Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

O čo skutočne ide v aktuálnej vojne na Ukrajine?


Print Friendly, PDF & Email

O čo skutočne ide v aktuálnej vojne na Ukrajine?

(Dr. Vernon Coleman, Daily Expose) Ľud Ukrajiny zrejme neupokojí správa, že britský princ Harry s Megan stoja v duchu pri nich, no je zložité nesúhlasiť s tým, že pre obyvateľov sú to mimoriadne ťažké a čierne dni.

O život príde mnoho ľudí. Všetci tí, čo trpia, majú naše sympatie. Poďme sa však zamyslieť nad tým, o čo v tomto konflikte naozaj ide. Jedná sa o skutočnú vojnu alebo len o ďalšiu podvodnú operáciu pod falošnou vlajkou?

Čo si myslí o vojne Dr. Vernon Coleman

Videl som niekoľko fotografií, ktoré boli tak zjavne vyfabrikované, že by ich neakceptovali ani Hoffman a De Niro vo filme „Vrtieť psom“. Avšak zvlášť podozrievavý som bol pri jednom široko medializovanom obrázku ženy s krvou na tvári, ktorú publikovali takmer všetky britské noviny.

Britský premiér Johnson nazval inváziu na Ukrajinu najväčším vojenským konfliktom od Druhej svetovej vojny a vláda dokonca varovala, že konflikt môže trvať aj 10 rokov. Kroky západných vlád sa zatiaľ obmedzujú na vyslanie zopár vojakov na východnú hranicu NATO a konfiškáciu majetku bohatých Rusov.

Ide len o odvedenie pozornosti, úmyselne zmanipulovanej a vytvorenej na to, aby sme nesledovali, čo sa deje na poli digitálnych pasov, covidových vakcín a ďalších hororov, ktoré spriadajú globálni spiklenci?

Záleží na motívoch? Máme sledovať vojnu v zmysle dlhodobých cieľov globálnej elity?

Existuje niekoľko vecí, ktoré by sme mali brať do úvahy

Po prvé, globálni spiklenci majú naponáhlo. Často zabúdame na to, že ľudia ako Schwab, Soros, Rothschild, Gates, Blair či britský princ Charles sú starí muži. Chcú, aby sa „Veľký reset“ odohral ešte za ich života.

Ponáhľajú sa tiež preto, lebo si uvedomujú, že čím viac ľudí sa „prebudí“, tým bude mať hnutie odporu väčšiu silu.

Môj odhad je (všetko počas týchto dní je len odhad), že Schwab so svojou partiou chcú mať „Veľký reset“ dokončený do konca roku 2022 a v prípade neúspechu určite skôr než pred koncom roku 2023. Ak teda chceme túto vojnu vyhrať, neostáva nám veľa času.

Síce žiadna vojna nezabije dosť ľudí na to, aby uspokojila ich zvrátené chúťky, no dôsledky tejto vojny im pomôžu zabiť obrovské množstvo ľudí.

Po druhé, mám taký silný pocit, že Putin sa snaží dať bandu naspäť dokopy. Myslím tým obnovu Sovietskeho zväzu (ZSSR). Bolo by to úžasné dedičstvo zanechané niekým, kto napriek svojim mnohým chybám, je zanieteným vlastencom.

Po tretie, nemám pochybnosti o tom, že Putin sa chce zmocniť bohatstva Ukrajiny.

Rusko už síce vlastní veľkú časť svetového objemu produkcie pšenice, ropy, plynu a iných nerastných surovín, no vlastníctvo zdrojov Ukrajiny by mu poskytlo ešte viac moci.

(Jeden komický moment nastal, keď sa Američania vyhrážali, že Rusku prestanú dodávať mikročipy. Zjavne si v tej chvíli neuvedomili, že Rusko viac-menej vlastní väčšinu surovín potrebných na výrobu tých mikročipov.)

Západ nedokáže pomocou sankcií urobiť veľa bez toho, aby aj sám sebe uškodil ešte viac než Rusku.

Ak Západ odpojí Rusko od bankového systému SWIFT, viac škôd utrpí Amerika, ktorá stratí nad svetom kontrolu skrze svoj dolár. Sankcie spôsobia, že fabriky na Západe nebudú môcť vyrábať elektrické autá, pretože im budú masívne chýbať vzácne kovy, ktoré sa nachádzajú prevažne v Rusku a na Ukrajine.

Po štvrté, od prvej minúty, kedy sa začalo hovoriť o vojne, „konšpirátori“ upozorňovať na nedostatok potravín. Vojna vytvorí obrovskú chudobu a nezamestnanosť, ceny paliva a potravín porastú a milióny ľudí, ktorí nikdy neboli k Rusku bližšie ako 1000 míľ, na následky toho všetkého zomrú.

Zástancovia kultu klimatickej zmeny boli nadšením isto celí bez seba, pretože vedia, že následky vojny povedú k ekonomickému úpadku, masívnej globálnej chudobe a miliónom mŕtvych.

Odhadujem, že priamym dôsledokom nedostatku palív a potravín a vysokej nezamestnanosti zomrie vo svete okolo 100 miliónov ľudí. K väčšine z týchto úmrtí dôjde v Afrike kvôli hladomoru.

Protestujúci, ktorí podporujú hnutie Black Lives Matter (Na životoch čiernych záleží), by sa mali menej starať o to, na počesť ktorých dobrodruhov 18. a 19. storočia boli postavené sochy a viac o ľudí hladujúcich v Afrike v dôsledku podvodnej pandémie Covid-19 a teraz ruskej invázie.

Kvôli podvodu s Covid-19 a následným lockdownom zomrelo odhadom 100 miliónov Afričanov (nie na samotnú chorobu Covid-19), no Black Lives Matter kvôli tomu ani brvou nemykli.

Globálni sprisahanci využijú inváziu ako ospravedlnenie pre obmedzovanie internetu (na Slovensku sa s tým už začalo zablokovaním portálu Hlavné správy) a na ďalšie obmedzovanie občianskych práv.

Stop Candida

Putinova invázia bude zneužitá rovnako, ako Amerika zneužila útoky z 11. septembra (2001) na sledovacie zákony (Homeland Security).

Po piate, hlavní aktéri v tejto vojne (vrátane Putina a Zelenského) prednášali na Svetovom ekonomickom fóre (WEF) v Davose. Nakoľko je to dôležité? Zrejme dosť, no nie až tak veľmi.

Po šieste, vo Veľkej Británii boli veľké médiá ako BBC a Guardian neskutočne kritické voči Putinovi (podobne aj zvyšok médií hlavného prúdu). Z toho by niekto mohol dedukovať, že Putin zrejme nie je na strane globálnych spiklencov presadzujúcich „Veľký reset“. Bolo by však chybou si to myslieť.

Dnes všetky médiá hlavného prúdu a väčšina internetu prezentujú naratívy zvolené a zaplatené globálnymi spiklencami. Je oveľa pravdepodobnejšie, že BBC a Guardian kritizujú Putina, pretože im to bolo spiklencami nariadené.

Po siedme, tí, ktorí si myslia, že Čína je súčasťou globálneho sprisahania, by si mali uvedomiť fakt, že Čína dnes aktívne podporuje, aby rodina mala 3 deti. Len pred pár rokmi to bolo jedno dieťa, čo by len ťažko zapadalo do plánu Nového svetového poriadku (NWO) pre zníženie populácie.

Skôr to naznačuje, že Čína chce ostať mimo plánovanej Agendy 21 a Schwabovho „Veľkého resetu“. Tiež vieme, že Čína a Rusko sú odhodlaní spojenci.

Ide o náznak toho, že svet sa štiepi do dvoch frakcií: Rusko a Čína na jednej strane a USA s EÚ a Austaláziou (Austrália, Nový Zéland a priľahlé ostrovy) na strane druhej.

