Čína používa falošné covid pasy na zmrazenie miliardových bankových vkladov obyvateľov


Print Friendly, PDF & Email

Čína používa falošné covid pasy na zmrazenie miliardových bankových vkladov obyvateľov

(Ethan Huff, Natural News) Ako trest za pokus o protest zmrazuje Čínska komunistická strana (ČKS) ľuďom bankové účty pod zámienkou, že boli náhle magicky „pozitívne testovaní“ na koronavírus (Covid-19).

Podľa správ niektorí čínski obyvatelia, keď si dovolia priblížiť sa k banke, aby si vybrali svoje peniaze, tak zrazu ich povinné aplikácie covid pasov v smartfónoch sčervenajú.

Po naskenovaní čiarových kódov v meste Zhengzhou, provinčnom hlavnom meste centrálnej čínskej provincie Henan, aplikácia automaticky zabráni ľuďom, ktorí si chcú z banky vybrať svoju hotovosť, v prístupe na akékoľvek verejné miesta vrátane bánk, toaliet a železničných staníc.

Od tých, ktorým sa na ich smartfónoch zobrazí červený „zdravotný kód“, sa potom vyžaduje, aby vstúpili do povinnej karantény v centralizovaných karanténnych strediskách, čo sú v podstate väznice maskované ako zdravotnícke zariadenia.

„Sú medzi nimi desiatkami tisíc bankových vkladateľov, ktorí bojujú o získanie svojich úspor už viac ako dva mesiace,“ uvádza portál The Epoch Times.

(Súvisiace: Komunistická Čína nedávno zaviedla ďalšie kolo prísnych lockdownov, údajne kvôli novým „variantom“ koronavírusu.)

„Kríza začala v apríli, keď najmenej štyri banky v provincii Henan zmrazili výbery hotovosti s odvolaním sa na aktualizáciu interného systému,“ ako sme písali v našom nedávnom článku.

„Zákazníci však uviedli, že ani tieto banky, ani úradníci odvtedy neponúkli žiadne bližšie informácie o tom, prečo alebo ako dlho bude tento proces trvať, čo v máji vyvolalo nahnevané protesty pred kanceláriou bankového regulátora v meste Zhengzhou.“

Skutočným dôvodom pre „testovanie na covid“ a „covid pasy“ v smartfónoch je zavedenie tyranie

Asi milión bankových klientov v Číne už nemá povolený prístup k svojim peniazom vďaka „chybe“ červeného kódu, ktorá sa zjavne používa ako politická zbraň na potrestanie tých, ktorí sa odvážia vystúpiť proti zlému režimu.

V stávke sú teraz životné úspory mnohých ľudí. Niektorí zákazníci s rôznymi zdravotnými potrebami už nedokážu získať peniaze, ktoré potrebujú na liečbu, čo ich vystavuje riziku úmrtia.

Správy zo Sanlian LifeWeek, magazínu Čínskej komunistickej strany, naznačujú, že pre vkladateľov už nie sú prístupné vklady v hodnote najmenej 5,91 miliardy dolárov (približne 39,7 miliardy juanov).

Stop Candida

Ďalší protest v meste Zhengzhou bol naplánovaný na 13. júna 2022. Cieľom protestujúcich bolo dožadovať odpovedí na to, prečo vláda zadržiava vklady v bankách a prečo vkladatelia sú trestaní za pokus o prístup k týmto finančným prostriedkom. Avšak schéma „červeného kódu“ tomu zabránila.

„Červený kód označuje najvyššiu úroveň rizika, čo znamená, že osoba má pozitívny test, bola v blízkosti pacienta s Covid-19 alebo za posledných 14 dní navštívila oblasti s vysokým rizikom covidu,“ vysvetľuje portál Epoch Times.

„Obyvatelia s červeným kódom čelia dvom týždňom centralizovanej izolácie.“

Ako to v Číne teraz funguje

Čínsky režim v rámci svojich opatrení na kontrolu Covid-19 prijal trojvrstvové farebné systémy QR kódov využívajúce veľké databázy a mobilné technológie na sledovanie pohybu ľudí.

Obyvatelia musia predložiť zelený zdravotný kód na svojich mobilných telefónoch pri vstupe na každé miesto, ktoré navštívia a zároveň naskenovať do aplikácie kód tohto miesta.

Jeden muž menom Liu Yong (krycie meno) povedal médiám, že išiel do Zhengzhou v nádeji, že dostane späť svoje peniaze.  Jeho zdravotný kód sa však zmenil na červený v tom momente, ako naskenoval kód výjazdu z diaľnice.

Keď opúšťal svoj dom, Liuov zdravotný kód bol zelený. Mal so sebou aj negatívny výsledok PCR testu. Po tom, čo sa na jeho smarfóne zázračne objavil červený kód, mu však polícia nariadila, aby sa okamžite vrátil domov a prihlásil sa v karanténnom centre.

