Tehotné ženy by sa za každú cenu mali vyhýbať elektromagnetickým poliam – plody sú vystavené až 20-násobnej koncentrácii žiarenia


Print Friendly, PDF & Email

Tehotné ženy by sa za každú cenu mali vyhýbať elektromagnetickým poliam - plody sú vystavené až 20-násobnej koncentrácii žiarenia

(Ethan Huff, Natural News) Popredný lekár varuje, že najmä tehotné ženy sa musia držať čo najďalej od elektromagnetického žiarenia, aby ochránili svoje nenarodené deti pred možným poškodením.

Dr. Dietrich Klinghardt, MD, PhD, hovorí, že mikrovlnné žiarenie z vecí, ako sú smartfóny, Wi-Fi routery a iné bezdrôtové zariadenia, ktoré sa pripájajú na internet alebo inak vyžarujú mikrovlny, má mimoriadne škodlivý vplyv na deti v maternici.

Podľa Klinghardta sa mikrovlnné žiarenie vo vnútri tehotnej matky koncentruje na úrovni až 20-krát vyššej, než je normálne. To znamená, že jej nenarodené dieťa je počas používania mobilného telefónu alebo sedenia pri Wi-Fi routeri vystavené ekvivalentu 20-krát väčšiemu žiareniu než samotná matka.

Takzvané „inteligentné“ merače sú tiež hrozbou pre nenarodené deti, ktoré nemajú možnosť uniknúť expozícii žiarenia, kým žijú v dome, ktorý má takýto merač nainštalovaný na jednej zo svojich stien.

„Mikrovlnné žiarenie z mobilných telefónov, Wi-Fi smerovačov a podobných zariadení sa v maternici koncentruje dvadsaťnásobne, čo znamená, že nameraná hodnota mimo tela matky bude v maternici 20-krát vyššia,“ vysvetľuje známy americký lekár Joseph Mercola.

(Súvisiace: Vedeli ste, že rutinná expozícia elektromagnetickému žiareniu môže spôsobiť bolesti hlavy, únavu, depresiu, úzkosť a množstvo ďalších duševných a fyzických ochorení?)

Autizmus a EMP

Jedným z mnohých škodlivých účinkov nadmernej expozície poliam elektromagnetickým žiarenia (EMP) na nenarodené dieťa je autizmus. Autistické deti, hovorí Klinghardt, majú priemernú úroveň vystavenia EMP 20-krát vyššiu ako u neautistických detí, čo dokazuje 20-násobný vplyv EMP na nenarodené deti v porovnaní so všetkými ostatnými.

Okrem vakcín sa čoraz častejšie poukazuje na to, že EMP sú zjavnou príčinou autizmu, ako aj Alzheimerovej choroby a neplodnosti, najmä u mužov.

Klinghardt, ktorý pochádza z Nemecka, už mnoho rokov študuje choroby vyvolávajúce účinky elektromagnetických polí. Keď sa pozrel mnoho rokov do minulosti, zistil, že dokonca aj jednoduché vystavenie magnetickým poliam vysokej intenzity a mikrovlnným signálom z elektrického vedenia poškodzuje ľudí, vrátane tých ešte nenarodených.

„Sme často upozorňovaní, že by sme nemali spať pri elektrickej zásuvke, že by sme nemali mať žiadne nočné lampy v blízkosti našej postele ani elektrické budíky,“ hovorí Klinghardt. „Toto bolo známe už v 60. rokoch 20. storočia.“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Až po tom, čo sa Klinghardt presťahoval do USA a začal pracovať s autistickými deťmi, nakoniec objavil súvislosť medzi vystavením sa EMP a touto v súčasnosti veľmi rozšírenou chorobou.

„Pozeral som sa na túto neuveriteľnú krízu autizmu. Začal som liečiť autistické deti koncom 90. rokov a chodil som na lekárske stretnutia ohľadne biomedicínskych prístupov k liečbe,“ dodáva Klinghardt.

„To, čo na týchto konferenciách úplne chýbalo, bol aspekt elektromagnetických polí, ktorým je dieťa vystavené.“

Klinghardt vykonal pilotnú štúdiu na vyhodnotenie účinkov expozície EMP na tehotné ženy počas spánku. Tie, ktoré spali v blízkosti elektrických zariadení vyžarujúcich EMP, mali oveľa väčšiu pravdepodobnosť, že porodia autistické dieťa v porovnaní s tehotnými ženami, ktoré spali mimo dosahu EMP.