Otázok je nekonečne veľa.

Sú Putinové Rusko a Čína (nezabúdajme, že Čína je domovom sociálneho kreditu) novým mocenským blokom odhodlaným pevne čeliť USA, EÚ a Australázii? Na ktorej strane sú arabské krajiny? India? Pakistan?

Alebo sú Rusi a Číňania verní globalisti, pripravení pripojiť sa k Schwabovmu „Veľkému resetu“ a pretláčať Jeden svetový poriadok a globálnu vládu? Toto je dosť nepravdepodobné, nakoľko ani jedna z týchto krajín nie je odhodlaná podporovať Globálny fond klimatickej zmeny – podstatnú súčasť „Veľkého resetu“.

Nezabúdajte tiež na to, že Čína rapídne buduje nové uhoľné elektrárne a aktívne podporuje nárast populácie. Preto nie je možné, aby bola súčasťou Schwabovej nočnej mory. Možno majú svoj vlastný scenár nočnej mory a vlastné plány pre svetovú dominanciu.

Koľko z toho, čo sa dnes deje je iba účelnosť a oportunizmus? Využíva Putin vhodnú príležitosť, aby sa zmocnil vzácnych zdrojov?

Pamätajme na to, že ak Putin túto vojnu vyhrá, bude kontrolovať väčšinu svetových energetických zdrojov a tiež dôležitých komoditných zdrojov, cez ktoré bude kontrolovať Ameriku, Európu a zvyšok sveta podobne, ako to doteraz robili arabské štáty.

Zhrnutie

Myslím si, že existujú 2 scenáre:

1. Buď Zelenskyj a Putin sú spoločne spiknutí so Schwabovými globalistami.

2. Alebo Západ úmyselne zatlačil Putina do kúta, aby napadol Ukrajinu a teraz Západ plne využije výhody vojny, ktorú pomohol rozpútať, kým Putin využije výhody zmocnenia sa zdrojov komodít.

Nemyslím si, že záleží na tom, či je Putin súčasťou „Veľkého resetu“ alebo či je len využívaný globálnymi spiklencami.

Naisto však viem, že nemôžeme dôverovať ničomu, čo hovoria alebo konajú vlády a tiež nemôžeme dôverovať ničomu, čo tvrdia médiá hlavného prúdu. Naopak, bezpečnejšie je predpokladať, že všetko, čo tvrdia mainstreamové médiá, sú lži s cieľom zavádzať a vytvárať zmätok.

Preto by sme nemali dovoliť, aby táto vojna odvrátila našu pozornosť. Ako alebo prečo sa rozpútala, je irelevantné.

To znamená, že sa musíme sústrediť na dlhodobé ciele sprisahaneckých globalistov. Chcú viac mŕtvych, chcú viac digitálnych pasov, chcú bezhotovostnú spoločnosť, chcú energetickú krízu, chcú globálnu chudobu a masívnu nezamestnanosť.

Vo Veľkej Británii vláda momentálne pretláča množstvo hrôzostrašnej legislatívy. Ak ste ho nevideli, pozrite si moje video s názvom „Nastal čas byť zhrozený“ (v angličtine), ktoré bolo publikované 4.2.2022.

Obávam sa, že jediná vec, na ktorej záleží, je, že invázia Ruska na Ukrajinu im so všetkými spomínanými agendami pomôže. Preto sú toto veci, na ktoré by sme sa teraz mali sústrediť a zaoberať sa nimi.

Čas sa rýchlo míňa. Bojím sa, že poraziť ich musíme do konca roka 2022. Máme desať mesiacov a to odbíjanie hodín je ohlušujúce.

Teraz nie je čas na odvádzanie pozornosti akéhokoľvek druhu.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Vernon Coleman, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Aby som doplnil problematiku – https://cz24.news/who-budouci-svetova-vlada-pozaduje-prijeti-pandemickeho-zakona-do-kvetna-2022-po-vsech-lokajskych-vladach/ ! Predpokladám, že protislovenská skorumpovaná vláda podpíše dohodu medzi prvými, ako inak ! Predpokladám, že využijú DNA, ktorú nezákonne pozbierali na Slovensku počas testovanie proti nám (po vypustení ďalších vírusov), rovnako ako aj poznatky z týchto laboratórií ! Satanisti skurvení !!! Šírte ďalej, aby ľudia vedeli, čo sa chystá a už toľkí nenaleteli a vzopreli sa plánovanej genocíde !

  • Marek Košice

   to „po vypustení ďalších vírusov“ by si mohol nahradiť napríklad týmto : „Po spustení nového typu elektromagnetického a bohvieešteakého žiarenia“

 2. Marek Košice

  Super článok, mám rád Vernona Colemana ako človeka s triezvym uvažovaním, ďakujem redakcii za preklad.
  🙂

 3. Opäť pohľad anglosasa – otázka – prečo nám redakcia podsúva tie pohľady anglosasov na tento problém?! Odkedy je Dr.Coleman – lekár – odborníkom na globálnu politiku – lebo má v dôchodku = TERAZ – more času?!

  „Po druhé, mám taký silný pocit, že Putin sa snaží dať bandu naspäť dokopy. Myslím tým obnovu Sovietskeho zväzu (ZSSR). Bolo by to úžasné dedičstvo zanechané niekým, kto napriek svojim mnohým chybám, je zanieteným vlastencom.

  Po tretie, nemám pochybnosti o tom, že Putin sa chce zmocniť bohatstva Ukrajiny.“ – toto napíše len indoktrinovaný predpojatý starec, ktorý ani na sklonku života pod dáždnikom jej Veličenstva nemal šancu dozvedieť sa pravdu o rozdelení moci vo svete – teda že ani tá jeho podvodom na skutočných dedičoch aglického trónu – minimálne 200 rokov nie je legitímnou kráľovnou – jednak že tento ukradnutý trón prevzali Rotschieldovci /ako ukradnuú nechnuteľnosť prepratú cez viacerých majiteľov/, vrátane ich práva prvej noci – teda že pán Coleman sa síce snaží, ale podstatné je – že NEVIE!

  „mám taký silný pocit, že Putin sa snaží dať bandu naspäť dokopy“ – tá banda je už dávno vo Washingtone a svoj silný pocit si nechaj na ovládanie moču!

  Opäť otázka na redakciu – dokedy to budete na nás skúšať?!

  • Marek Košice

   „Opäť pohľad anglosasa – otázka – prečo nám redakcia podsúva tie pohľady anglosasov na tento problém?!“ ….Fašista Maroš „ideeee“, chce tu mať články len od slovanských autorov…. A jeho aktivovaný „stihomam“ upodozrieva redakciu z nekalých praktík…

   „Opäť otázka na redakciu – dokedy to budete na nás skúšať?!“ ….. Opäť otázka na Maroša – dokedy tu budeš chodiť čítať články a prispievať do diskusie, keď podľa všetkého považuješ redakciu za nejakého „špióna“, ktorý má zahmlievať vedomie ľudí hľadajúcich pravdu? Tebe budú vyhovovať LEN A IBA články, ktoré napíšeš sám. Tak do toho, založ si stránku, blog. Príde to čítať „HP“ (čiže ty) a zopár ľudí odtiaľ, lebo zas nebudem pokrytec, určite tu máš niekoľko fanúšikov.