„S červeným kódom bola ale jeho spiatočná cesta zablokovaná,“​​ vysvetľujú správy o Liuovom trápení spôsobenom čínskym režimom.

„Liu si počas jazdy späť do provincie Hebei nemohol dať ani len prestávku či dokonca nemohol použiť toalety na čerpacej stanici.“

Najnovšie správy o tyranii čínskeho vírusu nájdete na stránke Pandemic.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. …orwellovské snahy o cenzuru se rychle rozšiřují..

  • hľadač pravdy

   ,,George Orwell” – bol najvyšší nadnárodný slobodomurár!!
   —————————————————————————————————————
   George Orwell – vlastným menom Eric Blair (1903-1950), bol slobodomurárom najvyšších stupňov. Orwell/Blair bol členom najstaršej nadnárodnej slobodomurárskej superlóže sveta ,, THOMAS PAINE”. Viac v citovanom texte nižšie…

   ,,Jako asi nejprvnějšího odpůrce „antidemokratické“ koncepce „Pan-Evropy“, který po II. světové válce přišel, představuje Magaldi asi jen sotva náhodou „světově proslulou“ osobnost: „socialistického, liberálního a demokratického zednáře Erica Blaira, jako umělce známého George Orwella (1903-1950)“.
   Mladý Orwell „od roku 1923 různé panevropské a jednosvětové programy, pečlivě vypracované jeho přáteli a spojenci/spolupracovníky“ velmi důkladně prostudoval a zjistil, že se dají vykládat a realizovat stejně tak dobře v „demokratickém“, jako i „antidemokratickém“ smyslu.

   V roce 1940 „přijal G. Orwell zasvěcení do nejrespektovanější pra-lóže ,,THOMAS PAINE“ s jasně progresivním a demokratickým zaměřením“, a během II. světové války pracoval jako novinář u BBC a poté šéfredaktor týdeníku „Tribune“, což – mimochodem řečeno – vrhá příznačné světlo na neviditelnou zednářskou kontrolu masmédií. Jestliže odvážný „demokraticky“ (nejvýše zasvěcený) zednář Blair/Orwell si již 1938 v „Hommage an Katalonien“ a 1944 („Farmě zvířat“) vzal na mušku „totalitární a nesvobodný stalinismus“, pak hned od roku 1947 se stal středem jeho kritiky celý euroatlantický plán Kalergiho spolku pod „antidemokratickým“ znaménkem zaměřeného „sloučení Evropy“.

   Ještě než se necháme Magaldim blíže poučit, měli bychom si nutně povšimnout, jak vzorně se Orwell přidržoval (asi vůbec nejen…) nepsaného „železného zákona“ světového zednářstva všech stupňů, který se až Magaldi a jeho čtyři spolubojovníci v nejvyšší nouzi odvážili překročit. Orwell sice co nejvýstižněji a nejostřeji – až po (zdařilou) karikaturu – napadal plánovanou EU, resp. světovou diktaturu, ale dělal to pouze velmi zahalenou formou; ani židozednářstvo jako celek, ani jeho jednotlivé představitele jako takové nikde sebeméně nezmiňuje! A přirozeně právě to je důvodem, že

   1) sice na jedné straně převážně „demokratickým“ křídlem kontrolovaná světová média Blaireho „klíčovému románu“ pochvalnými recenzemi napomohla k světové slávě, a dokonce dodnes stále znovu Blaira/Orwella a jeho hlavní literární dílo „připomínají“,
   2) že na druhé straně jeho klíčový román dodnes zůstal v zásadě nepochopený. Kdo jmenuje pouze koně, ne však již jezdce, neprokazuje tím své věci žádnou, nebo téměř žádnou službu.

   Pra-lóžový zednář Magaldi ovšem spojitost Orwellova románu „1984“ s ,,Pan-Evropou“ i ostatními díly Coudenhove-Kalergiho považuje“ za „zcela evidentní a do očí bijící“ (str. 137), což by však přinejmenším předpokládalo Orwellovu přesnou znalost Kalergiho spisů!

   Magaldi nám však o něm jako znalci předkládá následující vlídný obrázek: „Progresivní zednář Orwell vykresluje lidstvo budoucnosti, sloučené do tří velkých nadnárodních superstátů – Oceánie, Eurasie a Východní Asie, které spolu permanentně válčí o ovládnutí ještě stejně tak neorganizovaných a nesjednocených oblastí. Jak v tom nevidět polemické zobrazení plánu, který byl předložen a diskutován Kalergim & Co. již roku 1926 během vídeňského kongresu Panevropské unie? Při té příležitosti se skutečně mluvilo o potřebném budoucím zorganizování světa do pěti velkých skupin států: Eurasie pod ruskou hegemonií, Panamerické unie (Severní a Jižní Ameriky), Spojených států Evropy, britského Common-wealthu, Panasijské Unie (Japonska, Číny a dalších asijských zemí) pod vedením konceptu vzájemně rozděleného panství nad vlastními koloniemi v Africe, na Blízkém Východě, atd. ze strany sloučených evropských národů.

