Neviditeľná skaza: Viedeň je výstrahou, ako dokážu 5G siete zničiť zdravie


Print Friendly, PDF & Email

Neviditeľná skaza: Viedeň je výstrahou, ako dokážu 5G siete zničiť zdravie

Prichádzajúce mobilné siete piatej generácie (5G) predstavujú zrejme najväčšiu hrozbu pre existenciu života na tejto planéte.

Hovoríme o najnovších technológiách bezdrôtovej komunikácie, pred ktorými čoraz viac odborníkov varuje ako pred nočnou morou pre ľudské zdravie a obzvlášť pre deti.

Koniec života na planéte ako ho dnes poznáme

Napriek svojim „sakramentsky veľkým“ rýchlostiam bude mať 5G a jej nastávajúca následná celosvetová prítomnosť za následok koniec života, aký v súčasnosti poznáme.

Na rozdiel od starších sietí 2G, 3G a dokonca aj súčasných 4G, si fungovanie 5G vyžaduje masívne pokrytie veľmi husto rozostavenými prenosovými stožiarmi a vybavením, čo znamená, že uniknúť tomuto vystaveniu bude doslova nemožné.

„Ani zďaleka nejde o jednoduché vylepšenie ´ďalšej generácie´.

Silnými sieťami a technológiami 5G (piatej generácie) budú všetci trvalo vystavení bezprecedentným formám a množstvám… predpísaného žiarenia. A to bez toho, aby tomu prechádzala akákoľvek bezpečnostná štúdia o potenciálnom zdravotnom dopade či akékoľvek záruka bezpečnosti,“ varuje organizácia Ochrana detského zdravia (CHD).

„Vzhľadom k tomu, že žiarením sú obzvlášť zraniteľní mladí ľudia (s ich menšou telesnou hmotnosťou a vyvíjajúcimi sa mozgami), označil Environmentálny zdravotný trust 5G za ´ďalší veľký neznámy experiment na našich deťoch´  ako aj na celej ľudskej populácii.“

Ďalšie súvisiace správy si určite vyhľadajte na stránke 5GAlert.com (v angličtine).

5G sa chystá nahradiť ľudí technológiou

Zdravotných následkov vystavenia sa účinkom 5G sietí je toľko, že sa skoro ani nedajú vymenovať.

V tých oblastiach sveta, kde už bola táto technológia rozmiestnená a aktivovaná (na Slovensku zatiaľ nie), závratne stúpa miera nespavosti, potratov, problémov s pamäťou, neurologických a iných porúch.

Napríklad v rakúskej Viedni, kde bola 5G údajne zavedená „takmer zo dňa na deň“, zažívajú miestni obyvatelia krvácanie z nosa, bolesti hlavy, očí, hrude, žalúdočnú nevoľnosť, vracanie, únavu, závraty, zvonenie v ušiach, symptómy podobné chrípke a bolesť srdca.

Objavujú sa aj správy o ľuďoch, trpiacich napätím a tlakom v hlave a okolí, a tiež zažívajúcich pocity „krátkych, bodavých bolestí po tele“ a „brnenia“ vo vnútorných orgánoch.

Túto 5G technológiou vyvolanú  traumu údajne zažívajú tak mladí, ako aj starí, no najviac postihnuté bezdrôtovým žiarením 5G, emitovaným vo forme milimetrových vĺn s vysokou frekvenciou (MMW), sa zdajú byť deti.

Stop Candida

Švédski vedci potvrdili, že „deti sú voči účinkom vystavenia elektromagnetickému poľu mikrovlnných frekvencií skutočne citlivejšie“.

Ďalej dodávajú, že mladí, ktorí začnú používať „bezdrôtové alebo mobilné telefóny pravidelne pred dovŕšením veku 20 rokov“, majú o 400 % vyššiu pravdepodobnosť vzniku mozgového nádoru.

5G je smrtiaca zbraň a jej cieľom sú ľudia

Bezdrôtové žiarenie má taký negatívny vplyv, že Medzinárodná asociácia hasičov (IAFF) aktívne lobuje za to, aby sa prenosové zariadenia neinštalovali do požiarnych staníc.

Prinajmenej od čias zavedenia 2G siete IAFF pozorovala a hlásila, že hasiči, ktorí sú nútení tráviť čas v okolí stožiarov a zariadení pre mobilné telefóny, často trpia:

 „… spomalením reakčného času, nedostatkom sústredenia, nedostatkom kontroly nad impulzívnosťou, silnými bolesťami hlavy, anestézii podobným spánkom, nedostatkom spánku, depresiou a triaškami.“

Nič z toho nie je prekvapením, keď vidíme, že milimetrové vlny 5G sú zhruba rovnaké ako tie, ktoré sa používajú v zbraňových systémoch na ovládanie davov, známych tiež ako systémy aktívneho potláčania. Ich účelom je vytvárať „pocit neznesiteľného zahrievania, ktorý ich donúti ujsť“.

