Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Vakcínová genocída sa šíri ako lesný požiar. Vrahovia však spravili osudovú chybu


Print Friendly, PDF & Email

Vakcínová genocída sa šíri ako lesný požiar. Vrahovia však spravili osudovú chybu

(Henry Makow, henrymakow.com) – „Požiar je prirodzenou súčasťou mnohých lesných ekosystémov a môže slúžiť k obnove a posilneniu lesov.

Správcovia pôdy niekedy plánujú pri starostlivosti o lesy „predpísané požiare“… popol, ktorý zostane po požiaroch nízkej intenzity, dokáže zvýšiť dostupnosť živín a organickej hmoty pre pôdu a rastliny.

Horúčosť ohňa potrebujú pre svoje klíčenie aj niektoré semená (hlavne v Austrálii, ale aj inde na svete).

A nakoniec, rovnako ako pomáha vašim rastlinám prerezanie kríkov vo vašej záhrade , odstránenie mŕtvej alebo súperiacej vegetácie ohňom môže pomôcť posilniť lesy.“ (zdroj)

Vrahovia boli pristihnutí pri páchaní genocídy

Dnes sa v plameňoch nenachádza iba ľudstvo; horí celý ich systém skrývanej slobodmurárskej vlády.

Je depresívne prizerať sa rozbehu plánovanej genocídy a vidieť civilizáciu, ako ide do kelu. Ja to robím denne, keď sledujem najnovšie správy na svojom Twitteri a Gabe (alternatívna sociálna sieť).

Je skľučujúce vidieť toľko zničených krásnych životov. Je nepríjemné vidieť dôverčivosť orúškovaných más. K zošaleniu sledovať, ako piliere spoločnosti zrádzajú svojich voličov.

K zúrivosti vidieť, ako sa liberálne demokracie menia na odporné policajné štáty. Nech je ale situácia akokoľvek zúfalá, existuje spôsob, ako to zvládnuť, keď porovnáme to, čo sa deje, s lesným požiarom.

„Požiar je prirodzenou súčasťou mnohých lesných ekosystémov a môže slúžiť k obnove a posilneniu lesov.“

Ľudstvu vládne okultná (satanistická) moc, ktorá sa angažuje v procese deštrukcie, porovnateľnom s veľkými vojnami, ktoré tiež spôsobila ona.

Nesmieme však zúfať.

Áno, dochádza k triedeniu ľudstva. Ale Boha sa to nedotýka. Boh je realita. Realita je povahou duchovná: dokonalosť. Večná a nemenná. Dokonalosť, ako dokonalá Láska, Pravda, Blaženosť, Spravodlivosť, Dobro a Krása.

Ľudstvo je na rozhraní duchovného a materiálneho sveta. Materiálne veci sú kazové a prchavé.

Takže hoci sme, pochopiteľne, deprimovaní, v srdci nesieme poznanie, že satanistické peklo na Zemi sa Boha nedotýka. Nedotýkajú sa ho ich lži.

Boh nebol porazený ani zotročený. Ľudstvo áno. S Bohom sa môžeme identifikovať. Môžeme ho velebiť.

Tí, ktorých pohltila nerealita, sa dočkajú svojho osudu. Satanizmus uctieva Klamstvo, Degradáciu a Smrť. Satanizmus ničí svojich prívržencov.

Zbohom vysoký krvný tlak

Božia vláda je najvyššia. Nadčasová a nemenná. Jediná realita, na ktorej záleží.

Okrem toho…

Údajná pandémia môže mať nezamýšľané dôsledky pre psychopatov, ktorí sú za ňu zodpovední.

Odhalili svoj skrytý systém slobodomurárskej vlády všetkým, ktorým to myslí. Diskreditovali:

 • politikov
 • korporácie
 • masmédiá a zábavný priemysel
 • lekársku profesiu
 • cirkev
 • vzdelávanie
 • súdnu moc a políciu
 • armádu

Všetko je rozvrátené. Všetci sú globalisti, resp. komunisti, resp. fašisti, t.j. Nový svetový poriadok.