   Nuže, s jasně polemickým a demystifikujícím záměrem činí Orwell kontinentální Evropu a Rusko jedním útvarem a nazývá jej právě proto Eurasií, ovládanou jistým druhem neobolševismu; slučuje obě Ameriky a Commonwealth se všemi britskými koloniemi v Oceánii, podřízenou hierarchické a autoritativní vládě ‚socing‘, antidemokratickému, pokročilému rozvinutí anglické Labour Party; sdružuje Čínu, Japonsko, Mongolsko, Indii, Barmu atd. ve Východní Asii, rovněž pod vedením několika málo autokratů; a konečně vypočítává řadu oblastí střední až jižní Afriky, Blízkého východu a Střední Asie, určených k probouzení loupeživých instinktů a vyvolávání válečných konfliktů mezi třemi výše zmíněnými superstáty“ (str. 137 ad.).

   Vlastním bodem, k němuž Orwell směřuje, však není tato opovážlivá, nikým nežádaná „organizace světa“, proti které jako člen nadnárodního nejvyššího zednářstva je stejně tak málo, jako sám Magaldi. Orwellova genialita, soudí také posledně jmenovaný, spočívá „především v schopnosti předložit strukturální a funkční podobnost všech druhů diktatury – mírných jako tvrdých, zjevných nebo skrytých, pravých či levých – a ty pak z vnitřku rozvíjet: za jednotící postavou jednotlivého charismatického vůdce ve stylu Velkého Bratra se skrývá ovládání moci byrokratickými a technokratickými hierarchiemi organizovanými elitami, přičemž moc vychází shora dolů, od několika málo jedinců, kteří mají skutečné slovo, k mnoha a velmi mnoha těm, jež skutečně jen poslouchají na proměnlivé škále nuancí, jimž přísluší pouze poslušnost, vztahující se na některé, ze své strany rovněž jen poslouchající, ale mající také určitou přikazovací moc nad ostatními, kteří jsou jim znovu podřízeni“ (str. 138 ad.).

   Orwell svůj „1984“ nenapsal pouze jako soukromá osoba, nýbrž přinejmenším nepřímo, resp. neoficiálně jako hlásná trouba své pra-lóže a obecně celé „demokraticko-progresivní“ pra-lóžové frakce. Je to dosti zřejmé z podkladů, jež Magaldi nalezl v archivu své vlastní pra-lóže „THOMAS PAINE“. Tak například z „pozorné četby protokolu pra-lóže“ „THOMAS PAINE“, k níž Orwell náležel, nám vyplývá, že se ve jméně hlavní postavy románu, „Winstona Smithe“, skrývá několikanásobná a komplikovaná symbolika.

   Jméno není prostě jenom, jak se stále znovu tvrdí, kompilací Winstona Churchilla a „obyčejného muže ulice“ s celosvětově rozšířeným příjmením Smith (Kovář). Ne, stává se právě tímto sloučením v „závěrečné části románu, když tato osobnost – mající přesto v sobě mnoho pozitivního a nechtějící se podrobit – se nakonec přidá k jednotnému myšlení, tedy ‚podvojnému myšlení‘ a uznání nesporné svrchovanosti Velkého Bratra“. Jasněji řečeno:

   „S vědomím toho, že také toryovský [*] zednář Churchill – navzdory svým antinacistickým a antikomunistickým zásluhám – na konci čtyřicátých let podporoval nebezpečné a neooligarchické iniciativy Coudenhove-Kalergiho a dalších, vysílá Orwell varování anglickému státníkovi, který se cítí svázán s hnutím přitažlivě odpuzujícím i důvěřivě nedůvěřujícím, dobře si uvědomujíc, že britský lev, přední vůdce britského odporu vůči nacifašismu, udržoval dříve vynikající vztahy k Mussolinimu a jeho černým košilím, a nepřímo svou nečinnou neutralitou pomáhal Franciscu Frankovi v španělské občanské válce 1936-1939. Orwellovo varování Churchillovi i dalším říká tolik, co ‚pozor, milí konzervativci, příležitostně pro demokracii získaní zednářští bratři, pokud panevropský projekt lidí jako Coudenhove-Kalergi necháte uskutečnit, budou svoboda a suverenita lidu opět v nebezpečí‘…“

   A navíc, pokračuje Magaldi, byli však tehdy v pra-lóži „THOMAS PAINE“ dva „vynikající členové“ jménem Winston a Smith, horlivě činní v „progresivním“ smyslu. Výslovně na jejich počest proto Orwell pojmenoval svou hlavní postavu, dokud v první části románu „1984“ tak „neústupně“ bojovala s diktaturou (str. 141 ad.).

