Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

1 zo 4 Američanov tvrdí, že bude potrebné chopiť sa zbraní proti stále viac tyranskému Bidenovmu režimu


Print Friendly, PDF & Email

1 zo 4 Američanov tvrdí, že bude potrebné chopiť sa zbraní proti stále viac tyranskému Bidenovmu režimu

(J.D. Heyes, Natural News) Rastúci počet Američanov je tak frustrovaných z otvorenej politizácie štátnych inštitúcií a militarizácie vlády počas prezidentovania Joea Bidena, že už hovoria možnej nevyhnutnosti zapojiť sa do ozbrojeného povstania.

Podľa nového prieskumu Inštitútu politiky Chicagskej univerzity viac ako jeden zo štyroch Američanov tak veľmi pohŕda vládou, že „v určitom blízkom okamihu bude potrebné, aby občania pozdvihli proti nej zbrane“.

Informoval o tom denník Washington Times s odvolaním sa na výsledky prieskumu. (zdroj)

Prieskum vyšiel tesne pred americkým Dňom nezávislosti (4. júl) a nasledoval po prieskume televízie Fox News. Ten zasa zistil, že historicky najnižší počet Američanov sa cíti „vlastenecky“ v súčasnom krajne ľavicovo-progresívnom režime, ktorý sa angažuje v trestaneckej politickej vojne proti konzervatívnym občanom podporujúcich Donalda Trumpa.

Prieskum Chicagskej univerzity odhalil, že až 28% respondentov si myslí, že ozbrojená vzbura môže byť nevyhnutná. V prípade republikánov si to myslí až 33%, teda ​​každý tretí.

Denník The Times dodáva:

„Väčšina Američanov tiež uviedla, že vláda je „skorumpovaná a zmanipulovaná proti bežným ľuďom, ako som ja“, vrátane dvoch tretín republikánov a nezávislých a približne polovice demokratov.

Prieskum prichádza počas práve prebiehajúceho a v televízii vysielaného vypočúvania pred výborom Snemovne reprezentantov, ktoré vyšetruje minuloročný útok na Kapitol.“

Chicagská univerzita uviedla, že:

„Prieskum odhaľuje nielen rastúce rozdiely, ktorých sme boli svedkami v posledných rokoch, ale aj silné pocity, že väčšina médií prispieva k týmto rozdeleniam tým, že zámerne zavádzajú svoje publikum, aby presadzovali vlastný politický názor.“

Počas Bidenovho krátkeho prezidentovania vlastenectvo značne utrpelo

„Národná hrdosť klesla, väčšina republikánov a nezávislých a takmer polovica demokratov sa cíti nespokojná so svojou krajinou,“ vyhlásila televízia Fox News s odvolaním sa na svoj nedávny prieskum.

„Prieskum zverejnený vo štvrtok sa pýta registrovaných voličov, či sú dnes hrdí na krajinu, na čo len 39% hovorí „áno“. To je o 12% menej ako v júni 2017 (naposledy, keď bola táto otázka položená) a o 30% menej než v júni 2011,“ uviedla televízna sieť a dodala, že vlastenectvo od druhého najviac rozdeľujúceho režimu v modernej histórii (režimu Baracka Obamu) neustále klesá.

„Zatiaľ čo táto otázka bola položená len štyrikrát, je to prvýkrát, čo sa väčšina v krajine cíti sklamaná: 56% nie je hrdých, oproti 45% v roku 2017 a 28% v roku 2011,“ poznamenala ďalej televízia Fox News.

Prírodná liečba osteoartritídy

Predtým „nehrdí“ demokrati sú v súčasnosti na hrane, ale republikáni a nezávislí podstatne zmenili svoje názory – a prečo by to neurobili?

Predtým, ako Biden nastúpil do úradu, FBI aranžovala Trumpových priaznivcov a voličov do incidentov pod falošnou vlajkou, vrátane falošného „únosu“ demokratickej guvernérky Gretchen Whitmerovej a nasadzovania agentov a provokatérov do davov, pričom 6. januára 2020 vyvolala nepokoje v budove amerického Kapitolu.

Bidenovo ministerstvo spravodlivosti (DOJ) zaobchádzalo s demonštrantmi, ktorí v ten deň len vkročili do Kapitolu, ako s najhoršími domácimi teroristami. Desiatky z nich držia zavretých vo väzbe takmer 18 mesiacov, bez možnosti kaucie a bez stanovenia termínov súdnych procesov.

Odkedy sa Biden dostal k moci, jeho „spravodlivosť“ sa zameriava na konzervatívnych a nezávislých rodičov, ktorí sa zúčastňujú stretnutí školských rád, aby protestovali proti sexuálne nevhodným a rozdeľujúcim, rasistickým osnovám.

