Plán elít: Do roku 2025 majú byť ľudia transgenderi konzumujúci hmyz a napojení na superpočítač


Print Friendly, PDF & Email

Plán elít: Do roku 2025 majú byť ľudia hmyz konzumujúci transgenderi napojení na superpočítač

(Ethan Huff, Natural News) Ako bude svet vyzerať o dva roky? Odpoveď je, že oveľa menej ľudský ako dnes.

Súčasťou plánu je premeniť taniere každého človeka na hromady chrobákov a „rastlinných“ laboratórnych výtvorov namiesto mäsa a vajec, ktoré ľudstvo konzumuje po celé tisícročia.

Telá všetkých ľludí majú byť tiež premenené na transgenderové hybridy a pripojené k transhumanistickému superpočítaču.

Už teraz sme svedkami trans-ifikácie mladej generácie pod hlavičkou LGBT. Toto je však len predohra ku kompletnej transhumanizácii celého zostávajúceho ľudstva po tom, čo sa naplno rozbehne takzvaný Veľký reset.

Momentálne sa agenda Veľkého resetu zameriava zvýšenie cien tradičných potravín prostredníctvom inflácie a vyvolania problémov v dodávateľských reťazcov tak, že sa stanú bežným ľuďom nedostupné.

Súčasťou tohto mixu je tiež energetická kríza, ktorá spôsobuje, že výroba hnojív je príliš drahá.

Inflácia cien vajec a s ňou spojený nedostatok sú ďalším dielikom v plánoch „elity“ na vyhladenie miliónov ľudí. (poznámka redakcie: Práve teraz je v NR SR návrh zákona o úplnom zákaze klietkového chovu sliepok, čo ešte viac zvýši cenu vajec.)

Najprv to bolo mäso, teraz sú to vajcia a nakoniec to budú všetky prirodzené potraviny. Dobré a zdravé má zaniknúť a byť nahradené globalistickou dystopiou, ktorá sa formuje priamo pred našimi očami.

„Vtáčia chrípka“ je fraška. Ceny vajec sú vysoké kvôli „tajnej dohode medzi lídrami v tomto odvetví“

Najnovšie údaje Organizácie Spojených národov pre výživu a poľnohospodárstvo (FAO) ukazujú, že svetové ceny potravín dosiahli v roku 2022 historické maximum. Dosiahli to napriek deviatim po sebe idúcim mesiacom poklesu cien potravín od apríla do decembra.

Ceny mäsa, mliečnych výrobkov a rastlinných olejov sú v súčasnosti na najvyšších úrovniach, odkedy FAO prvýkrát začala viesť záznamy v roku 1990. Predchádzajúci rekord bol dosiahnutý v roku 2011.

Existuje veľa výhovoriek, ktoré sa snažia vysvetliť najmä vysokú cenu vajec tým, že ide primárne o výsledok „vtáčej chrípky“. Reálni chovatelia vajec však hovoria niečo iné.

Vtáčou chrípkou bolo postihnutých len asi šesť percent kŕdľov sliepok, ktoré znášajú vajcia, čo však nestačí na vysvetlenie dramatického nedostatku a zvyšovania cien, ktoré v súčasnosti pozorujeme v obchodoch s potravinami.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Globalistami ovládaná mediálna mašinéria ale tvrdí, že vajcia sú aj tak nezdravé a že ľudia by ich mali dobrovoľne prestať jesť a namiesto nich prejsť na laboratórne vyrobené náhrady vajec a iné falošné potraviny.

Len čo mRNA „vakcíny“ proti covidu vyhubia značnú časť ľudskej populácie a zvyšku preprogramujú DNA, potom tí, ktorí zostanú ako hybridy človeka a stroja, budú pripravení konzumovať všetko toto falošné jedlo. Na druhej strane „elita“ bude žrať všetko dobré, čo sa dnes systematicky obmedzuje alebo zdražuje pre bežných ľudí.