   Pokud někdo chce, může ostatně i naše tvrzení, že Orwell ve svém klíčovém románu židozednářstvo vůbec nezmiňuje, tak trochu relativizovat. … Přinejmenším si anonymní diktatura, resp. celá anonymní oligarchická klika Oceánie – jak je v zednářstvu zcela běžné – říká (Velký) bratr. A na roli jisté části Židovstva Orwell ještě nenápadně naráží tam, kde se Winstonu Smithovi dostává do ruky tajný, nesmírně cynický programový spis o ovládnutí superstátu Oceánie (= Ameriky a britského Commonwealthu) s názvem „Teorie a praxe oligarchického kolektivismu“, napsaný jistým „Emmanuelem Goldsteinem“. Zřetelněji se vlastně již vyjádřit nemohl. Magaldi dokládá tuto mimořádně příznačnou pasáž z románu „1984“ v úvodu k poslední kapitole své knihy (str. 477-479), střeží se však nápadnou volbu naprosto „neanglického“ jména „Goldstein“ nějak komentovat.”

   Další vytváření „panevropského projektu“ prostřednictvím (nejenom…) oligarchické frakce pra-lóží líčí Magaldi především jako součást v letech 1981-2000 probíhajícího paktu „United Freemasons for Globalization“ („Sjednocení zednáři pro globalizaci“)…

   [*] Toryové, byli politickou stranou v Anglii a později Velké Británii, jejíž základy vznikly v 17. století a jež je známa svou opozicí vůči whigům. Vyvinula se z ní dnešní britská Konzervativní strana, jíž se někdy také přezdívá „toryové“.

   zdroj:
   Z německého originálu, Johannes Rothkranz, Superlogen regieren die Welt, Teil 1-5, Verlag Anton A. Schmid, Durach 2015-2016, český preklad Jaroslav Voříšek, 2017.

 2. Miroslav Čižmár

  Keď nechcete byť pozitívny, nevyberajte hotovosť.

  • Nejde o výběry cash, ale o run na banky. Lidem budou kompletně vymazané účty a cash skončí v ten den. Nebudou mít čím platit, dokud jim vláda nedá helicopter money. Je to hra bankovních lichvářů. Asiati jsou poslušní, tak jsem zvědavý jak to dopadne u nich a tady v EU a v USA..

  • Mirko a zdochnite hladom

 3. Tato tyranie a genocida čínského lidu je nejdůležitější a nejděsivější událostí ve světě za posledních 20 let. A co na to sračkomety jako je Seznam, iDnes a ČT. Ani prd. Jako by se nic nedělo. Jsou financované z jednoho zdroje. Jedou v tom s nimi.
  Já jsem tento vývoj událostí předpovídal už před 2 lety, už v době kdy se Covid poprvé objevil. Nevěřil jsem tomu ani vteřinu. Bylo mě jasný, že to souvisí s pádem měnového systému, tzv. částečných (dnes už nulových) rezerv. A teď se to potvrzuje. Přijde to sem, ale nebudou to mít vůbec snadný. Nechtěl bych být teď členem jakékoliv vlády záp. státu. Půjde jim o životy. Gazdík to možná pochopil a pod záminkou korupce ve straně včas utekl.

  • Slava,samozrejme ze to chcu vsade na svete a vo vacsine krajin,to zavedu,kedze je vela oviec,co idu uz aj na bitunok dobrovolne-za „“

 4. ..Mězitím sem doplním dění z USA, kdy po více než 100 požárech, které se zdají být sabotáží potravinářských zařízení po celých Spojených státech, se nyní objevují úmrtí o tisících kusů dobytka, které zřejmě náhle uhynuly, se globální destrukce potravinové a energetické infrastruktury se každým dnem zrychluje…:

