Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Vlády používajú nespoľahlivé PCR testy na vybíjanie hydiny s cieľom rozvrátiť zásobovanie potravinami


Print Friendly, PDF & Email

Vlády používajú nespoľahlivé PCR testy na vybíjanie hydiny s cieľom rozvrátiť zásobovanie potravinami

(Lance D. Johnson, Natural News) „Z veľkej opatrnosti“ Ministerstvo poľnohospodárstva Spojených štátov amerických (USDA) a podobne aj ostatné západné krajiny vybíjajú hydinové farmy vždy, keď sa na nich nájde čo i len jediná sliepka pozitívna na vtáčiu chrípku.

Tieto vládou vynútené depopulačné schémy sa zameriavajú na milióny sliepok znášajúcich vajcia a decimujú veľké kŕdle neškodných zvierat.

Michiganské ministerstvo poľnohospodárstva a rozvoja vidieka nedávno oznámilo, že niekoľko vtákov bolo pozitívne testovaných na vtáčiu chrípku vo veľkom chovnom zariadení v Michigane. Vtáky v tomto zariadení boli umiestnené do karantény a bolo naplánované ich hromadné vybitie.

Herbruck’s Poultry Ranch malo nedávno pozitívny test niekoľkých sliepok v ich zariadení Green Meadow Organics a celé kŕdle budú kvôli tomu utratené.

Ide o problém, ktorý sa vyskytuje stále častejšie. Chybnosť a nespoľahlivosť PCR testov tak umožňuje vládnym agentúram utratiť celé kŕdle, čo následne vedie k inflácii cien potravín a ohrozuje zásobovanie potravinami.

Podobné zneužívanie PCR testov sa dialo aj počas pandémie covidu, kedy sa falošné počty nakazených zneužívali ako ospravedlnenie na zavádzanie lockdownov a ďalších pandemických opatrení.

Príliš horlivé zákony umožňujú vládam utratiť milióny neškodných zvierat

Veľké hydinárne sú známe chovom kurčiat v nezdravom preplnenom prostredí, ktoré nezohľadňuje holistické zdravie zvierat. To často spôsobuje, že kurčatá sa stávajú náchylnejšie na choroby a častejšie sa medzi nimi šíria infekcie.

Zvieratá sa v týchto veľkochovoch nemôžu voľne pohybovať a vytvoriť si správnu imunitu voči patogénom v ich prostredí. Tieto zvieratá sú často vystavené podmienkam, liekom a vakcínam, ktoré ešte viac oslabujú ich schopnosť odolávať chorobám.

Namiesto toho, aby vlády umožnili populáciám hydiny získať prirodzenú imunitu, hubia celé kŕdle a vystavujú ďalšiu generáciu kurčiat väčším rizikám v dôsledku slabnúcej imunity kŕdľov z generácie na generáciu.

Aby toho nebolo málo, USDA vyžaduje, aby chovatelia hydiny používali technológiu kvantitatívnej PCR v reálnom čase (RT-qPCR) na určenie toho, či choré zviera je nakazené vtáčou chrípkou. Ak je test zvieraťa pozitívny, výrobca musí dať svoje kŕdle do karantény a spolupracovať so štátom na vypracovaní „plánu depopulácie“.

Depopulačný plán zvyčajne zahŕňa zabitie miliónov zvierat, ktoré nie sú ani infikované, a to len preto, aby údajne ochránili iné kŕdle pred pandemickým kmeňom vtáčej chrípky.

Dňa 2. apríla 2024 spoločnosť Cal-Maine Foods súhlasila s utratením 1,6 milióna nosníc a 33 700 kurčiat vo svojom zariadení v okrese Parmer v Texase. Niektoré z vtákov boli pozitívne testované na kmeň chrípky H1N5 – čo je jeden z kmeňov vysoko patogénnej vtáčej chrípky, na ktorého amplifikáciu sú kalibrované najnovšie PCR testy.

