Neviditeľná skaza: Viedeň je výstrahou, ako dokážu 5G siete zničiť zdravie

Print Friendly, PDF & Email

Neviditeľná skaza: Viedeň je výstrahou, ako dokážu 5G siete zničiť zdravie

Prichádzajúce mobilné siete piatej generácie (5G) predstavujú zrejme najväčšiu hrozbu pre existenciu života na tejto planéte.

Hovoríme o najnovších technológiách bezdrôtovej komunikácie, pred ktorými čoraz viac odborníkov varuje ako pred nočnou morou pre ľudské zdravie a obzvlášť pre deti.

Koniec života na planéte ako ho dnes poznáme

Napriek svojim „sakramentsky veľkým“ rýchlostiam bude mať 5G a jej nastávajúca následná celosvetová prítomnosť za následok koniec života, aký v súčasnosti poznáme.

Na rozdiel od starších sietí 2G, 3G a dokonca aj súčasných 4G, si fungovanie 5G vyžaduje masívne pokrytie veľmi husto rozostavenými prenosovými stožiarmi a vybavením, čo znamená, že uniknúť tomuto vystaveniu bude doslova nemožné.

„Ani zďaleka nejde o jednoduché vylepšenie ´ďalšej generácie´.

Silnými sieťami a technológiami 5G (piatej generácie) budú všetci trvalo vystavení bezprecedentným formám a množstvám… predpísaného žiarenia. A to bez toho, aby tomu prechádzala akákoľvek bezpečnostná štúdia o potenciálnom zdravotnom dopade či akékoľvek záruka bezpečnosti,“ varuje organizácia Ochrana detského zdravia (CHD).

„Vzhľadom k tomu, že žiarením sú obzvlášť zraniteľní mladí ľudia (s ich menšou telesnou hmotnosťou a vyvíjajúcimi sa mozgami), označil Environmentálny zdravotný trust 5G za ´ďalší veľký neznámy experiment na našich deťoch´  ako aj na celej ľudskej populácii.“

Ďalšie súvisiace správy si určite vyhľadajte na stránke 5GAlert.com (v angličtine).

5G sa chystá nahradiť ľudí technológiou

Zdravotných následkov vystavenia sa účinkom 5G sietí je toľko, že sa skoro ani nedajú vymenovať.

V tých oblastiach sveta, kde už bola táto technológia rozmiestnená a aktivovaná (na Slovensku zatiaľ nie), závratne stúpa miera nespavosti, potratov, problémov s pamäťou, neurologických a iných porúch.

Napríklad v rakúskej Viedni, kde bola 5G údajne zavedená „takmer zo dňa na deň“, zažívajú miestni obyvatelia krvácanie z nosa, bolesti hlavy, očí, hrude, žalúdočnú nevoľnosť, vracanie, únavu, závraty, zvonenie v ušiach, symptómy podobné chrípke a bolesť srdca.

Objavujú sa aj správy o ľuďoch, trpiacich napätím a tlakom v hlave a okolí, a tiež zažívajúcich pocity „krátkych, bodavých bolestí po tele“ a „brnenia“ vo vnútorných orgánoch.

Túto 5G technológiou vyvolanú  traumu údajne zažívajú tak mladí, ako aj starí, no najviac postihnuté bezdrôtovým žiarením 5G, emitovaným vo forme milimetrových vĺn s vysokou frekvenciou (MMW), sa zdajú byť deti.

Švédski vedci potvrdili, že „deti sú voči účinkom vystavenia elektromagnetickému poľu mikrovlnných frekvencií skutočne citlivejšie“.

Ďalej dodávajú, že mladí, ktorí začnú používať „bezdrôtové alebo mobilné telefóny pravidelne pred dovŕšením veku 20 rokov“, majú o 400 % vyššiu pravdepodobnosť vzniku mozgového nádoru.

5G je smrtiaca zbraň a jej cieľom sú ľudia

Bezdrôtové žiarenie má taký negatívny vplyv, že Medzinárodná asociácia hasičov (IAFF) aktívne lobuje za to, aby sa prenosové zariadenia neinštalovali do požiarnych staníc.

Prinajmenej od čias zavedenia 2G siete IAFF pozorovala a hlásila, že hasiči, ktorí sú nútení tráviť čas v okolí stožiarov a zariadení pre mobilné telefóny, často trpia:

 „… spomalením reakčného času, nedostatkom sústredenia, nedostatkom kontroly nad impulzívnosťou, silnými bolesťami hlavy, anestézii podobným spánkom, nedostatkom spánku, depresiou a triaškami.“

Nič z toho nie je prekvapením, keď vidíme, že milimetrové vlny 5G sú zhruba rovnaké ako tie, ktoré sa používajú v zbraňových systémoch na ovládanie davov, známych tiež ako systémy aktívneho potláčania. Ich účelom je vytvárať „pocit neznesiteľného zahrievania, ktorý ich donúti ujsť“.

Takéto pocity zahrievania sa udávajú aj v súvislosti s vystavením účinkom 5G.

„Prvou reakciou ľudí na predstavu, že 5G môže byť hrozbou pre existenciu všetkého života na Zemi, je zvyčajne nedôvera a kognitívna disonancia,“ citujú sa slová utajeného zdroja z prostredia Organizácie spojených národov (OSN).