Európska únia je lídrom v presadzovaní agendy obmedzovania reálneho mäsa a pretláčania konzumácie hmyzu. Početné druhy hmyzu boli totiž nedávno schválené pre ľudskú spotrebu a médiá sú teraz zaneprázdnené jeho propagovaním medzi spotrebiteľmi.

4 mantry propagandy zameranej na konzumáciu hmyzu

„Forbes zopakoval štyri klasické mantry obsiahnuté vo všetkej mainstreamovej propagande zameranej na konzumáciu hmyzu,“ uvádza The Covid Blog.

 „Je to presne tá istá metóda, ktorú použil ruský psychológ Ivan Pavlov pri pokusoch so psami, ktorých prinútiť slintať už pri zvukoch spojených s podávaním pokrmu.“

Štyri klasické propagandistické mantry pre konzumáciu hmyzu sú:

 • hmyz je bohatý na bielkoviny
 • hmyz je pochúťkou v mnohých častiach sveta
 • jedenie hmyzu zastavuje klimatické zmeny
 • jedenie hmyzu zlepšuje globálnu potravinovú bezpečnosť

Cieľom je prinútiť ľudí, aby pri slove „hmyz“ slintali namiesto prejavovania prirodzenej nevoľnosti či potenciálneho zvracania.

Európania sú jednoznačne predurčení na to, aby boli prví v rade napĺňania globalistickej agendy požierania hmyzu. Nasledovať budú Spojené štáty americké, ktoré sú epicentrom globalistického programovania a vyľudňovania.

Záver

Dnes prebieha aj trend „transmaxxing“ vyľudňovania, ktorý zahŕňa vymývanie mozgov mladým mužom, aby sa vzdali svojej mužskosti a zmenili sa na „ženy“. Toto sú tie typy „ľudí“, ktoré globalisti programujú, aby sa stali ich budúcimi otrokmi požierajúcimi chrobákov v ich dystopickom Novom svetovom poriadku.

To sa im samozrejme nepodarí, nakoľko stále viac ľudí na celom svete sa prebúdza a prekukáva ich zvrhlú agendu. No a globalisti z toho začínajú byť v poslednej dobe poriadne nervózni.

Ďalšie súvisiace novinky nájdete na stránke Collapse.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mariankosmac

  Tak to sú transcendentálne predstavy. Pochybujem že to stihnú behom pár rokov.

  • Celosvetovo to nebudú schopní zaviesť ale časť západu to asi neminie ako ich neminul ten gender.

   „Otvor ústa, dám ti chrústa“ – to teda neznie lákavo.

  • Lidstvo je sice přihlouplé, ale tak blbé, aby se to těm jelitám povedlo, to zas není, alespoň doufám. 🙂

 2. Redakcia – vám sa dobre číta syntax – headline článku?

  • Je tam nejaká gramatická chyba? Pre odstránenie dvojzmyselnosti môžeme akurát trocha prehodiť slová.

   • Je rozdiel medzi dvozmyselnosťou a nezrozumiteľnosťou – a na to máme časy a pády.

    Plán elít: Do roku 2025 majú byť ľudia /kto-čo/ transgenderi konzumujúci hmyz a napojení na superpočítač /vhodné pre prítomný čas = nezrozumiteľné/

    Plán elít: Do roku 2025 majú byť ľudia /kým-čím/ transgendermi konzumujúcimi hmyz – a napojení na superpočítač /vhodné pre budúci čas = zrozumiteľné/

    „otrok je pán – otrok bude pánom“
    Vy ste to naformulovali – „bude otrok pán“.

 3. „návrh zákona o úplnom zákaze klietkového chovu sliepok“ = vyhnanie sliepok do výbehov, kde ich začne decimovať akože vtáčia chrípka – keď pápež na Urbi et Orbi vypustí vo Vatikáne nakazené holuby!

  Švajčiarsko nie je členom EU, preto im tam nemôžu nariadiť zvýšené ceny potravín a žrať cvrčky – až tak je to jednoduché!

