Arcibiskup Vigano varuje, že pápež František spolupracuje s WEF na zničení kresťanstva


Print Friendly, PDF & Email

Arcibiskup Vigano varuje, že pápež František spolupracuje s WEF na zničení kresťanstva

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Arcibiskup Carlo Maria Vigano bol len nedávno exkomunikovaný Vatikánom za odhaľovanie jeho globalistických väzieb, hoci oficiálne bol obvinený zo schizmy – teda z rozkolu v cirkvi a nepodriadeniu sa autorite pápeža.

Dnes už exkomunikovaný arcibiskub varoval, že pápež František spolupracuje so Svetovým ekonomickým fórom (WEF) na zničení kresťanstva.

„Štvrtá priemyselná revolúcia, o ktorej prednáša Klaus Schwab a predstavitelia medzinárodných financií, nenachádza v pápežovi Františkovi Bergogliovi neutrálneho diváka, čo by už samo osebe bolo niečo neslýchané, ale v skutočnosti horlivého spolupracovníka, ktorý zneužíva svoju morálnu autoritu na podporu mimocirkevného projektu zániku tradičnej spoločnosti,“ vyhlásil Vigano vo videu.

Predmetné video zverejnené v statuse účtu „Shadow of Ezra“ na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) si môžete pozrieť tu:

Stránka Infowars.com uvádza, že vo vnútri cirkvi pápež presadzuje projekt jej demolácie, aby ju nahradil „filantropickou organizáciou slobodomurárskej inšpirácie“.

„Je to škandalózne. Týka sa to oboch svetov – svetského aj cirkevného, čo potvrdzuje zločinecké sprisahanie medzi Deep State (hlbokým štátom) a Deep Church (hlbokou cirkvou),“ povedal Vigano.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Zdá sa mi, že v tomto sprisahaní bola rozhodujúca úloha jezuitu (pápeža). Nie je žiadna náhoda, že po prvýkrát v histórii rímsko-katolíckej cirkvi sedí na Petrovom tróne rehoľník Spoločnosti Ježišovej,“ dodal Vigano.

Vigano je otvorene kritický voči pápežovi Františkovi, vrátane jeho zaobchádzania s obvineniami farárov a biskupov zo sexuálneho zneužívania, podpore „vakcín“ proti Covid-19, podpore Veľkého resetu (Great reset) Svetového ekonomického fóra a voči podpore „inkluzívnej, ​​ekologicky udržateľnej, k imigrantom a homosexuálom priateľskej“ cirkvi.

Bývalý pápežský veľvyslanec v USA Vigano tiež spochybnil Františkovu legitimitu vo funkcii pápeža.

Za svoju kritiku bol Vigano napokon exkomunikovaný za schizmu, ktorá je definovaná ako odmietnutie podriadiť sa Najvyššiemu veľkňazovi alebo Spoločenstvu členov cirkvi, ktoré je podriadené pápežovi.

„Jeho verejné vyhlásenia, ktorými vyjadruje svoje odmietnutie uznať a podriadiť sa Najvyššiemu veľkňazovi a Spoločenstvu členov cirkvi a jeho spochybňovanie legitímnosti a autority Magisteria Druhého vatikánskeho koncilu sú dobre známe,“ uviedol Vatikán vo vyhlásení vydanom po rozhodnutí Dikastéria pre náuku viery.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Schizma nie je odmietnutie podriadenie sa pápežovi – už existovali aj traja pápeži. Schizma je popieranie základnej doktríny „viery“ – napr., že Kristus nebol Duch, Syn Boží, ale len „obyčajný“ človek, prorok napr. Ako Ján Krstiteľ napr. – jeho tiež neberú ako Ducha, Syna Božieho – súčasť Božej existencie. Niečo podobné tu – svetské

  Americký soud zasadil vážnou ránu nekontrolovatelné byrokracii
  „USA: Americký soud minulý týden zvrátil 40 let starý rozsudek, který dával úřadům pravomoc interpretovat zákony. Nové rozhodnutí významně omezuje pravomoc úřadů zavádět nové regulace, které zákonodárci nezamýšleli.

  Moderní cesta k socialismu vede přes posilování pravomocí nevolených úředníků, kteří za pomoci tisíců nesmyslných regulací okleští svobodu natolik, že z ní zůstane ohlodané torzo. Nejvyšší soud USA řekl, že to není v souladu s americkou Ústavou. Regulovat životy lidí mají zákonodárci. Když je zákon nejasný, mají rozhodovat soudy, ne sami úředníci.“
  https://cz24.news/americky-soud-zasadil-vaznou-ranu-nekontrolovatelne-byrokracii/
  ——————
  Čiže kvázi schizma na úrovni súdnictva – rozpor medzi znením zákona a jeho výkladom. „Otázka“ – je Svätý Peter sudca – alebo úradník?

  • Ešte by som to pripodobil – porovnajte znenie Ústavy a Mikasove vyhlášky. Mikasova schizma-heréza voči Ústave – alebo občianska neposlušnosť-heréza voči Mikasovým vyhláškam – je schizma? Schizma je ROZPOR s prijatým VYŠŠÍM princípom. Neposlušnosť voči policajtovi nie je heréza ani schizma, pretože výhradná poslušnosť nie je Vyšší Princíp. Nedodržanie rituálneho pôstu je heréza-prehrešok, ale nie schizma. Schizma je obliekať si sutanu a neveriť v Boha /Bohu/.

  • Anthony Morava

   Ne, schisma je právě to vícepapežství. To odpadnutí je hereze. Nicméně Vatikán je sám církvi heretickou odpadlou od Bible a původních učení.

  • Sme vo vojne proti Rusku, dodávame im zbrane a Kaliňákov rezort robí reklamu na NATO
   „Tu si môžte vypočuť klamstvá a manipulácie Róberta Kaliňáka, ktorý má židovský pôvod práve z Ukrajiny. V nahrávke hovorí, že vlastne za reklamou môže byť aj jeho rezorť, ale tvári sa, že o tom nevie.“
   https://www.inenoviny.sk/sme-vo-vojne-proti-rusku-dodavame-im-zbrane-a-kalinakov-rezort-robi-reklamu-na-nato/

   Fico sa pomýlil a paličku na chodenie chytil do pravej ruky, zabudol, že ju stále držal v ľavej
   https://www.inenoviny.sk/fico-sa-pomylil-a-palicku-nachodenie-chytil-do-pravej-ruky-zabudol-ze-ju-stale-drzal-v-lavej/

   • Marek Košice

    Netreba zabúdať, že Fico má byť (podľa hoaxov, ktoré tvrdia, že ATENTÁT SA STAL) zasiahnutý aj do stehennej kosti… Takže si FAKT NEMôŽE striedať paličku medzi rukami…. Teda, môže… ALE KEBY sa atentát STAL, tak by nemohol. 😉

