Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Z mlynčeka na mäso niet úniku: Zelenský podpísal tyranský mobilizačný zákon, ktorému nikto neutečie


Print Friendly, PDF & Email

Z mlynčeka na mäso niet úniku: Zelenský podpísal tyranský mobilizačný zákon, ktorému nikto neutečie

(Ramon Tomey, Natural News) Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenský pred pár dňami dal svoj podpis pod tyranský zákon o vojenskej mobilizácii, ktorá bude znamenať, že žiadny z ukrajinských mužov (a v niektorých prípadoch aj ženy) už nebudú môcť uniknúť povestnému mlynčeku na mäso.

Podľa znenia novej legislatívny verejne dostupnej na webovej stránke Vrchovnej rady, ukrajinského jednokomorového parlamentu, Zelenský podpísal kontroverzný zákon 16. apríla 2024. Zákonodarný orgán Ukrajiny schválil zákon po zdĺhavej diskusii ohľadne jeho obsahu začiatkom tohto mesiaca.

„V poslednej chvíli sa ustanovenia mobilizačného zákona stali ešte prísnejšími, než sa pôvodne navrhovalo, a demobilizačná doložka bola stiahnutá,“ poznamenáva portál InfoWars.

„Prijatá legislatíva v skutočnosti znamená, že všetci odvedenci zostávajú slúžiť v armáde na neurčito.“

O službu na neurčitý čas podľa informácií požiadal nový veliteľ ukrajinských ozbrojených síl generálplukovník Oleksander Syrsky. Syrsky je známy svojou ochotou obetovávať vojakov, aby dosiahol svoje ciele. Takéto správanie mu vynieslo nechutnú prezývku „mäsiar“.

(Súvisiace: Nový veliteľ ukrajinských ozbrojených síl je prezývaný „mäsiar“ kvôli jeho záľube v ohrozovaní vlastných jednotiek.)

Nový zákon ďalej zjednodušuje mobilizačné postupy, pričom všetci Ukrajinci sú povinní „aktualizovať údaje“ o sebe u vojenských orgánov do 60 dní od nadobudnutia účinnosti nového zákona.

Pre Ukrajincov žijúcich v zahraničí už pobyt mimo Ukrajinu nebude dôvod na odloženie vojenskej služby, keďže ustanovenia nového mobilizačného zákona sa týkajú aj ich. Okrem toho všetci jednotlivci vo veku 18 až 60 rokov, ktorí podliehajú brannej povinnosti, musia mať teraz vždy pri sebe svoj vojenský preukaz.

Legislatíva tiež zavádza nové sankcie za porušenie zákona, vrátane pokút a pozastavenia vodičského preukazu.

Oznámenie o brannej povinnosti sa teraz považuje za doručené, aj keď sa s brancom vojenskí dôstojníci nestretnú osobne v ich bydlisku a neodovzdajú mu povolávací rozkaz – sarkasticky nazývaný aj „ľúbostný list“.

Ďalej, ak sa branec nedostaví v určený čas k odvodu, polícia ho bude môcť násilne predviesť do kancelárie pre registráciu brancov, keď bude presvedčená, že oznámenie o odvode mu bolo doručené.

Liečba osteoporózy

Nový zákon je kritizovaný pre chýbajúce demobilizačné mechanizmy

„Kyjev mobilizuje od prvých dní konfliktu s Ruskom,“ pokračuje portál InfoWars.

„Mobilizačné úsilie sa postupom času stávalo čoraz chaotickejším a porušovalo platné zákony, pričom na internete koluje množstvo videí, na ktorých je vidieť, ako ukrajinskí vojenskí dôstojníci prenasledujú potenciálnych brancov v uliciach, násilne ich zadržiavajú, bijú, atď. Tieto obvinenia ukrajinská armáda často označuje ako ruskú propagandu“.

Kritici novej mobilizačnej legislatívy tvrdia, že len vrazí klin medzi ukrajinské úrady a obyčajných ľudí. Údajne sa jej dostalo aj vlažného prijatia v samotnej armáde, vzhľadom na nedostatok akýchkoľvek demobilizačných mechanizmov.

Očakáva sa, že demobilizačný postup bude zavedený v osobitnej legislatíve, aj keď nie je jasné, kedy presne by sa takýto návrh zákona mohol predložiť do parlamentu.

Historik Tarek Cyril Amar komentoval nový mobilizačný zákon v ruskej televízii Russia Today (RT) dňa 13. apríla 2024, tri dni predtým, ako Zelenský novú legislatívu podpísal, nasledovne:

„Asi najväčším sklamaním je, že zákon neobsahuje tvrdé pravidlo pre demobilizáciu, čo všetci očakávali. Napriek tomu, že sa otvorila cesta von aspoň pre niektorých ukrajinských vojakov, napokon sa tak nestalo. Namiesto toho Zelenského režim sa odvážil prísť so zákonom, ktorý iba berie, ale nič nevracia,“ napísal Amar.