Dnes, keď sú mobilné telefóny štandardom, je to ďalší faktor vystavenia EMP, o ktorom Klinghardt hovorí, že je tiež škodlivý. Nehovoriac o tom, že je oveľa ťažšie sa dostať preč z dosahu EMP, keďže mobilné telefóny sú v dnešnej dobe všade a takmer každý človek ich má neustále v ruke, vo vrecku alebo v kabelke.

„Bohužiaľ, plodové obaly majú zvláštny efekt, že výrazne koncentrujú okolité EMP, v ktorých sa matka nachádza. Tie potom dosahujú úrovní, ktoré nie sú zlučiteľné so zdravým vývinom ľudského plodu,“ varuje Klinghardt.

Záver

Zatiaľ čo krajiny ako Rusko a Irán majú prísne pravidlá týkajúce sa EMP, ktoré sú navrhnuté tak, aby chránili občanov pred škodlivými vplyvmi, Spojené štáty americké a Európska únia sú niečo ako divoký západ.

„USA sú v podstate umierajúcim národom kvôli spôsobu, akým fluoridujú pitnú vodu a tiež spôsobom, ako majú navrhnutý očkovací program a reguláciu elektrosmogu,“ hovorí vážne Klinghardt. „Vytvorili sme dokonalú búrku, ktorá ohrozuje celý národ.“

Expozícia EMP sa neustále zvyšuje, pretože svet sa stále viac digitalizuje. Viac sa dozviete na stránke EMF.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mobily, vysielače, elektrina, magnety sú svinstvo.
  V lese v jaskyni je najlepšie.

  • Ale taky to není nějaký řešení. V jeskyni je zima, vlhko a tma, tělo potřebuje teplo a vitamín D. Když budeme žít někde v pralese, tak tam pořád prší. K tomu vedro a samý komár a had. Takže naše přežití taky není kdoví jaké, pokud nemáme znalosti místních bylinek. Vše je spíš o tom, jak se využívá. Teplo škodí stejně, jako zima. Záření buď uzdravuje, nebo ničí/škodí. Elektřina taky nemusí být špatná, spíš je zneužívaná stejně jako elektomagnetické šíření vln a její modulace.

  • Áno Rumcajz -_+++–

 2. Není to už stejně jedno? Plno maminek je stejně dementních, na mobilu od rána do večera, děti to samé. Výchova žádná a článku by se stejně jen zasmáli…
  Na telefonu jsem pořád a ještě nic jsem nepocítila :))

  S civilizací je už stejně amen a i kdyby to nezařídila příroda, lidi zařídí rozhodně. Jen to bude trvat dýl a vezou sebou i planetu. Pak to skončí a zase se sem budou rodit debilní duše, protože to Matrix, nebo vesmír dovolí. Takové duše nemají právo se rodit na takové planetě! Ale tam, kde budou bojovat o přežití, protože planeta bude u konce a tak ji budou muset pomáhat, aby vůbc přežili a vážili si i toho mizernýho života. Zde je pro ně moc krásně.

  • Niektoré mladé baby majú vo vypasovaných rifliach v zadnom alebo aj v prednom vrecku mobil – je to vidieť hlavne v obchode. Jedna vec je, že sú to 6.5 až 6.7 “ tehly, ktoré sú už neergonomické na úchop a druhá, že zo zdravotného hľadiska to nosenie mobilu pri reprodukčných orgánoch je teda nič moc. Ďalšia vec sú aj žiarivé super amoled a OLED displeje, ktoré neskutočne ťahajú oči.
   Nedávno som si dal simku do staršieho mobilu LG g3s a pociťoval som obrovský rozdiel pri pozeraní obsahu na obrazovke mobilu. Akoby to svetlo z toho IPS displeja vôbec nežiarilo zbytočne von ale sa sústreďovalo len na tej obrazovke pri vykresľovaní obsahu. Objekty okolo nás tiež nežiaria ale len odrážajú svetlo – nesvietia ako zdroje svetla. Ale tie nové super displeje zobrazujú objekty ako keby každý z nich bol zdrojom svetla až mám pocit, že sa musím k tomu obsahu cez tú žiaru čo ide z displeja do priestoru doslova zrakom prebojovať. A je to dosť únavné a vyčerpávajúce. Ide o to koľko svetla ten displej zbytočne vyžaruje von bez ohľadu na to ako dobre je viditeľný obsah na displeji. Ten test som urobil preto lebo som si hovoril, že to nieje možné aby ma po chvíli prehliadania na novom mobile tak boleli oči a na starších to bolo minimálne aj keď som pozeral pomerne dlho. A veru sa mi to aj potvrdilo. Stiahnutie jasu, úprava obrazu a nočný režim v akejkoľvek intenzite nepomáha – stále ťahá to oči jak blbé. Dnes je taká doba, že čím žiarivejšie farby tým lepšie pre biznis – ľudí to láka. Ale nie je to taká presýtenosť.