   • „Po tretie, nemám pochybnosti o tom, že Putin sa chce zmocniť bohatstva Ukrajiny.“
    Prečo nám anglosas/brit silou mocou podsúva svoje videnie, že sa Putin chce zmocniť bohatstva Ukrajiny? Lebo to je ich vlastná stratégia (Britov), žiť na úkor cudzieho? Ako to hovorili donedávna? Impérium (britské), nad ktorým Slnko nezapadá… či Indom, Afričanom a ostatným platili za prácu odvedenú v prospech toho britského impéria? A dokonca im platili ako keby boli Britmi patriacim k horným „desaťtisíc?“
    A dôležité je aj doktorove videnie Číny, čiže po siedme. To, ako píše britský doktor o Číne mi len potvrdzuje, že Čína e vybraná ako nové centrum riadenia sveta namiesto práve Británie. Áno, britský doktor, zjavne príslušník horných desaťtisíc (inak by jeho názor nemal takú publicitu) môže ospevovať Čínu s jej sociálnym kreditom a sledovaním všetkých a všade, veď on patrí k britskej elite a bude patriť aj k britskej elite v Číne. Marek, myslíš si, že aj ty budeš patriť k slovenskej elite pod čínskym vplyvom?
    No a k tej politike Číny k pôrodnosti, ktorú dáva doktor ako indíciu, že Čína je mimo Swabovho resetu. Politika jedného dieťaťa začala od 1979. Prvé ústupky k dvom deťom boli v 2013, úplne uvoľnenie na dve deti od 2015 a od 2021 môžu mať Číňania tri deti. Lenže predpokladám, že vieš čo je to nízkofrekvenčný proces. Politika jedného dieťaťa trvala skoro dve generácie. To znamená, že tie generácie, ktoré sa narodili už počas politiky jedného dieťaťa majú v sebe zakódované, že dobré je jedno, výnimočne dve deti. Plus poznatok, že vďaka zavedeniu politiky jedno dieťa a iného ekonomického modelu, než ten do 1980 – 1990, veľkej časti čínskej populácie umožnilo zbohatnúť a užívať si ako na Západe. To, že teraz strana rozhodne, že môžte mať tri deti nemusí znamenať žiadny posun k vyššej pôrodnosti, ak má mladá generácia priority kariéru, užívanie si materiálneho blaha, žitie vo voľných zväzkoch bez „záväzkov“ (bez detí). Veď to je už model ako na Západe, aj u nás.
    Netreba byť matematický génius, aby si zistil, že pri jednom dieťati sa časom dopracuješ k polovičnej populácii, pri dvoch maximálne dosiahneš nulový prírastok.
    Mimochodom, podľa britského doktora Putin dáva dohromady „bandu“, čiže ZSSR. Aké hanlivé slovo použil vo vzťahu k ZSSR. Asi preto, že to bol zväz, kde hlavnú úlohu zohrávala STRANA a ÚSTREDNÝ VÝBOR a možno mu vadí aj slovanská zložka ako hlavný činiteľ rozvoja napríklad vzdelanosti celého zväzu, v ktorom žili vedľa seba v pokoji mnohé národy. Aj Briti boli takými podporovateľmi vzdelanosti iných národov v tom svojom impériu? Ale doktorovi už nevadí, že o populačnej politike Číny rozhoduje presne taká istá STRANA a ÚSTREDNÝ VÝBOR, ktorý rozhodovali o smerovaní ZSSR

    • Ak niekto má 10 názorov na rôzne veci a 1 z nich je zlý, neznamená to, že aj zvyšných 9 je zlých. Nikto nie je dokonalý. Podstatné je poznať čo najširšie spektrum pohľadov na svet. V médiách hlavného prúdu počujete len ten ich. My sa snažíme prinášať paletu a niektoré nemusia byť po vôli, no z hľadiska informovanosti sú stále hodnotné.

     • Jacinta Arden just brutally attacked peaceful demonstration in Wellington this is for those who thinks scamdemia is over.

     • Je mi ľúto,ale tento článok je pravdivý iba 7%.
      Zdroj tohto článku sa veľmi mýli,alebo to schválne tak na ruby proklamuje k vyvolaniu paniky, strachu a k očierneniu Putina,veď on nenávidí celý Davos aj NWO.

    • Ja som nikde nenapísal, že zavádzate, alebo robíte niečo zle. Ja som si prečítal článok, dal som si názor doktora do súvislostí a urobil záver. Pohľad na svet britského doktora je iný ako môj.

     • On nie je iba lekár, ale bol aj dlhoročným komentátorom vo významných britských novinách (kým sa nedostal na čiernu listinu kvôli jeho názorom na covid).

   • Marek, obávam sa, že to je viac tak, ak myslí Maroš, ale je to len môj názor

   • Marek podivný to nárek, …..neonanuj po polnoci, keď ti žlčou slzia oči

  • Ander Kixa

   Niekto sa môže v politike výborne zorientovať za 2 roky ak mu to páli. Nepálič môže študovat politológiu 10 rokov a furt bude mimo.

   • Miroslav Čižmár

    Niekedy je mimo aj pálič, pretože nevidí ľuďom do srdca, iba si spája súvislosti, a vytvára si vlastné paradigmy. Intuitívny introvert sa síce v politike nikdy nezorientuje, ale vyzná sa v ľuďoch lepšie než pálič a študovaný dokopy. Študovaný môže vidieť odborníka, pálič diktátora, a intuitívny introvert v ňom môže vidieť správny charakter.

 4. Marek Košice

  …Najprv vytvorili falošnú „pandémiu“ covid-19 so všetkými jej chorými obmedzeniami a negatívnymi výsledkami pre ľudstvo, o dva roky na to k tomu pridali umelo vytvorenú vojnu medzi USA (pardón, Ukrajinou…) a Ruskom, ktorá sa pravdepodobne rozšíri ak nie na svetovú, tak na „polosvetovú“ vojnu, pri ktorej (myslím si, a BODAJ BY SOM SA MÝLIL) zomrie aj množstvo slovákov. Všetci preživší (bude ich samozrejme väčšina, možno drvivá) sa ale budú tešiť PRAVDEPODOBNE zbytočne, pretože hneď na to nastane otroctvo, aké tu ešte nebolo…. a k tomu možno aj aktivovanie čipov v telách očkovaných, ku ktorým sa MOŽNO pridajú aj zatiaľ neočkovaní, lebo nie je vylúčené, že budú k tomu skrátka násilne fyzicky (alebo prinajmenšom reálnou hrozbou zablokovania účtu – keď sa globalisti poponáhľajú so zrušním hotovosti) donútení……..

  A stále sa tu nájdu IDIOTI, ktorí veria v dobrotivosť Boha, a oddeľujú Boha od Satana. Čo je to za duševná choroba NEVIDIEŤ DLHÉ STÁROČIA (dvojciferné číslo) preukazovaný FAKT, že „Boh“ skrátka NERIEŠI SVOJU MRAVČIU FARMU MENOM „ĽUDSTVO NA ZEMI“???????? Kedy to pochopíte, vy niektorí pomätení jedinci? Keď vám zabijú celú rodinu, alebo jej polovicu? Či aj vtedy sa pomodlíte a v modlitbe poviete „Bože, viem že si láskavý a milujúci, a že moje utrpenie vzniknuté mimo iného aj tým že mi pozabíjali rodinu má byť súčasťou môjho duchovného rastu, a je to dar od teba…………..“

  Je čas sa zobudiť a uvedomiť si, že tento svet stvoril SatanoBoh. Či si myslíte, že každý živý organizmus je závislý na potrave, vode, spánku a cíti bolesť (až na hmyz a niektoré druhy rastlín) preto, lebo takto je to pre neho najlepšie? NIE. Tieto závislosti z neho robia otroka uspokojovania nevyhnutných životných potrieb.
  K tomu ten SatanoBoh stvoril muža a ženu tak rozdielneho myslenia a sexuality….. To z dôvodu, aby si zabezpečil neustále ŽRÁDLO z negatívnych emócií, ktoré táto rozdielnosť a z nej vzniknuté nedorozumenia pre neho KUCHTÍ……

  Ak ma chcete nazývať šialencom, cvokom, trollom, atď, TAK ASPOŇ VYVRÁŤTE ČO SOM NAPÍSAL. Ale nie štýlom „Si cvok, v skutočnosti Boh je naozaj milostivý….“…….. To nie je vyvrátenie, to je ZVRATOK.

