Ukrajina prekonala nacistické Nemecko: Do prvej línie posiela mužov s Downovým syndrómom


Print Friendly, PDF & Email

Ukrajina prekonala nacistické Nemecko: Do prvej línie posiela mužov s Downovým syndrómom

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Ukrajina momentálne povoláva do mlynčeka na mäso v prvých líniách frontu už aj ľudí s Downovým syndrómom, keďže Zelenskému dochádzajú regrúti pre vojnu s Ruskom.

Šokujúce nové video odhaľuje mentálne postihnutého muža v zákope na fronte, ktorému sa iní vojaci posmievajú a robia si z neho žarty.

Klip, ktorý bol zverejnený na sociálnej sieti X (bývalý Twitter), ukazuje muža, ako sedí v zákope a drží niečo, čo vyzerá ako palica.

Ďalší vojak, ktorý ho natáča, posmešne hovorí: „Pozrite sa, koho nám práve poslali!“

„Voha, chlapče, čo sa tam deje?“ pýta sa vojak.

„Som v službe,“ odpovedá mentálne postihnutý muž.

Následne sa ho vojak opýta: „Kde máš zbraň?“

„Stále mi nedali ani jednu!“ odpovedá postihnutý muž.

Potom sa ho vojak opýta, či je tu, aby „zabil Moskaľov“ (Rusov), na čo muž odpovie kladne.

Vojak, ktorý natáčal video, potom spraví krutý žart predstieraním, že má vybuchnúť granát, čím prinúti mentálne postihnutého muža, aby sa hodil na zem a ukryl sa.

Video končí tým, že sa mu všetci ostatní vojaci smejú.

Prírodná liečba osteoartritídy

Videoklip s popisom „Ukrajinci dnes povolávajú do prvých línii ľudí s Downovým syndrómom. Neviete si predstaviť, ako zle sa veci majú“ si môžete pozrieť tu:

Reakcie ľudí na hyenizmus ukrajinskej vlády

Ľudia po zhliadnutí videa reagovali poukázaním na to, že ide o ďalší dôkaz, že Ukrajine dochádzajú vojaci, ktorí môžu byť poslaní do mlynčeka na mäso.

„Ježišimária, povedzte mi, že je to len nejaký zlý vtip nejakého influencera a nie ralita,“ reagoval jeden užívateľ Twitteru.

„Ale áno, deje sa to. „Mobilizujú“ (rozumej násilne unášajú) pacientov z ústavov pre postihnutých a posielajú ich do prvých línii,“ odpovedal mu ďalší.

Sascha Lehnartz, hlavný korešpondent nemeckých novín Die Welt, hovorí, že ukrajinská „protiofenzíva zrejme zlyhala“ a panuje všeobecný pocit, že Kyjev vojnu „už prehral“.

Spor medzi prezidentom a najvyšším vojenským veliteľom (Zalužným) ukazuje, že jednotný domáci front na Ukrajine sa rúca,“ napísal Lehnartz.

„A každá pochybnosť vyjadrená v Kyjeve o vyhliadkach Ukrajiny na úspech sa ozýva a znásobuje v koridoroch európskych a amerických vládnych centrál.“

Záver

Začiatkom tohto mesiaca ukrajinský prezident Zelenský prosil západných lídrov, aby poslali všetky svoje peniaze Ukrajine, pričom tvrdil, že by nemali „stavať cesty“, ale namiesto toho financovať zbrane pre Kyjev.

Zdá sa, že kolosálna porážka a kolaps Ukrajiny je za rohom. A s ňou aj jej chlebodárcov z EÚ, USA a NATO.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Všetkým našim čitateľom aj komentujúcim želáme všetko dobré do Nového roka 2024!

  • Iba jeden deň? No tak dobre.

   • Nie, na každý deň roku 2024.

    • Takže šťastný nový rok 2024.