„Dokonca viac Ukrajincov je otvorených ukončeniu vojny s tým, že sa urobia Rusku ústupky, no Zelenského režim naopak pritvrdzuje. Namiesto toho, aby začal s Ruskom seriózne rokovania, snaží sa vhodiť viac životov do vojny, ktorá sa pre ukrajinské jednotky stala doslova mlynčekom na mäso.“

Pozrite si nasledovné video, ako ukrajinskí náboroví dôstojníci v centre mesta Poltava mlátia a kopú mladého muža, ktorý sa bráni odvodu:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ramon Tomey, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jedna vec sú okrajinci a druhá – a to je tá, že aj u nás na Slovensku je v mimovládkach jaksi neveselo – truchlivo. Teraz píšem konkrétne o jednom modrožltom probanderovskom fanatikovi z jednej mimovládky, aktivistovi a fašistickom zmetkovi v jednej osobe z nášho mesta, ktorého poslednú dobu trocha sledujem a mám pocit, že má strach z toho, že sa to na okrajine „dobre“ nevyvíja, že vo voľbách nevyhrali progresívne živly, že Korčok je v háji a smer je vo vláde, a tiež že kovit nejak „rýchlo“ skončil a ďalší je pre neho v nedohľadne aby mohol ľuďom ukazovať aké sú opice, konšpirátori a dezolát i…a tak ďalej.
  A čo tak pozorujem a niekedy ho aj osobne počujem čo hovorí tak sa mi zdá že chce zo Slovenska alebo z nášho kraja niekam zdrhnúť kde ho nepoznajú.
  Čo tú sviňu poznám tak len trápil a napádal ľudí za názory ľudí a samovoľne vypúšťal do éteru propagandistické fašistické liberálne kecy.
  Nikto ho nikdy nemal rád, všade a vždy bol len trpený…ale! .. prežíval tak že každému nakladal – mal tú drzosť a sebavedomie ba šiel až na absolútneu hranu a to až tak, že aj človek s čistým štítom často utiekol z boja – z hádky pretože keď videl toho sociopata tak si nebol istý či ho v noci nedôjde podrezať so svojimi zdrogovanými kumpánmi . Áno taká kreatúra existuje a je dobre školená a zamotaná v kdejakých liberálnych spolkoch – stačí ho len chvíľu počúvať cez privreté dvere.
  Toľko zla proti ľuďom v ich blízkosti vypustil do éteru, že celá matovláda toho toľko nevypustila z úst za 4 roky. Počítal s tým, idiot, že Slovensko sa bude banderizovať, že Korčok s Fialom budú vládnuť , že vláda SR bude čisto liberálna ale keď vidí, že všetko je trocha inak tak poslednú dobu chodí jaksi zadumaný a naštvaný ale pretože má VŠ vzdelanie, kontakty a ako-tak vyčúraného filipa v hlave tak je už sakra opatrný tak sklapol. On skutočne čakal na ten vietor banderovský, ktorý ho vynesie do fašistických výšin a bude chodiť v maskáčoch s gulovnicou (keďže má po známosti zbroják) so svojími modro žltými kamarátmi po lesoch ako nejaká stráž či kárna jednotka. Tak si to predstavoval a teraz má strach že mu to ľudia vrátia, …a čo viem tak aj rodinu by doma nechal keďže ho doma tiež len trpia.

  Ďalší pacient – verte – neverte sa mi objavil nedávno pred očami v Kauflande. Bol to chlapík cca 50 – 60 rokov, nižší a zavalitý komplet v nemeckom čiernom vojenskom odeve z druhej svetovej vojny , na hlavne k tomu dobovú vojenskú čiapku. No a na tej rovnošate mal ešte oblečeného zeleného „bombera“ a pod krkom vyznamenanie – veľký železný kríž, ktorý bol z vidieť diaľky.
  Ak by si odskočil ako komparz z nejakého filmu ale toto?

  • A čo si tým chcel povedať? Mimochodom slovenčina ti moc nejde.

   • Ale ide, len to nevieš v kocke pojať.
    Čo som chcel povedať…no to, že na Slovensku ale aj v Čechách je vcelku dosť zmetkov, ktorým sa fašizmus a nacizmus tlačený zo Západu mimoriadne páči.
    Stačil sociálny test c19 – prvá fáza a už bolo aktívnych toľko hadov, že až sa človek divil. Dovtedy akoby nič – trebárs na úrade kam som občas zašiel som sa vždy bavil s úradníčkou normálne a vyzeralo to, že je to milá pani. Síce som ju nejak viac nepoznal ale vždy však ku mne správala úctivo až priateľsky. Ale jak som prišiel k nej na úrad v dobe podvodu c19 s rúškom na brade tak šla po mne ako pes po údenom. Vôbec z nej nešiel strach kvôli nejakému vírusu ale šla po mne ako keď kedysi gestapo vyzvedalo po domoch a niekoho hľadalo. Behom 5 tich sekúnd som sa cítil ako u krížového výsluchu kvôli rúšku. A aj ten jej nadradený tón…
    Ďalší z nespočet zážitkov bol v starej cukrárni (kde som rád chodil na zákusky ešte za socializmu) ma tiež „upozornili“ a nechceli obslúžiť kvôli rúšku pod bradou.
    Ale tam ma zas prekvapil taký divný jemný ale zároveň varovný tón predavačky – akoby bola z nejakej lóže. Na stene visel obraz nejakého cukrára, ktorý prstami ukazoval tri šestky – rovnako ako mnohí satanisti, vrátane Matoviča.