Urobili však osudovú chybu

Boli pristihnutí pri páchaní genocídy. V plameňoch je nielen ľudstvo, ale horí aj celý ich satanistický systém. Zo sveta prichádzajú stále nové a nové správy o množstve požiarov budov slobodomurárskych lóží (zdroj).

Zašli priďaleko. Psychopati zvyknú robiť túto chybu.

Celý svet vie, že covid nie je nič iné, len zlá chrípka. Vie, že vakcíny sú zabijak. Pandémia s mierou úmrtnosti 0,25% nie je pandémia. Choroba bez symptómov nie je choroba.

Ľudia si volia radšej prísť o prácu, než užiť ten ich jed.

Všetci, ktorí ten podvod propagovali, budú hodení vlkom. Spravodlivosť zvíťazí. Pozornosť sa nevyhnutne upriami na zločincov, ktorí sú za túto katastrofu zodpovední: na celosvetový kartel centrálnych bánk.

Tento požiar je potrebným overením reality.

V tomto podvode mohli pokračovať donekonečna. No odložili masky a teraz sú zraniteľnejší než kedykoľvek predtým.

Záver

Moja svokra mala na múroch svojej záhrady kríky buganvílií. Kvitnú po celý rok a lákajú vtáky a motýle. Pred niekoľkými mesiacimi sa rozhodla všetky kvety ostrihať. Kríky zostali opustené.

Dnes sa však vrátili v plnej nádhere. A tak to bude aj s ľudstvom.

„Covid“ odhalil kabalistickú (satanistickú) rakovinu, po stáročia zožierajúcu naše útroby. Toto je príležitosť túto rakovinu odstrániť a vrátiť ľudstvo na jeho zamýšľanú cestu.

Boh má množstvo času.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Auror: Henry Makow, Zdroj: henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Miroslav Čižmár

  Šialenstvo je sebadeštruktívne. Problém je, že s ním zhorí pol sveta. C. G. Jung

  • Donald Trump

   Vždy som tvrdil a tvrdím že všetky vlády sú v opratách židomurárov, Rat-childovcov a inej hyperbohatej židovskej kamarily! Príde náš Očistec od nich? Mal by inak zasa knončíme, a možno horšie a dabro!

 2. holistický prístup

  Veľmi zle volený článok z viacerých hľadísk – článok je veľmi nízko vibračný (hnev, zloba, zúrivosť, …) – vkladá čitateľovi do vedomia, že takto je to v poriadku … v podstate kŕmi súčasný beštiálny systém …

  Ten, kto sa dovoláva jediného „BOHA“ je globalista. (Pozrite si film Avatar alebo napr. Celestínske proroctvo – v Avatarovi je to krásne zobrazené … človek je časťou toho fenoménu, teda sám je tým fenoménom …)

  „K zúrivosti vidieť, ako sa liberálne demokracie menia na odporné policajné štáty. “

  – ten, kto sa dovoláva demokracie, sa dovoláva TYRANIE, OTROKÁRSTVA.

  Skutočné významy slov:
  démos = ľud vlastniaci OTROKOV = OTROKÁR
  demokracia = OTROKÁRSKA SPOPOČNOSŤ = TYRANIA bez obmedzení, bez hraníc – liberálna = vláda ľudu vlastniacich otrokov (Atény)

  Ochlokracia = vláda všetkého ľudu – ochlos = všetok ľud (Sparta)

  … a možno pokračovať ďalej. Záleží na každom slove – v slovách sú uložené OBRAZy – slovami tvoríte realitu (aké obrazy sú uložené v danom slove vo Večnosti, tak sa stane!!!! – nie to, čo si myslíte, že to znamená – zmena, zámena = pomútenie významov a zmyslov slov je čierna mágia volá sa čaromutie) … takto jediní tvorcovia tvoria svet TEMNÝCH – parazitických, ničiacich – entít a preberajú za to vo Večnosti zodpovednosť – záleží na každej bukve … dokonca aj na intonácii (výslovnosti) – takže článok má vyvolať nízke vibrácie a nakŕmiť démonov …

  • Pavelkovych Milan

   Proti vrahom treba bojovať silou a násilím. Vrahovia nemajú empatiu. Článok je dobrý. S progresívnym picovinami choď inde.