Takéto pocity zahrievania sa udávajú aj v súvislosti s vystavením účinkom 5G.

„Prvou reakciou ľudí na predstavu, že 5G môže byť hrozbou pre existenciu všetkého života na Zemi, je zvyčajne nedôvera a kognitívna disonancia,“ citujú sa slová utajeného zdroja z prostredia Organizácie spojených národov (OSN).

„Keď sa ale oboznámia s faktami, druhou ich reakciou je často zdesenie. Toto potrebujeme prekonať, aby sme 5G vnímali ako príležitosť pre naše posilnenie, na prevzatie zodpovednosti a pristúpenie k činom.“

Záver

Viac o nebezpečenstvách 5G a iných foriem elektromagnetických polí sa dozviete na EMF.news.

Viac o 5G sa môžete dozvedieť, aj keď si pozriete dokumentárny film 5G Apocalypse: The Extinction Event (5G Apokalypsa: Čas vyhynutia), ktorý sme už pred nejakým časom spomínali aj na našej stránke.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ing. Edgar Hoffmann

  Je to iste zaujímavé a určite aj pravdivé. Žiaľ, nikde sa neobjavujú seriózne kvantitatívne údaje. Je známy vzťah, že intenzita žiarenia klesá so štvorcom vzdialenosti. Aj keď ionizačné žiarenie je škodlivé v akomkoľvek množstve, sú praktické úrovne ožiarenia únosné a prekročenie tejto medze sa považuje za nebezpečné čo je bežné u pracovníkov v atómových elektrárňach a iných podobných prevádzkach. Na objektívne posúdenie by bolo vhodné nerozprávať iba hrúzostrašné tvrdenia, ale podložiť ich číslami. A najmä by sa mali uviesť opatrenia na minimalizáciu škodlivosti. Iste je najjednoduchšie navrhnúť zrušenie všetkých zdrojov. Ale to by znamenalo najlepšie sa vrátiť k životu na stromoch. Na zodpovedných pritlačiť zákonmi na obmedzenie vplyvov žiarenia, napríklad aspoň povinnosť na každé WiFi zariadenie umiestniť tlačítko na okamžité zastavenie vysielania signálu v situácii, keď to nie je potrebné! Dnešný stav je nehorázna ignorácia takejto prirodzenej povinnosti, keď sa šírenie signálu síce vypnúť dá, ale za cenu, že zapnutie signálu je výsledkom zdĺhavého znovanabehnutia zariadenia, čo je neúnosné pre bežnú prevádzku!!!

 2. Je na škodu veci, že redakcia zverejňuje zväčša jednostranné „strašiace“ články, a to bez faktov. Aspoň pár najdôležitejších čísel by pomohlo čitateľom sa zorientovať, pretože písať všeobecne iba o nebezpečenstvách a rizikách nie je korektné.
  Prečo nepíšete podobným spôsobom o kyslíku?! Na jednej strane je pre život nevyhnutný, na druhej, ak je ho veľa, škodí. Ide o správnu mieru, jeho optimálny obsah vo vzduchu. Podobne je to aj pri v tuku rozpustných vitamínoch.
  Vždy by sa mali uvádzať úplné informácie, podopreté testami, klinickými skúškami na viacerých pracoviskách a najmä číslami! V tom som zajedno s p. Hoffmannom.

  • Náhodou o tom kyslíku píšeme… Tu je článok: https://www.badatel.net/bola-objavena-dalsia-pricina-rakoviny-pluc-tomu-ani-neuverite/

   Čo sa týka tých štúdií. Hm… Ak by ste si pozreli film, na ktorý odkazujeme, tak by ste vedeli, že keď sa americkí senátori pýtali zástupcov telekomunikačného priemyslu, či robili pred nasadením 5G technológie nejaké štúdie bezpečnosti, tak z nich vyšlo, že žiadne také štúdie nerobili.

   V tom filme však vystupujú aj vedci, ktorí bezpečnosť tohto žiarenia skúmali a vyšli im katastrofické zistenia. Treba si uvedomiť, že miera intenzity žiarenia sa pri 5G oproti 4G zvýši asi 100 násobne. Ešte raz, 100 násobne. Tu nehovoríme o nejakom „upgrade“ zo 4G na 5G, kde by sa žiarenie zdvojnásobilo, či strojnásobilo. Zvýši 100 násobne!

