Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Vedci varujú, že strava naordinovaná podľa WEF spôsobí vyhynutie ľudstva


Print Friendly, PDF & Email

Vedci varujú, že strava naordinovaná podľa WEF spôsobí vyhynutie ľudstva

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Vedci vydali varovanie, že „strava založená na usmerneniach Svetového ekonomického fóra (WEF)“ postrádajúca mäso skončí vyhubením ľudskej rasy a spôsobí, že z tých, ktorí zostanú nažive, sa stanú slabé, chorobami sužované trosky.

V špeciálnom vydaní časopisu Animal Frontiers boli desiatky vedcov požiadané, aby sa zaoberali vedeckými tvrdeniami, že konzumácia mäsa je zdraviu škodlivá a tiež škodlivá pre planétu.

Výsledkom bolo, že vedci vydali varovanie pred tlakom globalistických elít smerom k rastlinnej strave. Podľa vedcov chudobnejšie komunity s nízkou konzumáciou mäsa často trpia zakrpatenosťou, chradnutím a anémiou, ktoré sú vyvolané nedostatkom životne dôležitých živín a bielkovín.

Portál Zerohedge.com uvádza:

„Tisíce vedcov na celom svete sa pripojili k Dublinskej deklarácii. Ide o združenie, ktoré uvádza, že chov dobytka je pre spoločnosť príliš dôležitý na to, aby sa „stal obeťou fanatizmu“. Mnohé negatívne tvrdenia ohľadne mäsa v našej strave jednoducho nie sú pravdivé.“

Členovia Dublinskej deklarácie zverejnili vyhlásenie, ktoré umožňuje ľuďom na celom svete pripojiť sa k nim pri obrane diét zahrňujúcich mäso a v opozícii voči všeobecným tvrdeniam inštitúcií establišmentu proti dobytku v poľnohospodárstve.

Vedci predovšetkým zdôrazňujú, že mäso poskytuje ľudskému telu vitamín B12, ktorý hrá hlavnú úlohu pri metabolizme retinolu, omega-3 mastných kyselín a minerálov, ako sú železo a zinok, ako aj ďalších dôležitých zlúčenín pre metabolizmus, ako sú taurín a kreatín.

Neexistuje žiadny vegánsky ekvivalent, ktorý by spĺňal tieto nutričné ​​potreby a na udržanie zdravia vegánov je často potrebné množstvo doplnkov.

Vedci poznamenávajú, že iba ľudia s dobrými zdrojmi (bohatší) majú prostriedky na to, aby sa vzdali mäsa vo svojej strave a konzumovali iba zeleninu a sacharidy. Inými slovami, vegánstvo je prvou svetovou ideológiou, ktorá je pre väčšinu svetovej populácie nepraktická.

Dokonca aj India, rozvojová krajina, ktorú často citujú aktivisti proti mäsu pre jej náboženský postoj proti zabíjaniu zvierat, má stále 70% ľudí, ktorí jedia mäso.

Predchádzajúce štúdie (napríklad štúdia „Global Burden of Diseases, Injuries and Risk Factor Study“, publikovaná v medicínskom žurnále The Lancet v roku 2020), ktoré varovali pred „nebezpečenstvami“ mäsa, boli nakoniec vyvrátené.

Dr. Alice Stantonová z Royal College of Surgeons (Komora chirurgov) v Írsku, jedna z autoriek prehľadu tvrdení proti mäsu, poznamenáva:

„Zverejnené recenzované dôkazy opätovne potvrdzujú, že „Správa o rizikových faktoroch globálnej záťaže chorôb z roku 2019“, ktorá tvrdila, že konzumácia aj malého množstva červeného mäsa poškodzuje zdravie, je z vedeckého hľadiska smrteľne chybná.

Prírodná liečba osteoartritídy

V skutočnosti by odstránenie čerstvého mäsa a mliečnych výrobkov z jedálnička uškodilo ľudskému zdraviu. Negatívne by to zasiahlo najmä ženy, deti, starších ľudí a ľudí s nízkym príjmom.“

Vegánske hnutia zvyčajne financujú samotní globalisti

Hnutie proti mäsu má s najväčšou pravdepodobnosťou korene v astroturfe. Pro-vegánsky výskum má tendenciu byť financovaný globalistickými inštitúciami ako OSN a WEF, ktoré dali jasne najavo, že chcú, aby sa mäso stalo „vzácnou pochúťkou“ a nie základom stravy.