  • Teda odkukajme stav štátu od Švajčiarov a buďme aj my mimo EU a neutrálni! Urobme si doma kapitálny poriadok a žime si spokojný život!!

   • 👍

   • Marek Kosice

    PORAZI MA…. 1. Svajciarsko v EU NIKDY NEBOLO… 2. Brusel nechce Svajciarsko zlanarit do EU, nakolko Svajciarsko plni uplne ine ucely (Svaciarske banky????) …3. Svajciarsko je germanska krajina (to nie je extra podstatny bod, ale ani nepodstatny)…. 4. Kym bude EU a NATO existovat, NIKOMU nedovolia od nich odist… 5. Odidena Velka Britania je VYNIMKA, lazdy kto nie je sprosty, sa dovtipi preco….. 6. O TOM, ZE NEMOZEME ODIST (LEBO NAS NEPUSTIA) Z EU A NATO, SA NEHOVORI…..LEBO JE UZITOCNEJSIE, KED SI LUDIA MYSLIA, ZE ODIST MOZEME, AK SA O TO POSTARA VHODNY PARLAMENT… AMEN.

    • https://sk.wikipedia.org › wiki › Švajčiarsko
     Švajčiarsko – Wikipédia
     Švajčiarsko nie je členom Európskej únie, hoci sa o členstvo v EÚ uchádzalo v máji 1992, no občania krajiny v referende vstup do EÚ odmietli. Napriek tomu sa švajčiarske právo prispôsobuje európskemu, keďže krajina podpísala s EÚ množstvo bilaterálnych zmlúv. Švajčiarsko je spolu so susedným Lichtenštajnskom členom EFTA. Obe krajiny sú enklávou v priestore EÚ.

    • Svajciarsko vzdy bolo,je a este nejaky cas bude zlate tela chazarskych zidosionistov.

 4. Pojídání hmyzu v mateřských školkách v Polsku
  hrdinovesteckou.cz/other/1466/pojidani-hmyzu-v-materskych-skolkach-v-polsku

  „Polsko… Psychopati, nevím, kdo je víc v troskách, jestli rodiče, kteří to dovolili, nebo pedagogové, kteří to zorganizovali. Masakr. Tohle by mělo spadat pod šikanu.“

 5. Chceme nový zákon o asistovanej znáške vajec! Lebo!

  Detailný záber na proces znášania vajca
  https://www.mojevideo.sk/video/1d07c/detailny_zaber_na_proces_znasania_vajca.html

  Sliepka degeška!
  Nevidíš, veď to vajce musíš zohrievať!
  https://www.mojevideo.sk/video/3a50d/nevidis_ved_to_vajce_musis_zohrievat.html

 6. Ruské ministerstvo zahraničia vystríhalo USA, NATO a Ukrajinu pred provokáciami v Podnestersku. Napísalo to vo vyhlásení ruské MZV.
  Ministerstvo obrany zaznamenalo nárast vojenskej sily a techniky v blízkosti ukrajinsko-podnesterských hraníc. „Varujeme Spojené štáty, členské krajiny NATO a ich ukrajinské „stráže“ pred ďalšími dobrodružnými krokmi,“ vyhlásilo ministerstvo. Tvrdí, že sú za riešenie akýchkoľvek problémov politickou a diplomatickou cestou. Zdôraznilo, že nikto by nemal pochybovať o tom, že v prípade provokácie kyjevského režimu, budú ruské ozbrojené sily adekvátne reagovať a chrániť svojich krajanov, mierový kontingent a vojenské sklady v Podnestersku. „Akékoľvek činy, ktoré predstavujú hrozbu pre ich bezpečnosť, budú v súlade s medzinárodným právom považované za útok na Ruskú federáciu,“ uzavrelo ministerstvo zahraničných vecí.

  https://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/1855478/

  P.S. Propagandistická ukro-vojnová mašinéria v MSM silno naberá na intenzite. Urobia všetko pre to, aby – hoc nasilu – presvedčili Slováka o tom, kto je tam agresor.

