Tu nájdete slovenský preklad knihy o liečbe sklerózy multiplex


Print Friendly, PDF & Email

V súčasnosti vznikla nová stránka zaoberajúca sa sklerózou multiplex.

Stránka sa venuje knihe od profesora českého pôvodu Georga Jelinka „Ako Prekonať Sklerózu Multiplex“ a jej prekladu do slovenského jazyka. Informácie uvedené na danej stránke je možné len ťažko nájsť niekde inde na Slovensku alebo v Čechách.

Množstvo prekladov je zatiaľ obmedzené len na niekoľko najdôležitejších častí knihy, vrátane často kladených otázok. Odporúčame si túto stránku pozrieť a predbežne sledovať vývoj, ako budú na nej nové preklady pribúdať.

Stránka je dostupná na tomto linku: Ako Prekonať Sklerózu Multiplex

Na stránke je však možné zadávať otázky len v anglickom jazyku. Preto pokiaľ uprednostňujete komunikáciu v slovenčine, Kampaň za pravdu v medicíne vám ponúka službu sprostredkovateľa.

Vaše otázky na danú tému teda môžete zasielať aj prostredníctvom kontaktného formulára na našej stránke.

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dobry den,

  Stranku http://www.overcomingmultiplesclerosis.org navstevujem uz 2 roky. S uzasom som dnes zistila, ze cast stranky je v slovenskom preklade. Mne osobne stranka dala velku nadej, ist zivotom dalej s jasnym cielom, ze sa to da. Pamatam si, ako som bola vdacna za to, ze hovorim po anglicky, kedze u nas ziadne informacie tohto typu neboli dostupne.
  Preto sa Vam chcem podakovat za vsetkych, kt. nemaju to stastie a nehovoria po anglicky, pretoze prinasate nadej priamo k nim.

  Dakujem Vam za preklad 🙂

  Helena Horvathova

  • štěpánka

   Dobrý den, prosím, pokud máte s touto nemocí nějaké zkušenosti, ozvěte se mi.
   Děkuji moc a přeji příjemný večer.
   Štěpánka

Pridajte komentár

*