  Největší západoevropský výrobce hnojiv, společnost CF Industries, oznámila, že v důsledku „zelené“ války západní Evropy proti zemnímu plynu (který je nezbytný k výrobě dusíkatých hnojiv) zavírá svůj výrobní závod ve Velké Británii (v Chesteru) a přesouvá administrativní provozy do USA, viz: https://www.cfindustries.com/newsroom/2022/ukrestructuringproposals
  Poté, co federální vláda nařídila leteckým společnostem hromadně vraždit vlastní piloty prostřednictvím nucených mRNA „vakcín“, nyní vyhrožuje, že „zakročí“ proti leteckým společnostem za to, že nemají dostatek pilotů, viz: https://www.theepochtimes.com/transportation-secretary-warns-us-may-act-against-airlines-over-cancellations_4543111.html
  Podobným způsobem Bidenův režim v americe říká producentům ropy a zemního plynu, že za 5 až 10 let budou všichni uzavřeni, ale že by si měli pospíšit a vyrábět více paliva už nyní, viz: https://www.cnbc.com/2022/06/15/biden-tells-oil-companies-in-letter-well-above-normal-refinery-profit-margins-are-not-acceptable.html
  Přetlakované potrubí způsobilo mohutný výbuch (údajně) v jednom z největších uzlů zkapalněného zemního plynu (LNG) v Americe, který směřuje 70 % svého vývozu do Evropy, viz: https://www.eenews.net/articles/explosion-shuts-down-major-u-s-lng-terminal-for-weeks/
  Tento výbuch se nápadně podobá tomu, co v roce 2019 způsobilo mohutnou explozi v rafinerii Philadelphia Energy Solutions, která trvale uzavřela provoz této rafinerie pohonných hmot, viz: https://www.cnbc.com/2019/10/16/we-finally-know-what-caused-the-refinery-blast-that-rocked-philadelphia.html
  Nyní bude zařízení Freeport LNG odstaveno po celý zbytek roku, čímž bude vyřazeno z provozu přibližně 20 % dodávek LNG v Severní Americe, viz: https://energynow.com/2022/06/freeport-lng-extends-outage-after-fire-targets-year-end-for-full-operations/
  Ropu nenávidějící, anticivilizační ekologické skupiny žalují Bidenovu administrativu, aby se pokusila zastavit 3 500 povolení k těžbě ropy a zemního plynu s cílem zcela zhroutit veškerý průmysl a infrastrukturu, což povede k hladomoru a kolapsu společnosti, jak ji známe, viz: https://www.cnbc.com/2022/06/16/environmental-groups-sue-biden-to-block-oil-and-gas-drilling-permits.html
  Ve státě Washington promaskulinní a propotratový guvernér Jay Inslee otevřeně varuje své občany, aby se připravili na léto „výpadků proudu, ničení a smrti“, a zároveň pokračuje v uzavírání čtyř vodních přehrad, čímž stát přijde o 8 % současných dodávek elektřiny, viz: https://thepostmillennial.com/wa-gov-predicts-summer-full-of-blackouts-destruction-and-death
  Železnice Union Pacific nařídila zastavit přepravu nafty a DEF, které jsou nezbytné pro moderní dieselové motory, což způsobilo výpadky pohonných hmot na zastávkách kamionů Flying J po celém východním pobřeží, včetně Floridy, viz: https://needtoknow.news/2022/06/union-pacific-rail-to-cut-fuel-shipments-by-pilot-flying-j-truck-stops-and-gas-stations/
  Kromě toho dochází v USA nesutále k rozsáhlým sabotážím (žhářství) potravinářských zařízení a nelegitimní Bidenův režim pokračuje v úsilí o uzavření ropovodů, rafinerií a průzkumu ložisek ropy, což vede ke kolapsu dostupnosti ropy na domácím trhu. Proto samozřejmě prudce rostou ceny benzínu, což způsobuje zdražování potravin, dopravy a spotřebního zboží. To vše dohromady znamená řízenou demolici potravinářské a palivové infrastruktury se záměrem..

  A nezapomeňte, že ti, kteří byli natolik důvěřiví, že si nechali píchnout experimentální „vakcínu“ mRNA, nyní v rekordním počtu umírají na sraženiny, infarkty a syndrom náhlého úmrtí…

  A u nás, v další srandě, v EU: Když už jste si mysleli, že můžete „zezelenat“ a přejít od ropy, EU se chystá prohlásit lithium za „toxickou látku“, což by zdevastovalo těžbu, přepravu a výrobu lithia pro výrobu lithiových baterií, které pohánějí velkou část zelené ekonomiky. Bez lithia neexistuje žádná „zelená“ infrastruktura, viz: https://oilprice.com/Energy/Energy-General/Energy-Transition-Goals-At-Risk-As-EU-May-Label-Lithium-As-Toxic.html

  Globální ztráty se začnou brzy pohybovat v miliardách lidských bytostí a zvířat, jak se globalistické prasata otevřeně chlubili..

 5. ..Nejprve se objevila tvrzení o údajné „pandemii,“ před kterou neschopní matematici varovali, že zpustoší svět a zabije miliony lidí. Chřipka samozřejmě zmizela – čímž se prokázalo, že ko*kovid nebyl nic víc než přeznačená chřipka… Jsou lékaři, kteří trvají na tom, že v letech 2020 a 2021 zemřelo více lidí než v jiných letech. Kdyby se jen podívali na vlastní údaje, věděli by, že to není pravda. Všechno je lež. A lékaři, novináři a právníci tyto lži chrání. Žádný rozumný, informovaný nebo inteligentní člověk si nemůže myslet, že „očkování“ je relevantní, užitečné, bezpečné, účinné, nezbytné nebo morálně ospravedlnitelné, ale v USA FDA povolila lékařům „očkovat“ proti idiotismu ko*kovid už šestiměsíční děti. Lékaři, kteří byli tak hloupí, že nebezpečné „očkování“ podali, oznámili, že jsou zmateni počtem náhlých úmrtí mezi mladými lidmi a zdravými dospělými! Jak si někdo s funkční mozkovou tkání může neuvědomit, že právě „očkování“ zabíjí lidi?!