    Takže takých aktívnych spáčov je v spoločnosti more a sú všade možne a nenosia len železné kríže na krku ako to individum v Kauflande.
    V dobe c19 sa ich odkopalo veľa a drvivá väčšina z nich dnes podporuje západom vytvorený banderizmus na okrajine.
    Najlepšie by bolo keby sa zobrali a všetci šli na ich milovanú benderovskú okrajinu bojovať za Západného páníčka. Lenže to nie, im je lepšie keď sú tu v teplúčku a všade zažraní ako storočná špina. Stačí ak si spomeniem na firmu kde som v dobe c19 pracoval aj (prepustili na kvôli nedodržiavaniu „opatrení“).
    Papaláši v kancloch si už nepodávali ruky ale akože kvôli c19 si iba ťukli zovretými päsťami. Aj riaditeľ firmy tak vítal ostatných… akože chce viac západnej revolúcie – prozápadného banderizmu než evolúcie alebo ako vyvrhel z oktagonu.
    Takže skoro celé vedenie podporovalo ten kovit fašizmus aktívne, nie zo strachu ..a hlavne keď sa im za to sypali odmeny.
    To znamená, že napríklad u nás na Slovensku je takých zmetkov toľko, že ak by všetci prozápadní a probanderovskí odišli na okrajinu tak by tu bolo v mestách poloprázdno. A to tu žije medzi nami, taká háveď, ktorá – ak by bola možnosť tak by ešte tvrdšie bojovala proti vlastným rovnako ako bande/benderovci na okrajine.
    Od týchto prezidentských a parlamentných volieb očakávali viac..

    • Súhlas .

    • Myslím, že takýchto zmätkov na Slovensku je toľko, že by s tým bolo už treba niečo robiť. Spomeňte si na tridsiate roky 20 storočia, ako začínal Dolfi a čo potom, pre nevšímavosť ostatných nastalo. Je veľmi veľa spôsobov, ako týchto super nemysliacich hlodákov odstaviť, len sa musia dať dokopy seriózni muži. A s vašimi názormi pán Achnaton, plne súhlasím. Slovensko upadá pre ľahostajnosť a prezliekáčstvo seriózneho myslenia, upadá čoraz viac do bahna fašizmu.

   • Israismael

    Tiež si z tých liberálnych Mirabell? Dnes som písal na topkách s toľkými liberálmi že už ich mám plné kecky…Toľko nenávisti čo majú v sebe to je až neuveriteľné …Mne sa zdá a ja som im to aj písal na tej stránke v diskusii ,že oni sú potomkovia tých fašistov na Slovensku ,ktorí spolu s nemeckom napadli na začiatku druhej svetovej vojny Poľsko ..Alebo niektorí sú aj inkarnaciami (znovuzrodení) do dnešných dní a rokov a preto sú tak šialene kričiaci a kvičiaci ..Veď to je neuveriteľné ,keď nad tým uvažuje človek so zdravým rozumom..A neviem čo bolo nezrozumiteľné v príspevku Achnatona..Tomu by snáď neporozumel len pocmarany liberál ..

 2. Marek Košice

  „…Ďalej, ak sa branec nedostaví v určený čas k odvodu, polícia ho bude môcť násilne predviesť do kancelárie pre registráciu brancov, keď bude presvedčená, že oznámenie o odvode mu bolo doručené….“

  To mi pripomína to strašenie počas „covidu“, keď nezarúškovaní mali byť pokutovaní, predvolávaní, atď, a stalo sa to len maličkému zlomku z nich…

  Už „chcem vidieť“ (to znamená, že nechcem), ako si po mojich dvoch ukrajinských susedov príde „náborové komando“ a odvezie ich do vojenských zákopov……… NEREÁLNE, ďalšie sk*rvené strašenie, ktoré podporuje Ukrajina, Rusko a aj slovenská alternatíva (napr. Bádateľ.net)

  • holistický prístup

   Marek,

   na „sk“ je už dávno v platnosti zá-KON pojednávajúci o tom, že každý „úradný“ list – aj doporučený – sa považuje za doručený, aj keď sa adresát nikdy k nemu nedostane – to je voda na mlyn všetkým zločincom a organizovaným zločineckým zoskupeniam – stačí, ak Ti „dobrá duša“ pravidelne vyberá schránku – prípadne „dobrý doručovateľ“ sťa člen zločineckej skupiny a …

   • mariankosnac

    Ako ti môže ,,dobrá duša“ vybrať doporučnený list? Ten sa dáva len do vlastných rúk či nie? Aj keď možno niekedy to poštárka dá aj do rúk ktoréhokoľvek rodinného príslušníka, aby to nemusela vláčiť hore dole.

    Každopádne je to asi úplne jedno. Exekútorovi sa tiež nikto nevyhne tým že od neho nebude preberať listy. Proste ti raz zaklopú na dvere…

    • holistický prístup

     mariankosnac,

     úplne stačí, ak Ti tie „dobré duše“ zlikvidujú OZNÁMENIE O DORUČENÍ ZÁSIELKY – nech je tá zásielka akákoľvek – či list, peňažný poukaz, …, či oznámenie od zločinného „exekútora“, …

     Hmmm … raz Ti tie dvere vykopnú ozbrojené gorily v čiernom počas Tvojho spánku a až následne sa kadečo podozvedáš …

     • holistický prístup

      A odpoveď od Teba, že to bolo načim dávno riešiť je irelevantná – ak to riešiš na rôznych úrovniach aj 50 rokov, tak sa nikam nedopracuješ – len Ti to odoberá životnú energiu – nastavený systém chráni ZLOČINCOV.

  • Marek Košice:

   „polícia ho bude môcť násilne predviesť do kancelárie pre registráciu brancov“

   Z kancelárie sa ide rovno na front. Nový prvok je polícia, ktorá môže legimitovať ľudí a ktorá je cvičená.

