Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Holandská vláda chce skonfiškovať 600 fariem – aj pod hlavňami zbraní, ak to bude nutné


Print Friendly, PDF & Email

Holandská vláda chce skonfiškovať 600 fariem - aj pod hlavňami zbraní, ak to bude nutné

(Ethan Huff, Natural News) V Holandsku sa čoskoro môže rozbehnúť ďalšie kolo protestov farmárov po oznámení, že až 600 fariem v celej krajine bude zabavených štátom kvôli „znečisťovaniu“ životného prostredia dusíkom.

Bývalý podpredseda vlády Johan Remkes povedal, že sa plánuje riadiť radami vládneho mediátora, aby splnil požiadavky Európskej únie ohľadne emisií dusíka, ktorá chce postupne prestať používať dusíkaté hnojivá a dusík nazýva „znečisťujúcou látkou“.

V reakcii na to líder organizácie zastupujúcej farmárov Farmers Defence Force Mark Van den Oever povedal, že on a ďalší vyjdú do ulíc, pretože nesúhlasia s novými normami, ktoré nespravodlivo označujú dusík za niečo škodlivé, keď je to v skutočnosti len bežné hnojivo, ktoré rastliny používajú na svoj rast a prosperitu.

Tvrdenie holandskej vlády je, že dusík poškodzuje citlivé environmentálne oblasti nachádzajúce sa v blízkosti miest významných dusíkatých emisií. Tieto farmy, hovoria úradníci, musia byť premiestnené mimo chránených oblastí.

Van den Oever tvrdí, že toto tvrdenie je „úplne nesprávne“, a že dusík sa nikdy nepovažoval za znečisťujúcu látku až donedávna, keď zrazu začal niesť vinu za „globálne otepľovanie“.

Ak bude Remkes pokračovať v schéme Európskej únie, hovorí Oever, potom nech počíta s tým, že holandskí farmári „znova pritvrdia s protestami“. Bol to odkaz na masové protesty so zapojením traktorov po celom štáte.

Vyhrajú holandskí farmári boj proti „zelenému“ globalizmu?

Takmer všetky obavy farmárov uprostred tohto konfliktu boli úplne odignorované, lamentoval líder organizácie Farmers Defense Force. Tvrdí, že globalistická vláda premiéra Marka Rutteho „nakladá farmám príliš veľa“.

„Pokusy prinútiť farmárov, aby vykorenili svoje farmy a presťahovali sa inam, ak sa im vôbec podarí nájsť miesto na presťahovanie, je červenou čiarou,“ dodal hovorca organizácie Sieta van Keimpema.

Remkes medzitým obhajuje svoje návrhy – aj keď pripúšťa, že to niečo bude stáť.

Hovorí, že v rámci takzvanej „zelenej“ agendy EÚ bude Holandsko uzamknuté, pretože bude z právneho hľadiska takmer nemožné vydávať akékoľvek povolenia. Nie pre domy, nie pre farmy, nie pre cesty.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Píšem to s ťažkým srdcom, ale nevidím inú cestu,“ povedal Remkes. „Neočakávam, že poľnohospodársky sektor bude s touto správou spokojný.“

V júli sa počas protestov holandských farmárov zhromažďovali traktory vo veľkých mestách po celom Holandsku, aby bolo počuť hlasy farmárov. Mnohí z nich na protest proti dusíkovej agende vysypali hnoj pred vládne budovy a popri diaľniciach.

Rutte v tom čase oznámil, že do roku 2030 chce Holandsko produkovať o 50% menej emisií dusíka. Dosiahnuť sa to má pomocou núteného zatvárania fariem a ich premiestňovaním.

To je v súlade so schémou Európskej únie Natura 2000, ktorá vyžaduje, aby všetky členské štáty EÚ odstránili priemysel, vrátane poľnohospodárstva, z miest považovaných za oblasti ekologického významu.

Niektoré farmy by museli znížiť emisie dusíka až o 95%, aby splnili túto normu, čo by ich v podstate prinútilo zatvoriť. Až 30% všetkých hospodárskych zvierat bude tiež musieť odísť, čím sa krajina pripraví o obživu.

Reakcie na plány zabavovania holandských fariem

Holandská politická komentátorka Eva Vlaardinerbroeková hovorí, že jej krajina sa používa ako testovací polygón pre koncept „Veľkého resetu“ Svetového ekonomického fóra (WEF).