Dosiahnuť to chcú viacerými spôsobmi, ale primárnym nástrojom má byť zdaňovanie emisií poľnohospodárov a poľnohospodárskych produktov, ktoré povedie k umelo vyšším cenám mäsa a iných živočíšnych potravín.

OSN dúfa, že odkloní veľkú časť populácie od mäsa tým, že ho urobí nedostupným. Je to podobná taktika, ktorú odporučili na odpudzovanie ľudí od „fosílnych palív“.

Ak bude problémom cena, no vy stále potrebujete bielkoviny, globalisti navrhujú falošné mäso (ktoré je zatiaľ stále drahšie ako skutočné mäso) alebo namiesto toho prejsť na stravu tretieho sveta a jesť hmyz.

OSN tiež tvrdí, že jej cieľom je do roku 2050 presadiť ľudskú stravu úplne bez mäsa a mliečnych výrobkov, aby sa tým údajne „bojovalo proti klimatickým zmenám“. V minulosti však už boli prichytení pri veľkom preháňaní toho, koľko metánu z dobytka skutočne prispieva k celkovým emisiám.

Aj keď si myslíte, že skutočne existuje klimatická kríza (napriek tomu, že neexistujú dôkazy na podporu tohto humbuku), faktom ostáva, že emisie hospodárskych zvierat tvoria zanedbateľnú časť údajných „skleníkových plynov“.

Tým, že by ste sa stali vegánmi, by ste pre záchranu planéty nedosiahli nič.

Keď nefunguje strašenie klimatickou katastrofou, strašia zdravotnými rizikami

Keď klimatická hystéria prestáva účinkovať, tie isté skupiny sa snažia odstrašiť ľudí od mäsa pomocou podvodných zdravotných obáv. V poslednom čase sme to videli pri mäsovej problematike aj pri spotrebičoch na zemný plyn.

Nepodložené tvrdenia o zdravotných rizikách sú šírené pomocou korporátnych médií ako zosilňovača. Nikdy sa pritom neriešia dôkazy, ktoré dokazujú, že ich tvrdenia sú nesprávne.

Bez pravidelného prístupu k mäsu môže byť veľké množstvo ľudí závislých od rôznych doplnkov stravy, aby zostali zdraví. Väčšina týchto doplnkov sa vyrába v zámorských krajinách, ktoré sa môžu stať nepriateľskými a prerušiť vývoz. Nehovoriac o tom, že vlády by tiež mohli kontrolovať dodávky potravín a doplnkov pre svojich občanov a využívať to ako páku na ich vydieranie.

Cenový faktor potravín by spôsobil, že zachovanie súčasnej populácie by bolo neudržateľné, čo by ďalej viedlo buď k masovému hladovaniu, alebo k zámernému znižovaniu populácie. A o to zločineckým globalistom zrejme ide v prvom rade.

Stop Candida

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: The People’s Voice, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Len tupci nevidia a nezaujímajú sa o tom, čo elity napr. vo WEF a prostredníctvom Agenda 2030 plánujú ! Však už o tom otvorene roky hovoria, tzn. že chcú vyvražiť skoro celú populáciu ! A realizujú to premyslene cez X spôsobov ! Vyznávajú kult smrti a nenávidia všetko kresťanské, nenávidia Boha a všetko čo stvoril, sú posadnutí to zničiť alebo zmeniť skrz DNA a pod. Psychopati a sociopati s nacistickými a slobodomutrárskymi koreňmi ! A tupá masa spí, lebo má ako vždy „dôležitejšie“ veci a problémy na stole ! A tak genocídny zvrhlíci postupujú salámovou metódou a podporou bezcharakterných politikov, novinárov, lekárov… Tá očista asi musí prebehnúť, keď väčšina spáčov sa nechce zobudiť a časť z nich nechce priať pravdu !

  • No tak! Jakapak tupa masa? Jsme v tehle moderni dobe jeste primitivni rasa, ktera musi k sjednoceni dorust. Pokud se sam neradite mezi mezi globalisty ani tupou rasu, jiste delate neco pro jeji probuzeni? Ono je snadne lidi hanit a sam se povysovat, ale takto se lidi nikdy nesjednoti, aby ucinili zivot na Zemi lepsim. Globalisti jsou take smrtelni a kazda generace neco meni. Narodime se vzdy do toho co tu uz je a s tim musime zit, pracovat, rozvijet se k dobru. No a nekomu se to proste nepodari a postavi pred nas zlo… Tohle vsechno je lidska prace.