  Mezitím se po částech zveřejňují výsledky testovacího programu společnosti Pfizer – jako by šlo o výsledky hlasování v televizní soutěži talentů. Každé zveřejnění přináší další děsivé informace, které mainstreamová média nadále ignorují, protože jsou nepohodlné. Dozvídáme se, že se idiotismus ko*kovid vrací. Na podzim bude více „očkování“ – i když víme, že to nedělá nic, kromě napáchaných škod.
  Nebezpečné PCR testy se stále používají a lidé, kteří předstírají, že si myslí, že ví, že to něco znamená. Hod mincí do vzduchu by dal užitečnější výsledek. Miliony lidí po světě – včetně policistů a nemocničních pracovníků – běžně nosí masky, které jim ničí zdraví a které je nakonec stejně zabijí..

  A v české republice jsou výdaje vyšší, než kdykoli předtím..

  A loutky, politici a televize nám říkají, že jsme ve válce, ačkoli si nejsme zcela jisti, jak a proč jsme se do ní zapletli. A politici se nezajímají o horší a větší války, např. v Jemenu a Sýrii.
  Kdo si myslí, že to, co se děje, je náhoda, je mimo. Toto je začátek Velkého resetu. Tak vypadá „nový normál“.

 6. Americké hyeny už útočia na najmenšie deti! https://necenzurovanapravda.cz/2022/06/genocida-americka-fda-oficialne-schvalila-vakciny-covid-pro-deti-starsi-6-mesicu/
  Predpokladám, že nacistka Leyenová a jej buzerantské satanistické hnidy pôjdu podľa vzoru pekelného USA ! Neviete náhodou, čo vládni nacisti na Slovensku chystajú na jeseň ohľadom očkovania? Mám si pripraviť strelné zbrane alebo postačia len chladné ??? Kurvy sadistické !

 7. Ojeby na nebi. Aj to s tým prenasledovaním a vyšetrovaním “celebrít” ktoré si zariadili falošnú registráciu (kovid pas)….
  Buď VEDIA zistiť či bol človek skutočne očkovaný AJ BEZ KOVID PASU, a potom je konšpirácia o “tajomnom” obsahu vakcín pravda, alebo to nevedia, a NEMAJÚ ŠANCU zistiť kto dostal kovid pas za vakcínu vstreknutú “do koša”.
  Ja sa prikláňam (na základe dôveryhodných info z druhej ruky) k hypotéze, že každý ovakcinovaný MÁ V SEBE NIEČO, z čoho sa dá na diaľku zistiť, či mu bola SKUTOČNE podaná vakcína. Takže kovid pasy sú len formalita na zakrytie faktu, že vakcína buď niečo vysiela, alebo iným spôsobom informuje že subjekt je “označkovaný”.
  Kovid pasy v mobiloch sú zároveň GENIÁLNYM nástrojom ovládania. Apka, ktorá vás má v hrsti. Rozhoduje o vašom živote – kam vás pustia, či si niečo kúpite, či vás majú zavrieť do gulagu, lebo ste nebezpečný pre svoje okolie.
  A sprostí ľudia sa hrnú aby si ju zabezpečili.

 8. EU chce vyvolať tretiu svetovú vojnu. Už niet žiadnych pochýb ! A táto akcia to už betónuje: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/litva-zacala-blokovat-tranzit-zbozi-z-ruska-moskva-zuri-a-prinasi-varovani/ !!! Treba denacifikovať a demilitarizovať celú EU a znárodniť všetok kapitál a majetky nadnárodných západných korporácii v celej Európe, schránkových firiem a bank vo Švajčiarsku !!!

  • USA, NATO a EÚ chcú vyprovokovať Rusko, aby mohli priamo vstúpiť do vojny, nielen cez proxy, pretože Ukrajina prehráva. Rusko sa ale nedá vyprovokovať. Nepotrebuje to, lebo vojnu vyhráva. Rusku stačí už len vyčkať a sledovať ako Západ pod tiažou vlastnej hlúposti a sankcií skolabuje.

 9. Výrok spred 90-tich rokov (1932) – vysoko aktuálny i dnes. Myslím.
  Přelom hospodářské krize?
  „Nevěřím v žádné přelomy samy od sebe. To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu. Mravní bída je – příčina, hospodářský úpadek je – následek.
  V naší zemi je mnoho lidí, kteří se domnívají, že hospodářský úpadek lze sanovat penězi.
  Hrozím se důsledku tohoto omylu. V postavení, v němž se nacházíme, nepotřebujeme žádných geniálních obratů a kombinací. Potřebujeme mravní stanoviska k lidem, k práci a veřejnému majetku. Nepodporovat bankrotáře, nedělat dluhy, nevyhazovat hodnoty za nic, nevydírat pracující, dělat to, co nás pozvedlo z poválečné bídy, pracovat a šetřit a učinit práci a šetření výnosnější, žádoucnější a čestnější než lenošení a mrhání.
  Máte pravdu, je třeba překonat krizi důvěry, technickými zásahy, finančními a úvěrovými ji však překonat nelze, důvěra je věc osobní a důvěru lze obnovit jen mravním hlediskem a osobním příkladem !“ – Tomáš Baťa.