   • Oprava:
    Ale nieje to dobré až taká presýtenosť.
    Všetkého moc škodí…

    • Na tie tehly treba už taktický opasok. Som videl policajtku s pištoľou v púzdre priviazanom o stehno – neviem si ju predstaviť bežať a zasahovať – ale – mala ho „proklatě nízko“. Choré. Komplex moci. Skrátka – jeden opasok na gate a druhý na „zbrane“. Dôstojníci preto nosili náplecníkový opasok na zbraň.

     • Dnes som videl na 24 Šebeja a normálne uvažujem o tom, že on tým svojím bludom o zlom Rusku a o dobrom a civilizovanom západe naozaj verí.
      Normálne by som ho chcel vidieť a počuť aspoň týždeň aké má skutočné názory – či teda verí tomu čo trepe alebo ako dobre živený propagandista v kľude a s graciou vedome klame. Fakt by som to chcel vedieť lebo ak by som ho náhodou stretol tak aby som ho neoplul za vedomé lži ale iba za tie nevedomé.

     • Achnaton – „Šebej nebež, lebo sa zjebeš!“
      Židák Šebej – veľký karatista – má ako psychiater veľký pojem o zneužívaní psychyatrie za socíku na elimináciu odporcov vtedajšieho systému – dnes otočil k liberalizmu, resp. je rovnaký neokon krypto židoboľševik. Chazar pojebaný! Poznám ho osobne. „Hypnotizér“ – kokot!

   • Pokiaľ človek nosí okuliare je vhodné si dať sklá proti modrému svetlu, je to svetlo ktoré vyžarujú mobilný telefón, televízor, notebooky, tablety aj LED osvetlenie. Ja mám na blízko okuliare proti modrému svetlu bezdioptrické, dajú sa v optike kúpiť a je to veru rozdiel, neťahá mi to oči. Na mobile treba upraviť aj kontrast, ale to iste všetko viete. A tiež používať zvlhčujúce kvapky bez kozervačných látok do očí sem tam.

   • Achnaton: před několika měsíci jsem četl o historii počítačových monitorů a jejich působení na oči, nejzajímavější část byla o tom, jak je „vykreslováno písmo na monitoru“….
    v podstatě to odpovídá této tvé větě: „Akoby to svetlo z toho IPS displeja vôbec nežiarilo zbytočne von ale sa sústreďovalo len na tej obrazovke pri vykresľovaní obsahu.“

    světlo zbytečně nezářilo ven, ale sa sústreďovalo len na tej obrazovke pri vykresľovaní obsahu.