   • Marek Košice

    Ten Robert Kaliňák je až PRÍLIŠ ČASTO „trošku mimo“, PRÍLIŠ ČASTO používa „toto som nevedel“, „to počujem prvý krát“ a podobne….. Tie jeho amatérske vykrúcačky… 😀

    • Je mimo, pretože tam je stret záujmov. A keďže taká Remišová slúži tým, o ktorých „ukrajinské“ záujmy ide – už neútočí na Kaliňákovo podnikanie so zbraňami ako pred rokmi!

     https://ereport.sk › minister-obrany-a-zaroven-najvacsi-biznismen-so-zbranami
     Minister obrany a zároveň najväčší biznismen so zbraňami
     19. 12. 2023Tentokrát si zobrala šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová na paškál ministra obrany Roberta Kaliňáka. Etalón čistoty, transparentnosti a múdrosti mu vyčíta, že ako minister obrany je zároveň najväčším biznismenom so zbraňami.

     https://www.aktuality.sk/clanok/556399/petro-porosenko-sa-podakoval-kanade-ze-obnovila-dodavky-zbrani/

   • S tou paličkou… no neviem či je to usvedčujúce.. trebárs používa obe ruky na podopieranie..mozno jednu viac nez druhú ale v podstate môže použiť obe. Ja fakt neviem ako ten atentát a tá nemocničná kúra prebehla a nie som zástanca pre či proti ale aby si alternatíva nenabehla ak by Ficovi nerobilo problémy pomáhať si oboma rukami s paličkou.

    • … práve že tu som si neni istý či by mohol podopierať oboma rukami alebo nie. Záleží len od toho ako to u neho to zranenie a jeho momentálny stav vyzerá. S istotou nemôžem povedať áno a a ani b.

   • ….. bohužiaľ vystúpenie z NATO, EÚ je v momentálnej dobe nemožné. Zo spoločnosti mafie sa taktiež nevystupuje, jedine nohami napred. „Pokiaľ chceš s vlkmi žiť musíš s nimi vyť „a mať pripravený plán“B“ je nutné počkať až sa to rozpadne samo (pri čo najnižších stratách na životoch), pri tejto sebadeštrukčnej „politike“ dlho to trvať už nebude!

 2. Marek Košice

  Ficov odkaz 9 hodín dozadu : „Drahé progresívno liberálne médiá a opozícia, prepáčte, že som prežil, ale som späť🍀🇸🇰“

  https://www.youtube.com/post/UgkxFMok-pwtx7LI9DDa1SZxv3Jjr_jfILd4?ocd=1

  V komentároch SAMÁ TUPÁ OVCA, svedkovia Ficovi, ktorí sú tak TUPÍ, že to až bolí…
  Existuje 70 ročný človek, ktorý by dokázal držať zbraň „CZ 75 B cal 9 Luger“ JEDNOU RUKOU, streliť z nej 4-5 rán, a ani by ním „netrhlo“? NIE. Aj keby ju držal dvoma rukami, TRHLO BY NÍM. Cintulom NETRHLO, dokazuje to video „surové“, aj rozbor videa (v priblíženom stave – ZOOM)……….UŽ TENTO JEDINÝ DôKAZ (z mnohých) STAČÍ NA TO, ŽE SA STRIEĽALI GUMOVÉ PROJEKTILY, A ŽE FICOVI SA V SKUTOČNOSTI NIČ NESTALO……………………….. Lenže TOTÁLNE ZMAGORENÉ OVCE sú na tento fakt SLEPÉ, pretože ich láska k Ficovi im ZATEMNILA MOZOG. A ak je človek schopný byť takto brutálne zaslepený, tak jeho život (povedzme si to narovinu) MÁ NULOVÚ HODNOTU. OPAKUJEM, NULOVÚ HODNOTU. Veď z takého stavu človek NEMôŽE pomáhať ľudstvu (ani sebe samému) rásť. JEDINE DEGRADOVAŤ. A keď niekto prispieva ku degradácii ľudstva, nezaslúži si žiť. Týmto nevyzývam na usmrcovanie takých ľudí (to je jasná vec), len oznamujem, že takí ľudia si proste nezaslúžia žiť. Prečo? Pretože sú HANBOU človečiny.

  • Anthony Morava

   A pri gumových projektilech to netrhne? Při stejné prachové náplni. A jste si jist, že by mu na takovou, nevím jakou, vzdálenost guma neublížila??

   • Marek Košice

    Hlavne to ani nebola tá zbraň, aká to ÚDAJNE mala byť. So zbraňou sa manipulovalo v zmysle, že zbrane boli vymenené (dokazuje to aj videodokumentácia). A gumový projektil strelený do neprestrielnej vesty neublíži nikomu. CELÁ TÁ AMATÉRČ(T)INA nemala byť zachytená na videu. Televízia ktorá to nakamerovala tam vtedy nemala byť prítomná. Našťastie tam prítomná bola.

 3. A narcistický sadista sa zase ozýva, žiadne svedomie, pokora… pýcha mu nedovolí si ani prdnúť ! https://www.infovojna.bz/article/video-militantny-propagator-anticovidovych-injekcii-sabaka-nadalej-siri-bludy-o-pandemii-a-o-kritikoch-totalitnych-covidovych-opatreni-a-vakcin-proti-covid-19-tvrdi-ze-su-to-kruti-a-cynicki-ludia
  Ale takýchto zmrdov NAKA, prokuratúra či pod. orgány neriašia… lebo sú len orgánmi, zreme…

  • Pozri – existuje odhadom 20 tisíc obetí „vakcinácie“. Sabaka si môže myslieť, že je nedotknuteľný. Akurát že pomsta je jedna zo 16 základných genetických vlastností. Takže nevie dňa ani hodiny. „Komu zvoní hrana“ – to nie je rozprávka.

   • Ktovie či si toto hovoria aj moderátori a novinárska satanská špina v STV, JOJ, TA3 a ďalších.
    Že či si to aj medzi sebou hovoria, že či ten západ vydrží držať svet pod krkom aby tak tak mohli zostať chránení… , že keď tak vedome klamú, a oni vedia, že to mnoho ľudí vie, že klamú .. že či si pre nich ľudia niekedy nepridu.
    Počítam, že v širšom kruhu tých hadov nie pretože otvoriť takú tému by bolo ukázať svoju nespolahlivosť.
    Hm, dnes som kukol STV „správy“ aby som videl ako to strihajú a je vidieť, že sú v tom „ďalej“ ako v nedávnej minulosti… tak to strihajú, že všetko čo môžu použiť tak použijú. Keby som sa na tie ich dnešné „správy“ pozeral na začiatku 90 tok tak by som ich v porovnaní s tými dobovými kontrastne videl ako nejaký nútený zámerne pripravený tunel v ktorom má človek „letieť“ a nepozerať na ľavo či napravo. Tak je to dneska okresané o všetko z čoho by človek mohol vytušiť a vyťažiť rôzne informácie, že je človek, ktorý ich žerie doslova zneužívaný ako keď ho prepadne nejaký psychopat a deviant.