     Inak – v piatok 29.12.2023 som bol ráno ešte za tmy vonku kvôli smetiam a padala nejaká divná námraza – polorozpustená, ale veľké kvačky. Ráno to slnko rozpustilo a keď to vyschlo – psiu búdu, na ktorej mám plachtu, som mal celú zadrbanú akoby ju osrali holuby a potom to „dážď“ rozmazal. Neskutočný bordel z chemtrails. Ono to padá práve nadránom, keď to klesá s ochladeným vzduchom. Takže školáci a MUKLI to schytávajú najviac.

     • U nás bola zasa na Silvestra (celý deň) hustá vodou napitá hmla (tak isto tomu bolo aj minulý Silvester). Chcel som si urobiť pár fotiek z kopca nad mestom (v domnení, že budú z tej hmly trčať len veže kostolov) a vyvetrať sa a tak som autom vyšiel vysoko na kopec nad mestom ale aj tam bola tá hmla. Ledva som videl pred kufor auta. Delobuchy a ohňostroje dole v meste frčali o sto šesť ale nebolo skoro nič vidieť len tlmené svetlá a zdalo sa mi, že tá hustá hmla tlmí aj ten zvuk vzdialených megapirátov pretože som vždy počul len najbližšie výbuchy. Keď som šiel pešo mestom že sa na chvíľu prejdem tak z tej hmly sa vždy len vynorili nejaké postavy a vzápätí rýchlo v tej hmle zmizli – bol to zvláštny pocit, že sme na Sílvestra takto opticky v meste obmedzení – oddelení
      A keď som potom šiel autom malý relax okruh do neďalekého mesta a cez dediny tak nikde ani na meter nebola tá hmla potrhaná alebo viac hustá. – bola úplne rovnomerne rozložená a rovnako hustá.
      Takúto rovnomernú hmlu som u nás nikdy nezažil a je zaujímavé, že to bolo presne minulý a tento Silvester.
      Potom som sa vrátil cca o 23h domov.
      Dosť ma prekvapilo, že keď som o tej hmle dnes na nový rok niekomu hovoril tak skoro nikto nevedel, že nejaká hmla vonku bola.
      Tak ma napadlo či sa taká hmla dá nejako umelo vytvoriť a či nemá aj nejaké výnimočné prenosové schopnosti – napríklad z vojenského hľadiska.

     • Achmaton-Ty mlhy byly také údajně pozorovány kdy došlo k zmizení většího množství lidí.Ale to asi nebyl tenhle případ.Ale asi jako určité maskování by to být mohlo. https://webshare.cz/#/file/4155c33p93/mlha-the-mist-2007-720p-cz-mkv

     • Pohoda – to mi připomenulo, že v rusku je oblast, kde prý z mlhy vyplouvají korzárské lodě..takové cestování v čase… kde jsem o tom slyšel nebo četl už nevím…možná na https://www.suenee.cz/

     • Pohoda a Jirik, nech si o tom myslí kto čo chce ale aj keď nemám nijaký konkrétny dôkaz tak si aj tak myslím, že to nebolo len tak Ono to naše mesto je taký malý Vatikán a svet sám pre seba, štát v štáte. Ja by som povedal, že keď sa niečo v meste stane – napríklad výbuch, požiar a pod tak sú v tom namocení všetci – od lekára, hrobárov,barmanov v podnikoch až po predstavenstva veľkých podnikov. Je to jeden satanský splerenec. Mimoriadna hustota zástavby (až na nové periférie) a miliardy antén na strechách.
      Ten pôvodný život mesta je umlsčany s umrtveny liberálnym fašizmom ktorý čiší odvšadiaľ. Vôbec by som sa nedivil ak by ťá hmla bola na zákazku a za ňou sa niečo nekalé dialo – niečo čo by nebolo dobré vidieť.

     • mariankosnac

      Mne to zase priponenulo horor Mlha.
      https://www.csfd.cz/film/227789-mlha/prehled/

      Na Silvestra som pozeral či niekde niekto niečo púšťa, pár ohňostrojov bolo ale tento rok toho bolo strašne málo, historicky najslabší Silvester. Ludí to už nebaví alebo na to nemajú. Ono ohňostroje sú drahé, 30 eur za polminutový zážitok. No každopádne som si všimol že hmla bola aj u nás.