„Všetky tieto politiky pochádzajú z organizácii ako WEF a najskôr sa implementujú v našej krajine. V tejto agende sme spolu s Kanadou akousi pilotnou krajinou,“ povedala.

Vlaardinerbroeková dodala, že plány jej vlády na zaberanie pôdy majú v skutočnosti viac dočinenia so zriaďovaním nových bytov pre „migrantov“ než so záchranou krajiny pred takzvanou „zmenou klímy“.

Najnovšie správy o krížovej výprave proti dusíku nájdete na stránke GreenTyranny.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A potom sa budú zabavovať súkromné domy. Salámová metóda ako pri kokovide.

 2. No – chce to vyhodiť do vzduchu „zopár“ hrádzí, ktoré pracne budovali predkovia Holanďanov, aby mali v dnešnom Nizozemsku aspoň nejakú, aj keď zasolenú pôdu – ktorá sa vekom a dažďami a humusom odsolila – inak sa tejto pôdy zmocní pre Dom Sionu Soros, alebo Gates. Ja by som radšej vyhodil do vzduchu – až na Mesiac – ten Dom Sionu. Stejne takto skončia, ak sa vrátia Anunnaki pre svoj tribút v zlate.

  Ako to skúšali so slovenskými farmármi a urbármi
  Zlata zem dokument.avi
  https://ulozto.net/file/LbIXY570z8Pw/zlata-zem-dokument-avi#!ZJMyLmR1AQAyBGIxMGVjLJSwATR2q1N4rxWAJJ1FHSA0MTVl
  —————————
  Inak podla mňa premenovanie holandska na nizozemsko súvisí tiež s rozkladom národa, jeho hrdosti a jeho histórie – najmä tej námornej a koloniálnej. takto z nich budú len „nizo“zemci a legálni feťáci – a bezdomovci. Beatrix je holandsky Satan!

  • Ak si to nepletiem – pred pár rokmi odvysielala Ortekova ČNTV akýsi dokument – svedectvo akejsi bývalej komornej, ktorá sa zrútila z kanibalských a satanistických rituálov na dvore holandskej královny Beatrix, a vypovedala napriek ohrozeniu života – som si spomenul na jedného slovenského TV kuchára z tej doby, ktorý pre nich varil – čo by o tom mohol vedieť, nebyť omerty. Možno to bude na Mojevideo.sk – názov už neviem. ???

 3. Blíži sa nástup moci antikrista, a Kamala Harris je uz vyškolená Deep State-om z domu Sion na túto funkciu! Kamala je v preklade Diabol! Ešte len uvidíte čo je štatny teror cenzúra, okovy, hladomor a iné zazraky z dielne antikrista-diabla!!!

 4. Môžete tu niektorí vypisovať čo len chcete protikresťanské, ale inteligentný a sčítaný človek, ktorý reálne čítal nový zákon a pozná proroctvá Panny Márie od La Salette začínajúc nemá pochybnosti o tom, že žijeme v dobe apokalypsy a toto je čistý satanizmus, likvidácia všetkého naturálneho a prirodzeného: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/budete-jist-jidlo-s-mrna-australie-predstavila-desivy-zakon/ !!! Chcú zničiť celý svet, nielen dosiahnuť „zlatú“ miliardu ! Slovo sociopati a psychopati na nich je prislabé, rovnako ako kokainoví úchyláci !!!

  • Tí tvoji satanisti sú súčasťou systému od svojho vzniku, tak samozrejme vedia, čo sa chystá.
   Kresťanstvo nieje pôvodom naše.

  • Sursum Corda!

   XXL, to máš tak – Akonáhle spomenieš Pannu Máriu a jej varovania, tradičnú Katolícku cirkev či nebodaj Tridentskú svätú omšu ako nekrvavú obetu, ktorá je nevyhnutne potrebná pre zmierenie ľudstva s Bohom, tak si okamžite surovo urážaný a napádaný.

   • Kresťania vyvraždili na našom území nemálo našich ľudí vrátane žien i detí.

    Je čas, aby ste nad tým prestali zatvárať oči.