    • Ja mám pocit, že čím ideme „dopredu“ s tými displejmi a tv obrazovkami tak nás viac a viac hypnotizujú – a to myslím doslova. Je to ako „niečo za niečo“ – akoby ten moderný displej“nechcel“ aby som videl obsah na ňom bez toho aby som s ním musel nejako fyzicky a psychicky bojovať. Akokeby som najprv musel prijať všetky jeho parametre – akúsi hru a až potom v neuvolnenom a kŕčovitom stave oči a zároveň v podvolenom stave psychiky – že „no tak dobre – budem na to pozerať aj keď ma to oslepuje ťahá oči a tak pre seba berie všetku moju sústredenosť“ – potom mohol vidieť obsah na ňom.
     Je to ako akási naschvál prekážka – to čo s tých nových displejov ide – ťahá oči – akokeby niekto chcel vložiť niečo medzi ten displej a mňa čo ma chce úplne celého – teda moju všetku pozornosť a to tak, že s tým svetlom bojujem pri pozeraní obsahu.
     Je to akokeby som rybárskym pritom z vody ťahal zlatú rybku a pritom by ma kusal do nohy nejaký zúrivý pes – to by mi vôbec nezostávala schopnosť sledovať okolo mňa ešte niečo iné – a trebárs niečo veľmi dôležité. Pri tom ťahaní zlatej rybky bez toho zúrivého psa (toho únavného svetla displeja) by mi na sledovanie toho čo sa okolo mňa deje (a aj vo mne) čas zostával.
     Podobné je to aj s tv. A tam je tiež taká jedna vec – čím je uhlopriečka väčšia tým ten obraz ktorý sledujeme neberieme ako dej „tam“ niekde a my sme tu – doma a pod. ale to berieme ako rovnocennú súčasť diania nášho bežného dňa. Keď je uhlopriečka tak 66cm tak je to veľkosťou ako obrázok, ako papierové noviny ale čím je väčšia tým nás to vťahuje – nás to klame, že to všetko čo je tv je blízko nás – úplne až vedľa nás na gauči. A pravda je podľa mňa ešte horšia pretože my sami si to (čo je na veľkej obrazovke tv) sami začleňujeme do nášho života, rátame s tým. Najlepší a najbezpečnejší pocit z tv mám keď je malý čŕt televízor 55cm 4:3 postavený na skrinke a na ňom nejaká malá vyšívaná dečka – už to tak síce nemám ale aj pôjdem cestou zmenšovania uhlopriečky navzdory tomu, že si na väčšiu tv všetci zvykli.

     • Objektívne

      Na plný jas sa to dáva vtedy keď sa to používa tam, kde na to svieti slnko. Naproti tomu na mobiloch je vidieť houby keď sa používajú na slnku. To isté na foťákoch. Staré dobré zrkadlovky.

     • „obdobnou závislost“ dělá počítač, pokud je připojený k internetu a je jedno jestli je to wi-fi, BT,… nebo přes kabel

     • Ja som mobily z 90 percent menil kvôli displeju. Niektoré displeje ostro a sýto zobrazujú ikony a rôzne krikľavé farby (neviem ako sa to volá – tie stavové riadky či rámiky čo oddeľuje jednotlivý obsah) ale obsah ako fotografie a videá, napríklad vecí na Bazoši zobrazujú ako predpotopné smartfóny. Človek hľadí na tie neostré, vyblednuté obrázky ide si oči vyočiť a pritom mu do očí žiari kopa ikon a nadpisov až z toho žmuri. A o svetle ktoré z displeja zbytočne svieti von ako z nejakého svietidla – lampy ani nehovorím.
      Jednoducho nerovnomerné zobrazenie.
      Každý displej je asi iný.

     • Môže to byť softvér. Len stránky tak blbo zobrazuje, či všetko v telefóne?

 3. Tělo jako zesilovač,to je na nobelovku.

  • Nie zosilovač. Skôr ako skleníkový efekt.

   • Najprv reaguje voda v tele ako informačné médium – potom reaguje telo ako také.

   • redakcia: Skús to napísať normálne. Prirovnanie ku skleníku je nezmysel pre blbcov, uráža to našu inteligenciu.

    • Miroslav Čižmár

     Inteligencia nec sa neuráža. Nikto učený z hrušky nespadol.

     • Hlúposť je neschopnosť naučiť sa dôležité veci. Ak to pre teba dôležité nie je, tak to nerieš.

     • Miroslav Čižmár

      Logika nie je inteligentná, a predsa podmieňuje existenciu všetkého. Neexistuje nič, čo nemá logický zmysel. Pretože na počiatku bol Logos. Ním povstalo všetko.

  • oldo: Mikrovlnné žiarenie je škodlivejšie pre dieťa, deliace sa bunky sú citlivejšie. Tiež môže v tele dochádzať ku rezonancii, čo vo vzduchu nemôže.

 4. už si ujasnime!!! Vstup Slovenska do globálnej teroristickej organizácie NATO rozhodol židocigáň Dzurinda, ako vtedajší predseda vlády! Dnes môže výstup z NATO po 20 rokoch rozhodnúť židoboľševik FICO – detto ako predsada vlády SK!