   • Na Zemi je až prílišný rozdiel v duchovnej zrelosti ľudí – od skrytých elitárov a najbrutálnejších vrahov až po najčistejších a nepokrytých ľudí snažiacich sa žiť podľa Pravdy. Takýto stav nieje nikde na žiadnom vesmírnom telese – taká „duchovná diverzita“ je len na Zemi. Len 1 tretina ľudí na Zemi sú jej povodní obyvatelia. Ostatní sem nepatria – boli pritiahnutí a inkarnovaní z temnejších planét prostredníctvom nečistého priania a myšlienok pôvodných obyvateľov Zeme, ktorí na to ako je vidieť doplácajú. Mnoho pritiahnutých temných duší je v biopoli planéty – škodia ľuďom cez ich slabosti čakajú na vhodnú príležitosť narodiť sa do hmotného tela aby si tu žili ako v raji a spôsobovali nespravodlivosť a utrpenie. Existuje aj typ pritahnutých a inkarnovaných temných ľudských duší – nezatazených zlou karmou ale tu na Zemi fungujú ako brzdy vývoja, bezkonfliktne prežívaju medzi svetlými ľuďmi z ktorých skryto a bezkonfliktne odoberajú energiu
    Im je tu na Zemi dobre. Ale zoberme takým „pohodárom“ ich istoty a hneď sa začnú prejavovať vo svojej skrytej podstate. Na Zemi tá situácia s tým zlom už prekročila únosnú medzu a už sa to ľudskou silou nedá zvrátiť. Je ho tu príliš veľká sila. Dobrí – svetlí ľudia (menšina) sa musia s maximálnou silou sa snažiť aby sa nepridali na zlú stranu, aby sa nedali zviesť alebo sa nechať zlomiť.
    Život má svoje „mechanizmy“ a ani takýto neblahý – neplánovaný stav vývoja ľudstva ho nezaskočí a s absolútnou presnosťou vytriedi zrno od pliev. Len treba dbať aby sme v tej nečakanej chvíli boli na správnej strane.

   • Zjednotenie nie je správny výraz, pretože aj zhromaždenie oviec v jednom košiari by sa dalo nazvať „bé“ zjednotením.

    Správny výraz je organizovanosť a iniciatíva! Pretože aj delfíny sa organizujú a vyvíjajú inciatívu . pri love, pri ochrane seba samých.

    Zjednotenie a iniciatíva začína cieľom a jeho plánovaním. To ONI sú zorganizovaní, plánovití a cieľavedomí – my nie! Teraz inak.

    Tzv. „záhadológovia“ sa vôbec nestarajú o to, že ako je možné, že tu akási skupina psychopatov plánuje genocídu väčšiny ľudstva – a robia to verejne a nahlas, ale také organizácie ako Haagsky súdny dvor a tribunál, resp. Rada Európy – . absolútne NEREAGUJÚ na prípravu tohto globálneho zločinu! Norimberg 1 nikdy nestíhal a nepotrestal tých, ktorí boli za prípravou WW1 a WW2, v dôsledku genocídy miliónov ľudí! Prečo? No lebo platí, že každá „kontrola“ /v zmysle oplatnenia moci/ má za úlohu buď niečo odhaliť, alebo naopak – zakryť! Teda – pokiaľ nevystúpime z Rady Európy a znovu neprijmeme trest smrti – nikdy nedokážeme legálne – v záujme verejnosti – potrestať a eliminovať zločincov a psychopatov organizovaných celosvetovo – aspoň na našej štátnej úrovni. Potom nám zostáva jedine zobrať zákon do rúk a vyriešiť to formou ľudových tribunálov, resp. atentátov. No ale znovu to chce – zorganizovať sa a vyvinúť iniciatúvu s konkrétnym cieľom – ako dosiahnuť požadovaný stav sociálnej bezpečnosti – t. j. – zbaviť sa týchto sociopatických predátorov!

    • Napadnut agresivnejsieho a aktivnejsieho predatora, ktory je zdatnejsi a ma vyvinute pokrocile mechnizmy obrany, ktory ma unikatne strategie lovu, by viedlo len k tomu, ze by tento predator vyuzil prilezitostny utok na urychlene presadenie svojich zaujmov. Tento rpedator by si upevnil svoje miesto este rychlejsie v oblasti.