  Zdroj: kniha – Som Baťa, dokážem to! (Jozef Banáš)

  • Každý oligarcha má svoju filozofiu – bez nej to fakticky nejde, a teda vždy sa tam nájde zrnko múdrosti, bez ktorého to tiež nejde. Faktom je, že Baťa nepotreboval kolonizovať Afriku – on kolonizoval zlaté české ručičky, ktoré boli zlaté dávno pred Baťom – skrátene – investoval do ľudských zdrojov a v podstate toto sa chystá urobiť čínsky komunistický kapitalizmus, keď Globálny mocenský systém ochudobní Európanov tak, že budú veľmi radi makať ako najvyššie kvalifikovaná sila pre čínskych-globálnych kolonistov.
   České zlaté ručičky šetrili tak, že strádali u Baťu a tam aj točili peniaze v jeho zásobovacích obchodoch. V koloniálnych domoch nesmeli nič pestovať, nesmeli sa rozptylovať, Baťa uvažoval aj o riadení „zoznamky“ svojich robotníkov – čo už pripomína kórejskú sektu Moonovcov -alebo koloniálnu králikáreň s usmerňovanýcm chovom. Lojalita je fajn – ale nie vynucovaná. To už samozrejme mravná bieda nie je – keďže sa „všetci na tom dohodli“. U nás je ten problém, že sa na mravnom úpadku dohodla „úspešná“ väčšina – nie všetci, takže ten úplný rozvrat ešte nenastal. Ale to eugenické žiarenie všeobecného úpadku je už veľmi veľmi nebezpečné – toto jednotlivci zvrátiť nedokážu /ThDr.René Balák/. Ale čo vidím ja – nositeľom mravnosti ako príkladu bez mediálnej odozvy, sú úplne neznámi ľudia medzi nami – žiadne „osobnosti“ – hoci z podstaty veci – práveže toto sú osobnosti, hoci nie celebrity. Takže mravnosť v našom ľude stále prítonmá je, a na to nepotrebujeme ani Banáša, ani Baťu /obdiv sa mení v závisť a závisť v zášť!/. Ups! Zabudol som na korporátnu PR „mravnosť “ každodennú – kedy o nej nejaký intelektuálny /nie advertisingový/ fasinger niečo napíše! Aby sa v supermarketoch nekradlo – na to majú SBSky – teda predávajú nám – zlodejom?! Ale čo s tým, ako supermarkety lákajú a okrádajú nás?! Tu nikomu nechýba mravný príklad?

   • Ďakujem za spätnú väzbu!
    V prvom rade sa mi chce povedať, že v t.č. sú najdlhšie večery v roku. Užívajte si ich, či už na balkónoch, v záhradách, na terasách – pri sviečke, pri pohári dobrého vína s príjemnou hudbou, so psom pri nohách. Prosím – nezabudnime ŽIŤ – i bez – online sledovania správ a komentárov na weboch.
    Čo sa týka Baťu, nehanbím sa za to, že som tú knihu prečítala. V komentároch na Bádateľovi som skôr (negativisticky) očakávala, že niekto z diskutujúcich označí Baťu zas – slobodomurárom, ev. iluminátom, ev. členom nejakej inej satanistickej sekty (viď Orwel). Chvála-bohu (pre mňa) – nestalo sa tak a moja dôvera v neho – až tak veľmi – nepoklesla.

    Nad čím sa často zamýšľam, je to, čo by malo prísť a určite skôr-neskôr i príde. Totiž – žiadne spoločenské zriadenie (podľa školskej literatúry) – pre obyčajných ľudí – sa až tak veľmi neuplatnilo. Či to bolo – otrokárske, feudálne, kapitalisticko-imperiálno-oligarchistické, socialistické, komunistické (ktoré nestíhalo..).
    Zaujímalo by ma u ľudí v tejto našej rodine u Bádateľa, aby mali víziu i konštruktívnu, to znamená, aký majú aspoň – intuitívny – názor na to, ako raz – (tí prebudení) ľudia budú ŽIŤ – bez potreby -„otročenia“ a naháňania sa za hmotou! Potrebujeme i takúto víziu!
    Vieme z X-článkov tu i inde, aká deštrukcia nás čaká (viď okrem iného sado-maso a psycho príspevky od CovidBaróna), ale skúsme myslieť i na pozitívne veci, že sú nad nami konštruktívne Sily (zemské i mimo-zemské), ktoré to nemyslia s nami zle.. Viem – stále je to o nás..(o tom, aby sme prestali „chrápať“ – proste – boli mentálne bdelí).
    No nič – to len taká malá nočná úvaha! Prajem dobrú noc!
    Apropó! Myslím, že stále tento koment má kontinuitu s článkom (i keď – zo širšieho aspektu). Vďaka!