   • Galaxia andromeda

    Novodobe koncentracne tabory tam ich něci vozili pod klamstvom a s hudbou afanfarami dnes ich do koncentraku rovno nasilu vozia nacisti ktori sa svojou diabolskou pracou sami vyhybaju koncentrakom. Nikomu nevadi brutalne porusovanie zakladneho ludskehi prava PRAVA NA ZIVOT. Spolocnost smrti kultura smrti. Ludstvo by malo zaniknut nedokazalo rozvit zivot al smrt. 5 element opustil planetu a smrt prichadza.

  • Zo Slovenska už bolo zopár Ukrajincov takto vydaných späť na Ukrajinu. Prišli si po nich do fabriky slovenskí policajti, že sú na Ukrajine hľadaní, vydali ich a kde skončili, si každý môžeme domyslieť. S najväčšou pravdepodobnosťou v zákopoch na fronte. Takže tieto veci nie sú len strašenie, oni sa už reálne dejú! To bolo za predošlých Matovičovo-Hegerových vlád. Ako je to teraz nevieme, ale ruku do ohňa, že sa to robiť prestalo, by sme nedali.

   • Ukrajinci reálne riešia dilemu – Národ, alebo Územie. Slovensko detto 1939. Náhorný Karabach – Arméni odišli. Lebo mohli. Detto počas Húnskeho obdobia – Húnov vytlačila expanzia Číny – tí zase vytlačili Ostrogótov a Gótov. V okamihu, keď sa národ usadí – stráca dôležitú časť svojej bojovnosti. Preto nás zotročovali Avari – najväčší národ húnskeho zväzu po Attilovej smrti. Nemali kam sa hnúť. Lebo Peržania a Alani /od toho „chalani“/ ich už nevpustili späť do Eurázie. A „Rím“ – západná ríša – ich vytláčala odtiaľ. Takže ten ich roj sa snažil prežiť tu. Národ nemôže bojovať o svoje územie proti nepremožiteľnej presile v konvenčnej vojne. Jedine v gerilovej partizánskej vojne na už okupovanom území. Ale front – to je úplne iná – otvorená situácia! A Ukrajinci zvlášť – za záujmy chazarských sionistov proti ruským Chassidom? Toto nie je vojna Ruska a USA! Preto Ukrajincov židoanglosasi stále tlačia do mlynčeka, lebo ich potrebujú vyhladiť, lebo prebieha výmena obyvateľstva – to už je očividné. Z iných zdrojov – už zomrelo vo vojne 1,2 mil. Ukrajincov. A po Majdane ich ušlo cca 12-14 mil. – lacná pracovná sila!

    Ja som sa s prvým Ukrajincom zoznámil krátko okolo roku 2000. Chlapec akurát vstupoval do puberty – na Slovensko prišli s mamou – už vtedy to tam bolo zlé. Chodieval som na ryby – stály flek – často si ku mne prisadol. Sprvu som sa bál odísť sa vyčurať – lebo kradli /feťáci/ udice – odpálili silon, ale chlapec nefajčil, tak som si to s ním zrovnal v hlave a sme sa skamarátili. Veľmi rýchlo sa naučil slovenčinu, tu aj vyštudoval, našiel si kamarátov – žiadni ganstri. Možno vtedy, keby ich tu už bolo viac, tak by to bolo iné /tzv. ukrajinizácia novo osídlenej krajiny – problémy v ČR s ukrajinskými detskými gengami/. Z vyjadrenia tohto chlapca prišli na Slovensko – a nikam ďale – lebo tu hľadali pokoj a mali tu aj pár príbuzných z rusínskej oblasti. Dúfam, že „chlapec“ – dnes je to 30-tnik – včas dostal slovenské občianstvo. Odkedy som sa odsťahoval z Petržalky – už sme sa nestretli. Andrejko. Dnes by som ho kľudne adoptoval. Nikdy som sa ho nevypytoval na rodinné detaly, ale bolo z neho cítiť, že potrebuje chlapskú oporu – čo je čisto slovanská záležitosť – no lebo vdovy. A čo teraz s tými ukrajinskými vdovami – a deťmi bez otcov, bez chlapov?! A ruská strana tiež! Lebo muži – otcovia – predstavujú tú duchovnú silu národa! Takže tento mäsomlynček má aj inú – duchovnú úroveň vyhladzovania! A na tom sa to môže ale zvrtnúť! Lebo Nebesám treba jednoznačne povedať, že ukrajinskú – slovansko-slovanskú vojnu jednoznačne – ODMIETAME! Nech si rozvratní židáci vybavia svoje mocenské záujmy – BEZ NÁS – a na inej planéte! Amen!

    • holistický prístup

     Maroš,

     ženy sú duchovnejšie bytosti ako muži – to je dôvod, prečo po nich tak šli (a stále idú) všetci temní – znásilňovanie, predávanie do otroctva – vyslovene aj na účel rodenia miešancov (zvyšujú si tým duchovnú silu), hon na „bosorky“, „práva prvej noci“, …

     Muži sú ochrancovia a živitelia v hmote.

     • HP – nesúhlasím – pletieš si subtilitu – ženskú – s duchovnosťou. Zatiaľ toľko. Ale veď ku tomu prídeme.

     • Nech si kto si tak v tomto máš pravdu.