     Takyto predator je ostrazity a ma vyhodu v konkurencii o korist, pretoze taketo modelove situacie uz niekolkokrat vyuzil pre presadenie svojich zaujmov. Tento predator ma dominantne postavenie vo svojom ekosysteme, jeho inteligencia je zdrvujuca, predvida a takticky caka.

     Takyto predator by Vam podakoval, ze vytvorenie bezpecnostneho precedensu pre vytvorenie bezpecnostnych opatreni v spolocnosti, ktore by zahrnali opatrenia, ktore by vsetci prijali bez mihnutia oka, kvoli bezpecnosti svojich deti.

     Takyto druh predatora je mrstny a rychly, podakoval by Vam, ze by ste pouzili jeho silne stranky, cize instinkty dravca, aby bol uspesny v love.

     Takyto druh predatora si udrzi svoju poziciu v potravinovom retazci.

     Takyto druh predatora podakuje Vasmu plytkemu usudku a obratil by Vasu snahu proti Vami samemu.

     Pan Maros, nemozete pochopit zdatnost inych a ich hranice, pokial nimi sami nedisponujete, co nedisponujete.

     • Lepíš sa na mňa ako medvedie hovno! Takže si – medvedie hovno! Pokiaľ viem – pokiaľ im to niekto nezakazuje – ľudia sú schopní vykántriť všetkých predátorov na planéte! A teda – aj títo zmrdi v ľudskej koži – by boli už dávno po smrti, keby neboli chránení nejakou Červenou Kabbalou! Ale jedného dňa ich – degenerátov a preto ľudožrútov – začneme aktívne loviť!

     • VIdite, ved ste uz na to skoro prisli. V texte mate odpoved. Nemozete kantrit predatorov, ked ste sami uviedli, ze vlastne ti predatori su ludia. AKo chcete vykantrit celu populaciu? Uz mi to prezradte.

      Jedine, ze by ste si vybudovali vlastnu infasktrukturu a potom ukazali svetu, ako sa to robi podla Vas. Problem by nastal v okamihu, kedy by ste si uvedomili hranice moci a ze zijete v kolektive XY dravcov. Vy si stale o sebe myslite, ze ste ten najvacsi dravec na planete?

      Vlastne, ak o tom uvazujem, spominali ste, ze hviezdy neexistuju a zaroven, ze mate kamaratov mimozemstanov. Stale nerozumiem, preco im nezatelefonujete a nepoziadate o nejaky luk alebo kusu, aby ste uz nemuseli stale pisat o jednom dni, ked sa nieco udeje, ale realne uz nieco urobili pan Maros.

     • Pan Maros, dnes uz zial musim ist. To viete, je vecer a musim ist umyvat riady do irskeho pubu, ako pomocna sila. No, ale este sa s Vami rozlucim.

      Pripominate mi jedneho agresivneho fantastu, ktory vyuziva svoju fantaziu na riesenie svojich frustracii a emocionalnych problemov nasilnickym sposobom.

      Vsimol som si, ze u Vas ide o chronicky a nekontrolovatelny problem. Snazim sa Vam ponuknut vhodnu liecbu, aby ste uz nemuseli svoju agresivitu smerovat voci detom etnik a podnecovat Vase publikum k nenavisti.

      Ak si to rozmyslite, tak sa ozvite.

      Zatial Vam prajem pekny vecer pan Maros.

     • Blbeček – hráš sa na psychiatra. Mal by si vedieť, že v tejto lekárskej branži je najviac dokonaných sebevrážd.

      Tvoje písanie – nekonzistentnosť, neschopnosť vyjadriť myšlienky v jednom celku, mi pripomínajú trolla z NWOO.org – „Prouda“ – mohým známeho bisexuála. Si vadný – to mi je jasné!

     • Maroš, tak to ma nenapadlo. Z čoho súdiš, že proudík je bi?
      Inak, odkedy pred pár rokmi vytiahol „slovenskú kartu“, nadobro skončil.

     • Robo – natrela to jedna baba ešte na NWOO.org – zo spoločného mesta.

     • Sebastian

      Maros, Vasa deformacia ucitela je zjavna. Preto nerozumiete ziadnym informaciam, pretoze sa sustredite neustale a neustale zlym smerom.