  Už očakávam to, že keď v NRSR schválili Uznesenie, že RF je teroristický štát, tak každého z politikov, ktorý nebude vyložene hlásať podporu UA, tak spravia z neho podporovateľa terorizmu s možnými právnymi následkami. Tam to – totiž – speje!

 7. adamkratochvil

  hovno…amen…

 8. svatoslav butora

  Všetko speje k diskusii … v márnici, Márnosť nad márnosť sa zahniezdila v hlavách Svetovládnych Idiotov a na pódiách v chrámoch ich Moci ich hlavy vychrchlávajú na ľudstvo obsah ich degenerovaných mozgových dutín. Karel Kryl a jeho piesne tento stav popisuje presne. Na svete je smutno a mŕtvo…ako v márnici,

 9. Domnívám se, že už můžu srovnávat,neb je mi 70. Dnešní mladí a mladšího středního věku muži už se dost liší od těch dřívějších,kteří často pracovali i manuelně/byť byli vzdělaní/- a to i v tzv. postkomunistických“ zemích. Zřejmě i manuelní práce šlechtí/buď práci čest,buď práci čest/ a hormony ve vodě asi udělaly své.

  • Práca podporuje činnosť pravej mozgovej hemisféry a tzv. kognitívne funkcie. Kognitivita znamená vykonávanie samozrejmých sebazáchovných činností – uvariť si jedlo, oprať, narúbať drevo, opraviť trechu, pokosiť, obrobiť pôdu, oprať, ušiť si, postarať sa o deti a pod. – aj chodiť do práce.

   V. Zaznobin_sociálne inžinierstvo a lobotómia.mp4
   https://ulozto.net/file/Mg55TBwpge8Y/v-zaznobin-socialne-inzinierstvo-a-lobotomia-mp4#!ZGVmAGR2AGWwATZ5LwAzAGSzMQH1BSx4MJp0rUO4rIqlZJVkMt==

   • Dobre napísané Maroš , Jeden z najlepších článkov koré som čítala doteraz: stručný , zrozumitelný výstižný Jasný +++ bez vulgánov D

   • Marek Kosice

    Ale ptaca za pasom, ci mechanicka praca ineho charakteru (robit vzdy len jeden ukon) zivi len lavu hemisferu.

    • Trepeš!

     Ľavá hemisféra zodpovedá za abstrakt a fantáziu!
     Tupá stereotypná práca ubíja tvorivosť a samostatnosť, aj potrebu byť aktívny – takúto prácu berú jen zúfalci alebo rodení tupci. ktorí si nevedia predstaviť vlastnú tvorivosť, rozlet a nechcú za nič prevziať zodpovednosť – nechcú nič riadiť – chcú byť riadení! O om sú galeje – aj ako trest rebelom, aj ako upratanie tupých kriminálnych živlov za kater!

     Zas vieš o tom hovno – ale máš názor!

     • Preto egyptskí žreci odtrhli židov od ťažkej manuálnej práce, preto im po ďalších storočiach aj v Erópe zakázali pracovať – aby sa upevnil proces riadenia a ich periféria moci – „chudákom židom nezostalo nič iné, len sa živiť obchodom a úžerou“. Kto vymyslel najväčšie podvody a krízy vo svete?! Žid za pásom?!

     • Marek Košice

      Maroš, na Vianoce som dostal knihu o mozgových hemisférach, 20 eurovú, český autor, tuším z Masarykovej Univerzity. Pomýlil si sa. Súčasný „civilizovaný“ svet je ľavohemisférický v zmysle, že ľudstvo je rôznymi postupmi „hnané“ do oveľa častejšieho/intenzívnejšieho používania ľavej hemisféry, pretože PRAVÁ hemisféra pozerá na celok, a ľavá len na jednotlivca (prípadne na záujmy spoločnosti v ktorej človek pracuje, ale „s nenávisťou“ ku konkurencii). Aby spoločnosť (ale aj človek jednotlivec) bola v poriadku, musí dostať PRAVÁ hemisféra oveľa viac priestoru. Pozri si o tom dokument na youtube, v češtine (ľahko nájdeš)….Jedna pani v ňom má výrazne poškodenú ľavú hemisféru niekoľko desaťročí (až takmer nefunkčnú, ak nie nefunkčnú, už presne neviem), a celý jej život sa točí okolo umenia, duchovna… Takže tak.