 2. mariankosnac

  To ešte nedokazuje že Ukrajine dochádzajú vojaci. Dokazuje to, že Ukrajinský režim pácha genocídu ukrajincov, preto posielajú aj chudákov, bez ruky či bez hlavy, stačí že dokáže utekať a niesť palicu ako napodobeninu zbrane.

  • Vyhladzovanie… Toto robili aj amíci s degešmi černochmi vo Vietname.

   • Marek Košice

    A Stvoriteľ Zeme a tiel (ľudí, zvierat a rastlín) menom Satan sa teší z tých obetných rituálov (ako keď obetujeme „bohu počasia“ strapec hrozna pri dobrej úrode – určite sa takí ľudia nájdu), ktoré vznikajú na popud jeho vnuknutí nasmerovaných na satanistov rozhodujúcich o vojenských udalostiach….
    Amen.

    • Zaleží v čo veríš a koho vyznávaš a ako ho nazývaš.
     Stvoriteľom Zeme a všetkého živého nie je žiadny Satan, ten chce všetko Božie zničiť. Ale tebe nejde ani elementárne veci vysvetliť.
     Marxizmus-leninizmus urobil svoje, že?! Ale nezúfaj.
     Tož prajem ti do nového roku viac rozumu a Božieho osvietenia, najma navrátenia !

   • Takže je to iba forma ako sa zbaviť telesne a duševne postihnutých? Kruté!

  • priemerny zivot v ukrajinskom zakope je 4 hodiny,takto sa zbavia chorych ludi,aby ich nemuseli chovat,strasne

 3. UKRAJINA – ZAČIATOK KONCA.
  Украина начало конца — Самые шокирующие гипотезы (27.12.2023)
  https://odysee.com/@Terrorist:6/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B0-%E2%80%94-%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D1%8B%D0%B5-%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%8E%D1%89%D0%B8%D0%B5-%D0%B3%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B7%D1%8B-(27.12.2023):e
  ——————
  REDAKCXII, ČITATEĽOM, KOMENTUJÚCIM A CELÉMU SLOVENSKU PRAJEM ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

 4. Nechápem, že až tak im vymyli mozgy a nahnali ich do tých zákopov ako pred 100 rokmi, ale jednú nemenovanú „sektu“ nenájdete v zákopoch, len ako reportérov alebo niekde vzadu v bezpečí

 5. Marosko aj Tebe,John

 6. Samozrejme, že odporný židák Zelenský chce vyzabíjať čo najviac Ukrajincov.Putin je položidák a je kamarátom Izraela, taktiež,ako aj USA… PS: Tiež prajem všetkým krásny a šťastný celý tento rok.

 7. KYJEV, UKRAJINA – Ukrajinské letectvo uvedlo, že v úterý brzy ráno letělo směrem k hlavnímu městu Kyjev několik raket, krátce poté, co byl vyhlášen celostátní letecký poplach kvůli hrozbě ze strany ruských bombardérů.

  Útoky na Kyjev v úterý brzy ráno přišly poté, co ruský prezident Vladimir Putin v pondělí prohlásil, že ukrajinské údery na Belgorod „nezůstanou nepotrestány“.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/kyjev-je-pod-mohutnym-utokem-tvrdi-ukrajinska-armada/

  otázkou je, jestli se trest za útok také bude vztahovat na země, které tam dodaly muinici,…

 8. FREEDOM. Hovorí Ukrajina. 678-y deň vojny. Naživo.
  https://www.youtube.com/live/_aA0xuwHlZo?si=2aCR96Z99U7uFILQ

 9. Bible z roku 1775 ukazuje že rok měl 13 měsíců. První měsíc je březen a první den v týdnu je neděle.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/bible-z-roku-1775-jasne-ukazuje-ze-v-rok-mel-13-mesicu/

 10. Čo ma šokovalo ešte viac, ako to, že povolávajú neschopných, bola otázka toho vypatlaného idiota, či ide „pozabíjať všetkých Moskaľov“… Čiže Ukrajinci sa nepoučili a nenávisť voči ich vlastnému etniku (Slovania, Rusi…) je u Západorusov (Ukrajincov) zapísaná až niekde na úrovni DNA 🙂 Neviem, či mám takýchto ľutovať, že tam zhebnú, ale preto, že sú tak tupí!