      Maros, konecne ste mi povedali, preco sa tej liecbe vyhybate, mate obavy, este vacsie, ako zo svojej choroby agresora a preto sa zamieravate na ucitelstvo. Ale vyskusajte tu liecbu, Mate velke problemy a chronicky krc v mozgu, poskodene systemy tela, inak by ste boli velmi kludnym clovekom. Zoberte tam aj Vasho syna Mareka z Kosic.

      Ujo, uz konecne pochopte zmysel mojho prispievania do tejto diskusie. Nie som sekta, do ktorej sa radite Vy a ani nenavstevujem stranky pre „vynimocnych“, ako ste Vy s Vasimi kamaratmi z tohoto fora, ktori na vsetko prisli a zaroven nicomu nerozumeju.

      Ujo, tak co s tym alkoholizmom? Uz ste sa vyliecili pane?

     • Navrhujem postaviť ľudovú armádu dobrovoľníkov proti tejto šelme. Som zatiaľ sám. Kto sa pridá?

    • Nevím jaké záhadology máte na mysli.Mnoho z nich jako třeba Farkas,Hausdorf,Herlitz atd na tyhle věci upozorňují už nejméně 30 let.Jejich knížky se mi dostaly do rukou až po revoluci .
     Třeba nás potřebují vyhladit či jen zredukovat nějaké mimozemské entity.A protože to nemohou udělat sami,musí dodržovat určitá pravidla,tak pomocí těch psychopatů prosazují své zájmy.

  • XXL: Aká tupá masa? Najprv treba uviesť, kedy v dejinách sa „tupá“ masa úspešne zjednotila proti vrchnosti (dnes tzv. elitám). Napríklad za Spartakovho povstania sa svetovládny Rím otriasal v základoch, ale napriek tomu sa otroci a zbedačovaní roľníci nezjednotili. Napokon to skončilo ukrižovaním pozdĺž Via Apia. Dnes, keď moderné technológie umožňujú sledovať každého vždy a všade a silové zložky štátu majú omnoho väčšiu prevahu nad potencionálnymi vzbúrencami ako kedysi, je revolta syzifovský problém. K tomu teba pripočítať ešte zhubný vplyv mainstreamových médií.

   • Ver sebe a nie tomu co vidíš. Je to ilúzia…. Organizujem ľudovú armádu proti šelme. Kto sa pridá vyhrává.

  • Ale nám ten Ivo A. Benda dáva na frak, že?
   Už pred vyše 25 rokmi všetko podrobne popísal.

   Vtedy akože „bludy“, a dnes už to vidíme pred sebou ako „nevyhnutnú“ realitu…… Už sa tak nerehoceme.

  • Súhlas,lepšie by som to ani ja nepovedal.

 2. So zármutkom musím súhlasiť

 3. No už ani breathariáni, ktorí radi papajú slnečné žiarenie s tým švábom a jeho syntetickými ňamkami nevykývu nakoľko im zasvinil oblohu tak, že toho slnka za rok veru moc nie je.
  Či to žiarenie dokážu prijímať aj cez chemtrails a undulatus asperatus tak to neviem.
  Všetky také stravovacie výstrelky a úchylky z nudy a z nevedenia čo s životom človeka len oslabujú jak jeho telo tak aj myseľ a vôľu.
  Neviem čo so sebou a s životom – tak budem vegetarián alebo vegan či iné pohlavie!
  Ak sa človek s niečím lieči a drží rôzne diéty – to beriem – ale inak je to sabotáž proti sebe samému. Normálne je sa najesť a nevymýšľať zbytočnosti a experimenty na sebe samom, ktoré to ak či tak nakoncipoval niekto iný.
  Teraz v hmote na Zemi robiť také umelé „evolučno – revolučné“ skoky – posuny, ktoré ako prirodzená súčasť života ľudstva nás čakajú až v budúcnosti a to i len za predpokladu, že pôjdeme správnym smerom – je úplný hazard so svojím zdravím.
  Takí experimentátori ako vegáni a ďalší už žiadneho švába nepotrebujú – sami sa odpíšu.

  • práveže naopak my sme otroci lebo si myslime že bez jedla neprežijeme a každy den musime naplnať žaludok na prežitie toto je fatalny omyl ľudstva a otrocke myslenie ak by ľudstvo dostalo rozum a zistilo že je možne bez jedla prežiť automaticky skončia politici system pracovania 40 rokov atd.