     • Nádory a poškodenia mozgu pôsobia stimulačne! Aktivujú sa iné – spiace centrá mozgu. Aj pre mozog platí, že ako nepoužívaný orgán či jeho časť degraduje. Kľúč je 1/ v pochopení neuroplasticity mozgu – preto sa ľudovo hovorí – „šiši – na pečienku“ – žijú aj ľudia s len časťou mozgu a fungujú, hoci by nemali, 2/ v prepojení a syntaxe oboch mozgových hemisfér naraz – NARAZ!!! – s čím má väčšina ľudstva poblém, pretože sme zotročení prešli práve tou programovou lobotómiou, aby sme túto schopnosť stratili.

      A znovu – nepliesť si mozog ako zdroj vedomia! Pokiaľ máš dobré prepojenie medzi mozgom a mimotelovým vedomím – funguješ! A môžeš mať celý mozog, ale pošahaný – a si mimo!

      Títo vedci majú veľký problém skúmať syntax oboch hemisfér, pretože toto ovláda len málo ľudí, a tí si to schovávajú ako tajomstvo. Produkuje to obrovské biopole a obrovskú energiu schopnú manipulovať davmy aj obrovským množstvom hmoty. O tom žiaden židák knihu za 20 eur nenapíše – a ani nevie. Tajomstvo entít Globálneho mocenského systému. A pár elitných ruských znalcov bezkontaktného boja – Lavrov, Chadožnikov, Solovjev.

    • Pri práci za pásom – ak ju máš zmáknutú – máš čas premýšľať o všetkom možnom – trebárs ako vyriešiť nejaký problém so susedom alebo si v hlave vytvoriť nejaký projekt, ktorý po práci doma uskutočníš.
     Alebo môžeš porozmýšľať nejakej lepšej práci.
     Ja som v kludnejšich dňoch pri páse zložil nejaké nejaké texty a melódie. Nejde sa pri takej práci venovať osem hodín len práci samotnej lebo by sa človek zbláznil.
     Každý môj bývalý kolega či golegyňa „od pásu“ mali v priebehu zmeny zadumané chvíle, boli ponorení do seba a iba si robili.
     Také chvíle potreboval každý a preto sa každý snažil aby dané pozície zvládol s minimom stresu a s určitým časovým náskokom.
     Iné to bolo keď som pracoval na ropných vrtoch – tie zmeny boli doslova osem hodín v permanentnom sústredení aby som odviedol svoju prácu a neprišiel k úrazu či smrti – lebo tam človek musel stále dávať sakra pozor na seba aj na iných. Tam tá ľavá hemisféra dostala riadne zabrať.
     Na nejaké duševné úlety nebol čas. Furt som musel robiť prepočet váhy vrtnej kvapaliny, sledovať tlaky a pod. aby nedošlo k havárii, furt som musel byť v strehu ako na nejakej fronte. A tie pracovné podmienky si drtivá väčšina ľudí nevie ani predstaviť. Neviem si predstaviť ako by tam nejaký dnešný mladík s ajfónom v ruke či internetový platený trol mohol pracovať.

 10. Na posranie!
  Putin způsobil jednu z největších ekologických katastrof moderní historie
  „ANALÝZA. Rok války na Ukrajině si vyžádal svou daň i na životním prostředí. Přesné rozměry znečištění zatím ani nejde změřit, organizace mapující situaci na místě mluví o „toxickém dědictví“, které pocítí i příští generace.“
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-putin-zpusobil-jednu-z-nejvetsich-ekologickych-katastrof-moderni-historie-226233#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
  ————————————————–
  Použitie USA munície s ochudobneným uránom všeobecne toto životné prostredie zlepšuje – v Iraku, v Srbsku dokazateľne, to len hlúpy Putin to považuje za útok jadrovými zbraňami. Ukrofašisti ostrelovaním sídlisk na východe Ukrajiny vlastne 8 rokov hnojili miestne parky!