   • yep

   • holistický prístup rozobral význam slov, ktoré majú veľkú váhu v tom, aké slová používaš, v akom spojení,…. a tým napomáhaš k vytváraniu reality;
    niekto povedal: nezabíjam z nenávisti k tomu, čo stojí predo mnou, ale z lásky k tomu, čo je za mnou(deti, rodina, vlasť,…)
    takže pravdu máš aj ty

    • Ander Kixa

     Nemávisť pominie v momente dokonania pomsty. Vyprchá akp gáfor.

    • holistický prístup

     Stav JAROSTI – to je stav, do ktorého sa dostáva bojovník oprostený od všetkých negatív – od strachu, nenávisti, zlosti, pomsty, … a je len a len ocháncom toho, čo ľúbi – teda je v stave ľúbosti k tomu, čo chráni.

     Načim sa nám vrátiť ku koreňom a byť tým, kým naozaj sme.

     • holistický prístup

      Dnes je dokonca v „kalendári“ meno Ľuboslav – Ľuboslava = tí, ktorí slávia ĽÚBOSŤ.

   • holistický prístup

    PM,

    návrat ku koreňom, k podstate života a PRAVDE sú podľa TEBA progresívne picoviny?!?

    Len to dostanete, čoho sa dovolávate …tož-tak …

  • zapredana SR

   Čítaš o satanovi, následne o Bohu a hneď vieš o ktorého boha sa jedná. Zaujímavé globalčicke myslenie. Lebo proti satanovi iný bohovia nestoja?. A vlastnosti ako boh je realita. Realita je povahou duchovná: dokonalosť. Večná a nemenná. Dokonalosť, ako dokonalá Láska, Pravda, Blaženosť, Spravodlivosť, Dobro a Krása, by mali byť vlastnosťami všetkých bohov, samozrejme ak sú opakom satana. Tvoja bezchybná viera a dokonalosť nazorov mi príde ako narcisticka, teda satanistická.

   • holistický prístup

    Všetky teizmy sú z jednej fabriky – aj mono-teizmus, aj poly-teizmus, aj a-teizmus (aj to je náboženstvo bez toho pomenovania) – sú to programy, manipulácia mysle – rozdeľuj a panuj!!!

    Všetky KUL-U-RA(y) nie sú teistické – teda sú NETEIZMY – človek je stvorený na PODOBU a OB-RAZ = majú dvoch rodičov – každý z nich má tiež dvoch rodičov – … VIE-RA = viedať RA = poznanie, svoboda, spolupráca, spolupatričnosť, súznenie, …, ťivot, harmónia, ľúbosť, …

    Vyznávači náboženstiev sú stvorení len na PODOBU – uznávajú násilím a agresívne vnútený systém (odrodilci) – aj v tomto prípade je slovo VIE-RA (poznanie) prevrátené na slepé a hluché verenie v niečo vymyslené a vnútené ako ovládač – viera. Nuž temní nie sú tvorcovia, len zlodeji, podvodníci, paraziti, ničitelia – otroctvo, smrť, násilie, ničenie, vraždy, lúpenie,hnev, pomsta, parazitizmus, nenávisť, zloba, … okovy … ZÁKAZ VEDENIA, POZNANIA.