Minulý rok spoločnosť Cal-Maine Foods súhlasila s utratením 1,6% svojich kŕdľov v jednom z ich zariadení v Kansase. Niekoľko spoločností v celej krajine zabilo v rokoch 2022 až 2024 milióny kurčiat. Tieto rozsiahle, unáhlené kroky poškodzujú zásobovanie potravinami a spôsobujú rast cien živočíšneho mäsa, keďže sú ohrozené zásoby mäsa a vajec.

Keď je zviera pozitívne na vtáčiu chrípku, Inšpekčná služba pre zdravie zvierat a rastlín spadajúca pod USDA vyžaduje likvidáciu, vyčistenie a dezinfekciu všetkých priestorov, dopravných prostriedkov a materiálov.

Prírodná liečba osteoartritídy

Citlivosť a omylnosť PCR testov a ich úloha pri decimovaní zásob potravín

Tradičná metóda diagnostiky sliepok na vtáčiu chrípku zahŕňala zámernú infekciu embryonovaných vajec vzorkami odobratými priamo z priedušnice alebo kloaky vtáčích druhov a následnú kultiváciu.

Táto metóda umožňuje správnu podtypizáciu vírusu chrípky A. V posledných dvoch desaťročiach sa však zaviedla „vhodnejšia“ diagnostická metóda – genetické PCR testy.

Polymerázová reťazová reakcia (PCR) je alternatívna diagnostická metóda, ktorá údajne umožňuje rýchlu a citlivú detekciu. Využíva nukleové kyseliny (DNA) zo vzoriek krvi alebo tkaniva a analyzuje ich na prítomnosť molekúl špecifických pre vtáčiu chrípku.

Táto metóda zosilňuje (amplifikuje) kúsky genetického materiálu z vírusov, ktoré môžu zostať vo vzorkách tkanív chorých zvierat. Tieto amplifikácie však nemusia vždy rozlišovať medzi závažnými infekciami vtáčej chrípky a benígnymi infekciami, ktoré nemajú žiadne symptómy alebo len mierne symptómy ochorenia, ktoré by mohli polúžiť na vybudovanie väčšej imunity celému kŕdľu.

PCR amplifikácie môžu priniesť „pozitívny“ výsledok aj vtedy, keď organizmus už prekonal infekciu a získal imunitu. Je dobre známe, že kmene vírusu vtáčej chrípky s nízkou patogenitou sa prirodzene vyskytujú u voľne žijúcich sťahovavých vodných vtákov a pobrežných vtákov bez toho, aby spôsobili ochorenie.

PCR testy môžu tieto benígne (neškodné) prípady nesprávne diagnostikovať ako vážne prípady, čo následne vedie k hromadnej karanténe a utrateniu zvierat.

Okrem toho spoločnosti vyvíjajú nové testy založené na PCR, ktoré zahŕňajú široký výber vírusových podtypov, čo celkovo zvyšuje počet pozitívnych prípadov.

Vedci napríklad vyvíjajú podtypovo špecifické testy multiplexnej reverznej transkripcie-polymerázovej reťazovej reakcie (RT-PCR) na zvýšenie citlivosti na špecifické podtypy vírusu vtáčej chrípky typu A (najmä H5, H7 a H9). Laboratóriá môžu tiež použiť zvýšené prahové hodnoty cyklu, aby nevyhnutne vytvorili viac pozitív pre vírusové zvyšky, ktoré nie sú infekčné alebo nesúvisia s vysoko patogénnymi kmeňmi.

Tieto vyššie miery falošne pozitívnych výsledkov sú výsledkom „zlepšení“ PCR testov, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli citlivejšie na vírusové zvyšky.

„Zlepšenia“ za posledné desaťročie zahŕňajú zmeny v jednotlivých zložkách enzymatického reakčného koktailu (polymerizujúce enzýmy, reakčné pufry, sondy atď.) až po samotný detekčný systém (prístroje, softvér atď.).