    • A čo si predpokladal, Achnaton, že po voľbách, resp. po zániku RTVS, prozápadná propaganda skončí? Pokiaľ sme pevnou súčasťou EÚ, je to nemožné. Nikdy elity (vrátane našich) nepripustia, že covid-19 nebola pandémia a experimentálne vakcíny (preto ten informovaný súhlas) boli podvodom, podvodom založenom na strachu …

     • Nepredpokladal a vedel som, že bude silnieť… a že bude našu Globalistickú vládu akokoľvek budú USA a ich pohúnkovia chcieť prerábať na proamerickú.
      V mediálnych maenstreamových brolohoch kráčajú čoraz na ostrejšej hrane a vedia, že svojimi klamstvami o Rusku a Západe ľudí viac a viac štvú a že ak by sa situácia nejako zmenila a zostali by bez možnosti byť chránení ako doteraz tak by museli niekam utiecť pretože by to boli dospeláci všetkých vekových kategórií a sociálnych vrstiev kto by si ich podal…keďže ide o dezinformačnú a teroristickú organizáciu s mnohými chápadlami, ktorá za kovidpodvodu stála na strane USA satanistov.

     • Galaxia andromeda

      Prebieha depopulacia choroba vojna hlad ( otrava jedlom a vodou) propaganda vymyva mozgy aby ludia zapredalu duse diablovi a sami sa zabijali deje sa necudujte sa televizia obraz selmy.

 4. „Generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg minulý týždeň potvrdil, že NATO v roku 2025 poskytne Ukrajine vojenskú pomoc v hodnote 40 miliárd eur. Slovensko sa podľa Pellegriniho zúčastní na vytvorení tohto nového finančného balíka a bude doňho prispievať svojou čiastkou. Spresnil, že do tejto čiastky sa môžu započítať rôzne aktivity, ktoré SR pre Ukrajinu už vykonalo alebo vykonáva.“
  https://www.infovojna.bz/article/video-prezident-pellegrini-oznamil-ze-slovensko-zucastni-na-novej-financnej-pomoci-nato-pre-ukrajinu-rokovania-o-mieri-bez-ucasti-ruska-su-vsak-podla-neho-odsudene-na-zanik
  ——————–
  Akurát že – všetky prachy pre Ukrajinu musia byť vrátené Black Rock a VPK!!! No – a ručiteľmi sú SR a ČR. Akurát SR nezíska ani m2 ukrajinskej pôdy – o ktorú ide! Ja osobne nepotrebujem ukrajinskú pôdu – stačia mi medvede na Slovensku!

  Panáčik jamkáčik už funguje pre USA – Čaputová tá sa chechce! Ktovie, či mu dala kľúče od záchodu na USA ambasáde. Hnus!

 5. Armáda ČR zradila český národ 🇨🇿 HYDE PARK České televize

  https://www.youtube.com/watch?v=v5GQZ7WlXbE

 6. Všade sa rozumní a rozumné vlády pripravujú na ťažké časy, ale naša vláda má zrejme všetko na saláme… https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/polsko-bezpecnostni-situace-rusko-poptavka-rusko-ukrajina.A240708_093551_eko-zahranicni_jla !

 7. Čo si všímam, tak nejak pribudlo udržovaných hajzlíkov, ktorí nosia okuliare s modrým rámikom.
  Sviňe.

  • Ach, ty si červený kmér?

   • Kméri, tí sa nemali nazývať rudí ale modrí alebo skôr bieli.. ako biekogvardejci.
    Robia hanbu človeku – jeho duchu – on tvorí ľudskú krv, červenú ako odveká vlajka Ruska.

 8. Žeby aj toto malo byť súčasťou Deagle prognozy na rok 2025:
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/07/nemecko-se-pripravuje-na-valku-predstaven-tajny-operacni-plan/ ?

 9. Objektívne

  Nechápem čo sa čudujú. Biblia Nový zákon predsa jasne hovorí, že Zjavenie je koniec, a teda koniec kresťanstva.

  • Israismael

   A to sa stane veľmi skoro ..Ale kresťanstva v pravom zmysle NIE
   ale rímskej cirkvy to ANO …..a s tým spojeného papezstva ..Toto má byť posledný pápež ! Má to byť spojené s odhalením ohavných skutočnosti aké boli skrývane pred ľuďmi a katolíkmi dlhé stáročia …APOKALYPSA = grécky značí ODHALENIE

 10. Ako krásne sa EU prejavila, otvorene povedala, akou korupčnou a nedemokratickou kreatúrou je ! Vyhrážky a sankcie, ak sa nám nepodvolíš ! FICO by na toto nikdy nemal gule !
  https://www.hlavnespravy.sk/eu-zmrazuje-30-milionov-eur-pre-gruzinsko/3558416

  • Marek Kosice

   Ehmmm….Fico ma gule „LEN“ na oj*banie celeho (tupeho) sveta, ze sa stal obetou atentatu a prezil devastacne zranenia… TAKZE GULE MA RIADNE….. No som absolilutne presvedceny, ze nebyt pokynov (aj) z Bruselu, tak by sa nestal ani tento fake atentat… KEBY TO NEBOLO DIELO ZAPADU, svetove mainstreamove media by boli plne sprav o tom, ze atentat sa v skutocnosti NESTAL. LEBO AJ TUPY KKT (ale pozor, OBERKKT uz nie, to je uz ina uroven) nemoze Cintulovi prisudit schopnosti SUPERMANA, ktory striela z takej silnej zbrane jesnou rukou v 70tke, a ani nim netrhne… A ROBOCOP Fico to prezije, a o necele 2 mesiace na to sa foti bez barly na zatve…. 😂😂😂

 11. Výsledky Francouzských voleb by mohly posílit Putinovu pozici

  https://aktax.cz/vysledky-francouzskych-voleb-by-mohly-posilit-putinovu-pozici/

  • Marek Kosice

   Putin je ale spriazneny so zapadom, je to chazar, a spickovy herec, riadena opozicia voci „demokratom“ USA… TAKZE JE TO UPLNE JEDNO, Zuzka… NWO v Rusku ide na plne obratky ako aj v EU, a rovnako tam bude nova „plandemia c.2“ ako aj v EU…..

   • No nieje to o herectve – tak by to nefungovalo ak by obec strany poznali že sú riadené, oni skutočne bojujú proti sebe. Iná vec je tá že kto si to uvedomuje a chce z toho nezmyselného kolotoča von. V. V. Putin má nad tým nadhľad vie o aký Globálny projekt ide… Aaa vie to aj Fico.