 11. Marek Kosice

  „Alternativne“ spravy z roku 2020…. :
  1. Ruska/nahubky hudu zabijat male deti a ludi s chorobami bez ohladu na vek….Zvali sa to na covid….. (NESTALO SA)….
  2. Ruska/nahubky natrvalo poskodia mozgy tych, co ich pravidelne nosia a spravia z nich „kriplov“… (NESTALO SA)
  3. Stavaju sa koncentracne tabory, do ktorych nas zavru v milionoch…… (ZATIAL SA NESTALO)…..

  „Alternativne“ spravy z roku 2021 :
  1. Covid vakciny zabiju väcsinu ludi (ZATIAL MENEJ NEZ, PERCENTO)
  2. Covid vakciny do dvoch rokov od ich uzitia znizia imunitu o 80-90% …(STALE VIDIM TYCH ISTYCH SUSEDOV, MAM ICH ASI 150…)
  3. Vakcinovani proti covid budu v zime 2022/2023, a teda sva roky od ich uzitia, padat ako hrusky. Budu umierat v stamilionoch… (HOVNO)
  4. Vakciny obsahuju nano pilky, ktore ludi zvnutra dorezu, sposobia vnutorne krvacanie a ludia umru…. (HOVNO, pilky su tupe, presli dva roky a na 99,X% ockovanych su stale tu)…

  PONAUCENIE : NIKDY NEVERTE MAINSTREAMU, ALE ABSOLUTNE SA NESPOLIEHAJTE ANI NA SPRAVY Z „ALTERNATIVY“, TIEZ SU TOTIZ PLNE BLUDOV. AMEN.

 12. Jako určitě platí že vše se vším souvisí.
  A tak tu překopíruji z defense.
  https://dfens-cz.com/reportaz-z-neverejneho-domu-soudci-si-vybiraji-soudce/?show
  Samochvála z inkluzek. 🙂 Vyskočilo mi od J.A.Komenského – učitele národů – škola hrou, že neváhal by se jat vzít holí nezbedné palice učitelkých sborov. A skončil v exilu. Já chachá.
  https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/martin-koller—vyvrazdi-se-evropa-s-ruskem-a-americani-seberou-vsechno–je-babis-vlastenec-.html

  Celá ta koncepce bude asi vadná. Protože školastika parazitů pro parazity dělá všem vězení bez mříží. Výběrový egomaniaci pro egoisty dělají jen sobce úžerů okolí a výsledkem inkluzky je chátra v horních patrech protičeské politiky zaprodanců amerika first – především, aspenů a €panů výměny obyvatel evropy kalergi a nějakým stylem si věří při „víře vykutálených parazitů že je to nepostihne ale fakt v přírodě nejsou tak blbí ani termiti aby si sežrali sídlo kde bydlí. A tihle mají na to zástupného nepřítele co by Putin – či rus? S tím že kartágo musí být zničrno?!? Pomatení sviňodebilové 5.koalky rychty soroš bendu sebezáhuby.
  https://www.pi-news.net/2023/01/george-soros-und-die-herrschaft-der-kakistokraten/
  //Postavme se propagaci nacismu v našich ulicích, postavme se mravní bídě!//
  https://www.facebook.com/rajchl.jindrich/videos/950489406397388
  https://www.youtube.com/watch?v=J9q_oq6f19E
  Na vlaječce případně naklikněte překlad.

 13. Objektívne

  Máme tu aj správy, ktoré pohľadia na duši. Bohužiaľ existuje len veľmi málo vzdelaných jedincov, ktorí chápu o čo v skutočnosti ide pri takýchto zdeleniach.
  https://prepareforchange.net/2023/02/26/a-great-event-is-upon-us/

  • Není to to spolčení okolo Cobry,kdy mě do minuty vyrazili z členství na fc, po sdělení,že jejich šéf je reptilián?
   Už se nemůžu dočkat.Aby z nás pak nebyly jen genderově neutrální duše.