   • Chápem ako to myslíte – aj mňa také veci kedysi napadali. Lenže je to naopak i keď ľudia, ktorí prestali jesť mäso, vajcia alebo sa stali breathariánmi tvrdia, že sa cítia lepšie a ľahšie a akosi povznesenejšie. Lenže je to len sebaklam a ničenie a oslabovanie svojho zdravia. Telo také prehmaty dlho nevydrží a kaskadérovi sa to trpko vypomstí a najhoršie na tom je, že si svoju mimorealitu ani nevšimne – lebo už nemá čím. Napokon sa z neho stane usmievavý mierumilovný snílek či fantasta bez akejkoľvek vlastnej vôle.
    Neživiť sa mäsom a inou hmontnou stravou a žiť len z neutrálnej „základnej“ sily je iste ten najprirodzenejší stav ale nie za dnešných okolností v akých sa ľudstvo nachádza – že celé tisícročia tvoria ľudské telá prvky minerálov, rastlín a zvierat hrubej hmoty.
    Nijako nikomu nepomôže ak sa úplne vzdá mäsa alebo inej hmotnej stravy – len si tým uškodí a doplatí na to. Ten čas aby tak ľudia činili ešte nenastal.

 4. Poučné jsou všechny díly Pádu Kabaly ,když si chceme spojit souvislosti. Je to tam od začátku kdo a proč nám jde po krku.
  https://otevrisvoumysl.cz/pad-kabaly-pokracovani-1-cast-kdo-skutecne-vladne-svetu/
  všechny díly : https://otevrisvoumysl.cz/pad-kabaly-konec-sveta-tak-jak-ho-zname-1-10/

 5. To je účel na depopuláciu ľudstva, tzv. zlatá miliarda. Už dlho pripravovaný zámer globalistov, na čele s takými výtečníkmi ako Schwab, Gates a ďalší.

 6. Veď o to ide, to je hlavný plán – vyhubiť veľkú časť obyvateľstva…. dúfam, že sa to nepodarí

 7. To chce skutočne silných,pronárodných politikov, ktorí sa postavia proti zvrhlostiam Agendy 2030 a nie zradcov, ktorých jediným cieľom je nechať sa kvôli peniazom a postaveniu manipulovať psychopatmi,ako sú Schwab,Gates,či Soross.“Mladí globálni lídri“Macron ,Trudeau,Rutte a ďalší už urobili vo svojich krajinách peklo vlastnými ľudom,tak uvidíme,čo čaká nás a ktorý z našich novozvolených politikov po septembrových voľbách ako prvý príde po inštrukcie do Davosu…

  • Žádná politika ,žádní politici ,žádné loutky ,ignorovat je, jsou pro národ nepotřebnou záležitostí . K politice pustí kabala jen prověřené ,zkorumpované a pro ně prospěšné loutkÿ. Dobrým začátkem je nezúčastnit se žádných voleb . Všechno co se hodí do urny je mrtvé i váš hlas .Pak si dělají ve vašem jménu co chtějí , 30 let to tady lidi nepochopili.

   • Áno,ja chápem, že politici sú len nepotrebná háveď, že len ničia hodnoty, ktoré sme my vytvorili.Väčšina dnešných politikov sú hnusní židáci a chazari,sustredení vo všelijakých spolkoch, ktorí zámerne ničia štáty,v ktorých vládnu, pretože ľudia, ktorí v týchto štátoch žijú,nie sú ich národom a tak ich treba vykynožiť a zničiť…O tom píše nenávistný Talmud a súčasne „zákony“, ktoré schvaľuje žido-chazarská EÚ sú tohto dôkazom.

 8. svatoslav butora

  Svetovládni Idioti sú plánovite rozmiestnení po inštitúciách, ktoré si dali do názvu veľkohubé naduté označenia „svetové“ alebo „globálne“. Pritom do ich náplne nepatrí nič, čo sa pre svet hodí a čo by Svetu Ľudí pomáhalo riešiť čokoľvek. Najhoršie na tom všetkom je, že vlády národov sa z neznámych príčin poslúchajú týchto chorých Idiotov a zbavujú Svet Ľudí rozumu a hospodárskej sily. Dá sa konštatovať, že anglosaský Idiotizmus je nákazlivý a že je potrebné šíriteľov Svetovládneho Idiotizmu umiestniť do karantény.