 12. Pozor na hrozbu agendy „Jedno zdraví“

  https://aktax.cz/pozor-na-hrozbu-agendy-jedno-zdravi/

 13. Vigano se tak jako veškerá sběř ve Vatikánu,podílel na všech sviňárnách světa. Vatikán to všechno vede. Kdyby nebyla roztržka mezi těmi satanistickými přisluhovači,svět bude jen nadále čumět a modlit se.

 14. holistický prístup

  Schválený zákon! Vláda chce vyvlastňovať: Môžete prísť o svoj dom – v podstate o všetko – lebo niekto si to takto želá – „Nebudete nič vlastniť a budete sťastní! (Rádio Kompas). Vyvlastňovanie pre „svetovú vládu“ v podstate tvoria základ – CENTRUM – pre „Veľkú cha z áriu“.

  youtube.com/watch?v=5pQElpB1YRY                 je potrebné vložiť na začiatok: https://www.

  Je to 2.17.26 hod – ca 2 min ticho a potom to začne – dobre počuť a počúvať v súkromí.

  • holistický prístup

   Je to o vyvlastňovaní pre …, o zavádzaní „digi“ teroru, spaľovniach (tipnite si, čo chcú spaľovať), záchytných táboroch pre „neposlušných“, DIGI-väzení, …, o podpore cudzích „agentov“, … – presne v zmysle „protokolov“ …

   • Digi teror.
    „Jednak nesmierne rýchly pohyb všetkého živého v duchovnych svetoch“ – Achnaton dole.

    To my na alternatíve sa sami zabíjame /nestačím chlastať!/, že hlceme tie digi informácie! Akoby sme boli súčasťou toho okamžitého sveta. A okamžite nám pracuje abstrakt – fantázia!

    Kedysi sa informácie šírili prostredníctvom bežca, potom jazdca, potom lode, potom vlaku, potom rádiogramu-telegrafu – a vtedy začal podvod Rotschielda na Londýnskej burze s údajným víťazstvom Napoleona vo Waterloo.

    Čím rýchlejšie informácie – tým pomalšie je ich overovanie. Teraz inak – skúste si vypočuť na odysee.com – napr. tu z februára.
    https://odysee.com/@radiosv.studiokadan:6/Zpr%C3%A1vy-bez-cenzury—27.02.2024:0

    To podstatné – že sú pol roka staré a stále sú aktuálne. Teda – tie procesy riadenia nepriebiehajú až tak digitálne desivo, ako sa prezentujú. To naša fantázia ich predbieha! Preto kedysi aj posla zlých správ najprv zabili a až potom riešili fakty.

    Elitní škola zakázala smartphony. Nahradí je jednoduchými nokiemi
    “ Chlapecká internátní škola Eton Collage, která byla založena už v roce 1440 a kterou prošli i princové Harry a William, oznámila, že zakazuje používání smartphonů. Cílem je omezení závislosti na online světě, zákaz má přispět k většímu soustředění na studium a na společenské chování studentů mezi sebou.

    Na elitní škole v britském Windsoru, kde roční školné činí zhruba 52 000 liber (v přepočtu zhruba 1,5 milionu korun), budou od září nadcházejícího akademického roku u studentů v prvním ročníku smartphony nahrazeny obyčejnými tlačítkovým mobily značky Nokia.

    Účelem opatření je soustředění na studium a zlepšení sociální interakce s ostatními studenty, čemuž smartphony nepřispívají kvůli různým způsobům konzumace obsahu na internetu, jako jsou zejména sociální sítě. Proto mobily Nokia nebudou mít přístup na internet. Půjde s nimi pouze telefonovat a posílat textové zprávy.“

    Zdroj: https://www.idnes.cz/mobil/telefony/skola-zakaz-student-smartphone-nahrada-tlacitkova-nokia.A240708_232416_telefony_ada

    • „Jednak nesmierne rýchly pohyb všetkého živého v duchovnych svetoch“

     V tomto prípade som nepísal o Zemi a hmotnej úrovni – Vesmire a jeho jemno hmotných úrovniach.
     Písal som o duchovných svetoch kde máš už len svojho vyvinutého živého ducha a existuješ/žiješ/hybeš sa len v prežívaní. Fyzické a mentálne /astralne /jemnomotne telo tam už nemáš.
     Teda žiadne premýšľanie a činnosť rozumu tam neexistuje nakoľko nič hmotne a ani jemnohmotné tam nemôže existovať a ak by aj mohlo (co možné nie je) tak by bolo k ničomu – rozum/intelekt by tam nič nepochopil a všetok duchovný pohyb by tam len brzdil – ak by si ho tam niekto všimol Preto do dokonalého sveta sa po vývoji v hmote Vesmíru dostane len vyvinutý ľudský duch, ostatní navždy zahynú v Súde keďže žili prevažne len telom alebo rozumom/intekektom. Času a životných okolností – nárazov mali k vývoju dosť. Je dosť blbé ze sa do toho zamiesal aj Lucifer, ktorého Boh poslal z Božskej úrovne pomáhať ľuďom do Vesmíru. Ten si časom začal riadit svoje poslanie sám na vlastnú päsť.
     Tú „sebestačnosť“ a nezávislosť na Bohu majú ľudia od neho, z ich citu/ducha to neprameni, pramení to z rozumu ktorý prijíma myšlienky vysielané Luciferom. Kedysi boli čisté pod riadením Sily zhora, neboli nebezpečím pre vývoj ľudí ale už tisícročia tomu tak nieje.
     Existencia teda jej Zdroj je v podstate dokonalá ČISTOTA a tá je len u Boha.
     Je úplne nelogické že by nás vo Stvorení od Stvoriteľa čakali nejaké pasce a utrpenie ale naopak a to vo večnom prežívaní tej najvyššej nádhery akú môže byť ľudský duch vôbec schopný prežívať.

     • Ešte dodám že utrpenie a nedokonalosť je len v hmote – Vesmire.
      Ono človek cíti, že hmota až toľko neznamená keď sa stretne s duchovne zrelý človek s duchovne zrelým človekom… nad všetkými pozemskými ťažkosťami sa dá mávnuť rukou. Koncentrácia ľudí žijúcimi najmä duchom je pre temno. extra úloha pretože ak oni budu spoločne niečo riešiť tak to budú riešiť DUCHOM (a nie rozumom) a to je absolútne objektívne. Tam, vo svetle Pravdy ktorá všetko osvecuje a ukazuje PRIAMU CESTU, tam sa všetko rieši tým najlepším spôsobom pre všetkých zúčastnených. Nikto z toho nemusi vyjsť porazený, nikto!
      A to sa zhoduje s tým čo hovorí Pjakin, preto mu verím, je to na úrovni ducha a nie rozumu.