  „Spojenci Ukrajiny musia znovu naštartovať svoju podporu, uviedol Macron na stretnutí predstaviteľov vyše 20 krajín v Elyzejskom paláci. Podľa Macrona je potrebné mobilizovať vojenskú i finančnú pomoc pre Ukrajinu, a to v rámci spoločnej pomoci i jednotlivo na úrovni štátov.“
  https://www.cas.sk/clanok/2901615/prve-slova-zo-samitu-macron-vyzyva-na-rychlu-akciu-v-prospech-ukrajiny-v-stavke-je-bezpecnost-nas-vsetkych/
  ————
  Do pi.e teraz aj s tehotnými ženami!!!

  • Maroš čo to znamená a Makaron má odkiaľ info?

   • Miroslav Čižmár

    Rusi obsadili Avdejevku, a Ukrajincom chýba mäso do zákopov. Blackrock má na Ukrajine svoje investície, a tie treba chrániť.

    • Pôda bude patriť tomu kto vyhrá vojnu.

     • Miroslav Čižmár

      Zem treba hnojiť.

     • Najlepšie sa zem hnojí zmiešanými kultúrami rastlín. Dopĺňajú si živiny, navzájom sa chránia. Pre priemyselné poľnohospodárstvo sú potrebné monokultúry a tony chémie.

   • https://svet.sme.sk › c › 23287805 › madarsky-parlament-schvalil-vstup-svedska-do-nato.html
    Maďarský parlament schválil vstup Švédska do NATO – Svet SME
    pred 1 dňomMaďarský parlament schválil vstup Švédska do NATO. Maďarsko je poslednou krajinou z 31 členských štátov NATO, ktorá pristúpenie Švédov doteraz neratifikovala. Podľa švédskeho premiéra Ulfa Kristerssona ide o „historický“ krok, informovala agentúra Reuters. Aby bola ratifikácia švédskeho vstupu do aliancie platná, musí …

    https://spravy.pravda.sk › domace › clanok › 657609-coskoro-vyprsi-zmluva-s-nato-tesia-sa-extremisti-v-skutocnosti-nevedia-citat-s-porozumenim
    Čoskoro vyprší zmluva s NATO, zvestujú extrémisti. V … – Pravda
    19. 2. 2023Čoskoro vyprší zmluva s NATO, zvestujú extrémisti. V skutočnosti len nevedia čítať s porozumením Na takzvaných „mierových“ pochodoch po celom Slovensku predstavitelia extrémnej pravice okolo strany ĽS NS rozhlasujú, že budúci marec končí zmluva medzi Slovenskom a NATO.

    Fico na stretnutí vojnových štváčov!!!
    “ Predseda vlády SR Robert Fico vo svojom videoodkaze sumarizoval pondelkové stretnutie partnerov z Európskej únie (EÚ) a NATO v Paríži zorganizované francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom, na ktorom sa osobne zúčastnil.

    Premiér Robert Fico (Smer-SSD) v pondelok na stretnutí európskych lídrov v Paríži potvrdil postoj vlády SR a koaličných partnerov, že nikdy nebudú súhlasiť s vyslaním slovenských vojakov do vojny na Ukrajine. Premiér o tom informoval na sociálnej sieti.

    „Ako sme dnes ráno v Bratislave na viacerých zasadnutiach predpokladali, v Paríži bola čisto bojová atmosféra podporujúca vojnu. Nepadlo ani slovo o mieri, čo ma osobne veľmi mrzí,“ citoval Fica tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR.

    Premiér pred odletom z Paríža uviedol, že stretnutie zorganizované francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom bolo diskrétne, preto sa nemôže vyjadriť k príspevkom jednotlivých účastníkov.

    „Môžem potvrdiť, že sú krajiny, ktoré sú pripravené poslať svojich vlastných vojakov na Ukrajinu, sú krajiny, ktoré hovoria, že nikdy, medzi ne patrí aj Slovensko, a sú krajiny, ktoré hovoria, že tento návrh treba zvážiť,“ povedal Fico.

    Podľa vlastných slov vo svojom vystúpení na konferencii zopakoval základné pozície vlády SR.