     • holistický prístup

      Maroš,

      nie je to prvý, ani poslednýkrát, čo stojíme na protiľahlých brehoch. Práve cez svoje „ženy“ aj sionisti ovládli mnohé – práve tým, že sú o.i. aj majsterky vo zvádzaní a sexu – žiadna zvrátenosť im nie je cudzia – tým sa dostávajú do vnútorných kruhov iných „rodov“ a ničia ich z vnútra! – ich potomkovia (či už praví, alebo od iných „mužov“) sú už miešanci a tých vychováva v duchu svojho „náboženstva“ – ako miešanci nepatriaci NIKAM sú ešte zákernejší! – sám o tom vieš svoje z vlastných skúseností – ovládla Ťa a stále ovláda Tvoja EX. Predsa vieme, ako určité skupiny – dnes označované za židov – uznávajú „židovstvo“ len a len po „matke“. Všetko je viditeľné – stačí sa dostatočne vzdialiť, aby si viac uvidel – uvidel OB-RAZ, nielen jeho maličkú časť.

    • Maroš máš pravdu aj ja som to povedal že je to vyhladzovanie keď som pracoval na Ukrajine môj sprievodca mi hovoril že tam pripadá 13 žien na jedného chlapa už za ZSSR ich Rusi používali vo vojnách.

  • Ja len toľko, že som chvíľu pracoval s jedným banderovským okrajincom keď ich po 2014 začali pozývať na Slovensko ako pracovnú silu.
   Nenávidel Rusov, miloval USA a bol v práci jednom kuse akýsi „naštartovaný“ ako keby nejakého banderovca vzdali teraz z okrajiny a šupli ho na dva mesiace pracovať niekde do továrne na Slovensko. Z pohľadu pôsobil ako nevinné priateľské teliatko ale sotva som sa ho spýtal na situáciu na okrajine tak hneď bol vo svojom živle. Na houby je, že sa stretávajú s realitou až na fronte kde zomierajú za záujmy amerického sionpáníčka. Nebol sám tak „vlastenecky“ naladený a každý z nich mal mentalitu akoby poslušného teliatka… zdalo by sa, že poslúchajú na slovo – a aj poslúchali ako jedinci – myslím v práci. Ale keď mali niečoho fakt dosť tak sa zgrupili a cez to vlak neprešiel. A tí už nehovorím dať sa z dvomi- tromi do debaty o Rusku, USA s Banderovcoch.
   Tých čo som je poznal keď okrádal podnikateľ na Slovensku. Za 2 izbový byt, za nájom podnikateľ chcel nejako okolo 140€ mesačne.
   A keďže s ubytovaním bol v tom menšom meste problém tak im dovolil nasáčkovať sa do 2 izbového bytu aj desiatim ale nájomné 140€ chcel od každého z nich zvlášť. A keď mu povedali, že či by nemohol aspoň trocha zľaviť tak im povedal, že áno ale obedy si budú platiť sami. No to bol len dôkaz, že po prevrate 89 sa u nás vo východnej Európe vytvorila vrstva podnikateľov – parazitov, ktorých nič iné nezaujíma ako zisk – a oni sabotujú v spoločnosti a v štáte všetko dobré a podporujú každú špinavosť.
   Z ekonomickej stránky to boli chudáci, tak ich
   tej firme zdierali a využívali, že to aký som mal z toho pocit – to by som musel hľadať dlho aby som to slovami vyjadril. Ale to zasa svedčí nie o nich ale ok tých, ktorí ich zdierali.
   Každopádne by aj tých okrajincov z ktorými každý všade len zametá mohlo niečo trknúť v hlave ale oni sú ako muly v nejakom záprahu – furt kamsi idú ale ani nevedia kam.

   • No – lebo židosovieti – komunisti naučili 3/?/ generácie – že štát sa o teba postará! A to si nespomenul, keď sa pracovitý, slovenským zbohatlíckym „podnikateľom“ zodretý Ukrajinec vracal ku svojej rodine – ako ho vypalovali gengy židoukrajincov na autobusových zastávkach pred hraničným prechodom! Samozrejme – nikto nič!

    Ľahostajnosť, pohodlnosť, chamtivosť – odkiaľ sa to berie! No vieme – len už sme kúpení, lahostajní – a začíname byť chamtivý! A sofistikovaní v okrádaní!

    Včera som absolútne vypenil z tzv. Dňa narcisov – keď som si uvedomil, že v tomto roku po prvý krát obliekli decká – ktoré vás v supermarkete emocionálne vydierajú a zazerajú, keď im nedáš peniaze – do ŽLTÝCH TRIČIEK! Pozor! To už je mančaft – to už je armáda! ???

    Čo je ku.va Liga proti rakovine?! To je živnosť živená strachom, zlým svedomím a tisícmi idiotov! Židovina! A korupčný potenciál! Dostal ten idiot – alebo vychcanec – potvrdenie od svojej učky – koľko jej odovzdal vyzbieraných peňazí?! Pochybujem! Učky už sa nezúčastňujú – lebo už je to jedno! Lebo je to manipulácia „hrou na dôveru“! Vy deti – si z toho zobnete a šábnete koľko je slušné – he he – ja vám dôverujem! A vy budete dôverovať mne – že ja si z toho „nezobnem“ 200 eur! No – a hlavne, že ste sa mohli uliať zo školy! Debili! A zarobiť lówe bezpracne! Jáj – však vy ste deti! Doboha aj s celou Ligou proti rakovine! Teraz nejde o peniaze pre nejakú chemoterapiu, ktorá zabije 50% chorých! Teraz ide o to, že sa tu vyvinul parazitizmus do veľmi sofistikovanej podoby! Ja tým zmrdom nedám ani cent! Prečo tam už nie je prítomná učka? Lebo by musela prevziať zodpovednosť! Takto si „prenesením dôvery“ môže zobnúť!