 15. Israismael

  Spomalený záznam rakety vystrelenej na detskú nemocnicu v Kyjeve ..Ta raketa nema krídelká ,ktoré majú ruské rakety CH-101..Rusi navádzajú svoje riadené strely na vojenské ciele a nie na civilné,aj keď sú tie vojenské ciele ako je vojenský závod Artjom v Kyjeve 100m od nemocnice ..a keby taká raketa zasiahla tu nemocnicu, tak neostane z nej ani cimpr campr..Takže ?
  https://x.com/MyLordBebo/status/1810277872013062224

  • Marek Košice

   ….takže mainstream médiá vyznávajúci plebs TO ZAUJÍMAŤ NEBUDE, pre nich to je RAZ A NAVŽDY ruská raketa…… Tak, ako pre teba je tvorcom Zeme a tiel „dobrotivý kresťanský Boh“, a to aj napriek tomu, že život na Zemi je stelesneným Peklom (ktoré existuje LEN A IBA TU), a to LEN A IBA z dôvodu vlastností tiel, ktoré podliehajú smädu, hladu, bolesti, starnutiu, utrpeniu….. Cieľom bolo VYTVORIŤ KAZAJKU PRE DUŠU (telo), ktorá bude generovať primárne negatívne emócie. Podarilo sa, a Stvoriteľ Zeme a tiel (Satan) je v tomto úspešný. Duša ako JEDINÁ DOKONALOSŤ (ak nie je uväznená v tele) je stvorená BOHOM, pretože Boh tvorí LEN DOKONALÉ VECI, no príroda a telá majú BRUTÁLNE ĎALEKO od dokonalosti. Inak to ani nemôže byť, keďže sú Peklom pre dušu. Amen.

   • Israismael

    Ty popieras božie zákony Marek z Košíc ..Tie Zákony na Zemi ,ktoré sú prírodné a zároveň Božie …jak ti to už mám povedať že vsetko sa im musí podrobiť a aj človek keď vstúpi na Zem ,teda keď sa narodí A tieto Zákony fungujú vo Vôli Božej ,nijak inak ..a že ich človek zneužíva? No tak sa mu aj darí a potom si myslí že to tak zariadil zlý Boh ,pekelnik a pod..ale ty to nechapeš a nemôžeš pochopiť,kvôli svojmu vnútri a kvôli preoestovanemu rozumu .Nechceš proste ! …Ja nemôžem za to ,že ty si jednoducho nevieš naštudovať SLOVO Z KNIHY DUCHA PRAVDY Vo Svetle Pravdy ..Proste máš múr,stenu a nemôžeš sa vynoriť do tej knihy a kuknúť do toho ,podobne ako Emily ..Vy máte mnohé spoločne ..Ale ja ju nevinim za to ,že ako vníma duchovno a ako pracuje jej chcenie …ona sa aspoň kukla na to SLOVO ,ale žiaľ nepochopila ..Ty ale ani len nezakopnes o to SLOVO ,ktoré by ti ,nohe objasnilo a to dokázalo,že čo je PRAVDA … ,a ani ma necitaš, čo velkakrat píšem ,lebo ignorujes mňa ako osobu ale ignoruješ aj to SLOVO ,ktoré poznám a chcem ním pomôcť ľuďom ,prinajmenšom aspoň teda u nás na Slovensku ..

   • Israismael

    Ty si absolútne mimo MzK …pretože si nikdy nepočul a ani len nechyroval ako vznikali dávno pred miliardami rokov prvé ľudské duchovné iskry ( teda mi budúci ľudia ) a že mi ako budúci ľudia ( ľudskí duchovia) sme sa museli kvôli vývoju dostať dávnučko pradavnučko na zem (ako povieš ty do pekla zeme ,ako tiež povieš do tých smradľavých pozemských tiel keď zostarnú ,či za pitím ,jedením a sexovanim alebo nebodaj ešte aj za neskratovanim) ,ale museli sme teda ako som už písal dávno pradavno za vývojom sem na Zem . Musel tiež dávno pradavno prepojiť svet duchovný so svetom hmoty,aby sme ako ľudia mohli za poznaním a nie do žalara ..Toto fakt prosím ťa nevieš ,a máš zbytočne pindy voči Najvyššiemu ..Žiadna pokora nič …A to počuj všetko muselo ísť podľa zákona, že vývoj ľudských duchov ešte nehotovych budúcich ľudí(nás ukotvenych v duchovne, ale iducimi za poznaním do hmoty ) musí prebiehať podľa Zákonov božích NIŽŠIE od miesta kde sme sa prvýkrát ocitli ako iskrí ducha ,a nemoze to ísť a opäť podľa Zákona Boha vyššie duchovne ,lebo tam by sme sa nemohli jednoducho dostať ,zhoreli by sme ako nehotoví ,nepoznajuci ( opakujem to že hovorím o tých dávnych dobách tak ako je to v knihe Vo svetle Pravdy ) .Sú totiž dve oddelenia duchovna (VEDOME duchovné A NEVEDOME duchovné -z nevedome duchovnej sféry,najspodnejšej to sfére duchovnej oblasti ,teda v naslabsej zrazenine duchovna = pochádzame mi ľudia) ..Lebo nič ,čo nie je ešte hotové a ešte nie je dokonale nemôže prestúpiť do dokonalosti svetov hore k iným už hotovým a zrelym ľudským duchom v praduchovne do Vedome duchovnej čistej ríše !! ..nauč sa to ,tak ako sa už mnohí ľudia dnes učia
    cez audioknihu Vo svetle Pravdy ,Posolstva Grálu na YouTube ako sa prepajali svety duchovné so svetom hmoty ,podľa vôli Božej a nie podľa Mareka z Košíc🤔 ..Inak nemáš absolútne čo hovoriť ani len v náznakoch
    a písať a dokonca kecat do veci, ktoré nie sú ti poznaním ..

    • Israismael

     Tak ešte raz a naposledy MzK ..Každý jeden ľudský duch a nielen ľudský ale dvakrát aj Boží duch musí uposluchnut dokonalosť Božích zákonov tu na tejto Zemi a planéte ..Okey ? ..mal Ježiš a druhý Boží Syn Človeka ,Duch Pravdy niečo iné ako telo ? A nemali ich títo dvaja boží vyslanci smradľavé aninpd satana ,veď to sa nezlučuje aby svetlo dostalo telo od temna ..A si predstav MzK ani mi ľudia nemôžeme inak vstúpiť ,teda narodiť sa na túto zem inak ,iba tak že dostávame pozemské tela .. satan ich nemôže tvoriť ,ale tvoría ich bytostní služobníci cez Zákon Boží presne podľa prírodných zákonov pre jemnohmotne svety a aj pre túto Zem… a Lucifer nikdy nemôže tvoriť ,lebo nie je tvorca ,aj keby mal schopnosti veľkých rozmerov ale schopnosť tvoriť ako Boh NEMÁ NEMAAAA…NEMAAAAAAAA.. A už má tým neotravuj počkaj si na moment ,keď sa ti to určite bude musieť ujasniť …Nuž ale na tejto zemi pochybujem že ty to spoznas ako je to všetko v Pravde ..a potom už nastane problém lebo aj keď to spoznas už nebudeš musieť byť súčasťou STVORENIA..To je ten biblický škripot zubami a veľký nárek obrazne povedané v biblii ,lebo to značí síce spoznanie PRAVDY ,ale už pozde ..