    „Naša vláda je mierovo orientovaná, naša vláda odmieta pokračovanie vojny, nebudeme posielať zbrane na Ukrajinu, orientujeme sa len na civilné projekty, a čo je najpodstatnejšie, je zhoda vo vládnej koalícii, že nikdy nebudeme súhlasiť s tým, aby slovenskí vojak išiel na Ukrajinu do tejto vojny,“ doplnil.

    Viac vo videu:

    Francúzsky prezident Emmanuel Macron nevylúčil v budúcnosti nasadenie pozemných jednotiek svojej krajiny na Ukrajine. Na dosiahnutie toho, aby Rusko nemohlo zvíťaziť v útočnej vojne na Ukrajine, nie je nič vylúčené, povedal v závere konferencie o podpore Ukrajiny, ktorú hostil v pondelok večer v Paríži.“
    https://www.infovojna.bz/article/video-v-parizi-bola-cisto-bojova-atmosfera-nepadlo-ani-slovo-o-mieri
    —————–
    Ficopes serie na veľkú kopu!

    • FIco je pes,, vidia to všetci zdravo uvažujúci a serie na velkú kopu to je jeho štýl od A – Z ….

     • No jadrová vojna skutočne hrozí a Globalisti robia všetko možné aby ju odvrátili – vedia, že Rusko odpovie na útok zo strany NATO napriek činnosti podoindosníkom v Rusku.
      Ale USA/NATO nevie skutočne Rusko odhadnúť, nepozná ho a tak sa môže dopustiť fatálnej chyby kvôli vlastnej idiocii.

 5. Kdeže to vysvetlíte mladým tupím komfortným a sebavedomím, často aj botoxovým ovečkám? Tie si radšej pichnú ešte aj experimentálnu mňamku (niektoré so selfíčkom, aby sa viac zviditeľnili, svoje úbohé EGO), pyšné lekárky im za to zatlieskajú a potom si hačnú do fotelky so svojím super novučkým mobilkom a selfujú sa, aké sú úžasné… a kam si svoje fotočky len ešte nezavesili. Ešte že nie všetky ženy sú tak primitívne tupé !!!! To je doba…

 6. Doporučujem autorovi aby si naštudoval rádioelektroniku! Potom nech píše!

 7. + Kreml: Půjdeme s NATO do války, pokud na okrajinu vstoupí vojska.
  Na dotaz novinářů ohledně rizik v případě, že by členové NATO vyslali své vojáky bojovat na okrajinu, Peskov odpověděl: „V takovém případě bychom museli hovořit nikoli o pravděpodobnosti, ale o nevyhnutelnosti“ Peskov také řekl, že Západ by si měl položit otázku, zda je takový scénář v zájmu jeho zemí a národů.

  + Po okrajinském obilí hromadně umírají ptáci! Internetem kolují záběry z města Zamośc. Ptáci, kteří zobou ukrajinské obilí vysypané z vagónů, masově hynou, tvrdí autor videa. Varuje, že my jsme na řadě! A toto obilí proudí na trhy EU… Že by tohle byla ta ptačí chřipka? Z ukrajinského obilí?! Samozřejmě otrávit nás je jejich cíl a potom to snadno svedou na jakýsi jejich imaginární virus, viz video:

  hrdinovesteckou.cz/files/1_4782.mp4

  + To, co bylo kdysi jen „konspirační teorií“ nebo „mýtem“ omezeným na okraj společnosti, se nyní stává oficiální politikou, která má zabránit „oteplování“ nebo „vaření“ planety. Ano, myslím „ty“ chemtrails (+dalších formách geoinženýrství), které ti, kdo tyto věci propagují, dříve popírali, než nakonec přiznali, že ano, že existují pokusy změnit funkci přírodního řádu, aby se zastavila „změna klimatu“.