    • To neboli Kresťania, to bola Katolícka cirkev v roli politickej sily, ktorá išla po veriacich kresťanoch ako pes po údenom. Najohrozenejšia skupina boli občania, ktorí ozaj zastávali kresťanské hodnoty a čítali Bibliu (typické v Čechách). Keď Svatá inkvizícia objavila takéhoto nešťastníka, tak ho upálila aj z jeho Bibliou…

    • A barbari tiez. Ty si ale plytky jedinec… a zial nie si sam. Vsak si spomenies na smrtelnej posteli, ale uz bude pre teba a podobnym zial neskoro…

     • pred Cyrilom a Metodom bola na území Slovanov písomná abeceda
      https://www.youtube.com/watch?v=b8afv4Rg9NA
      Cyril a Metod prišli, zničili našu sloviensku písomnosť, zničili jazyk, zničili kultúru, zavádzali kresťanstvo.
      ty možno nie si plytký jedinec, ale si veľmi neznalý jedinec

     • Koho myslíš tými „barbarmi“?
      Myslíš svojich predkov?
      No pekne vás zmasakrovali, len čo je pravda.
      Pozdtavuj svojho deda, až ho po smrti stretneš a dúfaj, že ti dá pár výchovných..

      Ovečky Božie…pch..

     • Ale Barbarov nikto nospevuje.

   • Anthony Morava

    Přeháníš. Oběť byla dána jediná a definitivní kol. r. 33 n.l., byla to oběť Kristova. Troufáš si znevažovat Božího syna a vyhlašovat tuto oběť za nedostatečnou. Pozor volně cituji apoštola Pavla, není to z mé hlavy..
    Ano Antikrist je již ve dveřích

    • Najväčší podvod židov a nimi vytvárané kriminálne priaznivé prostredie „beztrestnosti“ spočíva v tom, že si vraj nejaký „ježiš kristus“ odsral na kríži aj všetky budúce hriechy zmrdov, zlodejov, podvodníkov, násilníkov, lúpežníkov, znásiľňovačov, przniteľov, vrahov, atď., a to na 2 tisíc rokov dopredu – a preto svetu vládne táto skurvená sekta a jej globálna zločinecká organizácia! Treba vás začať na tie kríže pribíjať kurva! Jedného zpredu – druhého zozadu!

    • Anthony, kristus obetovaný nebol – on nastúpil na divadelnú scénu až po zavraždení Ježiša z inej planéty, ktorý prišiel na tútu prehnitú Zem odkryť Pravdu o svojom Otcovi (s ktorým žijú mimo našej planéty). Zároveň tu Ježiš zrušil všetkých „desatoro“ boha Sionu. Za čo bol odsúdený práve Rímom? A prečo??
     No preto, aby v Jeho mene mohol na scénu nastúpiť falošný sion-kristus, ktorý náboženstvo sem znova vráti. Židovka Mária v tom zohrala prepodivnú rolu.
     Čo má Nežid Ježiš so židovským kristom? Chcem vidieť aspoň jedinú ich spoločnú vlastnosť. A tiež aspoň jedného ich spoločného rodiča.

  • hľadač pravdy

   ,,Pretože svet, ktorý je v zajatí nevery a skazenosti mravov, už nebude chcieť počuť
   ducha svätého evanjelia, bude na svet za trest poslaný príbuzný duch bezbožného sveta, duch Antikrista! Ľudia sa tak stanú ešte nemorálnejšími, takže už nebudú rozoznávať pravdu od lži a lož od pravdy a úplne sa oddajú neprávosti.“
   Franz Spirago

   Podľa proroctva svätej Hildegardy z Bingenu († 1179) v čase narodenia Antikrista
   nastane na zemi veľký neporiadok a zmätok. Svätica hovorí: „Od chvíle, keď sa narodí Antikrist, bude na zemi veľa vojen a skutočný poriadok bude zničený. Spravodlivosť zanikne a medzi ľuďmi zavládne bezohľadnosť. Bludy budú bujnieť a heretici budú svoje bludy hlásať verejne a nerušene. Medzi kresťanmi sa tak rozšíria pochybnosti a nevedomosť o katolíckej viere. Na slnku, mesiaci a hviezdach, vo vode a v iných živloch bude tiež mnoho znamení, ktoré budú predzvesťou nadchádzajúcich nešťastí.“

   Pozri napríklad už len tu vyššie príspevok od ,,Maroš: 20/10/2022 at 20:41″ => zas a znova tu podsúva ,,Anunnaki“ !!

   Na konci sa budú bludy hlásať verejne a nerušene!!!