Podľa abstraktu výskumu uverejneného v žurnále Current Issues of Molecular Biology je „technológia RT-qPCR, ktorá je v súčasnosti dostupná pre výskumníkov, citlivejšia, rýchlejšia a cenovo dostupnejšia, než keď bola táto technológia prvýkrát predstavená“. PCR testy sa stali biznisom a nástrojom neistoty a podvodu.

Z tohto dôvodu je možné testy kalibrovať tak, aby spôsobili prerušenie dodávok potravín, alebo by sa mohli použiť spôsobom, ktorý zaručí väčší dohľad nad obyvateľstvom, a teda väčší predaj PCR testov a masovejší zber údajov.

Záver

Zvýšenie citlivosti PCR v kombinácii s pravidlami USDA pre decimovanie kŕdľov, ktoré boli v blízkosti niekoľkých chorých sliepok, vytvára dokonalú búrku pre zbytočnú masovú depopuláciu zvierat.

Ide o problém, ktorý každoročne ohrozuje milióny zvierat, zvyšuje ceny mäsa a vajec a ohrozuje zásobovanie potravinami.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. No však áno! Keď to udržiavalo podvod s kovid terorom – prečo nie! Ukážte mi jediného lekára, ktorý by už len preto, že sa plošne zavádzala nejaká metodika – by si naštudoval aspoň minimum o PCR testoch, o ich vynálezcovi Kary Mullisovi, a o jeho vlastnom vyjadrení – a preto musel zomrieť 7.8.2019 – aby mohli rozbehnúť kovid teror – že PCR testy nie sú určené na diagnostiku konkrétneho ochorenia – len majú indikovať prítomnosť nejakého zápalu vôbec.

  Títo vydrbanci – ako Fauci – pokiaľ ich nepozabíjame – zabijú oni nás! Prečo ja viem viac o PCR testoch, ako moja – študovaná – lekárka! Doboha!

  • Taky si říkám, že by měl být těm felčarům, co radili nebo rovnou píchali to svinstvo odebrán diplom. Nechápu, jak mohli projít zkouškou z mikrobiologie a imunity. To je základ. Něco jako matika nebo pružnost pevnost na strojárně.
   A podobně to platí pro ty poskoky v té veterinární správě.

 2. Nemôžu ich rozdeliť a dať do karantény? To ich musia hneď zabíjať? No a tie PCR testy… kerý chuy ich vymyslel…
  Chcete nájsť molekulu alebo atóm nejakej látky (alebo jeden nukleotid DNA)? Použite PCR test! Úspech zaručený!

  • nemohou je dát do karantény jako to dělali s lidma, když byly pozitivní:
   1/ je potřeba zlikvidovat co nejvíce domácích chovů
   2/ je potřeba vyvolat hladomor
   3/ vejce působí proti spije proteinu z COVIDvaxu, proto je taková drůbež nežádoucí

   Sám vynálezce PCR testu sdělil, že není určen na určování COVID…., potom náhle zemřel….

 3. Mäso chorých zvierat sa vždy v minulosti konzumovalo, nejedli sa z nich len vnútornosti.
  Tých najväčších parazitov medzi nami je len cca 8 000. Tí sú chorí, ich sa musíme zbaviť inak sa oni „zbavia“ nás.