 9. Zámer globalistov ohľadom stravy pre nás je smiešny. Je mi ukradnuté čo chce Šváb alebo Gejts aby som jedol, budem jesť predsa to, čo sám chcem. Otázkou je čo som pre to ochotný spraviť..

 10. Láska k rodičům se již v zemích EU stala trestným činem. To vedlo k tomu, že stát odtrhl děti od jejich rodin a zavřel je do sociálních center, protože jsou příliš připoutané ke svým matkám.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/nova-politika-eu-statni-konfiskace-deti-za-nadmerne-pripoutani-k-matce/

 11. Když rozkryjeme podvod který byl na nás spáchán zjistíme že do žádné mezinárodní organizace nařizující hlouposti nepatříme protože jsme stále stát společný teda ČSFR i když se nás snaží pšesvědčit o rozdělení – puči,podvodu .
  Doma si musíme udělat pořádek a neposilovat hlouposti svou pozorností ,nedávat jim význam ani sílu.
  Zaujal mně ústavní zákon československé federace 143/1968 Sb.
  https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1968-143
  cituji Čl.5 bod 3 ./ Nikdo nemůže být proti své vůli zbaven občanství .

  dále pak zákon o referendu : https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1991-327
  cituji čl.1 / bod. (2) O návrhu na vystoupení České republiky nebo Slovenské republiky z České a Slovenské Federativní Republiky lze rozhodnout jen referendem.
  Je jedno jak tenhle nachystaný puč a podvod dvou kabalou placených loutek Klause a Mečiara nazvou ,jestli to nazvou vystoupením nebo zánikem ,nebo jakkoliv ,je to neplatné ,je to porušení stále platných zákonů.
  Ptal se vás někdo jestli souhlasíte aby jste byli zbaveni Československého státního občanství ? Souhlasili jste s tím Čechoslováci písemně každý za sebe ?

  • holistický prístup

   Magdalena,

   premysleli to dobre – pri prevziatí akéhokoľvek „dokladu“ (OP, vodičák, pas, manželská „zmluva“, …, každá účasť na akýchkoľvek „voľbách“, …, návšteva „lekára“, …, súdy, … – to všetko sú prejavy „slobodného“ súhlasu.

 12. Takzvaní ONI si už dovolí cokoliv, co potřebují pro své plány na depopulaci. (Přesněji vyvraždění většiny lidstva, z 8miliard na 1,6miliard)
  Při takzvané „pandemii“ si ověřili, že lidi se tomu vůbec nebudou bránit. Poslušně si nechají nařídit každou „blbost“. Od konce 2. světové války se podařilo rozdrobit sociální skupiny, zničili sousedské vztahy, dokonce ničí i rodiny, zničili úctu k seniorům, nastolili jediného „Boha“: peníze a majetek. Dokázali vzbudit nenávist mezi národy, národnostmi, rasami, mezi přívrženci politických stran, přívrženci sportovních klubů, mezi důchodci a ekonomicky činnými, dokonce i mezi ženami a muži. Emitují strach a nenávist. Takto hlavně strachem rozdělené lidstvo se dá lehce ovládat a vodit jako loutky na špagátcích.

 13. Je ukrajinské obilí více škodlivé politicky, nebo fakticky? Hrozí nám, že ho budeme konzumovat? A co ostatní produkty dovážené z Ukrajiny? Je nebezpečný postřikový obal zeleniny a ovoce pod názvem Apeel? Brouková potravinová „záchrana“. Jaká tři největší rizika při pěstování brouků vidí Marie? Kvalita otravin a naše předběžná opatrnost – čtěte co jíte! Pěstujte si pro konzumaci nezávadnou zeleninu, zásobujte se kvalitními surovinami. Co znamená označení žabkou? Kolik pravdy je na zvěstech ze sociálních sítí? Několik jarních rad od Marie pro zvýšení zdraví.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-04-29-starnuti-je-prezitek-s-hostem-marii-92-dil-118-min/

 14. Sursum Corda!

  Redakcia a ostatní čitatelia, V poslednom čase ľudia napr. pri preventívnej lekárskej prehliadke zisťujú, že majú v moči krv a to vo veľmi zvýšených dávkach. Ide aj o neočkovaných ľudí. Lekári nepoznajú príčinu, a aj sestrička si posťažovala, že je toho teraz enormne mnoho. Neviete náhodou niečo o tom?

Pridajte komentár

*