   • „pochybnosti a nevedomosť o katolíckej viere“ – si jasný ako hviezda zo Žiharca! Čo – koľko si ich takých ako ja upálil?! Že ešte nijakému /a možno tajne pre Vatikán aj už/ ajťákovi nenapadlo naprogramovať videohru o mučení a pálení kacírov! Ja by som tam pridal aj plameňomet – načo sa srať s nejakými hranicami!!

    Téma mimozemských civilizácií desí všetky pozemné vlády tohto nášho sveta, pretože to spochybňuje ich reálnu moc na tejto planéte! To, že ich to desí – tak komunistov, židov, pápežencov – neznamená, že o tom nič nevedia! Si príslušník katolíckej, teda militantnej cirkvi okultnej vojenskej organizácie, tak mi nejeb rozum, že o tom nevieš nič! Alebo si potom len ich užitočný idiot! Ja s tým mám skúsenosti od ranného detstva a ty s tým okrem spochybňovania neurobíš nič! Kúp si kurva plameňomet!
    https://refstatic.sk/article/70a3b7815113a7467c71.jpg?is=2000×2000&s=7bb64a0a738046687ff28d7d225d82b62eebe3c1c94bdfa213d533e3ac766261

   • A neviem akú „pravdu“ akože hľadáš, keď ju máš už nalinkovanú ako vatikánsku doktrínu! To ako keď Matovič sa rozhodne kandidovať ako NEZÁVISLÝ poslanec! Vaša bigotnosť nepozná hraníc! Hnus! Hľadáš VEĽKÉ HOVNO! Si katolícky troll!

   • hľadač pravdy

    OPRAVA:

    ,,Pretože svet, ktorý je v zajatí neviery a skazenosti mravov, už nebude chcieť počuť ducha svätého evanjelia, bude na svet za trest poslaný príbuzný duch bezbožného sveta, duch Antikrista! Ľudia sa tak stanú ešte nemorálnejšími, takže už nebudú rozoznávať pravdu od lži a lož od pravdy a úplne sa oddajú neprávosti.“ Franz Spirago

    => namiesto slova ,,nevery“ má byť správne ,,neviery“ – v zmysle bez viery, čiže bezbožnosť!

  • Panna Maria v Biblii neexistuje.Panna s velkym“P“ je vymysel toho,ktory si od padu Adama a Evy vyzaduje svoju uctu,slavu.
   Skrze uctu k „Panne“ Marii sa diablovi vzdava ucta a slava.
   Boh totiz v celom Pisme hovori,ze iba Jeho mame uctievat,iba Jeho vzyvat.
   Kralovna nebies bola uz v Starom zakone modla,za ktorej uctievanie Boh trestal neposlusny lud.Teda ti,co uctievaju a maju za prostrednicu a orodovnicu Kralovnu nebies,nevojdu do vecneho zivota.
   Biblia – prorok Jeremias 44.Kapitola
   MARIA NIE JE BOH,JE TO CLOVEK.
   Sam Satan pozna Bibliu a pozna evanjelium o spase.Preto nechce,aby clovek vlozil doveru iba v Jezisa Krista samotneho.
   Preto vymyslel najlstivejsi podvod na ludstvo – Mariu,aku Biblia nikde nespomina.

   Zjavenie “ p“ Marie!
   – Kto sa od pociatku sveta snazi byt ako Boh?
   – Kto od pociatku sveta sa snazi odvratit pozornost
   cloveka od Boha ,ktoremu jedinemu patri ucta,moc
   a slava?
   Niekto si tu privlastnuje tituly a uctu cloveka,ktora patri iba Bohu.
   Kto je to ta mimobiblicka katolicka Maria?
   Biblia – 1 Sol 5: 1-3 ( O casoch a chvilach vam netreba
   bratia pisat….)
   Dogma Spoluvykupitelky bude najvacsia vyhra Satana,lebo to bude totalne popretie vykupitelskeho diela Jezisa Krista.
   Boh uz sa zjavil tomuto svetu.Vsetko potrebne je spisane v Biblii.Ak by aj nieco zjavil,tato sprava by neprotirecila Biblii.A Pismo nemozno zrusit ( Jn 10:35)
   JEZIS KRISTUS sa nemeni,ON je ten isty vcera dnes a naveky.
   Biblia varuje uz 2000 rokov pred masivnym klamom.
   Kralovnin osud:
   – Zjv.Jana 17 a 18 kapitola
   – Zacharias 5 kapitola
   – Zjv.Jana 16 kapitola: tajomstvo Babylonu
   – Izaias- 47 kapitola