  • Marek Košice

   Koľko ľudí, ktorí POMÁHALI ĽUDSTVU (otváraním očí, skúmaním, atď) bolo ZABITÝCH posluhovačmi Satana (alebo SatanoBoha)??? MNOŽSTVO. A všemohúci Boh to dopustil………..?
   TUPÉ OVEČKY, na jednej strane hovoríte, že „To určite Boh nám zoslal toho a toho bádateľa (napr. Icke a mnohí iní), toho doktora ktorý odkrýva svetu pravdu, atď, atp…“…. A keď ho zabijú, tak potom vaša logika pokračuje v akom znení? V takom, že „No…tak zoslal nám ho, ale rozhodol sa ….nechať ho zomrieť zavraždením tými, proti ktorých tyranii bojoval……..“…….
   TOTÁLNA ZASLEPENOSŤ EMOCIONÁLNE/MECHANICKY VERIACICH V KRESŤANSKÉHO (či iného) DOBROTIVÉHO BOHA A SMIEŠNA TOTÁLNA ISTOTA V TOM, ŽE AUTOROM BIBLIE JE BOH………..
   Totálna infantilnosť niektorých „pseudointelektuálov“………

   Najväčší TRAGÉDI sú tí, ktorí majú také reči :
   1. … Veď Boh toho Gatesa/Fauciho/Mikasa/Matoviča/Čaputovú bude súdiť… na každú sviňu sa varí voda, Boh im vystaví súd…….
   2. … Boh to tomu dobrému človeku všetko vráti, Boh to vidí čo pre nás Icke, Assange, Snowden a iní…urobil… Nezostane to bez božieho povšimnutia….

   IDIOTIZMUS LEVEL MILIÓN………. Takže Boh nemá moc zasiahnuť V REÁLNOM ČASE TU A TERAZ, a všetko necháva „na potom“, ideálne PO SMRTI, KDE SI NIKTO NEBUDE MôCŤ OVERIŤ, ČI K TOMU SÚDU/OCENENIU DOŠLO……….. 😀 😀 😀 😀 😀
   Ja nemám slov……..ja už nemám slov….
   Ale tak chápem, pre niektoré dospelé deti je to čo práve teraz vyvraciam ich POSLEDNÁ NÁDEJ, a bez dôvery v túto rozprávku pre nich život stratí celý zmysel a upadnú do depresívnej kómy….

   • Peter z KE

    Treba dodat ze ocipovani nebudu vsetci tak do pol miliardy ja si myslim ze do 2030 k naplneniu ich agendy ze nebudu bezdaci a chudoba ak nezasiahne vyssia moc ostatni budu mrtvi pravdepodobne

  • Boh ma ine starosti ako nas. Na to ma pomocnikov a ti maju dalsich pomocnikov. Preto magovia s bohom nepracuju, ale s bytostami nizsie v hierarchii.

   To, ze my trpime, je pre rozvoj nasich dusi. Dusa potrebuje k rozvoju zazit dobre, ale aj zle. Kto zaziva privela zla, si to alebo vybral pred inkarnaciou, alebo ide o karmu. Do toho sa Boh nepletie.

   Dusa, ktora zlo nezazila, stagnuje. A nenauci sa ani spracovavat to zle. Preto sa hovori o nutnosti “duality”. Ak to este nechapes, nevadi. Mas svoj cas. Kludne zur na boha, raz to pochopis.

   • 0O0 dualita prave v tomto case asi marec-april konci.kedy poly sa spoja. a zem vzostupi t.j. cez DNA z 3D do 5D.preto vsetky taketo informacie nas udrziavaju v nizkych frekvenciach-strach-vsetci ti ktori to dokazu a udrzia si frekvencie,rensonanciu postupia vo svojom vyvoji so zemou do 5D mam aj schemu ako to funguje,ale neda sa mi to sem dat.

    • Miroslav Čižmár

     Špirála má len jeden pól. DNA je unipolárna špirála. Je to fraktál. Teória chaosu. Funkcia Zeta, výpočet prebieha v špirálach, dôležitý je proces, výsledok je pól špirály.

     3D je napätie a objem. 5D je sila a výkon.

   • provokater

    Boh, Satanoboh, kto ich stvoril, Iný kaliber.!!! Už sa spamätajte, to sú výmysly , primitívne rozprávky pre nedokonalé mozgy. Boh je Evolúcia.Vymeťte piliny z hlúpych hláv.

 5. Tí trochu starší, ktorí boli na vojne a v dôstojníckych školách vedia niečo o dezinformačnej taktike ako dôležitej súčasti voj. manévrov – tá je zameraná proti nepriateľom ale aj vlastnému národu. V médiách sú samé lži. Tie nemožno nijak interpretovať!!!

  • Miroslav Čižmár

   To je pravda, ale v tom prípade je cenzúra alternatívy paradoxne to najlepšie, čo sa mohlo stať, pretože alternatíva dáva ľuďom falošnú nádej, že sa dozvedia pravdu z médií.

   • Bingo! Konečne sme v bode pochopenia!
    http://www.videomaxx.cz/pozdrav-na-straz-%E2%94%82kulturblog_ae7b35585.html

    Používanie pozdravu „Na stráž!“ nie je trestným činom
    [Prehľadávať doménu diskusneforum.sk] https://diskusneforum.sk › tema › pouzivanie-pozdravu-na-straz-nie-je-trestnym-cinom
    Pozdrav ‚Na stráž!‘ považujem za národný pozdrav,“ reagoval Anton Grňo pred vynesením rozsudku. Obhajobe tak nepomohlo ani spochybnenie obžaloby v podobe svedeckej výpovede historika, ktorý k histórii pozdravu okrem iného uviedol, že vznikol ešte pred vznikom Československej republiky a kedysi ho používali i členovia …

    „Marek Košice
    04/03/2022 at 22:19
    „Opäť pohľad anglosasa – otázka – prečo nám redakcia podsúva tie pohľady anglosasov na tento problém?!“ ….Fašista Maroš „ideeee“, chce tu mať články len od slovanských autorov…. A jeho aktivovaný „stihomam“ upodozrieva redakciu z nekalých praktík…“

    Satanistovi Marekovi z Košíc samozrejme nevadí satanistický DUCH ZÁMENY, ktorý tu šíri – to, že mňa označil za fašistu – ako označujú fašisti za fašistov práve antifašistov. Marek z Košíc sám nevie spáchať samovraždu a potrebuje, aby mu niekto pomohol.

   • Ander Kixa

    90% alternatívy je len kalenie vody.