    Aj slovo KUT-U-RA nám ukradli, prevrátili jeho význam … pomenovali ho však aj „UM-E-NIE“ – teda bez umu … MUSIA vyjaviť PRAVDU …

  • Takými rečičkami ako máš ty už skoro 2000 rokov udržiavajú ľudstvo v porobe.

   • holistický prístup

    Janaz a ďalší hluchí slepci – skutoční OTROCI,

    čo tak začať čítať s porozumením?!? a vyjadriť svoje vlastné videnie … nielen papagájovať?!? …

 3. He – „Áno, dochádza k triedeniu ľudstva. Ale Boha sa to nedotýka. “

  A to je presne 3. plánovaná fáza – ODTRHNUTIE OD BOHA!

  Táto redakcia sa prekonáva!

  • To je preložený článok, nie naše tvrdenie. My nevykladáme ani nehodnotíme náboženstvá alebo náboženské prejavy iných autorov. Ak ich nejaký autor do svojho článku zahrnie, tak to nechávame tak, ako to napísal.

   • Preberáte produkty = uvádzate produkty!
    Ja môžm tiež tvrdiť, že benzín, ktorým som vás podpálil – nie je môj!

    • Len uvediem kontext – preberám od nick hľadač pravdy
     „Tri významné kroky k inštalácii „Nového svetového poriadku“:
     1517: Začiatok reformácie. Motto: „Preč od Cirkvi!“ (protestantismus)
     1717: Založenie slobodomurárstva. Motto: „Preč od Krista!“ (naturalismus)
     1917: Uchvátenie moci komunizmom. Motto „Preč od Boha!“ (ateismus)
     REPLAY – „Áno, dochádza k triedeniu ľudstva. Ale Boha sa to nedotýka. “
     Redakcia – netvárte sa nezávislo! Vy tu uvádzate tézy – teda aj program!
     Čo vám bráni uverejniť tu nie Mein Kampf – ale priamo satanistické zaklínadlá?! Vy nemáte pocit, že máte zodpovednosť za to, čo šírite?!

     A opakujem znovu – akože spriatelené médiá máte vľavo dole pod regálom! Ale veď aj kríž dole hlavou je ten istý kríž – či?! Apage Satanas!

     • A vy viete nejaké satanistické zaklínadla? Sem s nimi, použijeme ich proti vláde 🙂

     • holistický prístup

      redakcia,

      mnohé tie satanistické praktiky a zaklínadlá pravidelne odhaľujem na týchto VAŠICH stránkach … a zdá sa, že je to to povestné hádzanie hrachu o múr (stenu, val, hrádzu, …) – teší ma však, že aspoň niektorí sa nad tým zamyslia – že ich to posunie k hľadaniu a videniu – k vedomiu, vedeniu … prvý krok k svobode je UVEDOMENIE si … „svet“ je len zrkadlením – odrazom sveta, ktorý tvoríme slovami, myšlienkami, … NA POČIATKU BOLO SLOVO!!!! – musia povedať PRAVDU – je jedno, akým spôsobom – je na nás uvidieť ju – rozkľúčovať …

      Deštrukčných programov = čiernej mágie – sme naplnení – tie je načim vidieť a uvedomiť si ich pôsobenie … a až následne je možné s tým niečo konštruktívne urobiť – znovu postaviť „svet“ a videnie z „hlavy“ na „nohy“ …

     • Vy to beriete až príliš holisticky. Netvrdíme, že to, čo vravíte, nie je pravda. My sa však snažíme udržiavať určitú rovnováhu medzi materialistickým a ezoterickým videním sveta. Inak by sme tu robili len „hromadné meditácie za svetový mier“.

     • holistický prístup

      redakcia,

      znovu ste úplne mimo – ja nie som EZOTERIK (nízkovibračný) – ja jesm SLOVIEN – teda VIEM a vidím v mnohých rovinách, som súčasťou celku, v ktorom sa CELOK zrkadlí – pri písaní som vždy TU A TERAZ v spojení so Vševedomím … vnímam CELISTVO …

      S ľúbosťou v srdci hp.