   BIBLIA : JAN 8:32

   • Madona, čierna madona – kult matky=kult krvi=kult hada=kult Isis = zástupkyňa Satana na Zemi

    https://www.youtube.com › watch?v=0jNINyfDVm4
    Judaismus – Jan Kozák – 1/2 – YouTube
    Judaismus – Jan Kozák – 1/2 17,811 views Nov 23, 2014 105 Dislike Share Frantisek Hucek 1.89K subscribers Jan Kozák – Judaismus z pohledu indoevropské duchovní tradice Přednáška…

    https://www.youtube.com › watch?v=ceNmh-YoLm4
    Judaismus – Jan Kozák – 2/2 – YouTube
    Judaismus – Jan Kozák – 2/2 8,258 views Nov 23, 2014 63 Dislike Share Save Frantisek Hucek 1.89K subscribers Jan Kozák – Judaismus z pohledu indoevropské duchovní tradice Přednáška…

    Jan Kozák – Bible je podvod.mp4
    https://ulozto.net/file/DYhGpfqXtNXC/jan-kozak-bible-je-podvod-mp4#!ZGt2BQR2AQH3BTSuMGDlZwx0Mwp3ZRALGaEILyySHJA3ZQxkLt==

   • Objektívne

    Máte pravdu, že všetko potrebé je napísané v Biblii. Akurát takmer nikto nevie čo je to „to“ potrebné. Máte pravdu aj v tom, že Biblia nás pred niečím varuje. Spomína vykúpenie, ale takmer nikto nevie z čoho by sme mali byť vykúpený. Nie, naozaj to nie je vykúpenie z hriechov. Spomína tiež čo sa bude odohrávať na konci časov. Mnoho udalostí v nej sa týka opisu vesmírnych a zemských udalostí v čase, ktorý nazýva „a stalo sa na konci dní…“. Presne opisuje psychické stavy ľudí pred konečným súdom. Prečo je to v Biblii? Preto, lebo už sa to stalo, veľa krát. Naposledy pri zániku Atlantídy. Opis týchto udalostí je v mnohých mytológiách, každej svätej knihe a varuje ľudstvo pred rovnakou udalosťou v budúcnosti.

 5. Na druhej strane, majiteľ farmy môže odolať nejako. No v systéme môže byť kolabujuci článok. Napríklad odberateľ mlieka. Alebo mäsa. Ťažké to bude

 6. Dnes jsem náhodou narazila na tenhle článek o NL. Celkově tam mají jakýsi nepořádek . https://tadesco.org/trestni-oznameni-k-shaef-podvod-jmenem-stat/

 7. kulak jozef

  To je uplna malina proti tomu ako bolsevici kradli gazdom podu a kravky a nutili ich vstupit do drustva a ist do dochodku v sesdesiatke a mat zakonikom prace dovolenku.

 8. Budete jíst jídlo s mRNA.. Austrálie představila děsivý zákon, který vláda Nového Jižního Walesu zavede v srpnu 2023. Technologii mRNA bude aplikovat do krav a dalších hospodářských zvířat: twitter.com/FUNKNA/status/1581719296656670720

 9. Z článku je jasné, že – satanisti realizujú – veľký reset, v ktorom uskutočňujú – najväčší transfer bohatstva v dejinách a zároveň – doslova – rozkrádajú majetok – každého jedného národa a človeka – vrátane samotnej – PRÍRODY.

  P.S.1 – “V živote stretnete dva druhy zlodejov. Obyčajného – bežného zlodeja, ktorý vám ukradne vašu peňaženku, hodinky, vášho koňa atď…
  Druhým typom je – politický zlodej. Ten vás pripraví o vašu budúcnosť, o vaše sny, o vaše znalosti, ukradne vám váš plat, vaše vzdelanie, vaše zdravie, zbaví vás sily a energie a nakoniec i – vášho úsmevu.

  Veľký rozdiel medzi týmito dvoma druhmi zlodejov spočíva v tom, že obyčajný zlodej – si vyberá vás, aby vás pripravil o to, čo vám patrí, zatiaľ čo – politického zlodeja, ktorý vás pripraví o celú vašu životnú perspektívu, si vyberáte vy sami.