„Keď sa ale oboznámia s faktami, druhou ich reakciou je často zdesenie. Toto potrebujeme prekonať, aby sme 5G vnímali ako príležitosť pre naše posilnenie, na prevzatie zodpovednosti a pristúpenie k činom.“

Záver

Viac o nebezpečenstvách 5G a iných foriem elektromagnetických polí sa dozviete na EMF.news.

Viac o 5G sa môžete dozvedieť, aj keď si pozriete dokumentárny film 5G Apocalypse: The Extinction Event (5G Apokalypsa: Čas vyhynutia), ktorý sme už pred nejakým časom spomínali aj na našej stránke.

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.netPodobné články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ing. Edgar Hoffmann

  Je to iste zaujímavé a určite aj pravdivé. Žiaľ, nikde sa neobjavujú seriózne kvantitatívne údaje. Je známy vzťah, že intenzita žiarenia klesá so štvorcom vzdialenosti. Aj keď ionizačné žiarenie je škodlivé v akomkoľvek množstve, sú praktické úrovne ožiarenia únosné a prekročenie tejto medze sa považuje za nebezpečné čo je bežné u pracovníkov v atómových elektrárňach a iných podobných prevádzkach. Na objektívne posúdenie by bolo vhodné nerozprávať iba hrúzostrašné tvrdenia, ale podložiť ich číslami. A najmä by sa mali uviesť opatrenia na minimalizáciu škodlivosti. Iste je najjednoduchšie navrhnúť zrušenie všetkých zdrojov. Ale to by znamenalo najlepšie sa vrátiť k životu na stromoch. Na zodpovedných pritlačiť zákonmi na obmedzenie vplyvov žiarenia, napríklad aspoň povinnosť na každé WiFi zariadenie umiestniť tlačítko na okamžité zastavenie vysielania signálu v situácii, keď to nie je potrebné! Dnešný stav je nehorázna ignorácia takejto prirodzenej povinnosti, keď sa šírenie signálu síce vypnúť dá, ale za cenu, že zapnutie signálu je výsledkom zdĺhavého znovanabehnutia zariadenia, čo je neúnosné pre bežnú prevádzku!!!

  • Všetky kvantitatívne údaje nájdete v tom filme, na ktorý v závere článku odkazujeme. Len si treba vyhradiť na to nejaký čas a ten film si pozrieť.

 2. Je na škodu veci, že redakcia zverejňuje zväčša jednostranné „strašiace“ články, a to bez faktov. Aspoň pár najdôležitejších čísel by pomohlo čitateľom sa zorientovať, pretože písať všeobecne iba o nebezpečenstvách a rizikách nie je korektné.
  Prečo nepíšete podobným spôsobom o kyslíku?! Na jednej strane je pre život nevyhnutný, na druhej, ak je ho veľa, škodí. Ide o správnu mieru, jeho optimálny obsah vo vzduchu. Podobne je to aj pri v tuku rozpustných vitamínoch.
  Vždy by sa mali uvádzať úplné informácie, podopreté testami, klinickými skúškami na viacerých pracoviskách a najmä číslami! V tom som zajedno s p. Hoffmannom.

  • Náhodou o tom kyslíku píšeme… Tu je článok: https://www.badatel.net/bola-objavena-dalsia-pricina-rakoviny-pluc-tomu-ani-neuverite/

   Čo sa týka tých štúdií. Hm… Ak by ste si pozreli film, na ktorý odkazujeme, tak by ste vedeli, že keď sa americkí senátori pýtali zástupcov telekomunikačného priemyslu, či robili pred nasadením 5G technológie nejaké štúdie bezpečnosti, tak z nich vyšlo, že žiadne také štúdie nerobili.

   V tom filme však vystupujú aj vedci, ktorí bezpečnosť tohto žiarenia skúmali a vyšli im katastrofické zistenia. Treba si uvedomiť, že miera intenzity žiarenia sa pri 5G oproti 4G zvýši asi 100 násobne. Ešte raz, 100 násobne. Tu nehovoríme o nejakom „upgrade“ zo 4G na 5G, kde by sa žiarenie zdvojnásobilo, či strojnásobilo. Zvýši 100 násobne!

   Už teraz je množstvo ľudí, ktorí sú na mikrovlnné žiarenie citliví. Ak sa to ešte zvýši 100 násobne a navyše sa prejde do frekvencií, ktoré vojaci využívajú na zbraňové systémy, tak potom na to budú citliví zrejme všetci.

   A ak vám chýbajú konkrétne čísla miery intenzity žiarenia a aké vplyvy má každá úroveň intenzity na ľudské telo, tak aj to nájdete v tom filme (konkrétne 20 minúta, 33 sekunda). Takže neobviňujte nás, že neposkytujeme čísla. Všetky čísla sú k dispozícii, len si treba pozrieť zdroje, na ktoré odkazujeme.

   • Už tretí týždeň smoguje v našom meste vládou schválený 5G žiarič… že „na skúšku“. Je len pár metrov od cestnej križovatky a chodcami frekventovaného chodníka. Poraďte, prosím, ako sa chrániť? Predpokladám, že poškodeniu mozgu nezabráni ani niekoľko vrstiev alobalu…

 3. to nemozu mladi vedci aspon v diplomovej praci spravit nejaky prieskum, merania a realnymi hodnotami a vplyvom na organizmus…. alebo vy Badatel to spravte

Pridajte komentár

*