 4. Choroba X (už sa hovorí, že to bude vtáčia chrípka)bude „útočiť“hlavne na hydinu a to bude dôvod na jej vybíjanie,potom možno príde niečo podobné chorobe šialených kráv,aby mohli vybiť dobytok, ďalej sa možno objaví nejaká pleseň na ovocí, rastlinách a obilí,o ktorej budú tvrdiť,že sa z rastlín prenesie na človeka (a hlupáci tomu uveria) a začnú sa ničiť aj rastliny…O „chorobe X“sa na zraze WEF v januári hovorilo preto,lebo sa ešte nerozhodli, čo na ľudí zase vypustia…,ale už vtedy vedeli, že bude stokrát horšia,ako kovid.Lepšie je zaútočiť priamo, na veci pre človeka najpotrebnejšie,teda jedlo, pitnú vodu,teplo,strechu nad hlavou…,ako vypustiť na ľudí nejakú chorobu, ktorá nemusí vyvolať požadovaný efekt.PCR testy spoľahlivo „poslúžia“pri zistení ľubovoľných patogénov u ľudí a zvierat,no a už tu bude zámienka na vyhlásenie „pandémie“ kdekoľvek na svete.Ale až po podpise pandemickej dohody.A samozrejme,netreba zabudnúť na klimaalarmizmus a zelené šialenstvo… Veľa idiotov všetkých vekových kategórii tomu verí,tak prečo neskúsiť kombináciu jedného s druhým? Vymyslia aj mRNA“vakcínu X“, tá bude univerzálna na všetko….Globalisti majú dostatok fantázie na vymýšľanie zvrhlostí a absurdít a ľudia zase dostatok hlúposti,aby tomu uverili.A ešte to všetko zarámovať digitálnou identitou a hotovo.

  • tohle bylo údajně v plánu na 8.4. při zatmění slunce

   benjamin fulford report:
   Začněme tím, co má temná strana za lubem. Podle zprávy, kterou nám zaslala německá rozvědka, je plán satanistů na zatmění následující:

   Biologický útok plánují na 8. dubna, těsně před úplným zatměním. Takto to bude probíhat. Letadla budou dodávat náklad ve třech intervalech. První bude 2 hodiny před úplným zatměním, druhý hodinu před úplným zatměním a poslední 30 minut před úplným zatměním. Letadla budou rozmisťovat suchý prášek (bakteriální biologickou zbraň). Nebude viditelný… Příznaky se začnou objevovat 7 až 10 dní po nákaze. Po 30-ti dnech od nákazy si toho všimnou média. 60 dní po nákaze bude panika na historickém maximu. 90 dní po nákaze budou uzákoněny nově dohodnuté pandemické pravomoci OSN a WHO.

   https://tadesco.org/bitva-pri-zatmeni-rozhodne-o-budoucnosti-lidstva/

   mimochodem už dlouho nebyla likvidována včelstva!

   • Ja by som povedal, že podľa toho, že ľudia minimálne rok a pol majú 4 týždňové kašle v rámci jednej nádchy, ktorá do týždňa pominie tak musí byť stále niečo vypúšťané.

    • před pár dny jsem se díval na oblohu – pořádaly letecké dny – obloha celá počárovaná a jedno letadlo za druhým…..

     • To bolo okolo Veľkej noci – letecké dni – stíhačky v kuse hučali.

     • Ja som sa včera večer pozeral na oblohu z auta keď som šiel z práce domov. Obloha bola už ružová. Neviem či išlo o nejakú fázu kedy chemtrails začína padať na zem a rozptyľuje sa, mieša sa s prostredím a „nafukuje“ mraky – čiary a tie sa potom na všetkých okrajoch trhajú.
      Bol to bol pohľad na horizont so zapadajucim slnkom a mohlo ma to opticky klamať, že tie visiace potrhané mraky – objemné čiary výnimočne držia tvar a sú už blízko zeme. Bolo to kontrastne vidieť ako sa tá obloha akoby približovala k zemi. Bolo toho viac vrstiev a niektoré boli bližšie a niektoré odomňa ďalej ale keďže to bolo akoby zoomované tak neviem určiť tú výšku u všetkých ale tie bližšie boli veľmi blízko zeme.
      Blbé by však bolo ak by to čo som včera „z boku“ videl viselo nad nami a vždy klesalo bez povšimnutia na nás – lebo keď sa pozerám na oblohu kolmo tak sa tá mliečna obloha javí ako celok a nie ako pásy. V tom kontrastne večernej oblohy to však bolo“nádherne“ vidieť , že sú to pásy.
      A čo má tak napadá – roky to pozorujem a občas aj fotím (hlavne úplne anomálie napríklad trojuholníky modrej oblohy na šedomliečnej oblohe, alebo otisky – stopy na oblohe po opustení oblohy nejakým neviditeľným plavidlom inokedy zasa akoby tam stála nejaká loď a oblačnosť ju obchádzala a všelijaké iné úkazy) ale až teraz je to čo sme kedysi videli na oblohe ako rozpínajúce sa cheimtrailsové čiary často blízko zeme – veľakrát to doslova visí nad činžiakmi. Akokeby to bola vyššia koncentrácia toho bordelu alebo neviem pretože to čo bolo kedysi len hore na oblohe a tu dole už nič tak dnes je to často vidieť blízko zeme. Ja mám vcelku dobrú fotopamäť ako amatérsky maliar a mám akúsi zvláštnu potrebu v sebe archivovať veci – (uchopiť ich v duchu navždy), ktoré sa mi do srdca a tiež sa snažím sa aby to uchované nebolo ovplyvnené zmenami, ktorými prechádzam.
      Preto možem povedať, že ak by nám – ľudstvu niekto mohol ukázať – priemietnuť oblohu na oblohe po 5 rokoch cca za posledné tri či štyri desaťročia tak by sa skoro každý divil a rozpomínal aká predtým bola – pretože bola úplne iná – išla z nej radosť.