Týchto rodičov dnes režim označuje ako „domácich teroristov“.

Revolúcie v dejinách uskutočnili menšiny, nie väčšiny populácie

Ale tu je dôvod, prečo je štatistika o možnej „ozbrojenej rebélii“ viac než významná.

Počas americkej revolúcie len asi 10% populácie prevzalo aktívnu alebo poloaktívnu úlohu v opozícii alebo boji proti Britom. Len asi 3% (3 percentá!) prevzali aktívnu úlohu v bojoch.

Tu je ďalšia podobnosť:

V tom čase bolo Britské impérium považované za najmocnejšiu silu na planéte, dokonca viac ako vtedajšie francúzske a určite aj španielske impériá. Dnes je najmocnejšia armáda Spojených štátov amerických.

Aj ruská armáda je silná, ale to nezabránilo Ukrajincom klásť odpor so všetkým, čo majú.

Ak si Bidenov režim neželá ozbrojenú rebéliu na svojich rukách, alebo rukách demokratov vo všeobecnosti, patrilo by sa okamžite začať meniť politiku a prestať sa zameriavať na politických oponentov.

Ale neurobia to, pretože to je to, čo presadzujú. Oni chcú vyvolať ozbrojené povstanie, o ktorom si myslia, že nad ním môžu vyhrať.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: J.D. Heyes, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Z Bidena, rovnako ako z Johnsona, urobia „obetného baránka“.
  UK/USA: Politická dráma v Spojenom kráľovstve zatienila americké problémy.

  Vo Washingtone však prepukla kríza vlastného aparátu. Biely dom tvrdí, že jednoducho nemôžu pracovať v situácii, keď im Bidenov tím doslova vypadáva z rúk.

  Vlastná Bidenova politika je vo Washingtone popisovaná ako „bezcieľna a beznádejná“. Nemá žiadny úspech – rovnako ako neexistuje politická vízia. Snaží sa len pomaly reagovať na rastúce krízy, z ktorých Biden v skutočnosti nedokázal vyriešiť žiadnu.

  Takéto „úniky“ do liberálnych médií ako CNN znamenajú len jedno. Biden, podobne ako Boris Johnson, sa stane „obetným baránkom“ za neúspechy na ukrajinskom fronte a žalostnú ekonomickú situáciu.

  Či sa pokúsia zbaviť Bidena po voľbách do Kongresu, v ktorých demokratov čaká veľká porážka, je veľkou otázkou. Požiadavka na výmenu elít na Západe je však zrejmá. A bude treba na to reagovať aspoň výmenou osobností — aj keď všeobecný vývoj zostane rovnaký.

  https://cz24.news/z-bidena-rovnako-ako-z-johnsona-urobia-obetneho-baranka/

 2. Nejako mi ušlo – kto že to vlastní republikánov aj demokratov? Už keď niekto v 21. storočí operuje touto politickou „dualitou – je to choré a uráža to inteligenciu! U nás – 100 rokov po opiciach, teda 10 rokov dozadu, už nikto nedelí hráčov pod jedným vlastníkom na pravicu a ľavicu – omrzelo ich to – používajú univerzálne „koalícia“ = tí vo vláde, a „opozícia“ – tí bez kresiel. Dokedy bude táto debilizácia pokračovať aj tu – redakcia? Namiesto fúkania na alkohol – každý týždeň inteligenčný test?

 3. Slovo vlastenectvo znie dosť čudne, ak si uvedomíme, že krajinu vlastne ukradli Indiánom….

  • Na starých fotkách sa indiáni podozrivo podobajú na belochov.

  • 👍👍👍

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,globaliznus je zameraný na zaberanie priestoru a zotročovanie a nie na dodržiavanie kultúr etnít,,,,v amerike nieje nikto čistého pôvodu-je to už medzi sebou tak presúložené a to aj onehdá s indiánmi a indiánkami či dovezenými otrokmi,že len staré tradičné rody a línie si udržali krv,,,,amerika potrebovala zaľudniť obývateľné zóny a vybudovať tak vitrínu sveta,a chuť do množenia mali hlavne všetky nebelošské rasy afro,latino,indiáni,,,,a strojcovia nového sveta si takto rituálne zmyli špinu z rúk,,,,ak má byť niekde chudoba ako prvá-tak nech to bude najprv v amerike zdroji svetového zla.

 4. Miroslav Čižmár

  V Amerike si myslia, a na Srí Lanke konajú.