   Už teraz je množstvo ľudí, ktorí sú na mikrovlnné žiarenie citliví. Ak sa to ešte zvýši 100 násobne a navyše sa prejde do frekvencií, ktoré vojaci využívajú na zbraňové systémy, tak potom na to budú citliví zrejme všetci.

   A ak vám chýbajú konkrétne čísla miery intenzity žiarenia a aké vplyvy má každá úroveň intenzity na ľudské telo, tak aj to nájdete v tom filme (konkrétne 20 minúta, 33 sekunda). Takže neobviňujte nás, že neposkytujeme čísla. Všetky čísla sú k dispozícii, len si treba pozrieť zdroje, na ktoré odkazujeme.

   • Už tretí týždeň smoguje v našom meste vládou schválený 5G žiarič… že „na skúšku“. Je len pár metrov od cestnej križovatky a chodcami frekventovaného chodníka. Poraďte, prosím, ako sa chrániť? Predpokladám, že poškodeniu mozgu nezabráni ani niekoľko vrstiev alobalu…

   • myslim ze ste prehliadli jednotky navysenia 5g oproti 4g.
    ked sa rychlost prenosu zvysi 100 nasobne, to automaticky neznamena ze sa ziarenie zvysi 100 nasobne.
    rychlost prenosu a sila ziarenia su predsa ulne nezavisle veliciny.

    • My sme nikde nepovedali, že sila sa zvýši 100-násobne preto, lebo sa rýchlosť zvýši 100-násobne. Vkladáte nám do úst veci, ktoré sme nikdy nepovedali.

     Sila žiarenia závisí od dvoch vecí – od výkonu zdroja a vzdialenosti od zdroja. 5G žiarenie sa šíri na kratšiu vzdialenosť a má nižšiu penetráciu cez rôzne objekty (zastavia ho napríklad aj stromy, ktoré na 4G nemajú veľký vplyv). Preto pri 5G musí byť väčšie množstvo vysielačov.

     Ak teda predpokladáme rovnaký výkon 4G a 5G vysielačov, no skráti sa priemerná vzdialenosť od vysielačov, potom intenzita žiarenia logicky vzrastie.

     • pisali ste, ze sa miera intenzity ziarenia zvysi 100 nasobne oproti 4g.
      na to vsak existuju normy (a aj sa dodrziavaju) a tato velicina sa da nakoniec jednoducho zmerat takze keby niekto prekrocil normy tak by sa na to prislo.
      v skutocnosti sa datova rychlost zvysi 100 nasobne preto mi pripada ze ste si zamenili jednotky (odkaz na video ktory zdielate uz nie je dostupny takze si to neviem overit)

      uvedomte si ze keby bola potrebna vyssia energia tak by hostovske zariadenia (mobilny telefon) mali problem „utiahnut“ taketo spojenie.

      presne ako pisete. 5g ziarenie ma nizsiu penetraciu, teda je menej skodlive ako nizsie frekvencie.
      ono sa to priblizuje infracervenemu ziareniu ktore je v prirode vsade pritomne a zivocichy su nanho prisposobene

    • Neviem, o čom sa tu bavíš, prečítaj si štúdie renomovaných vedcov a keď sa budeš ohrádzať vaším primitívnym tvrdením, že škodlivosť 5G nie je dokázaná, ja tvrdím a bezpečnosť 5G je dokázaná?

     • Neviem čo to píšete že nie je škodlivá príklad v našom parku v zahraničí postavili 5gvysielac v o vysielacej frekvencii asi 5m stojí mladý 8rocny javor smerom k vysielacu jedna strana stromu úplne zoschla druhá strana stromu je síce poškodená ale každým rokom sa zazelena a má listy druhá strana stromu odumiera podotýkam strom je rozvetvené do dvoch korún ťa k vysielacu je úplne suchá tak mi nevravte ze5g nie je škodlivá starý ľudia keď tadiaľ prejdú točí sa im hlava pociťujú prudké pichanie v hlave preto park pomalí ale isto osyrieva restavaju chodiť do neho hlavne mamičky z detmi a starší ľudia

   • Ten kdo tento svet stvoril tak si ho take ohlida. Nepotrebuji 5g staci mi co mam. Ale verim ze si s tim „nahore poradi“

 3. to nemozu mladi vedci aspon v diplomovej praci spravit nejaky prieskum, merania a realnymi hodnotami a vplyvom na organizmus…. alebo vy Badatel to spravte

 4. Ernestína

  5G žiarenie škodí,a nechápem,ako niekto inteligentný tomu stále neverí.Stačí si nájsť pár článkov, či videá na you tube z USA,kde učitelia odchádzajú zo škôl,pre zdravotné problémy a deti majú rôzne príznaky opísané v tomto článku.Kedy sa konečne prebudíme, a niečo urobíme?Teraz čo sa vo svete deje vedie nielen k ekonomickej kríze,ale aj k nastoleniu robotizácie,a tým pádom aj k nezamestnanosti,či zrušení hotovosti a inflácie.A to je len začiatok.