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ľudský pohľad na život a na svet-robiť všetko vždy na poslednú chvíľu,,,,konzumom a rozprávkami si vás elitoši desaťročia uspávali a dobre vám bolo a ešte aj teraz je a zrazu sa chcete akože prebudiť a niečo meniť bez toho,aby ste boli už teraz pripravení na tie horšie časy,lebo ja tvrdím,že na horšie časy nieje nikto z vás ani z ďaleka pripravený-vy máte radi pohodlie a istoty konzumného spôsobu života ako ovce so svalnatými rečičkami,každá nová vláda vás oje/be a nemá s tým problém,,,,

 7. Pan Marek ma pravdu. Coleman v druhom paragrafe hovori, ze Pu tin chce dat naspat dokopy uzemie, co bolo stratene. To nie je Pravda. Putin povedal, ze jeho najvacsi sok v zivote bol ; pad Sovietkeho svazu, ale taktiez povedal nasledovne: “LET Z Europy do New Yorku mi trval 8 hodin. NAD VODOU. Ked letim na vychod Ruska, letim nad zemou. Sme stale najvacisa Krajina na svete a co mame , nam staci. Hovoril, ako ESTONSKO +L+L co stale placu…. To su tak malicke krajinky, ze my sa nestarame o nich….
  Coleman’s treti bod bol , ze Rusi chcu bohatsvo UKRAJINY. Pan Marek zase ma pravdu . Nakolko Rusi chcu neutralny stat, buffer medzi nato a Ruskom.(Ak by zapad dobehol tych 20 rokov- co je pozadu – v technologii rakiet,ci uz zradou , alebo ich vlastnou pracou ) Rusi by mali po chlebe. Slovensko by sa malo chytit tejto raz za 500 rokov moznosti a taktiez pytat neutralitu. Moj otec roky hovoril, ze Slovensko by malo byt neutralne. Tak ako je Rakusko. Svajciarsko, Rakusko, plus Slovensko,plus Ukrajina! .Som si isty, ze Rusi by s tym VELMI SUHLASILI, nakolko tym by sa vtvoril neutralny pas , KTORY BY NAOZAJ OBMEDZIL nato cinnost. Uzasna sanca pre Slovensko. Zmluva podpisana caputovou a spol., by tym teda neplatila . My by sme sa mali stat nezavysli vo vyrobe potravin, tak, ako sme boli za Slovenskeho statu. A znarodnit VSETKO co bolo ukradnute!
  Dalsi bod je vzrastajuce hnutie of nacism v ukrajine. Mam 25 fotiek. Bolo mi povedane, ze su vsetky originally a nie su photoshopped. Ja ich poslem redakcii, ci oni by ich mohli uverejnit. Je to velka poziadavka ale nechem to na nich tlacit. Sami sa musia rozhodnut. Uz ma raz sklamali, ale este stale maju balls.  🙂

  • Zelenskij sa snaží o „neutralitu“ Ukrajiny, avšak nie je to to isté, ako buffer Fínska bez NATO v období Urho Kekonena.

   „Počas Fínskej občianskej vojny (1917 – 18) bol Kekkonen spočiatku vojnovým dopisovateľom a informoval o udalostiach zo strany Bielych gárd v bojoch o východné Fínsko. Stal sa tiež účastníkom popravy šiestich zajatcov Červenej armády ako veliteľ popravčieho strážneho oddielu.

   Po vojne sa presťahoval do Helsínk, kde študoval právo na Helsinskej univerzite. Pred svojim nástupom do politiky a parlamentu pracoval na ministerstve poľnohospodárstva. V roku 1936 obhájil doktorát práv.

   Ešte počas štúdii v roku 1926 sa oženil so Sylviou Uinoo, neskoršou známou fínskou spisovateľkou. I počas svojej politickej kariéry bol literárne činný a pohyboval sa v spisovateľských kruhoch.
   Politické začiatky

   Politicky patril k nacionalistom (alebo vlastencom – podľa jeho obdivovateľov) a jeho ideologické korene vidno v nacionalistickom študentskom politickom dianí nezávislého Fiaska. V r. 1933 vstúpil do Agrárnej ligy (neskôr bola premenovaná na Stranu stredu). V tom istom roku sa stal štátnym úradníkom na ministerstve poľnohospodárstva a uskutočnil svoj prvý pokus dostať sa do parlamentu.

   Jeho druhý pokus v r. 1936 už bol úspešný, pričom sa onedlho stal ministrom vnútra. Neskôr vykonával funkciu ministra spravodlivosti (1937-1939), kedy sa preslávil tzv. „Kekkonenovými trikmi“ (Kekkosen konstit), keď sa pokúsil zakázať pravicovo extrémistickú organizáciu Ľudové hnutie (Isänmaallinen Kansanliike, IKL). Proces však nebol celkom legálny a jeho ďalší postup zastavil až najvyšší súd.

   Nebol členom vlády ani počas Zimnej vojny . Postavil sa proti mierovej dohode s Moskvou na pôde parlamentu v marci 1940. Od r. 1940 do r. 1943 pracoval ako riaditeľ Karelského strediska evakuovaných osôb, od 1943 do 1945 ako koordinačný komisár na ministerstve financií. V roku 1945 sa znovu stal ministrom spravodlivosti a musel sa zaoberať recipročnými súdmi.

   V roku 1950 vo svojich prvých prezidentských voľbách bol vybraný ako kandidát Agrárnej strany a viedol tvrdú kampaň proti prezidentovi Juho Kusti Paasikivimu, s ktorým predtým hneď po vojne spolupracoval. Kekkonen získal len 62 hlasov voliteľov, zatiaľ čo Paasikivi bol znovu zvolený 171 hlasmi.

   Po voľbách Paasikivi menoval Kekkonena za predsedu vlády. Vo všetkých svojich štyroch vládach zdôrazňoval úlohu Fínska vytvárať a udržiavať priateľské vzťahy so ZSSR. Toto bolo nazývané v zahraničnej tlači „finlandizáciou“. Napriek svojmu odvolaniu v r. 1953 sa opäť vrátil ako predseda vlády od r. 1954 do r. 1956.
   Prezident Fínska

   Po voľbách v roku 1958 začal ZSSR cez svoje veľvyslanectvo v Helsinkách (na povestnom Tehtaankatu) zasahovať veľmi otvorene do vnútornej fínskej politiky. Vyvolali „krízu nočných mrazíkov“, keď sa im podarilo odvolaním veľvyslanca rozbiť povolebnú víťaznú koalíciu sociálnych demokratov, ktorých politickí predstavitelia boli pre Chruščova neprijateľní. Kekkonen využil svoju životnú príležitosť a svojou cestou do Leningradu krízu urovnal. Tým zároveň dalo sovietske vedenie všetkým politickým silám jasne najavo, kto je človekom Moskvy.

   V roku 1961 prebehla ešte jedna demonštrácia moci – nótova kríza (kvôli údajným nepriateľským skupinkám hrozil Sovietsky zväz vypovedaním zmluvy), ktorú využil Kekkonen pre rozpustenie parlamentu a dal jasne najavo, ako vyzerá „finlandizácia“ v praxi. Tlak veľkého suseda využíva ten, kto je jeho spojenec.

   Počas svojho výkonu prezidentskej funkcie sa Kekkonen snažil držať svojich politických súperov na uzde. Súper jeho Strany stredu, Strana národnej koalície bola držaná v opozícii napriek úspechom vo voľbách. Pri akejkoľvek vhodnej príležitosti bol parlament rozpustený, pokiaľ nenadobudol rozloženie síl, ktoré mu vyhovovalo. Prominentní a vysoko postavení lídri strán sa často ocitli mimo diania, zatiaľ čo Kekkonen vyjednával priamo s nižšími orgánmi strany.

   V šesťdesiatych rokoch bol Kekkonen zodpovedný za hlavné aktivity medzinárodnej politiky, zahŕňajúce napríklad severnú bezjadrovú zónu, bilaterálnu dohodu s Nórskom a rokovanie o bezpečnosti a spolupráci v Európe v r. 1969. Účelom týchto iniciatív malo byť vyhnutie sa presadzovaniu vojenských článkov v sovietsko-fínskej zmluve – inými slovami, vojenskej spolupráci medzi Fínskom a Sovietskym zväzom – a tak posilniť fínsky pokus o politiku neutrality. Po invázii do Česko-Slovenska v r. 1968 tlak na neutralitu rástol. Kekkonen v r. 1970 informoval ZSSR, že on nemieni pokračovať ako prezident, ani predlžovať sovietsko-fínsku zmluvu, ak Sovietsky zväz nebude pripravený uznať fínsku neutralitu.

