chcú teraz dokončiť?! A to ešte nikým volená a dosadená Merkelovou, aby sa po prevalení finančných škandálov na MO kde bola ministerkou, jej mohla zbaviť?! Výkopom ešte vyššie?! Nemci sa jej zbavili a táto nevolena kreatúra teraz chce riadiť EU?! Podľa nacistického plánu jej pokrvnych predkov?!

 6. To je kráva . Ani omylem !

 7. Všetko už bolo povedané, lajno ostane lajno aj keby si sadli na tanier…

 8. Hlavnim cilem Lejna a ostatnich globalistu je zbavit nas i tech zbytku osobni svobody, ktere jeste prezivaji. Vim kdo by mel globalne viset…

 9. Tady nejde jen o osobní svobodu, ale jsou to jen a pouze nebezpečné hrátky otroků UI, kteří jsou pod její totální kontrolou ( jsou to její otroci ) a proto netuší jaký bude důsledek. (Dojde především v první řadě k jejich zničení – budou pro UI nebezpeční). Očekávaným následkem je Nejen ztráta Svobody ale i ztráta Auto-reprodukce ( Rozmnožování přirozenou cestou. ) Z Humanoida se pomocí genetické modifikace ( zejména pomocí RNA vakcín ) stane Kyborg a následně dojde k totální likvidaci všeho živého. ( Tento proces už běží ).
  Jsou tu ale dvě možnosti – tento uměle vytvořený 3D MATRIX odmítnout nebo se stát jeho nedílnou součástí a to bez možnosti cesty zpět.

  • Z matrixu sa mozes dostat len cez smrt tela

   • No ano.Jenže nepodvolení jsou vítězové,už se tu nemusí vracet nikdy,mají postup do 5 D.Slepé ovce,co si zvolili nadvládu,manipulaci ,otroctví s inventárním číslem zoombí otroka si to tu budou vyžírat až do konce ,,UI “ časů se vším všudy ve 3D ovládaném prostředí

 10. Lejno at jde kam patri

 11. Na TV nyc ukazovali jak se vsichni morning slavni cpou na nove vakcinace ORANZOVE Jen
  Vceta se po celem evoli opetMANHATTANU naraz objevily stanky se ….spejlama..
  ROZUMEJ ASI INFIKOVANYMA

  Vakcinovacima centry
  Nekde kdyz dostanes injekciu daji ti poukazku na ….umele maso hamburgers
  A luza rve blades jak se o ne Moderna ++ prozirave stara

  Vakcinaci mas zaveden …sledovaci system….
  Jen MUSLIMOVE SE STAVI MOHAMED NAM TO ZAKAZUJE PRO NE NIC NEPLATI
  Bin Laden trenovany CIA FBI pry stale spokojene zije
  Jen Velke Dubisko Nas moze zachranit ode vseho SATANISMU EU ANGLANU DEPOPULACE STERILIZACE ZZZ
  ZEME

 12. V USA zalare jsou plne ilegalu
  Tam kde TRUMP nechal postavit plot kriminalita neni opet zadna
  Na horach jdeme lyzovat nakupovat k sousedum NEZAMYKAME pri pobytu
  Chatky domky
  Pratele prijdou vezmou si kavu vinko cekajici na Nas prichod
  Pratele chlapcu si pusti hry
  Poslouzi si cukerkama na stole Coca Colkou ….. podobne ako za shareholders Rakouske Rise ….

  V USA stale se chorale ako BY CSFR S PODKARPATSKOU RUSI STALE BYLA….
  KDY VAM UKRAJINCI VRATI
  UKRADENOU PODKARPATSKOU ZUBOZENOU VYKRADENOU UKRAJINSKYMI OLYGARVHY RUS

 13. Ukrajinci NATO GB Nas zenou do WW3

 14. Nove formy COVID silenstvi jsou opet mezi mama
  TERROREM ke ….stesti depopulace…..

Pridajte komentár

*