Tu nájdete slovenský preklad knihy o liečbe sklerózy multiplex

V súčasnosti vznikla nová stránka zaoberajúca sa sklerózou multiplex.

Stránka sa venuje knihe od profesora českého pôvodu Georga Jelinka „Ako Prekonať Sklerózu Multiplex“ a jej prekladu do slovenského jazyka. Informácie uvedené na danej stránke je možné len ťažko nájsť niekde inde na Slovensku alebo v Čechách.

Množstvo prekladov je zatiaľ obmedzené len na niekoľko najdôležitejších častí knihy, vrátane často kladených otázok. Odporúčame si túto stránku pozrieť a predbežne sledovať vývoj, ako budú na nej nové preklady pribúdať.

Stránka je dostupná na tomto linku: Ako Prekonať Sklerózu Multiplex

Na stránke je však možné zadávať otázky len v anglickom jazyku. Preto pokiaľ uprednostňujete komunikáciu v slovenčine, Kampaň za pravdu v medicíne vám ponúka službu sprostredkovateľa.

Vaše otázky na danú tému teda môžete zasielať aj prostredníctvom kontaktného formulára na našej stránke.Podobné články

Odoberajte nové články na email!

Páčil sa vám tento článok? Potom odoberajte ZDARMA nové články emailom! Ako odberateľ zároveň získavate 15% zľavu na všetky naše e-knihy a výživové doplnky DrBuzgi. Prihláste sa tu:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dobry den,

  Stranku http://www.overcomingmultiplesclerosis.org navstevujem uz 2 roky. S uzasom som dnes zistila, ze cast stranky je v slovenskom preklade. Mne osobne stranka dala velku nadej, ist zivotom dalej s jasnym cielom, ze sa to da. Pamatam si, ako som bola vdacna za to, ze hovorim po anglicky, kedze u nas ziadne informacie tohto typu neboli dostupne.
  Preto sa Vam chcem podakovat za vsetkych, kt. nemaju to stastie a nehovoria po anglicky, pretoze prinasate nadej priamo k nim.

  Dakujem Vam za preklad 🙂

  Helena Horvathova

  • štěpánka :

   Dobrý den, prosím, pokud máte s touto nemocí nějaké zkušenosti, ozvěte se mi.
   Děkuji moc a přeji příjemný večer.
   Štěpánka

Pridajte komentár

*