   Kekkonen bol znovu zvolený bez väčších problémov v roku 1968. V roku 1973 prijal parlament tzv. výnimočný zákon, čo dovoľovalo predĺžiť prezidentské funkčné obdobie o ďalšie štyri roky. Odstránením akejkoľvek významnej opozície a politickej súťaže znamenalo pre Kekkonena de facto politickú samovládu.

   Rok 1975 sa dá považovať za zenit jeho politickej moci, kedy rozpustil parlament a hostil Konferenciu o bezpečnosti a spolupráci v Európe (KBSE) v Helsinkách za pomoci dočasnej vlády.

   V roku 1978 sa uskutočnili prezidentské voľby, v ktorých Kekkonen získal kandidatúru podporovanú demokratickými stranami Národnej koalície a vlastne nemal žiadnych vážnych súperov. Získal 259 zo 300 hlasov voliteľov a jeho najbližší súper, Raino Westerholm za kresťanské odbory iba 24. “
   https://sk.wikipedia.org/wiki/Urho_Kaleva_Kekkonen

   Ve stínu tajných služeb S01E10-CZ.avi
   https://ulozto.net/file/vRvcKdpiSqNJ/ve-stinu-tajnych-sluzeb-s01e10-cz-avi#!ZJWxLGR2ZmyzAQV5ZwVlMzSwMGMxAHcBpIAdqJ9vZRIBImx1Mt==
   —————————————————————
   Mnohým – keďže nepoznajú komentár k plánom GMS od Pjakina – uniká plán urobiť práve z USA „ZSSR „!

   Aj podľa Yuri Bezmenova – marxisti – neomarxisti prakticky ovládli USA a prebieha rozklad USA – ideologická subverzia – zvnútra. Toto potvrdzujú aj audio listy Dr.Petra Beterera – že sion-židoboľševici z Ruska postupne od roku 1977 emigrujú do USA a tam bojujú o moc s tými, ktorí ich stvorili v Rusku v roku 1917! Takže opäť v duchu zámeny – všetko je v kráľovstve krivých zrkadiel naopak, a vyzná sa len ten, kto v zrkadle nehľadá prevrátenú pravdu. A zrkadlo nie je len metafora! Každodenný pohľad do zrkadla nás negatívne ovplyvňuje celý život! Pravdivá – aj keď tiež iluzórna – je len naša fotografia!

   Ale hovor toto narcisovi! Marek z Košíc – koľko času tráviš pred zrkadlom, že ti z toho je.e?

  • Milan Oláh

   Veľmi dobre Laco, plne s tebou súhlasím, najmä s neutralitou a to nielen Slovenska. Za vzor nám dávam Švajčiarov. Je to nedobytná pevnosť z vojenského hľadiska. Áno, odporcovia budú namietať, že z pohľadu novej vojenskej techniky a účinkov zbraní to tak nie je, ale ja namietam, že toľko funkčných krytov pre záchranu a pobyt občanov nemá žiadna krajina. Kto ovláda (územne) Slovensko, srdce Európy, ten ovládne Európu. Švajčiari budovali svoju obranu celé generácie. No nielen pevnosti v skalách, ale aj výcvik a vyzbrojenie svojich občanov. Jeden priateľ čo mal dlhší pobyt vo Švajčiarsku (1968 -1970) mi povedal, že tam bolo bežné u niektorých rodín cez víkend si ísť zastrieľať a cvičiť boj. U nás si to neviem predstaviť, ale je to o vyspelosti občanov a o vlastenectve. Časom by sme sa k tomu dopracovali. Nie ako na útok a ohrozovanie susedných krajín, ale na svoju obranu.
   Neutralita niečo stojí. Mohli by sme čerpať skúsenosti od neutrálnych krajín. Potrebujeme zmeniť ústavu, zaviesť povinnú vojenskú službu aj pre ženy a mnoho iných vecí. Financie, ktoré teraz dávame na zbrojenie ovládnu cudzie krajiny, cudzie záujmy za naše peniaze. Už len z pohľadu na naše zásoby vody, pomerne zachovalú prírodu a hornatú krajinu mi behá mráz po chrbte, že v blízkej budúcnosti (či už prítomnosti?) sa cítim byť ohrozený. Slovenské rudohorie skrýva veľké nerastné bohatstvo, ktoré bolo takticky neodhalené pre ťažbu múdrym rozhodnutím miestnych občanov, aby životné prostredie bolo zachované. Je mnoho dôvodov na neutralitu. Je potrebné úplne zmeniť výchovu na školách a históriu vyučovať pravdivo. Nič nebolo čierno biele a musíme sa poučiť na chybách. Musí sa zmeniť morálka, politika a spôsob vládnutia. Doteraz nevidím vzor ani v Rusku, ani na Západe, všetko bolo len o biznise a podvodoch, presadzovanie vplyvu mocných, napríklad Sion Dom. Tomu slúžil aj Lenin, nimi vyškolený (Marx a Engels), vycvičený (vo Francúzsku) chránený a dopravený do Ruska počas 1.sv.vojny (tajná služba Nemecka) a napokon zrealizované zavraždenie cárskej rodiny (Chazari ruského pôvodu z USA). Celé jeho vládnutie bol podvod na proletároch, rečnil o vláde občanov pomocou Sovietov zdola, ale vládol direktívne dekrétmi cez Ústredný výbor KSSZ. Víťazné mocnosti si diktovali podmienky mieru (nezmyselné, najmä Francúzi) čo viedlo následne k 2.sv. vojne, ale súdruh Lenin podľa dohody vypravil vlak do Nemecka s desiatkami ton zlata. Sion mal zisky z vojen aj po nich. To je môj motív pre neutralitu, vyhnúť sa ako sa len dá zapájaniu do vojen a nedať sa manipulovať nikým.
   Musíme dosiahnuť, aby nám mladí talentovaní ľudia neutekali za prácou a sebarealizáciou do zahraničia, ale naopak prilákať aj z iných krajín na život u nás. Nie imigrantov ako otrokov, ale občanov pre skvelý život v nádhernej krajine. Toto je môj sen. Zobudí ma niekto, či začne so mnou snívať?

 8. Věra Jelínková

  Dobrý den.
  „Heslo nejen pro toto období:

  „Všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země.“ (Ernest Hemingway).

  A nyní se podívejme na fakta-důvody:“

  Ukrajina zaujímá:
  1. místo v Evropě v prokázaných vytěžitelných zásobách uranových rud
  2. místo v Evropě a 10. místo na světě z hlediska zásob titanové rudy
  3. místo na světě z hlediska prozkoumaných zásob manganových rud (2,3 miliardy tun, neboli 12 % světových zásob)
  4. největší zásoby železné rudy na světě (30 miliard tun)
  5. místo v Evropě z hlediska zásob rtuťové rudy
  6. místo v Evropě (13. místo na světě) v zásobách břidlicového plynu (22 bilionů metrů krychlových)
  7. na světě podle celkové hodnoty přírodních zdrojů
  8. místo na světě v zásobách uhlí (33,9 miliard tun)

  Ukrajina je zemědělská země: v Evropě z hlediska plochy orné půdy
  1. místo na světě ve vývozu slunečnice a slunečnicového oleje
  2. místo na světě v produkci ječmene
  3. místo v exportu ječmene
  4. největší producent a 4. největší exportér kukuřice na světě
  5. největší producent brambor na světě
  6. místo na světě v produkci slepičích vajec
  7. místo na světě ve vývozu sýrů Ukrajina dokáže pokrýt potravinové potřeby 600 milionů lidí.