   • Včera bol u mňa jeden známy a divil sa koľko „mám“ na pozemku včiel – on má pozemok veľký cca 9000m2 a že na ňom tento rok ešte nevidel včelu. Možno preháňal ale možno aj nie. Zaujímavé je, že tie včely u mňa sa väčšinou ubytujú v odstavenom prívesnim vozíku s konštrukciou – pod plachtou alebo pod v záhybe – falce veľkej laminátovej nádrže.
    A všimol som si, že vždy je to aj niekde kde býva občas voda – aspoň nejaký čas.
    Na vozíku sa hore občas plachta mierne prehne a vytvorí tam dve „jazierka“ a nejaký čas tam aj vydrží. Tam tých včiel je vždy vidieť pokope najviac – ako sa rekreujú na brehu a hrajú akoby nejaké hry; tak to naozaj aj vyzerá, je zaujímavé ich pozorovať. Je ich tam veľmi veľa a vôbec im nevadí, že sa na ne zblízka pozerám a pozorujem ich, nikdy ma tam nepichla ani jedna. Iné to je keď sa chytnem kovového zábradlia na schodoch do domu – veľmi blízko domu mám veľký ovocný strom a niekedy včely a osy sedia na zábradlí zospodu – a keď sa chytnem zábradlia a pritlačím toho hmyza tak je to tutovka – hneď mi pustí kindžala do ruky.
    Včelie bodnutie ma až tak nebolí a bolesť plynulo odznie ale osie to je iná dávka – chvíľkami sa zdá, že bolesť prechádza ale o chvíľu príde ďalšia vlna a za chvíľu ďalšia..aj 4 než to ako-tak prejde.
    Ale zasa je to radosť keď vidím ako to tam okolo mňa lieta. Mne osobne aj ten hmyzí život na dvore či v záhrade robí radosť … Niekedy cez dvor preletí roháč či roháčica …a je to taký pocit vzácnej návštevy…;)

    • Yahjewjudah.com

     U nas mame tie velke fialove drevare aj kopy vciel aj som ich krmil medom pred zimou. Vcely su zlate a vlastne kazdy hmyz je zlaty ja mam rad aj komare aj klieste aj pavuky aj osy

 5. Co dodat, trend? A kdo má zájem a podporuje to. Že prý červy a hmyz se jim vyplatí dělat v teple na floridě a v kalifornii. Tam s odkazem zametají s konkurencí a ještě celosvětově? S elektrokřápy to taky podělali i v kolonii euál a likvidují automobilky, samé direkce i s uhlíkovou 100pičkou která ale v americe pro ně neplatí. Samý plán businessmanů na krize – vydělávají.
  https://otevrisvoumysl.cz/jp-sears-zpusobuji-nedostatek-potravin/