  Pojmy jako „vypouštění chemikálií do oceánu“ a „vstřikování reflexních částic na oblohu“ se dostávají na titulní stránky médií, která kdysi existenci takových věcí popírala. V blízké budoucnosti dojde k rozsáhlému geoinženýrství – záměrným zásahům do zemského klimatu. To, co bylo dříve doménou science fiction, se brzy stane součástí oficiálních strategií boje proti změně klimatu. viz:

  thenationalpulse.com/analysis-post/geoengineering-ramps-up-with-large-scale-government-projects-across-the-globe/

  …Zjasňování mraků, atmosférické chemikálie, obarvené oceány.. Stále samozřejmě chtějí, aby všichni přestali jíst maso a jezdili elektromobily, ale tyto zásahy jednoduše nestačí k dosažení „bezuhlíkové ekonomiky“, kterou chtějí vidět v plné podobě do roku 2030. Chtějí odrážet dál sluneční světlo zpět do vesmíru, pryč od nás.. Např. na druhém konci světa, (v Izraeli!), vynakládá startup Stardust Solutions 15 milionů dolarů ze soukromých zdrojů na to, aby ve velkých výškách vypouštěl na oblohu reflexní částice a snažil se tak snížit sluneční záření. V „příštích několika měsících“ se testy s použitím patentované chemické směsi přesunou z vnitřního testovacího zařízení do skutečného venkovního prostředí. Ve Spojených státech na ostrově Martha’s Vineyard plánuje Oceánografický institut ve Woods Hole vypustit do oceánu tisíce litrů hydroxidu sodného obarveného chemickými barvivy, aby vytvořil takzvaný „propadlík uhlíku“, který by odváděl oxid uhličitý (CO2) z atmosféry do vody….
  Pak tu byla nechvalně proslulá geoinženýrská akce „Make Sunsets“ v Kalifornii, která se nakonec dostala až do Mexika a vyvolala širokou kritiku a pobouření kvůli síře a dalším škodlivým chemikáliím, které se uvolňovaly do atmosféry.

  = Klimatický kult konečně začíná připouštět, že jeho snahy o snížení emisí uhlíku nefungují, a proto přechází k extrémnějším opatřením, jako je snaha blokovat slunce a znovu vytvářet koncentrace a poměry plynů v atmosféře, aby „napravili“ vše, co si myslí, že je s klimatem špatně.

  = Racionální myšlení stále více vede k panice a nakonec k hysterii z blížící se zkázy. Za takových podmínek se budou zdát rozumné a přiměřené i ty nejnesmyslnější a nejnepromyšlenější reakce. Žádný C02, žádné zelené rostliny. Žádné zelené rostliny, žádný kyslík. Žádný kyslík, žádný život.. VŽDY jsme věděli, že ONI rozprašují na oblohu toxické nanočástice….

  • Čo dávajú do obilia na Ukrajine?

   • „Na Slovensku, v Polsku i Maďarsku zjistili v obilí dodávaném z Ukrajiny nepovolené, a především zdraví ohrožující pesticidy a okamžitě proto přistoupili k zákazu dovozu nebo minimálně další dovoz ukrajinského obilí nedoporučili,“ připomíná kroky posledních dní ANO.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ukrajina-obili-cesko-hnuti-ano-vyzva-zakaz-dovozu-pesticidy.A230416_111910_domaci_vajo

    Po zjištění zbytků látky chlorpyrifos v zásilce pšenice o hmotnosti 1500 tun Bratislava nejprve zakázala zpracovávat a prodávat už naskladněné ukrajinské obilí.
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/psenice-obili-ukrajina-slovensko-test-pesticidy_2305021303_gut

    důvody, proč je zakázané ukrajinské obilí, je potřeba hledat na webech slovenských, maďarských a polských.
    Včesku poslanci stále obyvatelstvu tvrdí, že ukrajinské obilí je v pořádku, ale při online přenosu z PS tam bývají sdělení o škodlivosti ukrajinského /nejen/ obilí.

    • Na wikipedii píšu, https://en.wikipedia.org/wiki/Chlorpyrifos :

     Chlorpyrifos je organofosfátový pesticíd. Metabolit sa trvalo viaže na enzým acetylcholínesterázu, čím zabraňuje deaktivovať acetylcholín v synapsii.

     Ak som to správne pochopil, funguje ako jed korálovca. Úmrtnosť LD50 jednorázovo je 0,03 až 1 g/kg.

     Menšia dávka spôsobuje vývojové duševné poruchy detí.

   • „Rumcajz
    27/02/2024 at 16:48
    Čo dávajú do obilia na Ukrajine?“
    Kokotská otázka!
    1/ Vyskladňujú 10-ročné zásoby – zajebané od plesní a myšacích-potkaních výkalov!

   • Vidieť, aká je tá vysoká politika perfídna, pokrytecká, stojaca čisto na mocensko-komerčnej báze.