     • Marek Košice

      Píšeš : „Ty popieras božie zákony Marek z Košíc ..Tie Zákony na Zemi ,ktoré sú prírodné a zároveň Božie …jak ti to už mám povedať že vsetko sa im musí podrobiť a aj človek keď vstúpi na Zem ,teda keď sa narodí A tieto Zákony fungujú vo Vôli Božej ,nijak inak ..a že ich človek zneužíva?“

      TIE ZÁKONY SÚ KRUTÉ, S NULOVÝM SÚCITOM…….Prečo ich Stvoriteľ Zeme a tiel vymyslel KRUTÉ A BEZ SÚCITU? Pretože Stvoriteľom Zeme a tiel (a teda celej prírody) nie je dobrotivý Boh, ale SATAN.
      ŽASNEM, že nie a nie ti to „dopnúť“… Podľa tvojich reakcií stále ani trochu nespochybňuješ kresťanstvo, Bibliu, atď… LEBO SI SRAB. TOTÁLNY SRAB. Pravda BOLÍ (ale len jednorazovo, ak nie je človek „večná obeť“), a ty sa toho bojíš… Spolu S OVCAMI plnými STRACHU vyznávaš náboženstvo (konkrétne kresťanstvo) a Bibliu považuješ za „100%-nú pravdu“……ALE TAM SA HOVNO PÍŠE O TOM, prečo Stvoriteľ stvoril tak krutú prírodu a telo závislé od vody a jedla….VŠEMOHÚCI DOBROTIVÝ STVORITEĽ by telo takéto nestvoril…. A nestarlo by DO ROZKLADU ako starne. Ty ťuťmák.

     • Israismael

      Žasnem ..veru žasnem..a nemám slov už vážne na teba !! ..Vzdávam to už a nemám na to ani najmenšiu chuť ti niečo písať .

     • MzK sa zastavil niekde v období keď mu doma dávali na zadok alebo ho ignorovali no a odvtedy je to tak ze keď k niečomu (z dielne dospelých alebo prírody) príde tak pred tým stojí ako malý. By si sa divil Israismael koľko ľudí v dospelom veku má chápanie principialnych vecí na úrovni detí. V živote vyzerajú ako sebestační, s vybudovanou osobnosťou ale je to len virtual reality pretože je to len o nich bez náväznosti na pochopení vôle Najvyššieho. Pre nich je to všetko len detská hra… Hurvinek a jeho predstavy o vojne a inom..
      Ak by si sa ľudí začal rad radom pýtať na vážne veci presahujúce rozumové schopnosti tak by si bol zhrozený z naprostého nevedomia a hlavne z toho čo v tejto (duchovnej) oblasti nosia v hlave.

     • Israismael

      Vo svetle Pravdy ACHNATON.. a keď človek povie ,alebo teda napíše ,že Dedičný hriech je príliš veľké prepestovanie predného mozgu ľudí na tejto zemi, a že už tisícky rokov sa rodia deti s veľkým predným mozgom ( nie nadarmo má taký názov,že veľký mozog ) s predispozíciou na hriech= čo je vlastne chyba,niečo neprirodzene proti prírodným zákonom a voči Bohu a voči svojim blížnym ( čo sú všetky ješitnosti aké môže človek pestovať ) ,a že sa rodí človek na svet okrem veľkého mozgu aj s malým mozgom pre duchovný príjem ,ktorý je úplne zakrpateným ,s nemožnostou prijímať duchovné … To ťažko ľudia pochopia čo je dedičný hriech ,a popritom sa to píše aj v biblii ,ale ľudia si to zle vysvetľujú ..
      Potom je to tak, že človek s prepestovanym rozumom nemôže pochopiť viac než su dva rozmery ( pozemský čas a pozemsky priestor) …nad to vyššie sa človek ako ľudský živý duch v tele nedostane, pokiaľ je on slabý ľudský duch ,a nemá chcenie prebrať sa ,zobudiť sa a prepojit sa zo zadným mozgom ako anténou pre duchovno ,resp pomoc z hora ..
      Potom kydá samé bludy o pozemskom svete a ešte väčšie o duchovnych svetoch o ktorých nemá ani pojem … lebo rozum je uspôsobeny na materiu a pozemskost,bez možnosti príjmu Poznania z hora ..A to je prípad veľkého mnozstva ľudí a preto nemôžu spoznať viac ako úroveň tejto pozemskosti..A to bude o chvíľu problém ,keď sa bude musieť preukázať úplne každý človek a ľudský duch ,že ako je na tom s vývojom na konci svojej púte ,ktorú absolvoval milióny rokov v rôznych obmenách…Posledný Súd značí oddelenie ducha od hmoty ,od hrubého hmotného tela . Po súde = Vstup ľudského vyzreteho ducha do Raja ,pokiaľ už nepodlieha hmote tohto sveta a jemnohmotneho sveta ( onoho sveta)…Vstupuje ako čistý ľudský duch s duchovným jemným plášťom (telom duchovným )do večnosti = domov ako stratený syn,ktorý putoval hmotnosťami a je opäť doma (navždy ,už nemusí nikdy do hmoty )..

     • Israismael, je to taká až pozoruhodnostť ako sa na základe čisto rozumovej činnosti tvoria vedy, ktoré sa tvária, že vysvetľujú diane nad hmotnosťou / vesmírom, ktoré sa v ňom rôzne prejavuje. Je to zvlášťne v tom, že ak niečo tajomstvách života kydá nejaký nedonosenec tak ho každý pošle do hája lebo sú to blbosti, ktoré sa dajú analyzovať rozumom väčšiny populácie. Ale ak to vysvetľuje nejaký študovaný rozumár vysvetľuje tajomstvá Života tak je v jeho komplikovanom intelektuálnom neuniverzálnom vyjadrovaní tými bežnými rozumármi nepolapitelný a môže si z ľuďmi v ich väčšine robiť čo chce.
      Niežeby bol hrozbou sám o sebe ale je to kvôli tomu, že ľudia nechápu, že je to len určitá odnož zo skupiny ako sú oni sami ale je lstivejší a tomu aj podriadil vývoj svojej jemno hmotnej osobnosti, lebo taky chce byť. Nechce byť síce jak tí, ktorí ho neopodstatnene obdivujú a klanajú sa mu ako rytierovi rozumu ale i tak zostáva takí istý ako oni – „slabší“ rozumármi akurát ich obratne oklamal, že vie o Živote a Duchovne viac než oni. Raz to jeden človek v jednej diskusii dobre vystihol keď tam istý cudzími výrazmi, vedeckými poučkami a faktami nabúchaný vydriduch dokazoval, že má znalosti o Duchovne – napisal mu (keď už to tam mnohých štvalo) , že „vyjadruj sa normálne!!!“. Vyjadrovať sa normálne nevedel, nevedel čerpať z prítomnosti – z ducha a ďalej čerpal len z kombinácií rozumovych konštruktov. Rozumom sa dá mnohé odhaliť a pochopiť a aj to ako je riadené ľudstvo zo trany Temna na hmotnej úrovni (teda na tele a na intelekte) ale to ostatné – podstatu všetkého diania to nikdy.
      Prejavuje sa to aj tak, že ľudské predstavy o duchovnych svetoch a ich obyvateľov sú až strašne moc zhrubnuté a čím je človek hrubší tým sú hnusnejšie, nižšie. Čím je však človek rozumovo vysoko tak tie predstavy o duchovne sú zasa maximálne len o tom čo vytvoril rozum a pre tých roumarov „dole“ môžu vyzerať ako niečo veľké… a čo je zlé – že vyzerajú nedostupné – ze sa nedajú pochopiť. Koľkokrát prešibaný, vzdelaný a všetkými životnými skúsenosťami mazaný rozumár urobí takú chybu, že sa pred tými „dole“ – rozumármi aj duchovnejšími ľuďmi úplne odhalí… lenže on to nevie, nevidí, nechápe čo mu vyčítajú a jeho mozog mu na to nikdy neodpovie.