  • Israismael

   Niečo podobné JIŘIK bolo včera večer uverejnené na stránke State of the Nation :
   UPOZORNENIE INSIDER 8. APRÍLA (odporúča sa diskrétnosť)

   Drahí spolukresťania:
   Prostredníctvom špeciálnych správ a od vysoko postaveného armádneho úradníka, ktorý má dobré kontakty, som sa dozvedel, že Deep State plánuje 8. apríla rozprášiť smrtiace chemtrails v snahe zabiť Američanov, ktorí sú vonku a sledujú zatmenie.
   Postrek plánujú 2 hodiny, 1 hodinu a 30 minút pred úplným zatmením Slnka.
   Dostávame varovanie a odporúčanie, aby sme 8., 9. a 10. dňa zostali vo svojich domovoch. 8. aby sa zabránilo priamemu kontaktu; potom 9. a 10. deň, čo je čas potrebný na to, aby sa jedovaté častice spreja rozptýlili a zriedili do neškodlivého stavu.
   Buďte múdri a zostaňte vo vnútri, ak môžete.
   S modlitbou Tvoj,
   pastor Ramsey
   https://stateofthenation.co/?p=222118

 6. … Západ by sa rád raz a navždy vysporiadal s Ruskom do konca mája 2024 – no veľa času nemá. Cvičenie Steadfast Defender 2024 má prerásť do jadrového útoku na Rusko – tak to majú USA v pláne. Už ani tá ich nová plandémia im nijako nepomôže a sami si ňou zavaria – ak ju spustia – niesú totiž jediní, ktorí hýbu svetom. A Macron by si mal rozmyslieť či to stojí za to ďalej provokovať Rusko, mal by dávať pozor aby mu tá vysoká veža v Paríži nespadla na hlavu. Západ príliš riskuje..

  • Západ už dávno stratil schopnosť raz a navždy sa vysporiadať s RF. Rusko ho predbehlo v strategických jadrových zbraniach, vrátane ich nosičov. USA, ktoré majú najväčšie megapole pri pobreží Atlantiku a Pacifiku by boli v jadrovom konflikte s Ruskom zničené. Ak by sa navyše podarilo Rusom aktivovať Yellowstonský vulkán, bola by to pre Severoamerický kontinent Apokalypsa. Ibaže by všetky tie správy na alternatíve o ruských hypersonických raketách, poseidonoch, atď. boli hoaxy, čo je nepravdepodobné. Európske jadrové „mocnosti“ (UK, Francúzsko) bez podpory USA by spáchali útokom na Rusko samovraždu.

 7. Zasa len strašenie?? Pochybujem, že po covidovej hystérii a s ňou spojeným obmedzovaním slobôd (terorom) sa podarí podobný, či dokonca horší scenár zopakovať. ŠVO na Ukrajine jednoznačne preukázala, že to bol podvod. Ináč by všetky obmedzenia ihneď nezmizli. Ukrajinci k nám zrazu mohli prúdiť cez otvorenú hranicu neotestovaní. Pritom sa vie, že mnohí z nich boli aj TBC a HIV pozitívni.

  • To nie je strašenie. To je anti-strašenie. Aby sa ľudia nebáli katastrofických správ o vtáčej chrípke v médiách.

 8. Ukrajina právě vyhlásila totální mobilizaci a vrchní velitel pozemních sil prohlásil, že mobilizaci se nevyhne žádný Ukrajinec! Ukrajinské úřady začnou vydávat mezinárodní zatykače na ukrajinské vysokoškoláky v cizině! Jeden z válečných invalidů AFU popsal, že snem každého ukrajinského vojáka na frontě je utržená noha, která zaručuje odjezd domů natrvalo!
  https://aeronet.news/ukrajina-prave-vyhlasila-totalni-mobilizaci-a-vrchni-velitel-pozemnich-sil-prohlasil-ze-mobilizaci-se-nevyhne-zadny-ukrajinec-ukrajinske-urady-zacnou-vydavat-mezinarodni-zatykace/