   • Objektívne

    Odkaz smeruje na zdelenie veľvyslankyne Galaktickej federácie. Zrejme osoba, ktorá to napísala sa pasovala do tejto pozície sama a najskôr to bolo prijaté channelingom. Je vidieť, že GF je na tom biedne a vie ešte menej ako my. Možno preto, lebo lebo GF existuje len v astrálnej rovine.

    Ak by niekto chcel vedieť ako to bude pred/počas a po slnečnom záblesku tak máme aj hodnovernejšie informácie pochádzajúce z vedeckého prostredia od ľudí, ktorí sa tomu dlhodobo venujú.
    https://www.youtube.com/watch?v=-EAYgB07ZCE

    Môžete si všimnúť, že pred udalosťou Slnko stmavne, bude čierne, tak ako je to opísané aj v mytológiách.

  • Někdy se za nevzdělané nebo málo vzdělané jedince vyhodnotí i lidé kteří mají vlastní názor ,intuici, hledají pravdu a nežerou všechno co se někde sdělí napíše ,jako ovce. Po vzoru: když s námi nesouhlasíš si trouba.

 14. A kto im teraz veľmi stojí v ceste v EU? No predsa Maďarsko… a čo s tým, keď už všeličo vyskúšali a NIČ? Nuž tak skúšajú ďalej, a to teraz týmto: https://www.hlavnespravy.sk/svaty-otec-koncom-aprila-navstivi-madarsko/3059518 !

 15. Trochu humoru (v tejto spoločenskej depresii) – nezaškodí!

  P.S. Mám za to, že takto zložená (úradnícka) vláda v SK (viď video), by urobila do 30.9.2023 menej škody, ako tá, ktorá bola 15.12.2022 – odvolaná.

  https://www.youtube.com/watch?v=QRmIfO4TCuI&t=2s

 16. A na Slovensku sa v tichosti s pozehnanim Ministerstva zdravia SR dalej vrazdi a vsetko sa financuje zo spolocnych dani!
  https://www.health.gov.sk/?Ockovanie-bez-registracie !
  Kurvy satanske !!!

  • Ono je to i o lidech .Nepřemýšlí ,nestudují ,nechají se oblbnout médii. Zkuste někomu napsat že očkování škodí a ničí imunitu /i to klasické/. Odepíšou že očkování vymýtilo smrtelné nemoci a zachraňuje život .Je to program ,dlouholetý a jeden z mnohých. Pochopí jen Ti kteří to zažijí na sobě nebo na blízkých i to né všichni . Nedávno jsem byla u lékaře pro razítko jak jinak ,byrokracie za 500,- musí být a přemýšlela ,někdy mi to jde .Jediný přístroj kterým dokážou levně a rychle operovat a je záminkou pro jejich jedy je tlakoměr .Jen tak jsem se zamyslela kdo určil ,schválil, zavedl oficiálně správnou hodnotu normálního KT když víme že bílá mafie dokáže všechno zmanipulovat ve svůj prospěch. Mimo jiné se dočtete že starší lidé mají opotřebované žíly tepny a tam je z toho důvodu normální tlak jiný .Krevní tlak se má měřit opakovaně určité období a řešit jeho příčiny a ne že vám lékař po prvním měření vrazí do ruky recept na drogu která nic neřeší a má mnoho vedlejších účinků. Když to odmítnete tak do vás skáče jak křeček.

 17. Zaockovani su uz zacipovani. A kedze grafen s cipmi dokazu prenasat na neockovanych kontaktom siri sa to ako zombie nakaza. Plus niektori co chodili casto na testy su zacipovani tiez. Zrat tito budu to co im umela inteligencia povie. Dva roky to je realne.

 18. treba praktizovať pôst

Pridajte komentár

*