  Ukrajina je průmyslová země:
  1. v Evropě v produkci amoniaku
  2. evropský a 4. největší plynovodní systém na světě (142,5 miliardy metrů krychlových propustné kapacity plynu v EU)
  3. největší v Evropě a 8. největší na světě z hlediska instalovaného výkonu jaderných elektráren
  3. místo v Evropě a 11. ve světě v délce železniční sítě (21 700 km)
  3. místo na světě (po USA a Francii) ve výrobě lokátorů a lokalizačních zařízení
  3. největší vývozce železa na světě
  4. největší vývozce turbín pro jaderné elektrárny na světě
  4. největší světový výrobce raketometů
  4. místo na světě ve vývozu hlíny
  4. místo na světě ve vývozu titanu
  8. místo na světě ve vývozu rud a koncentrátů
  9. místo na světě v exportu produktů obranného průmyslu
  10. největší výrobce oceli na světě (32,4 mil. tun)

 9. Zelenskij a celé velenie je v exile pod ochranou USA ambasády v Poľsku.
  Na exponentov útvaru Azov sú vypísané odmeny 100 miliónov eur za každého! Specnaz čistí Kyjev. Obyvateľstvo má 6 hodín na evakuáciu cez kontrolovaný ruský koridor. Po opustení Kyjeva CO začína totálna vojna voči zbytkom odporcov!
  2022-03-04 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-03-04-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  • Len – Azov nepustí CO na evakuáciu – Azov ich použije ako živé štíty! Je to výpalnícka chazarská banda!

 10. Je to spousta řečí, které si normální člověk nemůže ověřit. Pro mě je směrodatné. Kolik lidstvo zažilo království a různých režimů? Kde jsou? Neštěkné po nich ani pes. Co se mi zdá ale důležité je, že křesťanství vzniklo před tisíci roky a je zde pořád. To že zde byl na zemi Ježíš a dělal zázraky potvrdilo mnoho lidí. Před několika desítkami lety žil Bruno Goring, mluvil o Bohu a rovněž uzdravoval lidi z nemocí se kterými si lékaři nevěděli radi. Ještě žijí lidé, kteří ho znali a kterým pomohl. Čím je člověk schopnější a laskavější tím více má nepřátel a tím více lidí ho nenávidí a snaží se ho zničit. Což by ukazovalo jestli je díky jejich dobrým skutkům a svědectvím Bůh musí být ďábel se svojí zlobou. Ďívejme se kolem sebe. Kolik znáte lidí z obrovského davu, kteří jsou laskaví a rádi pomohou? Pak jsou lidé, kteří, když je nějaká katastrofa obětavě pomáhají ale v běžném životě nic moc. A pak jsou zde zrůdy. Hitler teď Putin, Pinočet, Pol pot, esesáci, dozorci v různých lágrech a vězeních ale i různí úředníci, kteŕí jsou placení za to, źe mají lidem pomáhat ale dělají opak. Z toho všeho usuzuji, že Bůh, kterého svoji nedokonalostí rmoutím a ďábel, který dělá tolik zla existují. Můžete se na mě zlobit a dokonce nenávidět, protože co člověk to názor a každý, kdo má jiný názor toho pokládáme ke své škodě za nepřítele. Pokud někoho přesvědčím i kdyby to bylo pár lidí budu rád a ty, kteří mi budou spilat si nebudu dělat starosti. Milan

  • Náboženstvo je kargokult. Nevzdelaní hlupáci považujú šikovnosť a techniku za zázrak. Vyliečiť sa môžeš sám, prečítaj si články tu na bádateľovi.

  • Milan a kto stvoril Boha???!!!Sám seba, kua, to je niečo!Alebo nejaký ultraboh??? Ale ver si, možno ti to pomáha.Ja ako otec sa staram o svoje deti, a Boh, necháva ich v miliónoch zabíjať!!! Dristy, až to bolí.

  • Lucifer je opozícia, ale kto ich stvoril, to stále mi nik nedokáže vysvetliť….ale, ved, oni sa stvorili asi sami, či, čo povieš, vyslov sa.

 11. Ander Kixa

  Bezpochyby a jednoznačne možnosť 1.
  Putin nie je Rus a už víbec nie vlastenec, nedajbože zanietený.
  Keby mu išlo o dobytie Ukrajiny, tak by boli za týždeň hotoví. Ide o vojnu, nie o víťazstvo.

  • Prezident putin, nepochádza z tejto dimenzie, má velmi dobre vyvinutú vojenskú techniku. Vie chodiť v časopriestore, je pred Ukrajinou minimálne tri kroky vpred. Vie dopredu, čo a ako sa zachová Ukrajina. Toto všetko, čo sa robí na celom svete , aké čistky robí prezident putin sa chystalo už vyše 60 rokov do predu. Ukrajina je posledná časť, ktorú chce vyčistiť od DeepStatu-kabaly, aby vo svete zavladol mier. Ukrajina je pod zemou popretkávaná ako pavučina a preto prezident putin robí čistky, aby chytil už celú kabalu a oslobodil celý svet. Prezidentovi putinovi, nejde o žiadne bohatstvo, odkial on pochádza tam má dosť bohatstva, jeho úlohou spolu prezidentom trumpom je oslobodiť svet od nadvády Rockefellerovcov, Rotchildovcov atd….

  • Is cleaning the herd slavs killing slavs. Houston project

 12. mariankosmac

  Poslanec ukrajinského parlamentu Ilja Kiva před několika okamžiky oznámil ve videu na sociálních sítích, že dostal potvrzeno, že ukrajinský prezident Volodymyr Zelenský uprchl přes ukrajinsko-polské hranice do Polska a nachází se pod ochranou Američanů na jejich ambasádě. Je to dobre alebo zle? Hrá to vôbec nejakú rolu, alebo to bude jednoducho ďalej p-rezidentovať zo zahraničia a keď sa situ upokojojí doleze zase späť na UK. Oknom to vyhodite a dverami sa to vráti späť.

 13. Alena Jančigová

  …ďakujem všetkým za zaujím.informácie….

 14. Dobrý den.
  Máte pravdu. Mi bude 80 let a před 65 léty jsme se ve škole učili, že Ukrajina je obilnicí světa. Věděla jsem to o tom obilí. Jinak jsem na to ostatní zjeveně zírala asi jako Vy. Tato země má 42 mil. obyvatel, žila jiným životem před tím Majdanem. Dnes lidé utíkají před válkou. Je po evropské části Ruska druhým největším státem v Evropě. Přišlo mi to z důvěrného zdroje a nakonec i na Wiki si můžete něco přečíst o průmyslu a zemědělství. Jenže … kdeže ty loňské sněhy jsou, že?
  Přeji hezký den.

 15. Svaty Vladimirovici Moudry, Nejen Velky Medvizonku
  Chytra Polarni Liska, navic Silny Prekrasny Vzacny Silny Biely Sibirsky Tygte zachrance Cililizace pred Satanisty Kchazary zasranejma Britama.
  Jiz Chauscesku UAE
  Dj Trump Putin Cina a dalsi se postavili proti Satanismu
  POSLEDMI BITVA VSPLALA
  S KRVELACNYMA SATANISTY SILAMA LZI PODVODI BIDY ZAHUB VSEHO ZLA TEMNOT A JEJICH PRISLUHOVACI SE NESMI JEDNAT VZDY VAS PODVEDOU A POKUSI SE ZNOCIT VSE VASE DETI RODICE MAJETKY,,

  OBCANSKE VYPORADANI PRED NAMA, NEBO JEJICH DABELSKE PLANY

  LIDE BDETE NRBLBNRTEKDO NENE S NAMA JE PROTI NAM
  BOZE SE SVYMA BOJOVYMA ANHELY OCHRAN NAS POD KRISTOVOU KRVI ZA NAS PROLITOU K SPASENE
  ALELUJA ALELUJA ALELUJA
  AMEN PRAVIM VAM.
  MY JIZ PROSLY SATANISTICK MUCENI ZMTZACENIM ZDROGOVANIM TERRORDM JEN PROTO ZE ZNAME PRAVDU A JSME BEZ VINY A KRVE ,, NEVINNI TEMER MARTYRS.