 5. Určite ste včera zachytili ďalšie vystúpenie kolotočára, kto nie vypočujte:
  https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/panvk-238:a
  Neviem či si uvedomujete všetci ako tento ňouma funguje. Ak neviete, tak zabalí vám svoj dôležitý blud do balastu a ani netušíte ako ste zmanipulovaní a uvediem včerajší príklad. Pre mnohých je zničenie kameňov v Gorgii symbol konca globalistov, no VK práve rozdelil globalizmus na multipolárny /úplná pičovina, globalisti podliehajú len jednému rohodovaciemu hlavnému štábu/ a ešte to vyzdobil tým, že je to nový zrod mladých NWO- to už som otváral šampanské- použijem jeho slovník -to je také macaté chucpe /jebovina na ntú/, že som zvedavý čo bude hovoriť keď Rusi budú na hranici Česko – Nemecko. „Tam kde pánBúh nenadělí v apatice nekoupíš.“ Spadli mi hodiny ze zdi.

  • Veď tí tupí globalisti otvárajú cestu Putinovi do EU, po zime bude Európa vyhladovaná a hotová kto by tu bojoval-amíci už nemajú ani na chleba a Nemecko nemá armádu!!!, Rusi cez EU prejdu ako nôž maslom- skoro bez boja. Darmo pozvi si tupca do rádia, nachystaj pár trotlov na telefón a máme vymalováno…

   • Vlkodav, predpokladám, že už si v plameňoch extázy… Hehehehe

   • Johnson nebol odvolaný, že povedal Za pre pokračovanie vojny na Ukrajine, ale preto, že globalisti v UK práve skončili a ak nebudú okamžite ukončené sankcie na Rusko a podpísané mierové dohody, tak na budúci rok oslavujeme oslobodenie, na to dám vajcia na stôl.

    • A teraz ste už asi pochopili, za koho VK kope….

    • Briti nechcú mrznúť a hovoriť po Rusky, na to priložím na stôl aj ten zbytok…

     • Jožko Fazuľa je späť, otvorte oči a začnite ich hnať palicami- všetci skončia pred vojenským tribunálom, nebojte sa a vydržte!!!

    • Jo Fa,nezmysel,Globalist v UK,neskoncili,do konca 2025,bude v UK,nazive len 15 millionov ludi,presne podla planu

   • Sudruh Jo Fa,vsetko presne naplanovane,ti globalisty su neni TUPI,ale uzasne chytri,Rusi su ich spojenci a cast NWO,ako su aj Cinani,ktori budu mat polnohospodarsku oblast z USA

  • Jo Fa – vnímaš svojím spôsobom – ako ti to vyhovuje – bežná vec, že každý prispôsobuje info svojím predstavám. VK nedelí globalistov – akurát technicky spomenul amerického prediktora – myslel tým zrejme Deep State – a globálneho prediktora GP, GMS. VK sledujem dlhé roky – nie so všetkým som vždy súhlasil, ale oplatí sa vypočuť. Na rozdiel od tvojho „nie nie nieé“ – sú to info, nad ktorými sa treba zamyslieť! Na názory seriem VŠEOBECNE! VK má za sebou kus pre nás užitočnej práce – na rozdiel od teba! Čús, alebo šalom!

   To na tvoje margo „Maroš – urob niečo!“

   • Beriem urobil si niečo, ale pusti si prvú otázku volajúceho a tam o rozdelení je jasne povedané že globalistická moc z Ameriky sa premiestnila do Ruska a Číny. Veď uvidíme kto sa mýli, čas ukáže. Všetci tu len nariekajú a chýba tu optimizmus a pozitívny pohľad. VK mi ho neprináša a teba som aj preto k tomu vyzval.

    • Myslím, že ja inak chápem pojem “globálny prediktor” ako ty. Globálny prediktor nie je JEDNA OSOBA ALEBO ORGANIZÁCIA, ale GLOBÁLNY HRÁČ, ktorý sa začína presadzovať v globálnom meradle. Takže veta, že sa GP presúva z Londýna povedzme do Číny neznamená podľa mňa že Ročildi zbalili kufre a idú do Číny, ale že Čína sa stáva globálnym prediktorom, ktorý bude významným spôsobom určovať svetové dianie.
     Ročildi zostanú v Londýne a budú kuť pikle odtiaľ, ale bude im do toho významne kafrať Rusko, Čína alebo iný “globálny prediktor”, ak sa na tú pozíciu nejaký štát alebo skrytá skupina (napr. Ruský židovský kongres) vypracuje.
     Tak chápem ja pojem globálny prediktor.