    • Aj keby nemal kontinuitu s článkom – je to stále komentár – keby som chcel žiť medzi mantinelmi – hral by som 24 hodín hokej – ísť na bobovej dráhe 24 hodín zošupom ako kokos na snehu – pánečku! Taký vysoký kopec ešte nikto nevymylel!

     Problém s tou víziou je, že ľudia, hoci potrebujú pokoj – niekto ich núti „k zábave“ a tak ich odpútava od „snenia“, ktoré je základom vízie. Mám na mysli aktívny pokoj – t. j., keď si človek môže menežovať svoje plány a je v pohode. Nezamestnaný neprežíva pokoj od práce, ale napätie z neistoty. Nemá prostriedky, nemôže plánovať pokojnú budúcnosť. Hovorím o tvorivom pokoji – pokoji v radostnom pohybe celej osobnosti. Hovorím o práci ako o tvorivej práci – nie o muklovaní.

     Baťa vymyslel sofistikovaný pracovný tábor, ktorým konkuroval komunistickým pracovným táborom, resp. ich štátu ako pracovnému táboru – problém bol vo vlastníctve tohto tábora.

     Baťa URČIL ľuďom ako zmysel ich života – ROBOTU! Otázka Ajša – je zmyslom človeka robotovanie – alebo tvorivá činnsť a rozvoj osobnosti – lebo toto je možné – mimo práce snov – len vo voľnom čase – a práve ten Baťa ľuďom neustále menežoval! Dnes by som povedal, že použil tzv. soft power! Mäkkú silu! A toto sa dobrovoľným otrokom stále páči! Keď je ich páničko taký dobrý, pretože si nevedia predstaviť svoj život bez pánička – bez neustále zasahujúcej mamičky! Infantilita! Domoví negri! Baťova kolónia bola kolóniou českých domových „negrov“! Veľká sofistikovaná manipulácia. Obdivovať to môžeš ako víziu komunizmu z hlavy rodeného kapitalistu – v podstate ide o prevzatý praktický marxizmus – dnes prežívame variant neomarxizmu a smerujeme ku globálnemu pracovnému táboru „len pre vybraných 500 miliónov“. A zmyslom nášho života má byť tiež len robota! FUCK!

     Už som tu spomínal rozdiel medzi talmudom a tórou – talmud ako násilné riešenie – pristúpili k nemu komunisti, a tóra ako manipulatívne riešenie – Baťa. No a manipulatívne riešenia sa páčia manipulátorom – „Ajše Banášovej“. ???
     ————————————–
     Osobne si myslím, že pesnička AISHA je mäkká programovacia – mäkko prenikajúci islám. Dať si ako Slovenka nick Ajša v období islamizácie Európy – hm… Nomen omen. Čo si zač?

     Toto je hip-hopová verzia.
     Outlandish—Aisha.mp3
     https://ulozto.net/file/C2On2OD9EkLN/outlandish-aisha-mp3#!ZJAuMwR2Z2R1LGplAQDkLzDmMJWvZH5Zn0IHMTuDYzAVMmR2Lt==

     Toto je „kebabová“ verzia.
     CHEB KHALED – Aisha.mp3
     https://ulozto.net/file/IOTfNZfooTpy/cheb-khaled-aisha-mp3#!ZGDmLGR2ATAxAmV2Mwt2LJD0LJAuBUyjIT82p3cxHIcvZmRjMD==

 10. Fridrich Hláva

  a AKO BY STE nadbytok OBYVATEĽSTVA v Čínskej ľudovej republike riešili Vy chytrolíni z Bádateľa??

 11. To je jasný příklad, kam vede poslušnost a strach. Čím více se člověk bojí a je poslušný, tím více ztrácí svobodu. V Číně to dotáhli do absurdnosti. Je to pro nás varování. Jedno je jisté: strach a poslušnost situaci zhoršují. Mějme to na paměti. A nebojme se jednat jako svobodní lidé. Dnes nám drze nařizují, kolik smíme mít tepla v bytech, práci. Nenechme si to líbit. Kdo má domek, tak si zatopí, jak chce, avšak ani tne, kdo je odkázán na centrální vytápění, nemusí poslušně mrznout. Kamna si sice do bytu nedá, ale přesto nemusí poslušně mrznout. Jsou způsoby, jak si přitopit, například troubou, elektrickými radiátory. Stačí to mít zapnuté jednu až dvě hodiny a po zbytek dne je doma příjemné teplo. A když někdo zazvoní, tak mu prostě neotevřu. Nemám povinnost být doma.

Pridajte komentár

*