 9. Máte kašel, bolesti v krku, bolesti hlavy, závratě, nevolnost nebo zimnici? Určitě máte „kovid!, jak dokzauje i falešný PCR test..
  6 nejčastějších onemocnění, která příhodně zmizela během podvodné epidemie „Covid-19“.
  #1. Chřipka (sezónní chřipka)
  #2. Streptokok v krku (Streptococcus)
  #3. Nachlazení (více než 200 rhinovirů)
  #4. Bronchitida
  #5. MRSA – nemocniční superbakterie odolné vůči antibiotikům
  #6. Zápal plic
  ……

 10. Hajzlové … je třeba proti nim vést nesmiřitelný boj , aby si to nemohli více dovolit !

 11. RFK Jr. odhaluje hoax o povstání v Kapitolu: 6. ledna byla práce zevnitř

  https://aktax.cz/rfk-jr-odhaluje-hoax-o-povstani-v-kapitolu-6-ledna-byla-prace-zevnitr/

 12. Israismael

  mimo tému : Kristušad aj s takou nepodarenou opozíciou na tomto našom Slovensku .Koalícia ohlási tlačovú besedu napr na TA3 a hneď po tlačovke musia samozrejme komentovať a hejtovat slová napr premiéra ,či ministrov ..Ale fakt že na každú jednu tlačovku musi mať opozícia proti -tlačovku a nič sa im nepáči ..Veď toto je už na posmech čo robia ..Niet dňa aby nekritizovali ..Buzerácia a kvikanie ..Nevidia čo zanechali po sebe za tie vyše tri roky ? ..Dokedy to bude trvať takto ,že budú hrať na nervy ľuďom títo liberálno – progresívny šmatloši ?

 13. Bývalý poradce Pentagonu: NATO čelí na Ukrajině „katastrofální porážce“

  https://aktax.cz/byvaly-poradce-pentagonu-nato-celi-na-ukrajine-katastrofalni-porazce/

 14. No ja si myslim, ze by sa malo testovat s tymi testami aj vajcia hlavne tych ktori to prikazuju a podla vysledkov utratit. Bol by pokoj.

 15. Toto je úplne mimo článok, pracujem na farme kde bola vtáčia chrípka a neprajem vám vidieť ako to kapalo behom dňa, desiatky tisíc kusov vtákov, smutné

  • Ak desiatky tisíc vtákov žijú na jednej kope, nemohli kapať aj na niečo iné? Oslabenú imunitu, niečo vo vode, v krmive, choroby šíriace sa z vlastných výkalov a podobne. V takýchto veľkochovoch je podlaha haly často pokrytá súvislou, niekoľko centimetrov hrubou vrstvou vtáčích výkalov. Kto by z takýchto životných podmienok z času na čas hromadne nepokapal…

   • Čpavok je žieravina. Aj za socíku vedela vykapať celá hala hydiny v jeden deň – stačilo, že niekto niečo zabudol skontrolovať. Bol som čosi pomôcť jednému od nás na slepačiu farmu – vetrovku som vetral 2 týždne a nakoniec som ju musel – v zime – vyprať, lebo z chodby smrdel celý byt. Ak človeka trávia stres, strach, podvýživa, toxické prostredie, tak určite aj hospodárske zvieratá. Však si to len predstavte – sliepka s rozleptanými pľúcami. A tie sú anatomicky prepojené s dutými kosťami. Tie zvieratá v zdraví prežijú len do jatočnej váhy.

 16. Jen idiot ještě nepochopil, že tzv ptačí chřipka, prasečí mor, atd. je prostředek jak zbavit malé státy soběstačnosi, donutin je k zadlužení aby byli lehce ovladetelné, čímž získají velice levnou pracovní sílu. Už i negři na to přišli, jen evropané jsou jaksi mentálně na dně.

Pridajte komentár

*