 5. Úprimne som prvý v rade keď dojde na svet niečo čo nefunguje optimálne, alebo ničí zdravie, som aktivista proti farma proti vakcinácií a viem, že existujú isté elity ktoré chránia svoje majetky nasilím, vojnami a zločinami proti ľudstvu a snažia sa nás ovládať. Hľadal som skutočný dôkaz v desiatkach článkov a zatiaľ som nenašiel. Nástroj elít však nie je 5G, ale samotný smartfón. 5G nemá špecialnejšie žiarenie, ako to rádioaktívne žiarenie zo slnka. Jeho intenzita je príliž nízka, aby prechádzala cez pokožku a zastavuje sa na nej. Ďalej do tela neprechádza a to je fakt ktorý som prebádal nakoľko som si sám myslel, že 5G je hrozba, zatiaľ som nenašiel jeden relevantný a overiteľný dôkaz. Iste že existuje fúra článkov o tom, že to je zlé a škodlivé, ale za ním sa len schovávajú neoverené fotografie či videá kde skutočne neviem potvrdiť či overiť ich pôvod. Jediné čo z nich vnímam je hrozba strachom a chaosom. Tieto članky vyvolávajú vo mne obrovský nepokoj a to je jediné čo skutočne vnímam.

 6. Problem 5G je bagatelizovany medzi ludmi a ti,co maju zaujem toto prevadzkovat tak schvalne siria bludy ako napr.ze za koronu moze 5G a podobne…Na prevadzkovanie 5G boli vyhotovene studie….ale len co sa tyka tepelneho ucinku zavyslom na intenzite ziarenia…tak ako na vsetky technologie GSM….problem 5G je vsak iny…a je vo frekvencii ziarenia…je zname,ze 5G bude vyuzivat tri pasma ….low range…to bude asi do 1Ghz…aj televizne kanaly sa posuvali k voli tomuto pasmu…potom to bude middle range…zhruba od 1Ghz az do 15Ghz…a high range….bude az do 43Ghz,a to je ten problem….pri tejto vysokej frekvencii dochadza k naruseniu bunkoveho obalu a ten sa zacne rozpadavat…a tu mame spojitost 5G a korona…naruseny bunecny obal sposobuje narusenie imunity…to znamena,ze naruseny imunitny system moze podlahnut aj inym virusom,nie len k19…

 7. Bozi take vyzdravovaci vlny jsou v 43 az 45 Hz coz je zvuk komosniho E nebo C? jsem po porazce trochu nejistym popletou snad se to casem spravi zdarveho narozeneho ditete, ano kdyz je ton cisty diete je zdrave… pak jsou ty Satanisticke Hz poiuzivane take v Heavy metal hudbe pak upravene heuroticke Rockefelerovyma nadacema podporujici onemocneni. Ja jako Ing expert atek an akustiku jsem navrhoval stavby aby neprodukovali neslysitelne ale prikliz skodlive tony- vibrace o nizkych fraquenci ktere nam ubiraji pohodu a spanek … Posllouchejte tak zvanou hudbu Andelu!! Hodne take Musica Bohemica barok…
  Na rakovinu vymackanou citronovou stavu aelspon z 7 kusu s medem… aj budu od stredy mit prenosny okyslicovaci pristroj s az 30% kysliku na tak zvanou Oxygen therapy. Ktera ma take omlazovat a regenerovat, uvidime.

 8. Jsem si jisty, ze nekteri jedinci za par let se mohou zacit adaptovat na nove formy imunniho systemu „zvuku“ a take jak vsemu pomoci ja doma si tvorim pod sadrove panely reflexni vrstvy z Aluminiovych folii, stejne jako na pude.. tam bublinkjovou Reflex isolace… a tim jsem jako ve faradajove klicce. Jeste ale neni vse dokonceno…
  Staci take si dat smerove odstineni a dat pres noc do stinenych folii a pryc alespon z loznic…! mA take mobily kdyz dame do folie treba od smazenych bramburek tak nas nemohou sledovat a identifikovat kde jsme … Hlavne kdyz jdeme na protesty a nedoporucovane akce… at zustaneme v anonimite. Musime si prostudovat neb asi existuje take likvidator zvuku hevimale v ajkych frequencich pracuje. a take nejake doplnky k regeneracim…

Pridajte komentár

*