 11. Ešte sa chcem vrátiť k debate o dimenziách. Ono to zvádza k ich chápaniu ako rozmeru – 3D, 4D, 5D a pod.. ale s rozmerom a geometriou to nemá nič spoločné. Je to schopnosť vnímať zmyslami realitu, ktoré je inak pre nás skrytá, nakoľko z 18 zmyslov nám funguje len 5 – ostatné sú zablokované. Úspešnejšie sú v tomto deti, resp. zvieratá – bez problémov vidia duchov a iné entity pohybujúce sa v inom frekvenčnom pásme – éterické bytosti – organizované v prostredí éteru.

  Naďabil som na nie príjemné zábery akýchsi bytostí, ktoré boli nakrútené zrejme vďaka nejakým filtrom, resp. čidlám.

  Z týchto znepokojujúcich videí sa vám podlomia kolená
  https://odysee.com/@milkomilko582:3/Z-t%C3%BDchto-znepokojuj%C3%BAcich-vide%C3%AD-sa-v%C3%A1m-podlomia-kolen%C3%A1:6

  Tomuto titulku nerozumiem, ale ide o bezpečnostnou kamerou nakrútený nočný prepad, keď z potenciálnej obete sa na chvíľu stane reptilián, takže útočník mal smolu. Reptilián potom opäť nadobudne ľudskú podobu.
  Zlá energia plazov chráni ľudí
  https://odysee.com/@milkomilko582:3/Zl%C3%A1-energia-plazov-chr%C3%A1ni-%C4%BEud%C3%AD:6

  Všetky éterické, resp. vyšie bytosti majú telepatické schopnosti, teda si vzájomne vidia do hláv, a preto samozrejme hovoria pravdu. Lož je možná na Zemi len preto, že túto schopnosť telepatie máme zablokovanú. Čiastočne to nahrádzame intuíciou, ale.

  • Miroslav Čižmár

   Väčšina príšer v prvom videu vyzerá ako feťáci, a jedna ako divá sviňa.

  • Samozrejme nevylučujem „youtuberské“ fejky – to je len ilustračný materiál k dimenzionalite. Tzv. lietajúce sťažne – bežným okom neviditeľné – vyzerá to ako nos mečúňa piliara – sa podarilo nakrútiť až vysokorýchlostnými kamerami.

   • Miroslav Čižmár

    Zaujíma ma ako sa to deje, prečo sa to dialo a kde sa to bude diať.

    • Objektívne

     Lepšie je tomu hovoriť hustota, aj keď existujú aj iné dimenzie. Napríklad M-teória uvádza až 11 dimenzií. Bohužiaľ nikto nevie čo v tých iných dimenziách existuje, keďže je to len matematický konštrukt.

     • Miroslav Čižmár

      Ak vychádzame z vzorca na výpočet hustoty, tak hustota má jeden rozmer, ktorý je totožný s rozmerom času. Nie je to priestorový rozmer, ale je to časový rozmer. 5 rozmerov by sme mohli chápať aj ako tri rozmery priestoru, jeden rozmer času a jeden rozmer hustoty. Vo výsledku týchto 5 rozmerov predstavuje fyzikálnu veličinu výkon.

     • Objektívne

      No to ale nerátaj, že hustota je fyzikálna vec. Je to duchovné, preto si môže každý vymyslieť hustôt, koľko sa mu páči.