  Ďalší veľký rozdiel, nie však posledný, medzi nimi – je ten, že – bežný zlodej je – obvykle políciou stíhaný, zatiaľ čo politický zlodej je – zvyčajne – políciou chránený!“

  P.S.2 – Áno! Sme – na konci – Časov..

 10. Aaron Siri (10/20/22)
  aaronsiri.substack.com/

  Poradní výbor CDC pro vakcíny před několika hodinami jednomyslně odhlasoval zařazení vakcíny Covid-19 do rutinního očkovacího kalendáře CDC pro děti. Ihned po hlasování mi zavolal Del Bigtree, zakladatel ICAN a moderátor pořadu The HighWire, a sdělil mi, že ICAN podpoří právní napadení každého státu, který zavede povinnost očkování vakcínou Covid-19 pro školní docházku.
  Těšíme se, že tyto výzvy budeme podávat, abychom ochránili individuální právo každého, zejména těch nejmladších z nás, jak jsme to úspěšně udělali, když jsme napadli nařízení školního obvodu v San Diegu o očkování vakcínou Covid-19. Každý by měl mít možnost nechat se svobodně očkovat, protože to je svoboda. A každý by měl mít možnost odmítnout jakékoli nechtěné očkování, protože i to je svoboda.
  Ačkoli většina mandátů po březnu 2020 byla úspěšně napadena nebo zrušena, nesmíme nikdy zapomínat, že represivní ruka vlády je jen za oponou a čeká, až bude moci naše práva zadusit. Proto musíme bojovat, vždy bojovat, abychom tento útlak odrazili. Není to válka, která je vyhraná. Je to nekonečná bitva, v níž jedna strana tlačí na pilu směrem k odstranění individuálních práv a druhá strana nesmí nikdy přestat tlačit zpět – protože jakmile se jednou přehoupne příliš daleko, svá práva jen tak nezískáme zpět. Ukořistěná moc se málokdy vrací.
  Další bitevní frontou je tělo každého dítěte v této zemi, jehož rodiče nechtějí, aby dostalo vakcínu Covid-19. Výrobek, za jehož poškození nelze výrobce žalovat. Výrobek, jehož klinická studie pro děti byla nedostatečně silná, nebyla řádně kontrolována a která dostatečně dlouho nezkoumala bezpečnost. Ale i v případě, že by tyto problémy neexistovaly, neměly by nikdy existovat sžíravé mandáty, které by drtily práva.
  Těšíme se, že s podporou ICAN napadneme jakýkoli státní mandát k očkování proti vakcíně Covid-19 ve školách.

  P.S. Všimněte si, že opatření CDC spočívající v zařazení vakcíny Covid-19 do rutinního očkovacího kalendáře pro děti neznamená, že je automaticky povinná ve všech státech pro školní docházku. Ve většině států musí stát sám přijmout opatření, aby se stala povinnou. Očekává se, že některé státy se o to budou snažit.

  Translated with http://www.DeepL.com/Translator (free version)

 11. Vo vzduchu je 78% dusíka…. Takže niekto si z nás robí srandu alebo je hlupák…!!!!

  • Kojokok: citujem: „Vo vzduchu je 78% dusíka“
   Meral si to že to vieš tak presne?

  • aj za socializmu boli melóny pestované na „maďaroch“ (čiže južné Slovensko) plné disičnanov, lebo boli prehnojené polia, aby melóny rástli rýchlejšie.
   Z pohľadu pôdy a jej využitia pre obyvateľstvo, bola pôda prehnojená, čiže PREDUSIČNENÁ.
   Teda naozaj bola zničená dusičnanmi, lebo tie melóny nikto znajúci nechcel kupovať, lebo boli škodlivé pre biochémiu tela

 12. Dnešná INFOVOJNA 21.10.2022 o prekážkach farmarskym trhom na Nitriansku a situ na Agrokomplexe.

 13. Matelko a spol vymysleli toto: https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/644435-matovic-prichadza-s-novou-atomovkou-platit-ma-uz-nedlho/ ! Vraj pomoc… ale podstata je jednoduchá. Chcú čo najviac ľudí donútiť, aby platili, komunikovali atď. len cez mobily, QR kódy sú tou pastičkou. Dobre vieme, že je tu rozbehnutá hra na likvidáciu hotovosti a súčasne postupného presunu všetkých dokladov a kreditiek do mobilných telefónov. Takže to nenápadne začína už aj u nás, nielen cez banky, ktoré tlačia do vyspelých mobilov ! Koľkí sa pre tých niekoľko smiešnych centov nechajú zvábiť? Ozaj, dokedy bude fungovať a nezbankrotuje gastro sektor a pod. kt. sa to týka, kt. štát zámerne nepomáha? Plán je predsa jasný, likvidácia malých a stredných podnikov a súčasne aj strednej vrstvy, ale po ceste k tomu ich ešte chcú využiť aj na ďalší cieľ…