    Na Slovensku je koľko škôl?! Krát 3-4 deti ako dobrovoľníci?! A koľko peňazí sa týmto podvodným farizejstvom a falošnou humanitou vyzbiera?! A bez ohľadu na to, koľko sa zo zbierky ukradne – umožní to mať sa dobre nejakým parazitom?! 28 rokov!

    https://www.bystricoviny.sk › titulka › vo-stvrtok-18-aprila-2024-sa-na-celom-slovensku-kona-28-rocnik-tradicnej-verejnej-zbierky-zlty-narcis
    Vo štvrtok 18. apríla 2024 sa na celom Slovensku koná 28. ročník …
    pred 3 dňamiLiga proti rakovine ďakuje všetkým, ktorí sa na „život z inej strany“ dokážu pozrieť a byť solidárni v podobe pripnutia narcisu a prispenia do zbierky Deň narcisov, ktorá sa koná už 28. krát vo štvrtok 18. apríla 2024. … – Žlté tričko s logom Ligy proti rakovine s textom „JA SOM“ s číslom dobrovoľníka
    https://www.vszp.sk/images/liga-proti-rakovine/vizual-den-narcisov-sirku.jpg?v=1650951059

    Ja som sa pokúšal s Ligou proti rakovine komunikovať pred cca 20 rokmi – to som mal po svojej rakovinke, pretože vyšli s tak neskutočnou strašidelnou billboardovou aktivitou, ktorá by vás fakticky mohla zabiť! A do toho išli väčšie prachy ako do volieb! Myslíte, že odpovedali?! Nech skapú všetci – teraz hneď – z Ligy proti rakovine a ich užitoční idioti! Banda vydrbaná!

    Ide aj o takú maličkosť, že obec musí úradne povoliť vykonávanie verejnej zbierky a tým pádom takáto zbierka podlieha obecnej evidencii! Stalo sa?! No orčite nie, pretože koľko je na Slovensku obcí?

    http://www.sodbtn.sk › obce › statistika_obce.php
    OBCE SR – sodbtn.sk
    Celkový počet obcí na Slovensku: 2927 (vidiecke obce, mestá, mestské časti spolu) Celkový počet obcí bez mestských častí, vrátane Bratislavy a Košíc ako celku: 2890 Celkový počet mestských častí: Bratislava (17), Košice (22) Celkový počet miest: 141 Celkový počet vidieckych obcí: 2749 (vrátane 3 vojenských obvodov)
    —————
    Otázka – kto je nad obcou, že nepotrebuje povolenie na vykonávanie verejnej zbierky? Liga proti rakovine? Tak fajn!

    • Predstavte si, že som čestná učka a nedovolím vám ukradnúť nič, potom pred 3-4 deťmi prepočítame peniaze a ja to zapíšem do triednej knihy a podpíšem! A oni tiež! Problém?

     https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2014/162
     162/2014 Z.z. – Zákon o verejných zbierkach a o zme… – SLOV-LEX
     Právnická osoba je povinná pokladničku označiť názvom právnickej osoby vykonávajúcej zbierku, nápisom „Verejná zbierka“, registrovým číslom zbierky a názvom správneho orgánu, ktorý zbierku zapísal do registra zbierok. Ak je viac pokladničiek, uvedie sa aj evidenčné číslo pokladničky.

     • holistický prístup

      Ak niekomu pomáhať, tak jedine priamo – žiadne „zbierky“, nech sú „registrované“ kýmkoľvek a kdekoľvek – všetky zbierky sú rozkradnuté – videli sme to pri mnohých tzv. „nešťastiach“ (výbuch plynu, povodne, tornáda, zemetrasy, požiare, …) – pomáhali si len jedinci, ale nie tí, ktorí „usporiadali“ rôzne zbierky! Paraziti len zneužívajú nešťastie a dobrosrdečnosť. Jedine priama pomoc je pomocou.

     • áno HP máš pravdu žiadne zbierky ľudia sú nečestní obohacujú sa na nštastí iných nemajú svedomia vôbec ich nič nemrzí..

     • Čo sa týka tých verejných zbierok tak to je jasná vec, hlavne keď sú do toho namočené decká.
      Podobné je to aj s tými mladými kočkami napríklad v Tescu, keď ponúkajú Club card – síce sú mladé a neskúsené ale hneď pochopia, že to je také nefér – to, že môžem nakupovať lacnejšie ak dám svoje údaje (no ide skôr ochotu človeka ísť do takých vecí). Je im to jasné najmä vtedy keď im to vysvetlím…ale oni v tom nevidia až takú tragédiu pretože si to nevedia s ničím spojiť – oni v tom vyrástli, v takom svete, v ktorom je veľa takýchto salámovo – metódových namotávok.
      Niektoré veci vyzerajú nevinne alebo nepodstatne….

  • mariankosnac

   ,,Už „chcem vidieť“ (to znamená, že nechcem), ako si po mojich dvoch ukrajinských susedov príde „náborové komando“ a odvezie ich do vojenských zákopov……… NEREÁLNE“

   Nie je na tom nič nereálne, Ukrajine pomaly dochádzajú vojaci a začne sťahovať aj tých čo Zelenskému zdrhli do EÚ. Je tu dosť mladých ukrajincov, to sa pozná lebo poniektorí sú dosť hluční. A keď sa minú ukroši, pôjdu vojaci z EÚ, najskôr asi francúzi a poliaci.