     • Ešte Jedn vec ma tak zaujala, a to, že keď sú ľudia vo veľkej miere naviazaní na hmotu tak aj tie ich predstavy o duchovne sú také… no snáď sa dokážem vyjadriť dostatočne výstižne … také, že keď nemajú informácie zo Zdroja tak si ich tvoria zo všetkému co vidia na Zemi. Jednak nesmierne rýchly pohyb všetkého živého v duchovnych svetoch – o tomto asi nikdy v sebe hlboko nepremýšlali a nedotkli sa toho aká to musi byť voľnosť a prežívanie radostné ho tvorenia , kde už duchov neobmedzuje hmota a žijú len duchom.

      Ďalej je to absencia vedenia o štruktúre celého stvorenia a to je taká zvláštnosť že ľudia o ňom maximálne premýšľajú ako nejakej stavbe ktorá sa skladá aj z akoby mŕtvych zloziek (okrem rôznych živých) a predstavujú si stavby aké vytvárajú ludia na Zemi v zmysle uzavretých biosystemov , nanajvýš to chápu ako že je to niečo ako (pre nich) bud neživé alebo živé hmoté formy v prírode na Zemi, ktoré v sebe nesú život a ako je v nich život ukrytý to potom stále skúmajú a skúmajú ale nevidia že celá hmota je o pohybe živote zhora ). Akokeby hmota v sebe niesla život.
      Potom sa samozrejme hlbšie nezaujímajú keďže aj toto hmotné prostredie vnímajú ako všetko k životu potrebné a tak stále ho nevedia vidieť v úplnosti.
      No a k tomu hlavnému – ak takto vidia svet a vnímajú Život tak samozrejme také informácie, že v riekach, jazerách, moriach ale aj v každej mláke žijú bytosti vody – vodníci, v oblakoch obri, v ohni bytosti ohňa, v lesoch víly a škriatkovia a ďalšie bytosti tak toto absolútne nezodpovedá ich zhruhnutej predstave o Živote a to už nepíšem o úrovniach bližších ku Zdroju kde sú niektoré obydlia z kvetov a pod.
      Pre nich je nepochopiteľné, že rozprávky sú tá pravá realita a že v každej rastlinke sú prírodné bytosti, ktoré ju od semienka pestujú az do jej rozkladu. To sú pre nich príliš rozprávkové veci a život sám je podľa nich taky z podstaty nevdačný, že je akoby mu vždy treba niečo dávať naviac aby človek mohol byť v plnej sile a šťastný. Akokeby život nemohol byť stvorený čisto len dobrému pre všetko v ňom existujúce.
      Že predsa – vesmír a život vo Stvorení nemohol byť predsa stvoreny kvôli našej radosti a šťastiu – že to sú naivne predstavy detí. No a práve toto im vysvetliť je… no keď už taká debata na tenkom ľade nastane tak to treba len hodiť do placu a nech si to každý preberie sám ako chce.
      Ten obraz života v dokonalých svetoch – v podstate obraz reality, ktorý je na Zemi ľuďmi nevidený je zároveň rozumom ako náhrada vytvorený a je tak nepredstavitelne odlišný že človeka vždy musí viesť na vedľajšie koľaje vyvija a žitia vôbec.

   • Marku, v něčem máš i pravdu,ale celé je to domotané.. Bůh stvořil člověka jako živou duši i s těmi potřebami těla a stvořil ho do ráje a ke svému společenství, pro radost, přátelství, vztah. Jen přišel nepřítel a svedl yevu i Adama k hříchu, aby přestali důvěřovat Bohu a na jeho překroucené lži skočili a v mysli si makonec řekli, že by mohl tento šířitel „pravdy“ který se najednou zjevil možná mohl mít pravdu a že by bylo dobré být jako Bůh a určovat si sám pravidla a řídit si svůj zivot jen sám a porušili jediné pravidlo, které je dělilo od
    bezstrarostného života v ráji a podlehli lsti ďábla a tím propadli i destrukci a smrti..a proto to tady vypadá jak vypadá a saran teď má lidstvo v moci a ovládá právě skrze to jídlo a další potřeby a brzy to bude ještě krutější.. Ale Bůh vymyslel plán jak lidstvo zachránit a pislal na Zen svého Syna Ježíše, aby ukázal jaký skutečně je a dokonce se mechal od těchidí ovládaných satanem ukřižovat. Ale tím zvítězil a brzy ukončí tento zvrácený svět a nastolí znova Boží království, ale jen pro ty, kteří to skutečně chtějí.. kteří chtějí lásku, mír, spravedlnost, mírnost, krásné vztahy. Teď tady to je to peklo, to máš pravdu,ale nebude to navždy..

 16. Israismael

  A aspoň neurzaj ,keď už nevieš inak argumentovať …lebo sa ti to môže vypomstiť ..nie odo mňa ..ja na teba kašlem ale inak…prestaň už uražať ľudí a nadávať im do tutmajov a pod ..Si na poľutovanie ..a už končím ..Na teba nemá význam nejak reagovat ..lebo aj tak iba provokujes

 17. Israismael

  Jaaaaj a ešte niečo…Ja mám niečo s kresťanstvom a bibliou ? Áno ale iba to že som to študoval ,a našiel som mnoho chýb ,ale našiel som aj TOHO ktorý ich napravil,vysvetlil vo svojom diele a všetko rozmotal čo bolo zamotané v biblii vplyvom ľudí a aj temna …..Ale ty tatmacik ako mňa nazývas si nepochopil že ja mám inú Pravdu než cirkevnú . VO svetle Pravdy.. a čo to má s pozemským kresťanstvom? Nič…ani so žiadnou cirkvou ani sektou ani nič..ty ale sleduješ ezoterike štúdie ,rozumové príbehy bez ducha a mnohé knihy zbludenych duchov na zemi ,a ešte ma tu ideš zniesť zo sveta že ja som pomylenym? …..Keď budeš znalym Vo svetle Pravdy potom sa prihlas na diskusiu ..hawk ..zbohom

 18. Rozhovor pro Inovaci Republiky s technologem a spisovatelem Ing. Pavlem Peterem Kysuckým, který popisuje skutečné pozadí Vatikánu.

  https://youtu.be/z8R02RTYjYk

  • hľadač pravdy

   Kysucký žiadne ,,skutečné pozadí Vatikánu” NEpopisuje!