     • Ja ako odhadca, predikuje ukazatele. Tzn. ak sa presúva moc, globalistov do Ruska či Číny-odporuje to tvrdeniu že Rusko ovláda RžK a potom nevidím logiku v presúvaní moci a vojny na Ukrajine a zmanipulovanými volbami v Amerike. To predsa mohli urobiť bez tohoto všetkého, rovnako aj hladomor by sa dal vytvoriť bez vojny, veď sankcie už boli aj pred tým. Toto, tento podraz im Američania vrátia aj z úrokami/ spomeň si ako im Trump zobral FED/, hneď ako sa spamätajú a to príde s novými voľbami a potom už nebudú presúvať nič, pretože Rusko s Amerikou ich dorazia. No a z toho aj keď to znie bláznivo môže byť konflikt USA, Rusko proti Číne.

     • Všimol si si ako sa presúvajú firmy a ľudia v štátoch do Texasu? Odtiaľ to príde a celá Amerika sa proti nim spojí-ešte bude poriadna mela.

    • USA nebudu mat ziadnu moc,bude to polnohospodarska cast ciny

   • Je to globalistický prediktor- Nevidíš pre oči !

   • Šalom Maroško? Takže aj ty si z redakcie- s Badatelom som skončil.

    • Ló Fa – ani páreček si si tu neohrial – skús u Marečka – možno ťa pustí aj na tribjúnu. Alebo skús zneistiť nejakých matičiarov. Myslím, že tu sme väčšina „štýlovým spôsobom zadubení“, takže nejakým pokusom o prievan sa tu nechytáš. A ty ani netušíš, prečo si neuspel. A ja ti to ani nepoviem.

  • Jo Fa, Rusi budu v novembri buduceho roku uz v nemecku,tiez su castou NWO,ako aj cina taktiez absolutnaTOTALITA

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,v mene ameriky najviacej škody vo svete pácha samotná jej armáda a jej dvojaké velenie a obchodníci so zbraňami a svetovým mierom,lebo aj ten sa predáva a nakupuje,,,,samozrejme tieňový štát a tieňová armáda,,,,všetko dvojmo a pod značkou made in usa,lebo raz nestačí,,,,ľudstvo rozhodne vstúpilo do poslednej fázy svojej hoci nevydarenej,ale predsa len ako tak civilizovanej etapy a zakrátko prekročí prah onej brány konca-koncov,,,,mnoho vodcov šmejdov a pohlavárov tu už tak zbohatlo,že im z toho preskočilo a správajú sa ako páni sveta a povýšeneckí diktátori,,,,stačí pozrieť tu u nás na prokurátorov,sudcov,št.úradníkov,vyšších policajtov a vojakov colníkov atd,,,,ľudia sa rýchlo zmenia pod vplyvom sily peňazí,,,,

 7. Přeliv prostředků na holar rezervní měnu asi končí a pocítí to tam řadoví obyvatelé a v kolonii evropě už to cítíme. Takže prosperitu se tam snažil tak nějak z vlastní základny udělat Trump ale oligarchiáda deep state – istů jim dala bideta a teď budou spoléhat asi na automatizaci 4. generace. Což je v jejich pojetí transhumanismus? Hádejte a můžete 3x kde mají polygon s kancléřskou smlouvou skopčáků kolonizovaných znova v okolí v outsorsáty kalergi výměny obyvatel kontinentu.
  Tyjátr, fuj.

  https://otevrisvoumysl.cz/dr-carrie-madejova-o-metaversu-depopulacni-agende-transhumanismu-a-planu-globalistu/

 8. 1 zo 4 je málo. Keď to ude 3 z 5 potom to bude mať zmysel a bude to zaujímavé, ale hlavneto bude mať nejaký reálny potenciál.
  Apropo – vo vzorci jedna zo štyroch nie je nikde definované, koľko je tam republikánov a koľko demokratov (a indiánov a hispáncov a černochov – belochov nesmiem spomínať, tí sú tabu).

 9. …ďakujem za kopec zaujím.informácii….

 10. „Raz, amplitúda moci dosiahne svoj vrchol, a bude neúprosne padať a padať dole.“

 11. Američania sú najviac vyzbrojený národ na svete,ale posledná občianska vojna tam bola ešte v r.1861-65,čize Sever proti Juhu.Už by sa tí blbci mali prestať každý deň strieľať medzi sebou a začať strieľať globalistov,ako je škuľavý vakcinačný fanatik Bill Gates,či takmer storočný židák Henry Kissinger.Dementný dedo Joe Biden je len bábka na presadzovanie globalistických cieľov, mal by už odísť do dôchodku a s vnúčatami opekať špekáčiky.

Pridajte komentár

*