  • Kto z nás obyčajných ľudí by išiel dobrovoľne sa nechať zabiť.? Problém vidím v tom, že Ukrajinci majú prezidenta z vyvoleného národa a Ukrajinci sú vyvolený len na smrť. Globalizácia v podstate neuznáva národ, uznáva svetobčana. Preto sa vôbec nedivím Ukrajincom, že nechú položiť život za Zelenského

 3. A čože ste si mysleli milí Ukrajinci? Že vás nechajú nažive? Keď treba uvoľniť územie pre projekt Medzimorie? Kam sa nasťahujú verchušky od Stredozemného mora? Žien budú mať dostatok, tak sa aj rýchlo rozmnožia.

  • Prečo by sa mali sťahovať od stredozemného mora?

  • Neviem či Medzimorie alebo novú Chazarskú ríšu, ktorá mala v dobe svojho rozkvetu údajne okolo 800 000 km2. Teda viac ako Ukrajina pred rokom 2014.
   Mimochodom, Fico, Pellegrini a spol. neustále hovoria, že konflikt nemá vojenské riešenie. Inými slovami nepripúšťajú víťazstvo RF, hoci situácia na bojisku (podľa alternatívnych zdrojov) tomu nasvedčuje.

 4. Ing. Jaroslav Tichy, Jana Tomajkova a jan z rodu pospisilu v 30 pokračovani seriálu Pravda nebo HOAX aneb Je Historie Pohadkou?
  Část 8. dil 3. Plány globalistů na přestavbu světa
  30 Pravda nebo HOAX aneb Je Historie Pohádkou?
  https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/30HoaxLive:c

  2024-04-19 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-04-19-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/
  ———————
  Otázka – kto reálne vlastní EU?
  Kto reálne vlastí EU parlament?
  Kto reálne vlastní a riadi EU komisárov?
  Kto reálne vlastní – má kúpených – europoslancov?
  Chcete tomuto dať mandát – voľbou „aby tam boli tí správni“? Tých si nekúpia?

  V „tlačiarni peňazí“ EU zúri min. 30% inflácia! Nemecko porušilo so ZSSR /právne nástupníctvo RF/ zmluvu o zjednotení Nemecka! RF zruší Nemecko kvôli jeho vojenskej, zbraňovej účasti na Ukrajine!! Bez Nemecka prestane existovať EU. Smeruje to do kopru a vy to chcete udržiavať pri živote? Lebo zrušením EU prídeme o všetky peniaze! Preto nám ich chcú všetky najprv ukradnúť?! Zdigitalizovať a heknúť! To bude bolieť menej? No – treba nakupovať české koruny! Lenže Česko smeruje ku euru!

  https://nbs.sk › statisticke-udaje › kurzovy-listok › denny-kurzovy-listok-ecb
  Denný kurzový lístok ECB – Národná banka Slovenska
  Kurzový lístok. Denný kurzový lístok ECB. Vzhľadom na súčasné obchodné aktivity na trhu s EUR/RUB Európska centrálna banka (ECB) nedokáže stanoviť referenčný výmenný kurz, ktorý by reprezentoval všeobecné trhové podmienky. ECB sa preto rozhodla až do odvolania pozastaviť zverejňovanie referenčného výmenného kurzu eura voči ruskému rubľu.

 5. Idiot horší než Hitler ! Tak máte na UA fašistický režim a neříkejte , že ne !

  • No nedávno to v podobnom duchu zaznelo V V.Pjakina, že obyvatelia okrajiny niesú v tom až úplne nevinne, že nejaký podiel na tej situácii majú. Ono to je však ťažko súdiť keď sa na to pozerám z diaľky. Keby som sa tam narodil a vyrástol tak by som tiež k tým voľbám „proti“ Porošenkovi šiel možno tiež.
   Inak je vidieť, že Rusko nemá záujem svoje územie západom nazvané „okrajina“ nijako ničiť a z toho je vidieť, že sa ho tiež nemeni vzdať alebo ho deliť. SVO sa sústreďuje v podstate len na likvidáciu Benderiznu, teroristickej navozenej háveďe a západných veliteľov.
   To by sa mal svet dozvedieť z „našich“ európskych médií, na ktoré čučia milióny ľudí aby videli, že tie zbúrané obytné štvrte sú dielom benderovcov a nie Rusov. Potom by už o Rusku neuvažovali v tom zmysle, že „veď aj oni bombardujú“.

   • Naštuduj si Nestor Machno – 17-ročný vrah vypustený z basy boľševikmi /niečo ako Havlova generálna amnestia!/. To je podstata tých komisárov aj v EU!

    ttps://en.wikipedia.org › wiki › Nestor_Makhno
    Nestor Makhno – Wikipedia
    Nestor Ivanovych Makhno (Ukrainian: Нестор Івaнович Махно, pronounced [ˈnɛstor iˈʋɑnowɪt͡ʃ mɐxˈnɔ]; 7 November 1888 – 25 July 1934), also known as Batko Makhno (батько Махно, lit. ‚Father Makhno‘), was a Ukrainian anarchist revolutionary and the commander of the Revolutionary Insurgent Army of Ukraine during the Ukrainian War of Independence.