  DLE BIBLE SVATE NEPROJDOU a Spas Nas ty kteri v Krista Verime

 16. Putin a súčasť vojny proti ľudstvu, ludskosti, Bohu? Tak takýmito článkami sa v urýchlenom režime zdiskreditujú všetky alternatívne médiá – ak sú ovšem naozaj alternatívne.
  Zdiskreditujú sa nielen pred tými ktorí ovládajú nejakú tú faktologiu ale hlavne hlavne pred tými, ktorí informácie filtrujú aj cez svoj vnútorný duchovný kompas, ktorý nejde oklamať – cit.

  A pohľad Anglosasov – ako je napr David Icke – síce dobre popisuje tyraniu západu do detailu ale nedokáže popísať a ani vnútorne nazrieť do pozitívnej podstaty na ktorej bol zriadený Sovietsky zväz, Slovanský svet, ľudský svet. Je to mimo jeho možností chápania. Tak či onak jeho myseľ funguje len v hraniciach zapadného videnia. A tak to je i s Colemanom. Chýba im ten ľudský, duchovný rozmer nech sa akokoľvek javia.
  Pre nás sú však príťažliví tým, že kritizujú to čo kritizujeme aj my Slovania, v tom sa zhodujeme v bojí proti elitám, ktoré nás všetkých odpisujú.
  Nevidia Putina, Slovanov v pravom svetle, chýbajú im stáročia duchovného vývoja. Globalisti vývoj západného sveta celé storočia udržovali v určitých parametroch ako svoj nástroj.

 17. Vyhlazovací zápletka: Kovid injekce bílkovin s hroty mRNA potlačí opravu DNA! Po níž následují globální jaderné události, které uvolní záření poškozující DNA…

  „Najednou je jejich strategie naprosto jasná. Injekce mRNA s proteinem spike způsobují zhruba 90% potlačení mechanismu opravy DNA známého jako NHEJ – Non-Homologous End-Joining. Jedná se o buněčný mechanismus, který existuje v buňkách lidí, zvířat a rostlin, aby udržoval genetickou integritu – nezbytnou podmínku života.

  Díky mechanismu NHEJ jsme schopni automaticky opravovat dvouřetězcové zlomy (DSB) v našich chromozomech, když jsme vystaveni ionizujícímu záření. Mezi běžné zdroje ionizujícího záření patří sluneční záření, lety dopravními letadly a mamografy. Když náš motor NHEJ funguje normálně, chromozomy poškozené ionizujícím zářením jsou opraveny a nestávají se z nich rakovinné nádory. Když je však NHEJ potlačena, tělo nedokáže opravit poškození DNA a začnou růst mikronádory.“

  Více informací zde: https://www.naturalnews.com/2022-03-04-binary-weapon-extermination-plot-mrna-spike-protein-injections-ionizing-radiation.html

 18. Redakcia! Kam zmizol komentár – prepis z vysielania TV Šalingrad – o Zelenského miliónoch a jeho dotáciach z konkrétnych zdrojov?! Prešiel som 4 x posledné 4 články a komentáre – akože som blbý ja! Lenže vy už nekalým spôsobom mažete komentáre dávno – tento komentár bol nepravdivý?! Akože vo vojne je dovolené všetko – áno?
  Dostali ste avízo zo Smeru? Zelenského ficokamarát má na Miami vilu niekde vedľa?

 19. Vse opet vymazano jz 3x.
  Jiz se trpu stracy pred Davy zotrocenych …

 20. Vse opet vymazano jz 3x.
  Jiz se trepu stracchy bandy Kchazarske nebudou mit Kam utikat pred Davy zotrocenych …

 21. Scenare a ulohy su hercom rozdane davno, podium je pripravene, divadlo zacina. Ti co sa dostali do divadla, vedia o co ide, cena listkov zavisi od rady v ktorej sedia… predpriprava hry uz prebehla nam ostatnym zostava spoliehat sa na na zdravy rozum nas aj autorov a nepodliehat panike a masazi medii.

 22. …presne tak Danka….

 23. Nedá sa mi odpovedať na Jelínkovú (zoznam bohatstva Ukrajiny), tak píšem sem. Ja nechápem prečo, keď je Ukrajina taká významná a bohatá, Rusko dobrovoľne dovolilo, resp. umožnilo jej osamostatnenie. Dovolilo by Slovensko osamostatnenie Žitného ostrova (“obilnice SR)?
  Druhá vec – fantastické kecy o Bohu/Satanovi som tu čítal. Ako nemá čas zasiahnuť… nejdem to tu ani rozpisovať.
  Každý, kto chce niečo o Bohu písať, je dopredu odsúdený na nepochopenie (vrátane mňa). Boh nie je “niečo” o čom sa dá písať, čo sa dá pochopiť, čo sa dá vysvetliť. Náboženstvá sa o to snažia, ale márne. Tá “vec” je totiž MIMO nášho chápania. Preto sa o to ani mesnažte.
  Ľudia nevedia pochopiť iné – jednoduchšie – veci.
  Schroedingerova stavová rovnica – častice sú naraz na rôznych možných miestach, a pri pozorovaní skolabujú do pozorovaného stavu (jednoducho povedané). DOBRE SOM POČUL?? Častica je naraz na viacerých miestach v tom istom okamihu?? WTF? Vy to chápete? Viete si to predstaviť? A iná častica tak isto, dokonca môže byť tam, kde je práve instancia tej prvej…
  Máme druhovo obmedzené kognitívne schopnosti, a musíme sa tým zmieriť! Znamená to, že vývoj nášho mozgu je fatálne obmedzený vývojom na Zemi, skúsenosťami atd. Vieme abstraktne myslieť, to ano, ale naša predstavivosť má veľmi rýchlo hranice. Vieme počítať s nulou a nekonečnom, ale nevieme si ich predstaviť. Nevieme si predstaviť veľké a malé nekonečno. Nulou sa deliť nedá – kto to povedal? Prečo by sa nedalo? Sme tak fatálne obmedzení, že LEN rozum nám pri chápaní a zažití Boha nestačí a nikdy stačiť nebude. Wittgenstein bol trochu blázon, ale povedal múdru vetu – o čom sa nedá hovoriť, o tom treba mlčať.
  Tak sa toho držme. To je rada, nie príkaz. Myslím, že múdri sa ňou už riadia. Múdri neznamená že sú vzdelaní, alebo rozumní.

 24. Jaroslav Vladimirovic

  My Slovane muzeme byt silnejsi nez anglosSove a tomu musi kchazari Oxford GMO NSP za kazdou cenu predrjit
  SVATY medvizonok Bily tygr Nas mini bysvobodit of krvave genocide, je tomu talk tezke porozumet.

  VAZENY Garry Karpov
  Byval jsem vice pomyleny propagandou zapadu vymyvani lzi zakernou cenzurou me urazy zkriplovani presto ze videli me 3 a 22 rocni deti.

  A ti zrudy zapDu budou piskat,
  Ja byl na uzemi CCCP 7x 2x Mongolsko.
  Nikdy jsem nevidel zkriplovaneho veterans br,democrats zebrajiciho.
  1. Bezdomovce jsem videl v 1980 v NYC. Bohuxel ndvedomy.

  Jajsrm v USA promote jsrm nechtel stavet letiste pro CCCP na Grenadr

  Kdyz jsempak videl jrjoch chudobu. Litoval jsem svuj can bohuzel cesta zpet jiz neexistovals..
  Buh nam dej milost moudrost…

 25. provokater

  Ďalší kix, spamätaj sa.

Pridajte komentár

*