     • Miroslav Čižmár

      Hustota je pomer hmotnosti a objemu. Je to jednorozmerná fyzikálna veličina. Hustota je druhý rozmer času. Čas neplynie len v jednom smere vývoja udalostí, ale rozvetvuje sa do šírky pravdepodobných vývojových smerov. Dá sa to pochopiť pomocou šachu. Môžete mať naplánovaný vývoj udalostí, ale súper ho môže zmeniť v každom momente. Hustota je časová šírka. Aj čas, podobne ako priestor, má svoju dĺžku, šírku a hĺbku.

 12. Západní sankce proti Rusku podcenily ekonomickou sílu Moskvy

  https://aktax.cz/zapadni-sankce-proti-rusku-podcenily-ekonomickou-silu-moskvy/

 13. WEF vzkazuje, že setkání globalistických elit v Davosu 2024 je především o „důvěře“

  https://aktax.cz/setkani-globalistickych-elit-v-davosu-2024-je-predevsim-o-duvere/

 14. Predbežný súhrn výsledkov útokov na objekty ukrowehrmachtu
  https://sk.news-front.su/2024/01/02/predbezny-suhrn-vysledkov-utokov-na-objekty-ukrowehrmachtu/

 15. Jednoduchá

  …ľudia, kt.využívajú takýchto bezbranných a mentálne postihnutých ľudí na takéto ,,ciele“, duchovne ,,upadajú“ a ,,koledujú“ si tak o ,,náučnú“ karmu…a nielen takíto, ale všetci, ktorí VEDOME a s úmyslom druhému uškodiť, či už fyzicky, psych.alebo inak, konajú v rozpore s prírod.teda Božími zákonmi…..

 16. Keď sa úplne demoralizovaný, 70-ročný psychopat s komplexom moci a tromi ľudovými, stane prezidentom JAR. Matovič bledne závisťou /lebo diamanty/. Psychopati vládnu svetu. Skôr psychopatickí užitoční idioti – koho?

  Самый выносливый народ. Тайны Чапман (10.06.2022)
  https://odysee.com/@Terrorist:6/%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D1%8B%D0%B9-%D0%B2%D1%8B%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D1%8B%D0%B9-%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4-%E2%80%94-%D0%A2%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D1%8B-%D0%A7%D0%B0%D0%BF%D0%BC%D0%B0%D0%BD-(10.06.2022)-(-480-X-856-):4

 17. V odkaze je krátke 1:12 min. video Ukrajinky, ktorá sa vyjadruje k plánovanej mobilizácii žien na Ukrajinskú frontu a to od 25 rokov viac s tým, že by mali mať rovnaké prípravné bojové podmienky ako muži. Táto ženčšina však rozpráva, že nastúpi až v prípade, keď ako prvá pôjde vzorom Jelena Zelenská, ktorá v t.č. skupuje v Európe drahocennosti. Skôr – nie. A naviac – vyzývajú všetky Ukrajinky, aby sa vrátili z EÚ – bojovať na UA proti Rusom! (sic!)
  Pozn.: Mám za to, že ak skutočne Zelenský bude reálne evokovať mobilizáciu žien, tak tu máme ďalšiu várku UA – utečenkýň – emigrantiek.

  Fakt je to patová situ, lebo chápem, že nikomu z „normálnych“ Ukrajincov a už vôbec nie ženám, sa nechce „položiť“ úplne zbytočne – svoj život za žido-sionistické záujmy USA + Bruselu.

  Odkaz I. – video
  https://politikus.info/video/158076-mobilizaciya-zhenschin-na-ukraine.html

  P.S.: 1 – Ak by ste video nemohli otvoriť kvôli – „teritorialite“ – dajte stránku „Obnoviť“.

  P.S: 2 – Neviem presne, ako to je so Sorošovou agendou LGBT na UA (z dôvodu, že Zelenský podporuje všetko, čo je zo Západu, ako najvyššie kultúrne hodnoty na Svete), potom môže platiť i – nasledovné:

  odkaz: II.
  https://uploads.disquscdn.com/images/48984bbab3322e7fb4147dae03b72e1b5e772bb9081eb0a2f14cdd5d302a4b54.png

Pridajte komentár

*