    Revolutionary Insurgent Army of Ukraine

    The Revolutionary Insurgent Army of Ukraine (Ukrainian: Революційна Повстанська Армія України, romanized: Revoliutsiina Povstanska Armiia Ukrainy), also known as Makhnovtsi (Ukrainian: Махновці), named after their leader Nestor Makhno, was an anarchist army formed largely of Ukrainian peasants and workers during the Russian Civil War of 1917-1922.
    Makhnovshchina

    The Makhnovshchina (Ukrainian: Махновщина, romanized: Makhnovshchyna) was a mass movement to establish anarchist communism in southern and eastern Ukraine during the Ukrainian War of Independence of 1917-1921. Named after Nestor Makhno, the commander-in-chief of the Revolutionary Insurgent Army of Ukraine, its aim was to create a system of free soviets that would manage the …
    Ukrainian War of Independence

    The Ukrainian War of Independence, also referred to as the Ukrainian-Soviet War in Ukraine, lasted from March 1917 to November 1921. It saw the establishment and development of an independent Ukrainian republic, most of which was absorbed into the Soviet Union as the Ukrainian Soviet Socialist Republic of 1922-1991.. The war was fought between different governmental, political and military …
    Huliaipole

    Huliaipole (Ukrainian: Гуляйполе, IPA: [ɦʊlʲɐjˈpɔle]; lit. ‚walk-about field‘) is a city in Polohy Raion, Zaporizhzhia Oblast, Ukraine.It is known as the birthplace of Ukrainian anarchist revolutionary Nestor Makhno.In January 2022, it had an estimated population of 12,786.. Huliaipole was attacked by Russian forces during the Russian invasion of Ukraine and sustained heavy …
    ————–
    Bandera je len jeho odvar!

    Inak papagáj nestor – nočný vampír, ktorý dobytku v noci saje krv! To nie sú náhody!

    https://sk.wikipedia.org › wiki › Nestor_kea
    Nestor kea – Wikipédia
    Nestor kea ( Nestor notabilis) je novozélandský papagáj. Je všežravý, požiera najmä korene, zelené časti rastlín, bobule, nektár, hmyz, malé vtáky, cicavce a zdochliny. Občas napáda aj mladé, alebo choré ovce za čo bol ľuďmi dlho prenasledovaný a zabíjaný. Od roku 1986 je prísne chráneným druhom.

    • Treba aj toto vyniesť na svetlo aby nedochádzalo k žiadnym omylom o Boľševikoch, Trockistoch, Bielogvardejcoch a iných.. No ale uznám, že v tomto ohľade je pre tento svet noc ešte mladá.
     Ale raz bude svitať aj v tomto svete „krivých zrkadiel“.

 6. Proč jsou globální elity vyděšené k smrti z národního konzervatismu?

  https://aktax.cz/proc-jsou-globalni-elity-vydesene-k-smrti-z-narodniho-konzervatismu/

 7. George Clooney prohlásil, že je čas násilně očkovat všechny neočkované osoby v Americe

  https://aktax.cz/george-clooney-prohlasil-ze-je-cas-nasilne-ockovat-vsechny-neockovane-osoby-v-americe/

 8. Izraelské drony přehrávají nahrávky plačících dětí, aby nalákaly nevinné Palestince do hledáčku IDF

  https://aktax.cz/izraelske-drony-prehravaji-nahravky-placicich-deti-aby-nalakaly-nevinne-palestince-do-hledacku-idf/

 9. „VIDEO: Ficova vláda nominuje Korčokovho švagra – Maroša Šefčoviča opäť za eurokomisára. Sluha von der Leyenovej, podporovateľ pichania smrtiacich anticovidových injekcií & totalitných covidových opatrení, priaznivec ekofašistickej zelenej „Green deal“ agendy globalistov, fanúšik migrácie a neochvejný proukrajinský eurobyrokrat sústavne ťažiaci v službách Washingtonu a Bruselu proti Rusku, je podľa premiéra fundovaným človekom na obhajovanie záujmov Slovenska v EÚ“
  https://www.infovojna.bz/article/video-ficova-vlada-nominuje-korcokovho-svagra-sefcovica-opat-za-eurokomisara
  ———————
  No hlavne že Infovojna – v záujme „objektivity“ – ktorá neexistuje – tu zase uvádza všelijakých smeráckych zmrdov do EU parlamentu! A ešte tu niekto obhajuje neomarxistických boľševikov – lebo ti to povedal Pjakin! Achnaton! Jáj! Aký je rozdiel medzi marxistami! Jedni sú dobrí, jedni zlí! Áno? Tomu veríš?! Lebo ja nie! Moja maďarská svokra tomu hovorila – „Židó banda.“

  • V. V. Pjakin nehovorí len o Boľševikoch ale o mnohom inom…a je mnoho toho čo sa mi potvrdzuje keď ho pozerám.
   Môj celkový môj pohľad na tento svet od analýz a názorov V.V.Pjakina závislý nie je a ani nevychádza z toho čo on hovorí. To ako ja vidím osobu J.V.Stalina s boľševikov to už nieje o V.V.Pjakinovi či informáciách s okruhu KOB.

  • Tvoja svokra má moje sympatie

 10. Q Knows (?): Zprávy ze dne 20.4.2024

  https://aktax.cz/q-knows-zpravy-ze-dne-20-4-2024/

 11. Ako sa hovori, z ineho sudka, ale nic, co by mysliaci clovek necakal!
  https://www.infovojna.bz/article/video-ficova-vlada-nominuje-korcokovho-svagra-sefcovica-opat-za-eurokomisara
  Aj Dolinkova agentka farmalobby mu vyhovuje!!!

Pridajte komentár

*