     • holistický prístup

      redakcia,

      svojim spôsobom uverejňujete „články“ správne – ponúkate mi možnosť vysvetliť, o čom vypovedajú – je to taký „tandem“ … za to vám ďakujem – škola hrou.

  • Maroš, pôjdeš na rošt, nie si glupý no stavajú ti chlupy

 4. „Satanistické peklo se Boha nedotýka?“ To máte odkud tu blbou myšlenku? Stavíte Boha na místo pozorovatele. Ale tak to vůbec není! Bůh má soucit s lidmi. Všechno se děje tak, jak to bylo v Bibli předpovězeno. Pokud se vám zdá, že Bůh nic nedělá a ve věcech , které se nyní dějí se neangažuje, tak to je špatný pohled na Boha. Bůh je Láska a dokonalost, v tom máte pravdu. Ale to neznamená, že ta dokonalost je taková, že se od lidí odvrací . On je jenom hodně shovívavý a dává lidem pořád možnost , aby se odvrátili od svého špatného jednání a přijali odpuštění. Bohužel, lidé spíš na Boha dnes nadávají a nechápou ho. Už malé děti v pohádkách jsou vedeni k tomu, že v pekle je fajn, čerti jsou príma a že Bůh je zlý a nemilosrdný děda na obláčku, který jenom neúčastněně pozoruje svět. Proto se lidé od Boha odvrací. Ale čím více se lidstvo od Boha odvrací, tím více je na Zemi zlo a násilí. Blížíme se do doby, kdy Boží milosrdenství a shovívavost je u konce. Přijde den, kdy Bůh řekne DOST! Pak se zavřou brány nebe a už nebude možnost dostat se tam. Lidé, kteří celým svým srdcem Bohu patří opustí toto pozemské pomíjivé tělo a budou vytrženi do oblak. Nikdo neví dne ani hodiny, kdy to bude, ale podle Biblických proroctví je možné, že to bude v nejbližších měsících, nebo letech. Pokud lidé tuto dobu promrhají, zůstanou na Zemi a teprve potom nastane na Zemi opravdové peklo, jaké tady nikdy nebylo.

  • Marek Košice

   Boh je len pozorovateľ, preto nechal po mnoho krát bez pomoci pozabíjať vrahmi v kostoloch/mešitách/chrámoch, atď tých, ktorí sa mu vrúcne zo srdca modlili….. Otvor už oči. Mimochodom pravdepodobne Boh a Satan je jedna „bytosť“. Ako minca s dvoma stranami.

  • Odkud máme tu myšlenku? Odkaz na autora je uvedený hneď v úvode aj na konci článku.

  • vlastimila

   ach jaj, dalsia , „bozickarka“…

  • Áno všetko by to malo byť o prirodzenom prístupe ku všetkému , o dobru ,o láske a keď aj ľudia zhrešia , čo netvrdím, že je to odpustitelne ,ale pokiaľ z ,,duše ,, oľutujú, veci sa zmenia Treba pokanie a oľutovať hriechy
   Je to taký zvláštny duchovný princíp, ale podľa mňa
   by to tak mohlo byť Podľa mňa , možno budete protirečiť, sa rodíme ,,späť ,, Náboženstvo to nedovoľuje tak tvrdiť
   Čisto moja hypotéza .. keby sme žili ,,čisto ,, podľa bibl.zakonov by sa naše duše narodili(iný človek)a človek by bol ,,bez problémov,, … Pokiaľ si ich zas človek konaním a myslením nevytvorí v realite

   Ináč povedané .. neverím že ,,vrah,, keď umrie Že nie je trestaný Len už ako niekto iný
   Podľa mňa takto vzniknú ľudia, ktorí sa potom v živote pýtajú ,,prečo sa to im stalo ,, keď sa stane niečo zle
   Preto treba žiť v súlade s božími a prir.zákonmi čo najviac .. a keď sa niečo stane nemožno sa ruhat skôr pýtať čo má daný človek pochopiť

  • a kto stvoril Boha, sám seba, či???