  • To im neprejde a ak áno, bude to neúspešné. Jednak ľudia sú leniví, nerobili to ani pri bločkovej lotérii. A po druhé, keď idete do reštaurácie, tak zvyčajne necháte nejaký tringelt euro, dva (podľa výšky účtu) a nieže budete skenovať bloček, aby ste dostali pár centov naspäť.

   • Úplný kokot! A čo tak rovno neplatiť DPH! Jáj – ale to by prestala fungovať DPHáčková mafia a kleptomani v štátnej správe, ktorá presúva v kamioňonoch vzduch a po internete kamufluje faktúry. Opäť len Total Control, ako o. i. vidieť ľuďom do žalúdka! A štát mi bude kontrolovať – mať prístup k môjmu účtu a spotrebe „uhlíka“. A bude bude vratky DPH tlačiť do bánk! Čiže ak niekto predrbe spotrebný úver – banka z toho dostane „dočasne“ 20% na točenie teraz dočasne štátnych peňazí! Nech ten kokot už skape! Aj keď to nevymyslel sám!

  • Galaxia andromeda

   Smutne však aký hlupaci sú vo vláde. Otwaraju owertonove okno, je to nelogicky nezmysel na úrovni Adama machuľu. Zaťaží to spoločnosť a rozpočet pride o peniaze. Zaujíma ma ako si to predstavujú budú vracať v percentách? Kto to bude robiť a dostanu spať aj milionári a odkiaľ na to zoberú peniaze keď štát ma v obchode len 20 percentnú daň . Mimochodom prečo si sociopat a psychopat na MF mysli že mám Čas na nejaké vratkých peňazí. Iba jedna otázka kedy bude podané TO za nákup takého množstva fuckcin ktoré sa teraz likvidujú za neskutočne peniaze!!! Šašo zábava slaboduchých .

 14. …ďakujem moc za cenné informácie…

 15. Som včelárom zo západného Slovenska kde produkujem svoj pravý vlastný včelí med od svojich včelstiev.Ak máťe záujem tak pri väčších množstvách robím aj rozvoz.Ceny sú 1kg repkový-5,5 eura 1kg agátový-6,5 eura a 1kg slnečnicový-5,5 eura.Objednávky môžeťe posielať na adresu – [email protected]

 16. Pozdrav letí. Možno trošku od témy, ale veď si to pozrite a pošlite to ďalej. Prajem všetko dobré.
  https://www.youtube.com/watch?v=EhLemIZwVuM

  • Bluesman – ja to veru ďalej nepošlem a poviem prečo. Akože princíp je dobrý – námornícky spôsob prípravy pečených jedál, ale inak katastrofa!

   Najprv tip na reálny „pohon“ – odporúčam nie samotný lieh, ale benzín-alkohol – v pomere znesiteľnom /menej benzínu/ v byte – radšej na balkóne! A v nejakom tepelnom zátiší. Inak bežne používam technický benzín s denaturovaným alkoholom 1 : 1 – hlavne ako univerzálny čistič polárnych /cukry, bielkoviny/ a nepolárnych /tuky, žuvačky, lepidlá z nálepiek/ nečistôt, aj na odevoch, a na odmasťovanie povrchov pred natieraním. Výhoda benzín-alkoholu ako paliva do outdorových varičov spočíva v tom, že benzín silný vietor nesfúkne a táto zmes sa dá zapáliť aj večným piezoelektrickým výbojom zo starého prázdneho zapaľovača.
   https://www.4camping.sk/p/varic-na-tekuty-lieh-esbit/
   https://www.esbit.sk/fotky30116/fotos/_vyrp11_27img59600198.jpg
   https://www.waragod.sk/sub/waragod.sk/images/shop-active-images/snimka-obrazovky-2018-07-02-o-9.41.55.png
   https://www.commando.sk/tovar/8008/varic-forest-piecka-na-tuhe-palivo
   —————————————
   K tomu videu – Nemci sa začínajú rozpamätovávať na vojnové roky, keď /aj u nás/ piekli „komisárske bochníky“ – chlieb s pilinami.