   Kysucký, okrem iného na začiatku uvádza, že študoval a prevádzal ,,študovanie čiar z ruky” a teda ,,vedel presne budúcnosť ľudí”, študoval Junga a venoval sa aj ,,lúšteniu snov”. Kysucký tiež uvádza, že ,,Nietzsche napísal geniálnu knihu” (uvedie ju), pričom povie, že ,,veľmi málo ľudí tomu rozumelo”, teda je aj obdivovateľom Nietzscheho! (*)

   Už len toto stačí k tomu, aby bolo jasné, aká osobnosť sa nám prezentuje. Jeho bludy tu už potom ani nie je nutné podrobnejšie rozpisovať. Len pre ukážku, čo vo videu odznie: ,,duchovne najnižší je kameň”; ,,mimozemšťan na vyššej úrovni”, a tak ďalej, atď.

   Je to presne tak, ako uvádzali svätí:

   ,,V posledných časoch sa budú bludy šíriť verejne a nerušene”. Dnes väčšina ľudí už nedokáže rozlíšiť pravdu od bludov.
   ——————————————————————————————————–
   (*) Friedrich Nietzsche (1844-1900), bol nemecký filozof, filológ. Nietzsche je uvádzaný ako člen satanistického spolku O.T.O. (Ordo Templi Orientis) a bol spoluzakladateľ hneď niekoľkých neo-aristokratických vysokostupňových slobodomurárskych pra-lóží. Nietzsche bol aj jedným z idolov Zbigniewa Brzezinského – taktiež vplyvného (spolu)zakladateľa viacerých neo-aristokratických pra-lóží. Nietzsche bol tiež idolom aj talianskeho fašizmu, ,,ktorý spolu s D’Annunziem a Mussolinim uznával za svojho učiteľa a vodcu Nietzscheho ako ,,proroka” ,,smrti Boha” a spisovateľa ,,Antikrista”.

 19. hľadač pravdy

  Arcibiskup Carlo Maria Vigano tiež verejne nehovorí celú pravdu, taká aká je!

  K téme článku odporúčam pozrieť/vypočuť napríklad nasledovné videá/reláciu:

  => Vatikán a duch Assisi (video 46min, 48s., český dabing)
  https://www.youtube.com/watch?v=tlnpOqbvhmA

  => Babylon v Assisi (video 13min, 29s., český dabing)
  https://www.youtube.com/watch?v=vGEr8gFpcfI

  => Komplot proti Bohu (video 57min, 39s., po francúzsky + české titulky)
  https://www.youtube.com/watch?v=Ip5oSuRTm3k

  => infiltrácia RKC a zmena učenia (relácia z infovojny, odvysielaná 15.12.2014), v uvedenom odkaze je relácia nahratá 2x za sebou, teda si stačí vypočuť polovicu….
  https://www.youtube.com/watch?v=SN0Yxluh7Ts

  • hľadač pravdy

   K celému verejnému vystupovaniu arcibiskupa Vigana dávam do pozornosti reakcie od prispievateľov z portálu gloria.tv: ,,Laco Bajzo” a ,,Lukáš Evanjelista”!
   ——————————————————————————————————–
   Z ich príspevkami sa plne stotožňujem. Kto bude mať záujem môže si ich prečítať na týchto dvoch odkazoch:

   https://www.gloria.tv/post/437sL2oxh2N1EVzUCWVJQawR1/replies

   https://www.gloria.tv/post/D1XWDMUtyKch1eybpT9VX2osV/replies

   Jeden príspevok od ,,Laca Bajzu” si tu dovolím aj skopírovať:

   ,,Slobodomurári si vždy sami robia aj opozíciu. Túto úlohu hrá Vigáno. Káže ignorovať všetky varovania Božieho slova ,ktoré zakazujú akúkoľvek jednotu s tými ,ktorí hlásajú iné evanjelium a pekne zostať na palube Titaniku RKC ,ktorý celý náklad vedie do totality NWO, teda do pekla.

   Oklamaným veriacich krmi lacnými frázami ,keď vyzýva modernistov ,aby odišli z RKC ,organizácie od IIVat. koncilu ovládanej ložami.

   Tým dáva veriacim falošné nádeje na zmenu. Božie slovo ale káže opak -veriaci majú vyjsť z tejto zapredanej neviestky! Učením pokoncilovej RKC je ekumenizmus ,ktorým nahradili Kristovo evanjelium a Vigáno sa snaží vyvolať dojem, že je všetko v poriadku ,len treba aby tí „modernisti“ schvaľujúci homosexualitu odišli. Nahradenie evanjelia falošným učením ako problém a dôvod na oddelenie od takejto organizácie nevidí.

   Vigáno z tejto situácie ako východisko ponúka zlatú strednú cestu. Nechce ľuďom povedať pravdu ,že sa nám na očiach splnilo Písmo a nastal ten masový odpad od viery ,predpovedaný pred druhým príchodom Krista v 2L.Sol. a tiež to ,čo nám do tejto situácie káže Božie slovo –Oddeliť sa od nich ,vyjsť z nej ,aby sa nám neušlo z ich rán, lebo jej hriechy siahajú až do nebies.

   Slúženie tradičnej ,latinskej omše preto nie je riešením a ani nič nerieši. Len tým dáva falošnú záplatu pre svedomie tých ,ktorí majú byť poslušní Božiemu slovu a nemať nič spoločného s tými ,ktorí hlásajú iné evanjelium. Tohto Vigána zvolil BKP na čele s patriarchom Eliášom Dohnalom za nového pravoverného pápeža. Ale nebude zo psa slanina ,ani z vlka baranina ,ako ani z Vigána pravoverný pápež a z Dohnala Boží prorok.”

   zdroj príspevku:
   https://www.gloria.tv/post/JpB43eDS2cwo1wjfGVT29FJNF/replies

   Kto zostáva na palube TITANIC-u s takouto spoločnosťou?
   (pozri obrázok v odkaze):
   https://www.gloria.tv/post/kUacvWNqGJuL2Jis6tu81Azei

Pridajte komentár

*