 5. …po prečítaní článku som zistila, že nie všetko, čo človek číta, hneď aj pochopí….a naviac, stále robíme ,,chyby“ a dáke ,,rozhodnutia“ , no mnohé z nich je stále možné zmeniť….

  • Miroslav Čižmár

   Chybné rozhodnutia na tomto svete sú v poriadku. Pozemský život je len hra a pri hre sú chyby zábavné. Podstatné je nerobiť chyby v psychickej realite. Neoddelovať rozum od citu. Nezatvrdzovať si srdce. Nestrácať súcit a svedomie, ktoré je Božím hlasom v nás.

 6. Zabudli ste na proroctvá z Fatimy? Matka Božia dostatočne varovala svet prostredníctvom detí- pastierikov, lenže mnohí to berú na ľahkú váhu jej slová. Stačí, že na stolci sv.Petra sedí heretik Bergollio, ktorý výdatne podporuje NWO. Očkovací nátlak, prebrala aj naša katolícka vrchnosť viď hovorcu Kramaru. Je to nové náboženstvo, nemá nič spoločné s učením Krista.

 7. …veľmi povzbudzujúco napísané o tých chybách…..

 8. Pani Adriana, presne takto to viem aj ja, ale nemala som dosiaľ odvahu to takto napísať. Málokto nám tu bude rozumieť…

 9. Neviem, či ste to zaregistrovali – ale diskurz sa ZNAČNE zrýchlil! Čím nemyslím schvalovanie komentárov, ale dynamiku diskusie, a to žnamená čo?! Vyššia frekvencia znamená čo?! No asi už je to tu!

 10. Tomáš Čunderlík

  Deti moje tíško, už ozaj dosť ,neublizujte si navzajom, nemarnite zivoty,nenicte to co nemusite, donutili ste Boha, aby sa znovu vratil na Zem ovela skor ako on predpovedal svoj navrat. To ze sa musel pozerat na svoje deti ako sa zabijaju navzajom, a nemohol zasiahnut,kedze jedina cesta na tento svet je narodenim. Ale jeho dom a rajsku zahradku znicili a vykradli, preto jeho telo sa stalo smrtelnym v tomto svete. je odhodlany ako poslednu vec obetovat to co najviac miluje svoje deti, svoj dom ,zahradku svoje stáda,a ten nekonecny cas radsej stravi vo vecnom zatrateni. Prosim nekomentujte a nezistujte kto som co som som. Ja verim v seba a v kutiku duse vo Vas ze uz raz dospejete a konecne zacnete verit v seba

 11. vlastimila

  Mila redakcia,
  davam Vam do pozornosti niektorych diskutujucich, ktori si myslia, ze ten ich slovnik je uzasny a mozu ho tu pouzivat. Takychto odkazujem na ich WC pripadne inu vhodnu miestnost, kde nikomu tie ich sproste slovavadit nebudu. Ten koho sa to tyka sa celkom urcite ozve….

 12. Najhoršie je, že tí psychopati majú záložný plán (nie jeden).

  Jeden práve rozohrávajú (vojnu) a druhá záloha zálohy je imigrácia (vykynoženie Slovanov).

  Oni nedovolia, aby boli svetskou mocou postihnutí…

  • Postihnutí nemusia byť len svetskou mocou (súdom). Ešte sú tu aj súdy vojenské, poľné či ľudové 🙂 V čase krízy sa môžu využiť aj tie.

 13. Tady si můžete přečíst, co vlastně mají elity naplánované:

  http://www.nwoo.org/2021/12/26/je-tohle-konec-hry-v-rezii-elit-nebo-fantasticky-pribeh/

  Obávám se, že je to přesně tak. 😬❗

Pridajte komentár

*