   Katastrofa spočíva v tom pečení na akože sviečkach. Tfuj tajbl! Alebo Nemci majú zázračný parafín, ktorý nedymí. Každá parafínová sviečka vyžaduje vysoký stĺpec odvododu spalín nad ňou, inak nedohoria a sviečka čadí, čo pri 3-4-hodinovom pečení na 6-7 sviečkach je neskutočný humus! Parafín obsahuje aj trochu naftalínu! A bolí z toho hlava! A je to karcinogén! Všimol si si žiadne začadenie hrnca? To ako keď kunda Pekarová propaguje proti zime pletenie svetrov, ale v živote neuplietla jediné očko! Dym zo sviečok je v byte veľmi veľmi nebezpečný, pretože je tvorený tak maličkými časticami, že ich pľúcne tyčinky nedokážu hlienom dostať z pľúc von! Je to trvalé začadenie pľúc – choroba mníchov!

   Vo videu som nepostrehol, že by tá baba spomenula, že múka musí byť špaldová – tá sama kysne bez kvasníc činnosťou baktérií – ale táto múka je vyslovene nedostatková. A mne osobne vôbec nechutí. Teda – ak pšeničná „moderná“ biela – bolo by treba dodať kvasnice.

   Ďalej mi vadilo, že použila ako „piecku“ veľký liatinový hrniec – ten síce dobre drží teplo – rovnomerne – ale len v rúre“ Na rýchle rozvedenie tepla na pečenie so „sviečkami“ treba hliníkový hrniec! Jáj – už sme ich povyhadzovali! Keďže som roky robieval chlieb v hliníkovej Grand remoske, viem, že sa to bez problému dá – chleb treba preklopiť a dopiecť spodnú stranu – tu by to bolo naopak – dopiecť vrchnú časť. Teda – toto je video pre video – ako prežiť fašizmus v EU pomociu sviečok – a nie pomocou samopalov, mačiet a nožov!

   Inak – dostal som chuť na dobrý chlieb, možno si ho urobím ako „zákusok“ – s oškvarkami – kúpil som 6 kíl nádherných oškvariek v predajni krmovín pre zvieratá. Cena 3kg išla v priebehu roka z 3,30 e na 4,50 e, ale tieto majú správnu farbu, nie sú spálené, nie s v tom kusiská zuhoľnateného mäsa, atď. – kedysi som to triedil – pre mačky, psov, vtáky a pre mňa. Je to bezpečný produkt – vyrábajú sa pri 180 st. Celzia – u mäsiara stojí kilo 7-8 eur. Kto je v núdzi – vyskúšajte. Doma ich odporúčam osoliť si len toľko, koľko zjete – soľ rozkladá tuk, vlhnú – čo v priebehu pár hodín je fajn, lebo zmäknú, ale zároveň môžu začať plesnivieť. Skladovať ich treba v tme – v čiernom vrecku a nie v chladničke – napáchnu!

   Na videu ma pobavila tá nemecká úzkostlivá presnosť – že presne 280 ml vody! Ostatné – tá podstata – v prdeli!
   Čiže už to vidím tak, že musí prísť nejaký Slovák a ukázať im, ako sa správne pečie chlieb aj v poľných podmienkach! Tak!

 17. Dusík sám o sobě je i ve vzduchu. A dokonce je ho tam většina. Jestli je něco škodlivého tak jsou to dusičnany a dusitany.

  • Ďakujem za reakciu, ako aj vysvetlenie. „Dym zo sviečok je v byte veľmi veľmi nebezpečný, pretože je tvorený tak maličkými časticami, že ich pľúcne tyčinky nedokážu hlienom dostať z pľúc von! Je to trvalé začadenie pľúc – choroba mníchov!“
   „Teda – ak pšeničná „moderná“ biela – bolo by treba dodať kvasnice.“
   Syn tam dával suché droždie.
   “ K tomu videu – Nemci sa začínajú rozpamätovávať na vojnové roky, keď /aj u nás/ piekli „komisárske bochníky“ – chlieb s pilinami. “
   Bodaj by sme takéto niečo nemuseli podstúpiť.
   Učím sa každý deň. Mier.

 18. Dobre veiiet Mašoško si fajn +++Božena

Pridajte komentár

*