    Na dnešnom stretnutí – V4 v Prahe polský žid Tusk tvrdil, ako musíme vojensky i finančne pomáhať Ukrajine, lebo – zrejme – bojuje i za našu slobodu.

    No a na druhej strane polskí tzv. „sabotéri“ – vysypali z UA-vagónov na polskú zem na stanici Kotomerz – pod koľaje 160 ton ukrajinského obilia. Spor už prešiel i do vysokej politiky na úrovni ministrov, kde Poliak dal zas 1 krok spiatočku pred Zelenským s tým, že sa treba dohodnúť, ergo: „Ako ďalej a kam s kontaminovaným obilím“?!..

    P.S: Naviac – vtáky z okolia, ktoré „naleteli“ (povedané: doslova i obrazne) na vysypané zrno, tak vidieť na videu desiatky z nich mŕtve.. (pozn.: dúfam, že to zas „múdre hlavy“ – „otipujú“ na tzv. vtáčiu chrípku).
    UA obilie – určené pre EÚ-občanov, je určite „obohatené“ rôznymi chemickými jedmi. Skúšky sa robili i na Slovensku a bolo to v tomto duchu i potvrdené..

    https://politikus.info/events/159452-polyaki-vysypali-160-tonn-ukrainskogo-zerna.html

    V II. odkaze je 39 sek. video s mŕtvymi vtákmi na koľajniciach s vysypaným UA zrnom..

    https://politikus.info/events/159446-ot-ukrainskogo-zerna-dohnut-pticy.html

    • Ešte doplním z iného súdka:
     V mojom komente zo dňa: 02/02/2024 at 19:19, som písala:

     „Jemenskí Húsíovia sa vyhrážajú, že prerušia kábel z optických vlákien, ktorý vedie po dne Červeného mora, ak USA a UK opäť zaútočia na jemenské letiská. Ide o veľmi vážnu hrozbu, keďže tento kábel napája komunikačné kanály spájajúce Európu, Afriky a Blízkeho východu.“ – koniec citácie.

     Dnes som čítala správu:
     „Húsíové dodrželi svůj slib a poškodili podmořské internetové kabely spojující Evropu s Asií.
     Nejméně čtyři podmořské telekomunikační kabely spojující Jeddah a Džibutsko byly poškozeny. Nacházejí se v onom „úzkém hrdle“ mezi Rudým mořem a Adenským zálivem.

     Jedná se o kabely od AAE-1, Seacom, EIG a TGN.
     V současné době není možné na tomto místě provádět údržbu a opravy kabelů“.

     https://t.me/news_22_faraon/43776

     • Pjakin tvrdí že globálny Satan chce zničiť EUrópu pomocou Husitov. Lebo to čo robia USA neuškodí, ale EU áno.

    • Vďaka. Ako sa možno tomuto zrnu vyhnúť? Nechcem zomrieť.

     • Či sa dá spoľahnúť na odkaz nižšie, je otázne..

      https://spravy.rtvs.sk/2023/11/slovensko-rozsiri-zakaz-dovozu-tovaru-z-ukrajiny-o-dalsie-potraviny/

      P.S: 1 – Lebo (politické) reči sa hovoria a chlieb (z ukrajinskej pšenice), sa je.., čiže – istotu nemáš nikde..

      P.S: 2 – Možno – kúpiť zrno od blízkeho SK-poľnohospodára, i keď – vedz, že i on – ten slovenský „farmár“ – to obilie – strieka chémiou a otázka je tiež tá, či nemusí používať semeno na siatie len z Monsanta, aby dostal dotácie z euro-fondov..

 8. Po dvou letech se neoconi zoufale snaží o pokračování války na Ukrajině

  https://aktax.cz/neoconi-zoufale-snazi-o-pokracovani-valky-na-ukrajine/

 9. Zelenskyj žádá Itálii, aby vyhostila „Putinovy přívržence“

  https://aktax.cz/zelenskyj-zada-italii-aby-vyhostila-putinovy-privrzence/

 10. Kde je pravda? Písal to aj denník Pravda o stratách ukrajiny a rusov.
  https://sk.news-front.su/2024/02/27/breaking-points-v-usa-zozrali-zelenskeho-loz-o-podhodnotenom-pocte-mrtvych/

Pridajte komentár

*